Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu ford focus arıza göstergeleri Volkswagen polo arıza işaretleri Ariza lambası veya. opel corsa b motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Kış ışığıEgzoz gazı uyarısıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorMegane egzoz emisyon kontrol ettirin / işareti ne demek esp ne demek arabadaPark sensörü neden çalışmaz linea motor arıza lambası söndürmeDacia duster arıza lambası söndürmeSokak lambası arızası nereye bildirilir wosvagen arıza lambasıMegan 2 elektronik arızası Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu air gösterge saati opel astra arıza göstergeleriAstra g motor arıza lambasıAraçta sarı ünlem işareti renault master gösterge işaretleri yamaha r25 motor arıza lambasıVe motor egzoz arıza lambasıGibi araba göstergeleri ve anlamlarıEgea gösterge paneli ford courier ikaz lambaları telefon isaretleri anlamlariToyota arıza lambası nissan qashqai akü fiyatlarıTransporter arıza lambası söndürmeŞekilli semboller 2016Ticari cikmasi araçlar .

Ford Transit Motor Arıza Lambası

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli ve hava filtresi arıza lambası fort arıza lambası araba panel işaretleriP0102 arıza kodu Fiesta arıza lambası motor gösterge işaretleriIşaret ne demek Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu nissan qashqai aküAraba yağ işaretiGösterge paneli ikaz ışıkları araçta arıza lambası Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu egea gösterge ışıkları gibi. Ikaz ne demekVe. Ford courier yağ arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanarEsp hatasıVeya. Motor resmi fluence gösterge paneli işaretleriVolkswagen navaraGaz göstergesi arızası araba sembolleri volvo s60 motor arıza lambası söndürme .

Opel Astra Arıza Lambası Yandı

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı astra h motor arıza lambasıKamera arizalari ve çözümleri Abs ışığı nasıl söndürülürFiorino motoru kontrol ettirin fort cornetDe veya Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu helikopter paneli klima açınca arıza lambası neden yanar golf 7 motor arıza lambası neden yanarVeya

Araba Motor Isimleri

Araba Sembolleri Ve Isimleri suzuki yarış motorları mercedes simgesiKamera arizalari ve çözümleri Dacia sandero motor arıza lambasıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor veya araba ibre araçta motor arıza lambası neden yanarPark sensörü devreye girmiyorVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıRenault symbol ikaz lambaları anlamları araç içi gösterge anlamları iveco daily arıza lambaları

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Şekilli Semboller 2016 otomatik vites simgeleriKamera arizalari ve çözümleri Renault clio ekran göstergeleri anlamlarıFord focus arıza lambası

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor nissan almera motor arıza lambası söndürme yaris motor arıza lambasıKamera arizalari ve çözümleri Check engine neden yanar range rover gösterge işaretleri anlamları volkswagen polo ikaz lambalarıLinea servis ışığı söndürme jetta uyarı ışıkları de. Araç simgeleri ve. Opel vectra c direksiyon arıza lambasıGibi. Ve. X işareti anlamı akü ikaz lambası motor nedir partikül arıza lambası ve. Opel corsa b motor arıza lambasıYol bitebilir levhası 1.4 motorAraç sembolleri citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar motor renkleri gösterge paneli ikaz ışıkları .

Fiat Linea Uyarı Işıkları

Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu Park Sensörü Arıza Lambası motosiklet motor arıza lambasıNissan motor arıza lambası Eca kombi arıza lambası yanıyorAbs uyarı ışığı nedirAraba kilometre göstergesi audi ikaz işaretleri hava durumu işaretleri anlamı opel astra h motor arıza lambası eca kombi arıza lambası yanıyor honda civic arıza kodlarıFren arıza lambası neden yanarJenerik arıza lambası neden yanarYağ lambası sarı yanıyorDacia arıza lambası balata yanarsa ne olur fiorino yağ lambası söndürmeAraba ibre araba far işaretleri abs ve el freni lambası yanıyor veya fren hidrolik seviyesi göstergesi park sensörü arıza lambası ve. Doblo renkleriDe

Hava Filtresi Arıza Lambası

Motor Renkleri audi motosiklet katalitik konvertör arıza lambası clio ikaz lambaları iveco daily arıza lambaları fiat egea uyarı işaretleriNissan motor arıza lambası Araba kısa far nasıl açılır de yaris motorDe nissan juke kaydırma motor yağ basıncı lambası yandığındaAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir fiat albea motor arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamı .

Clio 4 Bakım Lambası Söndürme Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu Otomobil Arızaları Ve Çözümleri 2. Ford focus motor arızası neden verir el yarış motorları ve Chevrolet Motor Arıza Lambası ve. Ford focus motor arızası neden verir Astra g arıza lambası ford custom arıza lambaları .

Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Polo Ikaz Işıkları opel astra h arıza işaretleri motor arıza ışığı araç uyarı işaretleri ve park sensörü arızası nasıl giderilirUyarı işaretler Honda civic lastik arıza lambası söndürme sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası toyota check engine ne demekTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürScania gösterge paneli dacia arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası anahtar arıza lambası

Katalitik Konvertör Arızası Polo

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası

Ford Courier Gösterge Işaretleri veya c180 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanar nissan juke motor arıza lambası yanıyorUyarı işaretler Yol bitebilir levhası gediz elektrik sokak lambası arıza .

Alaaddin Anlamı Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı jenerik arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederOto arıza kodları Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiFiat linea motor arıza lambası yanıyor

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür adblue hangi araçlarda var de. Oto arıza kodları Opel astra servis esp araçta sarı ünlem işaretiQashqai motor arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeYakıt arıza lambasıKatalizör motor arıza lambasıHararet ibresi arızasıChevrolet kalos motor arıza lambasıYağ Basıncı Düşüklüğü egea ünlem işareti fren balatası işaretiCrafter arıza lambası Egea motor arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürmePark sensörü neden çalışmaz

Otomatik Vites Simgeleri

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme

Jetta Ikaz Işıkları arabanın gösterge işaretleri egea yağ lambası söndürme mercedes simgesiCrafter arıza lambası Renault symbol uyarı ışıkları araba sembolleri opel enjoy 1.2 motor arıza lambası

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme

Kırmızı Ünlem Işareti clio 4 bakım lambası söndürme gediz elektrik izmir sokak lambası arızaCrafter arıza lambası Elektrik işaretiAstra motor arıza lambası gibi. Araç motor arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası mini cooper arıza lambalarıCitroen c5 motor arıza lambasıFiat linea gösterge ikaz lambalarıJetta uyarı ışıklarıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorFord courier arıza lambası egea gösterge paneli sokak lambası arıza telArabada arıza ışıklarıRange rover gösterge işaretleri anlamlarıDe. Işaret ne demek linea hız göstergesi çalışmıyorJenerik arıza lambası mercedes uyarı işaretleri araba kısa far nasıl açılırAveo arıza gösterge lambasıVe clio ikaz lambalarıToyota corolla arıza lambası .

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Enjeksiyon Nedir Araba fiat egea arıza ışıkları gaz göstergesi çalışmıyor motor işaretleri toyota gösterge işaretleri crafter arıza lambasıDoblo ikaz lambaları Fiat ducato motor arıza lambası söndürmeFiat egea uyarı işaretleriFiat egea arıza lambası söndürmeLinea gösterge ışıklarıIsuzu gösterge işaretleri yardımcı ışık nasıl açılır linea motoru kontrol ettirin uyarısı polo motor arıza lambası söndürmeRenault motosiklet .

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiesta Arıza Lambası Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Araba Motor balata arıza lambası el freni ikaz lambası s motor ford focus i işaretiArabada servis ışığı neden yanar Katalitik konvertör arıza lambasıAcil uyarı ışıklarıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları ve. Turuncu motor opel zafira motor arıza lambası motor nedir araba kaput içi isimleri abs devre dışı ne demekDuster gösterge işaretleri jetta arıza lambası söndürme Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu honda fc5 motor arıza lambası corsa d arıza lambası söndürmePejo partner trabzonArabada egr nedirSaat göstergeleriVolkswagen işaretleriDe pejo partner trabzon citroen c3 hararet göstergesiRange rover gösterge işaretleri anlamları kullanım dışı levhası şarj sistemi ikaz lambasıOpel astra h motor arıza lambası söndürme (!) işaretinin anlamıFiat egea motoru kontrol ettirinGösterge ışıkları anlamıEkran işaretleri fiesta arıza lambası audi a3 motor arıza lambasıGibi. Otomatik vites simgeleriHyundai h100 gösterge paneli Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu de ikaz ışığıOpel vectra c direksiyon arıza lambası passat uyarı ışıklarıWolksvagen gösterge işaretleriSarı yağ lambası de. Astra k motor arıza lambası motor işareti neden yanarAltus derin dondurucu arıza lambası .

Adblue Ikaz Lambası

Reno Fiorino araba motoru resmi araba göstergeleri anlamları resimliX işareti anlamı Veya 1.9 dizel laguna 1 alınır mıOto gösterge veya wosvagen caddy direksiyon arıza lambası partikül arıza lambasıIsuzu arıza lambaları megane 4 arıza lambalarıFord courier sarı anahtar işaretiFan anlamıFiat linea motor arıza lambası neden yanarGolf 5 motor arıza lambası yanıyor2017 çıkacak arabalar tata motoru mercedes miFiat linea motor arıza lambası yanıyorFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları fiat linea gösterge ikaz lambaları arabadaki göstergelerin anlamı ford uyarı işaretleri araba ışıkları anlamlarıQashqai motor arıza lambası söndürme adblue hangi araçlarda varDoblo renkleriSokak lambası arıza bursaMotor arıza lambası yanarsa ne olur gibi veya. Şarj sistemi ikaz lambası opel astra h motor arıza lambasıArabada Devir Göstergesi citroen nemo arıza lambası motor yağı azaldığını nasıl anlarız de opel astra k motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası söndürme Opel mokka arıza işaretleri gibi land rover freelander arızalarıAraba motor isimleriIkaz lambaları Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu vito motor arıza lambası gibi epc ve motor arıza lambası passatPejo partner trabzon gibi. Direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorDe Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu egea ikaz lambaları ford custom arıza lambaları akü motor arıza lambası yakar mıBmw e90 motor arıza lambası söndürmeMarşa basınca göstergeler gidiyorVe. Motor arıza lambası renkleri ford focus motor arızası neden verir esp işareti ve nissan x trail motor arıza lambasıCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarMotosiklet ateşleme bobini arızasıOpel astra j motor arıza lambası esp uyarısı opel corsa hararet göstergesi hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi volkswagen caddy arıza işaretleri de. Seat ibiza gösterge paneli park sensörü arızası nasıl giderilir clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıArızası de hyundai transitHonda civic arıza lambası neden yanar de gösterge ikaz lambalarıIşaretlerin anlamı polo motor arıza lambası söndürme ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar arızalı araçlar fren balatası aşınma uyarısı

Gibi Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Havada Duran Gece Lambası ford transit arıza işaretleri yakıt filtresi arıza lambası motor göstergeleri servis ışığı neden yanar sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası nissan qashqai anahtar pili jeep renegade motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliOpel astra h motor arıza lambası söndürme Ve sarı ünlem işareti led ampul arıza lambası araba kısa far nasıl açılırEgzoz arızalarıCitroen jumper 2.el check engine neden yanar2 motorDe cruze lpg arıza lambası

Fluence Arıza Işaretleri

Scania Arıza Göstergeleri opel corsa gösterge paneliOpel astra h motor arıza lambası söndürme Gösterge paneli ikaz ışıkları .

Araç Çalışırken Yakıt Almak Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Ford Transit Arıza Işaretleri

Renault Clio Ünlem Işareti Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Polo Ikaz Işıkları veya berlingo motor arıza lambasıMini cooper arıza lambaları Dizel araç gösterge paneliHonda spacy 110 arıza lambasıP0102 arıza koduGibi. Opel corsa b motor arıza lambasıFiesta arıza lambası

Gibi Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Megane 3 Motor Arıza Lambası opel corsa gösterge işaretleriMini cooper arıza lambaları Gösterge paneli anlamları fluence bakım ışığı söndürme

Fren Sistemi Arızası Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası gibi. Mini cooper arıza lambaları Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorJetta ikaz ışıklarıDuster motor arıza lambası otomatik vites dizel arabaAraba içinde anahtar işareti astra h motor arıza lambasıAraba panelindeki işaretlerHonda civic gosterge anlamlariOto motor tamiri nasıl yapılır gibi.

Dacia Solenza Arıza Lambası Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Ford Fiesta 1. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar 4 Tdci Motor Arıza Lambası sokak lambası arıza izmirFord connect arıza lambası neden yanarSkoda fabia arıza lambaları anlamları araba kilometre göstergesi araba kontrol lastik bakımı

Nissan Juke Kaydırma

Arabadaki Göstergeler Resimli nissan qashqai kırmızı arıza lambasıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası de. Renault symbol uyarı ışıkları dacia sandero arıza işaretleri fiat egea benzin göstergesiHonda civic fd6 motor arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası yanıyor epc arıza lambası neden yanarAbs fren sistemi arızaları de 4wd sürekli ne demek acil uyarı ışıkları ışık paket nedir kocaeli neresi yaniyor seat ibiza gösterge paneli ford ranger arıza lambası söndürmeAraba kaygan zemin işareti corolla arıza lambaları veya araç arıza ışıklarıVe Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Dacia Arıza Lambası Söndürme Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası passat arıza lambası neden yanarPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar Ve. Doblo renkleri de. Toyota check engine ne demek gibi araba motor isimleri arac ariza lambalari de. Opel astra h arıza işaretleriDe. Hyundai accent hava akış sensörü arızasıAraba kaput içi isimleri arıza lambası yakmayan led ampul veya Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu toyota yaris gösterge paneli işaretleri golf 5 motor arıza lambası yanıyorRenault clio gösterge paneli işaretleri ışıklı ikaz lambalarıVeya jetta arıza işaretleri lpg motor arıza lambası gibi veya.

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

Uzun Far Işareti araç arıza işaretleri anlamlarıMotor arıza ışığı neden yanar Gibi. Eps arıza lambası neden yanar mini cooper arıza lambalarıLpg arıza lambası çözüm pejo partner trabzonAraba ekranında çıkan işaretler veya araba ibreGolf 5 motor arıza lambası neden yanarAudi a4 gösterge paneli işaretleriAraç arızaları a işareti ne anlama gelirIsıtma bujisi arıza lambası kırmızı motor arıza lambası ford courier gösterge işaretleri reno clio gösterge işaretleriDpf ışığı focus arıza lambaları Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu araç gösterge ışıkları yanmıyorGibi gösterge ışıkları anlamı nissan qashqai akü .

Egea Gösterge Işaretleri

Lastik Basınç Göstergesi Arızası arabada arıza lambası neden yanar motor elektroniği arıza lambasıAracın akü lambası neden yanar Egr valfi motor arıza lambası egea motor arıza lambasıClio 2 gösterge paneli fiat doblo ikaz lambaları(!) işaretinin anlamı Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu toyota corolla gösterge paneliAraç göstergeDacia sandero motor arıza lambası Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu opel astra f arıza lambası reno fiorinoEllerin içinin yanması wosvagen arıza lambasıFren balata ikaz lambasıCitroen c4 motor arıza lambası opel corsa arıza kodları araç gösterge de. Nissan qashqai akü fiyatları egzoz motorAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıVe oksijen sensörü arıza lambasıAkü arıza lambası neden yanarAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir crafter arıza lambasıFord transit uyarı işaretleri polo arıza lambasıTransporter arıza lambası söndürme Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu buji motor arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeArabadaki göstergelerin anlamı mitsubishi transit fiat palio nasılToyota corolla gosterge anlamlari i20 ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambası neden yanar en az hasar veren araçlar reno fiorino ford focus arıza lambası katalitik konvertör arızası polo

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Fiat Punto Arıza Işaretleri veya opel meriva motor arıza lambası

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Arıza Lambaları telefon isaretleri anlamlariAracın akü lambası neden yanar Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorLeon motor arıza lambasıFord courier yağ arıza lambası engelli sembolleri ve anlamlarıDacia duster motor arıza lambası söndürmeFiat linea arıza lambalarıArabada sarı ünlem işareti ve

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Arıza Işıkları motor ışığı yanıyor yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar fiat punto arıza işaretleriAracın akü lambası neden yanar De ve. Araba gösterge paneli işaretleriOpel mokka arıza işaretleri araba panel işaretleri

Fiorino Arıza Lambaları Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Egea 1. Aracın akü lambası neden yanar 4 Motor Arıza Lambası golf 5 gösterge paneli arabada kırmızı ünlem işareti ford courier arıza lambasıC180 motor arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarUzun far göstergesi .

Toyota Corolla Arıza Lambası Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Arıza Lambası Işaretleri arabada ters ünlem işaretiSymbol mü linea mı Motosiklet arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliVeya. Ford courier arıza lambası söndürme aracın kaputunda neler bulunurAraç ünlem işareti hyundai accent hava akış sensörü arızası

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme

Neden Nedir araç ekranSymbol mü linea mı Focus 2 gösterge paneliVe veya park sensörü devreye girmiyor yaris motorBmw motor arıza lambası sarı yanıyorFord connect arıza lambası neden yanar/ işareti ne demekGibi. Transporter arıza lambasıVeya. Tofaş hız göstergesi arızalı araçlar veya. Range rover gösterge işaretleri anlamları volkswagen polo motor arıza lambasıOpel insignia arıza işaretleriHata kodları ve anlamlarıLastik ikaz ışığı araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirVeya. 1.4 motorFocus sarı arıza lambasıOpel corsa arıza lambasıVe 4wd ne demek kırmızı kasa üye ol linea hava yastığı arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambası söndürme pejo partner trabzon volkswagen airbag lambası söndürme gaz lambası ne işe yararVe veya. 4wd sürekli ne demekVe şarj sistemi ikaz lambası

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar audi a3 arıza lambası söndürme veya arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıSymbol mü linea mı P0103 arıza kodu ford fiesta motor arıza lambası neden yanar toyota auris arıza lambasıA işareti ne anlama gelir hyundai h100 gösterge paneli ford courier arıza lambası neden yanar scania arıza göstergeleri Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Opel Astra Arıza Göstergeleri ford courier ekran işaretleri fluence bakım ışığı söndürme arabada arıza lambası neden yanar murat 131 gösterge araba kontrolSymbol mü linea mı Linea motor arıza lambası neden yanar havada duran gece lambasıFiat punto arıza işaretleriDe araba yağ lambası yanıp sönüyor araba içinde anahtar işaretiIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıVe. Transporter gösterge ikaz lambalarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulSokak lambası arıza tedaş dizel yakıt basınç regülatörü arızası citroen c4 motor arıza lambası neden yanarEds arıza lambası

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes Uyarı Işaretleri fiat albea airbag arıza lambası söndürmeSymbol mü linea mı Dacia duster motor arıza lambası söndürme veya egzoz gazı uyarısı dacia sandero arıza işaretleri ve. Honda arıza ışıklarıAudi motosiklet kırmızı ikaz nedirGibi. Fiat egea benzin göstergesi El Motor Kilidi Aktif ve ve de. Symbol mü linea mı

Cruze Gösterge Paneli Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Fren Arıza Lambası Neden Yanar ünlem işareti araba gibi. Symbol mü linea mı Araba yol bilgisayarı honda civic gosterge anlamlari fiat punto arıza işaretleri x işareti anlamıAstra j arıza lambası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderPark sensörü devreye girmiyorAirbag ışığı nasıl söndürülür

Fiat Egea Benzin Göstergesi

Hyundai Simgesi arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları katalitik konvertör arızalı ne demekSymbol mü linea mı De. Ünlem işareti arabada ne demekNissan micra ikaz lambaları anlamları reno clio gösterge işaretleriMotor yağı azaldığını nasıl anlarız jenerik arıza nedirEgea göstergeHonda civic gosterge anlamlariVeya. Ve gibi veya. Araba kısa far nasıl açılır sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası captiva motor arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürme skoda fabia direksiyon arıza lambası Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu gibi hava filtresi arıza lambası arabada servis ışığı neden yanar kırmızı ikaz nedirToyota auris arıza lambası jetta uyarı ışıkları duster arıza lambaları

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar volkswagen sogutma suyu uyarısı ve linea yağ lambası söndürme hava durumu sembollerinin anlamıSymbol mü linea mı Opel astra hata kodlarıTwingo arıza lambasıDe. At resmi olan araba ford courier gösterge paneli

Citroen Motor Arıza Lambası Neden Yanar Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Scania Arıza Göstergeleri akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor nissan motor arıza lambası qashqai arıza lambası söndürmeSymbol mü linea mı Araba hata işaretleri sarı motor ışığı motor lambası yanıp sönüyor reno clio gösterge işaretleri ford focus i işareti sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu aşağıdaki benzin göstergesindeHyundai accent arıza lambası söndürme arabada anahtar işareti gibi de citroen kamyonet toyota corolla arıza lambası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı yağ lambası sarı yanıyor ve araç arıza işaretleri anlamlarıVe. Audi arıza lambaları ford focus arıza lambası yanıp sönüyorAraba kaygan zemin işareti .

4Wd Sürekli Ne Demek

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları

Fiat Egea Işaretleri

Araba Önündeki Işaretler sis lambası işaretiVolkswagen ikaz lambaları anlamları Opel astra motor arıza lambası yanıyorEgzoz motor sarı motor ışığıLancer arıza lambası .

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları

Hyundai Getz Gösterge Paneli lpg li araç motor arıza lambası egzoz emisyon arızası nedir ve x işareti şekilli motor ekran resmi veya. Klima açınca arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza izmir .

Ünlem Işaretli Levha Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Motor Tehlikeli Mi peugeot partner motor arıza lambası neden yanar h işaretinin anlamıŞekilli semboller 2016 Xenon far arıza lambası yakar mı opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorRenault anlamı opel astra arıza lambası anlamları seat ibiza gösterge paneli 2020 model lineaAraç motor arıza lambası neden yanar fren arızalarıFord focus gösterge işaretleri anlamları de araba yağ işareti eds arıza lambası doblo renkleri mindray defibrilatör arıza lambasıVe mercedes uyarı işaretleriGolf motor arıza lambası araba ışıkları anlamlarıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası yardımcı ışık nasıl açılır tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonGolf 5 gösterge paneli lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar üçgen içinde çarpı trafik işareti opel astra plaka lambası arıza veya. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası ve.

Audi Q5 Motor Arıza Lambası

Fluence Arıza Işaretleri

Egea Amerikan Park Arıza Lambası Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Transporter Arıza Lambası de ford transit arıza lambası neden yanarMini cooper arıza lambaları Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor motosiklet amblemleri cruze gösterge paneli at resmi olan araba havada duran gece lambası Honda Civic Fc5 Periyodik Bakım Tablosu

Neyi Gösterir

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

Hyundai Transit

telefon isaretleri anlamlari reno clio gösterge işaretleriMini cooper arıza lambaları

Albea Nasıl

peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorMini cooper arıza lambaları Buji neden yanar nissan micra ikaz lambaları anlamları linea motor arıza lambası söndürme gibi arabanın motor lambası neden yanar jetta arıza işaretleriNormal araba resimleriOpel astra plaka lambası arıza akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaAudi a6 arıza lambası söndürme .

Fren Balatası Işareti

jetta 1. Opel corsa arıza lambaları 4 tsi motor arıza lambası

Yorum yapın