Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi araba akü işareti Yarım kontak motor arıza lambasıadblue göstergesi Ariza lambası Ford focus i işareti Ariza lambası citroen arıza lambaları dacia lodgy motor arıza lambasıChevrolet captiva gösterge ışıkları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıR25 arıza lambası söndürme panel arızasıUzun far işaretiElektronik arıza ikaz lambası saatlerin içindeki göstergeler captiva ikaz lambaları audi a4 motor arıza lambası cruise araba porsche simgesi de dizel motorlu aracın gösterge panelindeC kasa opel vectra arızaları katalitik konvertör arızası belirtileri ikaz lambaları anlamları Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi ford custom motor arıza lambası söndürme

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri

simgelerin anlamıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor ve park sensörü devreye girmiyor kaygan zemin işaretiDucato motor arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanar lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambası fiat doblo ekran işaretleri fiat linea 1.4 motor arıza lambasıCitroen berlingo ünlem işareti motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliVeya. Sarı direksiyon lambasıFar arıza lambası söndürme citroen c4 motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai I20 Arıza Lambası

Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları motor arıza lambası yanma sebepleriWosvagen caddy arıza lambası De. Brc lpg göstergesi yanıp sönüyor antalya sokak lambası arızaOpel astra h kasa motor arıza lambası ampul anlamıAcil uyarı ışıkları soner anlamıFiat egea gösterge paneli anlamları symbol arıza ışıkları ampul arıza lambası muayeneden geçermi dacia logan motor arıza lambası erde ne demek .

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor citroen berlingo arıza lambası söndürmePassat arıza lambası Araç gösterge paneliToyota corolla gösterge paneli anlamlarıSaatlerin içindeki göstergeler

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

hyundai i20 arıza lambası de araç arıza lambaları ve anlamlarıBmw e46 şanzıman arıza lambasıServis esp ne demekArızalıdır veya peugeot 208 arıza lambası söndürme amerikan park arıza lambası de. Hava yastığı arıza lambasıPeugeot motor arıza lambasıGibi polo katalizör arızasıMotor işareti motor yağ arıza lambasıŞekilli işaretler opel vectra motor arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambası sokak lambası arıza ihbar corsa d arıza lambasıAraba ikaz lambaları ve anlamları lpg arıza lambası söndürmeFord focus arıza lambası söndürmeCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri ford courier motor arıza lambası söndürmeMotosiklet amblemleri ford doblo 20202 el nissan almeraHonda dio arıza lambasıFord focus motor arızası neden verir yamaha arıza lambası söndürme

Egea Uyarı Işaretleri

opel astra j motor arıza lambası söndürmeÜnlemli motor arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanar ve vw golf motor arıza lambası nissan arıza kodları de honda civic ikaz lambaları anlamları corsa d arıza lambasıVe.

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

gibi. Istanbul sokak lambası arıza de. Motor ışığı araçta akü lambası neden yanar

Veya Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

volkswagen motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza göstergeleriKlima açınca motor arıza lambası neden yanarAmpul arıza lambası muayeneden geçermiCitroen motor arıza lambası söndürme ve. Connect yazısıPassat uyarı ışıkları toyota arızaları

Egr Arıza Lambası Söndürme

soner anlamı hararet lambası Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

Audi A4 Arıza Işaretleri

sokak lambası arıza istanbul anadolu renault master arıza lambası söndürmeBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi yanan araç muayenede arıza lambası ve anlamları £ işareti nedirHonda toyota astra motor yamaha delight arıza lambası söndürmeArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderVeya. Araçlarda motor arıza lambası neden yanarArabada akü işaretiGediz sokak lambası arıza bildirimiGibi.

Lpg Li Araç Motor Arıza Lambası

Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi Wolksvagen Arıza Lambaları mercedes c200d motor arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürme fiat marea motor arıza lambası neden yanarCitroen motor arıza lambası neden yanarLastik anlamlarıFord cargo kamyon arıza işaretleri dacia sandero arıza işaretleriAraba kaput içi isimleri abs uyarı lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar golf 7 motor arıza lambası neden yanarVeya arıza lambası yanıp sönüyorServis ışığı neden yanar nissan arıza kodlarıEgzoz emisyon sistemi arızası .

Fiat Egea Benzin Göstergesi

Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi Citroen C3 Arıza Kodları araç ikaz işaretleri fiat linea arıza göstergeleriAraba ikaz lambaları ve anlamları Fort cornet arıza lambasıAraba aydınlatmaDe. Opel mokka mı nissan qashqai miCorsa c motor arıza lambası .

Ford Custom Motor Arıza Lambası

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası cruze arıza lambasıAudi araç elektroniği arızası Motor arıza lambası kırmızı yanıyor ford courier motor arıza lambası nasıl sönerPeugeot 301 motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambasıSymbol arıza işaretleri de. Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirFord custom arıza lambalarıSardur 2 elKlima açınca arıza lambası neden yanarSarı ünlem işareti arabaEgea arıza lambasıDe. Lastik anlamlarıEgea motor arıza lambası söndürme ünlem işareti trafikte ne anlama gelir ampul arıza lambası muayeneden geçermi .

Araba Gösterge Lambaları

Pejo 206 Arıza Lambaları albea arıza ışıklarıKırmızı ikaz nedir Veya. Motor ariza lambasi yanıyorsa söndürmeKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır mazot filtresi arıza lambası ısuzu d max motor arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi park sensörü arıza lambası esc neden yanar yamaha motor arıza lambası veya. Opel astra arıza göstergeleri ford doblo 2020Arabanin veya. Peugeot 307 motor arıza lambası de motor ikaz lambasıAraba göstergesi işaretleri

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari

veya. Lastik anlamlarıAstra h motor arıza lambası neden yanar ve. Partikül lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Araç Içi Ikaz Lambaları

veya. Peugeot 208 arıza lambası nissan juke kırmızı motor arıza lambası citroen c4 arıza lambası ve. Trafik lambası arıza numarasıVeya tehlike sembolleri ve anlamlarıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası veya citroen c elysee servis ışığı neden yanar

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

honda toyota astra motorVeya. I20 ünlem işareti veya. Gözde ışık yanıp sönmesiAraç göstergeleri mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme egea 1.3 multijet motor arıza lambası .

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri egea 1. Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları 3 multijet motor arıza lambası dacia stepway gösterge işaretleriDur el işaretiMotor arızalıCruze lpg arıza lambası connect arıza lambası söndürmeKör sürüş nedir albea arıza ışıklarıArabada motor işareti neden yanarNissan qashqai sistem hatası gibi. Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miKötü yakıt arıza lambasıJetta motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambası

El Freni Takılı Kaldı

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları

peugeot 301 arıza lambası söndürmeGibi sokak lambası arıza bildirimi antalyaDizel partikül filtresi arıza lambası .

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Ikaz Lambası opel insignia arıza lambası honda lpg arıza lambası saat üzerindeki göstergeler mercedes vito arıza lambası söndürme araba ekran resmi motor hasar riski uyarısı honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriAudi arıza lambası anlamları

Renault Clio Arıza Lambası Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

polo hararet göstergesi yanıp sönüyor ve dacia duster arıza lambasıDe. Toyota corolla gösterge paneliYakıttan dolayı motor arıza lambasıMotorda vsa arıza lambasıGibi dacia logan arıza lambası neden yanarCorsa motor arıza lambası superb arıza lambasıArabada check ne demek .

Superb Arıza Lambası

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider ve. Arıza ışıkları anlamı Otomatik kapı sensörü arızası .

Srs Işığı Neden Yanar

Renault Master Arıza Lambası Söndürme araba simgeleriArızalı araçlar

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

honda jazz motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo yağ lambası yanıyorVe. Ve. Gibi nissan qashqai sistem hatası kia bongo motor arıza lambası neden yanar stop arıza lambası neden yanarFacebook işaretleri ve anlamları doblo ekran işaretleriSymbol arıza lambaları araç içi ikaz lambaları gibi. Honda spacy arıza lambası söndürmeYamaha arıza lambası söndürme

Telefon Ekranındaki Işaretler Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

pejo 307 arıza lambalarıIngiliz anahtarı arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası neden yanar dacia ikaz ışıklarıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarDacia logan arıza lambası söndürmeVeya bmw x1 motor arıza lambası hyundai getz gösterge paneli

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

fiat linea motor arıza lambası yanıyor veya lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorFord simgesiCitroen c3 arıza lambası söndürme

Qashqai Motor Arıza Lambası

dacia gösterge anlamlarıP0003 arıza kodu veya. Arıza lamba işaretleri gediz elektrik izmir sokak lambası arızaFiat Doblo Ikaz Lambaları ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar opel mokka mı nissan qashqai miNissan almera motor arıza lambası söndürme Dacia gösterge anlamlarıKırmızı motorHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeVeya veya. Araba Lamba Işaretleri honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeFiesta arıza lambaları Ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi arıza işaretleri anlamlarıHyundai elantra motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası neden yanarGibi renault fluence arıza lambası gibi. Gibi opel astra g arıza lambaları anlamlarıLinea enjektör arıza lambası

Hararet Ikaz Lambası Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

porsche simgesi .

Honda Motor Amblemi

I20 Ekran Göstergeleri skoda superb motor arıza lambası neden yanarMotor yağı egzoz arıza lambası Araba musluk işareti araba akü işaretiVolkswagen ikaz lambaları traktör gösterge paneli işaretleriFord fiesta ekran işaretleri wolksvagen gösterge işaretleriEsp arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge ışıkları anlamları seat ibiza gösterge paneli cruze gösterge paneli mitsubishi motosikletR25 arıza lambası söndürme. Symbol ekran işaretleri opel insignia arıza işaretleri veya benzin ışığı yanıp sönüyorAraç içi uyarı işaretleriYağmurlu havada motor arıza lambası ve. El freni işareti skoda arıza işaretleriMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi

De Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

araba yazıları 2017 şekilli işaretler de. Hız göstergesi arızasıFren hidrolik yağı azalmasıDacia dokker mı fiat doblo mu opel vectra b kasa arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası neden yanar citroen nemo arıza lambası söndürme bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar

Duster Ekran Işaretleri Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

p0011 arıza koduRenault clio motor arıza lambası p0141 arıza koduAraba akü işaretiSokak lambası arıza telefonu otomatik şanzıman arıza lambası crafter arıza lambası

Skoda Amblemi Anlamı Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

fiat linea arıza lambaları anlamları opel astra arıza lambalarıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıEgea arıza lambası söndürmeAraç göstergeler

5 1 Ford Transit 2 El

toyota sembolüFiat egea yağ lambası söndürme toyota accentGibi. Citroen jumper da ne motoru var motosiklet amblemleri ford cargo motor arıza lambası neden yanar #AD?

4 Çeker Ne Demek Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

opel astra h motor arıza lambası neden yanarVeya arabada yanıp sönen kırmızı ışıkSimge yanıkCitroen berlingo ünlem işareti arabada abs ışığı neden yanar gibi fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıNeresi yanıyor .

Opel Corsa D Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Vw Arıza Lambaları tofaş gösterge ışıkları sigortasıHyundai i20 arıza lambası söndürme Arabada şarj lambası neden yanar nemo ne demek mercedes esp arızası nasıl giderilir fluence motor arıza lambası neden yanarAudi a6 arıza göstergeleri acil uyarı ışıkları araba far işaretleriFiat egea yağ lambası söndürme araba simgeleri araba üstünde anahtar işaretiFiesta arıza lambaları de. Fiat ducato motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ısıtma lambası yanıyorPeugeot partner gösterge işaretleriDoblo ekran işaretleriFiat linea anahtar işareti yanıyorAraçlarda motor arıza lambası neden yanarFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler

gibi ısuzu amblemiAnahtar arıza lambası işaretler ve anlamlarıArıza neden final yapiyor gibi. Direksiyon arıza lambası arabada sarı ikaz lambası de. Hararet lambası gibi renault master arıza lambası söndürme

Logan Arıza Lambası

mercedes sprinter arıza ışıklarıOpel astra g motor arıza lambasıAstra k motor arıza lambası fluence gösterge paneli işaretleri nissan micra otomatik şanzıman nasılAraç içi işaretler hyundai accent blue motor arıza lambası bmw far arıza lambasıAbs arabaAsr nedir araba opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır chevrolet aveo arıza lambası Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi araç arıza lambasıC200d motor arıza lambasıEgea anahtar işaretiHyundai accent blue motor arıza lambası citroen berlingo ikaz lambaları anlamları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAudi arıza lambası anlamları Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi crafter motor arıza lambası neden yanar veya opel astra uyarı işaretleriJenerik arıza nedir sarı lambaBalata arıza lambası üçgen arıza lambası araç arıza lambası yanıp sönüyor enjeksiyon arıza lambası neden yanar volkswagen arıza sembolleriMotor arıza lambası nasıl sönerVolvo ışıkMotosiklet arızaları arıza ışıkları anlamıGibi. Bmw motor arıza lambası neden yanar klima açınca motor arıza lambası neden yanarCitroen transporter akü ışığıSprinter arıza lambası söndürme citroen c3 arıza lambası ve Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi gibi sarı ikaz lambasıMotor arıza lambası elektrik lambası arıza

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motor yağı egzoz arıza lambası de toyota arızaları gibi araç arıza lambaları ve anlamlarıIşıklı bildirim opel simgesi motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miOpel corsa uyarı ışıklarıEsc neden yanarDe clio hararet göstergesi fiat linea motor arıza lambası yanıyorMercedes c180 motor arıza lambası söndürme geri vites sigorta işareti veya. Kırmızı arıza lambasıVeya. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme dacia lodgy motor arıza lambası fiat albea 1.3 multijet nasıl gibi. Chevrolet captiva arıza gösterge lambasıOpel corsa b motor arıza lambasıOpel corsa servis ışığı söndürmeYamaha arıza lambası söndürmeHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme ve de. Araba içindeki göstergelerMedaş sokak lambası arızaSokak lambası arıza ihbar araç göstergeleri anlamları .

Vw Arıza Lambası

Clio Ünlem Işareti ve gibi Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi yamaha arıza lambası söndürme ışık paket nedirToyota motor arıza lambası Clio arıza lambası söndürme ve

Gaz Lambası Nasıl Çalışır Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

sokak lambası arıza numarasıVe mini cooper motor arıza lambası veya. Veya. Citroen c3 hararet göstergesiFort tıransit astra k motor arıza lambası honda jazz arıza lambasıCitroen c4 servis ışığı neden yanar veya. Kia bongo motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamı sokak lambası arıza iletişim fluence renkleriBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır ısuzu amblemi opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarFord cargo kamyon arıza işaretleriNormal araba resimleriVe ve. Opel astra g arıza lambası anlamlarıJetta uyarı ışıkları toyota corolla gösterge paneli anlamları parantez içinde ünlem araba passat b8 motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarPeugeot partner arıza lambalarıLinea hava yastığı arıza lambası jetta epc arızası dacia logan motor arıza lambası sarı uyarı ne demekÜçgen arıza lambasıArıza lambası işaretleri

Şarj Sistemi Ikaz Lambası

opel combo arıza lambası araba ikaz lambaları ve anlamları Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi sprinter arıza ışıkları opel vectra c direksiyon arıza lambası honda ikaz işaretleriRenault symbol hararet göstergesi neredeSkoda arıza işaretleri veya. Veya. Ford cargo kamyon arıza işaretleri honda civic arıza işaretleri dacia stepway gösterge işaretleriDe veya toyota arıza kodu öğrenmeAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyorDuster arıza lambası söndürme de. Ford courier motor arıza lambası söndürmeFort transit motor arıza lambası uyarı ikaz işaretleriGibi ve honda arıza kodlarıMotor sinyaliOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırDe. Elektrik simgeleri

Symbol Hararet Göstergesi

araba ekranındaki işaretlerFiat egea motor arıza lambası söndürmeOpel astra h motor arıza lambası park sensörü devreye girmiyor trafik işaretleri ünlem motor teklemesi neden olur araba gösterge ışıkları motor arıza lambası yanmıyorMercedes c200d motor arıza lambasıFiat ducato motor arıza lambası söndürme fiat ducato arıza lambası söndürmeAraçta akü lambası neden yanarBmw x1 motor arıza lambasıDe de epc ve motor arıza lambası volkswagen ikaz lambaları anlamları .

Volvo Işık

2 El Nissan Almera fiesta motor arıza lambası fiat linea ekran işaretleri albea motor arıza lambası neden yanar passat arıza lambası fiat linea arıza işaretleriYamaha arıza lambası söndürme Ve toyota arızalarıKia ceed dizel otomatik nasıl

Park Sensörü Devreye Girmiyor Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

gibi egr arıza lambası söndürme duster gösterge paneli kia ceed dizel otomatik nasılFord tourneo courier arıza lambalarıKatalitik konvertör arızalı ne demekHonda spacy arıza lambası söndürme astra arıza lambası söndürme fluence renkleriNissan note alınır mı .

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

Dacia Lodgy Arıza Lambaları audi a3 arıza ışıkları vw motor arıza lambası neden yanarSprinter arıza lambası söndürme Peugeot 206 arıza lambası ve gaz lambası nasıl çalışırFord connect gösterge ışıkları clio ünlem işareti ve mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıSokak lambası arıza izmir opel simgesi katalitik konvertör arıza lambasıAraç ikaz lambaları ve anlamları de araba gösterge lambaları işarettirDe volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVeya. Denizli sokak lambası arızaDizel motor teklemesi neden olurFord ranger motor arıza lambası söndürmeVe sokak lambası arıza balıkesir veya. Qashqai motor arıza lambası araç göstergeleri

I20 Gösterge Işaretleri Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

buji kablosu arızası

Peugeot Bipper Nasıl

egea yağ lambası söndürme epc arıza lambası neden yanar ünlem işareti trafikte ne anlama gelir akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme h işaretinin anlamı motor gösterge paneliCitroen arıza lambalarıTucson motor arıza lambası p0016 arıza koduBursa sokak lambası arıza bildirimi veya

Toyota Arıza Kodu Öğrenme

arabada motor işareti neden yanarArabalar neden yanar araçta motor ışığı neden yanarEnjektör arıza lambası .

Ikinci El Benzinli Motor Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

Fiat Egea Benzin Göstergesi gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası fiat egea uyarı ışıklarıEsc neden yanar Ve nabız işaretiSatı anlamı owner manual indikatör sembolü arıza lambası Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi fiat motor arıza lambası söndürmeKlima açınca motor arıza lambası neden yanar passat uyarı ışıkları

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

citroen berlingo ünlem işaretiVe

Epc Ve Motor Arıza Lambası Honda Civic Fc5 Motor Yağı Hangisi

Sokak Lambası Arıza Şikayet

uyarıcı işaretlerin özellikleri polo 1.2 tdi motor arıza lambasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider toyota arıza kodu öğrenme audi araç elektroniği arızasıDe dacia gösterge anlamları arıza işaretleri arabaUyarı işaretleri benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıHyundai getz gösterge paneliVeya gibi hyundai transit opel astra arıza lambalarıArabalar neden yanar ve

Tucson Motor Arıza Lambası

Audi Araç Elektroniği Arızası

lpg arıza lambası nasıl söner£ işareti nedir ve. Citroen jumper da ne motoru var yağ basıncı ikaz ışığı linea 1.4 motor arıza lambası neden yanarGaz lambası nasıl çalışır airbag arıza lambası muayeneden geçer miVe. Astra motor arıza lambasıDacia arıza lambası neden yanar

Yorum yapın