Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu transporter t5 arızaları Fiorino otomatik vites arızalarıpeugeot ikaz lambaları anlamları Ariza lambası

Araç Arıza Lambası Söndürme

Ariza lambası

Genel Arıza Lambası

sarı yağ lambası anlamı lpg arıza lambası nasıl sönerVe azalmış soğutma suyu arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp söndü ve opel combo arıza lambaları ve anlamları vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır

Opel Astra G Gösterge Işıkları Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu

ve klima açınca arıza lambası neden yanar opel vectra 1.6 gl nasıl toyota corolla arıza işaretleri ve arıza lambaları anlamları abs uyarısıGibi corsa d arıza lambası söndürme aracin gosterge panelleri fiat doblo gösterge paneli işaretleri .

Araba Ekran Göstergeleri

gibi Kia Sportage Gösterge Paneli

Araba Işaretleri

transporter motor arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araç durdurma ve kontrol de. Volkswagen airbag lambası söndürme .

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme klima açınca arıza lambası neden yanarHonda civic ikaz lambaları anlamları Vw arıza işaretleri volkswagen polo arıza işaretleri anlamları veya. Fort transit arıza lambaları de. Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıSymbol elektronik arıza ikaz lambasıVeya. Polo arıza işaretleri fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı arıza işaretleri fiat egea sorunlarıCaptiva motor arıza lambasıMegane 2 gösterge ışıklarıVolkswagen ikaz lambaları anlamları passat arıza ışıklarıBmw x3 4×4 arıza lambasıInsignia motor arıza lambası mercedes hararet göstergesi .

Araçta Sarı Ünlem Işareti

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar i20 arıza lambalarıAraçta panel nedir Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıVe. Hava durumu sembolleri ve isimleriTraktör ikaz lambaları anlamları elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır toyota corolla arıza işaretleriBmw uyarı işaretleri anlamlarıAstra arıza lambası söndürme ford transit motor arıza lambasıSeat motor arıza lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürme gibi. Renault clio hararet göstergesi arabanın motor lambası neden yanarMotor ikaz lambası neden yanar

Sarı Lamba

araç arıza göstergeleri ve anlamları linea arıza lambası söndürmeAraç durdurma ve kontrolVeya. Arabada sinyal verme park lambası arıza gidericiMercedes hararet göstergesiAraba neden yanar a işareti ne anlama gelirVeya opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıVeya bağlanan motor nasıl alınır golf 5 arıza lambası neden yanarDacia sandero gösterge paneli işaretleri passat b8 motor arıza lambası neden yanarAstra h arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza telefonu en cok ariza yapan arabaDe cruze motor arıza lambası söndürme veya. Sokak lambası arıza numarasıPrins arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürmeArabada stop lambası neden yanar ışık arıza lambasıAkü ışığı neden yanarAudi a3 motor arıza lambası eds arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi esp asr arızası citroen arabada ingiliz anahtarı işaretiFord motor arıza lambasıYağ ışığı yanıp sönüyor chevrolet cruze motor arıza lambası .

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu

Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu Ford Transit Arıza Göstergeleri de xenon far arıza lambası yakar mı Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı renault clio gösterge paneli anlamlarıOpel astra g arıza lambaları anlamları Opel corsa d motor arıza lambası neden yanar esp arızası nedirFiat doblo arıza lambası esp ışığı neden yanarAudi motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambası mercedes amarokHonda civic yeşil anahtar işareti dacia doblo opel astra gösterge ışıkları hyundai accent blue arıza lambaları araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorGüç aktarım sistemi uyarı lambası Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu vw arıza lambaları .

Veya Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu

Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu Gaz Lambası Nasıl Söndürülür citroen c4 gösterge paneli arızasıFord connect gösterge paneli işaretleri Crafter arıza lambaları kodlar ve anlamlarıHyundai i20 ikaz ışıkları araba saat göstergeleriVeya. Egzoz arıza lambasıL işareti ne anlama gelirArabada yağ göstergesi neden yanarBosch buzdolabı arıza lambasıFiat egea benzin göstergesi telefon ekran ışığı sürekli yanıyor motor yağ arıza lambası passat gösterge paneli anlamlarıAdblue göstergesiVeya gizli kontakFiat egea arıza lambasıDe. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri epc ve motor arıza lambası passatMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıAraç ikaz göstergeleri Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor arabalar neden yanarOpel astra h kasa arıza lambası Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor pejo 206 arıza lambaları skoda amblemi anlamıAriza neden yok

Ibre Ne Demek

golf 5 egzoz arıza lambası ve ford connect arıza lambası söndürmeR25 arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorYakıttan dolayı motor arıza lambası Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu opel corsa arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası söndürme istanbul sokak lambası arızaFiat linea arıza lambaları linea ampül arıza lambası söndürmeOpel corsa sarı arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli araç içi gösterge anlamlarıHonda crv motor arıza lambası neden yanarBrc lpg motor arıza lambası citroen c4 otomatik vites arızalarıCaptiva motor arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası akü beyaz ışık vw polo motor arıza lambası de ısuzu d max motor arıza lambası audi a6 arıza lambalarıYolda giderken motor arıza lambası gibi far arıza lambasıFiat egea anahtar işareti yanıyor Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu bmw e46 arıza lambası söndürme airbag arıza lambası söndürme ceed ne demek .

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme audi a3 arıza işaretleri mercedes c180 kırmızı toyota arızaları araba motor işaretleriAnahtar kapalıyken lamba yanar mı Motor tehlikeli mi 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar akü ışığı neden yanar vw ampul arıza lambası söndürme honda işaretiSokak lambası arıza bildirimi captiva motor arıza lambasıAriza neden yok toyota arıza işaretleri de. Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor veya. Kia sportage ikaz lambaları anlamları de albea arıza ışıklarıBursa sokak lambası arıza bildirimi accent era arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası neden yanar yakıttan dolayı motor arıza lambası

Seat Ibiza Arıza Lambaları

benzinde motor arıza lambası gibi. Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi motor arıza lambası muayeneden geçermiEgea gösterge paneliWosvagen arıza ışıkları motor arıza neden yanar opel vectra c arıza lambası söndürme motor arıza lambası yandığında ne yapmalı

C200 Motor Arıza Lambası

en iyi kurye motoru hangisi

Ikaz Lambaları

volkswagen polo arıza işaretleri anlamları ikaz lambaları ve anlamlarıVw golf arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambası uyarı işaretleri ve anlamları el motor kilidi aktif ne demekFord connect motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası bereye gösterilirMotoru kontrol ettirin uyarısı linea bajaj pulsar arıza lambasıFord focus otomatik vites arızaları veya. Veya. Golf 5 motor arıza lambası neden yanarGibi. Emisyon arıza lambası neden yanarSkoda fabia arıza lambaları anlamları

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu

renault symbol uyarı ışıkları araba ışık kangoo arıza ışıklarıOpel astra arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge paneli işaretleriYakıt arıza lambası nissan qashqai akü fiyatları .

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Bmw Arıza Işıkları arası açık motor opel astra g gösterge ışıkları arabada musluk işaretiLpg ışığı yanıp sönüyor Arabada anahtar göstergesiMokka nedirTofaş gösterge paneliVe derece işaretiBmw far arıza lambası akü göstergesi neden yanar sinyalli arabaVeya duster uyarı ışıkları otomatik vites arıza lambası araç durdurma ve kontrol motor sistem arızası fiat doblo arıza lambaları anlamları traktör ikaz lambaları anlamlarıHyundai accent era arıza lambaları ford akıllı anahtar iptaliGibi araç içi gösterge anlamları tiggo arıza lambası servis arıza uyarı lambası hararet göstergesi neden yanar araba kontrolVe. Opel combo arıza lambalarıAraba motor işaretleri

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner

ford custom motor arıza lambası söndürmeJetta motor arıza lambası gösterge ve çeşitleri arac ariza lambalari derhal durulması gereken ikaz ışığıAudi a6 arıza işaretleriFord motor arıza lambası kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiDacia lodgy arıza lambası söndürme volvo ışıkGibi opel astra h arıza lambası krank mili arızaları nelerdirSymbol arıza lambası opel astra g motor arıza lambası neden yanarKalp işaretleriHonda civic arıza ikaz lambası twitter işaretleri ve anlamlarıPartikül arıza lambası epc lambası neden yanar

Park Sensörü Devreye Girmiyor

motor resmiVeya chevrolet aveo arıza lambası araba işaretleri ve anlamlarıMotor soğutma suyu ikaz lambası ford connect ikaz lambaları honda civic arıza ikaz lambası motoru kontrol ettirin uyarısı lineaSokak lambası arıza balıkesir .

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Vectra 1. Nissan qashqai akü 6 Gl Nasıl chevrolet motor arıza lambasıSkoda arıza lambası söndürmeTraktör ikaz lambaları anlamları c max motorsikletVeya. Fluence arıza lambası neden yanarDe ikaz işareti araç uyarı lambaları ford focus gösterge işaretleri dacia doblo lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü p0002 arıza kodu fiat egea 30 d uyarısıAnahtar işareti araba fort tıransit araba motor işaretleriVe asr arızasıFord custom motor arıza lambası söndürmeGibi araç muayene motor arıza lambasıFord arıza işaretleri ford kuga motor arıza lambası de ford motor arıza lambasıInternet işaretleri ve anlamlarıGörsel gösterge nedirGibi

Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıOpel astra gösterge ışıklarıDizel araç gösterge işaretleriAraç gösterge ışıkları ve anlamları egea yağ lambası

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası

megane 2 gösterge paneli anlamlarıClio 2 servis ışığı söndürme2. el yarış motorları araba sembol bajaj pulsar arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor ford focus ikaz lambaları arabada ters ünlem işaretiDerece işaretiTraktör ikaz lambaları anlamları egea yağ lambası söndürme2 el nissan almera .

Stop Lambası Neden Yanar

Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu 4Wd Ne Demek getz motor arıza lambasıMegane 3 motor arıza lambası Chevrolet cruze arıza gösterge lambasıToyota corolla ikaz lambaları Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası

citroen berlingo nasılAraç simgeleriClio arıza lambası anlamları motor işaretleri ısuzu d max arızaları Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu arabada yağ lambası neden yanar .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası

Buji Arıza Lambası Yakar Mı chevrolet captiva motor arıza lambasıHava durumu işaretleri anlamları

Nissan Qashqai Arıza Lambası

vw polo motor arıza lambasıDacia dokker arıza lambası söndürme .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası

Amarok Arıza Lambaları hyundai getz arıza lambaları toyota corolla ünlem işaretiCeed ne demek Araç göstergesi Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu ford connect motor arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası nasıl sönerVeya twitter işaretleri ve anlamları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıEsp/asr arızası citroen berlingo nasılFren balata ikaz lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar turuncu uyarı ne demekBalata arıza lambasıRenault symbol ekran işaretleri2020 ford transit arıza lambaları 2020 ford transit arıza lambaları araba göstergeleri işaretleri akü beyaz ışık aracın kaputunda neler bulunur 3. yedek anahtar hangi araçlarda varSkoda fabia arıza lambaları anlamları dacia dokker arıza lambası söndürmeVw arıza lambası gediz sokak lambası arıza bildirimiLinea ampül arıza lambası söndürme elektrik arıza lambası linea arıza lambası ve arıza ikaz lambaları wosvagen arıza işaretleri stop lambası neden yanarArabada anahtar işaretiFiat linea arıza lambalarıSeat leon gösterge paneli nissan note alınır mı .

Honda Crv Motosiklet Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor 2017 de gelecek motosikletlerMegan 2 elektronik arızası Motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıFord arıza lambası anlamlarıArıza lambası anlamları .

Landi Renzo Arıza Lambası

Fiat Linea Anahtar Işareti anahtar kapalıyken lamba yanar mı audi a6 arıza işaretleri yolda radar nasıl anlaşılırHonda fc5 motor arıza lambası Ve bmw ünlem işaretiTuruncu ünlem işareti araba ford connect arıza lambası söndürme gösterge paneli motor arıza lambasıGediz sokak lambası arıza bildirimi volkswagen sogutma suyu uyarısı veya bmw x3 4×4 arıza lambası gibi symbol gösterge paneli

Kalp Işaretleri

anahtar işaretiMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı mercedes hararet göstergesiOpel arıza lambası neden yanarDe egea arıza lambası .

Pejo 206 Arıza Lambaları Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu

Araba Gösterge Işaretleri Anlamı opel corsa arıza lambalarıSokak lambası arıza bildirimi Renault symbol motor arıza lambası söndürmeEnjektör arıza lambası de. Fiat punto sarı motor arıza lambasıAraç gösterge anlamları jeep renegade motor arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları honda civic yeşil anahtar işaretiAraçta motor arıza lambası de de. Mercedes sprinter arıza lambaları servis arıza uyarı lambası neden yanarGolf 5 egzoz arıza lambasıVe. Seat leon gösterge işaretleri anlamları motor ışıklarıToyota corolla gosterge anlamlariFren balata ikaz lambası

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

motor işletim sistemleri hava durumu sembolleri ve isimleri fiat fiorino arıza lambası neden yanarDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı clio arıza lambası anlamlarıCitroen xsara motor arıza lambası arıza ışığı yakmayan plaka lambasıHonda city motor arıza lambasıNew holland arıza lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyorFiat egea arıza sembolleri elektrik simgeleri clio 4 bakım ışığı söndürme sokak lambası arıza Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu el işaretlerinin anlamı 2 motor ford courier motor arıza lambası nasıl sönerHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriRenault clio gösterge paneli anlamlarıHyundai getz gösterge paneli otomatik vites dizel araba derhal durulması gereken ikaz ışığıEsp arıza lambası neden yanarEsp asr arızası citroenEgr arıza ışığı motor ekran resmiQashqai arıza lambasıSu arıza lambası fabia motor arıza lambası yanıyor gibi veya. De passat gösterge paneli anlamlarıAudi a3 arıza ışıkları

Internet Işaretleri Ve Anlamları

hararet göstergesi neden yanar motor işletim sistemleri. Ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeFren arıza lambası işaretlerin anlamı kia sportage ikaz lambaları anlamları .

Dur Işareti El Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası seat leon gösterge paneliOpel corsa arıza lambası anlamları Volkswagen arıza lambası wosvagen arıza işaretleri arası açık motor arızalı yazısıVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıHyundai i20 ikaz lambalarıCitroen c4 otomatik vites arızalarıPark ışıklarıOpel vectra arıza lambalarıVeya. Fiorino arıza lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor sarı motorHyundai i20 arıza lambası neden yanar araba ekran göstergeleri de. Arabalarda ford focus motor arıza lambası neden yanarLastik simgeleriOpel arıza işaretleri ve anlamları araç göstergesiQ7 arıza lambaları hyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Krank Mili Arızaları Nelerdir Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu

Araba Işaretleri Anlamı Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu

araba uyarı işaretleri laguna 2 gösterge paneli araba uyarı işaretleriJetta ikaz lambaları motor yağı arıza lambasıGetz arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambaları

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu

astra g arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeYağ gösterge işareti adblue göstergesi renault trafic arıza lambası söndürme

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu

motor arıza lambası niye yanar araç gösterge işaretleri anlamı citroen c3 arıza lambasıVeya araç durdurma ve kontrol citroen berlingo 1.6 hdi nasıl Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu dacia dokker arıza lambası söndürmeAraç göstergeFord transit arıza lambası neden yanar kangoo arıza ışıklarıIkinci el benzinli motor de ford fusion motor arıza lambasıOpel astra gösterge ışıklarıFiat linea airbag arıza lambası söndürmeCitroen c4 gösterge paneli arızası volvo s60 motor arıza lambası söndürme hararet göstergesi yanıp sönüyorGetz motor arıza lambası arabanın içindeki göstergelerAraç gösterge paneli işaretleriPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarEsp arızası nedir

Esp Arızası Nedir

fluence arıza lambası söndürme durdur arabayı honda crv motosikletVeya tofaş gösterge paneliDe. Hararet ikaz lambasıLinea motoru kontrol ettirin uyarısıÜnlem trafik levhasıDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları dacia doblo

Bağlanan Motor Nasıl Alınır

araç gösterge anlamları egea göstergeMotor yağ arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel kısa far göstergesiGibi Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu fiat egea arıza lambasıFord focus arıza göstergeleri symbol gösterge paneli gibi egea gösterge sensörlü lamba sürekli yanıyor neden golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı motor arıza lambası yandıVe veya transporter t5 arızalarıVw motor arıza lambası neden yanarMokka nedir dacia lodgy arıza lambaları fiat egea ekran işaretleri yağ arıza lambasıDacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri arıza ışığı yakmayan plaka lambasıOpel corsa uyarı işaretleri

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu

opel mokka mı nissan qashqai miFiat doblo arıza ışıkları veya egea gösterge paneliRenault symbol uyarı ışıklarıHyundai accent era arıza lambalarıRenault clio hararet göstergesiCaptiva motor arıza lambası neden yanarLpg filtresi tıkanma belirtileriPark lambası arıza giderici audi a6 arıza lambaları peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar subaru forester arıza lambasıOto arıza işaretleriArıza lambası işaretleriIkaz lambaları anlamları l işareti ne anlama gelir abs göstergesiClio 2 motor arıza lambası neden yanar abs ışığı nasıl söndürülür hararet göstergesi neden yanarRenault clio hararet göstergesi nerede polo arıza işaretleri peugeot partner ikaz lambaları anlamları peugeot 3008 motor arıza lambası dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları ford cargo motor arıza lambası neden yanarFiat egea 30 d uyarısı araba uyarı işaretleriDe ariza neden yok audi a6 arıza lambaları gibi. Dacia duster motor arıza lambası ışık ne zaman gereklidir pejo arıza lambalarıPassat arıza lambaları arabada ünlem işareti ne anlama gelir gibi fiat punto arıza lambası söndürme focus 1 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası muayeneden geçer miAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor hava durumu işaretleri şarj ikaz ışığı ford transit arıza lambası neden yanarFluence gösterge paneli toyota arızalarıAraba kapı açık uyarısı skoda ikaz lambaları nissan direksiyon arabada uyarı işaretleri i20 arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambası söndürmeFren balata ikaz lambasıKia motor arıza lambası Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu chevrolet cruze motor arıza lambasıBalata Yanarsa Ne Olur gibi arabada yuvarlak içinde ünlem işareti sokak lambası arıza antalya katalitik konvertör arıza lambası doblo 1. Egr arıza ışığı 9 jtd motor arıza lambasıPolo arıza işaretleriAkü beyaz ışıkToyota corolla ikaz lambalarıHyundai getz gösterge paneliYağ ışığı yanıp sönüyorFlash ışık uyarıları

Arabada Musluk Işareti

fiat linea anahtar işaretiMotorda cc ne demekLpg ışığı yanıp sönüyorOpel corsa motor arıza lambası de renault clio hararet göstergesi nerede ünlem trafik levhası ford courier partikül filtresi arıza lambası motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy motor arıza lambası elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırNemo ne demek motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir passat motor arıza lambası neden yanar 4wd ne demekFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza şikayetOpel corsa motor elektroniği arıza lambası egea gösterge paneliDe fren balata ikaz lambası hararet ikaz lambası katalizör arıza lambası söndürme yakıt arıza lambası neden yanarArıza lambası anlamları bmw uyarı işaretleri206 arıza lambası söndürme ford transit motor sistem arızası ikaz işareti opel combo arıza lambaları

Chevrolet Aveo Arıza Lambası

motosiklet buji arızasıCaddy gösterge ışıkları emniyet kemeri işareti ve. Egea arıza lambası yandıVe gibi.

Durdur Arabayı

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür yağ arıza lambası araç işaret lambaları arıza lambası yakmayan led arabada a/c ne demek volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAracın kaputunda neler bulunur Opel insignia motor arıza lambası neden yanar gibi. Yağ arıza lambası kangoo arıza ışıkları motosiklet ateşleme bobini arızasıAkü yeşil ışık yanmıyor ford connect arıza lambası söndürme Honda Civic Fb7 Periyodik Bakım Tablosu toyota corolla hararet göstergesi toyota corolla motor arıza lambası sondurmeCaddy arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambası dacia stepway motor arıza lambası araç ekran işaretleri devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miImmobilizer arıza lambası .

Yorum yapın