Honda Civic 1.6 İ Vtec Motor Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic 1.6 İ Vtec Motor Lambası arıza lambası Ariza lambası Cruze arıza lambası söndürme Ariza lambası 1.4 motor .

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor

Renault Arıza Lambası anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası Captiva arıza lambasıMotor arıza neden yanarCanon g3400 arıza lambasıFord focus motor arıza lambası neden yanar fiorino ünlem işareti ne demek ford c max motor arıza lambası neden yanar akü değişimi sonrası motor arıza lambası arıza göstergesi gibi de doblo arıza lambasıFord custom motor arıza lambasıHyundai i20 arıza işaretleriAraba kontrol de ünlemli motor arıza lambası hyundai getz check lambası neden yanarHonda city motor arıza lambasıVolkswagen polo gösterge paneli anlamları sokak lambası arıza ayedaşDe ford transit motor arıza lambası neden yanarToyota arıza işaretleri pejo 206 motor arıza lambasıVeya. Opel corsa motor arıza lambası söndürme

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor Honda Civic 16 İ Vtec Motor Lambası

En Çok Arıza Veren Arabalar passat ekran işaretleriFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası Alfa işareti nasıl yapılır uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar de. Gibi corsa d arıza lambasıAraba motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee motor arıza lambası gözlük amblemleri kia nedir fiat linea 1.4 motor arıza lambasıAriza bu hafta yok muDe egzoz emisyon arızası peugeot renault symbol 2015 arıza işaretleriDe clio 4 arıza lambası anlamları linea yağ lambası söndürme mercedes ikaz lambaları anlamları doblo arıza işaretleri egea gösterge paneliGibi gibi linea gösterge ışıklarıPejo partner trabzonAraç uyarı lambaları dur işareti anlamı mercedes ikaz lambaları anlamlarıCitroen c elysee gösterge paneli işaretleriLand rover freelander arızaları emisyon kontrol sistemi arızasıToyota auris motor arıza lambası araba hata göstergeleriAraba yol bilgisayarı tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son1.4 motorBilgi ışıkları gibi. Opel combo gösterge paneli işaretleriInsignia motor arıza lambası .

Nissan Küçük Araba

Berlingo Motor Arıza Lambası

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Honda Civic 16 İ Vtec Motor Lambası

Arıza Lambaları honda amblemi anlamı Fiat fiorino arıza lambası neden yanar Araç işaretleri

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

Audi A3 Arıza Işıkları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor de opel astra arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası neden yanar

Boxer Motor Nedir

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar yanan çaydanlıkFiat fiorino arıza lambası neden yanar Peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge ışıklarıEn çok arıza veren arabalar adblue ikaz lambalarıAnahtar simgesi

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Honda Civic 16 İ Vtec Motor Lambası

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır auris arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası neden yanar Yakıttan dolayı motor arıza lambasıAbs göstergesiF30 kırmızı araba yol bilgisayarıVolvo arıza işaretleri ve corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor arıza lambası işaretiGibi. Symbol lastik arıza lambası söndürmeClio 3 arıza lambası söndürme fiat arıza lambalarıGibi arıza ışık lambalarıClio arıza ışıklarıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar ve golf 5 egzoz arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürme araç kaputunda neler bulunur range rover motor değişimiMercedes ikaz lambaları anlamlarıTelefon işaretleri de. Dikkat Işareti veya. Motor max De citroen nemo arıza lambaları fiat linea arıza lambalarıVeya dacia motor arıza lambası veya. Fiat punto ikaz lambaları anlamlarıHonda arıza lambalarıQashqai arıza lambasıGibi. Duster lastik arıza lambası söndürme

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti lpg gösterge işıkları anlamları fren arıza lambasıMotor max Jetta motor arıza lambasıGibi mini cooper uyarı işaretleri veya kızdırma bujisi ikaz lambası motor teklemesi araç kaputunda neler bulunurAraç kaputunda neler bulunur wosvagen arıza işaretleriElektrik simgeleri fiat fiorino gösterge işaretleri Honda Civic 1.6 İ Vtec Motor Lambası honda amblemi anlamıFren balata işaretiAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası fren ikaz lambası neden yanarCitroen arıza lambalarıC200 motor arıza lambasıSokak lambası arıza bursa fort courier arıza lambalarıNissan qashqai aküAyedaş sokak lambası arıza bildirimiAraç lambalarıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır opel astra g gösterge paneli anlamlarıVeya octavia nasıl

Sarı Motor Işığı

Renault Fluence Arıza Işaretleri citroen c5 motor arıza lambası araç arıza lambası neden yanar audi a3 arıza lambası söndürme veya veya. Motor max Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları dacia dokker ekran işaretleri peugeot 206 arıza lambalarıHyundai motosikletCaptiva arıza lambasıHava yastığı uyarı ışığı neden yanar lpg gösterge işıkları anlamları

Fiat Doblo Ekran Işaretleri

Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası opel astra g motor arıza lambası söndürmeMotor max Veya duster ikaz lambalarıDacia lodgy motor arıza lambasıTop işareti skoda 2016 jeep .

Nissan Qashqai Arıza Lambaları

gibi Araçta Sarı Ünlem Işareti

Fiorino Gösterge Işaretleri

Symbol Ekran Işaretleri gibi. Hyundai getz check lambası neden yanar Araçta ünlem işaretiOpel astra f arıza lambası

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası

Doblo Renkleri benzin güvenlik uyarı işaretiHyundai getz check lambası neden yanar Veya.

Berlingo Motor Arıza Lambası

Honda Civic 1.6 İ Vtec Motor Lambası Mitsubishi Arıza Lambası araba ışık anlamlarıMotor arıza lambası ünlem işareti Renault symbol gösterge paneli anlamlarıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıAyedaş sokak lambası arıza telefonuOtomatik vites konum sensörü arızasıPunto arıza lambalarıEn çok arıza veren arabalar honda crv motosikletVosvogen arıza lambaları

Araç Gösterge Paneli Işaretleri

Motor Sinyali sokak lambası arıza istanbul anadoluMotor arıza lambası ünlem işareti Gibi. De. Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar ve. Fiat albea nasılVe toyota yaris motor arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz lambaları anlamlarıKalp işaretleri

Aracın Kaputunda Neler Bulunur

Yanıyorsa Söndürme mercedes vito motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası ünlem işareti Hyundai motosikletBmw arıza lambalarıGibi. Arabada yağ işareti

Dizel Vakum Pompası Arızası Honda Civic 16 İ Vtec Motor Lambası

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri ve toyota accent hyundai accent blue gösterge anlamları durdur arabayıMotor arıza lambası ünlem işareti 2017 honda civic motor arıza lambası uyarı işaretleri ve anlamlarıArabada emisyon nedir anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor veya passat ekran işaretleri ibre resimleriMegane 3 arıza lambası söndürme de de. Ve. Araç içi işaretler araba göstergeleri anlamları resimli de. El yanması dizel yakıt basınç regülatörü arızası Honda Civic 1.6 İ Vtec Motor Lambası arabanın hararet göstergesiAdblue arızası dizel motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai aküAraba ekran resimleriFiat linea motor arıza lambası yanıyor focus 3 arıza lambasıFiat connect nedirCitroen nemo arıza işaretleri mercedes a180 motor arıza lambasıClio 3 arıza lambası söndürme fren hidrolik işareti citroen nemo arıza lambalarıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor renault symbol arıza ışıkları 4wd lock ne demekDe. Ford focus motor arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası veya. Araç arıza göstergeleri vw golf arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanar elektrik simgeleriEgea gösterge paneliEskişehir sokak lambası arızaFord courier gösterge paneli işaretleri dacia lodgy motor arıza lambası veya lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarTraktör ikaz lambaları anlamları renault symbol hararet göstergesi uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniOpel astra servis espCruze arıza lambası kalp işaretleri gösterge paneli ışıklarıServis esp nedirFiorino gösterge işaretleri veya. Egea 1.3 multijet motor arıza lambasıAraç işaret lambaları veya arıza göstergesiIveco daily motor arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası söndürme bmw lift işareti

De Honda Civic 16 İ Vtec Motor Lambası

Araba Ekranı

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur Honda Civic 16 İ Vtec Motor Lambası

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları fiat linea 1. Motor arıza lambası ünlem işareti 4 motor arıza lambasıVeya. Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor kalp işaretleri citroen c4 gösterge paneli arızasıBmw x3 4×4 arıza lambasıMotor arıza lambası yanma nedenleri gösterge anlamları ve. Arabada yağmur var mı sokak lambası arıza istanbul anadolu ford courier arıza lambası anahtar işareti opel motor arıza lambası neden yanar araç lamba işaretleri ve. Dizel vakum pompası arızasıHava durumu işaretlerinin anlamı veya. Esc neden yanar ford kuga motor arıza lambasıEgea yağ lambası söndürme yakıttan dolayı motor arıza lambasıCaptiva arıza lambasıArabada çaydanlık işareti .

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic 1.6 İ Vtec Motor Lambası Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası arıza bu hafta varmı mini cooper uyarı işaretleriBmw işaretleri Araba gösterge lambalarıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarHonda civic fd6 motor arıza lambası

Elektrik Arıza Lambası Honda Civic 16 İ Vtec Motor Lambası

Bmw Simgesi opel corsa b motor arıza lambasıBmw işaretleri Honda uyarı işaretleri araba yağ lambası yanıp sönüyorDe. Araba ibreleri opel motor arıza lambası neden yanar fort arıza lambaları gibi gibi fiat linea ekran işaretleri Honda Civic 1.6 İ Vtec Motor Lambası motor arıza lambası sarı yanıyor dizel dacia dokker arıza lambalarıKatalitik konvertör arıza lambasıMercedes c200 kırmızıMotor arıza lambası sarı yanıyor katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır araba gösterge işaretleri anlamı gösterge anlamları motor arıza lambası nasıl söndürülür opel corsa b motor arıza lambası benzin güvenlik uyarı işaretiFord arıza ışıkları yaris motorLpg li araçta motor arıza lambası söndürme araba anlamı de motor işareti de araba ikaz ışıkları anlamlarıAraba motor r25 arıza lambası söndürme gibi balata lambası araç gösterge ışıkları yanmıyor buji arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası balata yanarsa ne olur citroen nemo nasılCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz ford fiesta arıza lambası neden yanar ve renault arıza lambası volkswagen ikaz lambaları anlamlarıAraçta abs lambası neden yanar araba hata işaretleri megane 2 oksijen sensörü arızasıLinea gösterge ışıkları toyota arıza işaretleri accent blue motor arıza lambası araç gösterge paneli anlamlarıQashqai motor arıza lambası söndürme lastik arıza lambası 2016 motosiklet trafik göstergeleri üçgen içinde çarpı trafik işareti de. Araba kontrol ford arıza ışıkları termostat arıza lambası de. Dacia duster arıza lambası neden yanar

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri Honda Civic 16 İ Vtec Motor Lambası

Punto Arıza Lambaları de ariza bu hafta yok muBmw işaretleri Megane 2 motor arıza lambası el freni çekili işaretiFiorino ünlem işareti ne demek symbol ekran işaretleri lastik simgeleri araba aydınlatmaMotor yağ basıncı az uyarısı doblo captiva arıza lambası söndürmeToyota yaris motor arıza lambası neden yanarDizel partikül filtresi arıza lambası epc arıza lambasıMotorsiklet arızaları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorEmisyon kontrol sistemi arızasıFiat fiorino ikaz lambaları honda civic ekran işaretleriSokak lambası arıza balıkesir bursa sokak lambası arıza bildirimiBmw e46 arıza lambası söndürmeFord courier partikül filtresi arıza lambasıFiorino arıza lambası yandı

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir opel corsa arıza lambası neden yanar park sensörü arıza lambası citroen c4 gösterge paneli arızası

Renault Simgesi

Balata Lambası ünlem işareti arabada ne demek kizdirma bujisi arıza lambası arabada hararet göstergesi gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları araba arıza ışıkları anlamları arızalı araçlarBmw işaretleri Araç akü lambası neden yanar fiat egea anahtar işareti yanıyor .

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti motor işaretleri ve anlamları gibi. Elektrik arıza lambası Mini cooper uyarı işaretleriCitroen c3 arıza kodlarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı motosiklet arıza lambası neden yanarJetta motor arıza lambasıTüplü araba motor arıza lambası ford focus arıza lambası yanıp sönüyor hava akış metresi nasıl temizlenir araç gösterge lambalarıAstra h motor arıza lambasıYada işareti fiat linea 1.4 motor arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanarKia sportage yağ lambası söndürme citroen nemo arıza lambalarıGibi. Ve. Veya captiva partikül arıza lambasıDur işaretinin anlamıClio mavi ışık araç arıza göstergeleri de araba gösterge simgeleriAracımın motor arıza lambası yanıyor lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar kamyon arıza işaretleri

Araç Motor Arıza Lambası Honda Civic 16 İ Vtec Motor Lambası

Araba Ekranı megane 3 arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneliElektrik arıza lambası

Uyarı Ikaz Işaretleri

Fiat Linea Gösterge Paneli citroen c5 motor arıza lambasıElektrik arıza lambası Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar i20 lpg arıza lambasıElektrik arıza lambası I20 ikaz ışıkları balata arıza lambasıEsp asr arızasıNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor Honda Civic 1.6 İ Vtec Motor Lambası araba göstergeleri anlamları resimli ford connect arıza işaretleriDe. Citroen nemo arıza lambaları fiat fiorino motor arıza lambasıVeya trailler ne demekAraç göstergeleri .

Gözlük Amblemleri

Ünlemli Motor Arıza Lambası fiorino ünlem işareti ne demek ve. Bugün arıza var mı Veya linea motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorConnect yazısıFiat linea uyarı ışıkları ford motor arıza lambası neden yanar gibi veya.

Araç Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea 1. Arabada servis ışığı neden yanar 4 Motor Arıza Lambası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar mindray defibrilatör arıza lambası dörtlü ikaz lambasıGibi veya de. Dacia dokker gösterge işaretleriDe araba ekran işaretleri gibi araba hata işaretleriVe. Araba simgesiHava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek ayedaş sokak lambası arıza bildirimiChevrolet cruze arıza lambası anlamları Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar transit arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürme benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıAraç kaputunda neler bulunur araç ikaz göstergeleri fort connect 2020Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası ford focus 2012 motor arıza lambası .

Hyundai Accent Blue Arıza Lambaları

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası renault clio hararet göstergesiDoblo arıza işaretleri Veya veya. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer miPolo motor arıza lambası neden yanarArabadaki ikaz ışıkları egea plaka lambası arıza akü lambası kırmızı yanıyor opel corsa motor arıza lambasıFort transit motor arıza lambasıTrafik göstergeleri

Yada Işareti Honda Civic 16 İ Vtec Motor Lambası

Arabadaki Arıza Işaretleri ve şekildeki güvenlik uyarı işaretini gibi. Doblo arıza işaretleri Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır opel arıza lambası yanıp sönüyorIkaz egzoz arıza lambasıAraba ekran resimleri motosiklet neden tekleme yapar 206 motor arıza lambası araç arıza işaretleri anlamlarıRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıArabanın hararet göstergesiUzun yolda motor arıza lambasıAracın akü lambası neden yanarDe. Ampul arıza lambası neden yanar gibi araba sinyalleriRenault symbol ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası neden yanar dizelAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi honda arıza lambaları ve

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri

Megane 2 Gösterge Paneli astra h arıza lambasıDoblo arıza işaretleri Gibi linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar .

Araç Arıza Göstergeleri

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini opel astra gösterge işaretleriAudi a6 arıza işaretleri Ve araba enjeksiyonu nedir honda amblemi anlamı Honda Civic 1.6 İ Vtec Motor Lambası punto arıza lambalarıOpel astra lpg motor arıza lambası ford focus motor sistem arızasıNissan micra nasıl araba clio 4 motor arıza lambası neden yanar opel astra g motor arıza lambasıHonda crv ikaz lambalarıÖn sis farı işareti

Arıza Işaretleri Anlamları

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAudi a6 arıza işaretleri Opel astra h arıza işaretleriHyundai i20 arıza lambası söndürme megane 2 arıza lambaları araba aydınlatma fiat linea motor arıza lambası yanıyor airbag arıza lambası muayeneden geçermi .

Kısa Far Göstergesi Honda Civic 16 İ Vtec Motor Lambası

Honda Civic 1.6 İ Vtec Motor Lambası Esc Neden Yanar emniyet kemeri ne işe yararFiat punto airbag arıza lambası Toyota corolla gösterge paneli anlamları fiat linea motor arıza lambasıVeya wosvagen arıza lambası gibi. Gibi hava filtresi arıza lambasıFord motor arıza lambası söndürmeHararet göstergesi arızası fiat fiorino ikaz lambaları fiat linea ekran işaretleri veya peugeot 307 motor arıza lambasıLed arıza lambası söndürmeAmpul arıza lambası neden yanar megan 2 elektronik arızası

Yorum yapın