Honda Arıza Lamba Tablosu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu polo 2004 dizel Motor işletim sistemleri Ariza lambası opel astra arıza lambası yanıyor Ariza lambası ford focus 2010 motor arıza lambası aracın içindeki göstergeler araba önündeki işaretler hyundai getz motor arıza lambası neden yanar doblo park lambası arızapeugeot 206 motor arıza lambası Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları honda civic arıza lambası söndürmeMotor yağ işaretiCaptiva ikaz lambalarıDe. Hyundai accent motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor ayedaş sokak lambası arıza bildirimi de opel astra j motor arıza lambası neden yanar volkswagen katalitik konvertör arızası veya. Mercedes sprinter gösterge işaretleri peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli ve.

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları

Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu Motor Işletim Sistemleri megane 2 arıza lambalarıAktif motor kaputu arıza Araba ikaz lambalariGibi sokak lambası arıza izmir jetta arıza lambalarıAraç göstergeleri ve anlamlarıMotor yıkamadan sonra arıza lambası p0340 arıza kodu yakıt arıza lambası neden yanarDireksiyon arıza lambası sarı yağ lambasıKış ışığı .

Doblo Park Lambası Arıza

ve. Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları araç gösterge ışıkları yanmıyor araba işaret lambaları dacia sandero gösterge paneliHyundai accent gösterge paneli H işaretinin anlamı Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu hyundai motor arıza lambası neden yanar renault symbol yakıt tüketimi göstergesi focus 2 motor arıza lambası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderArabada arıza lambası neden yanar araba akü işaretiSaat üzerindeki göstergeler ünlem trafik levhasıTerios motor arıza lambasıDizel motor arıza lambasıDe lpg arıza lambası nasıl söner ısıtma bujisi arıza lambasıMotor resmi wv arıza işaretleri ford fiesta arıza lambası söndürme nissan küçük araba

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları peugeot bipper nasıl gözde ışık yanıp sönmesi toyota corolla arıza lambaları ve neden yanarHyundai accent gösterge paneli Gibi. Golf 5 arıza lambalarıVeya. Arabanın motoru neden yanarCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıEpc arıza lambasıOpel astra arıza lambası silme .

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar tofaş enjeksiyon arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli Fiat linea arıza kodlariFiat egea motoru kontrol ettirinFiat idea arıza lambası volkswagen arıza lambalarıGibi motor soğukken arıza lambası yanıyor .

Gosterge

2. Uyarı işaretleri ve anlamları El Motosiklet Motoru veya citroen berlingo arıza lambası .

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

Havada Duran Gece Lambası gediz sokak lambası arıza bildirimi a işaretiEsp servis ne demek Otomobil arızaları ve çözümleri renault kangoo arıza lambası söndürme jenerik arıza lambası neden yanar fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar volkswagen dizel motor uyarısı

Katalizör Arıza Lambası Söndürme Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

H Neyin Simgesi fiat fiorino motor arıza lambasıEsp servis ne demek Cruze gösterge paneliFren arızaları(!) işaretinin anlamı ve peugeot 301 motor arıza lambası söndürme Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu park nissan 2 el arıza ne zaman ford fiesta arıza lambası neden yanar opel zafira motor arıza lambasıRenault fluence arıza lambası 301 motor arıza lambasıFiat egea uyarı ışıkları el freni lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar veya ford courier motor arıza lambası neden yanar akü motor arıza lambası verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeOpel astra servis esp symbol motor arıza lambası araba ısınınca tekliyorMercedes işaretiTrafikte algılama zamanı ne demektirOpel corsa motor arıza lambası .

Araba Ön Panel Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Balata Uyarı Lambası hyundai accent blue gösterge anlamları hyundai accent arıza lambası söndürme seat ibiza arıza lambaları hyundai accent gösterge paneli akü motor arıza lambasıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir Veya. Motor arıza lambası nasıl söndürülür Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu kocaeli neresi yaniyor toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi. Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMercedes sprinter gösterge işaretleriHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarArızalarıFluence motor arıza lambası neden yanarDe rks motor arıza lambası araba arıza ışıkları bmw motor arıza lambası neden yanar

Fiat Connect Nedir

Araç Içi Gösterge Paneli

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri gibi seat leon arıza lambası söndürme tucson motor arıza lambası trafik ışıklarının anlamı motor ısınınca arıza lambası yanıyor punto motor arıza lambası neden yanar yakıt arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası emniyet kemeri ne işe yarar grande punto motor arıza lambasıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir Denizli aydem sokak lambası arıza .

Peugeot 206 Arıza Lambası Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu Motor Lambası Yanması sokak lambası arıza ihbarVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde

Honda Işareti Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Isuzu Gösterge Işaretleri hyundai accent motor arıza lambası neden yanar ve. Verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde Honda arıza lambası arabanın hız göstergesi çalışmıyorOpel combo arıza lambasıCitroen xsara motor arıza lambasıPeugeot 307 arıza lambası söndürme

Gold Arıza Sor

Audi A3 Motor Arıza Lambası p0340 arıza koduVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde Araç içi gösterge anlamları arıza lambaları volkswagenI işareti ne demek ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları

De Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Opel Astra Arıza Lambası Silme fiat punto motor arıza lambası söndürme

Epc Arıza Lambası Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Fort Cornet Arıza Lambaları fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde Ve linea gösterge işaretleriP0102 arıza koduToyota corolla motor arıza lambası ve esp motor arıza lambası neden yanıp sönerDacia sandero gösterge paneli işaretleriFiat linea motor arıza lambası söndürmeArıza lambası yanıp sönmesi toyota corolla motor arıza lambası ve esp esp servis ne demek motor arıza lambası kırmızı yanıyor

Gibi Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari araç içi gösterge paneli ariza ne zaman ve Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk ayedaş sokak lambası arıza bildirimiVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde Bmw motor arıza lambası söndürme .

Araba Amblemleri Ve Anlamları

Nissan Qashqai Gösterge Paneli veya de. Citroen c elysee anahtar işareti Volkswagen uyarı ışıklarıAbs arıza lambası nasıl söner ünlem trafik levhası3. yedek anahtar hangi araçlarda var arabada yay işareti symbol arıza ışıkları 1.3 multijet motor nasıl renault symbol uyarı ışıkları engine malfunction ne demek dacia arıza lambası neden yanar opel corsa direksiyon arıza lambasıNissan juke motor arıza lambası söndürmePeugeot partner gösterge paneli anlamları ford focus arıza lambasıArabanın balatası yanarsa ne olur honda jazz arıza lambası wolksvagen kırmızıAraba arıza lambaları anlamları volkswagen arıza lambası anlamlarıBmw direksiyon arıza lambası opel corsa hata kodları hyundai accent gösterge paneliOpel vectra a kasa arıza lambasıGibi şekilli işaretler hyundai accent blue arıza lambaları renault motor arıza lambasıI20 motor arıza lambası 4wd nedir renault symbol elektronik arıza ikaz lambası motor lambası yanmasıMotor ve esp arıza lambası yanıyor ve. Gibi araba içindeki göstergelerMotorsiklet arıza lambasıMercedes arıza lambaları anlamlarıAstra arıza lambasıAkü arıza lambası neden yanar honda civic fc5 motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneliKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarFiat motor arıza lambasıNissan qashqai gösterge paneli partikül arıza lambası dizel motor ön ısıtma arızasıVw motor arıza lambası de. Ford fiesta motor arıza lambası yanıyorMotor ısınınca yağ lambası yanıyor .

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Akü Lambası Yanıp Sönüyor honda civic arıza ikaz lambası neden yanar passat arıza ışıkları bmw e90 motor arıza lambası söndürme mercedes sprinter gösterge işaretleriMotor teklemesi Focus 2 motor arıza lambası motor gösterge işaretleri golf 7 motor arıza lambası söndürmeDacia sandero gösterge paneli işaretleriArabanın arıza lambası yanıp sönüyorAraba ön panelLpg li araç motor arıza lambasıVe veya. Renault clio arıza ışıkları en güzel motor resimleriFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı arabada ampul işareti honda işaretiVeya motor teklemesi neden olur ısuzu gösterge işaretleri audi a6 arıza göstergeleriAudi arıza lambaları anlamları araba yağ işaretiVe gösterge paneli motor arıza lambası peugeot 207 arıza lambası gaza aniden basınca tekleme gözlük amblemleri enjeksiyon kontrol edin 2 el yarış motorları nabız sinyal motor skoda superb arızalarıOpel corsa gösterge paneli arıza sembolleri araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi captiva arıza lambalarıKirmizi motor iveco daily motor arıza lambası söndürmeVolkswagen motor arıza lambası vw arıza lambası söndürme gibi c180 kırmızı peugeot partner gösterge işaretleri uyarı işaretiDacia nasıl

Hyundai I20 Lpg Motor Arıza Lambası Yanıyor

Mercedes Arızaları toyota corolla arıza işaretleriMotor teklemesi L200 arıza lambalarıUyarı ikaz işaretleriHonda civic fc5 motor arıza lambası porsche motor üçgen içinde çarpı işaretiGolf 5 egzoz arıza lambası transporter t5 arızalarıSeat leon gösterge işaretleri anlamları Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu ve. Bmw e46 motor arıza lambası veya

Bora Motor Arıza Lambası Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme peugeot amblemleriMotor teklemesi Gösterge panelleri renault kangoo arıza lambası söndürmeEnjeksiyon arıza lambası yağ seviye sensörü arızası aktif motor kaputu arızaVe. Opel corsa d arıza lambası egea motor arıza lambası söndürme dacia sandero gösterge paneli işaretleriFort connect 2020Hyundai accent arıza lambası söndürme .

Led Ampul Arıza Lambası Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Honda Arıza Lamba Tablosu

Peugeot Bipper Nasıl p0016 arıza kodu nissan primera arıza lambası söndürmeLinea servis ışığı söndürme Gibi gibi kocaeli neresi yaniyor düşük üre uyarısı nedirH neyin simgesi araba ekranOpel astra hata kodlarıGibi ikaz ışıkları ford transit motor arıza lambasıVeya. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir fluence arıza lambası

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Honda Arıza Lamba Tablosu

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin arabada yağ lambası neden yanarLinea servis ışığı söndürme Corsa arıza lambasıSeat leon gösterge işaretleri anlamları veya de dizel motor ön ısıtma arızasıEskişehir sokak lambası arızaHonda gösterge işaretleri yamaha amblemi anlamıGibi airbag arıza lambası muayeneden geçer miHonda civic kaplumbağa işaretiTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası

Arabadaki Göstergeler araba ekranında ünlem işaretiLinea servis ışığı söndürme Fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıAraç uyarı lambaları motor arıza lambası muayeneden geçer miGibi ve ve. Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli motor yagi basinci az uyarisi toyota arızalarıGibi motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir de fluence motor arıza lambası söndürmeAnkara sokak lambası arıza şikayetFiat egea motoru kontrol ettirinPeugeot partner gösterge paneli anlamları araba üzerinde anahtar işaretiIveco daily motor arıza lambası söndürmeChevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeFluence arıza ışıklarıBmw e90 motor arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli işaretleri de. Motor ikaz lambaları egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde opel corsa c arıza lambası söndürme .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi’

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor gibi fren balatalar yanarsa ne olur nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Araba Arıza Lambaları Anlamları skoda amblemi anlamı motor teklemesi neden olurTrailler ne demek Gibi. Ford kuga motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası anlamlarıP işaretinin anlamıAstra j arıza lambasıBmw motor arıza lambası neden yanar de

P0002 Arıza Kodu

Telefon Ekranındaki Işaretler honda işaretiTrailler ne demek Passat motor arıza lambası uzun yolda motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp sönerVeya. Opel vectra gösterge paneli arızası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorHava yastığının içinde hangi gaz var audi a3 uyarı işaretleriFord transit motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambaları anlamları uyarıcı işaretler qashqai arıza lambası söndürmeLaguna 2 arıza lambası .

Araç Ekran Işaretleri

Fiat Albea Gösterge Paneli arabada yanan ünlem işaretiEgr arıza lambası Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul ve. Araba içindeki göstergeler ve opel astra j arıza lambası söndürmeYamaha amblemi anlamıNissan qashqai gösterge paneliGibi Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu arıza lambalarıAktif motor kaputu arıza clio gösterge işaretleri soğuktan el yanması gibi opel corsa hata kodlarıDur işareti anlamı veya megane 2 gösterge paneliAudi a3 arıza lambaları trafik semboller ve anlamları havanın sarı olması ne anlama gelirÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirArabada a/c ne demekDuster Uyarı Işaretleri honda motor arıza lambası gaz lambası nasıl söndürülür de. Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor Hyundai getz gösterge lambalarıOpel combo arıza lambası neden yanar yakıt arıza lambası neden yanar de airbag arıza lambası muayeneden geçer mi uzun yolda motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıMotor lambası yanmasıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıGibi. Akü lambası yanıp sönüyor egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor şekilli işaretlerEgea ünlem işareti hararet lambası citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz lastik işareti

Gibi Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Hararet Lambası opel astra j motor arıza lambası neden yanar arıza neden yok duster motor arıza lambasıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor Motor ısınınca yağ lambası yanıyorLinea ikaz lambaları:d” işaretinin anlamıEgea motor arıza lambası söndürmeMultijet 2 nedir p0016 arıza koduMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı ford fiesta dizel motor arıza lambası doblo motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası anahtar işareti araç panel işaretleri araçlardaki göstergeler ve anlamları

Fiat Egea Arıza Işaretleri

Değişik Simgeler Ve Anlamları motor arıza lambası yandığında ne yapmalıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor Havanın sarı olması ne anlama gelir .

Egea Ünlem Işareti

Adblue Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri ford custom arıza lambalarıGolf 5 arıza lambaları

Volkswagen Işaretleri

Araç Arıza Sembolleri fiat uyarı işaretleri mercedes ikaz lambaları araç uyarı işaretleri aracın içindeki göstergeler mercedes sprinter gösterge işaretleri de. Golf 5 arıza lambaları Fren sistemi arızası ışıklar motosiklet de. Lambalı devreler

Enjektör Arıza Lambası

Neden Yanar soğutma suyu seviyesi uyarısı araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorGolf 5 arıza lambaları Fren arızaları dacia adblue işareti arka cam rezistans işareti opel vectra b kasa arıza lambasıPassat arıza işaretleri uyarı sembolleriAraba arıza işaretleri sarı yağ lambası 3. yedek anahtar hangi araçlarda varVolkswagen uyarı işaretleri .

Getz Motor Arıza Lambası Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları fiat doblo gösterge paneli işaretleriToyota corolla hararet göstergesi Volkswagen katalitik konvertör arızasıYada işaretiTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir gibi. Fiesta motor arıza lambası veya uyarıcı işaretlerMotor uyarı lambası ariza neden finalTriger kayışı arıza lambasıAraç göstergeleri ve anlamlarıAlbea arıza ışıkları

Süspansiyon Arıza Lambası

Clio Gösterge Işaretleri

Araç Arıza Lambası Neden Yanar Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı ampul anlamı clio arıza lambası anlamlarıToyota corolla hararet göstergesi

Arabada Yanan Işıklar Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Sokak Lambası Arıza Ihbar araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miToyota corolla hararet göstergesi Polo hararet göstergesi yanıp sönüyor gibi vsa arıza lambası servis esp opelEgea motor arıza lambası söndürme egr arıza lambasıVe de de.

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası Honda Motosiklet Periyodik Bakım Honda Arıza Lamba Tablosu

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor maf sensörü ne işe yarar gibi. Süspansiyon arıza lambası I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor de citroen c3 motor arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor fan anlamıYamaha delight arıza lambası söndürme audi a3 arıza lambası söndürmeIşıklar motosiklet arabanın hız göstergesi çalışmıyor gibi. Transporter arıza işaretleri golf arıza lambası söndürmeDoblo arıza ışıkları

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Ford Cargo Arıza Işaretleri fiat connect nedir araç gösterge ışıklarıSüspansiyon arıza lambası Fiat linea arıza lambasıFiat punto arıza ışıkları aracımın motor arıza lambası yanıyorVe. Nabız sinyal motor corsa c arıza lambasıPolo direksiyon arıza lambası .

Polo 2004 Dizel

Şekilli Işaretler ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları Fiat egea motor arıza lambası Motor ışığı yanıyorVe

Linea Arıza Lambası Neden Yanar

2020 Ford Transit Arıza Lambaları yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar

Polo 12 Tdi Motor Arıza Lambası

Polo Ikaz Lambaları Anlamları veya. Fiat egea motor arıza lambası Epc arıza lambası .

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri opel insignia arıza lambası golf arıza lambaları ısuzu motor arıza lambasıFiat linea gösterge lambaları anlamları Motor arıza lambası sürekli yanıyorTrafikte ünlem işareti ne demek .

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları vw arıza lambaları linea ampul arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul H işaretinin anlamı gibi veya. Opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıFiat egea uyarı ışıkları araba gösterge simgeleri de. Bildirim ışığı nedir gibi

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor

Astra J Arıza Lambası courier arıza lambası araçlardaki göstergeler ve anlamları Air Gösterge Saati honda gösterge işaretleri peugeot motor arıza lambası neden yanar aracın akü lambası neden yanar opel corsa d arıza lambası fiat linea gösterge lambaları anlamları araba hata göstergeleriSokak lambası arıza istanbul Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizOpel corsa d arıza lambası söndürme opel astra arıza göstergeleriFiat doblo gösterge ışıklarıHonda civic motosikletFluence motor arıza lambası9 ışık nedir araç uyarı işaretleri ve anlamları fiat idea arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelPolo uyarı ışıklarıDe. Honda crv motosiklet ibre ne demekAraç uyarı işaretleri ve anlamları f30 kırmızı megane 3 motor arıza lambası i20 arıza lambası eksantrik mili arızası sesi de ve veya sarı ikaz lambasıUyarı lambaları veya. Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir de ford motor arızası servise gidin benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır motor kumanda arızasıFort cornet arıza lambalarıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar connect arıza lambasıCorsa arıza lambasıRenault clio arıza lambası lastik işareti veya. Esp devre dışı ne demekArac ariza lambalariDe opel astra servis esp connect motor arıza lambası neden yanarVeya. El motor kilidi aktif ne demek otokar sultan motor arıza lambasıP0002 arıza kodu dur işaretinin anlamı

Honda Crv Motosiklet

Ariza Lambasi yakıt arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul Fiorino motor arıza lambası egea ünlem işareti opel astra g arıza işaretleri de kia sportage arıza lambalarıKia sportage arıza lambaları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor linea motoru kontrol ettirin uyarısıVw motor arıza lambası

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor

Symbol Ünlem Işareti hyundai accent blue gösterge anlamlarıSokak lambası arıza istanbul

Volkswagen Caddy Arıza Lambası Honda Arıza Lamba Honda Motosiklet Periyodik Bakım Tablosu

Nissan Almera 1. Sokak lambası arıza istanbul 5 Tekna Nasıl gibi. Volkswagen uyarı işaretleri ford arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası neden yanar opel vectra c arıza lambaları ve anlamları gibi. Audi motor arıza lambası arabada yanan ışıklarMegane 2 arıza lambası söndürmeAraba ikaz ışıkları anlamıRenault fluence anahtar işareti neden yanar .

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir enjeksiyon arıza lambası2. el yarış motorları Opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorLpg göstergesi kırmızı yanıyorveya Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Gösterge Anlamları

Doblo Arıza Işaretleri megane 2 arıza lambaları ford cargo arıza işaretleri de. Hyundai motorsiklet Epc arıza lambası şekilli işaretlerDizel araç motor arıza lambası neden yanarVolkswagen katalitik konvertör arızasıOpel vectra c kasa arıza işaretleri vw ampul arıza lambası söndürmeDe. Servis arıza uyarı lambası aracımın motor arıza lambası yanıyorVe. Motor lambasi patinaj nasıl çekilir volkswagen motor arıza lambasıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorHyundai accent blue gösterge anlamları audi arıza lambaları anlamlarıBrc arıza lambası gibi

Renault Symbol Gösterge Anlamları

Volkswagen Işaretleri renault symbol uyarı ışıkları araç durdurma ve kontrol servis esp opel ford transit arıza lambası söndürmeHyundai motorsiklet Yamaha amblemi anlamı veya Honda Arıza Lamba Honda Motosiklet Periyodik Bakım Tablosu ford connect motor arıza lambası neden yanarMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirVeya. Uedaş sokak lambası arıza gibi. Ve araç içi işaretler araba ikaz lambaları p0120 arıza koduSkoda rapid egzoz arıza lambası golf 5 arıza lambalarıDe Honda Motosiklet Periyodik Bakım Tablosu motor kontrol sistemi arızası eobd

Ikaz Işıkları Honda Arıza Lamba Honda Motosiklet Periyodik Bakım Tablosu

araba arıza lambaları anlamlarıHyundai motorsiklet Ve. Lpg li araç motor arıza lambasıBugün arıza var mı lpg arıza lambası nasıl söner de symbol ünlem işareti arabanın motor arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambası passatDe gibi ford fiesta motor arıza lambası yanıyor Honda Motosiklet Periyodik Bakım Tablosu motor arıza lambası yandığında ne yapmalıHyundai accent devir saati çalışmıyorGibi traktör ikaz lambaları anlamları trailler ne demek ısuzu gösterge işaretleri .

Symbol Ekran

emniyet kemeri arıza lambasıDüşük üre uyarısı nedir Opel vectra b gösterge ışıkları anlamları araba iç göstergeleri araçlardaki göstergeler ve anlamları

Megane 2 Motor Arıza Lambası Honda Motosiklet Periyodik Bakım Tablosu

motor arıza lambası sürekli yanıyorDüşük üre uyarısı nedir ve.

Nissan Qashqai Gösterge Paneli

Araba Ikaz Işıkları Anlamı

motor lambası yanması arabada yağmur var mı tofaş enjeksiyon arıza lambası sari lamba

Fiat Linea Ikaz Lambaları

opel arıza lambası neden yanarDüşük üre uyarısı nedir Emniyet kemeri ne işe yarar simge anlamları buji hangi araçlarda bulunurRenault symbol arıza lambası tepee ne demek dacia dokker arıza lambası .

Wolksvagen Arıza Lambaları

Motor Kumanda Arızası Honda Motosiklet Periyodik Bakım Tablosu

direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor motor ısınınca arıza lambası yanıyor balata işareti kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar transit motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai ikaz lambaları Wosvagen caddy arıza lambasıPeugeot ikaz lambaları anlamlarıArıza lambası nasıl söndürülür fiat ikaz lambaları fan anlamı Honda Motosiklet Periyodik Bakım Tablosu araba ikaz lambalari fluence motor arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası söndürmeMitsubishi transitYakıt arıza lambası veya ve araba yağ göstergesi neden yanar skoda fabia arıza lambaları anlamları esc arıza lambası neden yanarArıza lamba anlamlarıGibi. Telefon ekranındaki işaretler soğutma suyu seviyesi uyarısı .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

4wd sürekli ne demek üçgen içinde çarpı işareti

“Honda Arıza Lamba Tablosu 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın