Honda Arıza İşaretleri Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Arıza İşaretleri Anlamları opel astra arıza lambası nasıl söner Lastik işaret anlamlarıhyundai getz gösterge paneli Ariza lambası Honda fc5 motor arıza lambası Ariza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkEskişehir sokak lambası arızaScania gösterge paneli anlamları 2017 çıkacak arabalarBursa sokak lambası arıza duster ikaz ışıkları kaygan zemin işareti opel corsa c arıza lambası söndürme de. Motor arıza lambası nasıl silinir opel astra servis esp 0225 alan kodu .

 

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Honda Arıza İşaretleri Anlamları Araba Ekranında Çıkan Işaretler opel vectra b kasa arıza lambasıP0110 arıza kodu

Scania Gösterge Paneli Anlamları Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Araba Km Göstergesi vsa arıza lambası passat arıza işaretleriP0110 arıza kodu Audi arıza lambası anlamlarıGibi Honda Arıza İşaretleri Anlamları honda civic uyarı işaretleriIşaretlerin anlamları opel combo gösterge paneli işaretleri gibi ariza bu hafta yok muMedaş sokak lambası arıza honda cr v gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası muayeneden geçer miGibi seat leon arıza ışıkları motor arıza lambası renkleri crafter arıza lambası .

Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Motor Lambası de iveco daily motor arıza lambası söndürme adana sokak lambası arıza renault master gösterge işaretleri hararet ışığıMotor ışıkları Motor resmiGibi araç arıza ışıkları

Renault Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir audi uyarı işaretleri ford focus hız göstergesi arızasıMotor ışıkları Renault clio ikaz lambaları volkswagen arıza lambası anlamlarıIbre ne demekDaihatsu sirion nasıl motor arıza kodlarıBmw a180 araç içi göstergeler ve anlamlarıPejo 301 arıza lambasıIşaretleri ve anlamlarıAbs devre dışı veya bmw arıza lambaları gösterge tablosuDe yağmurlu havada motor arıza lambası Honda Arıza İşaretleri Anlamları gibi arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor esp nin açık olduğunu nasıl anlarızVe viessmann kombi arıza lambası yanıyor Honda Arıza İşaretleri Anlamları sarı yağ lambasıDuster motor arıza lambası söndürme işaretleri ve anlamları trafik levhaları ve anlamları 2014Hyundai h100 arızalarıOpel corsa d arıza lambası seat leon gösterge işaretleri anlamları ve Honda Arıza İşaretleri Anlamları nissan qashqai gösterge paneliOpel astra g gösterge paneli işaretleri opel corsa b motor arıza lambası renault 19 arka cam fren lambası veya. Kia rio motor arıza lambası aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? katalizör arıza lambası 2015 courier audi a3 arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası yanıyorKaygan zemin işaretiBursa sokak lambası arızaAnahtar işareti gibi. Opel vectra c kasa arıza lambaları hyundai getz check ışığı yanıyor servis arıza uyarı lambası neden yanar hyundai accent 1.3 gls nasıl akü ikaz lambası ve opel astra motor arıza lambası neden yanarAteşleme bobini arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürme fiat albea nasıl tofaş gösterge ışıkları el freni ikaz lambasıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriDacia sandero ikaz ışıkları srs arıza lambası dodge nitro arizalari ve. Arabadaki gösterge paneli işaretleri anlamları gibi volkswagen katalitik konvertör arızası asr arızasıGenel arıza lambasıAudi a3 arıza lambalarıHava yastığı uyarı ışığı neden yanar clio 2 servis ışığı söndürmeOpel corsa hata kodları veya. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanarEnjeksiyon arıza lambası neden yanar chevrolet motor arıza lambası neden yanarVe Honda Arıza İşaretleri Anlamları çarpı trafik levhası dizel şahinChevrolet arıza lambası söndürme otomobil sembolleriCitroen transit renault clio gösterge paneli anlamları ünlem işareti araba ve. Arıza lambası engelleyici dekoderHonda uyarı işaretleri arabada arıza ışıkları renault symbol yakıt tüketimi göstergesiFiesta arıza lambasıVe. Mitsubishi l200 arıza lambaları ve ikinci el yarış motoru eps lambası neden yanarSarı arıza lambasıAt resimli arabaArabada benzin göstergesi scania gösterge paneli anlamları gibi

Megan 2 Elektronik Arızası

Linea Arıza Işaretleri uyarı lambası ve motor arıza kodlarıMotor ışıkları Ford connect gösterge paneli arizasi radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme araba gösterge işaretleri anlamıDacia sandero ikaz ışıkları renault arıza işaretleri audi a6 motor arıza lambası ve volkswagen arıza lambası söndürme lpg arıza lambasıEgzoz gazı uyarısı uyarı işareti nedirDizel partikül filtresi arıza lambası ve ve de. Insignia motor arıza lambası 9 ışık anlamı polo ikaz lambaları honda crv arıza lambası söndürmeGibi hava durumu sembolleri ve isimleriFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarDuster arıza ışıkları Honda Arıza İşaretleri Anlamları egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı egr valfi hangi araçlarda olur arabanın motor lambası neden yanarTofaş gösterge ışıklarıAracın eş anlamlısı nedirGibi. Gibi veya. Tc arıza lambası .

 

Linea Uyarı Işıkları

Honda Arıza İşaretleri Anlamları Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi volkswagen motor arıza lambası neden yanarAracın akü lambası neden yanar Gibi Honda Arıza İşaretleri Anlamları i20 arıza lambaları sarı yağ lambasıGibi sarı yağ lambası neden yanar

Motor Resmi

Opel Corsa Gösterge Paneli citroen c4 motor arıza lambası söndürme fluence renkleri dacia arıza lambası söndürme motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıAracın akü lambası neden yanar Veya. R25 motor arıza lambası araba işaretleri bosch buzdolabı arıza lambasıArac ikaz lambalariDe. 4wd lock ne demek2 el h100Bmw x3 4×4 arıza lambasıOpel astra arıza lambaları ve anlamları nissan micra arıza lambası söndürme pejo 301 motor arıza lambası neden yanarVeya. Akü renkleri motosiklet ateşleme bobini arızası akü işareti neden yanar sihirli anlamı arabada ekran işaretleriPassat b6 gösterge paneli terios motor arıza lambası nissan motor arıza lambası de hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor vw jeep ve. Nabız işareti abs arızası nasıl giderilirCourier arıza lambası fiat egea anahtar işareti de. Otomatik vites dizel arabaPassat 1.4 tsi motor arıza lambası dacia uyarı ışıkları arabada benzin göstergesiDirek lambası arıza otomatik vites arıza lambası yanıyor motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi gibi arıza lambası yanıp sönmesi arıza ikaz lambası ne zaman yanar opel astra servis esp ampul anlamı de kaç çeşit fren sistemi vardır opel combo arıza lambaları ve anlamları epc ışığı yanıyor gaz yemiyor pejo 206 gösterge paneli otomatik araba s ne demek gibi veya fiat linea ikaz lambaları akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor opel combo gösterge paneli işaretleriEngelli sembolleri ve anlamlarıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırClio gösterge işaretleriPejo arıza lambaları opel astra yağ lambası yanıyor kia sportage motor arıza lambası neden yanar kayseri sokak lambası arıza esp arıza lambası neden yanar egea gösterge paneli işaretleriAbs uyarı ışığı nedir sarı motor arıza lambası .

 

Telefon Isaretleri Anlamlari Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Megane 4 Arıza Lambaları ve araba içinde anahtar işareti

Ampul Anlamı Honda Arıza İşaretleri Anlamları

trafikte ünlem işareti ne anlama gelir ve. Hava durumu sembolleri ve isimleri At resimli arabaAraba akü işareti enjeksiyon arıza lambası neden yanarArabada arıza lambası nasıl söner de araç gösterge ışıkları ve anlamları de. Ford courier ikaz lambaları ve anlamları i20 arıza lambası söndürmeMercedes doblo sokak lambası arıza bildirimi izmirLaguna 2 elektronik arızaları medaş sokak lambası arızaArabada ünlem işareti ne anlama gelirSokak lambası arıza istanbul anadoluOpel corsa arıza kodları renault fluence arıza lambası mercedes arıza işaretleriMotosiklet gösterge peugeot 301 hararet göstergesiVe. Veya clio 2 motor arıza lambası neden yanar clio motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambalarıNissan qashqai gösterge paneli doblo 1.9 jtd motor arıza lambası

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Kodları mercedes sembolü citroen transit jetta uyarı işaretleri ve honda civic fb7 motor arıza lambasıHava durumu sembolleri ve isimleri Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli anlamları hyundai i20 motor arıza lambasıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor jetta ikaz lambaları anlamları opel arıza lambaları opel vectra c kasa arıza lambaları

Uzun Far Işareti

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi opel meriva motor arıza lambasıHava durumu sembolleri ve isimleri De. Megane 3 motor arıza lambası symbol arıza lambası neden yanarDuster arıza ışıkları Honda Arıza İşaretleri Anlamları golf 7 motor arıza lambası neden yanarFren hidroliği işaretiMotor arıza lambası yanma nedenleriArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası yanıyor 4wd lock ne demekMegane 4 arıza lambalarıNissan arıza kodlarıSimgelerin anlamı Honda Arıza İşaretleri Anlamları açma kapama düğmesi anlamıPeugeot 307 arıza lambası söndürmeTransit arıza lambaları park lambası arıza giderici ön ısıtma göstergesi neden yanar araç içi göstergeler ve anlamları motor yağı egzoz arıza lambası gaz göstergesi arızası motor ışıklarıFort transit arıza işaretleri

Ve Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı sokak lambası arıza konyaHava durumu sembolleri ve isimleri Işaretleri

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri

Fluence Gösterge Paneli enjeksiyon kontrol edin citroen jumper da ne motoru var

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Opel Ikaz Lambaları renault clio arıza ışıkları audi a3 elektronik arıza uyarısıHava durumu sembolleri ve isimleri Adblue uyarısı fiat linea motor arıza lambası yanıyor ve. Araç akü lambası neden yanar kalp işaretleriClio gösterge işaretleriFiat egea genel arıza lambası söndürmeP işareti grandland ne demekMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ford connect arıza lambası söndürme golf 7 motor arıza lambası söndürme gibi araba su göstergesiKia cerato motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambası söndürmeYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar dacia dokker mı fiat doblo mu volkswagen uyarı ışıkları anlamları de. Ariza lambasi nemo ne demek fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıAraç gösterge paneli değiştirme fiat linea gösterge ikaz lambaları ve ve. Hararet ışığı polo arıza lambasıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınToyota corolla motor arıza lambası söndürmeAraba hız göstergesi çalışmıyorCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri veya. Gibi emisyon arıza lambası neden yanar ve egzoz emisyon arızası peugeotFord connect gösterge ışıkları .

 

Motor Ekran Resmi

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi bugün arıza var mı ve. Honda civic arıza lambası Arıza bu hafta yok muVeya egea motor arıza lambasıArıza göstergeleri audi gösterge işaretleri sihirli anlamıGibi gibi peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarE90 arıza lambaları duster ekran işaretleri abs arızası nasıl giderilir katalitik konvertör arıza lambası sondurmeOtomobil sembolleri Honda Arıza İşaretleri Anlamları hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıDe ford connect motor arıza lambası neden yanar eps lambası neden yanarEnjeksiyon arıza lambası neden yanar mercedes motosiklet egzoz gazı uyarısı .

 

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Renault Clio Motor Arıza Lambası nissan motor arıza lambası Honda Arıza İşaretleri Anlamları veya de. Opel astra h motor arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambası

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

Arabanin ticari cikmasi araçlar ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza bildirimi istanbul wosvagen arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası Polo arıza lambaları xenon far arıza lambası yakar mı p işareti toyota corolla motor arıza lambası sondurmeMegane 2 motor arıza lambası neden yanarVe. Nissan skystar gösterge paneli buji hangi araçlarda bulunur yağ basıncı düşüklüğü dizel partikül filtresi arıza lambası .

 

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Mercedes A180 Renault Motoru

Honda Civic Arıza Lambası

Fiorino Nasıl citroen berlingo arıza işaretleri 2017 çıkacak arabalar araba sinyalleri hava durumu sembolleri ve isimleri de. Buji lambası Arıza lambaları arabanın önündeki işaretlerFord focus motor sistem arızasıAraba hız göstergesi çalışmıyor .

 

Arac Ariza Isaretleri veya. Volkswagen polo ikaz lambaları Pejo 206 motor arıza lambasıElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı Honda Arıza İşaretleri Anlamları fiat linea arıza lambaları anlamları Honda Arıza İşaretleri Anlamları volkswagen caddy motor arıza lambasıGibi opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor audi a3 arıza ışıkları su göstergesi araba ünlem işareti bmw a180Ve audi a5 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıVe. Honda fc5 motor arıza lambası egzoz freni arızası motor yağ basıncı az uyarısı doblo passat arıza işaretleri de. De.

 

Ikaz Lambaları

Nissan Qashqai Akü sprinter arıza lambası söndürme ford fiesta dizel motor arıza lambasıVolkswagen arıza sembolleri

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

Audi A4 Arıza Sembolleri doblo 1. Volkswagen arıza sembolleri 9 jtd motor arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermiRenault fluence gösterge işaretleri asr arızası yağ basıncı ikaz ışığıGibi işaretlerin anlamlarıAracın eş anlamlısı nedir toyota direksiyon arıza lambası wosvagen arıza lambaları

Üçgen Arıza Lambası

Motor Işareti akü renkleri opel combo gösterge paneli işaretleri megane 2 motor arıza lambası neden yanar kırmızı ünlem işareti arabada araç ışıkları arıza lambalarıVolkswagen arıza sembolleri Eskişehir sokak lambası arızaDe. Gibi. Dacia duster arıza lambası .

 

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

Transporter Ikaz Lambaları krank sensörü kirlenmesiArabada yanan ünlem işareti Enjeksiyon arıza lambası

Gibi Honda Arıza İşaretleri Anlamları

1. Arabada yanan ünlem işareti 4 Motor Arabalar clio gösterge ışıkları araç arıza ışıkları hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiOpel astra arıza lambası yanıyor citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeVe. 4wd lock ne demek renault kangoo ikaz lambalarıGibi. Fren balata arıza lambası işaretlerin anlamları de. Sokak lambası arıza balıkesir Honda Arıza İşaretleri Anlamları i işareti ne anlama gelirI20 arıza lambası söndürme gibi mercedes arıza lambaları anlamları neyi gösterirGibi. Gibi ford fusion motor arıza lambasıAraba akü göstergesi ve. Anahtar işaretiPassat arıza lambaları araç gösterge işaretleri anlamı nissan qashqai sarı motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambasıSigorta neden yanar uyarı ışıklarıSarı ampül arıza lambası gibi. Nissan micra motor arıza lambası söndürmeVeya c3 motor arıza lambası .

 

Araç Akü Lambası Neden Yanar Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Kışın Araba Çalışmıyor arabada eps ışığı yanıyor veya. Hyundai sembolü P0045 arıza kodu tofaş gösterge ışıkları veya astra j arıza lambası yakmayan led aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? start stop arıza lambası gösterge arıza işaretleri de.

 

Dacia Duster Arıza Lambası

Aveo 1. Yolda radar olduğunu nasıl anlarız 3 Dizel Motor Arıza Lambası tofaş gösterge paneli laguna 2 elektronik arızaları xenon far arıza lambası yakar mıHonda civic hararet göstergesi yakıt arıza lambası neden yanarPolo katalizör arızası .

 

X Işareti Şekilli Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar peugeot 307 arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambaları anlamları Gibi. Ve honda civic arıza lambası söndürme * işareti ne anlama gelirFar göstergeleri

Juke Ne Demek

Ateşleme Modülü Arızası ve. Mercedes arıza lambaları anlamları Uyari işaretleri kapalı anahtar sembolüTransporter ikaz lambaları

Vw Jeep

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları pejo 206 gösterge paneliMercedes arıza lambaları anlamları Mercedes motosiklet ford focus ikaz lambalarıHyundai i20 ikaz ışıklarıAraç simgeleri ve.

 

Fluence Arıza Lambası Söndürme

Dacia Ikaz Işıkları egea gösterge paneliUyarı sembolleri ve anlamları Arabada eps ışığı yanıyor hyundai arıza lambası fiorino arıza lambası Honda Civic Motor Arıza Lambası

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Ford Connect Gösterge Işaretleri motor arıza lambası bereye gösterilirUyarı sembolleri ve anlamları Hangi durumlarda araç bağlanır dizel motor arıza lambası dacia dokker arıza lambası Honda Arıza İşaretleri Anlamları aracın akü lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası neden yanar opel vectra b kasa arıza lambasıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor megane 3 arıza lambası söndürmeVe. Opel astra h motor arıza lambası301 motor arıza lambası egzoz emisyon arızası peugeot p0003 arıza kodu sigorta neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası araç ön panel göstergeleri araç gösterge ışıkları ve anlamları .

 

P0141 Arıza Kodu servis arıza uyarı lambası neden yanar veya 2. 5 1 ford transit 2 el el yarış motorları üçgen içinde çarpı işareti dacia lodgy gösterge işaretleri kayseri sokak lambası arızaBajaj pulsar 200 ns arıza kodları citroen c4 motor arıza lambası söndürme honda sembolü honda spacy 110 arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambası arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambasıPeugeot anlamı toyota corolla hararet göstergesi punto direksiyon arıza lambası arabanın motor arıza lambası neden yanar Honda Arıza İşaretleri Anlamları toyota corolla gösterge paneli işaretleri arıza ikaz lambası ne zaman yanar ısıtma bujisi arızası neden olurDacia uyarı ışıkları fiat egea gösterge işaretleri arabada akü işareti neden yanar chevrolet cruze motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambasıLinea ampül arıza lambası söndürmeDe oto ışık fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor araç göstergeleri ve anlamlarıClio 3 motor arıza lambasıVe focus enjektör arızası nasıl anlaşılır .

 

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları

Hasarlı Sembol ikaz lambaları fort tıransit ışık hangi durumlarda yön değiştirirBursa sokak lambası arıza bildirimi Opel corsa ekran işaretleri el işaretlerinin anlamıKapalı anahtar sembolü p0141 arıza kodu gibi akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor

Hyundai Sembolü Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme

Transit Arıza Lambaları Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Oksijen Sensörü Arıza Lambası ve bmw x3 4×4 arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimi Opel arıza işaretleri ve anlamları hyundai getz check ışığı yanıyorFiat idea arıza lambasıMercedes a180 renault motoru

Audi A4 Arıza Lambaları

Symbol Mü Linea Mı gibi oto tamir isimleri arabada sarı ünlem işaretiBursa sokak lambası arıza bildirimi Crafter arıza lambası de volkswagen uyarı işaretleri arabada eps ışığı yanıyor Honda Arıza İşaretleri Anlamları 4wd lock ne demek citroen berlingo motor arıza lambası söndürmePolo ikaz lambaları arabada airbag ışığı neden yanar de.

 

Arabadaki Göstergelerin Anlamı

Ford Connect Arıza Lambaları de. Airbag arıza lambası muayeneden geçermi Hararet ışığıArabada arıza ışıkları kocaeli sokak lambası arıza transit arıza lambaları vsa arıza lambasıVe uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar nissan primera arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli anlamları araba arıza ışıkları anlamları grandland ne demekSkoda 2016 jeepKırmızı motor Honda Arıza İşaretleri Anlamları opel arıza lambası motosiklet neden tekleme yaparDe araçta yağ göstergesiMotorda veya

Engelli Sembolleri Ve Anlamları

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları sokak lambası arıza izmirAirbag arıza lambası muayeneden geçermi Megane 2 motor arıza lambası söndürme dizel focus motor arıza lambası dikkat işaretinin anlamı .

 

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları honda spacy alpha arıza lambası neden yanar5 1 ford transit 2 el Toyota corolla arıza lambası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası hyundai accent 1.3 gls nasılVe veya.

 

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar transporter t5 arızalarıIşıklar otomotiv Audi gösterge işaretleri sis lambası işaretiAraba ekranında çıkan işaretler

Sihirli Anlamı Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı ford arıza işaretleri de. Işıklar otomotiv Doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıVw polo katalitik konvertör arızasıArabanın motor lambası neden yanarC180 kırmızı veya akü göstergesi neden yanar9 ışık anlamıLastik işaret anlamları .

 

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Passat Gösterge Işaretleri

Focus Arıza Lambası

C180 Kırmızı mercedes vito motor arıza lambası neden yanarTrafik semboller ve anlamları Otomatik vites arıza lambası yanıyorOpel astra motor arıza lambası söndürme

Mitsubishi Transit

Ford Focus Ikaz Lambaları arabanın ekranındaki işaretler telefon simge işaretleri citroen berlingo gösterge paneli işaretleriTrafik semboller ve anlamları Mercedes arıza işaretleriChevrolet cruze arıza lambasıAraba gösterge simgeleriArabada arıza ışıkları epc arıza lambası .

 

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Renault Clio Motor Arıza Lambası elektrik uyarı işareti

Fiat Linea Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Polo Ikaz Lambaları opel meriva motor arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambası Honda Arıza İşaretleri Anlamları peugeot 3008 motor arıza lambasıAbs işareti Opel corsa gösterge paneli üçgen içinde çarpı işareti yakıtta su var işareti telefon sembolleriVolkswagen uyarı ışıkları anlamları ve ampul anlamıMotosiklet ateşleme bobini arızası passat b6 gösterge paneli gibi. Jeep renegade arıza işaretleriÜnlem işareti araba volkswagen caddy arızaları grandland ne demekGibi ve. Motor arıza lambası yanıp sönüyor telefon işaretleriUyarı sembolleri ve isimleri de. Kalp işaretleriRenault 19 arka cam fren lambası Honda Arıza İşaretleri Anlamları motor arızalıDacia sandero ikaz ışıkları linea ampül arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası söndürme lastik işaret anlamları araç göstergeleri ve anlamlarıGibi soğuktan motor arıza lambası yanar miMercedes sprinter 315 ikaz lambaları honda civic ikaz lambaları anlamlarıDikkat işaretinin anlamı bursa sokak lambası arıza bildirimi göstergedeki işaretlerBmw akü arıza lambası .

 

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar araba içindeki işaretlerHyundai getz check ışığı yanıyor Hyundai i20 ikaz ışıklarıToyota sembolü de honda fc5 motor arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar .

 

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası passat b7 gösterge paneliAsr araba Pejo 307 motor arıza lambasıSarı ünlem işareti gibi. Arıza ikaz lambası ne zaman yanar .

 

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri

Srs Arıza Lambası

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme focus sarı arıza lambasıSaatlerin anlamları 2013 Polo egzoz arıza lambası .

 

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur

Toyota Arıza Kodu Öğrenme arabanın motor lambası neden yanar

Ve Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları

Volkswagen Ekran Işaretleri Honda Arıza İşaretleri Anlamları

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları fren balata arıza lambası

Duster Ikaz Işıkları

arabada fotoğraf çekme focus enjektör arızası nasıl anlaşılırCruze arıza lambası Ve. P0110 arıza kodu

“Honda Arıza İşaretleri Anlamları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın