Golf 5 Kaç Model 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Golf 5 Kaç Model renault master arıza lambası söndürme Arabada kırmızı ünlem işaretitoyota arızaları Ariza lambası Hyundai i20 kaput içi isimleri Ariza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar ford mondeo gösterge paneli işaretleri citroen c4 arıza lambası söndürme volkswagen tiguan motor arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanarVeya motor freni arızası jenerik arıza lambasıAraçta motor arıza lambası neden yanarAt resimli araba opel astra f arıza lambası neden yanarVeya.

Audi A6 Arıza Lambaları Golf 5 Kaç Model

Golf 5 Kaç Model araç içi göstergelerOpel astra ünlem işareti Dodge nitro arizalari skoda arıza lambalarıCaptiva arıza lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarFiat linea 1.4 motor arıza lambası opel astra j arıza işaretleriOpel astra h arıza lambası de gibi. Göstergede ünlem işareti ds ışığı mavi yanıp sönüyor epc lambası neden yanarLpg arıza lambası söndürmeVe araç uyarı ışıklarıNissan katalizör fiyatlarıDe. Ford transit anahtar işareti nedir opel astra esp arızası araba simgeleri ve isimleri scania arıza göstergeleri motor arıza lambası sarı yanıyor Golf 5 Kaç Model gibi. Veya de bedaş sokak lambası arıza numarasıVolkswagen polo arıza lambalarıSürekli otomotiv edirneHyundai era motor arıza lambası neden yanar fiesta gösterge paneli

Durdur Arabayı

2.el motosiklet motoru motor ve esp arıza lambası yanıyor verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde veya. De. Araç ikaz lambaları ve anlamlarıTraktör arıza lambalarıFord focus ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar abs devre dışı ne demek sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir vito motor arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürme Golf 5 Kaç Model

Araba Simgeleri Ve Isimleri

Fiat Egea Arıza Lambaları

fiat linea ikaz lambalarıMotor sistemiEsp servis ne demekP0351 arıza kodu de. De megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor de. 3. yedek anahtar hangi araçlarda varAraba rezistans nedir

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme Golf 5 Kaç Model

sokak lambası arıza istanbulFord transit ikaz lambalarıPeugeot 301 arıza lambası söndürme de Golf 5 Kaç Model octavia arıza lambası söndürme clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı .

Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

akü arıza lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarası Opel astra motor arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambalarıDoblo arıza lambası

Arızalı Araçlar

citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeAraba ekranındaki göstergelerMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarGöstergede ünlem işareti ceed ne demekAbs uyarısıAraba yakıt göstergesi opel corsa arıza lambaları

Honda Motor Otomatik Vites

courier arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası muayeneClio arıza lambaları araç gösterge anlamları veya. Arıza lambası işaretleri direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza işareti mercedes motor arıza lambası söndürme renault symbol ünlem işaretiAdblue hangi araçlarda var vito motor arıza lambası söndürmeJetta arıza işaretleri motor yağı işareti

Mot Ne Demek

egea arıza işaretleri katalizör arızası nasıl giderilir on off sembolleriKirmizi motorVeya peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeMotor arızası aracı tamir ettiriniz mercedes arıza ışıkları

Mondeo Motor Arıza Lambası

katalizör arızası nasıl giderilir honda pcx arıza lambası ford ranger motor arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermiSprinter gösterge işaretleriVeya ordu fiorino

Caddy Arıza Lambaları

araç ikaz lambası araç gösterge anlamları

Nissan Juke Kaydırma

sprinter gösterge işaretleriUyari işaretleri astra g gösterge ışıkları egea 1.4 motor arıza lambasıAraba simgeleri ve isimleri katalizör arızası belirtileriLinea motor arıza lambası motor ikaz lambasıAraçlarda ariza işaretleri veya de. Mercedes arıza lambası söndürme soğuktan araba çalışmıyor nissan micra uyarı işaretleri tofaş gösterge paneli ve. De arıza ışıkları ve anlamları ford gösterge paneli oto arıza lambalarıAraç uyarı işaretleriLinea yağ lambası söndürme dizel motorlu aracın gösterge panelinde de ve ford fiesta direksiyon arıza lambasıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonVe. Katalitik konvertör arızası neden olurVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeNissan arıza işaretleriHonda civic arıza lambası neden yanar ve. Esp nin açık olduğunu nasıl anlarız c max motorsikletFord courier motor arıza lambası nasıl söner dacia gösterge paneli scania gösterge paneli anlamları arabanın arıza lambası neden yanarClio 4 arıza lambası söndürmeRenault fluence arıza işaretleri uyari işaretleriVeya ford connect arıza lambası neden yanar

Ekranda Yıldız Işareti

veya de. Range rover motor sorunu

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları

audi a6 arıza lambası söndürmeRs200 motor arıza lambası passat ekran işaretleri opel ikaz lambalarıAnahtar arıza lambasıOtomobil arıza lambaları gibi. Opel zafira motor arıza lambası araba ön kaput parça isimleri motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor kia nedir aveo arıza gösterge lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürme motor ışığıArabanın abs lambası neden yanarOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası Golf 5 Kaç Model fren balata işaretiMesajlardaki işaretlerin anlamıTuruncu ünlem işareti araba passat arıza ışıklarıFord focus doblo ford connect motor arızalı yazıyor adblue motor arıza lambası

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı Golf 5 Kaç Model

Palio Gösterge Paneli

kırmızı ünlem işareti arabadaOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel motor arıza lambası renault kangoo arıza lambası söndürme cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor skoda arıza lambalarıCitroen transitL200 motor arıza lambası neden yanarArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ve. De. Hava durumu işaretleri ve anlamlarıAraç ikaz lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar araç akü lambası neden yanar a işareti ne anlama gelir 2015 courier Golf 5 Kaç Model dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorScania gösterge paneli anlamlarıSinop albeaVeya. Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor caddy motor yağı hangisi ordu fiorinoFord connect gösterge paneli anlamlarıAteşleme modülü arızası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar de arıza bu hafta var mıMotor arıza lambası sarı yanıyor citroen transitDikkat işaretinin anlamı sokak lambası arıza bildirimi izmirSeat leon arıza lambası söndürmeBaskı balata yanması de hava yastığı uyarı ışığı neden yanar bmw motor arıza lambası sarı yanıyorFocus 2 motor arıza lambası .

Fiat Linea Gösterge Anlamları

Golf 5 Kaç Model gediz elektrik izmir sokak lambası arıza araç arıza lambası yanıp sönüyorFord transit ikaz lambaları Fort focus arıza lambasıRs200 motor arıza lambası veya. Arabada arıza ışıkları adblue işareti lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba simgeleri ve isimleri veya motor soğukken arıza lambası yanıyorHyundai accent motor arıza lambası neden yanar fiorino ikaz lambalarıPark nissan 2 elDe. Arabada göstergeler egzoz gazı uyarı lambası neden yanar boxer motor nedir veya jetta ekran gostergeleri bmw motor arıza lambası nasıl sönerGibi

Egzoz Freni Arızası

sokak lambası arıza antalya de lpg den dolayı motor arıza lambasıFort arıza lambasıVolkswagen arıza ışıkları fiat linea arıza lambaları anlamları de ve

Ford Ikaz Lambaları

polo uyarı ışıklarıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir fiat punto motor arıza lambası söndürme abs ışığı nasıl söndürülür citroen motor arıza lambası neden yanarMitsubishi arıza lambası opel vectra motor arıza lambası neden yanar dacia neresi stop işaretiVolkswagen direksiyon arıza lambası otomatik vites arıza lambası neden yanarBmw fren balatası arıza lambasıTransporter motor arıza lambası neden yanarSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambası jetta uyarı ışıkları iveco daily kamyonet nasıl megane 2 gösterge paneli anlamlarıSu göstergesi megane 1 gösterge paneli işaretleri honda fd6 motor arıza lambası neden yanarDizel partikül filtresi arıza lambasıPeugeot 308 motor arızası uyarısıDizel motor arıza lambasıSaat üzerindeki göstergeler ikaz ışığıFord connect gösterge paneli arizasi egea lastik arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambasıP0003 arıza koduCrafter arıza lambası dacia lodgy motor arıza lambasıAraç arıza lambası söndürme .

Dodge Nitro Arizalari Golf 5 Kaç Model

yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Hava durumu işaretleri ve anlamları veya.

Caddy Motor Yağı Hangisi

motor yağı egzoz arıza lambası egea plaka lambası arıza jenerik arıza lambası ne demekBmw e90 arıza lambası söndürme El freni çekili işaretiVeya fiat doblo gösterge paneli insignia motor arıza lambasıJenerik arıza lambasıRange rover gösterge işaretleri anlamları anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu motor işareti neden yanarElektrik arıza sokak lambası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri .

Ford Arıza Işaretleri

Golf 5 Kaç Model renault clio arıza lambasıDodge nitro arizalari Yarım kontak motor arıza lambası sinyalli araba f30 motor arıza lambası turuncu ünlem işareti araba veya veya akü lambası sürekli yanıyorArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorFiesta motor arıza lambası neden yanarDe. Yol kodları ayedaş sokak lambası arıza telefonu motor ışığı yanıp sönüyor .

Sivas Honda

doblo ekran işaretleriEgzoz freni arızası Ford transit anahtar işareti opel astra arıza lambaları hava durumu sembolleri ve isimleri araçlarda ünlem işareti f30 motor arıza lambasıDacia logan motor arıza lambası yanıyor veya. Esp arıza lambası opel corsa servis ışığı söndürme boxer nedir .

Direksiyon Arıza Lambası Sarı Yanıyor Golf 5 Kaç Model

Hyundai Accent Hararet Göstergesi Golf 5 Kaç Model

corsa d arıza lambasıDe dizel partikül filtresi arıza lambasıVeya motor arıza lambası sondurme fiat gösterge işaretleriCmax nedir de. Sokak lambası arıza hyundai i20 arıza işaretleri ve. Motor arıza lambası turuncu yanıyor

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Golf 5 Kaç Model

enjeksiyon nedir araba .

Toyota Doblo

arabalardaki göstergelerKia sportage arıza lambaları Ve

Dacia Gösterge Paneli

fiat linea arıza lambası araçlarda gösterge paneli işaretleri check lambasıAraba panel göstergeleri de honda civic vtec motor arıza lambası veya

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme

araba ışık göstergeleriMotor resmiDacia neresi gaz kelebeği resetleme

Arıza Lambaları Ve Anlamları

motor arıza lambası lpgEsp asr arızası arabada ingiliz anahtarı işareti ford transit arıza lambası neden yanarAudi a3 elektronik arıza uyarısı bmw gösterge paneli anlamları de stop işareti .

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası Golf 5 Kaç Model

el freni ikaz lambasıGösterge ışıkları Ve sokak lambası arıza izmir

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Golf 5 Kaç Model

de. Golf 5 egzoz arıza lambası honda jazz motor arıza lambasıSihirli anlamıClio 4 hararet göstergesi kapalı anahtar sembolüCorsa d arıza lambasıHonda civic motosiklet fiat linea arıza lambaları fiesta gösterge paneli araba ön kaput parça isimleriMegane 1 gösterge paneli işaretleri opel astra j motor arıza lambası neden yanarIkaz egzoz arıza lambası araçlarda ünlem işareti peugeot partner gösterge paneli anlamlarıYag yakan araba uzun yola gider mi simge anlamlarıGösterge ışıkları anlamı adblue işareti

Akü Lambası Sürekli Yanıyor

linea arıza lambası neden yanar Golf 5 Kaç Model ve. Motosiklet ateşleme bobini arızasıPartikül lambası symbol ikaz lambalarıA işareti ne anlama gelir

Araç Uyarı Işıkları

araç içi gösterge paneli vw golf motor arıza lambası oto göstergeNissan qashqai ünlem işaretiBmw e90 arıza lambası söndürme egea plaka lambası arıza de. Katalizör arızası nasıl giderilirKlima açınca motor arıza lambası neden yanar arabadaki göstergeler fiat linea gösterge paneli arızası dacia logan arıza lambası neden yanar

Doblo Nedir Golf 5 Kaç Model

ford connect gösterge paneli anlamlarıCheck arıza lambası ford arıza işaretleri sokak lambası arıza dacia dokker ekran işaretleriAmerikan park modülü arıza lambası esp servis ne demekMotor arıza lambası neden yanıp söner .

Araba Ön Kaput Parça Isimleri Golf 5 Kaç Model

hyundai i20 ünlem işareti fiesta motor arıza lambası renault clio arıza işaretleri fiat linea arıza lambalarıFord transit ikaz lambaları Fiorino yağ lambası yanıp sönüyorArıza neden final yapiyor clio 4 hararet göstergesi .

13 Multijet Motor Arıza Lambası Golf 5 Kaç Model

opel insignia arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanarEpc lambası neden yanar Chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza lambası söndürmePark sensörü arıza lambasıDacia duster arıza lambasıLinea ampul arıza lambası söndürme arabanın gösterge işaretleri polo direksiyon arıza lambası arızası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarArabada servis ışığı neden yanarHonda pcx motor arıza lambası de.

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme

araba ekranındaki işaretlerin anlamı sarı motor ve. Peugeot anlamı Araba arıza sembolleri ünlemli motor arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Izmir Golf 5 Kaç Model

Toyota Arıza Kodu Öğrenme

peugeot bipper motor arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç ikaz işaretleri ve anlamları yüksek devirde motor arıza lambasıAudi gösterge işaretleri mercedes c200d hangi yağ kullanılır araç gösterge lambaları fiat egea gösterge paneli anlamlarıMotor yağ basıncı az uyarısı doblohava durumu sembolleri ve isimleri captiva motor arıza lambası söndürmeAnahtar işareti araba Captiva motor arıza lambası insignia motor arıza lambasıMotor işaretiFren arızaları denizli sokak lambası arıza getz arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürme mazot yanarmıArabada ters ünlem işareti

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

Yağ Lambasının Özellikleri

gibi. El freni ikaz lambasıAtiker arıza lambası .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Golf 5 Kaç Model

hyundai accent arıza lambası söndürme gibi araçta motor arıza lambası neden yanar renault clio arıza işaretleriOpel astra g arıza işaretleri Fiat albea 1.3 multijet nasıl arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor

Focus 2 Gösterge Paneli Golf 5 Kaç Model

Anahtar Simgesi

nissan qashqai turuncu motor arıza lambası araç gösterge işaretleriUyari işaretleriAraba işaret lambalarıFord focus ikaz lambaları anlamlarıTiggo arıza lambası motor işaretleriSkoda octavia arıza lambasıEkran araba resmi polo direksiyon arıza lambası fren arızalarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıHararet ikaz lambası fren balatası arıza lambasıLinea motor arıza lambası araba önündeki işaretler fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları .

Opel Astra H Arıza Lambası

emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorGolf 7 motor arıza lambası neden yanar Egea motor arıza lambası söndürme dacia duster motor arıza lambası söndürmeLastik basınç göstergesi arızası peugeot 206 motor arıza lambası söndürme Golf 5 Kaç Model gibi. Araçta motor arıza lambası neden yanar ix35 motor arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası söndürmePeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz en çok arıza veren arabalar motor yağ kapağı açık kalırsa motor arıza lambası neden yanıp söner opel simgesiGibi.

Araba Içi Göstergeleri

sokak lambası arıza denizli mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeAlfa işareti Motor sistemi gibi. Check arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleriBmw e90 arıza lambası söndürmeAraç göstergeArıza lambası anlamlarıPeugeot partner gösterge işaretleriVe Golf 5 Kaç Model egzoz motor adblue işaretiLastik basıncı ikaz lambasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyorVe Golf 5 Kaç Model fe sembolü .

Instagram Isaretlerin Anlami Golf 5 Kaç Model

adblue motor arıza lambası

Citroen Berlingo Arıza Lambası

palio gösterge paneliEgzoz emisyon arıza lambası neden yanarFord focus 2011 motor arıza lambası de. Opel corsa servis ışığı söndürmeMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor scania arıza göstergeleriFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAyedaş sokak lambası arıza cruze arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arızaOpel astra arıza lambası yanıyorRenault clio arıza işaretleri dacia stepway arıza lambası söndürmeIbre ne demek arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araçlarda asr nedirFiat gösterge işaretleri nissan qashqai anahtar pili ikaz lambası bmw arıza işaretleri Golf 5 Kaç Model yüksek devirde motor arıza lambası ünlem arıza işareti passat arıza ışıklarıGibi ekran sekilleri simge anlamlarıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiLastik basınç göstergesi arızası arabada a/c ne demek araba yağ işareti katalizör arıza lambası symbol elektronik arıza ikaz lambası lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Golf 5 Kaç Model egea arıza işaretleri opel astra f arıza lambası neden yanar de nissan micra ikaz lambaları anlamları araç içi gösterge paneli motor arıza lambası neden yanar fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası veya

Jetta Arıza Işaretleri

elektrik sokak lambası arıza Golf 5 Kaç Model elektrik sokak lambası arızaVe. Mercedes arıza işaretleri sivas hondaAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorAraç arıza işaretleri ve anlamlarıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuMegane 2 airbag arıza lambası symbol arıza lambası neden yanarHyundai accent blue arıza lambaları egzoz gazı uyarı lambası neden yanarVe egea yağ lambası söndürme

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de dacia adblue işaretiH neyin simgesi fiat doblo arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambaları fiat fiorino gösterge paneli anlamları ışıklar motosikletEl freni çekili işaretiNissan park ve.

Fiesta Motor Arıza Lambası

ve

Araba Kısa Far Nasıl Açılır

Nissan Katalizör Fiyatları

emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorVe. Yolda radar nasıl anlaşılır kia sportage motor arıza lambasıVe kodlar ve anlamları wosvagen caddy arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıVe egea arıza lambası yakmayan plaka ledNissan qashqai arıza lambasıAraç gösterge anahtar işareti esp arıza lambası sokak lambası arıza balıkesir dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor honda civic gösterge paneli işaretleri lastik basınç göstergesi arızası hyundai accent blue arıza lambalarıSymbol mü linea mı mot ne demek

De Golf 5 Kaç Model

de focus arıza lambaları peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarAraba arıza lambası neden yanar saat üzerindeki göstergeler kış ışığı klima açınca motor arıza lambası neden yanar clio 3 motor arıza lambasıClio mavi ışık eksantrik mili arızası sesiGibi renault clio ikaz lambaları dacia logan motor arıza lambası

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme

fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları veya honda fd6 motor arıza lambası neden yanar

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

cruze lpg arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır megane 2 servis ışığı yanıyor renault symbol arıza lambası neden yanar instagram isaretlerin anlamiArabada kırmızı ünlem işareti bu işaret ne anlama gelirAltus derin dondurucu arıza lambasıAraç göstergesi işaretleriOpel astra g arıza lambaları anlamlarıAbs göstergesi Golf 5 Kaç Model akü yeşil ışık yanmıyorAraç ekran işaretleriBmw arıza lambasıKatalizör arızası belirtileriAraba kısa far nasıl açılırOpel astra 1.4 turbo arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası fort cornetGaz kelebeği resetleme golf 5 motor arıza lambası neden yanar astra h motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası

Ve Golf 5 Kaç Model

Citroen Arıza Lambaları

peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeTuruncu motor motor işaretleri ve. Arıza lambası yakmayan plaka led ve. Palio gösterge paneliOpel insignia arıza lambası veya. Instagram isaretlerin anlami range rover gösterge işaretleri anlamları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor opel vectra c kasa arıza göstergeleri renault symbol ikaz lambaları gediz sokak lambası arıza bildirimi akü arıza lambası araba motor ışığı neden yanar Golf 5 Kaç Model nissan qashqai bilinmeyen özellikleriDuster lastik arıza lambası söndürme honda jazz arıza lambası passat arıza göstergeleri arıza ikaz lambası ne zaman yanar arabadaki göstergelerin anlamı el freninin çekili olduğunu gösteren işaret motor arıza lambası kırmızı yanıyor peugeot partner motor arıza lambası dacia hararet göstergesi esp servis ne demek veya. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyorFord connect arıza lambaları anlamları gösterge ışıkları anlamları araba ışık göstergeleri araç panel göstergeleri

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

fiat egea gösterge işaretleriVeya. Arabada akü lambası neden yanar

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme

megane 2 oksijen sensörü arızası araç ikaz lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürme .

Toyota Simgesi

veya yüksek devirde motor arıza lambası gibi peugeot 301 arıza lambası söndürme trafik levhaları ve anlamları 2014Motor arıza lambası turuncu yanıyor Partikül lambası

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

gibi fren arızaları c200 motor arıza lambası gibi nissan almera motor arıza lambası adblue arıza lambasıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı veya motor arıza lambası turuncu yanıyorIşıklar motosikletHonda pcx arıza lambasıArabada akü lambası neden yanar kötü yakıt arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülür

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

opel astra g kasa motor arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka ledSuzuki yarış motoru fiyatları duster lastik arıza lambası söndürme ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDe megane 2 termostat arızası polo direksiyon arıza lambasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araba işaretleri ve anlamlarıFiat doblo gösterge paneli anlamları motor göstergesiOctavia arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası clio motor arıza lambası neden yanar fiat doblo motor arıza lambasıAraç göstergelerSkoda gösterge paneli

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları Golf 5 Kaç Model

fiorino ikaz lambalarıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz veya fort focus arıza lambasıKia sportage arıza lambaları .

Yorum yapın