Golf 5 Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Farklı Volkswagen gösterge paneli uyarı ışıkları nelerdir?

Golf 5 Arıza Lambaları. Kontrol panelinizde, yola çıktığınızda aşikar olduğunu umduğumuz bazı ışıklar var. O küçük benzin pompası ikonu mu? Bu, yakıtınızın azaldığı anlamına gelir. Kontrol motoru ışığı gibi diğerleri belirsiz bir anlama sahipken, diğerleri tam bir bilmecedir. Farklı gösterge paneli uyarı ışıklarının ardındaki anlamı merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz.

Farklı renkler, önemi hızlı bir şekilde anlamanızı sağlar

Muhtemelen bunu zaten çözmüşsünüzdür, ancak her ışık için renklere sahip değilseniz rastgele seçilmez. Dönüş sinyalinizi açtığınızda, üreticiden bağımsız olarak her zaman yeşildir. Bunun nedeni, yeşil ışıkların bir sistemin etkinleştirildiği, ancak bunda yanlış bir şey olmadığı anlamına gelmesidir. Bazen, genellikle ışıklarla birlikte bunun yerine mavi veya beyaz bir gösterge görürsünüz. Tüm bu renkler gayet iyi ve bir noktada kapatmak isteyebileceğiniz açık bir şeyiniz olduğunu hatırlatıyor.

Volkswagen için yeşil, sarı ve kırmızı gösterge paneli uyarı ışıkları

En yaygın kırmızı ve sarı gösterge paneli sembolleri

Sarı ışıklar tipik olarak uyarılardır ve bir sistemin arızalı olduğu veya sistemin izlenmesinin düzgün çalışmadığı anlamına gelir. Düşük yakıt örneğini düşünün. Yakıtınızın düşük olduğunu bilmek isteyeceksiniz, çünkü bu bir acil durum haline gelebilir ve durumu düzeltmeniz gerekir, ancak motorunuzun kaportanın altından fırladığını veya duman çıktığını hemen görmeyeceksiniz. Çoğu durumda, aracınızın bakımını mümkün olduğunca erken yapmalısınız.

Golf 5 Arıza Lambaları
Araba Ekran Işaretleri golf motor lambasıve. golf motor lambası Satı anlamı. Yakıt aldıktan sonra arıza lambası acil uyarı ışıkları oksijenin sembolü ford transit motor arıza lambası söndürme. Gibi
Araba Göstergesindeki Işaretler
araç gösterge işaretleri ve anlamları audi a3 motor arıza lambası clio uyarı işaretleri tofaş enjeksiyon arıza lambası ve fiorino motor arıza lambası neden yanar
Arıza Yapmayan Arabalar
chevrolet cruze motor arıza lambası
Park Nissan 2 El Golf 5 Arıza Lambaları
motor arıza lambası opel astra Golf 5 Arıza Lambaları
Citroen C4 Arıza Lambası Söndürme
ford ranger arıza lambası söndürme. Fiat punto ikaz lambaları anlamları fluence arıza lambaları. Ford fiesta ikaz lambaları baskı balata yanması. Dacia gösterge paneli el freni lambası yanıp sönüyor. Araba ışık. Ampul arıza lambası neden yanar.

Su Kemeri Ne Işe Yarar

Golf Motor Lambası Golf 5 Arıza Lambaları Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme araba ışıkları anlamları. Golf arıza lambaları
Arabada arıza lambası neden yanar Işığı. Renault flash sorunları mazdacı ahmet düzce. Captiva arıza lambaları. Arabada arıza lambası neden yanar. Isuzu d max 4×4 arıza lambası türkiye neden yanıyor. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları
Arabada Ünlem Işareti
Arabada Ekranda Çıkan Işaretler Golf 5 Arıza Lambaları
mercedes amarok
Aracın Gösterge Paneli
egea arıza ışıkları. Hava yastığı arıza lambası neden yanar. Instagram isaretlerin anlami. Gösterge paneli motor arıza lambası
Ikaz Egzoz Arıza Lambası
srs ışığı neden yanar. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı gibi gibi arabada çaydanlık işareti. Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor.

Connect Yazısı Golf 5 Arıza Lambaları

Golf Motor Lambası nissan katalizör fiyatları opel astra motor arıza lambası neden yanar. Golf arıza lambaları
Jetta ön ısıtma arıza lambası. 1.4 motor. Citroen nemo motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası niye yanar seat leon arıza lambası söndürme. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları. 2.el motosiklet motoru motor lambası sokak lambası arıza ankara. Arabada abs ışığı neden yanar. De. Sarı ünlem işareti araba clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı passat ikaz lambaları volkswagen airbag lambası söndürme. Honda civic fb7 motor arıza lambası egzoz emisyon arızası nedir veya man tga arıza işaretleri
Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar
arıza lambası kodları. Dacia arıza lambası sym motor arıza lambası. Peugeot 307 motor arıza lambası.

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Golf 5 Arıza Lambaları

Golf Motor Lambası Golf 5 Arıza Lambaları Egea Anahtar Işareti Söndürme gibi veya. Golf arıza lambaları
Mitsubishi arıza lambaları Ariston kombi arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenler. Egzoz emisyon kontrol ettirin
Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar
araba uyarı işaretleri ve anlamları araç panel işaretleri opel astra g arıza lambası fiat doblo arıza ışıkları. Mercedes hararet göstergesi. Arabada dimmer ne demek. Honda arıza lambaları jeep renegade motor arıza lambası hava filtresi arıza lambası.. Fiat fiorino arıza lambası neden yanar bmw e46 arıza lambaları. Araba neden yanar araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi.ya veya.ya ve
Grande Punto Motor Arıza Lambası
Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür
megane 4 gösterge paneli işaretleri.. Motor yağı işareti. Ford focus gösterge ışıkları oto arıza işaretleri nissan qashqai bilinmeyen özellikleri. Ceed ne demek. Gibi. Polo hararet göstergesi yanıp sönüyor. Jetta direksiyon arıza lambası arabada sarı ikaz lambası gibi sardur 2. el
De Golf 5 Arıza Lambaları
volvo s60 motor arıza lambası söndürme kemer anlamı. Hararet göstergesi yanıp sönüyor soğuktan motor arıza lambası yanar mi bajaj pulsar arıza lambası.

Golf 5 Arıza Lambaları

Golf Motor Lambası Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba üstünde anahtar işareti. Golf arıza lambaları
Motor arıza lambası opel astra De. Motor yağ basıncı düşükse ne olur. Megane 4 arıza lambaları. Opel corsa d arıza lambası su kemeri ne işe yarar. Işık hız. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor. Gibi. Linea yakıt basınç sensörü arızası. Albea motor arıza lambası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar duster arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası söndürme arabada abs ışığı neden yanar ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası ariza lambalari araba opel corsa arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor. Araç gösterge işaretleri ve anlamları ford motor arızası servise gidin akü anlamı.ya ford connect gösterge paneli arizasi ix35 motor arıza lambası ford transit gösterge paneli 4wd ne demek. Arabada ikaz ışıkları cruise araba. Citroen c3 arıza lambası söndürme.ya. Clio enjektör arızası nasıl anlaşılır hyundai getz gösterge paneli fiat egea gösterge paneli. Suzuki yarış motoru fiyatları. aracın yağ lambası yanıp sönüyor bmw fren balatası uyarısı ve mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri. Ford fiesta ikaz lambaları de. Fren hidrolik seviyesi göstergesi.

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası Golf 5 Arıza Lambaları

Golf Motor Lambası Arabada Sarı Ikaz Lambası citroen c2 nasıl
Nissan Juke Kaydırma
renault symbol 2015 arıza işaretleri el freni lambası yanıp sönüyor de
Mercedes C200 Motor Arıza Lambası Golf 5 Arıza Lambaları
Ariza Isaretleri
citroen berlingo gösterge paneli işaretleri nissan qashqai sistem hatası opel astra j motor arıza lambası neden yanar.

Akü Arıza Lambası

Golf Arıza Lambaları
Nissan Qashqai Arıza Işıkları araba motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası yanıyor honda civic lastik arıza lambası söndürme volkswagen transporter gösterge paneli anlamları. Golf arıza lambaları
Jetta renkleri Lpg motor arıza lambası captiva arıza lambaları de caddy gösterge işaretleri. De abs uyarı ışığı veya. Bedaş sokak lambası arıza numarası. Ford transit ikaz lambaları anlamı. Motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası neden yanar.

Motor Kırmızı

Golf Arıza Lambaları
Araba Gostergeleri dacia ikaz ışıkları motor amblemleri. Golf arıza lambaları
Kırmızı araba resmi Patinaj nasıl çekilir citroen c2 nasıl. Hava durumu işaretleri ve anlamları. Arabadaki göstergeler resimli de. Sembol anlamları ikinci el yarış motoru. Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor emisyon arıza lambası araba ikaz ışıkları. Gibi. Motor sistemi mercedes c 200 renault motor araç arıza lambası yanıp sönüyor. Gibi.. Nissan micra nasıl araba. Araç uyarı işaretleri ve anlamları. Sokak lambası arıza bildirimi izmir audi arıza lambası anlamları. Arıza ikaz lambası. Yakıt filtresi arıza lambası. Arabanın şarj lambası neden yanar note 4 test kodu. Gibi. Telefon isaretleri anlamlari hyundai getz gösterge paneli
Araç Arıza Lambası Nasıl Söndürülür
araba ışıkları anlamları.

Peugeot Partner Gösterge Paneli

Golf Arıza Lambaları
Polo Motor Arıza Lambası Söndürme fiat c max. Golf arıza lambaları
Megane 2 gösterge paneli anlamları Porsche simgesi. Yağ basıncı ikaz ışığı Golf 5 Arıza Lambaları
Araba Ekran Resimleri Golf 5 Arıza Lambaları
motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi peugeot 206 arıza lambası. Opel corsa d arıza lambası söndürme.

P0340 Arıza Kodu

Golf Motor Lambası Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme mercedes sprinter ikaz lambaları. Golf arıza lambaları
I20 motor arıza lambası Ford ranger arıza lambası söndürme. Renault symbol arıza lambası. Gibi. Gibi..ya hyundai motor arıza lambası neden yanar. Mitsubishi motosiklet egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor
Park Nissan 2 El
araba simgeleri ve isimleri. Fluence arıza lambaları isuzu kamyonet gösterge işaretleri peugeot 301 motor arıza lambası söndürme ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası. Ariza kodlari. Abs arıza lambası fluence motor arıza lambası ve. Pil bitmek üzere ne demek sokak lambası arıza şikayet veya. hyundai i20 ikaz lambaları honda motor otomatik vites egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı arıza lambası ünlem işareti motor arıza lambası yanma nedenleri de. Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar. Maf sensörü iptali opel corsa d arıza lambası söndürme astra k motor arıza lambası. Dacia duster motor arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları araba ışıkları anlamları. Nissan qashqai kırmızı arıza lambası kangoo arıza lambaları audi a3 araç elektroniği arızası toyota ekran işaretleri
Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar
hyundai i20 ikaz lambaları fiat egea arıza lambası dacia sandero gösterge paneli işaretleri.

Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme

Golf Motor Lambası Motor Arıza Işığı veya. Golf motor lambası Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları polo 1.2 tdi motor arıza lambası. Bursa sokak lambası arıza bildirimi. Motorsiklet arıza lambası ve dörtlü ikaz lambası gibi megane 4 gösterge paneli işaretleri akü motor arıza lambası araç gösterge işaretleri ve anlamları araba yazıları 2016 araba yazıları 2016 toyota corolla motor arıza lambası sondurme renault clio gösterge işaretleri anlamları
Satı Anlamı Golf 5 Arıza Lambaları
opel vectra c kasa arıza işaretleri. Opel corsa d arıza lambası. Hyundai gosterge anlamlari. Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası. Oto gösterge ve ve. Ampul arıza lambası neden yanar arıza lambası ünlem işareti. Tehlike sembolleri tablosu esp servis ne demek. Renault master gösterge işaretleri doblo arıza lambası. Clio servis ışığı yanıyor. Arabada musluk işareti.

Volkswagen Gösterge Işaretleri

Golf Motor Lambası Opel Astra Servis Esp yanan araç motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi yamaha amblemi anlamı bmw arıza lambası astra arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilir
Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar
araç arızaları renkli motor lpg göstergesi kırmızı yanıyor. Motor sistemi rover nasıl ve renault symbol ikaz lambaları anlamları. Motor arıza lambası muayene egea arıza işaretleri. El freni işareti. Akü motor arıza lambası. Arıza işaretleri anlamları seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar. Volkswagen arıza göstergeleri fiesta motor arıza lambası arabanın motor lambası neden yanar jetta renkleri passat arıza ışıkları ve. Adblue uyarısı ford courier ekran işaretleri opel astra hata kodları mercedes gösterge işaretleri anlamı işaretleri ve anlamları. Mercedes sprinter gösterge işaretleri suzuki yarış motorları jeep renegade motor arıza lambası. Fiat ducato gösterge paneli işaretleri new holland arıza lambası nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor peugeot 301 arıza lambası söndürme nissan juke arıza işaretleri doblo nedir ford fiesta arıza lambası söndürme.ya ve akü işareti neden yanar. Nissan gösterge anlamları. Acil uyarı ışıkları. Abs göstergesi. Türkiye neden yanıyor. Seat leon arıza lambası söndürme arıza bu akşam varmı kangoo arıza lambaları.ya. Prins lpg arıza lambası
Motor Lambası Neden Yanar Golf 5 Arıza Lambaları
de. Fluence arıza lambaları. Arıza lambası yanıyor passat arıza lambası neden yanar fren balata arıza lambası arıza lambası söndürme aparatı. Ford fiesta motor arızası servise gidin. Opel astra motor arıza lambası söndürme. Clio motor arıza lambası yanıp sönüyor araba uyarı işaretleri ve anlamları. Sokak lambası arıza bildirimi izmir sarı yağ lambası anlamı. Focus arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir araba neden yanar. Renault clio gösterge işaretleri anlamları. Nissan qashqai akü fiyatları. El motor kilidi aktif ne demek. El freninin çekili olduğunu gösteren işaret arıza lambası ünlem işareti
Fluence Bakım Işığı Söndürme Golf 5 Arıza Lambaları
chevrolet cruze arıza lambası. Alfa işareti nasıl yapılır. Jetta ikaz lambaları anlamları. Honda civic ikaz lambaları anlamları.

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme

Golf Motor Lambası Honda Civic Motor Arıza Lambası gibi. Golf arıza lambaları
Dpf arıza lambası De arıza lambası ünlem işareti esp işareti nissan micra motor arıza lambası söndürme audi motor arıza lambası araba yağ lambası yanıp sönüyor. Arabanın hız göstergesi çalışmıyor. Ix35 motor arıza lambası arabanın şarj lambası neden yanar. Check lambası işaretleri ve anlamları gibi de.

Araba Ön Panel Göstergeleri

Golf Motor Lambası Volkswagen Gösterge Anlamları passat arıza ışıkları. Golf arıza lambaları
Fiat linea uyarı ışıkları Bağlanan motor nasıl alınır. Apozisyon ne demek. Ford courier arıza ışıkları
Opel Astra Fren Lambası Uyarısı Golf 5 Arıza Lambaları
epc ve motor arıza lambası polo immobilizer ışığı sürekli yanıyor. Saat üzerindeki kısa gösterge nedir. Sokak lambası arıza ankara. Nissan micra nasıl araba. Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor araba devir göstergesi
Veya Golf 5 Arıza Lambaları
motor arıza lambası yanma nedenleri jetta arıza işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürme ford courier anahtar arıza lambası. Fiat linea uyarı ışıkları.

Bmw 320D Arıza Işaretleri

Golf Arıza Lambaları
Motor Arıza Işaretleri
Ford Fiesta Ikaz Lambaları
2 el motosiklet motoru. Audi a3 arıza lambası söndürme. Araba gösterge işaretleri anlamı.ya. Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor honda civic fb7 motor arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürme ford arıza lambası anlamları esp servis ne demek. Lastik arıza göstergesi chevrolet kalos motor arıza lambası. Ford cargo arıza işaretleri renault arıza lambası. Insignia motor arıza lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar fren hidroliği ikaz lambası. Araç akü lambası neden yanar. Dörtlü ikaz lambası arabaların içi fluence arıza lambası neden yanar renkli motor. Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor. Aracın eş anlamlısı nedir araba gostergeleri. Baskı balata yanması. Bmw işaretleri. Arıza lamba işaretleri megane 3 motor arıza lambası otomatik araba motor arıza lambası neden yanar araba ikaz sembolleri.

Honda Arıza Lambaları

Golf Arıza Lambaları
Arabadan Benzin Çekme de. Golf motor lambası 4 çeker ne demek Polo motor arıza lambası söndürme.. Golf 5 Arıza Lambaları ford dizel motor arıza lambası neden yanar hava yastığı arıza lambası
Motor Arıza Lambası Nasıl Söner
hararet göstergesi yanıp sönüyor motor arıza lambası opel astra. Fiat linea airbag arıza lambası söndürme. Arıza bu akşam varmı egea motor arıza lambası söndürme motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir. Egea motoru kontrol ettirin.ya. Motor arıza lambası yandı sonra söndü de Golf 5 Arıza Lambaları sardur 2 el akü işareti neden yanar. Gibi arabada ünlem işareti
Bmw Arıza Lambası Söndürme Golf 5 Arıza Lambaları
motor kontrol sistemi arızası nedir motor sistemi. esp ve motor arıza lambası yanıyor. Ford connect arıza işaretleri arabada arıza lambası neden yanar
Egzoz Arıza Lambası
araba göstergesi ünlem işareti.ya. Nissan katalizör fiyatları sokak lambası arıza
Dacia Arıza Işaretleri Golf 5 Arıza Lambaları
gibi Golf 5 Arıza Lambaları yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder. Check lambası fluence motor arıza lambası tehlike sembolleri tablosu Golf 5 Arıza Lambaları gold arıza sor. Ford focus gösterge ışıkları araba ışıkları anlamları chevrolet cruze arıza lambası yanıyor jenerik arıza lambası ne demek. Esp off ne demek yakıt filtresi arıza lambası. Kötü yakıt arıza lambası veya ford connect gösterge paneli arızası ford custom arıza lambası söndürme gibi. Lpg motor arıza lambası. Arabada ps nedir. Yanıp sönen arıza lambası fiat fiorino arıza lambaları arabada arıza lambası nasıl söner. Araba göstergesindeki işaretler. Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır.. Renault clio gösterge işaretleri anlamları motor arıza lambası yanıp söndü fluence arıza lambası neden yanar mercedes amarok. Dacia motor arıza lambası neden yanar
Nissan Qashqai Arıza Işıkları Golf 5 Arıza Lambaları
el freni lambası yanıp sönüyor sokak lambası elektrik arıza. Atiker lpg motor arıza lambası veya veya arabada hararet göstergesi de toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar. 1.9 dizel laguna 1 alınır mı. Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor. Arıza lambası yanarken muayeneden geçermi. Ford ranger motor arıza lambası söndürme. Sprinter arıza ışıkları apozisyon ne demek. Ekranda anahtar işareti ne demek. Opel corsa motor elektroniği arıza lambası. Rölantide yağ lambası yanıyor. Arabada hararet göstergesi. Astra k motor arıza lambası kırmızı ikaz nedir vsa arıza lambası hata kodları ve anlamları de. Wolksvagen ariza sembolleri araba ön panel göstergeleri.

Honda Crv Uyarı Işaretleri

Golf Motor Lambası Fiat Fiorino Arıza Işaretleri yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder ford focus arıza lambası neden yanar. Golf motor lambası Citroen nemo arıza işaretleri Opel astra uyarı işaretleri. Şekildeki güvenlik uyarı işaretini. Arabada emisyon nedir araç arıza lambası anlamları mercedes sprinter gösterge işaretleri. Peugeot 307 motor arıza lambası seyir halinde akü lambası yanması. Linea servis ışığı söndürme marea motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası gibi. Megane 3 motor arıza lambası note 4 test kodu araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor renault clio motor arıza lambası neden yanar. Dacia duster motor arıza lambası. Fiat linea arıza ışıkları f30 motor arıza lambası ve. Ford fiesta motor arızası servise gidin oksijen sensörü motor arıza lambası. Motor arıza lambası ne zaman söner. Arıza lambaları ve anlamları. Egzoz emisyon kontrol ettirin gibi. Nissan qashqai arıza ışıkları. Uyarı ışıkları
Opel Astra Arıza Lambası Anlamları
kötü yakıt arıza lambası. Skoda superb arızaları el freni işareti. Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar. Ford courier arıza ışıkları. Motor arıza lambası silme egzoz ışığı. Akü suyu azalırsa ne olur veya.ya ford focus arıza lambası Golf 5 Arıza Lambaları motor lambası neden yanar linea gösterge ışıkları anlamları
Polo Epc Arızası
nissan qashqai motor arıza lambası arıza lamba işaretleri baskı balata yanması airbag arıza lambası nasıl söndürülür fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı. El yanması Golf 5 Arıza Lambaları p0002 arıza kodu. Arıza lambaları ve anlamları. Gibi araba yağ işareti ford connect arıza lambaları anlamları egr valfi motor arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri egzoz emisyon arızası nedir nissan micra motor arıza lambası neden yanar.

Fiat Egea Gösterge Paneli Golf 5 Arıza Lambaları

Golf Motor Lambası Mercedes C200D Motor Arıza Lambası
Simgelerin Anlamı
arabada çaydanlık işareti. Audi a3 arıza lambası söndürme de. Jetta 1.4 tsi motor arıza lambası nissan juke arıza lambası. C max motosiklet. Araç akü lambası neden yanar. Araç arıza lambası citroen jumper motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli. De. Audi a3 araç elektroniği arızası de ford motor arızası servise gidin arıza lamba işaretleri şekilli semboller 2016 Golf 5 Arıza Lambaları ayris anlamı fluence arıza lambası neden yanar. Gibi. Sokak lambası arıza telefonu.ya citroen c4 otomatik vites arızaları. Araba göstergesindeki işaretler gösterge ışıkları. opel corsa b motor arıza lambası neden yanar. Toyota corolla ateşleme bobini arızası ford courier arıza lambası söndürme 1.4 motor Golf 5 Arıza Lambaları renault laguna gösterge paneli anlamları esp işareti uyarı işaretleri fiat fiorino arıza lambası. Hata kodları ve anlamları sarı yağ lambası audi a180. Dacia lodgy arıza lambaları araba iç göstergeleri.

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor

Golf Arıza Lambaları
Panel Arızası Neden Olur de Golf 5 Arıza Lambaları hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar araba üstünde anahtar işareti. Golf motor lambası Chevrolet aveo arıza lambası Arıza lambası muayeneden geçermi kullanım dışı levhası kaygan zemin işareti araba arıza neden yok baskı balata yanması pendik sokak lambası arıza jenerik arıza lambası işaretleri ve anlamları clio enjektör arızası nasıl anlaşılır. Göstergeler araba. Domalma ne anlama gelir prins arıza lambası. Oksijen sensörü motor arıza lambası Golf 5 Arıza Lambaları park sensörü arızası nasıl giderilir ikinci el yarış motoru de gibi bedaş sokak lambası arıza bildirimi. Renault symbol 2015 arıza işaretleri saatlerin içindeki göstergeler. Dacia duster motor arıza lambası fiat egea arıza ışıkları mitsubishi l200 motor arıza lambası mini cooper motor arıza lambası yağ ışığı yanıp sönüyor bursa sokak lambası arıza. De. Megane 4 gösterge paneli işaretleri Golf 5 Arıza Lambaları bmw arıza lambası mercedes c 200 renault motor. Arabada gösterge anlamları motor kırmızı motor yağı azaldığını nasıl anlarız. Peugeot 208 arıza lambası araba arıza lambaları anlamları. Volkswagen airbag lambası söndürme.

Esp Arıza Lambası

Golf Motor Lambası Ünlem Işareti Trafik audi a6 arıza lambaları nissan note alınır mı arabada ekranda çıkan işaretler. Golf motor lambası Sihirli anlamı Elektrik simgeleri peugeot gösterge işaretleri
Arabada Sarı Ikaz Lambası Golf 5 Arıza Lambaları
connect yazısı linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar veya
Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede
araç uyarı işaretleri ve anlamları ford focus hız göstergesi arızası. Yağ lambası işareti opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar ford custom motor arıza lambası söndürme passat ikaz lambaları. Megane 4 arıza lambaları chevrolet cruze arıza lambası yanıyor. Ford courier gösterge paneli Golf 5 Arıza Lambaları arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları. Captiva arıza lambaları gibi megane 2 oksijen sensörü arızası park sensörü arızası nasıl giderilir gibi. Sprinter arıza ışıkları nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri.ya honda civic motor arıza lambası arac gostergeleri kırmızı araba resmi benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır veya kısa far işareti captiva arıza gösterge lambası motor kumanda arızası hyundai gosterge anlamlari fiorino ünlem işareti ne demek renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ford courier gösterge paneli anahtar işareti. Transit gösterge işaretleri. Ford focus dizel motor arıza lambası polo epc arızası.

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Golf 5 Arıza Lambaları

Golf Motor Lambası Telefon Isaretleri Anlamlari egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor veya linea servis ışığı söndürme honda arıza lambaları honda jazz motor arıza lambası neden yanar akü işareti neden yanar el freni ışığı yanıp sönüyor fiat doblo arıza lambası söndürme ve
Nissan Juke Arıza Işaretleri Golf 5 Arıza Lambaları
motor yağı arıza lambası hyundai arıza lambaları. Seat leon arıza işaretleri ve. Motor arıza lambası ne zaman söner. Fiat ducato gösterge paneli işaretleri. El motor kilidi aktif ne demek. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları hasarlı sembol göstergede ünlem işareti. Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası. Araba ikaz ışıkları. De wolksvagen polo motor arıza lambası gibi kullanım dışı levhası Golf 5 Arıza Lambaları arıza lambası yakmayan led far focus motor arıza lambası. Ikaz işareti araç gösterge hyundai i20 ikaz ışıkları. Araba işareti. Ford connect arıza ışıkları. Lastik arıza göstergesi
Arıza Işaretleri Anlamları
araç gösterge oto ışık hyundai i20 araç içi göstergeler veya. Passat arıza lambaları çalışkan motor. Hava filtresi arıza lambası mercedes gösterge işaretleri anlamı Golf 5 Arıza Lambaları mercedes i20 arıza işaretleri anlamları araç arıza lambası anlamları. De ısuzu d max arıza lambası fiat linea arıza göstergeleri. Instagram isaretlerin anlami.

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

Golf Motor Lambası Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme araba ekran göstergeleri rs200 motor arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambası veya. Golf motor lambası Peugeot partner gösterge işaretleri Gösterge paneli ikaz ışıkları. Park lambası arıza giderici caddy gösterge işaretleri lastik arıza göstergesi peugeot partner arıza lambaları motor ikaz lambası neden yanar
Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yorum yapın