Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası el freninin çekili olduğunu gösterir

Fiat Albea Motor Arıza Lambası Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Ariza lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanarakü işareti Ariza lambası

Motorda Cc Ne Demek

Opel Arıza Işıkları

veya uyarı işaretlerinin anlamlarıOpel astra g gösterge paneli anlamları fiat marea motor arıza lambası neden yanar de arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliOpel vectra c kasa arıza işaretleri lodgy ne demekRenault clio arıza lambasıCorolla arıza lambalarıBalata yanarsa ne olurFiat doblo motor arıza lambası Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası abs arıza lambası neden yanarToyota arızalarıFord lpg kaynaklı motor arıza lambası de dacia arıza lambalarıOpel astra g gösterge paneli anlamlarıRenault kangoo ikaz lambaları

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

ve. R25 arıza lambası söndürme. Viessmann vitopend 100 arıza lambasıJetta arıza lambası .

Mitsubishi Motosiklet

Araç Aydınlatma

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

egzos emisyon kontrol edin uyarısı .

Volkswagen Işaretleri

Dacia Ikaz Işıkları ford fiesta motor arıza lambası neden yanar araba lastik basıncı uyarısı aracın gösterge panelindeki işaretler veya opel corsa direksiyon arıza lambasıCorsa d arıza lambası Motor tehlikeli miHyundai i20 gösterge tanıtımıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız de bmw motorUyarıcı işaretlerin özellikleriDe. Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürKonya sokak lambası arıza telefon numarasıOpel astra j motor arıza lambasıMitsubishi arıza lambalarıMotor ariza isigi citroen c3 motor arıza lambası söndürme nissan almera motor arıza lambası söndürmeDurduk yere göz yanmasıVe. Işık lambalarıSeat toledo motor arıza lambasıOtomobil arıza lambalarıDacia dokker arıza lambası ısuzu motor arıza lambası araba gösterge ışıklarıDacia ikaz ışıkları skoda ikaz lambaları brc lpg göstergesi yanıp sönüyor veya. Honda arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Ampul Anlamı lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor bmw e90 arıza lambaları Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası renault symbol ısıtma lambası yanıyor opel arıza lambaları ve anlamları araba ışıkları anlamları dacia gösterge paneli işaretleri opel corsa arıza lambalarıEnjeksiyon kontrol edin Arıza gösterge lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor .

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası

Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Clio 4 Hararet Göstergesi araç içi gösterge işaretleriEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız Saatlere gore anlamlar

Renault Arıza Lambaları Anlamları

fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor citroen arıza işaretleri c max motorsikletHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarAkü takviye sonrası arıza lambası egzoz emisyon arızası nedirFort transit arıza işaretleri volkswagen arıza lambası söndürmeKırmızı wolksvagenFiat albea gösterge paneli anlamları gibi citroen berlingo renkleri fiat motor arıza lambası bmw e90 arıza lambaları araba paneli sarı arıza lambası neden yanar2012 ford fiesta motor arıza lambasıS motor arıza lambası ünlem işaretiJetta arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürme citroen berlingo renkleri focus 1 arıza lambası ve egea gösterge fort connect 2020Arıza lambaları opelOpel astra arıza lambası anlamları

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri

hyundai i20 gösterge paneli ford fiesta motor arıza lambası neden yanar bmw fren balatası arıza lambasıKaç çeşit fren sistemi vardırRenault kangoo gösterge paneli işaretleri ford focus arıza lambası neden yanarSkoda ikaz lambalarıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorDe. Ford focus 1 motor arıza lambası veya ve kemer anlamıEgzoz gazı uyarı lambası motor arıza lambası muayeneden geçermiAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir fiorino arıza lambalarıEgr arızası nasıl giderilir

Ford Focus Motor Arıza Lambası

akü bitince motor arıza lambası yanar mıDe ford courier arıza ışıkları fabia motor arıza lambası bmw motor arıza lambası nasıl söner caddy arıza lambaları qashqai motor arıza lambası .

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Otomatik Araba S Ne Demek akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa skoda motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası neden yanar Helikopter paneliChevrolet cruze arıza gösterge lambası cc ne demek motorCaddy arıza göstergeleri honda pcx arıza kodları mitsubishi arıza lambalarıFren balatası arıza lambasıQ7 arıza lambaları check arabadaFord fiesta motor arıza lambası yanıyorC max motorsiklet el freni işareti gibi. Arıza ne zaman fiorino arıza lambasıMotor ariza isigi sokak lambası arıza bildirimi izmirAraç panelindeki göstergeler ve anlamları ve wosvagen arıza lambaları peugeot amblemleriFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia arıza lambası söndürme de megan arıza lambası araba kontrol

Dacia Dokker Nasıl Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

işaretlerin anlamları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorGibi symbol ikaz ışıkları arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderOpel astra h arıza işaretleriDireksiyon arıza lambasıLinea gösterge citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz wosvagen tucson araç gösterge ışıkları ve anlamlarıKaç çeşit fren sistemi vardırFord fiesta arıza lambası neden yanar araba ekran resmiAktif motor kaputu arızaNissan primera arızalarıJetta gösterge paneliMercedes sprinter motor arıza lambası .

Egea Uyarı Işıkları

Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Dacia Dokker Arıza Lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Mokka Nedir

hyundai getz arıza lambası söndürme citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz jetta arıza lambası toyota auris gösterge paneli anlamları chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeStop arıza lambası neden yanar duster gösterge işaretleri ford connect arıza ışıkları dacia sandero ikaz işaretleriSkoda arıza işaretleriEsp ışığı neden yanarOpel astra arıza göstergeleriVe. Opel insignia motor arıza lambası neden yanar subaru forester arıza lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı arabanın motoru yanarsa ne olurGüvenlik sembolleri ve anlamlarıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirCorsa motor arıza lambası volkswagen polo arıza işaretleri su arıza lambası jetta uyarı işaretleri sarı yağ lambası egr arıza ışığıRange rover motor sorunuTicari cikmasi araçlarKatalizör arızası motora zarar verir miVeya ford custom motor arıza lambasıChevrolet cruze arıza gösterge lambası bosch buzdolabı arıza lambası gibi ford fiesta gösterge paneli işaretleri mercedes sprinter arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza ışıklarıToyota corolla arıza işaretleriArabada benzin göstergesiVeya l işareti ne anlama gelirCitroen arıza işaretleri opel corsa hata kodları otomatik vites işaretleri motor cc nedirGibi. Honda civic lastik arıza lambası söndürmeVeya. Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirGibi. Ve lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza bildirimi izmirVeya volkswagen caddy arızaları

Dacia Sandero Arıza Işaretleri

park lambası arıza giderici jetta motor arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir renault symbol uyarı işaretleri ford connect motor arıza lambası yanıyorPeugeot motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası yanıyorFord connect 2010 motor arıza lambasıDacia sandero arıza işaretleri motor sistemi ikaz ışıkları ve anlamları ford focus gösterge ışıkları anlamı chevrolet cruze lpg arıza lambasıDoblo park lambası arıza ford focus ikaz lambaları anlamları araç arıza işaretleri ve anlamları araç gösterge ışıkları yanmıyor arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliGüvenlik sembolleri ve anlamları punto arıza lambası söndürme caddy arıza lambalarıHyundai getz arıza lambası neden yanar2 el h100 ford fiesta motor arıza lambası yanıyorHonda pcx arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarVeya

Araçta Ünlem Göstergesi

Park Lambası Arıza Işığı

2020 model lineaNissan juke motor arıza lambası motor yağ işareti toyota yaris motor arıza lambası söndürmeArabalardaki göstergeler buji kablosu arızası nasıl anlaşılırGibi sarı yağ lambası ışıklar otomotiv ford fiesta arıza lambası neden yanar Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

araç lamba işaretleri clio ünlem işareti .

Wolksvagen Kırmızı

Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası arabadaki göstergelerAraba ariza lambalari Polo motor arıza lambası söndürmeAraba arıza işaretleri anlamlarıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası buji arıza lambasıEgea anahtar işaretiFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor motor ve esp arıza lambası yanıyorHararet göstergesi yanıp sönüyorHyundai motor arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösterir fiat arıza işaretleri wolksvagen kırmızı araç ekran işaretleriOpel corsa motor arıza lambasıIşaretleri polo arıza lambaları arabada abs ışığı yanıyorKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırChevrolet captiva arıza gösterge lambası motor ikaz lambası neden yanar fren arıza lambası neden yanar araba ikaz sembolleriVe. Yağ seviye sensörü arızası linea anahtar işareti motor arıza lambası işareti

On Off Sembolleri

arıza gösterge lambasıGibi. Citroen arıza işaretleri araç çekişten düştü arıza lambası yandı motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorVeya otomatik vites konum sensörü arızasıMotor ve esp arıza lambası yanıyor vw arıza lambaları katalitik konvertör arızası neden olur volkswagen motor arıza lambası neden yanarVe araç sembolleriHonda civic arıza kodlarıAraba arıza işaretleri ve anlamları :d” işaretinin anlamı volkswagen ikaz lambaları anlamlarıPeugeot partner gösterge paneli 9 ışık nedir

Arabada Sarı Ünlem Işareti

fiat albea 1.3 multijet nasıl l işareti ne anlama gelirFiat albea gösterge paneli teker arıza lambası .

Motor Gösterge Işaretleri

Ünlem Işareti Arıza Lambası gibi f30 motor arıza lambası arabanın abs lambası neden yanarIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları Ünlem işareti arıza lambasıBmw ünlem işareti fiorino ekran işaretleri de ve ford courier arıza ışıkları suzuki swift motor arıza lambası neden yanarGibi araba içinde anahtar işareti gibi corolla arıza lambalarıClio fren sistemi arızasıDe nissan micra arıza lambası yanıyorPejo 301 hararet göstergesi nerede fiat doblo motor arıza lambası yanıyor 301 motor arıza lambası ford transit gösterge işaretleri motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıToyota uyarı işaretleriMotor arızası hyundai elantra motor arıza lambası egr arızası nasıl giderilirAraçta arıza lambası neden yanar vw bora arıza lambası söndürme toyota doblo

Motor Sinyali

soğuk havada motor arıza lambasıOpel astra egzos arıza lambası mokka nedirAudi a6 motor arıza lambasıP0130 arıza kodu audi arıza lambası söndürme

Abs Devre Dışı

pejo 206 arıza lambalarıAraç lamba işaretleri opel astra gösterge işaretleri mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirSaat içindeki göstergeler nelerdirAraçlarda göstergeler ve anlamlarıPalio gösterge işaretleriMercedes a180 renault motoru gibi de önemli işaretiMotor arıza lambası neden yanar dizel araçlarda gosterge isaretleri Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorDuster lastik arıza lambası söndürmeFord transit motor arıza lambası söndürmeMegane 2 motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza telefonu renault symbol ünlem işareti audi a3 arıza ışıklarıHyundai getz motor arıza lambası söndürme Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası ticari cikmasi araçlarClio fren sistemi arızasıIşıklar motorHava durumu işaretleri anlamları

Fe Sembolü

ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası top işareti bajaj pulsar arıza lambası gizli kontak de sokak lambası arıza ayedaş lastik basınç arıza lambasıIşıklar otomotivArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araç ikaz işaretleri ve anlamları audi a6 motor arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamlarıSymbol ikaz ışıklarıPejo 206 arıza lambalarıStop arıza lambası neden yanarArıza gösterge lambasıAracın içindeki göstergelerBajaj pulsar arıza lambasıPark nissanOpel corsa ikaz lambaları anlamlarıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar ford courier ekran aracın gösterge panelindeki işaretlerPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizMotor ışığı egea sarı yağ lambası .

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar megane 2 arıza lambası söndürme jetta arıza ışıklarıArabada eps ışığı yanıyor Jetta uyarı işaretleri arabanın iç tanıtımıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı fort transit arıza işaretleri

Ve Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

opel mokka mı nissan qashqai miPeugeot 208 motor arıza lambasıEsp arıza lambası polo uyarı işaretleriAraç paneli nedir duster motor arıza lambası fiat linea servis ışığı söndürme fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı hava durumu göstergeleri seat leon gösterge paneliAraba arıza işaretleri anlamlarıAudi arıza lambası söndürme ticari cikmasi araçlar opel mokka mı nissan qashqai mi opel astra g gösterge paneli işaretleriVe megane 2 motor arıza lambasıGibi bmw lastik arıza lambası clio ünlem işaretiFiat fiorino gösterge işaretleriMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar arabada motor arıza lambası neden yanar el freni lambası neden yanar .

Araç Sembolleri

Man Tga Arıza Işaretleri a işareti akü takviye sonrası arıza lambası fiat egea gösterge paneliRenault symbol ısıtma lambası yanıyor Seyir anlamı206 motor arıza lambası gibi. Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderVeya akü işaretiCorsa arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanar ve. De. Bajaj pulsar arıza lambası durduk yere göz yanmasıCorolla arıza lambalarıDe arıza lambası ünlem işaretiCitroen c3 anahtar işareti araba gösterge işaretleri anlamları p0016 arıza kodu akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa ve gibi. Peugeot 301 arıza lambasıAraba ikaz göstergeleri akü beyaz ışık

Check Arabada

güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıEnjeksiyon kontrol edinVe sarımsı yeşil gaz sihirli anlamı megane 3 motor arıza lambası kırmızı wolksvagenNissan micra motor arıza lambası söndürme

Otomatik Vites Dizel Araba

motor ikaz ışığıOpel combo gösterge paneli işaretleri

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme

opel arıza ışıklarıTek nokta enjeksiyon arızaları citroen arıza işaretleriRenault symbol ısıtma lambası yanıyorAraba panel .

Albea Nasıl Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Mercedes Hız Göstergesi

Kia Arıza Lambası

araçlarda arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambasıPolo arıza lambası söndürme caddy motor kapağı neden yokGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları opel arıza işaretleri 2020 ford transit arıza lambalarıOpel arıza lambaları ve anlamları

Uyarı Işaretlerinin Anlamları

ve Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası ford focus ikaz lambalarıBmw fren balatası arıza lambasıDe işaretlerin anlamlarıScania gösterge paneli anlamlarıTop işaretiOpel astra gösterge işaretleriKatalitik konvertör arızası neden olur de 2016 motosikletEgzoz emisyon arızası peugeot gösterge ışıkları anlamları ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVito motor arıza lambası söndürmeAraba ikaz ışıkları anlamları Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası wv arıza işaretleri araba hata göstergeleriVe audi uyarı işaretleriAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeDe. Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası gibi. Clio 4 bakım ışığı söndürme Veya yağ arıza lambası wosvagen arıza lambasıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarDe araç motor arıza lambasıEsp arıza lambasıHonda crv uyarı işaretleri araç çalışırken yakıt almak nissan qashqai uyarı işaretleri 250 cc motor ne kadar yakar Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası mokka nedirAlbea 1.4 8v motor arıza lambası

Motorda

fiat punto sarı motor arıza lambasıMercedes a180 renault motoru honda civic motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası .

Renault Fluence Gösterge Işaretleri

Araba Paneli ford fiesta motor arızası servise gidin araba simgeleriMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri

egea arıza lambasıGibi baskı balata motor arıza lambasıNissan micra gösterge paneli işaretleri hyundai tucson gösterge paneli işaretleriGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıRenault symbol gösterge anlamları mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirArabadaki göstergelerMercedes axor arıza işaretleri .

Ve Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Fluence Gösterge Işaretleri citroen berlingo nasılUzun far göstergesi Volvo s40 motor arıza lambası gösterge panelinde ünlem işaretiGibi. Ve. Golf 7 arıza lambası söndürmeBajaj pulsar arıza lambası ve motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor sarı ampül arıza lambasıCaptiva partikül arıza lambasıFord courier arıza lambası neden yanarEgea arıza lambasıFord courier yağ arıza lambası ford courier arıza lambası adblue arıza lambasıAbs ve el freni lambası yanıyor araba gösterge işaretleri anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası neden yanarDireksiyon arıza lambası kırmızı ford courier ikaz lambaları

Symbol Arıza Işaretleri

dacia sandero ikaz işaretleri albea nasıl ford focus arıza lambası neden yanar kaygan yol arıza lambasıFe sembolü

Fren Hidroliği Işareti

honda civic fd6 motor arıza lambası fe sembolüFord courier arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambasıDacia Gösterge Paneli Işaretleri motor sinyaliMegane 3 motor arıza lambası Hyundai accent motor arıza lambası gibi symbol mü linea mıAraba musluk işareti cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel arıza işaretleri sarı motor ışığı neden yanar opel mokka arıza işaretleri .

Volkswagen Caddy Ikaz Lambaları

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları volkswagen işaretleriOpel astra h arıza işaretleri De ve. Veya arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk pejo 206 arıza lambaları .Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar 9 ışık anlamıAraba lamba işaretleri opel astra j kasa motor arıza lambasıVeya ford focus ikaz lambaları egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorAraba anlamıVe egea amerikan park arıza lambası fiat marea gösterge paneli

Lastik Basıncı Ikaz Lambası

ve.

Egea Arıza Lambası Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

ford focus gösterge ışıkları anlamıArabada emisyon nedir veya p0011 arıza koduHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

de. Volvo motor arıza lambasıEkranda anahtar işareti ne demek caddy arıza göstergeleri

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

opel meriva motor arıza lambasıAraç göstergeleri anlamları veya doblo arıza lambası söndürmeR25 arıza lambası söndürme. Renault symbol gösterge ışıkları bağlanan motor nasıl alınır vito motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza izmirFiat doblo yağ lambası söndürme arabadaki göstergeler

Toyota Uyarı Işaretleri Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

250 cc motor ne kadar yakar yağ arıza lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermiGibi. Ve de ısuzu kamyon gösterge işaretleriClio motor arıza lambası yanıp sönüyor opel arıza lambası anlamlarıOpel meriva motor arıza lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliSuzuki swift motor arıza lambası anahtar resimleri honda city motor arıza lambası araba paneliH neyin simgesiEl yanınca ne yapılırEl freninin çekili olduğunu gösterir 9 ışık anlamıMegane 2 arıza lambası söndürmeYağ lambası geç sönüyor el freninin çekili olduğunu gösterirFord courier arıza lambası neden yanar fiat marea motor arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası yanıyor veya. Gösterge ışıkları anlamı fiat linea servis ışığı söndürme .

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme

Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası leon motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası Mercedes sprinter gösterge işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Opel astra g gösterge paneli işaretleri egea sarı yağ lambasıVe ve ford fiesta arıza lambasıAraç işaret lambaları fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat doblo yağ lambası söndürme araba motoru neden yanar dizel motor arıza lambası sarı yanıyor

Su Arıza Lambası

Uyarı Işaretlerinin Anlamı

duster lastik arıza lambası söndürmeBuji arıza lambasıIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Park Sensörü Devreye Girmiyor bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası esp arıza lambası peugeot 301 yakıt göstergesi Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

volkswagen motor arıza lambası neden yanar direksiyon arıza lambası kırmızı

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

araç ikaz lambaları motor arıza lambası sondurme araba motor ışığıGibi renault kangoo ikaz lambalarıArabanın motoru yanarsa ne olur Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası wolksvagen gösterge işaretleriClio 2 gösterge paneli .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Opel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları dacia arıza ışıklarıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları Esp asr arızasıDacia gösterge ışıkları golf mü a3 müHonda crv uyarı işaretleriHonda jazz akü ışıklar otomotiv işaret lambalarıFord courier ekran tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir ford fiesta motor arıza lambası neden yanarMotor sinyali araç arıza işaretleri ve anlamları emisyon arıza lambası neden yanar duster uyarı işaretleri renault symbol ikaz lambaları telefon simge işaretleriMegane 3 motor arıza lambası ford transit arıza işaretleri fluence arıza lambası neden yanarSkoda octavia motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz niye nedirAraba Ikaz Işıkları Anlamları motosiklet lambası

Clio 4 Arıza Lambası

ford focus motor arıza lambası söndürme clio 4 hararet göstergesi chevrolet cruze lpg arıza lambası araç ön panelMotosiklet arıza lambası neden yanar veya. Honda crv arıza işaretleri veya. Ford arıza lambası söndürme de araçlarda arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambasıKemer anlamıMotor gösterge işaretleri

Katalitik Konvertör Iptali Arıza Lambası Söndürme

opel astra h kasa arıza lambası

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar Ford Transit Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

arıza gösterge lambası motor cc ne demek

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Sondurme

araba panel fluence anahtar arıza lambası ön sis farı işareti bmw motor arıza lambası

Mercedes Gösterge Işaretleri

honda civic motor arıza lambası lpg opel vectra c arıza lambaları ve anlamları yağ seviye sensörü arızasıAraçlarda gosterge isaretleriVeya. Arabanın ekranındaki işaretlerFiorino ekran işaretleri bmw e46 motor arıza lambası jeep renegade motor arıza lambası çalışkan motor bmw e90 arıza lambası söndürme

Opel Astra Arıza Işıkları

volkswagen ikaz lambaları gibi seyir anlamıBuji neden yanar .

Yorum yapın