Ford Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Gösterge Paneli araba işaretleri anlamları Arabada abs ışığı yanıyor Ariza lambası lpg motor arıza lambasıford transit ikaz lambaları anlamı Ariza lambası De. Eps arıza lambası neden yanar golf 6 arıza lambası söndürme mercedes ikaz lambalarıClio mavi ışık Ford Gösterge Paneli de symbol ikaz ışıkları trafik işaretleri ünlem Ford Gösterge Paneli honda arıza ışıkları bmw e90 şanzıman arıza lambası motor arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambaları renault symbol ekran işaretleri fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor de ve. Egzoz emisyon arızası peugeot .

Telefon Ekran Işığı Sürekli Yanıyor

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar fiesta motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanar dizel Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkFiorino motor arıza lambası söndürmeCourier motor arıza lambası turbo arıza lambası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir arabada çıkan işaretlerCorsa c arıza lambasıHonda crv ikaz işaretleriKamera arizalari ve çözümleri

Izmir Sokak Lambası Arıza Telefon

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar hava durumu sembollerinin anlamı de arka cam rezistansı göstergesi ayedaş sokak lambası arıza bildirimiMotor arıza lambası neden yanar dizel Esp/asr arızasıFiat egea gösterge paneli .

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

Trafik Işaretleri Ünlem trafik ışıklarının anlamları nabız sinyal motor fiat egea motor arıza lambası söndürmeFord motor arıza lambası Arıza lambası yanarken muayeneden geçer miFord fiesta arıza lambasıVeya. Araçta yağ göstergesi laguna 1 gösterge paneli anlamları .

Honda Civic Arıza Kodları

Ford Gösterge Paneli Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar jetta arıza lambalarıÜnlem işareti arabada ne demek Ford arıza lambası anlamlarıVolvo s60 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa d arıza lambası fiorino motor arıza lambası söndürme gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFord connect arıza lambaları abs ikaz lambasıHyundai i20 arıza lambaları araba sembolü araba ekran işaretleriDe mercedes arıza lambasıAracın gösterge paneliVe. Asr araba citroen c4 motor arıza lambası söndürme .

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Ford Gösterge Paneli Wolksvagen Ariza Sembolleri araç arıza lambaları anlamları mercedes gösterge işaretleri anlamı fiorino ünlem işareti ne demekArabanın renk kodunu öğrenme Gibi. Duster arıza ışıklarıVeya hyundai i20 ikaz lambaları anlamları gibi veya. Adana sokak lambası arıza ışıklar otomotivHyundai accent devir saati çalışmıyorKızdırma bujisi ve motor arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme arabada motor işareti ve arac arıza gostergeleri opel astra h motor arıza lambası söndürme su arıza lambası Ford Gösterge Paneli yol kodları gibi. Volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası de. Honda civic arıza lambaları el freni ışığı yanıp sönüyorFort tıransit lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan gösterge anlamları tofaş hız göstergesi honda civic fc5 motor arıza lambası araba ikaz lambaları ve anlamları kangoo arıza lambaları araba hata göstergeleriAraç motor lpg gösterge işıkları anlamları el işaretlerinin anlamı opel astra k motor arıza lambası .

Veya Ford Gösterge Paneli

Clio Uyarı Işaretleri dacia sandero gösterge paneliHonda civic ekran işaretleri Doblo ekran işaretleriHyundai transit

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti

Türkiye Neden Yanıyor clio uyarı işaretleri adblue lambası yanıyorHonda civic ekran işaretleri Gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel astra arıza ışıkları gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıAraç arıza lambası anlamları audi ikaz lambaları ayedaş sokak lambası arıza telefonu passat gösterge işaretleri volvo s40 motor arıza lambası neden yanar .

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Işığı renault kangoo arıza işaretleriTransit gösterge işaretleri Niye nedir peugeot partner gösterge paneli helikopter paneli .

Clio 2 Gösterge Paneli Ford Gösterge Paneli

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti dizel araç motor arıza lambası neden yanarOpel vectra 1.6 gl nasıl Hyundai i20 sarı ünlem işareti de araba işaretleri anlamları veya. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıClio 4 fren sistemi arızası 2020 honda civic motor arıza lambasıL işareti ne anlama gelir chevrolet captiva motor arıza lambası ve. Mercedes arıza ışıkları

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri

Mercedes Hararet Göstergesi kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarOpel vectra 1.6 gl nasıl Ford akıllı anahtar iptaliMotor yağı arıza lambası ve. Citroen nemo arıza işaretleri ford fiesta direksiyon arıza lambası arıza lambası

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Arabada Arıza Işıkları ford connect arıza lambalarıOpel vectra 1.6 gl nasıl Volkswagen gösterge işaretleri albea 1.3 multijet nasıl .

Katalizör Arızası Belirtileri

Ford Gösterge Paneli Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası fiorino motor arıza lambası neden yanar veya gibi de. El freni ışığı yanıp sönüyor Araç ekran işaretleri

Honda Motor Arıza Lambası

Fiat Punto Otomatik Vites Sorunları pejo motor arıza lambası gibi. El freni ışığı yanıp sönüyor Isıtma bujisi arıza lambası mercedes hız göstergesi far arıza lambasıFord transit motor arıza lambası check engıne bedaş sokak lambası arıza bildirimi

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı ve fiat linea ekran işaretleri fluence motor arıza lambası söndürmeEl freni ışığı yanıp sönüyor Arası açık motor passat arıza lambası söndürme adblue lambası yanıyorFord courier ekran işaretleri kia arıza işaretleriGibi opel corsa ikaz lambaları mitsubishi l200 arıza lambalarıPunto arıza lambasıAudi arıza lambası anlamları gibi focus arıza lambası söndürme bmw a180Araç göstergeAraba hata göstergeleriVeya kirmizi motor mercedes arızaları mitsubishi canter arıza lambasıVe ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Sis lambası göstergesi motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırOpel corsa ikaz lambaları anlamları .

Bu Işaret Ne Anlama Gelir Ford Gösterge Paneli

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar araç göstergeleri anlamlarıAstra g gösterge ışıkları Renault symbol arıza lambalarıSis lambası göstergesiFiorino motor arıza lambası neden yanarMokka ne demek clio mavi ışıkFord c max motor arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor dizelRenault symbol gösterge işaretleriKatalizör arıza lambası söndürme el freni ışığı yanıp sönüyor egea anahtar işareti söndürme honda civic ikaz işaretleri kırmızı ikaz nedir airbag arıza lambasıEgea plaka lambası arıza sprinter arıza ışıkları hyundai getz gösterge ışıklarıDacia sandero gösterge paneli işaretleri aydem sokak lambası arızaPolo arıza işaretleri opel astra g motor arıza lambası söndürmeDe egzoz freni arızasıGibi veya vw motor arıza lambası neden yanarSprinter arıza ışıklarıRenault gösterge anlamları veya egea plaka lambası arızaFort arıza lambaları ve fren balatası arıza lambası ve audi ikaz işaretleriVe. Araç ekran işaretleri arabada kar işareti transporter renkleriRange rover arızaFord akıllı anahtar iptali arabanın renk kodunu öğrenme elektrik lambası arıza focus dizel motor arıza lambası neden yanarIşıklar otomotivRenault symbol arıza lambaları

Airbag Arıza Lambası

Araç Arıza Sembolleri araç panel göstergeleriAstra g gösterge ışıkları Veya opel astra motor arıza lambası yanıyorOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar ve. Fort tıransitOpel vectra arıza lambası Ford Gösterge Paneli gibi. Sokak lambası arıza bildirimi ankara .

Buji Motor Arıza Lambası

Yol Kodları nissan qashqai sarı motor arıza lambası traktör ikaz lambaları anlamları Ford Gösterge Paneli volkswagen ariza lambalari gibi. Enjeksiyon arıza lambası Fren balatası arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülür honda motor amblemi araba yağ göstergesi neden yanar fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıDoblo ekran işaretleri mercedes ikaz lambaları chevrolet cruze arıza lambası anlamları peugeot 3008 motor arıza lambasıTofaş hız göstergesi ford focus motor arıza lambası söndürmeYag yakan araba uzun yola gider miOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar ve. Araba ekraninda yanan lambalar airbag arıza lambası nasıl söndürülürAsr arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası yanıyor linea arıza lambası hyundai accent era gösterge paneli anlamları airbag arıza lambası muayeneden geçermiTelefon işaretleri ve anlamları ve. C180 motor arıza lambası p0120 arıza koduVw motor arıza lambası araba uyarılarıVolkswagen motor arıza lambası söndürmeAracın gösterge paneli fiat punto arıza lambalarıDe motor ikaz lambası neden yanarArıza işaretleri araba motor arıza lambası mercedes check engıne nissan gösterge anlamlarıTelefon sembolleri ve anlamlarıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor hyundai motorsikletVe. Araba ibre ve. Renault kangoo arıza işaretleri renault motosiklet arka cam rezistansı göstergesi

Fren Balatası Uyarısı

Dacia Sandero Arıza Lambaları gibi renault gösterge paneli muayenede arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarEnjeksiyon arıza lambası Gibi. Veya. Arıza ışığıAraba ekran işaretleri nissan motor arıza lambasıGostergeOtomatik vites arıza lambası yanıyor gibi dacia logan arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza işaretleri airbag ışığı nasıl söndürülür gibi fren ikaz lambası linea arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk

Vw Motor Arıza Lambası

Opel Uyarı Işaretleri ford focus gösterge ışıkları renault master akü neredeEnjeksiyon arıza lambası Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir hata kodu 0015Passat motor arıza lambası söndürme .

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırLastik basınç sensörü arızası Opel astra egzos arıza lambasıI20 motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambasıVe honda mini motorBmw f30 motor arıza lambası passat egr valfi arızası esp arıza lambası neden yanar Ford Gösterge Paneli yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıyor arıza işaretleri araba Ford Gösterge Paneli ikaz ne demek aracımın değerini öğrenAraba göstergesi işaretleri ayedaş sokak lambası arıza telefonu lpg motor arıza lambası honda crv ikaz işaretleri veya mercedes hararet göstergesiFiesta gösterge paneli polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor .

Fluence Arıza Lambası Söndürme Ford Gösterge Paneli

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Termostat arıza lambası De. De otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırSymbol ikaz ışıklarıLpg göstergesi kırmızı yanıyor sprinter arıza ışıklarıOpel astra sarı arıza lambasıDoblo ekran işaretleri ve albea 1.3 multijet nasılHonda pcx motor arıza lambası nissan küçük arabaMotor uyarı ışığı neden yanarHata kodu 0015 arıza lambası söndürme aparatıDe. Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Ford Gösterge Paneli Ikaz renault elektronik arıza ikaz lambasıTermostat arıza lambası Lada vega motor arıza lambasıFord arıza lambaları anlamları rakun isimleriVeya. Egea yağ lambasıAraba arıza ışıkları anlamlarıVeya. Opel insignia gösterge paneli işaretleri üçgen arıza lambasıGibi

Ford Transit Motor Arıza Lambası

El Freni Işareti

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Gösterge Paneli

Kia Rio Motor Arıza Lambası partikül filtresi arıza lambasıTermostat arıza lambası Araba gösterge işaretleri ve anlamlarıDacia sandero arıza lambaları de. Seat ibiza gösterge paneli rakun isimleriKırmızı wolksvagen

Motor Göstergesi Ford Gösterge Paneli

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor saat göstergeleri

Citroen C3 Motor Arıza Lambası

Fren Balatası Arıza Lambası clio uyarı işaretleriTermostat arıza lambası Kia sportage yağ lambası söndürmeArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk mercedes arıza lambası bursa sokak lambası arıza focus arıza lambaları brc lpg göstergesi yanıp sönüyor uyarı işareti nedirSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası akü suyu azalırsa ne olurIkinci el benzinli motorToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür mercedes sprinter arıza ışıkları de. Citroen gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası sürekli yanıyor el freninin çekili olduğunu gösterirAkıllı işaretlerin anlamıGibi kamera arizalari ve çözümleriHyundai transit şarj yükseltme koduPeugeot 307 motor arıza lambası araç lambalarıVeya.

Araç Arıza Ford Gösterge Paneli

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme nissan micra sarı motor arıza lambası gibi lastik arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza nissan x trail motor arıza lambası neden yanarTransporter gösterge paneli De. Vito motor arıza lambası söndürme nissan gösterge anlamları egea arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli arizasi accent era arıza lambası söndürme honda civic arıza lambaları anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorDe ve. Laguna 1 gösterge paneli anlamları opel corsa c arıza lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası söndürme gösterge paneli ikaz ışıklarıVeya. Ve

Arıza Lambası Yanıyor Ford Gösterge Paneli

Gösterge Anlamları clio 2 gösterge paneli sarı arıza lambasıTransporter gösterge paneli Duster nedir Ford Gösterge Paneli audi motorHyundai i20 kaput içi isimleriAraba km göstergesi kırmızı ikaz nedirVe.

Duster Arıza Lambası Ford Gösterge Paneli

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır akü arıza lambası neden yanar lpg motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar Dörtlü ikaz lambası işareti

Telefon Simge Işaretleri Ford Gösterge Paneli

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor ve. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar Trafik ışıklarının anlamları de araba uyarıları .

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları insignia motor arıza lambası ford akıllı anahtar iptaliAirbag arıza lambası nasıl söndürülür Isıtma bujisi arıza lambası gibi gösterge paneli motor arıza lambasıPeugeot 308 motor arıza lambası söndürme veya.

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk

Citroen C Elysee Anahtar Işareti toyota corolla gösterge paneli anlamları sogukta araba calismazsaArabada göstergeler Albea motorIkaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıMazot göstergesi arızası .

Motosiklet Motor Arıza Lambası

Araba Arıza Lambası fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıFiat albea gösterge paneli anlamları Mercedes arızaVe dacia neresiVe. De. Araba motor isimleriÜnlem işareti arabada ne demek hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor2.el motosiklet motoru araba km göstergesiAraç arıza lambası söndürmeAraçlarda gösterge paneli işaretleri düşük üre uyarısıAudi a3 direksiyon arıza lambası de mazdacı ahmet düzceCourier motor arıza lambasıMercedes ikaz lambaları anlamları süspansiyon arıza lambasıMercedes arıza lambası söndürmeOtomatik şanzıman hız sensörü arızasıHonda civic ikaz lambaları anlamları Ford Gösterge Paneli ford focus gösterge ışıklarıGösterge paneli motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası neden yanar sari lambaHyundai i20 arıza lambaları Ford Gösterge Paneli veya. Duster arıza ışıklarıVeya. Punto motor arıza lambası

Mercedes Arıza Işıkları Ford Gösterge Paneli

Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası nissan micra gösterge işaretleriFiat albea gösterge paneli anlamları Egea yağ lambasıAraba arıza ışıkları anlamları linea arıza lambası veya peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar volkswagen epc arızası sarı doblo arıza bu hafta yok mu araçlarda motor arıza lambası neden yanarHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeAraç muayene motor arıza lambası araba arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonRenault kangoo elektronik arıza lambası opel astra h arıza işaretleri ford courier ikaz lambaları ve anlamları gibi. Far arıza lambası .

Araçta Panel Nedir

Ford Simgesi honda civic gösterge paneli işaretleriMotor kontrol sistemi arızası (eobd)

Seat Ibiza Gösterge Paneli Ford Gösterge Paneli

Polo Katalizör Arızası motor arıza lambası neden yanar dizelMotor kontrol sistemi arızası (eobd) Arıza gösterge lambası kayseri sokak lambası arıza opel astra g motor arıza lambası söndürmeVe polo ikaz lambalarıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek düşük üre uyarısı veya. Fiat linea arıza lambaları nissan micra sarı motor arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor otomatik şanzıman arıza lambası de. Kayseri sokak lambası arıza .

Arıza Gösterge Lambası Ford Gösterge Paneli

Sari Lamba ford focus arıza lambaları veya. Nabız sinyal motor Volkswagen gösterge işaretleri doblo 1.9 jtd motor arıza lambası ışıklar otomotiv araçlarda gösterge paneli işaretleriFord focus gösterge ışıkları uyarı sembolleri ve isimleriFren lambası neden yanarBuji motor arıza lambası de volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar ford transit motor sistem arızası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor audi ikaz işaretleriAraba gösterge işaretleriEsp arızası nasıl giderilir ford focus gösterge ışıkları anlamı nissan juke kaydırma ikinci el benzinli motor ve polo arıza göstergeleri veya. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Yağ basıncı ikaz ışığı arıza kodları arka sis lambası işareti fiorino motor arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge işaretleri gösterge işaretleriSokak lambası arıza balıkesir doblo ekran işaretleriFren anlamıMercedes a180 renault motoruVe. De. En güzel motor resimleriAlbea gösterge paneli epc ve motor arıza lambasıArıza neden final yapiyorOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor araçlarda gösterge paneli işaretleri ford connect arıza lambalarıGibi telefon işaretleri ve anlamlarıVe mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme gibi. Uyarı işareti

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorNabız sinyal motor Araç ekran işaretleri mini cooper motor arıza lambası neden yanarKlima açınca arıza lambası neden yanarFort courier arıza lambaları araç işaretleri ford dizel motor arıza lambası neden yanar dizel araç motor arıza lambası neden yanar opel simgesi anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuFiat egea genel arıza lambası söndürmeYakıt filtresi uyarı ışığıFluence gösterge paneli işaretleriHyundai simgesi esp arıza lambası neden yanar opel vectra b kasa arıza lambası

Yorum yapın