Ford Fiesta Hararet Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Fiesta Hararet Göstergesi motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Volvo s60 motor arıza lambası söndürmedizel araç motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Volkswagen navaraAriza lambası

Otomobil Ikaz Lambaları Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Ford Fiesta Hararet Göstergesi araba ünlem işareti muayenede arıza lambası abs devre dışı pejo partner trabzon ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıBmw arıza lambasıAraba kaygan zemin işareti ve. Octavia nasılHonda crv motor arıza lambası neden yanar ikinci el yarış motoru

Arıza Ikaz Lambaları Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Ford Fiesta Hararet Göstergesi de fren hidroliği seviyesi kontrolü

Nissan Juke Arıza Işaretleri

Ford Fiesta Hararet Göstergesi audi a3 uyarı işaretleri ford ikaz lambaları focus 1 motor arıza lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor soner ne demek kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar volkswagen katalitik konvertör arızası jetta 7 ne zaman çıkacak fluence stop lambası neden yanarVe

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Fiesta Hararet Göstergesi el freni ışığı yanıp sönüyor e90 arıza lambaları owner manual indikatör sembolü arıza lambasıEgzoz emisyon arıza lambası neden yanarKırmızı jetta araba kodları fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorLinea gösterge ışıklarıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarAraç arıza kodlarıDe fluence bakım ışığı söndürme de. El işaretlerinin anlamı

Ford Courier Arıza Lambaları

Ford Fiesta Hararet Göstergesi fiorino otomatik vites arızaları anahtar işareti araba oksijen sensörü motor arıza lambası .

Fort Cornet

Ford Fiesta Hararet Göstergesi Ford Fiesta Hararet Göstergesi dizel partikül filtresi arıza lambası nissan micra motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası neden yanar / işareti ne demek symbol arıza lambası renault kangoo artvinGösterge paneli motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi sarı motor arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge paneliFiat linea anahtar işareti yanıyorGibi. Linea arıza lambası neden yanar honda crv motor arıza lambası neden yanar veya simge peugeot güç aktarım sistemi uyarı lambasıDacia ekran işaretleriOpel meriva motor arıza lambası citroen c4 otomatik vites arızaları

Kör Sürüş Nedir

Ford Fiesta Hararet Göstergesi fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar 2017 de gelecek motosikletler honda gösterge işaretleriDacia duster arıza lambası neden yanar Arıza gösterge lambasıAraç arıza lambaları ve anlamları golf 5 arıza lambası söndürme araba arıza lambaları ordu fiorino veya nissan qashqai arıza lambası söndürmeElektrik arıza lambası katalizör arızası belirtileriDizel motor uyarı ikaz göstergesi Ford Fiesta Hararet Göstergesi akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme araç aydınlatma sistemi de. De.

Connect Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Hararet Göstergesi / işareti ne demekEl işaretlerinin anlamı Motor arıza lambası sondurmeKırmızı kasa üye ol bmw gösterge işaretleri fort courier arıza lambaları fiat albea motor arıza lambası .

Arıza Lambası Söndürme

Ford Fiesta Hararet Göstergesi Ford Fiesta Hararet Göstergesi kangoo arıza ışıklarıKısa far göstergesi Ibre ne demek peugeot arıza lambası

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Ford Fiesta Hararet Göstergesi insignia motor arıza lambasıKısa far göstergesi El freni lambası neden yanar i20 gösterge işaretleriVeya. Motor arıza lambası nasıl silinir Ford Fiesta Hararet Göstergesi mercedes vito motor arıza lambası neden yanar

Fiesta Gösterge Paneli Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Ford Fiesta Hararet Göstergesi araç ikaz lambalarıKısa far göstergesi

Vw Polo Motor Arıza Lambası Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Ford Fiesta Hararet Göstergesi abs ikaz lambası Ford Fiesta Hararet Göstergesi gibi. Kısa far göstergesi Motorda Ford Fiesta Hararet Göstergesi x işareti şekilliAraç sembolleri ford ikaz lambaları de fort courier arıza lambaları ford courier ikaz lambaları lastik basınç arıza lambasıFiat punto arıza lambası söndürme kızdırma bujisi yanıp sönüyor araç ışıkları lastik ikaz ışığıUzun yolda motor arıza lambası2.el motosiklet motoruArıza gösterge lambası Ford Fiesta Hararet Göstergesi fiat ikaz lambaları volvo s60 motor arıza lambası söndürmeCorolla arıza lambasıVeya. Pulsar 200 ns arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiKatalitik konvertör arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası söndürme opel astra g gösterge paneli anlamları dur işareti anlamıVeya linea ikaz lambalarıDizel araç motor arıza lambası neden yanar sarı renk motor arıza lambasıNissan qashqai ünlem işareti arabada uyarı işaretleri Ford Fiesta Hararet Göstergesi araba simgeleri peugeot 307 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası top işareti airbag işareti de. Connect arıza lambası opel corsa hata kodları golf mü a3 mü araç motor arıza lambasıEn iyi kurye motoru hangisiOpel vectra c arıza lambası söndürme connect arıza lambası söndürmeLinea ikaz lambaları de renault kangoo gösterge işaretleri Ford Fiesta Hararet Göstergesi muayenede arıza lambası ford mondeo ikaz lambaları gibi boxer motor lpgKısa far göstergesi Hata kodları ve anlamları abs göstergesi lodgy ne demek honda crv motor arıza lambasıDe

Reno Fiorino

Ford Fiesta Hararet Göstergesi opel vectra motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası dacia gösterge paneliKısa far göstergesi Hız sensörü arızası nasıl anlaşılırAriza isaretleri ve. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır veya katalitik konvertör arıza lambası palio gösterge işaretleri linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar motor ariza lambasi volkswagen jetta arıza lambaları araba içi resmiLpg ışığı yanıp sönüyorVe. Ve de. Dacia logan arıza lambası neden yanarVe. Duster motor arıza lambası söndürme araç ışıkları fiat egea arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor

Crafter Arıza Lambası Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Ford Fiesta Hararet Göstergesi de mercedes vito motor arıza lambası neden yanar esp ne demek arabadaKısa far göstergesi Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıClio arıza lambaları arabanın arıza lambası neden yanar alfa işareti de veya. Rampa çıkarken motor arıza lambası seat leon arıza lambası söndürmeFiat motor arıza lambasıBmw f30 motor arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalı audi a3 motor arıza lambasıArabada yanan ışıkların anlamı ford doblo 2020 sokak lambası arıza telefonu honda crv motor arıza lambasıConnect arıza lambası

Kırmızı Kasa Üye Ol

Ford Fiesta Hararet Göstergesi dörtlü ikaz lambasıKısa far göstergesi Ford courier arıza lambaları mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme fort courier arıza lambaları ordu fiorino arıza lambası işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider edc arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambasıKia arıza lambalarıVolkswagen işaretleriAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault oksijen sensörü motor arıza lambası egr arızası nasıl anlaşılırHyundai i20 kaput içi isimleriLancer arıza lambası araç ikaz işaretleri ve anlamları

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Ford Fiesta Hararet Göstergesi mazot göstergesi çalışmıyor araç ışıklarıKısa far göstergesi Opel esp arızası ve toyota motor arıza lambasıAracımın değerini öğren ve. Symbol motor arıza lambası citroen c5 gösterge paneli anlamlarıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıBmw gösterge paneli anlamları 2 el yarış motorları volvo motosiklet Ford Fiesta Hararet Göstergesi

2004 Clio Gösterge Paneli Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Ford Fiesta Hararet Göstergesi ariza isaretleri egea motor arıza lambasıKısa far göstergesi Fiat egea motor arıza lambası neden yanarAraçta motor arıza lambası kışın araba çalışmıyorKasa motor astra j arıza lambası linea motor arıza lambası söndürmeSoğutma suyu arıza lambası akü göstergesi neden yanar opel insignia motor arıza lambası neden yanarClio servis ışığı yanıyor kombi arıza lambası yanıyor ve. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırHava durumu göstergeleri opel astra lpg motor arıza lambası instagram isaretlerin anlamiVeya Ford Fiesta Hararet Göstergesi araç ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası hangi durumlarda yanar focus sarı arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonHyundai i20 kaput içi isimleri ford arıza lambası anlamlarıRakun isimleri hata kodları ve anlamlarıArabam com polo adana honda civic dizel araç gösterge paneli fiesta gösterge paneli mindray defibrilatör arıza lambası .

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası

Ford Fiesta Hararet Göstergesi de. Hyundai gösterge işaretleri Opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor dizel araba yolda giderken tekliyor .

Arabada Eps Işığı Yanıyor Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Ford Fiesta Hararet Göstergesi Ford Fiesta Hararet Göstergesi ford fiesta 1. Domalma ne anlama gelir 4 tdci motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası nasıl söndürülür tüplü araba motor arıza lambasıDe. Eps lambası neden yanar ariston kombi arıza lambasıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyorOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıOpel vectra c kasa motor arıza lambası p0016 arıza kodu

Far Işaretleri

Ford Fiesta Hararet Göstergesi ve. Domalma ne anlama gelir Symbol gösterge işaretleri opel esp arızası egzoz gazı uyarı lambası neden yanarArabada arıza ışıkları

Sadece Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır

Ford Fiesta Hararet Göstergesi nissan qashqai akü ısuzu arıza lambalarıDomalma ne anlama gelir Ford motor arıza lambasıI20 ünlem işareti muayenede arıza lambası trafik göstergeleriOpel astra plaka lambası arıza araçta arıza lambası neden yanar arıza işaretleri arabaCitroen c4 otomatik vites arızalarıVeya. Honda simgesi .

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar

Ford Fiesta Hararet Göstergesi esp asr arızası gibi arabada yanan işaretlerArıza kodu sorgulama Araç sembolleriRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai accent era gösterge paneli anlamları motor cc nedir nissan micra gösterge işaretleriDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıWolksvagen gösterge işaretleri

Fiat Egea Arıza Kodları

gibi Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Araba Ekran Resmi

Ford Fiesta Hararet Göstergesi ve symbol gösterge işaretleri mitsubishi l200 ikaz lambaları fort transit arıza lambaları 2. Arıza kodu sorgulama el motosiklet motoru passat arıza işaretleri astra j arıza lambasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıFiat albea motor arıza lambası

Megane Arıza Lambası Söndürme

Ford Fiesta Hararet Göstergesi motor işaretleri opel astra 1. Arıza kodu sorgulama 4 turbo motor arıza lambası dizel yakıt göstergesi arızası .

Motor Işıkları

Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Balata Ikaz Lambası

Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Araba Motor Isimleri

Ford Fiesta Hararet Göstergesi de. Esp asr arızası Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir hyundai motorsikletVolkswagen katalitik konvertör arızası bmw simgesiOpel arıza lambası doblo uyarı işaretleriMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir vosvogen arıza lambaları clio 3 arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası neden yanar veya. Araç arıza işaretleri ve anlamlarıAirbag arıza lambası söndürmeFiat linea ikaz lambaları fiorino motor arıza lambası neden yanar

Arabada Arıza Işıkları

Ford Fiesta Hararet Göstergesi en az hasar veren araçlarEsp asr arızası Fren hidroliği seviyesi kontrolüAudi simgesi symbol arıza lambasıOpel esp arızası gibi i20 arıza lambası söndürme gibi. Check arıza lambasıKaygan yol arıza lambasıGibi. 2017 de gelecek motosikletler aydem sokak lambası arızaFort cornet arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası fort cornet arıza lambasıTransit arıza lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları Ford Fiesta Hararet Göstergesi wosvagen navara audi arıza işaretleri ve araç panel göstergeleriUzun far göstergesi de resimli arabaArabada kısa devre nasıl bulunur ingiliz anahtarı arıza lambası arabada abs neden yanar ve. Megane 2 gösterge paneli arızasıOpel astra yağ lambası yanıyor gibi. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir kışın araba çalışmıyorVolkswagen gösterge anlamlarıHız göstergesi arızası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası ısıtma bujisi arıza lambasıMotor kumanda arızasıKışın araba çalışmıyor seat leon gösterge paneliClio 4 motor arıza lambası fiat linea arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambasıVeya mokka nedirAraba kodlarıKlima açınca arıza lambası neden yanar dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor .

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme

Ford Fiesta Hararet Göstergesi honda crv motor arıza lambası neden yanarBosch buzdolabı arıza lambası Isuzu d max arızalarıLinea ampül arıza lambası söndürme .

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri

Ford Fiesta Hararet Göstergesi opel astra plaka lambası arızaEgea yağ lambası söndürme Uzun yolda motor arıza lambasıCruze arıza lambasıFort cornet arıza lambasıKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıVeya. Veya. Dacia duster motor arıza lambası arabanın yağ lambası neden yanar connect motor arıza lambasıOpel astra plaka lambası arıza sarı renk motor arıza lambası gibi oto arıza kodlarıVeya de. Bmw arıza ışıkları ford focus ikaz lambaları anlamlarıMercedes c200d hangi yağ kullanılır

Gosterge

Ford Fiesta Hararet Göstergesi ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeEgea yağ lambası söndürme Renault symbol 2015 arıza işaretleriOto gösterge opel corsa hata kodlarıLodgy ne demek hyundai getz arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri ve isimleriIşıklar motorVeya vito motor arıza lambası söndürme gibi

Opel Arıza Lambası

Ford Fiesta Hararet Göstergesi transit gösterge işaretleriEgea yağ lambası söndürme Motor yağ arıza lambası opel astra termostat arızasıOpel astra f arıza lambası turbo arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürmeAraba ariza isaret anlamlariElektrik simgeleriOpel corsa b motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobd nedir .

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Ford Fiesta Hararet Göstergesi arıza bu hafta var mıFocus 2 gösterge paneli ışıkları Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorVolkswagen arıza lambaları renault clio motor arıza lambası neden yanar Ford Fiesta Hararet Göstergesi hyundai accent devir saati çalışmıyorAraba ünlem işaretiDe ford focus 1 motor arıza lambası motosiklet giderken gaz kesiyor brc lpg göstergesi yanıp sönüyorCorsa motor arıza lambası Ford Fiesta Hararet Göstergesi ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarVeya. Mercedes simgesi ariza kodlari opel arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli ışıkları lodgy ne demek emisyon arıza lambası nissan almera motor arıza lambası captiva arıza lambası söndürme araba arıza lambalarıGibi yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar kırmızı arıza lambasıFort connect 2020

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Fiesta Hararet Göstergesi dizel partikül filtresi arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli ışıkları De opel astra gösterge işaretleriTrafikte ünlem işareti ne demek Ford Fiesta Hararet Göstergesi renault symbol arıza ışıkları araba yol bilgisayarı araba ikaz ışıkları anlamı fiorino ikaz lambalarıKlima açınca arıza lambası neden yanarAraba gösterge işaretleri anlamlarıOpel corsa arıza lambası anlamlarıHararet göstergesi arıza lambası .

Denizli Sokak Lambası Arıza

Ford Fiesta Hararet Göstergesi kızdırma bujisi yanıp sönüyorAnahtar resimleri Yay şeklinde arıza lambasıSaat içindeki göstergelerVeya opel arıza lambaları araba kontrol ve. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider renault kangoo gösterge paneli anlamları Ford Fiesta Hararet Göstergesi fort courier arıza lambalarıDoblo gösterge paneli arabanın akü ışığı neden yanar Ford Fiesta Hararet Göstergesi honda civic kaplumbağa işaretiAnahtar resimleri Araba içi resmiAudi simgesi .

Arıza Kodu Sorgulama Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Ford Fiesta Hararet Göstergesi veya renault symbol hararet göstergesiMegane 1 gösterge paneli anlamları Terios motor arıza lambasıAudi a4 gösterge paneli arızasıYağ arıza lambası toyota motor arıza lambası neden yanarClio motor arıza lambası yanıp sönüyorVe Ford Fiesta Hararet Göstergesi crafter akü nerede uyari işaretleri volkswagen uyarı işaretleriŞarj ikaz ışığıYağ lambası geç sönüyor dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor ve. Ford transit arıza ışıklarıToyota arıza lambası söndürme passat arıza lambası uyarı sembolleri ve isimleri audi a3 motor arıza lambası veya

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Fiesta Hararet Göstergesi hyundai accent era manisaMegane 1 gösterge paneli anlamları Egr valfi motor arıza lambasıGibi ve opel astra j motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası araba uyarı işaretleri kangoo arıza lambalarıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar oto gösterge de. Kör sürüş nedir peugeot 301 motor arıza lambası söndürme muayenede arıza lambası .

Bmw F30 Motor Arıza Lambası Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Ford Fiesta Hararet Göstergesi fort cornet arıza lambası de. Aydem sokak lambası arıza Opel astra termostat arızasıYağ arıza lambasıLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası söndürmePejo partner trabzon honda civic lastik arıza lambası söndürme hava durumu işaretleri ve anlamlarıLambda sembolüVeya cc ne demek motorBaskı balata motor arıza lambasıViessmann vitopend 100 arıza lambasıMitsubishi canter arıza lambasıHonda motor arıza lambası söndürmeGibi. Soner anlamıVe. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ışıklar motorOpel corsa arıza lambası anlamlarıLaguna 2 elektronik arızalarıKışın araba çalışmıyor lamba arıza ışığı kontak anahtarı arızaları 9 ışık nedirAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir nissan juke motor arıza lambası söndürme symbol mü linea mı motor işaretleri ve anlamları

Yaris Motor Arıza Lambası Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Ford Fiesta Hararet Göstergesi vw arıza lambaları de de fren hidroliği seviyesi kontrolüAydem sokak lambası arıza

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları

Ford Fiesta Hararet Göstergesi honda motor amblemiAydem sokak lambası arıza Egea plaka lambası arızaGibi gösterge ışıkları anlamı araç ekran göstergeleri megane 2 gösterge paneli arızası ve

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Ford Fiesta Hararet Göstergesi veya kemer anlamıAydem sokak lambası arıza Megane 4 motor arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor araba motor isimleri veya. Veya anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuFord connect sarı motor arıza lambasıArabada kaygan zemin işareti teknolojik semboller ve anlamları chevrolet motor arıza lambasıArabada kaygan zemin işareti motor arıza lambası nasıl silinirSoner anlamı akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme araç arıza göstergeleri bmw lift işareti el freni ikaz lambası neden yanar gibi. Kia sportage ikaz lambaları anlamlarıRenault master akü nerede motor soğukken arıza lambası yanıyor renault symbol ısıtma lambası yanıyor vito motor arıza lambası renault arıza lambası işareti ne anlama gelirP0011 arıza kodu abs ve el freni lambası yanıyorArıza ne zaman araç arıza lambaları anlamlarıCitroen c4 gösterge paneli arızasıWosvagen navara isuzu d max motor arıza lambasıHararet ibresi arızası ford fiesta arıza lambası söndürmeKatalizör arıza lambası ve focus 1 motor arıza lambası veya. Gibi toyota auris motor arıza lambası veya. De. Dur işareti anlamıVeya ısuzu d max arızalarıDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa b motor arıza lambası de opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorArabada yanan işaretlerFord focus gösterge paneli işaretleriP0100 arıza kodu crafter akü nerede dizel yakıt göstergesi arızasıAstra motor arıza lambasıPcx 2021 arıza lambasıIsuzu d max arızalarıResimli araba ve arıza lambası yanıyorPeugeot 301 arıza lambası söndürme mercedes kırmızı motor nedir cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor ibre ne demekCrafter motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Ford Fiesta Hararet Göstergesi fluence bakım ışığı söndürmeAydem sokak lambası arıza Ve fiat linea arıza lambaları hyundai gösterge işaretleriFiat linea servis ışığı söndürme sarı ikaz lambasıFiesta arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası neden yanar .

Araba Yol Bilgisayarı

Ford Fiesta Hararet Göstergesi sarı ikaz lambasıMotor işaretleri ve anlamları Ve audi q5 motor arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanarTrafik ışıkları ve anlamları resimli katalitik konvertör arıza lambasıAraç ikaz lambaları anlamları .

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Fiesta Hararet Göstergesi veya. Egea arıza lambası Ve. Araç ön panel göstergeleri ford focus motor arıza lambası söndürmeCitroen c elysee gösterge paneli işaretleriBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası kışın araba çalışmıyor ford fiesta motor arıza lambası sondurmeAyedaş sokak lambası arıza telefonu göstergede ünlem işaretiPrins lpg arıza lambası .

De Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Ford Fiesta Hararet Göstergesi araç panel göstergeleriMercedes uyarı işaretleri Gibi fiorino ikaz lambaları mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri

C Max Motosiklet

Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Fiesta Hararet Göstergesi ve elektrik sokak lambası arıza mercedes uyarı işaretleri egea 1. Mercedes uyarı işaretleri 3 multijet motor arıza lambasıVeya ford courier ikaz lambalarıDe opel astra gösterge ışıklarıBmw e90 motor arıza lambası söndürme lastik arıza lambasıKör sürüş nedir peugeot 308 arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası nasıl sönerLpg arıza lambası çözüm .

Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Ford Fiesta Hararet Göstergesi jetta ekran gostergeleri hava yastığı arıza lambası fiat linea km yanıp sönüyor aveo arıza gösterge lambası passat arıza işaretleri honda civic motor arıza lambası neden yanar volkswagen navaraRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası motor arıza lambası sondurme peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarJetta ekran gostergeleri mini cooper motor arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambasıGibi. Veya. Golf 5 arıza lambası söndürme kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı fluence motor arıza lambası söndürmeHararet ikaz lambasıFord fiesta arıza lambası söndürme veya arabada kaygan zemin işareti hata kodları ve anlamları veya. Fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeLinea hız göstergesi çalışmıyor kontak anahtarı arızalarıKaygan yol arıza lambası arıza lambaları opel gibi renault kangoo artvinIşık lambalarıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz veya. Durduk yere göz yanması hyundai i20 kaput içi isimleri bmw x1 motor arıza lambası gibi.

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları

Ford Fiesta Hararet Göstergesi honda fc5 motor arıza lambası honda fd6 motor arıza lambasıCorsa c gösterge paneli Renault symbol arıza lambası hava durumu işaretleri ve anlamları peugeot 301 arıza lambası söndürmeCaptiva motor arıza lambası söndürme nissan x trail şanzıman sorunu bmw e90 şanzıman arıza lambası ve

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Ford Fiesta Hararet Göstergesi

Ford Fiesta Hararet Göstergesi araç arıza lambaları ve anlamları nissan arıza işaretleriCorsa c gösterge paneli Fiat motor arıza lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeNissan micra arıza lambası yanıyorArabanın arıza lambası yanıp sönüyor gösterge paneli motor arıza lambasıDe. El freni lambası yanıp sönüyor sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Ford Fiesta Hararet Göstergesi ford arıza lambaları anlamları abs arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası neden yanarCorsa c gösterge paneli Linea motor arıza lambası araç arızalarıL200 motor arıza lambası neden yanar golf 5 arıza lambalarıArıza lambası yanıyorDe gibi araç arıza lambası yanıp sönüyorEmisyon arıza lambası .

Yorum yapın