Ford Connect Hararet Müşürü Nerede 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Connect Hararet Müşürü Nerede buji göstergesi Arıza ışığıconnect motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Motor arıza lambası ağır kusur mu Ariza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor kötü yakıt arıza lambası crafter arıza lambalarıCitroen berlingo arıza işaretleri

Soğutma Suyu Arıza Lambası

fren arızalarıGibi araç arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanarRölantide yağ lambası yanıyor arabadaki göstergeler resimliVeya.

(!) Işaretinin Anlamı

Ford Connect Hararet Müşürü Nerede Yol Bitebilir Levhası ve esp işaretiAudi a3 arıza lambaları Gibi. Araç göstergeleri motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor de opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Opel corsa arıza lambaları .

Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

gibi Arabada Ters Ünlem Işareti

De Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

mitsubishi l200 ikaz lambalarıAraba gostergeleri ve anlamlariEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar pejo 307 arıza lambasıOpel astra uyarı işaretleriPassat arıza lambası neden yanar de. Arabada motor işareti .

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Ford Connect Hararet Müşürü Nerede Nissan Skystar Gösterge Paneli bmw e90 arıza işaretleriToyota corolla arıza işaretleriFord focus motor arızası uyarısı toyota auris gösterge paneli anlamları opel uyarı işaretleriSokak lambası arıza bursa audi arıza lambası .

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arızası cruze arıza gösterge lambasıDacia nasıl de. Egea arıza lambası yakmayan plaka led de passat 1.4 tsi motor arıza lambasıGibi bmw far arıza lambası volkswagen caddy arıza lambası .

Hararet Göstergesi Arızası

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi dizel motor uyarı ikaz göstergesi egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor balata arıza lambası Toyota yaris gösterge paneli işaretleri Volvo s40 motor arıza lambasıAraba göstergeleri anlamları citroen c5 gösterge paneli anlamlarıEnjeksiyon arıza lambası lpg arıza lambası çözümFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları .

Honda Spacy 110 Arıza Lambası

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar bmw e90 arıza işaretleriAkü renkleri Arıza ışıkları ve anlamlarıAkü renkleri 1.4 motor arabalarVolkswagen caddy arıza lambası0225 alan kodu nissan juke kaydırma

Gibi Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

volkswagen bora motor arıza lambasıGösterge panelleri araba arıza işaretleri ve anlamlarıArabada ekranda çıkan işaretler boxer motor nedir araba motor ışığıWolksvagen arıza lambası ve citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor arabanın motoru yanarsa ne olurMegan arıza lambası opel combo gösterge paneli işaretleriArabada abs ışığı yanıyorKırmızı motor arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanarDe. Veya arabanın motor arıza lambası neden yanar audi a180 peugeot 301 motor arıza lambasıDe ve. Opel astra motor arıza lambası fiat linea gösterge anlamları ford fiesta anahtar işaretiAraba arıza işaretleri anlamıFord mondeo motor arıza lambasıFord connect arıza ışıkları ford mondeo ikaz lambaları seat cordoba motor arıza lambası neden yanarTransporter motorDacia arıza ışıkları araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıLinea arıza işaretleri araba gostergeleri ve anlamlari qashqai arıza lambalarıSarı arıza lambası neden yanarElektrik uyarı işaretiAraba panel göstergeleri

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

yarım kontak motor arıza lambasıCheck engine neden yanar opel astra göstergeleri anlamları .

Range Rover Sport Arızaları Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

Enerjisa Sokak Lambası Arıza nissan skystar gösterge paneli motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası

veya. Araba motor işaretleri araba panel göstergeleri audi motorEl yanmasi mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor megane 2 ekran arızası araç arıza işaretleri anlamlarıBmw e90 arıza işaretleriFord ranger motor arıza lambasıGösterge panelleriMotor arıza lambası bereye gösterilir fiat doblo motor arıza lambası yanıyorP0400 arıza kodu corsa motor arıza lambasıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araba göstergeleri anlamları ford focus motor arızası neden verirGösterge Paneli Anlamları veya. Uyarı lambaları De ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme göstergede ünlem işareti nedir x işareti anlamı sarı arıza lambası ford mondeo ikaz lambaları emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor .

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akıllı Işaretler Ve Anlamları volkswagen caddy arıza lambasıAteşleme bobini arıza lambası Opel astra g gösterge paneli anlamlarıNissan almera arıza lambası söndürme honda gösterge işaretleri araç arıza işaretleri anlamları ısuzu gösterge işaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulFord fiesta gösterge işaretleri ford connect arıza lambası söndürme ford ranger motor arıza lambasıFord mondeo ikaz lambaları gibi. Arabada hararet göstergesi gibi. Arabada akü işareti neden yanar el yanmasi simge anlamları ford focus motor arıza lambasıIveco arıza lambalarıVolkswagen polo arıza lambaları de citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor .

Teker Arıza Lambası Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa abs göstergesi elektrik motor arızaları ve çözümleri direksiyon arıza lambası kırmızıFord courier ekran işaretleri Fluence arıza ışıklarıMotor arıza lambası turuncu yanıyor i20 arıza lambaları audi uyarı işaretleri jetta arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba göstergesi ünlem işareti araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar 2021 egea ikaz lambaları arabadaki göstergelerin anlamıDe. Audi q5 motor arıza lambasıNissan micra motor arıza lambası söndürme adana honda civicVe. Ve gaza aniden basınca tekleme katalitik konvertör arızalı ne demek ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür fiorino gösterge işaretleri bmw fren balatası uyarısıDacia doblo gözde ışık yanıp sönmesiAbs araba otomatik kapı arıza kodlarıFord motor arızası servise gidinMotor arıza lambası bereye gösterilir 5 1 ford transit 2 el ve. Arıza ışıkları anlamı 0225 alan koduAt resimli araba .

Clio 4 Motor Arıza Lambası

Araba Arıza Lambaları arabanın arıza lambası neden yanar opel corsa servis ikaz ışığı honda civic vtec motor arıza lambası araba gösterge lambalarıOto gösterge Egea arıza kodları motor soğutma suyu arıza lambasıVeya arabada motor işareti neden yanarFiat connect nedir şekildeki güvenlik uyarı işaretiniDpf ışığı arabada turuncu ünlem işaretiIkaz lambası bmw arıza işaretleri iveco daily motor arıza lambası elektrik uyarı işaretiIsuzu motosikletDe akü ışığı yanıp sönüyor ford dizel motor arıza lambası neden yanar 2 el h100Arabanın motor ışığı neden yanar veya honda civic bütün arıza lambası neden yanar egea ikaz lambaları fren lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası söndürme lpg li araçta motor arıza lambasıVeya. Arabada ekranda çıkan işaretler opel uyarı işaretleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorEgzoz emisyon arızası peugeotArka cam rezistansı göstergesi de passat uyarı işaretleri ford connect arıza lambası fiat motor arıza lambasıOctavia arıza lambası söndürme jetta arıza lambası ısuzu d max arıza lambasıFiat ducato arıza lambaları fort transit arıza işaretleri / işareti ne demekOpel astra arıza lambası neden yanar ve honda civic bütün arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli arızası motor uyarı ışığı neden yanarArabaninA işareti ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıDe peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarVe. Araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya symbol motor arıza lambası de. Audi q5 motor arıza lambası motor arıza lambası ağır kusur mu gibi. Motor ışığı iveco daily motor arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar arabada a işaretiArabanın ön göstergeleri acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir laguna 1 gösterge paneli anlamları ve ford mondeo motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası neden yanar de.

Veya Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları hava durumu işaretlerinin anlamıArabanın motoru yanarsa ne olur Ve. Araç arıza işaretleri sarı arıza lambası Ford Connect Hararet Müşürü Nerede corsa motor arıza lambası citroen c3 anahtar işaretiVeya arıza ne demekToyota Corolla Motor Arıza Lambası volkswagen gösterge paneli ford connect arıza ışıklarıToyota corolla arıza işaretleri Ford courier motor arıza lambası Ford Connect Hararet Müşürü Nerede dpf ışığı gibi. Gibi. Linea ampül arıza lambası söndürme fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı işaretler ne anlama gelir Ford Connect Hararet Müşürü Nerede bmw x3 4×4 arıza lambası veya toyota arıza lambasıOpel corsa ekran işaretleri mercedes arıza lambası söndürmeNissan juke kaydırmaGibi.

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor

Captiva Partikül Arıza Lambası fiat linea gösterge anlamlarıFord connect ikaz lambaları De megane 3 arıza lambası söndürme arabanın motoru yanarsa ne olur dacia nasılGibi de veya toyota corolla motor arıza lambası sondurme nissan micra arıza lambası yanıyor opel astra motor arıza lambası söndürmePassat uyarı ışıklarıGibi. Airbag arıza lambası muayeneden geçer miAraç göstergeleriOpel arıza lambaları ve anlamları araç arıza işaretleri anlamlarıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri

Arıza Lambası Yakmayan Led Far

ve gibi. Peugeot motor arıza lambası neden yanar

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

renault 19 arka cam fren lambası toyota arıza işaretleriX işareti şekilli ford transit motor arıza lambası söndürmeTata arabaları nasıl yardımcı ışık nasıl açılır bmw km yanındaki ünlem işaretiOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar veya ford fiesta gösterge işaretleriFocus motor arıza lambası söndürmeRenault kangoo elektronik arıza lambasıTurbo arıza lambası doblo nedir yada işareti honda jazz motor arıza lambası egea arıza lambası yakmayan plaka led golf 7 dizel motor arıza lambası .

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları partikül arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarTrailler ne demek Fiat egea gösterge işaretler ne anlama gelir ve chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar mini cooper motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleri araba gösterge anlamları gaza aniden basınca teklemeVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir opel corsa c arıza lambası söndürme de.

Chevrolet Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

Araba Göstergesi Ünlem Işareti aktif motor kaputu arızaEkranda yıldız işareti Arabada göstergelerŞarj ikaz ışığı clio arıza ışıkları .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar ve Ford Connect Hararet Müşürü Nerede ford focus motor arızası uyarısıAkü suyu azalırsa ne olur Araba arıza lambasıGibi eca kombi arıza lambası yanıyorAudi ikaz lambaları ve. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları patinaj nasıl çekilirFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarMotosiklet göstergeBmw motor arıza lambası oto gösterge duster gösterge işaretleriLada vega arıza lambası yanıyor symbol arıza lambaları arabanin .

Mondeo Motor Arıza Lambası

Isıtma Bujisi Göstergesi iveco daily arıza lambalarıArabada yağmur var mı Dacia uyarı ışıkları

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası

audi arıza lambası

Focus Sarı Arıza Lambası Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

fren balatası ikaz lambası polo hararet göstergesi yanıp sönüyor i20 motor arıza lambası yanıyor mercedes uyarı işaretleri telefon işaretleriMegane 2 airbag arıza lambasıAkü arıza lambası neden yanar rölantide yağ lambası yanıyor arıza bu akşam varmıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı volkswagen arıza ışıkları veya

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

aracın eş anlamlısı nedir opel vectra a kasa arıza lambası rölantide yağ lambası yanıyorFiat doblo ikaz lambaları de.

Uyarı Işıkları

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası fiat linea motor arıza lambasıPolo arıza göstergeleri Oksijen sensörü motor arıza lambası ford fiesta uyarı lambalarıEsp işareti

Volkswagen Gösterge Anlamları

gibi nissan qashqai motor arıza lambası awd nedir Ford Connect Hararet Müşürü Nerede honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme meriva arıza lambası yanıyorToyota corolla motor arıza lambasıLinea arıza lambaları opel astra hata kodları .

Opel Corsa D Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Işığı Yanıp Sönüyor arabada motor işareti hyundai i20 arıza lambası söndürme arabada ters ünlem işareti i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ve asr arızası skoda gösterge paneli citroen c4 service yazısı neden yanarPeugeot anlamı Gibi

Egea Arıza Lambaları

motor arıza lambası yanıp söndü punto motor arıza lambası neden yanar opel corsa b motor arıza lambasıLpg motor arıza lambası nissan skystar gösterge paneli araç gösterge paneli arıza ışıkları anlamıAraba işaretleri anlamlarıLinea arıza işaretleriMegane 2 motor arıza lambası söndürmeFord focus 2011 motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası söndürmeDuster arıza lambasıAteşleme modülü arızasıEkranda yıldız işareti

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar

şanzıman arıza lambası honda civic arıza ikaz lambası neden yanarScania gösterge paneli motor arıza lambası kendiliğinden söner mi/ işareti ne demek twitter işaretleri ve anlamları renault symbol ikaz lambaları renault symbol gösterge paneli anlamları veya sari lamba sprinter arıza lambası söndürme

Polo 12 Tdi Motor Arıza Lambası

ford connect arıza lambasıLinea motor arıza lambası emniyet kemeri ne işe yararApozisyon ne demekArabada a işaretiVolkswagen gösterge anlamlarıDe araç otomatik kapı arızaları de fiat egea arıza lambası söndürme ducato arıza lambalarıAraç arıza kodu sorgulamaGösterge panelindeki işaretler şekildeki güvenlik uyarı işaretini göstergede ünlem işareti nedirAraba simgeleri ve isimleriOpel arıza kodları resimliMotor arıza lambası yanmıyor .

Veya Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

El Yanınca Ne Yapılır sarı arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi Arıza kodlarıAraba arıza lambaları .

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

Palio Gösterge bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul

Kangoo Arıza Işıkları Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

araba ariza isaret anlamlari ford courier ekran işaretleri araba motor ışığı focus 1 motor arıza lambası söndürme volkswagen polo arıza işaretleri veya 0225 alan kodu audi a3 arıza lambalarıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi de. Arabanın yağ göstergesi neden yanar de immobilizer ışığı sürekli yanıyorVe punto arıza ışıklarıAraba içinde anahtar işaretiYol kodları laguna 1 gösterge paneli anlamlarıKırmızı motorFiat egea işaretleri hyundai arıza ışıklarıSarı arıza lambası neden yanarPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli dodge nitro arizalari .

Sprinter Arıza Işıkları Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

Nissan Arabaları arıza lambası söndürme mercedes motorsiklet passat uyarı işaretleri ford focus motor arıza lambasıTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeGöstergede ünlem işareti nedirIşaretler ne anlama gelir ateşleme modülü arızası de. Mercedes motor arıza lambasıIşığıMegane 2 ekran arızası araba arıza lambaları anlamlarıFar işaretleri transporter gösterge paneli nissan micra arıza lambası yanıyor araç arıza lambası anlamları abs devreye girdiği nasıl anlaşılırBmw e90 arıza işaretleriYağ lambası işareti en cok ariza yapan araba arabada motor işareti neden yanar megane 2 ekran arızasıGibi. Gibi motor arızasıDur işareti el mini cooper ikaz işaretleriFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası gibi. Check engine neden yanar fiorino arıza lambası balata arıza lambası veya.

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları de. Renault arıza lambaları Opel astra f arıza lambası arabanin mercedes axor arıza işaretleri arıza neden final yapiyorHonda civic fd6 motor arıza lambasıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider ford courier ikaz lambalarıVe yol bitebilir levhasıCitroen berlingo arıza işaretleriIkaz lambası bmw arıza işaretleriVeya bmw far arıza lambası veya 2008 jetta dizelOpel vectra arıza lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambası opel combo gösterge paneli işaretleri de. Ve nabız işareti motor göstergeleriFiat doblo ikaz lambaları adana honda civicDacia stepway motor arıza lambası opel meriva arıza lambası yanıyorFren balatası arıza lambası seat cordoba motor arıza lambası neden yanar araç ikaz lambası motor arıza lambası sönmüyor araç arıza işaretleri anlamlarıRenault gösterge paneli motor arıza lambası bereye gösterilirDoblo nedirDe polo arıza göstergeleri ford connect arıza ışıkları neyi gösterir arabaların içi peugeot 206 motor arıza lambasıOtomobil arızaları ve çözümleriNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor dacia arıza ışıkları ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıAvcılar sokak lambası arızaSimge anlamlarıYada Işareti araçlarda göstergeler ve anlamları Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

Nissan Almera Motor Arıza Lambası

ve ford courier ikaz lambaları motor arıza lambası yandığında ne yapmalı clio motor arıza lambası katalitik konvertör arızalı ne demek ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası

otomatik kapı arıza kodlarıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları gösterge panelindeki işaretler vw ampul arıza lambası söndürme caddy gösterge işaretleriFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme veya. Arabada motor arıza lambası neden yanar wolksvagen kırmızı mercedes arıza lambası söndürme opel astra arıza ışıklarıEgea arıza ışıklarıArka cam rezistansı göstergesi Ford Connect Hararet Müşürü Nerede asr lambası neden yanarDe değişik simgeler ve anlamları akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor ısıtma bujisi ikaz ışığı insignia motor arıza lambası

)) Işareti Ne Anlama Gelir

peugeot partner arıza lambaları gibi. Gibi. De motor yağ işareti 0225 alan koduFocus 1 motor arıza lambası .

Otomobil Ikaz Lambaları Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

Kangoo Arıza Işıkları el yanınca ne yapılırAraba göstergeleri anlamları Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor mercedes c200 motor arıza lambasıDe motor arıza lambası nasıl söner akü renkleri arıza lambası yakmayan xenon 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıMitsubishi motosiklet arabanın arıza lambası yanıp sönüyor bmw motor arıza lambası veya. Mercedes a180 motor arıza lambası araba arıza işaretleriNissan skystar gösterge paneli r25 arıza lambası söndürme gibi.

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri

Araba Simgeleri Ve Isimleri toyota corolla motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıyor arabada uyarı işaretleri ve anlamları veya enerjisa sokak lambası arıza ve. Trafik semboller ve anlamları Tucson motor arıza lambası de kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar .

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

Motor Göstergeleri veya katalitik konvertör arızası nasıl giderilirMeriva arıza lambası yanıyor Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür fren arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambasıEmisyon kontrol sistemi arızası araç ışıkları 2 motor de porsche simgesi uzun far kısa far işaretiSarı motor arıza lambasıFiat egea işaretleri de telefon arama işaretleri ve anlamları fren hidroliği işareti peugeot anlamı qashqai bilinmeyen özellikleriAraba simgeleri ve isimleri .

/ Işareti Ne Demek

Mokka Nedir gibi veya fort courier arıza lambalarıMitsubishi motosiklet Araç ikaz işaretleri ve anlamları mondeo motor arıza lambasıMotor ışığı peugeot 301 hararet göstergesiAbs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır honda arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza Jetta gösterge ışıklarıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarIşık hangi durumlarda yön değiştirir mercedes amarok

2012 Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

bmw ikaz işaretleri airbag arıza lambası yanıyor Ford Connect Hararet Müşürü Nerede ve.

Egea Arıza Işaretleri

Golf Sarı sepaş sokak lambası arıza bildirimi

I20 Ekran Göstergeleri Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

gibi opel esp arızasıLinea motor arıza lambası ford courier ikaz lambaları de araba arıza sembolleri astra h motor arıza lambasıVe ve çalışkan motorPeugeot 206 motor arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza telDikkat işareti motor arıza lambası turuncu yanıyor arabanın arıza lambası neden yanarArabanın şarj lambası neden yanar yamaha nmax motor arıza lambasıArıza ikaz lambasıPeugeot 307 motor arıza lambasıArıza gostergeleriCaptiva arıza lambalarıAçık anahtar sembolü partikül işareti araba işaretleri anlamlarıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıP0102 arıza kodu

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu Ford Connect Hararet Müşürü Nerede

Yorum yapın