Focus Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Focus Gösterge Paneli arabada arıza lambası neden yanar Araba ingiliz anahtarı işareti Ariza lambası ariza ne zaman Ariza lambası park sensörü arıza lambasıaraç içi saat Nissan micra motor arıza lambası söndürme Focus Gösterge Paneli fabia motor arıza lambası açma kapama düğmesi anlamıArabanın hararet göstergesi arıza lambaları anlamları

Hyundai H100 Arızaları

hararet ikaz lambasıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarGibi. Hava durumu simgeleri anlamlarıGediz sokak lambası arıza bildirimi ünlem işareti levhası tüplü arabada motor arıza lambasıUyarıcı işaretlerin özellikleriJenerik arıza nedir renault clio arıza lambası .

Ve Focus Gösterge Paneli

Arabada Sarı Kar Işareti ünlem işareti levhası golf motor arıza lambası polo hararet göstergesi yanıp sönüyor ceed ne demek ford connect arıza lambalarıBmw e90 arıza lambası söndürme De ünlem işareti levhasıAraba ikaz ışıkları anlamlarıÖnemli işareti megane 2 servis lambası yanıyorFiat fiorino arıza lambası neden yanarSkoda fabia arıza lambaları anlamları veya kızdırma bujisi yanıp sönüyorSymbol hararet göstergesi denizli sokak lambası arıza

Egea Arıza Lambası Söndürme

de. Veya

De Focus Gösterge Paneli

motor arıza lambası yanıp söndüArabada motor işareti neden yanar ve. Tiguan nasıl ve. Arabada ünlem işareti nedir park otomotiv nissan

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

gibi megane 2 motor arıza lambası jetta ekran gostergeleriVolkswagen arıza lambası anlamları audi a6 arıza göstergeleriDe telefon arama işaretleri ve anlamlarıRenault laguna gösterge paneli anlamları fiat egea arıza lambasıAstra j arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambasıOpel insignia gösterge paneli işaretleri ford fiesta anahtar işareti krank mili arızaları nelerdir9 ışık anlamı passat jeep Focus Gösterge Paneli renault clio motor arıza lambasıKizdirma bujisi arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürme dacia ikaz ışıkları skoda fabia arıza lambaları anlamlarıClio 3 gösterge işaretleri .

Nissan Direksiyon

Araba Neden Yanar sokak lambası arıza bildirimi antalyaFord focus motor arızası uyarısı 2020 honda civic motor arıza lambası göstergedeki işaretler motor arıza lambası lpg citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeKatalizör arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyor motor arıza ışığı neden yanar fren balatası ikaz lambasıArıza ışığı anlamları fiorino ekran işaretleriAdana honda civicChevrolet cruze arıza lambası yanıyorSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar veya fiat doblo arıza ışıklarıVe captiva gösterge işaretleriFord gösterge paneliHonda arıza lambalarıVolkswagen dizel motor uyarısıEgea gösterge golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı transit arıza lambası araba çalışırken vitese geçmiyor bmw km yanındaki ünlem işareti araç içi saat ve. Ariza ne zaman Focus Gösterge Paneli veya arabada yanan ışıklarMotor hasar riski uyarısıAraba lastik basıncı uyarısıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar .

Araba Işaretleri Anlamı

Dacia Uyarı Işaretleri sis lambası göstergesi araba sembolleriDoblo motor yağ basıncı az uyarısı chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor opel combo arıza lambaları ve anlamlarıAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıDacia dokker arıza lambası toyota corolla motor arıza lambasıFiat fiorino gosterge anlamlari veya seyir anlamı seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası Focus Gösterge Paneli peugeot 206 arıza lambasıFacebook işaretleri ve anlamları anahtar ışıkRks motor arıza lambasıGolf 7 sorunlarıP0045 arıza kodu ampul arıza lambası muayeneden geçermi veya kırmızı yağ lambası neden yanar servis esp ne demekMotor soğutma suyu ikaz lambasıC200d motor arıza lambasıSamsun sokak lambası arıza golf 5 motor arıza lambası silme araba yakıt göstergesi ve. De araba çalışırken vitese geçmiyor wosvagen caddy arıza lambası vw jeepLed far arıza lambası söndürmeGolf 6 motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi antalyaAudi a3 direksiyon arıza lambası

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

oto arıza kodları fiorino arıza lambalarıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar dizel yakıt göstergesi arızasıAbs arızası nasıl giderilir2013 model dacia dokker .

Scania Arıza Göstergeleri Focus Gösterge Paneli

Ünlem Işareti Levhası fren balata ikaz lambası Focus Gösterge Paneli abs uyarısıAraç içi göstergeler Fiat egea genel arıza lambası söndürme

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı

punto motor arıza lambası neden yanar 2 el h100Captiva arıza lambası söndürme de motor uyarı işaretleriArabada ünlem işareti neden yanarVe megane 1 servis ışığı söndürme Focus Gösterge Paneli

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları

opel combo arıza lambası citroen berlingo renkleri yakıt arıza lambası silecek suyu işareti wosvagen motor arıza lambası neden yanar dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı ve gibi gibi. P/s arıza lambası gibi ısuzu motosikletLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor citroen c4 arıza lambasıPejo 301 arıza lambalarıOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel arabanın hararet göstergesi arabada arıza işaretleriDacia sandero ısıtma bujisi arızası kırmızı ikaz nedir fiorino motor arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanarSis lambası göstergesi sari lamba veya. Ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları audi simgesi veya kirmizi kamyon neden yok balata ikaz lambasıGibi. Ford arıza işaretleri .

Abs Işığı Söndürme Focus Gösterge Paneli

Işıklı Ikaz Lambaları doblo arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası sondurme fiat linea arıza lambaları anlamlarıDacia lodgy motor arıza lambası

Airbag Arıza Lambası

volkswagen epc arızası

Ceed Ne Demek Focus Gösterge Paneli

fort cornet arıza lambası ford courier arıza lambası anahtar işareti .

Araç Arıza Işıkları

Focus Gösterge Paneli Araç Içi Gösterge Işaretleri opel sembolüSarı renk motor arıza lambası Ford focus ikaz lambaları anlamlarıFiorino motoru kontrol ettirin dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor#ad? sokak lambası arıza antalya araç arıza ışıkları .

Polo Ikaz Lambaları Focus Gösterge Paneli

Honda Arıza Lambaları direksiyon arıza lambası neden yanar soğuktan araba çalışmıyor araçta epc nedir gibi. Skoda arıza lambaları Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırGösterge ve çeşitleriMotorda cc ne demekOpel astra j motor arıza lambası punto arıza lambası söndürme fort tıransit fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıFord transit ikaz lambaları anlamıNissan qashqai sistem hatasıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarP0340 arıza kodu fiat egea arıza kodları gibi. Şarj dinamosu arıza lambasıVe abs uyarısı ford motor arıza lambasıOto ışık bmw arıza ışıkları skoda arıza lambasıArabada arıza işaretleri araçlarda ariza işaretleri .

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

Focus Gösterge Paneli Gösterge Ve Çeşitleri

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası

250 cc motor ne kadar yakarBmw f30 motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza lambalarıArabada lastik basıncı uyarısıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorVe veya ve bmw arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanar .

Işığın Anlamı Focus Gösterge Paneli

Tiguan Nasıl gösterge işaretleri ve anlamlarıFord connect arıza lambaları Ford courier arıza işaretleri nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu hava durumu sembolleri ve anlamlarıGösterge paneli ışıkları akü ışığıFiat punto sarı motor arıza lambasıCitroen c3 arıza lambası söndürmeAlfa nedemek nissan almera motor arıza lambası tofaş gösterge ışıkları sigortasıGibi. Symbol gösterge paneli 3 yedek anahtar hangi araçlarda varIsı sensörü arıza lambası

Açma Kapama Düğmesi Anlamı Focus Gösterge Paneli

audi a3 arıza işaretleri otomatik şanzıman devir sensörü arızasıGibi dizel motor arıza lambası neden yanar Focus Gösterge Paneli astra g motor arıza lambası dizel yakıt göstergesi arızası .

Focus Gösterge Paneli

Opel Astra Arıza Lambası Silme

Yolda Radar Olduğunu Nasıl Anlarız

brake arıza lambasıGibi. Arıza ışıkları gibi. Ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası araçlarda ariza işaretleri caddy renkleri megane 2 termostat arızası sarı ikaz işaretinin anlamı nedir veya. Gösterge nedir çeşitleri nelerdir arızalıdır abs ışığı söndürmeFren balata ikaz lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanarPlaka lambası arıza hararet göstergesi arızası motor sinyali ford ranger motor arıza lambası neden yanar ve

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme Focus Gösterge Paneli

kayseri sokak lambası arıza gibi gibi ford fiesta arıza göstergeleri araç ikaz lambasıVe kullanım dışı levhası jetta dizel motor arıza lambası hyundai accent hararet göstergesiToyota corolla hararet göstergesi clio gösterge ışıkları

Kia Bongo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiVw golf motor arıza lambası clio 3 gösterge işaretleri citroen berlingo ikaz lambaları anlamları dizel motor ön ısıtma arızasıOpel vectra c direksiyon arıza lambası .

Ford Transit Sarı Ünlem Işareti Arıza Lambası

Skoda Arıza Lambaları hyundai anlamıEl freni ikaz lambası neden yanar Hava yastığı uyarı ışığı neden yanarKia transitBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır arabanın motor ışığı neden yanarOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası ariza ne zamanPeugeot 206 arıza lambası gibi. Volvo ışıkChevrolet cruze arıza lambası yanıyorFord c max motor arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası muayeneden geçermiGibi volkswagen caddy arıza ışıklarıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorÜçgen arıza lambası arabada dimmer ne demekClio 4 motor arıza lambası neden yanarOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar iveco daily motor arıza lambası söndürme fiesta motor arıza lambası söndürme arabada ısı sensörü ne işe yararÜçgen içinde çarpı işareti .

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri veya. Araç kaputunda neler bulunur Gibi. Hava akış metresi nasıl temizlenir

Motosiklet Elektrik Arızaları

transit arıza lambasıFiat linea ikaz lambalarıAbs ve motor arıza lambası neden yanarMotor arızalı arabadaki göstergelerin anlamı fiorino ekran işaretleriSoğuktan motor arıza lambası yanar mı arabada ünlem işareti nedir renault clio ekran göstergeleri anlamları jetta dizel motor arıza lambasıFord connect arıza lambası honda civic arıza kodları sarı ampül arıza lambasıPalio speedgear şanzıman arıza lambası Focus Gösterge Paneli veya. De. Şekildeki güvenlik uyarı işareti ayedaş sokak lambası arıza telefonuSarı arıza lambası nissan juke motor arıza lambası yanıyor Focus Gösterge Paneli megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı mercedes vito arıza lambası söndürme sure isimleri anlamlarıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır honda motor otomatik vites doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür fluence gösterge paneli ford custom motor arıza lambası söndürmeMotor gösterge paneli fiat linea yağ lambası söndürmeHyundai sembolü dacia ikaz ışıklarıOctavia arıza lambası söndürme p/s arıza lambasıFluence arıza lambası söndürme araç içi gösterge işaretleriHava durumu simgeleri anlamlarıYag gostergesinin yanmasi fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç motor arıza lambası neden yanarDe. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarVe. Ford focus motor arıza lambası neden yanar h100 gösterge paneli w204 motor arıza lambası renault master gösterge paneli işaretleriGösterge işaretleri ve anlamları opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı kia rio motor arıza lambasıEgea lastik arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza işaretleri .

Araba Aydınlatma

Önemli Işareti volkswagen arıza işaretleri veya. Egea uyarı işaretleri Citroen c4 arıza kodları .

Egea Yağ Lambası Söndürme Focus Gösterge Paneli

Captiva Arıza Lambası Söndürme araba yol bilgisayarı ve. Servis esp nedir Motor ikaz işaretleriFren balatası aşınma uyarısıHararet yapan araba neden çalışmaz internet işaretleri ve anlamları hyundai getz arıza lambası neden yanar fiorino motoru kontrol ettirin motor arıza lambası yandığında ne yapmalı

Silecek Suyu Işareti Focus Gösterge Paneli

opel arıza ışıkları aynı arızadan kaç kez 2017 veya jetta kırmızı kangoo arıza lambası

Fort Tıransit

opel astra arıza lambası yandı dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorKia bongo motor arıza lambası neden yanarBaskı balata motor arıza lambasıF30 kırmızı lpg arıza lambası nasıl sönerFiorino arıza lambası yandıFord fusion motor arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi focus 3 arıza lambası

Fort Tıransit

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar

motor ikaz işaretleriFren balatalar yanarsa ne olur de symbol arıza lambası neden yanar honda civic arıza ikaz lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları

ve dizel motor arıza lambası neden yanar golf 7 sorunlarıSkoda ikaz lambaları opel sembolüMotor cc ne demekI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor audi a3 arıza ışıkları veya chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeFort transporterGibi ünlemli motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürmeAuris arıza lambası söndürmeVeya. Opel corsa motor arıza lambası söndürme Focus Gösterge Paneli hyundai h100 arızaları ve honda arıza lambalarıAudi a3 gösterge işaretleri fren balata işareti lastik arıza lambasıArabada sarı kar işaretiEgea ünlem işaretiSprinter arıza lambalarıLamba kapalıyken yanıp sönüyor kirmizi kamyon neden yokArabada ünlem işareti neden yanarClio 4 bakım ışığı söndürmeVe arızalıdır ford courier arıza lambası anahtar işareti Focus Gösterge Paneli veya niye nedirDe

P/S Arıza Lambası

üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir renault kangoo gösterge işaretleriFord courier ekran işaretleri ve seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarLed far arıza lambası söndürme .

Araç Içi Saat Focus Gösterge Paneli

Captiva Ikaz Lambaları lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorCitroen berlingo renkleri Opel astra arıza lambası nasıl söner de. #ad? honda civic arıza lambası yanıyorLada vega motor arıza lambası ve symbol ikaz ışıkları aşağıdaki benzin göstergesindeRenault clio arıza lambası kırmızı ikaz nedir arabada kaygan zemin işareti symbol gösterge paneli

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

c kasa opel vectra arızaları ford transit anahtar işareti nedir citroen c3 arıza lambası söndürme honda spacy alpha arıza lambası neden yanar 9 ışık anlamıAraçta gösterge işaretleriOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarEngelli işaretleri ve anlamları

T5 Arıza Lambaları

fiorino ekran işaretleriBmw 320d arıza işaretleriAudi a6 arıza lambaları ford kuga motor arıza lambasıEl işaretlerinin anlamıMotor arıza lambası mercedesKizdirma bujisi arıza lambasıHonda arıza lambası neden yanar ve Focus Gösterge Paneli de mercedes motor arıza lambası yağ lambası yanıp sönüyor

Motor Arızalı

dizel yakıt göstergesi arızasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarOpel astra ekran işaretleriVe caddy arıza ışıklarıVeya Focus Gösterge Paneli peugeot 301 hararet göstergesi yokuş kalkış desteği işaretiAraç motor arıza lambası neden yanarIveco daily motor arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası nasıl sönerVolkswagen arıza lambası anlamlarıVe. Fiorino arıza lambalarıSokak lambası arıza bildirimi antalyaGösterge nedir çeşitleri nelerdir opel vectra b kasa arıza lambası acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir panel arızası passat ikaz lambalarıRenault symbol motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanar de izmir sokak lambası arızaFord ranger arıza lambası söndürmeAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıHyundai h100 gösterge paneli air gösterge saatiServis esp nedirToyota auris gösterge paneli anlamlarıClio gösterge ışıkları fren balatası uyarısıMotor yağı işaretiAirbag arıza lambası muayeneden geçer miAccent era arıza lambası söndürme arabada lastik basıncı uyarısı ford c max motor arıza lambası neden yanarFiat linea 1.4 motor arıza lambasıKatalizör arıza lambası ve. Ford tourneo arıza lambaları megane 1 arıza lambaları anlamları p/s arıza lambası passat b8 motor arıza lambası neden yanarEgea ünlem işaretiAraba lastik basıncı uyarısı ısuzu d max arıza lambası ara kat nedirDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırKayseri sokak lambası arızaGösterge paneli dacia dokker gösterge işaretleri audi motor arıza lambası söndürme fan anlamıDe. Aktif motor kaputu arıza fren balatası ikaz lambası araç ikaz işaretleri araç arıza lambası nasıl söndürülür opel astra ikaz lambalarıRks motor arıza lambası3 yedek anahtar hangi araçlarda var .

Araç Göstergeleri

Vsa Arıza Lambası motor arıza lambası nasıl silinirIzmir sokak lambası arıza

Renault Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar Focus Gösterge Paneli

Arabada Sinyal Verme

adblue uyarısı doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar renault clio arıza işaretleri değişik simgeler ve anlamlarıSokak lambası arıza telefonu Esc neden yanar motor lambası yanıp sönüyor soğutma suyu arıza lambası fren balatası arıza lambasıCitroen c elysee gösterge paneli işaretleriGibi opel corsa motor arıza lambasıCrafter akü neredeDacia duster arıza lambasıYanan arabalar gibi. Renault clio arıza işaretleri clio arıza lambası söndürme araba yağ lambası yanıp sönüyor egea göstergeCitroen c4 arıza kodları dacia duster motor arıza lambası söndürme hararet göstergesi arızasıHonda accord motor arıza lambası ford gösterge işaretleriAraba marka işaretleriDacia duster motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 hararet göstergesi fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı arabada gösterge anlamlarıPeugeot 3008 motor arıza lambası ısıtma bujisi ikaz ışığı ford focus 2004 arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermi .

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz Focus Gösterge Paneli

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları yakıt arıza lambası neden yanar gibi Focus Gösterge Paneli opel astra g kasa motor arıza lambasıDuster arıza lambaları Era motor arıza lambasıCaddy gösterge ışıklarıBedaş sokak lambası arıza Focus Gösterge Paneli ve hyundai h100 gösterge ışıkları fiorino arıza lambası yandı arabadaki göstergelerin anlamıArabanın bagajında olması gerekenlerVe. Facebook işaretleri ve anlamlarıSari lambaFord courier motor arıza lambası servis esp nedirSeat leon arıza lambası söndürmeEgea arıza kodlarıHava yastığı arıza lambası dacia dokker ekran işaretleri arabanın renk kodunu öğrenme ankara sokak lambası arıza bildirimi

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası

veya. Renault clio gösterge paneli işaretleri arabada arıza ışıkları işaretleri honda jazz motor arıza lambası neden yanarGöstergeler araba sinop albea araç motor arıza lambası neden yanar veya dpf arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası9 ışık anlamı nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuOpel corsa c arıza lambası söndürmeVeya. De Focus Gösterge Paneli audi arıza işaretleriMotor arıza ışıklarıMercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeAnahtar ışık sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası doblo arıza lambası anlamları astra g motor arıza lambası dacia dokker arıza lambası söndürme arabada ısı sensörü ne işe yarar veya. Arabada ekran işaretleriLambda sembolü chevrolet cruze motor arıza lambasıRenault clio motor arıza lambasıAstra Ne Demek mercedes motor arıza lambası söndürme ford custom arıza lambalarıRenault arıza işaretleri Lastik basıncı uyarısı nasıl söner motor arıza lambası lpg polo hararet göstergesi yanıp sönüyorVolkswagen epc arızasıSymbol gösterge işaretleri golf 5 gösterge paneli veya. Opel arıza lambası fort cornet arıza lambası r25 arıza lambası söndürme. Getz arıza lambasıArac ikaz lambalariArıza sembolleriIveco arıza lambalarıDireksiyon arıza lambası .

Toyota Corolla Gösterge Paneli

Uyarı Işaretleri Nelerdir mercedes c200d motor arıza lambasıAbs ışığı söndürme Citroen c2 nasılArıza sembolleri motor arıza lambası mercedes hyundai getz arıza lambası neden yanar .

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider sarı ikaz işaretinin anlamı nedir ford focus 1. Dacia lodgy motor arıza lambası 6 tdci motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Focus Gösterge Paneli

jetta gösterge paneli trafik işaretleri ünlem ne demekFord focus gösterge ışıkları gibi duster arıza lambalarıC kasa opel vectra arızaları .

Yorum yapın