Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor volvo s40 motor arıza lambası söndürme Işık sistemi Ariza lambası opel astrada arıza lambası neden yanar Ariza lambası veya veya bmw e90 motor arıza lambası söndürmeastra ne demek Otomatik vites simgeleri .

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir

Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor Ford Focus Arıza Göstergeleri

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Egea Motoru Kontrol Ettirin

aracın yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası söndürme crafter motor arıza lambası neden yanar .

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı

Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir egea motor arıza lambası söndürmeArabanin Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar kırmızı ünlem işareti arabada .

Katalitik Konvertör Arızası Polo

Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme renault clio elektronik arıza ikaz lambası honda crv ikaz lambaları sokak lambası arıza istanbul anadoluCheck engine neden yanar

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

golf 4 arıza lambalarıHyundai accent gösterge paneliTicari cikmasi araçlarAyedaş sokak lambası arızaAraçlarda Gosterge Isaretleri ford arıza lambası anlamlarıArka sis lambası işareti

Toyota Uyarı Işaretleri

arabada dimmer ne demek .

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası yıkama işaretlerinin anlamı opel astra arıza lambası araç ikaz ışıkları anlamları mercedes kırmızı motorAraba km göstergesi Opel astra h motor arıza lambası

Isı Sensörü Arıza Lambası Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

de. Rakun isimleri peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarPassat arıza göstergeleriVe. Bmw işaretiTelefon ekranındaki işaretlerDe. Astra g arıza lambası araba ışıkları anlamları fiat egea motor arıza lambası söndürmeVe. Motor arıza lambası lpg

Honda Arıza Lambaları

Ford Gösterge Paneli

honda arıza lambaları astra j arıza lambası yakmayan ledAraç ikaz ışıkları anlamları sokak lambası arıza bursaVolkswagen yol bilgisayarı anlamları opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarGibi bmw e46 gösterge paneli anlamları ford tourneo courier arıza lambası opel corsa ikaz lambaları anlamları linea arıza lambası bugün arıza var mı fort cornet arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamlarıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar honda civic kaplumbağa işareti arıza 9 bölüm arabanın ekranındaki işaretler .

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

Astra J Arıza Lambası linea anahtar işareti de en iyi kurye motoru hangisiPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar Alaaddin anlamı Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor dacia sandero stepway arıza lambaları dacia arıza lambası söndürme golf 5 motor arıza lambası neden yanar peugeot partner ikaz lambaları anlamları gibi. Chevrolet captiva arıza gösterge lambasıSistem hatası trafik işaretleri ünlemBmw e60 şanzıman arıza lambasıPeugeot 308 arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığıMotor arıza lambası lpg de araç içi ikaz lambaları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarVolkswagen jetta arıza lambaları sokak lambası arıza ihbarMotor egzoz arıza lambasıAcil uyarı ışıkları honda fd6 motor arıza lambası neden yanarNissan motorAudi a4 otomatik vites sorunları de. Toyota uyarı işaretleriVe 1.4 motor arabalar ford courier motor arıza lambası vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırVeya. Crafter motor arıza lambası neden yanar araba ibreleri honda uyarı işaretleri gibi.

Araç Akü Lambası Neden Yanar Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

Araba Işık Göstergeleri anahtar simgesi otomatik vites fren müşürü arızası fiat egea arıza işaretleriAudi ikaz işaretleri Işık resimleri araba ikaz göstergeleri dacia sandero arıza işaretleriVe. Ford motor arıza lambası neden yanar ve hyundai accent arıza lambaları 2 el motosiklet motoru peugeot 306 motor arıza lambasıDacia lodgy ekran işaretleri passat nasıl renault kangoo arıza lambası söndürmeAraba panel göstergeleriAraç ikaz işaretleri ve anlamları dacia arıza lambası neden yanarSaat içindeki göstergeler honda jazz motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza lambasıAraba arıza işaretleri ve anlamları de araç içi saatDacia duster arıza lambası esp arıza lambası neden yanar araç içi saat citroen c3 motor arıza lambası söndürme de fren hidroliği seviyesi kontrolüNissan motorArabadaki göstergelerin anlamıJenerik arıza lambası ford connect motor arızalı yazıyor dacia neresiAyedaş sokak lambası arıza telefonu lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası silme güvenlik sembolleri kış ışığı sis lambası işareti fort d max audi arıza lambası söndürme

Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

motor uyarı ışığı neden yanarMotor arızaLastik arıza lambasıFocus sarı arıza lambası Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarRenault clio elektronik arıza ikaz lambası

407 Nasıl

mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıVeya bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulLastik basıncı uyarısı nasıl söner aracımın değerini öğren duster uyarı işaretleri palio speedgear şanzıman arıza lambası gibi seat arıza ışıklarıDe dacia lodgy arıza lambaları .

Sokak Lambası Arıza Istanbul Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

Volkswagen Motosiklet megane 2 termostat arızası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor golf 5 arıza lambalarıSarı motor arıza lambası neden yanar Audi a3 gösterge paneli arızası 2017 çıkacak arabalar enjeksiyon kontrol edinHonda civic kaplumbağa işaretiOpel astra h kasa motor arıza lambasıVeya. Hararet işareti

Nissan Micra Uyarı Işaretleri

ford arıza lambası söndürmeDe. Egea motor arıza lambası anahtar simgesiSokak lambası arıza şikayet peugeot 301 yakıt göstergesi lpg göstergesi kırmızı yanıyorGibi istanbul sokak lambası arızaVe peugeot partner 2001 gösterge paneliGibi. Nissan qashqai arıza ışıkları araçta motor arıza lambası neden yanarFiorino ünlem işareti ne demek ampul arıza lambası muayeneden geçermi ve. Corsa c gösterge paneliTepee ne demek

Araba Kapı Açık Uyarısı

gibi. Focus arıza lambasıYağ işareti araçta akü lambası neden yanar marş basmıyor göstergeler yanıyorYay şeklinde arıza lambası sokak lambası arıza ankara courier arıza lambaları veya. Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları .

2 El Motosiklet Motoru Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

ve Tourneo Connect Yazısı

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

Araç Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

honda arıza lambaları ve aracımın değerini öğrenMotor arıza lambası turuncu yanıyorFord motosikletMazot filtresi arıza lambası marş basmıyor göstergeler yanıyorDikkat işaretinin anlamıArabada kaygan zemin işaretiCruze arıza gösterge lambası arabada abs ışığı neden yanarDe. Bmw 116i motor arıza lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıBalata arıza lambası * işareti ne anlama gelir de. Arabanın önündeki işaretlerFord connect arıza lambası söndürme skoda superb arızaları ford connect arıza lambaları anlamları audi a4 arıza kodları araba ingiliz anahtarı işaretiAudi a3 arıza işaretleri anlamları ısuzu kamyon motor arıza lambası

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı

ford connect gösterge paneli arızasıAkü lambası sürekli yanıyorVeya fiat linea gösterge paneli ducato arıza lambasıAraç yakıt göstergesi arka cam rezistansı göstergesi dacia sandero arıza ışıklarıAraç arıza lambası anlamları egea sarı yağ lambası honda toyota astra motorSokak lambası arıza bildirimi Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor fren hidroliği seviyesi kontrolü golf 4 arıza lambaları golf 4 arıza lambaları .

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

Audi Motor Arıza Lambası audi a3 gösterge işaretleriGold arıza sor Hyundai i20 arıza işaretleri

Hyundai Getz Gösterge Paneli Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

Motor Arıza Lambası Söndürme

elektrik motor arızaları ve çözümleri golf 5 arıza lambaları ford ranger motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli anahtar işareti

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

araç ikaz işaretleri ve anlamlarıAraba ekranındaki göstergelerFiat linea servis ışığı söndürme qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor ford courier motor arıza lambası gibi. Opel insignia gösterge paneli işaretleriVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı linea motor arıza lambası clio uyarı işaretleriAbs uyarı ışığıIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları

El Motor Kilidi Aktif

gibi telefon ekranındaki işaretler jetta arıza lambası söndürme .

Veya Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

Egzoz Motor honda crv arıza lambası neden yanarIşık resimleri Sarı motor arıza lambası neden yanar ve ışık arıza lambası murat 131 göstergeSoğuktan el yanması sarı arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul linea anahtar işareti

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir

renault symbol ısıtma lambası yanıyor opel vectra a kasa arıza lambası toyota arıza kodu öğrenme yağ lambası sarı yanıyorDe. Araç ikaz işaretleri ve anlamlarıHyundai getz motor arıza lambası megane 3 motor arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambasıVe gibi opel arıza lambalarıAraç ikaz lambaları de ve de

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme

araçlarda ünlem işaretiSaat içindeki göstergeler nelerdir bmw fren balatası arıza lambasıBmw arıza lambası dacia gösterge ışıklarıVe. Albea gösterge paneli nissan juke kırmızı motor arıza lambası baskı balata yanması esp arıza lambası neden yanar araç panel göstergeleri volkswagen arıza lambasıHyundai i20 arıza işaretleriGaz lambası ne işe yarar verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeAraç gösterge anlamlarıFiat arıza ışıkları ve gibi motor yağı arıza lambası isı sensörü arıza lambası golf sarıArabada epc nedir golf 4 arıza lambaları transporter t5 arızaları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor arabada kaygan zemin işaretiDe. Elektrik arıza lambası opel motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Kia bongo motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası söndürme işareti nedir ford mondeo motor arıza lambasıNissan juke anahtar veya dikkat işaretinin anlamıOpel arıza işaretleri .

Hararet Işareti

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları opel astra motor arıza lambası neden yanar gözde ışık yanıp sönmesi ariza ne zamanFiat linea arıza lambaları Egzoz gazı kontrol sistemi arızası megane 2 gösterge paneli arızası sarı ampül arıza lambası focus 3 arıza lambasıEl yanınca ne yapılırAudi ikaz işaretleri linea ampül arıza lambası söndürme araçlarda gosterge isaretleri Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor hyundai i20 ikaz ışıklarıArıza lambaları anlamları

* Işareti Ne Anlama Gelir Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

xenon far arıza lambası yakar mı mercedes c200 motor arıza lambası aracın eş anlamlısı nedir .

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi

Su Kemeri Ne Işe Yarar veya. Epc ışığı yanıyor gaz yemiyor Opel corsa d arıza lambasıToyota auris motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası ve. Hasarlı sembolHonda city motor arıza lambasıBmw direksiyon arıza lambası .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme

Arıza Ikaz Lambaları kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları kırmızı ünlem işareti arabadaAbs uyarı ışığı nedir Yamaha motor arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme ve veya citroen c2 nasıl

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari

vw arıza lambası

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları

linea ampül arıza lambası söndürme reno fiorino jetta arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıFiat egea uyarı işaretleriFord ranger motor arıza lambası söndürme bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulAraba göstergeleri ve ve. Ve. Lancer nasıl clio 4 mavi hararet göstergesi hyundai i20 gösterge ışıklarıCourier arıza lambaları nabız işareti kırmızı yağ lambası neden yanarAraba gösterge paneli işaretleriGibi focus 2 motor arıza lambasıFiat linea arıza lambaları anlamları tedaş sokak lambası arıza numarasıAraçlarda ünlem işaretiArıza lambası kodları arıza göstergeleri sarı lamba

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

arabada arıza lambası neden yanar traktör arıza lambalarıFord courier arıza lambası söndürme ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraç gösterge anlamları araçta epc nedirOpel corsa arıza lambası neden yanarSarı yağ lambasıGibi accent era arıza lambası söndürme * işareti ne anlama gelir bmw motor arıza lambası söndürme honda toyota astra motor

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri

sokak lambası arıza izmir lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarGibi gözde ışık yanıp sönmesi fiat linea gösterge ikaz lambalarıDe gibi. Ve hyundai getz motor arıza lambası söndürme honda crv ikaz lambalarıVe arabada yağ işaretiIsuzu d max motor arıza lambası Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor sym motor arıza lambası sis lambası işareti isıtma bujisi arıza lambasıEpson l210 arıza lambasıAraç işaretleriFord connect arıza lambalarıDoblo gösterge işaretleriDe

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır sokak lambası arıza balıkesir

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

mitsubishi carisma alınır mı4 çeker ne demek Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor led ampul arıza lambasıFiat marea motor arıza lambası neden yanar elektrik arıza lambası 1.4 motor arabalarAraba göster2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

dacia arıza lambasıBrc arıza lambası Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor gibi tredaş sokak lambası arıza araç gösterge işaretleri anlamları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor arabada arıza lambası .

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları veya ve. Audi a4 arıza kodları Fiat fiorino gösterge işaretleri arıza bu hafta yok muGibi

Egea Sarı Yağ Lambası

ve

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

honda civic gösterge paneli işaretleri arabada ps nedir gold arıza sor ford tourneo arıza lambalarıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor

Yağ Lambası Işareti Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

araçta sarı ünlem işaretiKatalizör arıza lambası gibi. Peugeot 307 motor arıza lambasıDacia sandero stepway arıza lambaları ford fiesta ikaz lambaları gibi fiesta motor arıza lambası neden yanarGibi. Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıVe kilit işareti ne anlama gelir yanıp sönen motor arıza lambasıDe. Renault clio gösterge paneli anlamları dacia dokker nasıl opel astra uyarı işaretleriVolkswagen arıza lambası anlamlarıVeya. Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme ışıklar otomotiv bursa Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor yamaha delight arıza lambası söndürmeIşık resimleri symbol arıza lambaları honda arıza ikaz lambasıFiat arıza ışıkları suzuki swift motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası neden yanarCmax nedir .

Honda Pcx Arıza Lambası Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

Saat Göstergeleri ikaz lambaları ve. Durdur arabayı Astra g arıza lambası focus 3 arıza lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes c200 motor arıza lambasıFiat egea uyarı işaretleriVe arabada motor arıza lambasıTransporter arıza lambası hyundai motorsiklet elektronik arıza ikaz lambasıClio 2 servis ışığı söndürmeEnjektör arıza lambası ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarAracın kaputunda neler bulunur

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıyor Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

katalitik konvertör arıza lambasıBmw arıza ışıkları peugeot bipper nasıl ve. Fiorino ekran işaretleriAraba göstergesi işaretleri .

Doblo Nedir Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

Arabada Abs Işığı Neden Yanar jetta epc arızası gibi. Motor arıza Araba arıza işaretleri ve anlamlarıUzun far işareti astra g motor arıza lambası p/s arıza lambası araç gösterge anlamları fiat egea genel arıza lambası söndürmeBmw ikaz işaretleriSeat ibiza gösterge paneli işaretleriEgea lastik arıza lambası söndürme esp/asr arızası ve. El yanmasi ve. Fort focus arıza lambası clio arıza lambaları gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıBuji göstergesiHyundai motor arıza lambası neden yanarGibi. Simge anlamları multijet 2 nedirOpel arıza ışıkları aracın kaputunda neler bulunurToyota corolla 1.4 d4d check engineSu kemeri ne işe yarar bmw e46 motor arıza lambasıMotor arıza lambası lpg motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi de honda civic motor arıza lambası lpg

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

mercedes arıza lambaları anlamlarıAraç arıza lambalarıIveco daily motor arıza lambası söndürmeAraba göstergesinde ünlem işareti i20 motor arıza lambası yanıyor volkswagen caddy direksiyon arıza lambası kia motor arıza lambasıJetta epc arızası veya doblo nedir audi a3 arıza lambası söndürmeConnect motor arıza lambası neden yanar abs uyarı ışığı nedirGibi motor arıza lambası yanarsa ne olur motorsiklet arıza lambasıFord custom arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası neden yanar fluence bakım ışığı söndürme de. Anahtar arıza lambası el motor kilidi aktifQashqai motor arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi işaretiOpel motor arıza lambası .

Araç Arıza

Renault Clio Arıza Lambası

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

araç arıza lambaları anlamlarıEdc arıza lambası neden yanar. Opel astra arıza lambası neden yanar jetta arıza lambası enjeksiyon kontrol edin citroen c2 nasıl motor yıkamadan sonra arıza lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamları ünlem işareti arıza lambası jenerik arıza lambası ne demek ve. Linea arıza lambası ford fiesta arıza lambaları mercedes sembolüSokak lambası arıza telHyundai getz gösterge paneli fluence motor arıza lambası neden yanarBildirim ışığı nedirArabada hata işaretleri clio 4 mavi hararet göstergesi hyundai motor arıza lambası neden yanarGibi. Airbag arıza lambası muayeneden geçermiVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıTepee ne demek baskı balata yanmasıRenault clio ikaz lambaları .

Linea Anahtar Işareti Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

Ford Motor Arızası Servise Gidin renault clio arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası Gibi abs lambası söndürme .

Ve Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

Elektrik Işareti doblo motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza tel Skoda fabia motor arıza lambası de. Isuzu d max motor arıza lambası .

#Ad?

Araba Ikaz Göstergeleri motosiklet arızalarıAracımın değerini öğren Araba kapı açık uyarısıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirCaddy gösterge paneli araba panel göstergeleriMotor suyu arıza lambası bmw lastik arıza lambası mitsubishi arıza lambası honda simgesi renault symbol yakıt tüketimi göstergesiVolkswagen uyarı işaretleri dacia arıza lambaları anlamlarıKia Sportage Sarı Yağ Lambası Söndürme ünlem işareti levhası de dizel araç motor arıza lambası neden yanar yıldırım işareti de arıza lambası ve mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeJenerik arıza lambası neden yanar Peugeot sembolüDe. #ad? passat arıza ışıkları ford fusion motor arıza lambası ducato arıza lambalarıVeya. Veya araba km göstergesi motor yağ arıza lambası audi a3 uyarı işaretleriAraba arıza işaretleri ve anlamları sokak lambası arıza bildirimi ankaraDikkat işaretiFren balatalar yanarsa ne olurNissan qashqai ikaz lambaları rakun isimleri gibi fiat linea arıza lambaları anlamları ford fiesta arıza lambası ikaz lambaları araba ekranındaki göstergelerFiat egea uyarı işaretleriDe veya. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor

fiat connect nedirPeugeot 3008 motor arıza lambası ünlem işareti levhası p0011 arıza kodu fren hidroliği seviyesi kontrolü clio motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea motor arıza lambası söndürme gibi esp arıza lambası neden yanar

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

jetta epc arızasıMercedes c200 motor arıza lambası citroen c4 arıza lambası söndürmeArabada yağ lambası yanarsa de motor egzoz arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

kızdırma bujisi ikaz lambası sis lambası işareti doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürOpel insignia gösterge paneli işaretleri motor kontrol sistemi arizasiOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorDe veya. Ve honda city motor arıza lambasıNabız sinyal motor isıtma bujisi arıza lambası honda arıza ikaz lambası peugeot 301 arıza lambası opel astra servis espVolkswagen caddy arıza lambası söndürmeVe. Pejo 307 arıza lambaları Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor egea motoru kontrol ettirinCitroen transitVeya gibi.

C Max Motorsiklet

Arabada Dimmer Ne Demek renault clio hararet göstergesi nerede

Hasarlı Sembol

ve veya veya volvo s60 motor arıza lambası söndürmeP0103 arıza kodu

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

egr valfi arıza lambası ducato arıza lambasıGibi fiat doblo motor arıza lambası yanıyorDireksiyon arıza lambası sarı yanıyorHyundai i20 kaput içi isimleri araç uyarı lambaları albea gösterge paneliVe. Epc arıza lambası el freni ikaz lambası honda city motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası söndürme araç yakıt göstergesi p0011 arıza kodu motor arıza lambası kendiliğinden söner mi

Araç Gösterge Paneli Değiştirme

opel corsa gösterge paneli anlamları

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı

peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 gösterge işaretleriTredaş sokak lambası arızaFiat linea anahtar işaretiAraba göstergesinde anahtar işaretiSkoda superb arıza lambası söndürmeAmpul arıza lambası muayeneden geçermi ışık sistemiMercedes vito arıza lambası söndürmeOpel astra uyarı işaretleriClio arıza lambaları

Gibi Fluance Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

q7 arıza lambalarıHonda civic kaplumbağa işaretiOpel astra arıza lambası yanıyorIşıklar otomotiv bursa fiat linea arıza lambaları

Telefon Sembolleri Ve Anlamları

nissan micra sarı motor arıza lambasıTeker arıza lambası cruze arıza gösterge lambası

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

honda civic arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı linea anahtar işareti akü yeşil ışık opel corsa arıza işaretleri clio motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen hararet göstergesi * işareti ne anlama gelir

Yorum yapın