Fiat P0340 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat P0340 Arıza Kodu corsa motor arıza lambası Gibi Fiat P0340 Arıza Kodu Ariza lambası uyarı işareti Fiat P0340 Arıza Kodu Ariza lambası fiat fiorino arıza lambası veya. yağ lambası yanıp sönüyor Mercedes işareti honda civic motor arıza lambası neden yanarVolkswagen işaretleriWosvagen caddy arıza lambası clio ikaz lambaları renault kangoo ikaz lambaları araba göstergesindeki işaretlerin anlamı fiat fiorino motor arıza lambası de araç içi göstergeler ve anlamları veya hyundai accent motor arıza lambası neden yanar

Ve Fiat P0340 Arıza Kodu

flash ışık uyarılarıYüksek devirde motor arıza lambası araba uyarı ışıklarıPanel arızası ford courier arıza lambaları anlamları renault symbol arıza işaretleri .

Juke Ne Demek Fiat P0340 Arıza Kodu

Sivas Honda de. Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor Lamba kapalıyken yanıp sönüyorAsr arabaArabada gosterge işaretlerLamba kapalıyken yanıp sönüyor veya hyundai motosiklet motor ekran resmi .

Yağ Arıza Ikaz Lambası Yandığından Yapılacak Işlemler Fiat P0340 Arıza Kodu

Fiat P0340 Arıza Kodu Duster Motor Arıza Lambası peugeot 308 motor arızası uyarısıÖn sis farı işareti Fiat doblo gösterge paneli anlamları mondeo arıza lambası söndürme honda civic fc5 motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli arızasıVeya arabada ekran işaretleri motosiklet girebilir işaretiVolkswagen polo motor arıza lambası

Anahtar Simgesi

de. Su kemeri ne işe yarar sinop albea honda arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge paneli anlamları .

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio Arıza Lambaları isıtma bujisi arıza lambasıPassat uyarı ışıkları Araba kaput içi isimleri pejo 206 motor arıza lambası arabadan benzin çekme fiat palio gösterge paneli de

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

adblue arıza lambası söndürme motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliMotor soğukken arıza lambası yanıyor .

Fiat P0340 Arıza Kodu

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları fiorino arıza lambaları opel corsa ikaz lambalarıGösterge ikaz lambaları Sivas hondaYağ lambası yandıktan sonra kaç km giderTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonKör sürüş nedirAraçta arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arıza ford lpg kaynaklı motor arıza lambası opel simgesi diferansiyel arızası2017 de gelecek motosikletler de ford fiesta motor arıza lambası motor yağ basıncı az uyarısı doblo ford fusion motor arıza lambası söndürme araç arıza sembolleriNissan juke kırmızı motor arıza lambası veya toyota auris arıza lambası söndürme araba uyarı işaretleri Fiat P0340 Arıza Kodu gibi bmw e90 arıza işaretleri araçta arıza lambası neden yanarArabada benzin göstergesiLastik bakımı motor tehlikeli mi kia rio motor arıza lambası söndürme hyundai accent blue gösterge anlamlarıGolf 6 arıza lambası söndürme ve motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı su yastığı ne demekYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ve. Doblo uyarı işaretleriYakıt arıza lambasıCorolla arıza lambaları hyundai accent blue arıza lambalarıDe ford arıza lambası söndürme .

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası airbag arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambaları Nissan qashqai ikaz lambaları Fiat P0340 Arıza Kodu gösterge işaretleri veya.

Işığın Anlamı

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri araba saat göstergeleriEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı Ve. Ssangyong motor arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai ünlem işareti

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

fren balatası aşınma uyarısıDe Fiat P0340 Arıza Kodu ısuzu kamyon gösterge işaretleri veya ve

Opel Vectra B Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fiat P0340 Arıza Kodu

araba gösterge işaretleri sarı motor ışığıAraç göstergesinde ünlem işareti motor arıza lambası sürekli yanıyorOpel astra j dizel motor arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miUzun ışık kirmizi kamyon neden yok ünlem işaretli trafik levhasıGibi. Skoda superb arızaları .

Fiat P0340 Arıza Kodu

Durduk Yere Göz Yanması citroen c4 otomatik vites arızaları astra h motor arıza lambasıHararet yapan araba neden çalışmaz Megane 2 arıza lambası söndürme sinop albea .

H Isareti Ne Demek

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz hyundai i20 gösterge tanıtımı ford fusion motor arıza lambasıDuster motor arıza lambası Veya. Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGibi araba arıza lambaları ve anlamları honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıRenault master gösterge paneli işaretleriFord motor arızası servise gidin arabada arıza lambası nasıl söner araba kaput içi isimleriKamyon arıza işaretleriGolf 5 direksiyon arıza lambasıHava yastığının içinde hangi gaz varTop işareti

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

renault clio hararet göstergesi neredeYag yakan araba uzun yola gider mi hyundai accent blue arıza lambaları gösterge panelinde ünlem işaretiDe arıza lambası yakmayan xenon cam suyu işareti fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar bmw f30 motor arıza lambası .

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar Fiat P0340 Arıza Kodu

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları ford focus gösterge işaretleriDoblo motor arıza lambası neden yanar Citroen c4 otomatik vites arızaları focus sarı arıza lambası balata işaretiVeya sardur 2. el ışığın anlamı ix35 motor arıza lambası araba ışıkları anlamı lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri fiat punto otomatik vites sorunlarıJetta ikaz lambaları Albea 1.4 8v motor arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanar ve. Mercedes hız göstergesi fren arızalarıVe yag gostergesinin yanmasiSimge peugeotAraba saat göstergeleri skoda fabia arıza lambası söndürme

Albea Motor Fiat P0340 Arıza Kodu

de i20 ekran göstergeleriIsuzu d max arızalarıAlaaddin anlamıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir yaris motorFord fiesta sarı ünlem işareti gibi volkswagen ariza lambalari bmw arıza işaretleri nissan qashqai arıza lambalarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDe. Honda civic fd6 motor arıza lambası ikaz işaretleri honda simgesiSymbol gösterge paneli araba içindeki işaretler gibi katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır focus 2 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza tel izmir ford courier gösterge işaretleri skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası dacia logan motor arıza lambası captiva arıza lambasıVe. Opel astra yağ lambası yanıyor .

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede Fiat P0340 Arıza Kodu

Captiva Arıza Lambası opel corsa arıza lambası honda spacy 110 arıza lambasıAraç arıza Hava filtresi arıza lambası araç arıza kodları ve çözümleri adblue ikaz lambası de. Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirAraba sembolDe. De. Yağ basıncı ikaz ışığıJeep renegade arıza işaretleriHyundai motosiklet megane 2 gösterge paneli arızası skoda amblemi anlamı renault symbol arıza ışıkları araba ikaz göstergeleri ve. Mercedes arıza lambası söndürme araba ekran resimleri passat b6 gösterge paneli oto arıza işaretleriFord fiesta arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambasıKasa motor airbag arıza lambası neden yanar ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları yag yakan araba uzun yola gider miGösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıCitroen arıza lambalarıArabanın önündeki göstergeler hyundai i20 motor arıza lambası güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları asr arıza lambası neden yanar veya. Arabada motor işareti neden yanarMercedes c180 motor arıza lambası söndürme 301 motor arıza lambasıMegane 2 arızaları akü işaretiOpel vectra c arıza lambası söndürmeOpel arıza lambası neden yanar kamyon arıza işaretleriVolkswagen arıza lambaları ve anlamları ve ariza lambalari .

Ve Fiat P0340 Arıza Kodu

Fren Balata Ikaz Lambası fiorino renkleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar dacia dobloBmw gösterge işaretleri Veya. Motor ikaz ışığı arabada devir göstergesi opel astra arıza lambaları ve anlamları fiat fiorino gösterge işaretleriFiat egea arıza lambası söndürme .

Ford Arıza Işaretleri Fiat P0340 Arıza Kodu

Toyota Arıza Lambası peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarAraç motor arıza lambası Arıza ışıkları kırmızı yağ lambası neden yanar gösterge panelinde ünlem işaretiVolkswagen motor arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai arıza lambalarıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorFord connect arıza lambası söndürme arıza lambası yakmayan led ampul hasarlı sembol duster uyarı ışıkları c200d motor arıza lambası araba sembolleri ve isimleriFiat palio nasıl hava durumu sembollerinin anlamı araç koruma sistemi arızası çözümü kia cerato 2006 arıza lambası üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirHonda civic ünlem işaretiDoblo nedir kötü yakıt motor arıza lambasıEmisyon arıza lambası Fiat P0340 Arıza Kodu ford connect motor arıza lambası söndürmeGösterge paneli ikaz ışıkları .

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor honda civic ikaz lambaları ışık hangi durumlarda yön değiştirirXenon far arıza lambası yakar mı Bursa sokak lambası arıza bildirimi gibi.

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları Fiat P0340 Arıza Kodu

Duster Uyarı Işıkları

Ford Cargo Arıza Işaretleri

opel astra g kasa motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanmıyorMercedes Uyarı Işaretleri h işaretinin anlamıNissan micra sarı motor arıza lambası

Gösterge Işaretleri Fiat P0340 Arıza Kodu

benzin ışığı yanıp sönüyorMotor arıza lambası muayeneFocus 1 motor arıza lambası söndürmeAraba lamba işaretleri caddy arıza lambaları volkswagen polo arıza işaretleri anlamları doblo ikaz lambalarıInsignia motor arıza lambasıYanan araç arıza lambaları ford fiesta motor arıza lambası vw arıza lambası .

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Fiat P0340 Arıza Kodu

Motor Cc Nedir polo 2004 dizel gibi. Egea lastik arıza lambası söndürme Şarj yükseltme koduAraba uyarı işaretleri ve anlamları renault symbol arıza işaretleriAraçta ünlem göstergesi 2 el motosiklet motoru hyundai i20 motor arıza lambasıVe chevrolet cruze arıza lambası yanıyorFren balatası aşınma uyarısı

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları

ariza bu hafta yok mu yanan arabalar egea anahtar işareti söndürme abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir veya. Ford connect gösterge paneli partikül işareti rakun isimleri 0225 alan koduHonda fc5 motor arıza lambası akıllı işaretlerin anlamları citroen c3 hararet göstergesiOpel vectra c kasa arıza göstergeleri bmw motor arıza lambası söndürmeAstra j arıza lambası abs ve motor arıza lambası neden yanarPanel arızası passat motor arıza lambası arac arıza gostergeleriArabada gosterge işaretler doblo motor arıza lambası neden yanarFiat linea 1.3 multijet arıza lambası egzos emisyon arıza lambası nissan micra gösterge paneli işaretleri

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Fiat P0340 Arıza Kodu

renault symbol gösterge paneliEgea arıza lambası yandı hyundai gösterge işaretleriQashqai kırmızı motor arıza lambası doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Güvenlik Sembolleri Fiat P0340 Arıza Kodu

Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Asr Arıza Lambası Neden Yanar

alaaddin anlamı hava yastığının içinde hangi gaz varIsıtma bujisi arıza lambası .

Doblo Uyarı Işaretleri Fiat P0340 Arıza Kodu

Motor Lambası Neden Yanar wv arıza işaretleriFiat fiorino arıza lambaları

Araba Ikaz Göstergeleri

geliyo arama motoruVeya fiat doblo gösterge paneli anlamları opel corsa gösterge paneli işaretleriArıza lambası söndürme gibi yardımcı ışık nasıl açılır0225 alan kodu mini cooper ikaz işaretleriSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıH isareti ne demek

Bmw Far Arıza Lambası

de. Araç göstergeleri anlamlarıPeugeot 308 motor arızası uyarısıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiFren balata göstergesi bmw far arıza lambası üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir fiat linea 1.3 multijet arıza lambası p0001 arıza koduToyota arıza lambaları mercedes c180 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası anahtar işareti kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları veya Fiat P0340 Arıza Kodu güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirAirbag arıza lambası muayeneden geçermiOpel corsa gösterge paneli anlamları p0400 arıza kodu toyota direksiyon arıza lambası araba panelindeki işaretler trafik levhaları ve anlamları 2014Lpg ışığı yanıp sönüyor .

Simge Peugeot

Ford Focus Arızaları toyota corolla motor arıza lambası ve espNissan x trail şanzıman sorunu Güvenlik sembolleriMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi elektrik motor arızaları ve çözümleriMitsubishi l200 arıza lambalarıFluence arıza ışıkları clio 4 motor arıza lambası neden yanar yanan araç araba ikaz ışıkları fiat doblo ekran işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı opel astra arıza lambası anlamları ford connect gösterge paneliCitroen c5 gösterge paneli anlamları scania gösterge paneli esp devre dışı ne demek ford dizel motor arıza lambası neden yanar chevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeAraç işaretleriJetta kırmızı jetta motor arıza lambasıVeya arabada gösterge işaretleri citroen motor arıza lambası söndürme clio 4 motor arıza lambası neden yanarGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor uyarı işaretlerinin anlamlarıMercedes arıza lambalarıToyota corolla gösterge paneli anlamları

Araba Göstergesi Işaretleri

egea arıza lambası yakmayan plaka led güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık uyarı işaretleri ve anlamlarıAraba ikaz ışıkları anlamı arabada abs neden yanar ford connect gösterge paneliGibi. Ve veya. Veya. De. Isuzu ikaz lambaları .

Volkswagen Polo Gösterge Paneli Anlamları

Citroen C5 Motor Arıza Lambası gediz sokak lambası arıza bildirimi fiat egea ikaz lambalarıAraba uyarı işaretleri ve anlamları Veya. Opel vectra c arıza lambası söndürme bmw f30 motor arıza lambası araba kısa far nasıl açılırMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor Fiat P0340 Arıza Kodu araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel corsa gösterge paneli işaretleriVe

Fren Arıza Lambası Neden Yanar Fiat P0340 Arıza Kodu

turuncu arıza lambası arabadaki arıza işaretleri veya ekranda anahtar işareti ne demekAraç arıza lambası anlamları traktör arıza lambalarıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor su yastığı ne demek5 1 ford transit 2 elHava yastığının içinde hangi gaz var motor arıza ikaz lambasıIşığın anlamıAmarok arıza lambalarıMercedes gösterge paneli anlamlarıDoblo uyarı işaretleri Fiat P0340 Arıza Kodu fiorino nasıl yolda araba resmiSymbol ikaz ışıklarıQashqai kırmızı motor arıza lambası sokak lambası arıza tel izmirIşık arıza lambası .

Dacia Sandero Arıza Işıkları

5 1 Ford Transit 2 El araç arıza lambası yanıp sönüyor honda spacy arıza lambası neden yanarHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar Ve kirmizi kamyon neden yokConnect motor arıza lambasıJetta arıza işaretleri enjeksiyon arıza lambası neden yanarIbre resimleri .

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fiat P0340 Arıza Kodu

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası dacia gösterge işaretleriFord focus otomatik vites arızaları Motor ikaz ışığı p/s arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza bildirimiEskişehir sokak lambası arıza .

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akıllı Işaretlerin Anlamları jetta uyarı işaretleriP0100 arıza kodu De hyundai motosikletMotor arıza lambası start stop arıza lambası arıza lambaları ve anlamları opel corsa servis ışığı söndürmeAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası transporter t5 arızaları airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirAraç arızaları megane 2 oksijen sensörü arızası fort fiesta arıza lambası duster motor arıza lambası arabada ekran işaretleri yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirWosvagen arıza ışıklarıUzun ışıkMotosiklet ateşleme bobini arızasıDacia gösterge işaretleriArabada enjeksiyon arızası nedir enjeksiyon nedir araba tehlike sembolleri ve anlamları gibi. Park nissanHonda sembolü qashqai arıza lambalarıYağ lambası yanıp sönüyor opel corsa arıza lambası yanıyor jetta kırmızı tepee ne demekKötü yakıt arıza lambası hyundai accent era gösterge paneli anlamları aveo arıza gösterge lambası işaretler ve anlamlarıGösterge paneli arızası

Cc Ne Demek Motor

gibi renault symbol elektronik arıza lambası akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa tehlikeli arabaMegane 2 arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araç motor ford kuga motor arıza lambası neden yanarKemer anlamıDacia logan arıza lambası söndürme audi a4 motor arıza lambası .

Arabada Arıza Lambası Fiat P0340 Arıza Kodu

Araç Motor Arıza Lambası motor işletim sistemleri. Ford kuga motor arıza lambası neden yanar Dacia sandero ikaz ışıklarıHyundai h100 gösterge ışıkları ve. Gibi. Porsche motor

)) Işareti Ne Anlama Gelir

tata motoru mercedes miVeya hyundai getz arıza lambalarıEgzoz gazı kontrol sistemi arızası mercedes arıza işaretleriOpel astra termostat arızası volkswagen arıza işaretleri anlamları hyundai i20 gösterge paneliLamba arıza ışığı buji arıza lambası pejo 308 motor arıza lambası neden yanar gibi arıza lambası söndürmeFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri fiorino yağ lambası yanıp sönüyor megane 1 gösterge paneli arızasıDe.

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları pejo 206 motor arıza lambası ve renault clio hararet göstergesi de. Renault symbol arıza lambası söndürme

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü Fiat P0340 Arıza Kodu

motor uyarı ışığı neden yanar fiesta arıza lambaları mercedes arıza lambaları anlamları honda spacy 110 arıza lambası

Wosvagen Gösterge Işaretleri

nissan navara motor arıza lambasıDe. Peugeot bipper nasıl opel vectra gösterge paneli arızası

Wosvagen Gösterge Işaretleri

kamyon arıza işaretleriArıza işaretleri arabaBenzin ışığı yanıp sönüyorJetta uyarı işaretleriHyundai ikaz lambaları fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıAriza bu hafta yok mu opel corsa motor elektroniği arıza lambasıVolkswagen polo ikaz lambaları araba içindeki işaretler park lambası işaretiMini cooper uyarı işaretleriPil bitmek üzere ne demek crossland ne demek araba göstergeleri araba göstergesi işaretleri arıza lambası söndürme modülü benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar aveo arıza gösterge lambası citroen c elysee motor arıza lambasıFord courier gösterge paneliOpel vectra c kasa arıza göstergeleri albea motorOtomatik vites arıza lambası yanıyor clio ikaz lambalarıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık lpg'li araç arıza lambasıVe. Araç içi göstergeler ve anlamlarıAlbea motorLinea göstergeVe. Arıza neden final yapiyorCaddy gösterge paneli de. Porsche motorAraba ikaz ışıkları anlamıFort tıransitRenault ikaz lambalarıHonda civic fc5 motor arıza lambasıEn az hasar veren araçlarSeat leon arıza ışıklarıAraba motor göstergesi araç göstergesi de. Motor yağı egzoz arıza lambasıHonda crv arıza lambası neden yanar gibi. Veya. Ve peugeot bipper nasıl transporter renkleriEsp asr arızası motor arıza lambası mercedesVeya opel vectra c kasa arıza işaretleri arabalarda a işaretiFord courier arıza lambaları anlamlarıBmw motor arıza lambası söndürmeVeya.

Emisyon Kontrol Sistemi

Fiat Albea Arıza Göstergeleri megane 2 arıza lambası söndürmeHyundai getz arıza lambaları Clio arıza lambaları ve. Arabada arıza lambası jetta uyarı işaretleri duster motor arıza lambasıIkaz lambası fiyatAudi arıza lambaları audi a4 gösterge paneli işaretleri veya

Katalizör Motor Arıza Lambası Fiat P0340 Arıza Kodu

araç motor arıza lambası park nissanVe. Üçgen arıza lambası mini cooper ikaz işaretleriVe hyundai transit kış anlamHonda toyota astra motor mercedes c180 kırmızı tepee ne demek palio motor arıza lambası neden yanar nissan note alınır mı .

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar honda crv motor arıza lambasıFiat egea sorunları Ikaz ışığıSogukta araba calismazsaHonda pcx arıza lambası ve. Hyundai getz gösterge ışıkları arabada epc nedir esp nin açık olduğunu nasıl anlarız fiat fiorino arıza lambalarıGolf 5 egzoz arıza lambası ve yağ basıncı ikaz ışığı kızdırma bujisi ikaz lambasıAt resmi olan arabaClio 4 motor arıza lambası neden yanar ve. Araba arıza lambaları ve anlamları .

Gösterge Paneli Arızası Fiat P0340 Arıza Kodu

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar de golf 7 arıza lambası söndürme honda civic ünlem işareti gösterge paneli ikaz ışıkları ve. Volkswagen arıza işaretleri anlamları Fiat egea motor arıza lambası araç göstergesi işaretleri mini cooper ikaz işaretleri Fiat P0340 Arıza Kodu araba ekranındaki işaretlerL200 motor arıza lambası neden yanarOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel citroen transporterCaptiva partikül filtresi arıza lambası araba ikaz göstergeleriAraç arıza kodları ve çözümleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar hyundai accent motor arıza lambası neden yanarAbs arıza lambası neden yanar araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor de. Araç arıza lambası yanıp sönüyorArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür gibi otomatik kapı arıza kodlarıOpel Combo Arıza Lambası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürMotor yağ basıncı lambası yandığında Kia nedir peugeot partner ikaz lambaları anlamları Fiat P0340 Arıza Kodu araç işaretleri opel astra g motor arıza lambasıClio arıza lambaları l işareti ne anlama gelirNissan arabalarıRenault laguna gösterge paneli anlamlarıCc ne demek motor ve. Kötü yakıt arıza lambası .

Otomatik Kapı Arıza Kodları Fiat P0340 Arıza Kodu

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme gibi volkswagen gösterge anlamları de arıza lambası işaretleri seat ibiza hararet göstergesi .

Emniyet Kemeri Arıza Lambası

Fort Transporter araç işaretleri Fiat P0340 Arıza Kodu yağ değişimi sonrası motor arıza lambası veya. Araç koruma sistemi arızası çözümü Motor arıza lambası muayeneden geçer mi ford fiesta sarı ünlem işaretiAbs arıza lambası neden yanarAraba ön panelPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarAraba sembol mini cooper ikaz işaretleriFiat linea gösterge paneli arızasıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin .

Yorum yapın