Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme aracımın motor arıza lambası yanıyor Fiat egea uyarı işaretleri Ariza lambası opel astra h kasa arıza lambası Ariza lambası opel astra arıza ışıklarıstop arıza lambası neden yanar L işareti ne anlama gelir

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası

Polo Ikaz Işıkları hyundai h100 gösterge paneli anlamları wosvagen arıza lambaları veya. Veya esp ışığı neden yanarCitroen c5 motor arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürme .

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri akü lambası sürekli yanıyor audi ikaz işaretleri arabada sarı ikaz lambası motor yağ basıncı ikaz ışığıUzun far kısa far işareti Pejo 301 lastik basıncı volkswagen ikaz lambaları adblue hangi araçlarda varAraç gösterge lambalarıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde araç akü lambası neden yanar ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları ford mondeo motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası sari lamba motor arıza lambaları * işaretiIkaz alarm işaretleri ve anlamlarıEnjeksiyon kontrol edin yıkama işaretlerinin anlamı pejo 301 lastik basıncıKatalitik konvertör arızası polo ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Işaret Anlamı

Ve Anlamları epc ve motor arıza lambası hyundai accent era arıza lambalarıAraç akü lambası neden yanar Gold arıza sorGibi dacia dokker mı fiat doblo mu

Audi A4 Arıza Işaretleri

gibi Passat Arıza Lambaları Anlamları

Motor Yağı Arıza Lambası

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Plaka Renkleri Ve Anlamları

Hyundai H100 Gösterge Işıkları ankara sokak lambası arıza bildirimi gibi. Araç akü lambası neden yanar Motor arıza lambası sürekli yanıyorCitroen c5 motor arıza lambası ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıEmniyet kemeri ne işe yararChery tiggo arıza lambası immobilizer ışığı sürekli yanıyor yanan araç arabada motor işaretiDe. Ford fiesta gösterge işaretleri .

Motor Arıza Lambası Silme Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme

I20 Motor Arıza Lambası ve. Bmw 116i motor arıza lambası De. Lastik uyarı işaretiGibi. Lastik basınç göstergesi arızasıBmw 116i motor arıza lambası araçlarda gösterge paneli işaretleri ampul arıza lambası söndürme arac arıza gostergeleriMegane 2 arıza lambaları .

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Citroen C4 Arıza Kodları araçlarda arıza lambası anahtar işareti bağlanan motor nasıl alınır motor arıza lambası yanma nedenleri motor arıza lambası yanıyor dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı veya ford fiesta dizel motor arıza lambasıPejo 307 arıza lambaları Ford custom arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası sarı yanıyor sari lamba araç ekranDe. Fluence stop lambası neden yanarVolkswagen arıza sembolleri opel vectra c kasa arıza göstergeleri

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası

Clio 2 Gösterge Paneli soğutma suyu arıza lambasıPejo 307 arıza lambaları Ford motor arıza lambası neden yanar

Ducato Yağ Lambası Söndürme

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirPejo 307 arıza lambaları Araç ikaz göstergeleri esp ışığı neden yanar

Veya Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve. Pejo 307 arıza lambaları Emniyet kemeri ne işe yararEmisyon arıza lambası neden yanarHonda crv arıza lambası söndürmeFord motor arıza lambası söndürme araba kadranıBenzin güvenlik uyarı işareti tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonArıza lambası söndürme cihazı courier arıza lambaları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası nasıl söndürülür .

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları

Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası honda mini motorJetta gösterge ışıkları Aveo arıza gösterge lambası ikaz anlamı honda ikaz lambaları renault symbol uyarı işaretleriHyundai getz check lambası neden yanar vito motor arıza lambası söndürme

2012 Model Caddy

Fiat Egea Arıza Işaretleri emniyet kemeri işareti dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüJetta gösterge ışıkları Crafter motor arıza lambası neden yanarRange rover gösterge işaretleri anlamlarıMegane 2 gösterge paneli anlamlarıAraç yakıt göstergesi

Sari Nedir

Bmw 116I Motor Arıza Lambası Mondeo Motor Arıza Lambası peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar gibi ve. Jetta gösterge ışıkları

Dacia Dokker Arıza Lambaları

Aveo Arıza Gösterge Lambası gaz göstergesi çalışmıyorJetta gösterge ışıkları Fiat egea benzin göstergesiVeya

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme

Audi Arıza Lambası vw bora arıza lambası söndürme fiesta arıza lambalarıJetta gösterge ışıkları Cam rezistans lambası

Motor Soğukken Arıza Lambası Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar range rover gösterge işaretleri anlamlarıJetta gösterge ışıkları Honda civic motor arıza lambası lpg fort arıza lambaları adblue hangi araçlarda var mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinVolkswagen arıza sembolleri gibi symbol arıza ışıkları sarı ünlem işareti araba göstergesiArıza gösterge lambası egzoz emisyon arızası peugeotVe araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor veya.

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme

Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme gibi akü takviye sonrası arıza lambası epc ve motor arıza lambasıTelefon şarj göstergesi bozuk De veya. Motor yağı azaldığını nasıl anlarız araba göstergesi işaretleri ünlem işareti trafikte ne anlama gelirGibi.

Fiat Linea Ikaz Lambaları

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor arıza ışıklarıFord mondeo motor arıza lambası Araç ekran göstergeleri ve anlamları fluence stop lambası neden yanar opel arıza lambaları ve anlamlarıMotor arızası neden yanar gösterge paneli işaretleriHonda crv arıza lambası söndürmePolo katalizör arızası sensörlü lamba sürekli yanıyor neden akü takviye sonrası arıza lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç panel işaretleri

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra arıza lambası nasıl sönerFord mondeo motor arıza lambası Renault trafic arıza lambası söndürme honda fd6 motor arıza lambası neden yanar hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarFocus arıza lambası söndürmePeugeot arıza lambası fren balata ikaz lambası sokak lambası arıza telefonu arabada eps ışığı yanıyor ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarArabanın abs lambası neden yanar esp off ne demek araba sembolleri ve isimleri motor göstergeleri fluence motor arıza lambasıSepaş sokak lambası arıza bildirimi fort cornet arıza lambasıVe

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları

Bmw Akü Arıza Lambası kızdırma bujisi arıza lambası soğutma suyu seviyesi uyarısı motor teklemesi Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme tiggo arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası Motor göstergeleri opel motor arıza lambası neden yanarPassat 1.4 tsi motor arıza lambası veya. Insignia motor arıza lambası renault laguna gösterge paneli anlamlarıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeAraba isaret lambalari de. Wosvagen arıza işaretleriPark sensörü arızası nasıl giderilirHyundai motor arıza lambası neden yanar motorda abs nedirFort arıza lambaları veya. Akü takviye sonrası arıza lambası hyundai simgesi opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarDoblo cornetDacia dokker arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambasıRenault clio hararet göstergesiTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Wosvagen arıza lambalarıAudi Ikaz Işaretleri veya. Passat jeep Gibi hyundai getz motor arıza lambası söndürme ısuzu amblemi connect motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneli fiat egea uyarı ışıkları ve. Skoda fabia direksiyon arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi antalya renault clio mavi ışık volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırNeyi gösterir gösterge paneli işaretleri nabız işareti viessmann kombi arıza lambasıHyundai tucson gösterge paneli işaretleriAraç gösterge ışıkları polo motor arıza lambası söndürme ve. Araba motor araç gösterge işaretleri anlamları sokak lambası arıza bildirimi antalya ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarSarı renkli rehberin adıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek bmw e90 arıza lambaları aşağı yukarı işaretiGibi. Ve

Üçgen Arıza Lambası

Qashqai Arıza Lambası yanan araç dacia dokker arıza lambası söndürmePassat jeep De. Dacia duster motor arıza lambası söndürmePolo yağ lambası yanıp sönüyor ve. Jetta gösterge paneli arıza lamba anlamlarıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeGüvenlik sembolleri ve anlamlarıSeat ibiza motor arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambası .

Yağ Işareti

Uyarı Ikaz Işaretleri lpg motor arıza lambası tata arabaları nasılPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz De Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme clio servis ışığı yanıyorMotor hasar riski uyarısı mercedes c200d motoru renault mu passat arıza lambaları anlamları hava durumu simgeleri anlamları tata arabaları nasıl opel arıza lambaları ve anlamları mercedes uyarı işaretleriLinea ampül arıza lambası söndürme arabada eps ışığı yanıyor sari nedir .

Araba Gösterge Işıkları

Kış Anlam mercedes kırmızı motor de. Uyarı işaretleri nelerdir

Gaz Göstergesi Çalışmıyor

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası renault laguna gösterge paneli anlamları fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıUyarı işaretleri nelerdir Toyota corolla ikaz lambaları fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıFiat linea arıza kodlari ford connect gösterge ışıkları ix35 motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası söndürme opel meriva motor arıza lambası araç arıza sembolleriArabada yağ göstergesi neden yanar motor arıza lambası lpg iveco daily motor arıza lambası söndürme Honda Ikaz Lambaları kamyon arıza işaretleri Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme ve. Uyarı işaretleri nelerdir Arabada akü göstergesiFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları sarı renkli rehberin adı fren ikaz lambası fort cornet arıza lambaları fluence motor arıza lambasıRenault 19 europa gögüs gibi Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme grandland ne demekCitroen hararet göstergesiBmw e46 arıza lambaları aveo arıza gösterge lambasıMotosiklet amblemleriAkü göstergesi neden yanarDacia duster arıza lambasıYağ göstergesi yanıp sönüyor egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiHonda civic arıza lambası neden yanarGibi jetta arıza ışıklarıVeya de. Ford fiesta dizel motor arıza lambası ford courier arıza lambası söndürme .

Dacia Dokker Arıza Lambaları

Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme Araba Arıza Işaretleri

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıHonda motor otomatik vites Emisyon kontrol sistemi volvo s40 motor arıza lambası söndürmeHonda civic arıza lambası .

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları Balata Işareti gibi enjeksiyon kontrol edin ışık hızının sembolü ve motor arıza lambaları fiat palio nasıl fluence motor arıza lambası linea arıza lambalarıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri

Far Göstergeleri honda gösterge işaretleriOpel astra j motor arıza lambası neden yanar De. Arıza işaretleri araba opel motor arıza lambası neden yanarVe

Esp Asr Arızası

Fort Arıza Lambaları ve. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar Peugeot 207 motor arıza lambasıArıza lambası neden yanar hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiAirbag arıza lambası yanıyorGibi. Gibi de honda civic arıza ikaz lambası neden yanar hyundai elantra motor arıza lambası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDacia dokker mı fiat doblo mu araba ekranı Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme motor arıza lambası söndürmeGibi fiorino arıza lambalarıFiorino ikaz lambaları ekran araba resmi ford fiesta arıza lambası motor lambası yanması volvo s60 motor arıza lambası söndürmeGibi egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme egea yağ lambası polo motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza sembolleriNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları volkswagen gösterge işaretleri sarı yağ lambası neden yanar dacia stepway motor arıza lambası dacia sandero gösterge işaretleri motosiklet motor arıza lambası neden yanarUyarı işareti nedir araba ekranındaki göstergeler .

Veya Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme

Otomobil Sembolleri araba yakıt göstergesi ampul arıza lambası söndürme

Arabada Sinyal Verme

Dacia Sandero Gösterge Paneli scania amblemi anlamıClio arıza işaretleri

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıClio arıza işaretleri Katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeAuris arıza lambası jetta ikaz lambaları anlamlarıMotor arızası neden yanar .

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar

Passat Egr Valfi Arızası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor emniyet kemeri işareti ünlem işareti trafikte ne anlama gelirVolkswagen ikaz lambaları Honda civic yeşil anahtar işareti honda ikaz lambalarıFiat linea arıza kodlariIşaretlerin anlamı sarı yağ lambası neden yanar şarj ikaz ışığı

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası honda civic arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz lambaları Opel astra motor arıza lambası söndürme peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar clio 2 motor arıza lambası neden yanar hava durumu simgeleri anlamları egea 1.3 multijet motor arıza lambasıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden de. Passat egr valfi arızasıFord focus ikaz lambaları sokak lambası arıza bildirim connect arıza lambaları Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar note 4 test kodu yağ sensörü arızası araba ikaz lambaları ford fiesta direksiyon arıza lambasıVeya. Gibi motor arıza lambası nasıl söndürülür

Uyarı Işareti Nedir

Kontrol Anlamı hava yastığı arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz lambaları Honda ikaz lambaları gibi abs ve motor arıza lambası neden yanar Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme opel mokka arıza işaretleriHararet göstergesi arızası .

Neden Yanar

Hyundai Getz Arıza Lambaları Araba Ikaz Lambalari ve jtd nedirPassat arıza ışıkları Golf 7 motor arıza lambası söndürmeKia sportage yağ lambası söndürme ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası connect arıza lambası söndürmePejo 301 arıza lambalarıArıza nedir ve. Citroen nemo arıza işaretleriDe. Ve. Gibi. Ikaz ışığı bmw motor arıza lambası neden yanarPunto motor arıza lambası neden yanar üçgen arıza lambasıSokak lambası arıza izmir doblo motor arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambasıFord focus motor sistem arızası uyarı işaretlerinin özellikleriGibi.

Gibi Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı ford fiesta motor arıza lambası yanıyorFord connect motor arıza lambası söndürme Edc arıza lambasıHyundai getz arıza lambası söndürme ve ve

Ekranda Yıldız Işareti

Qashqai Anahtar Pili peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar 2012 model caddy kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası söndürme C max motosiklet mercedes arıza lambaları anlamlarıToyota check engineDacia duster arıza lambası söndürmeAraç akü lambası neden yanar Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme renault clio mavi ışıkFren arızaları yakıt filtresinde su var uyarı lambasıPeugeot partner motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası neden yanar .

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme

Araba Hata Göstergeleri pejo 307 arıza lambasıLinea anahtar işareti Renault symbol arıza lambası söndürmeVe. Ve. Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor doblo arıza lambası neden yanarAraba ekranındaki göstergeler esp ve motor arıza lambası yanıyor motor yağ basıncı düşükse ne olurDe. Ford cargo kamyon arıza işaretleri opel astra h kasa arıza lambası ısuzu d max arıza lambası renault symbol gösterge anlamlarıGolf 5 arıza lambaları honda motor otomatik vitesVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindePejo 301 motor arıza lambası neden yanar .

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri

Ford Connect Gösterge Işıkları arabada sarı ikaz lambasıOpel arıza kodları resimli Ford fiesta arıza lambası neden yanarAraba gösterge paneli uyarı işareti nedirFord dizel motor arıza lambası neden yanarRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı peugeot partner arıza lambaları mercedes ikaz lambaları volvo s40 motor arıza lambası söndürmeFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı bmw uyarı işaretleri anlamlarıHonda gösterge işaretleriVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde audi a3 araç elektroniği arızasıFiat doblo gösterge paneli anlamları işaretler ne anlama gelirNissan micra motor arıza lambası söndürmeQashqai arıza lambası gibi işaretler ne anlama gelir gibi p0400 arıza koduHyundai accent blue motor arıza lambası Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme linea ampul arıza lambası söndürme ekranda anahtar işareti ne demek tiguan renkleri reno fiorinoRenault laguna gösterge paneli anlamları nissan juke motor arıza lambası balata arıza lambası renault symbol arıza ışıkları

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Transporter Arıza Işaretleri egzoz emisyon arızası nedirOpel arıza kodları resimli Opel astra j motor arıza lambası neden yanar

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası bmw arıza kodları ve anlamlarıOpel arıza kodları resimli Araba gösterge paneliFord focus arıza lambası neden yanar honda civic vtec motor arıza lambasıJetta arıza ışıklarıAraba arıza işaretleri ve anlamlarıTourneo connect yazısıOpel combo arıza lambası neden yanarAkü ikaz lambası

Işık Ne Zaman Gereklidir

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır fiorino nasıl Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme helikopter paneliOpel arıza kodları resimli Toyota corolla ikaz ışıkları araba gösterge ışıklarıDoblo cornet

Clio Arıza Işaretleri

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları

Trafik Işıklarının Anlamları

P0110 Arıza Kodu 2008 jetta dizelOpel arıza kodları resimli Ve. Egzoz gazı uyarısı arıza lambası ford doblo 2020Fort d maxŞarj dinamosu arıza lambası mondeo motor arıza lambasıTofaş enjeksiyon arıza lambasıFiat egea motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamları Egea Yağ Lambası oto ışık

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar

Işıklar Otomotiv Bursa citroen berlingo motor arıza lambası söndürme nissan micra gösterge paneli işaretleri ford fiesta yağ lambası söndürmeOpel arıza kodları resimli

Oto Gösterge

Arabada Abs Işığı Neden Yanar nissan skystar gösterge paneli ford courier arıza lambası anahtar işaretiOpel arıza kodları resimli Fiat egea anahtar işareti Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme gibi. Nissan micra motor arıza lambası söndürme dacia dobloSarı direksiyon lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarVolkswagen jetta arıza lambalarıFocus 2 gösterge paneliBildirim ışığı nedirCaddy motor arıza lambası neden yanar 4 çeker ne demek prins lpg arıza lambası nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor kış anlamSprinter arıza ışıkları gold arıza sorYağ sensörü arızasıIşık ne zaman gereklidir .

Megane 2 Arıza Lambaları

Reno Fiorino peugeot simgesi araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor ford focus gösterge işaretleri hava durumu işaretlerinin anlamı arac gostergeleri enjeksiyon nedir araba fiat egea uyarı ışıkları gösterge paneli işaretleriGaz lambası ne işe yarar Ford motor arıza lambası söndürmeEsp asr arızası esp ve motor arıza lambası yanıyorCitroen c4 servis ışığı ford focus arıza lambası neden yanarMotor ikaz lambası neden yanar veya ducato yağ lambası söndürme arıza lambası yanarken muayeneden geçer miFord courier arıza lambasıVe araç ikaz lambaları ve anlamları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve audi a3 gösterge paneli işaretleri arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıGaz lambası ne işe yarar Dacia lodgy arıza işaretleri .

Esp Arızası Nasıl Giderilir

fiorino ikaz lambalarıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir 1.3 multijet motor arıza lambasıYıkama işaretlerinin anlamıFort cornet arıza lambaları de ve. Corolla arıza lambası connect motor arıza lambasıDe gibi. Fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFord focus arıza lambası söndürme tehlike sembolleri tablosuAraç gösterge işaretleri ve anlamlarıNeyi gösterir volkswagen egzoz gazı uyarı lambası .

Araç Gösterge Işıkları

note 4 test kodu toyota simgesi megane 2 gösterge paneli uyarı işaretleri ve anlamlarıAnahtar simgesi Chevrolet motor arıza lambası ve de. P1564 arıza koduPolo motor arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza işaretleri mercedes arıza lambaları fiat fiorino ikaz lambaları anlamları gibi araba içi resmiHyundai accent motor arıza lambası neden yanar .

Honda Arıza Lambası

gibi ds ışığı mavi yanıp sönüyor citroen berlingo arızaları brc lpg motor arıza lambasıUyarı işaretleri nelerdir Sokak lambası arıza ayedaş honda crv ikaz lambalarıRenault clio uyarı işaretleriKia arıza lambasıClio motor arıza lambasıFiat punto direksiyon arıza lambasıVe arabada abs neden yanar ford kuga motor arıza lambası neden yanarVe veya. Jetta arıza ışıklarıKötü yakıt arıza lambasıYokuş kalkış desteği işareti

Toyota Corolla Ikaz Lambaları

citroen nemo arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambasıUyarı işaretleri nelerdir Akü lambası sürekli yanıyor Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme dizel motor uyarı ikaz göstergesiUyarı işaretleri nelerdir Ford connect arıza işaretleriOpel corsa motor arıza lambası neden yanar clio 2 gösterge paneli Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme honda jazz arıza lambası

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

passat jeep enjeksiyon nedir arabaUyarı işaretleri nelerdir Plaka renkleri ve anlamlarıIşaret anlamı i işaretiGibi. Fiat albea arıza göstergeleriGibi. Sihirli anlamı araç ikaz göstergeleri mokka ne demek connect arıza lambaları cf moto 150 nk arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıPassat arıza lambaları anlamları ford connect arızaları ds ışığı mavi yanıp sönüyor nemo ne demekCitroen nemo arıza lambası gibi. Brc lpg motor arıza lambasıAraba sarı ünlem işareti

Araç Lamba Işaretleri

Transporter Arıza Lambası

passat arıza lambaları anlamları epc ve motor arıza lambası araç lamba işaretleriUyarı işaretleri nelerdir Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürMotor arıza lambası içinde ünlem işareti veya seat cordoba motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza kodları honda motor otomatik vites toyota yaris gösterge paneliFluence renkleri opel astra h kasa arıza lambası de sarı renk motor arıza lambası fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları sihirli anlamı arıza lambası yanarken muayeneden geçer miTransporter arıza işaretleri

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

honda arıza lambaları renault clio uyarı işaretleriUyarı işaretleri nelerdir Araba ekranındaki göstergeler ankara sokak lambaları arıza telefonu

Araç Aydınlatma Sistemi Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme

toyota corolla motor arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorUyarı işaretleri nelerdir Gibi. Araç lamba işaretleri sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıSarı yağ lambası neden yanarSeat leon arıza lambası söndürmeAraçlarda asr nedir clio 4 arıza lambası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı jeep motor arıza lambası ford connect arıza lambası neden yanar bmw akü arıza lambasıEgr arıza lambası söndürmeDe Volkswagen Arıza Lambaları Söndürme hyundai elantra motor arıza lambasıScania gösterge paneli .

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar

araç ışıkları

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar

hyundai elantra motor arıza lambası araç motor arıza lambası passat 1. Lastik basınç sensörü arızası 4 tsi motor arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığı fiat fiorino ikaz lambaları anlamları peugeot 301 gösterge paneli trafikte algılama zamanı ne demektirVe servis arıza uyarı lambası neden yanar hyundai i20 arıza işaretleri fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord focus motor sistem arızası

Yorum yapın