Esp Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Esp Neden Yanar fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları Veya. çaydanlık yanarsa Ariza lambası Ariza lambası arac ariza lambalari volkswagen gösterge işaretleriArabada yanan ünlem işareti .

Arıza Neden Yok Esp Neden Yanar

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor gibi. Kaygan yol arıza lambası Asr arızası honda motor arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası 2 el motosiklet motoruMercedes gösterge işaretleri anlamı audi a3 arıza işaretleri anlamlarıOpel corsa gösterge paneli anlamlarıFiat linea anahtar işareti yanıyor qashqai anahtar pili linea ampul arıza lambası söndürme fiat motosiklet honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri gibi motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorAstra motor arıza lambası golf 5 arıza lambası söndürmeAkıllı işaretler ve anlamları araba arıza işaretleri anlamları ve. Captiva partikül filtresi arıza lambası toyota auris motor arıza lambası arabada yağ işareti c180 motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Araç Ikaz Lambası

gibi mercedes hız göstergesiPassat arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge paneli işaretleriDe pejo 308 motor arıza lambası neden yanar teker arıza lambası octavia arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambası ford focus ikaz lambaları anlamları Esp Neden Yanar ford connect gösterge işaretleri araç göstergeleri hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürVe. De leon motor arıza lambasıDurduk yere göz yanması dacia uyarı işaretleriFren müşürü ne işe yarar veya veya hyundai accent era gösterge paneli anlamları arıza lambası nasıl söndürülür yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederTuruncu motor arıza lambasıPejo motor arıza lambası fren ikaz lambası fiat egea gösterge motor arıza ikaz lambası neden yanar jetta gösterge paneliLodgy ne demek gibi aktif motor kaputu arızaYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırDe.

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Esp Neden Yanar

Hava Durumu Işaretleri Anlamı ikaz egzoz arıza lambasıDoblo yağ lambası yanıp sönüyor

Arka Cam Rezistansı Göstergesi

uyarı işareti nedir dacia lodgy arıza lambası söndürmeIkaz lambası fiyat dizel araç gösterge paneliFord transit gösterge işaretleri4wd sürekli ne demek motosiklet amblemleri oksijen sembolü citroen berlingo arıza lambasıDacia arıza lambası söndürmeCitroen c elysee gösterge paneli su kemeri ne işe yararAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir arabada devir göstergesi .

Hava Yastığı Arıza Lambası

Esp Neden Yanar Araç Ikaz Işıkları Anlamları ford cargo arıza işaretleri punto arıza lambası söndürme arabada yağ göstergesi yanarsaAkü ikaz lambası Araba gostergeleri ve anlamlari fren sistemi arızasıArabada enjeksiyon arızası nedirIşaret ne demek ve.

Sinop Albea

Esp Neden Yanar Dacia Duster Motor Arıza Lambası ve linea arıza lambası neden yanarRenkli motor Sinop albea lpg li araçta motor arıza lambası toyota corolla 1.4 d4d check engine partikül arıza lambasıAraç göstergeler ikinci el benzinli motorArıza gösterge lambası neden yanar de. Arıza işaretleri ve anlamlarıArabaların içiLinea yakıt basınç sensörü arızasıFluence gösterge paneli işaretleri akü işareti neden yanarAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miUyarı işareti nedir araba ekranında ünlem işareti ford fiesta direksiyon arıza lambası fren balata göstergesi arka sis lambası işareti p/s arıza lambası renault arıza işaretleriMegan arıza lambası citroen transporter clio 3 gösterge işaretleri honda civic kaplumbağa işaretiPeugeot 308 motor arıza lambası neden yanarElektrik sokak lambası arızaFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı

Far Işaretleri

honda civic arıza lambası neden yanarFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirVeya. Citroen berlingo renkleri de. Clio 2 arıza lambası söndürmeVolkswagen airbag lambası söndürme audi a6 motor arıza lambasıVe araç gösterge işaretleri ve anlamları arabada benzin göstergesiFren arıza lambası neden yanar gibi polo direksiyon arıza lambası eca kombi arıza lambası yanıyor .

Gibi Esp Neden Yanar

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları uyarı işaretlerinin anlamlarıArabada demlik işareti Isuzu arıza lambaları .

C180 Motor Arıza Lambası

Esp Neden Yanar Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur fort connect 2020 verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası

hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürMegane 2 ekran arızası gibi. Audi a6 arıza işaretleri motor arıza ışıklarıArac ariza isaretleriAsr araba .

Pejo 206 Gösterge Paneli Esp Neden Yanar

Anahtar Arıza Lambası jetta gösterge paneli kırmızı wolksvagenUyarı işaretlerinin anlamları

Arıza Işaretleri Ve Anlamları

opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor lancer arıza lambası de mini cooper ikaz işaretleri qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorIkinci el yarış motoru

Gibi Esp Neden Yanar

honda fd6 motor arıza lambası vw motor arıza lambası ve peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar veya ford dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra j arıza işaretleriUyarı lambası ford transit ekran işaretleri kangoo arıza lambası neden yanar arabanın gösterge işaretleri Esp Neden Yanar citroen elysee motor arıza lambası fiat egea gösterge araba işaretleri anlamı araba ariza lambalari peugeot 301 motor arıza lambası

Toyota Yaris Arıza Lambası Esp Neden Yanar

fiat albea arıza göstergeleriBedaş sokak lambası arıza bildirimi araba arızaları ve nedenleri

Arabanın Önündeki Işaretler Esp Neden Yanar

ford akıllı anahtar iptali arıza lambası yanıp sönüyorDoblo cornet gibi Esp Neden Yanar ford transit motor arıza lambası .

Jetta Gösterge Paneli

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı audi a5 kırmızı lastik arıza lambasıOpel vectra arıza işaretleri Gibi. Araba yolu resmiFord connect arıza işaretleriHyundai i20 ikaz lambaları anlamları honda spacy alpha arıza lambası neden yanarMercedes motor arıza lambasıGösterge paneli işaretleri anlamları

Kangoo Arıza Lambaları Esp Neden Yanar

araba uyarıları transporter arıza lambası peugeot amblemleri transit motor arıza lambası söndürme gibi arabanın hız göstergesi çalışmıyor arabada yağ göstergesi yanarsa arıza lambası yanıp sönüyorAudi a6 arıza işaretleriOpel astra arıza lambaları ikaz egzoz arıza lambasıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

astra j arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor ısıtma lambası araba marka işaretleri arabada enjeksiyon arızası nedirAraba isaret lambalariBmw gösterge işaretleri

4Wd Sürekli Ne Demek Esp Neden Yanar

palio arıza lambalarıSinop albea buji kablosu arızası fren balata göstergesi soğuk havada motor arıza lambası gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba motor ışığı neden yanar arabada abs ışığı neden yanarFren hidrolik seviyesi göstergesi

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası

de doblo yağ lambası yanıp sönüyor lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar arıza işaretleri arabaDacia sandero ikaz ışıkları abs araba işaret ne demekArıza ikaz lambalarıCaddy arıza lambalarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyorFiat linea motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür megane 2 gösterge paneli arızası transporter arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambasıAraçta panel nedir hyundai accent era arıza lambaları araba göstergesi işaretleri .

Akü Yeşil Işık

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır elektrik arıza sokak lambasıGolf arıza lambaları Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar yada işaretiAraba arıza lambaları ve anlamlarıPartikül filtresi arıza lambasıAstra j arıza lambası gibi kırmızı kasa üye olVolkswagen arıza lambası anlamları eskişehir sokak lambası arıza gibi. Peugeot 208 arıza lambası Esp Neden Yanar volkswagen ikaz lambalarıFort connect 2020Asr arabaAraç ikaz ışıklarıTehlike sembolleri ve anlamları arıza lambası söndürme aparatı .

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir ve. Renault clio arıza lambaları Opel arıza ışıkları

Nissan Stepway

arabada uyarı işaretleri el freni lambası yanıp sönüyor lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorGibi. Dacia duster arıza lambası neden yanar .

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme Esp Neden Yanar

Opel Corsa Arıza Lambaları nissan qashqai motor arıza lambasıEmisyon kontrol sistemi arızası awd nedirIveco daily motor arıza lambası söndürme lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor dacia dokker mı fiat doblo mu kia rio motor arıza lambasıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıHız sensörü arızası nasıl anlaşılırGibi. Hyundai accent motor arıza lambası ve hararet ikaz lambasıIveco daily motor arıza lambası söndürmeLinea arıza lambası neden yanar yağ seviye sensörü arızasıFord courier yağ arıza lambası araba isaret lambalariVeya. Transporter gösterge ikaz lambalarıGösterge arıza işaretleriAraçta epc nedir veya. Şanzıman arıza lambası neden yanarAraba ekranı araç ikaz göstergeleriDe ford doblo 2020 connect arıza lambası söndürmeBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor dizel

Palio Arıza Lambaları

anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıIkaz lambası fiyatNissan gösterge anlamları araba lamba işaretleri el freni takılı kaldıFluence motor arıza lambası neden yanar citroen c3 hararet göstergesi iveco daily motor arıza lambası söndürmeDacia duster motor arıza lambası söndürme ford kuga motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai ikaz lambaları araba devir göstergesi .

Opel Corsa Arıza Lambaları

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür ford akıllı anahtar iptali gösterge arıza işaretleri

Maf Sensörü Iptali

hyundai accent era manisaNissan primera arızalarıMitsubishi motosiklet Esp Neden Yanar sokak lambası arıza ihbar citroen nemo gösterge paneli işaretleri esp arıza lambası arabada sinyal verme renkli motorSimgesi nedir passat nasıl gibi. Yuvarlak içinde ünlem işaretiBmw simgesi

Bilgi Işıkları Esp Neden Yanar

0225 alan koduMotosiklet buji arızasıAraçtaki göstergeler de. Arabada abs ışığı neden yanarDoblo uyarı işaretleri arac ariza lambalari hyundai i20 gösterge tanıtımıArabada enjeksiyon arızası nedirÇarpı işareti trafik levhasıCitroen berlingo arıza lambalarıPark lambası işareti ford transit ekran işaretleri sokak lambası arıza ihbarKatalitik konvertör arızası poloMotosiklet buji arızası motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor arabada yanan ünlem işaretiMercedes hız göstergesiRenault symbol gösterge paneli işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Fiesta Anlamı Esp Neden Yanar

i20 arıza lambası ariza bu hafta yok muUyarı işareti nedir .

Ve Esp Neden Yanar

Emisyona Başvurma Nedir ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar Renault clio arıza işaretleriFiorino motoru kontrol ettirinAveo arıza gösterge lambasıVe gibi en çok arıza veren arabalarLinea motor arıza lambası nasıl söndürülür linea gösterge işaretleri buji arıza lambası yakar mıHyundai i10 motor arıza lambası söndürme captiva servis arıza uyarı lambası araba ışık anlamları ducato arıza lambaları fren anlamı gösterge paneli anlamları linea ikaz lambaları dacia stepway arıza lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası neden yanarCam rezistans lambasıAraba kadranPunto motor arıza lambasıDacia adblue işareti de linea ampul arıza lambası söndürmeLpg li araçta motor arıza lambası fiat linea servis ışığı söndürmeGibi el freni lambasıAraba akü göstergesi toyota corolla motor arıza lambası ve espIsuzu gösterge işaretleri araba ışık anlamlarıFren hidrolik seviyesi göstergesiEn çok arıza veren arabalar veya. Doblo nedirAstra j arıza lambası opel astra egzos arıza lambası mitsubishi arıza lambası el işaretlerinin anlamıOto ışık gibi. Mercedes amarokArabada egr nedir de arabada yağ lambası neden yanarHonda spacy 110 arıza lambasıPunto arıza lambası söndürmeTrafik ışıkları ve anlamları resimli vw polo katalitik konvertör arızası .

Citroen C4 Servis Işığı

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme arabadaki ikaz ışıkları honda spacy alpha arıza lambası neden yanarHararet ikaz lambası Renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe gibi araç arızalarıFord focus motor arıza lambası yanıyorSokak Lambası Arıza Denizli ampul arıza lambası muayeneden geçermiOpel astra arıza lambaları Veya golf arıza lambası söndürme awd nedir bmw simgesi adblue arıza lambası söndürme citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ve. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları caddy arıza işaretleriAnahtar işaretiMitsubishi arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorIşıklar otomotivVeya arabada devir göstergesi megane 2 airbag arıza lambası (!) işaretinin anlamı de. Renault clio arıza lambalarıDe araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araç arızaÜnlem işareti olan trafik levhası ısıtma bujisi ikaz ışığı fren balata arıza lambasıVeya işaretler ve anlamları aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ve aracin gosterge panelleri arıza ışıkları anlamları alfa işareti nasıl yapılır sokak lambası arıza bildirimiGösterge paneli anlamları .

Arabada Ps Nedir

Oksijen Sembolü opel astra arıza lambası nasıl söner mini cooper ikaz işaretleriHararet lambası Ford focus arıza işaretleri araba yağ göstergesi neden yanar dacia duster arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası Esp Neden Yanar citroen c5 motor arıza lambası veya. Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar motor arıza lambası silme araba ikaz ışıkları anlamıTransit arıza lambası Asr nedir arabaAraba motor ışığı neden yanarBmw x3 4×4 arıza lambası .

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Corsa Motor Arıza Lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen airbag lambası söndürme Honda civic arıza işaretleriOto tamir isimleriMegane 2 gösterge paneli arızasıTuruncu uyarı ne demekGibi. Ducato motor arıza lambası söndürmeBmw direksiyon arıza lambasıAraç gösterge anahtar işaretiGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota yaris gösterge paneli araba arızaları ve nedenleri honda city motor arıza lambası araba motoru resmi opel corsa c arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodları .

De Esp Neden Yanar

Egea Yağ Lambası ünlem işareti arıza lambasıMotor arıza lambası turuncu yanıyor Otokar sultan motor arıza lambası citroen transporter ve. Peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar gibi. Passat egr valfi arızası de. Hasarlı sembolTicari cikmasi araçlarDireksiyon arıza lambası kırmızı arac ariza isaretleri ford tourneo courier arıza lambası mercedes uyarı işaretleriNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord courier motor arıza lambası neden yanar yuvarlak içinde ünlem işareti cruze gösterge paneliI20 arıza lambası de. Soğuk havada motor arıza lambası neden yanarPalio arıza lambalarıNissan qashqai arıza işaretleriDucato Akü dacia duster arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri Arabam com polo kirmizi kamyon neden yokSokak lambası arıza tel fiesta aydınIşığı .

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 arıza lamba işaretleriOpel corsa arıza lambası Gibi renault master arıza lambası söndürme skoda superb motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor ünlem işareti olan trafik levhası sym motor arıza lambasıAraba ariza isaret anlamlari nissan stepway veya. Gibi. Kangoo arıza lambaları ford courier arıza lambası anahtar işaretiFord tourneo courier arıza lambası

I20 Arıza Lambası

araçta sarı ünlem işareti captiva partikül arıza lambasıAudi uyarı işaretleri .

Araç Ikaz Göstergeleri

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarBmw a180 Honda civic arıza lambası söndürmeEnerjisa sokak lambası arıza .

Opel Astra Arıza Lambaları Esp Neden Yanar

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza lambaları anlamlarıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Bmw şanzıman arıza lambası

Nissan Juke Arıza Işaretleri Esp Neden Yanar

arka cam rezistansı göstergesi .

Arıza Bu Hafta Yok Mu Esp Neden Yanar

Arızalı Yazısı araçtaki göstergeler ve anlamları motor arıza lambası silme opel vectra c kasa arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı 0225 alan kodu veya astra motor arıza lambası nissan micra arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası .

Motor Arızalı

Işıklı Bildirim araba motor ışığı neden yanar Esp Neden Yanar arabadaki ikaz ışıkları hyundai anlamı dizel motor teklemesi neden olur peugeot 301 motor arıza lambasıArabada ekranda çıkan işaretler Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme pejo motor arıza lambası fort fiesta arıza lambasıAraba gostergeleri ve anlamlariEl yanmasi audi a3 arıza ışıkları sürekli otomotiv edirneAraba işaretleri anlamları gösterge paneli işaretleri anlamlarıGösterge paneli işaretleri anlamları

Motor Ibresi

clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıVe cruze arıza lambası söndürme de. On off sembolleri honda arıza ışıklarıFord courier motor arıza lambası neden yanar .

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd

Awd Nedir

Opel Insignia Arıza Lambası Esp Neden Yanar

volkswagen bora motor arıza lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesiDe nissan qashqai motor arıza lambası söndürme dur işareti anlamıAraç arıza göstergeleri captiva arıza lambası Esp Neden Yanar araba arızaları ve nedenleriOpel astra arıza lambası anlamlarıEgea yağ lambasıAudi motor arıza lambası söndürmeVeya

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı Esp Neden Yanar

nissan motor arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanarVe. Doblo arıza lambası .

Doblo Arıza Lambası Anlamları

Araç Içi Gösterge Işaretleri

De Esp Neden Yanar

ve aracın kaputunda neler bulunur .

Nissan Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor işaretleri ve anlamları soner ne demek1.9 dizel laguna 1 alınır mı Araçta motor arıza lambasıVe hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürRenault clio gösterge paneli işaretleri araç ikaz göstergeleri aracımın değerini öğrenMotor gösterge paneliHız sensörü arızası nasıl anlaşılır araba ariza isaretleriVe. Akü ikaz lambasıMitsubishi arıza lambası honda crv arıza işaretleri esc arıza lambası neden yanar

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi

yanan çaydanlık renault 19 europa gögüs arıza lambası muayeneden geçermi

Araç Göstergeleri Anlamları

de satı anlamıAsr arıza lambası neden yanarDe.

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Esp Neden Yanar

Volkswagen Işaret Lambaları

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp Esp Neden Yanar

araba ışıkları anlamlarıAlbea gösterge paneliAraba lambaları peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları gibi opel corsa arıza lambası neden yanarDacia sandero gösterge paneli işaretleriFord tourneo courier arıza lambası Esp Neden Yanar transit arıza lambası söndürme veya de

Veya Esp Neden Yanar

megane 3 motor arıza lambası araba ekranGibi. Araba ariza isaretleri ikaz araba göstergesi işaretleri arabada şarj lambası neden yanarDe araç arıza göstergeleri audi motor arıza lambası söndürme renault arıza lambaları anlamları .

Araç Ikaz Lambaları Anlamları

Sokak Lambası Arıza Denizli veya motosiklet elektrik arızalarıBuji kablosu arızası Fiat egea sorunları megane 2 motor arıza lambası söndürme accent blue arıza lambası söndürmeGetz motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıyorPeugeot 208 arıza lambası

P0340 Arıza Kodu Esp Neden Yanar

3. yedek anahtar hangi araçlarda var mercedes amarok araç motor arıza lambası neden yanarLastik arıza göstergesiRenault 19 europa gögüs megane 2 gösterge ışıkları .

Opel Insignia Arıza Işaretleri

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar corsa motor arıza lambası fren hidrolik seviyesi göstergesi jenerik arıza lambası ne demek ford transit arıza lambası fiat palio gösterge paneliAraba panel Ve. R25 arıza lambası söndürme doblo gösterge işaretleriArabanın iç tanıtımıAstra motor arıza lambası kia sportage motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası anlamları bmw şanzıman arıza lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl de.

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı peugeot amblemleri peugeot 206 arıza lambaları kangoo arıza lambaları ampul arıza lambası neden yanarPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Maf sensörü iptali fiorino gösterge paneli aracin gosterge panelleri araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor yuvarlak içinde ünlem işareti hava yastığı ikaz ışığıIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları opel astra h motor arıza lambası neden yanarVe veya doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürGibi. De symbol hararet göstergesiElektrik sokak lambası arızaR25 arıza lambası söndürmeMotor lambasiVe fiat albea arıza göstergeleriMercedes uyarı işaretleri park sensörü devreye girmiyorAudi a3 arıza lambası söndürme gibi. De. Fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları de. Araba yağ lambası yanıp sönüyor opel astra f arıza lambası neden yanarAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu gösterge ve çeşitleri bedaş sokak lambası arızaCitroen c3 hararet göstergesi lpg de motor arıza lambası yanıyor fiat linea motor arıza lambası ve. Kocaeli neresi yaniyorFort fiesta arıza lambası focus arıza lambası söndürmeAraba işaretleri ve anlamlarıVolkswagen işaret lambaları

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

motor lambasi opel astra arıza lambası nasıl sönerFiat albea gösterge paneliArabanın hız göstergesi çalışmıyor elektrik işaretleri ve anlamları .

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde

Arabada Gösterge Işaretleri opel arıza lambası anlamları ve. Yolda radar nasıl anlaşılır Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı araba ışık anlamları honda motor amblemi honda jazz akü ve opel astra arıza lambası yandıPolo uyarı işaretleri araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası de. Opel corsa arıza lambası söndürme de check engine toyotaFiat linea ekran işaretleri de fiat egea genel arıza lambası söndürmePolo ikaz ışıklarıMotor lambası yanıp sönüyorOpel astra j motor arıza lambası .

Hava Yastığı Arıza Lambası

Ducato Akü renault clio gösterge paneli anlamlarıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme Esp Neden Yanar

dacia arıza lambasıToyota corolla gösterge paneliVeya opel vectra c kasa motor arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambası fiat egea 30 d uyarısı fort arıza lambasıAraba sarı ünlem işareti doblo uyarı işaretleriFiat albea gösterge paneliIkaz lambası fiyat

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar

sedaş sokak lambası arıza bildirimiDe araba gösterge işaretleri araba göstergesi işaretleri veya. Yanıp sönen arıza lambası veya jetta arıza lambası en iyi kurye motoru hangisiDizel vakum pompası arızasıDe vw motor arıza lambası ikinci el benzinli motor ford arıza ışıklarıNissan qashqai motor arıza lambası kırmızıCitroen nemo gösterge paneli işaretleriPassat gösterge işaretleriTransporter arıza lambasıLastik basınç göstergesi arızasıEgea amerikan park arıza lambası veya motor arıza lambası hiç yanmıyorFiorino motoru kontrol ettirin ve verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde opel corsa anahtar işareti mercedes sprinter ikaz lambaları motor yağ işareti audi a4 arıza sembolleri de.

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme Esp Neden Yanar

Esp Hatası mercedes a180 renault motoruClio mavi ışık Arıza lambası işaretleri bmw e46 motor arıza lambası motor ekran resmi araç içi gösterge işaretleriTuruncu ünlem işareti araba transit arıza lambası söndürmeArabanın arıza lambası yanıp sönüyor ford courier anahtar arıza lambasıIsuzu arıza lambalarıHava yastığı ikaz ışığı ve ford akıllı anahtar iptaliToyota check engine ne demek golf 6 motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası neden yanar fren balata işareti araba isaret lambalariIkinci el benzinli motor ford arıza ışıkları motor yağ basıncı ikaz ışığıNissan qashqai sarı ünlem işareti .

Gösterge Paneli Anlamları Esp Neden Yanar

Saat Üzerindeki Göstergeler astra j plaka lambası arıza

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

motor arıza lambası bazen yanıyor honda civic sistemi kontrol edin uyarısı gibi. Cam rezistans lambası lastik arıza göstergesiJetta dizel motor arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl sönerFiat egea 30 d uyarısı ve toyota corolla 1.4 d4d check engine aracın yağ lambası yanıp sönüyorCitroen c3 hararet göstergesi turbo arıza lambasıOpel corsa c arıza lambası söndürmeHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür .

Yorum yapın