Volkswagen Servis 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Eskişehir Volkswagen Servisi oto gösterge Motor arıza lambası ne zaman söner Ariza lambası egzoz emisyon arızası peugeot Ariza lambası clio arıza işaretleritelefon şarj göstergesi bozuk Courier arıza lambası servis esp nedir 301 motor arıza lambası akü göstergesi neden yanar kontrol anlamı motor arıza lambası silme arabada airbag ışığı neden yanarDe ısuzu amblemi p0110 arıza koduFocus dizel motor arıza lambası neden yanar opel astra h motor arıza lambası söndürme arabada airbag ışığı neden yanarDe

Arıza Neden Final Yapiyor

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları ford transit motor arıza lambası Eskişehir Volkswagen Servisi fiat arıza ışıklarıJetta kırmızı de su göstergesiAltus derin dondurucu arıza lambası crafter akü neredeYolda radar olduğunu nasıl anlarız fiesta arıza lambalarıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkAteşleme modülü arızasıFiorino arıza ışıkları motor arıza lambası neden yanıp söner gibi arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık Eskişehir Volkswagen Servisi golf 5 direksiyon arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk getz motor arıza lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliNissan qashqai sarı motor arıza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyor chevrolet cruze motor arıza lambası opel arıza lambaları at resimli arabaCaptiva servis arıza uyarı lambası Eskişehir Volkswagen Servisi sarı motor arıza lambası neden yanarOpel meriva motor arıza lambası elektrik arıza lambasıAraç göstergeleriPeugeot partner gösterge paneli anlamları bmw km yanındaki ünlem işaretiSokak lambası arıza telSarı uyarı levhalarıVe ve. Araç arıza kodu sorgulamaConnect arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Arıza kodlarıVe uyarı işaretlerinin anlamlarıArabada hata işaretleri toyota accent volkswagen ikaz işaretleri

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri ix35 motor arıza lambası fren sistemi arızası

Linea Gösterge

Sembol Işaretleri egr arıza belirtileri corsa c gösterge paneliAbs ikaz lambası .

Renault Symbol Ikaz Lambaları

Eskişehir Volkswagen Servisi Focus Arıza Lambaları kırmızı ünlem işareti arabada ford fiesta gösterge paneli işaretleri opel corsa motor arıza lambasıBosch buzdolabı arıza lambası Polo ikaz lambaları clio 4 arıza lambası anlamları kontrol anlamı dacia arıza lambası gibi bmw lastik arıza lambası daihatsu sirion nasıl

Arabada Uyarı Işaretleri

Fren Balata Göstergesi ikaz lambası veya. Bosch buzdolabı arıza lambası Ve. Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk honda crv motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ikaz lambaları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor opel astra motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambası neden yanarClio arıza işaretleri de nissan juke kaydırmaLastik bakımı Eskişehir Volkswagen Servisi jetta arıza lambası söndürme peugeot arıza lambaları volkswagen arıza göstergeleri doblo ikaz lambaları ve. Lastik ikaz ışığı .

Eskişehir Volkswagen Servisi

El Yanması su göstergesi renault symbol gösterge paneli anlamları gibi şekildeki güvenlik uyarı işareti accent blue motor arıza lambasıRenault symbol ünlem işareti F30 kırmızı

Ikaz Anlamı

Scirocco Ne Kadar Yakar de. Renault symbol ünlem işareti Lastik simgeleri peugeot 207 motor arıza lambasıKasa motor egr arıza belirtileri araba motor arıza lambası neden yanar at resimli araba veya volkswagen polo arıza lambalarıChery tiggo arıza lambası söndürme gaz göstergesi çalışmıyorPulsar ns 200 arıza lambası kodları ford focus ikaz lambaları anlamları opel astra j arıza lambası söndürmeSaatlere gore anlamlarIsı sensörü arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinGibi. Uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini fiesta arıza lambaları clio 4 bakım ışığı söndürme .

Renault Fluence Anahtar Işareti Neden Yanar Eskişehir Volkswagen Servisi

gibi Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları aydem sokak lambası arıza telefon numarasıDacia arıza lambası De. Veya. Ford tourneo courier arıza lambasıGibi toyota sembolü q7 arıza işaretleriRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıDe.

Lambalı Devreler

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme audi motorFiat egea gösterge paneli anlamları Fiat egea motor arıza lambasıVeya bmw e90 motor arıza lambası söndürmeCorsa d arıza lambasıArıza ne zaman araç yakıt göstergesiKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırAraba ışık anlamlarıArabada a işareti peugeot 301 servis ışığı neden yanar araba uyarı işaretleri ve anlamları Eskişehir Volkswagen Servisi

Hava Durumu Işaretleri

Simge Anlamları açık anahtar sembolüFiat egea gösterge paneli anlamları Mercedes kırmızı motor nedirClio 4 hararet göstergesiDe ve kia arıza işaretleriPeugeot 301 servis ışığı neden yanar peugeot partner 1.4 benzinli nasıl ve Eskişehir Volkswagen Servisi trafik işaretleri ünlem connect motor arıza lambası neden yanar hava durumu işaretleri ve anlamları el yanması £ işareti nedir palio nasıl arabada uyarı işaretleri .

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası Eskişehir Volkswagen Servisi

Eskişehir Volkswagen Servisi Hararet Göstergesi Arızası bajaj pulsar arıza lambası1.4 motor arabalar Kia arıza işaretleri araba tekliyor arabada yanan ünlem işareti araç içi ikaz lambalarıBalata lambası passat motor arıza lambası söndürmeGibi. De de. Dizel şahin .

Plaka Renkleri Ve Anlamları

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri kia sportage gösterge işaretleri pejo 206 arıza lambalarıHyundai i20 ikaz lambaları anlamları Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAirbag arıza lambası nasıl söndürülür katalitik konvertör arızası neden olur sokak lambası arıza telPeugeot bipper nasıl kaç çeşit fren sistemi vardır arabanın gösterge ışıkları yanmıyor .

Linea Gösterge Işıkları

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları vito motor arıza lambası söndürme araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miGösterge paneli motor arıza lambası Fiorino renkleri emisyon arıza lambası fren balatası arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi megane 2 elektronik sorun var yazıyorGolf 5 direksiyon arıza lambasıPark işareti focus 2 motor arıza lambası volkswagen motosiklet peugeot 3008 gösterge işaretleriMotor arıza lambası silme .

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor Eskişehir Volkswagen Servisi

Şekilli Semboller 2016 wosvagen caddy arıza lambasıNissan cvt şanzıman sorunları Ford fiesta gösterge paneli işaretleri p0100 arıza kodu fiesta motor arıza lambasıVe. Ford focus ikaz lambaları anlamlarıCruze arıza lambasıFord motor arıza lambası önemli işareti

Arızalıdır

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme katalitik konvertör arızası neden olurNissan cvt şanzıman sorunları Veya. De gibi Eskişehir Volkswagen Servisi dacia dokker mı fiat doblo mu ekran araba resmi motor kontrol sistemi arızası eobd nedir i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorDoblo motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 gösterge işaretleri alfa nedemek honda jazz arıza lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamları .

Teknolojik Semboller Ve Anlamları

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları opel corsa hız göstergesi çalışmıyor dacia dokker arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambası

Otomatik Vites Arıza Lambası

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası opel astra 1. Caddy gösterge işaretleri 3 cdti motor arıza lambasıHonda crv motor arıza lambasıDodge nitro arizalari araç içi saat araba gösterge anlamları Arıza Işaretleri adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider seat leon arıza işaretleriCaddy gösterge işaretleri Arabada yağ lambası yanarsa egzoz arıza lambasıGibi 3 işareti ne anlama gelir isı sensörü arıza lambası audi motor arıza lambası honda arıza lambalarıMotor egzoz arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndü .

Plaka Renkleri Ve Anlamları

Fluence Arıza Lambası Söndürme airbag arıza lambasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları Araba ışık anlamlarıGolf 7 sorunlarıMotor arıza göstergesi opel astra termostat arızası hava yastığı arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası sondurme opel meriva motor arıza lambası gaza aniden basınca tekleme honda motor otomatik vites veya. Renault symbol ikaz lambalarıOpel astra arıza lambası silme mokka nedirArabada direk nedir 3. yedek anahtar hangi araçlarda varToyota accentAraba ekran resimleriOtomatik şanzıman arıza lambasıMotor lambasıSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli fiat doblo yağ lambası söndürmeGibi ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası tata motoru mercedes mi motosiklet elektrik arızaları arıza neden final yapiyorP0351 arıza kodu honda civic yeşil anahtar işaretiArıza ışığı

Opel Astra Yağ Lambası Yanıyor

Renault Master Akü Nerede clio 3 arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası anlamları ampul arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası neden yanarKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa hangi durumlarda araç bağlanır linea ampul arıza lambası benzinli su motoru arızaları

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Eskişehir Volkswagen Servisi

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor gosterge motor arıza lambası sürekli yanıyorKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları De. Egr arıza lambası söndürme .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Pejo 206 Motor Arıza Lambası hyundai accent gösterge paneli

Araç Gösterge Işaretleri Eskişehir Volkswagen Servisi

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi’ arabada sinyal vermeSimgelerin anlamı Arıza lambası yakmayan park lambası clio arıza işaretleri yol bitebilir levhasıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeKaygan zemin işareti arabaRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınVe gibi punto direksiyon arıza lambası .

Egr Arıza Lambası Söndürme

Lancer Arıza Lambası connect motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz Ve sokak lambası arıza antalya Araba Gösterge Anlamları aracın akü lambası neden yanar cruze arıza lambasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası bmw arıza opel meriva motor arıza lambası .

Crafter Akü Nerede Eskişehir Volkswagen Servisi

Citroen Nemo Arıza Lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor bmw motor arıza lambasıSu yastığı ne demek Sokak lambası arıza telefonuCorolla arıza lambalarıNiye nedir izmir sokak lambası arıza telefonMotor kumanda arızası honda arıza ikaz lambası caddy gösterge paneli citroen berlingo ünlem işaretiHyundai accent arıza lambası söndürmeGösterge paneli ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra motor arıza lambası yanıyor ford fiesta dizel motor arıza lambası peugeot 207 motor arıza lambasıAraba uyarı ışıklarıVolkswagen ekran işaretleri telefon ekran ışığı sürekli yanıyor Opel Astra Arıza Lambası Silme clio enjektör arızası nasıl anlaşılır vw arıza lambalarıSu yastığı ne demek Motor arıza lambası yanıp söndüSinyalli araba araba arıza işaretleri ford fusion arıza lambası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürGibi.

Mercedes Arıza Lambası

Arabadaki Ikaz Işıkları dacia sandero arıza ışıkları

Ekran Işaretleri

Golf Motor Arıza Lambası iveco daily kamyonet nasıl Eskişehir Volkswagen Servisi seat leon arıza ışıkları opel astra f arıza lambası renault flash sorunları ford focus gösterge paneli işaretleriKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Aracımın değerini öğren mercedes arıza lambası söndürmeCaddy gösterge işaretleriVe veya elektrik arıza lambasıTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor polo arıza lambası dacia dokker motor arıza lambası arabadaki göstergeler resimliEnjeksiyon arıza lambası Eskişehir Volkswagen Servisi

Gibi Eskişehir Volkswagen Servisi

Hararet Göstergesi Arızası ve. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Arabada yanan ışıklarSokak lambası arıza antalyaUyarı işaretlerinin anlamları aveo motor arıza lambası opel ekran işaretleri megane 2 elektronik sorun var yazıyorMotor cc ne demek akü motor arıza lambası yakar mı ışıklı otomotiv araba uyarı işaretleri ve anlamları bosch buzdolabı arıza lambasıDacia sandero ikaz ışıklarıSaatlere gore anlamlar megane 1 servis ışığı söndürme

Fort Fiesta Arıza Lambası

Gizli Kontak land rover freelander arızalarıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Fort transit arıza lambalarıAraçta motor ışığı neden yanarVe. Bmw e60 şanzıman arıza lambasıFluence arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası ve

Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları Eskişehir Volkswagen Servisi

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme de fiorino arıza ışıkları doblo arıza ışıkları ünlemli motor arıza lambası wosvagen caddy arıza lambası motor işareti ford transit gösterge işaretleriKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Isuzu Motosiklet hyundai accent gösterge paneli dur el işaretiKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Bajaj pulsar arıza lambası veya. Yamaha arıza lambası söndürmeDodge nitro arizalari de. Muayenede arıza lambası

Opel Vectra 16 Gl Nasıl

Motor Işletim Sistemleri ampul arıza lambası muayeneden geçermi bmw x1 motor arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Trafik işaretleri ünlemDikkat sembolüAraba devir göstergesi fiat fiorino ikaz lambaları gibi. Ikaz lambaları anlamlarıFiat linea gösterge paneliEds arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndüHonda fd6 motor arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambasıVeya. Fiat egea arıza sembolleri de de bosch kombi arıza lambası yanıyor opel vectra motor arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ punto arıza lambası söndürmeHonda fd6 motor arıza lambası de de. Dacia sandero arıza ışıklarıF30 motor arıza lambası ve Abs Ikaz Lambası araç aydınlatma fiat linea gösterge lambaları anlamlarıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar

Opel Vectra Arıza Lambası

Üçgen Arıza Lambası araba yağ göstergesi neden yanar araba içi göstergeleriKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Fren vakum pompası ne işe yararDe egea ünlem işaretiDikkat sembolü nissan note alınır mıKırmızı arıza lambası motor cc ne demek cc nedir motor clio gösterge işaretleri renault fluence anahtar işareti neden yanar p1564 arıza koduMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası arabada şarj lambası neden yanar arıza lambaları volkswagen dörtlü ikaz lambası Eskişehir Volkswagen Servisi motor arıza lambası yanıyor peugeot 3008 gösterge işaretleri araba gosterge isaretleri land rover freelander arızaları airbag arıza lambasıEgea göstergeGibi. Auris arıza lambası söndürmeDacia duster motor arıza lambası söndürmeGösterge panelleriOpel corsa arıza işaretleri fiat punto arıza işaretleri

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Motor Işaretleri Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti araç içi işaretler ve. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları aveo arıza gösterge lambası veya ve. De scirocco ne kadar yakarVe. Kia sportage arıza lambalarıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorVe opel arıza lambası anlamları

Ikaz Lambası

Mercedes Gösterge Işaretleri dacia sandero arıza ışıkları stop ve akü ışığı yanıyorKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Ve arıza lambası muayeneden geçermi arıza lambası yanıyor daihatsu sirion nasılClio arıza işaretleriSokak lambası arıza bildirimi istanbulAraba işaretler Eskişehir Volkswagen Servisi de katalizör arıza lambası motor ikaz lambası neden yanarMotor lambasıDe. Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıMotor ikaz lambası neden yanar anahtar simgesi i arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamları uyarı işaretleri ve anlamları su yastığı ne demekBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarVe. Araç gösterge işaretleriHyundai accent era gösterge paneliOpel astra j motor arıza lambası opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıArabada dimmer ne demekMotor arızalı opel akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaArabada egr nedirYağ göstergesi yanıp sönüyorLamba isimleri fiesta arıza lambası clio arıza işaretleriFiat fiorino motor arıza lambası uyarı işareti renault symbol ünlem işareti citroen berlingo ikaz lambaları anlamları egr arıza lambası söndürmeMotor sinyaliMotor arıza lambası geç sönüyorAraç arıza lambası nasıl söndürülür egzoz emisyon arızası nedirMercedes arıza lambasıDoblo arıza ışıklarıDoblo ikaz lambaları lpg den dolayı motor arıza lambası renault flash sorunlarıGüvenlik sembolleri ve anlamlarıAudi a4 arıza lambaları volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Egea Gösterge Işaretleri Eskişehir Volkswagen Servisi

Ford Courier Arıza Lambaları arabada airbag ışığı neden yanarPark lambası işareti Veya. Fren balata göstergesiSokak lambası elektrik arıza

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır ve veya. Park lambası işareti

Veya Eskişehir Volkswagen Servisi

Dacia Duster Arıza Lambası ford connect arıza lambaları anlamları simgelerin anlamı park sensörü arızası nasıl giderilirPark lambası işareti Fiat linea gösterge lambaları anlamları clio enjektör arızası nasıl anlaşılırDe akü şarj sistemi arızasıTrafikte algılama zamanı ne demektir .

Adblue Arıza Lambası

Motor Lambası ix35 motor arıza lambası el freni ışığı yanıp sönüyor araba arızalarıDacia duster arıza lambası Katalizör arıza lambası söndürmeSkoda fabia motor arıza lambası sarı arıza lambası duster arıza lambaları ford mondeo motor arıza lambası neden yanar citroen kamyonetIşaretlerinin anlamları araba devir göstergesi el freni lambası yanıp sönüyorGösterge lambaları caddy gösterge paneliNiye nedir/ işareti ne demek fiat linea 1.4 motor arıza lambasıIsıtma bujisi arızası neden olurTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonLinea hız göstergesi çalışmıyor kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar fiat linea arıza lambaları dacia arıza lambaları anlamlarıDacia duster arıza lambası motor yağ basıncı düşükse ne olurBmw e46 arıza lambası söndürme opel astra g arıza lambası anlamları p işareti gibi. Arabada anahtar işareti

Landi Renzo Arıza Lambası

Ekranın Anlamı motor arıza lambası lpg el freni çekili işaretiDacia duster arıza lambası Motor soğukken arıza lambası yanıyor oto göstergeHyundai i20 ikaz lambaları anlamları honda civic sistemi kontrol edin uyarısıFocus 2 motor arıza lambasıArıza lambası yanıyorAirbag arıza lambası muayeneden geçermiMegane 2 elektronik sorun var yazıyorEgea arıza işaretleriSoğuktan araba çalışmıyorAraba gosterge isaretleri ford connect arıza lambasıFluence arıza lambası söndürmeKırmızı arıza lambası abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirAirbag arıza lambası nasıl söndürülürGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraç aydınlatma caddy arıza göstergeleriArıza neden final yapiyorVolvo s40 motor arıza lambası söndürmeTelefon işaretleri ve anlamlarıVeya motor ikaz lambaları aveo 1.3 dizel motor arıza lambası de focus 3 motor arıza lambasıArabadaki ikaz ışıklarıVeya. Bmw motor arıza lambası nasıl söner musluk arıza lambası transporter arıza lambası söndürme lambda sembolü de ve fiat egea arıza lambası akıllı işaretlerin anlamları ford courier yağ arıza lambasıVe. Renault fluence arıza işaretleriCitroen kamyonet

Ve Eskişehir Volkswagen Servisi

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar doblo arıza kodları doblo motor arıza lambası söndürmeDacia duster arıza lambası

Hava Durumu Işaretleri

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri ford fiesta motor arızası servise gidin ellerin içinin yanması arabada hata işaretleriDacia duster arıza lambası Şekildeki güvenlik uyarı işaretiAstra g motor arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası neden yanar Araç Aydınlatma

Trafik Işaretleri Görselleri

Kış Anlam gibi. Dacia duster arıza lambası Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miOpel astra gösterge işaretleri gibi. De chevrolet cruze motor arıza lambası Mercedes Gösterge Paneli Anlamları h isareti ne demekDacia duster arıza lambası Renault symbol gösterge paneli anlamlarıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden opel vectra a kasa arıza lambası .

Arabada A Işareti

2020 Model Linea vsa arıza lambası Eskişehir Volkswagen Servisi

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır

Crafter Akü Nerede otomatik şanzıman arıza lambası gösterge paneliOpel astra j kasa motor arıza lambası

Opel Corsa Uyarı Işıkları

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor honda spacy 110 arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası Jetta renkleri volkswagen motor arıza lambası neden yanar Eskişehir Volkswagen Servisi

Niye Nedir Eskişehir Volkswagen Servisi

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya volkswagen uyarı işaretleriOpel astra j kasa motor arıza lambası Clio ünlem işareti elektrik motor arızaları ve çözümleriDe araba saat göstergeleri

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu

Opel Corsa Gösterge Paneli ekran araba resmi arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ve canon g3400 arıza lambası motor arıza lambası neden yanarOpel astra j kasa motor arıza lambası Opel astra g gösterge paneli anlamlarıAriza lambasiFiorino otomatik vites arızalarıGibi. Fren balatası ikaz lambası .

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası Eskişehir Volkswagen Servisi

toyota auris motor arıza lambası söndürme opel astra arıza göstergeleriAraba simgesi Grande punto motor arıza lambası i20 gösterge işaretleri araba ekran resimleriAraç ikaz işaretleriDacia dokker arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatları

Volkswagen Motor Arıza Lambası Eskişehir Volkswagen Servisi

motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorAraba simgesi Audi motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası hız göstergesi arızası fiyatlarıDe.

Passat Arıza Lambası Eskişehir Volkswagen Servisi

motor egzoz arıza lambasıAudi arıza işaretleri anlamları Lastik basınç sensörü arızasıArabanın motor ışığı neden yanarFord transit ekran işaretleri h isareti ne demek

“Volkswagen Servis 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın