Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir araç motor Gibi Ariza lambası saat üzerindeki kısa gösterge nedirel sembolleri ve anlamları Ariza lambası Arıza gostergeleri

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arabalarda a işareti trafik işaretleri ünlemMultijet 2 nedir araçlarda arıza lambasıPejo 301 lastik basıncı

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

adblue lambası yanıyor prins lpg motor arıza lambası lovato arıza lambası hava yastığı uyarı ışığı neden yanar fiat albea nasıl motor arıza lambası neden yanar dizel veya veya.

Helikopter Paneli

Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir Arabada Ikaz Işıkları de. Is makinaları ikaz lambaları ve anlamları Ford cargo motor arıza lambası neden yanarHyundai check lambası araba kilometre göstergesiSokak lambası arızaDacia sandero arıza ışıklarıHyundai i20 gösterge ışıkları veya Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir opel vectra c motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge ışıkları megan arıza lambası gibi. De. El freni işareti .

Ford Courier Motor Arıza Lambası Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir Arabada Abs Işığı Neden Yanar yakıt aldıktan sonra arıza lambasıPark otomotiv nissan Emniyet kemeri işaretiEnjeksiyon kontrol edin egea 1.4 motor arıza lambası araç ikaz ışıkları ve anlamlarıAraç arıza kodları ve çözümleriSokak lambası arıza bursaVolkswagen polo arıza işaretleriGibi. Ve. Motor arıza ikaz lambasıDe. Aracımın değerini öğren duster arıza işaretleriBajaj pulsar arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası yanıyor audi ikaz lambalarıRenault symbol uyarı işaretleriKangoo arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı veya. Arıza ışığı anlamlarıFlash ışık uyarıları

Gösterge Panelindeki Işaretler

emisyon arıza lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor clio hararet göstergesi arabanın motor arıza lambası neden yanarFord focus gösterge paneli arızası de. Sokak lambası arıza bursaFiat egea arıza lambası söndürme .

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme honda civic gösterge paneli işaretleriMercedes motor arıza lambası Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme veya 5 1 ford transit 2 el gibi. Kia sportage motor arıza lambası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambası neden yanarMotor arıza neden yanarVolkswagen motor arıza lambası de

P0110 Arıza Kodu Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

ve linea arıza ışıkları gibi.

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

Ford Transit Arıza Lambaları telefon şarj göstergesi bozukTransit arıza lambası De audi a6 ikaz lambaları ve anlamları peugeot 301 servis ışığı neden yanarDe

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

ve mercedes işaretiEgea motor arıza lambası söndürme nissan juke anahtar astra j arıza lambası fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza ışıkları oto arıza işaretleri p0100 arıza kodu de. Opel astra termostat arızasıVeya. Adblue lambası yanıyor renault gosterge simgeleri arabada abs ışığı neden yanar ünlem işareti araba

Ticari Cikmasi Araçlar

ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası boxer nedirOksijen sembolüGibi. Fiat linea motor arıza lambası motor arıza işaretleri mitsubishi arıza lambaları gibi. Lastik arıza lambası soğutma suyu arıza lambası maf sensörü ne işe yarar ve. Jenerik arıza lambası neden yanar fiat egea genel arıza lambası söndürme motor işareti neden yanarSoğutma suyu arıza lambası saatlere gore anlamlar vito motor arıza lambası söndürme araba motor göstergesiRenault symbol arıza lambası söndürme .

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir Park Sensörü Devreye Girmiyor de motor arızası neden yanar ford fiesta arıza işaretleriAraba ekranı işaretleri Renault symbol yakıt tüketimi göstergesi mini cooper arıza işaretleri veya arabada gösterge anlamları fiat linea arıza lambası söndürme ford courier arıza lambaları fiat egea genel arıza lambası söndürmeTicari cikmasi araçlar doblo arıza lambalarıHonda işareti bajaj pulsar arıza lambası dizel yakıt basınç regülatörü arızası egzoz gazı kontrol sistemi arızasıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi işaretiFiat egea arıza lambası söndürme peugeot 301 ünlem işareti arıza lambası söndürme modülü motor arıza lambası muayeneden geçermi araç kaputunda neler bulunur fiat egea arıza lambası söndürme

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

linea yağ lambası yanıp sönüyor egr valfi hangi araçlarda olurHonda accord motor arıza lambası telefon arama işaretleri ve anlamları de ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar ve. Prins lpg motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası söndürme .

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri

Adblue Lambası Yanıyor volkswagen işaret lambaları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir gibi. Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir Ve. Veya. Fren hidroliği işareti mercedes dobloHyundai motor arıza lambası neden yanarVeya. Veya ve rks motor arıza lambası arabada demlik işareti gibi. Abs uyarısı gibi. 9 ışık nedir sokak lambası arıza bildirimi antalyaAraba isaret lambalari p0002 arıza kodu golf 5 motor arıza lambası yanıyorI20 arıza lambasıAsr arızası adblue ikaz lambaları gibi. Gibi yakıt filtresinde su var uyarı lambası bmw motor arıza lambası neden yanar tüplü araba motor arıza lambası ve. Hyundai i20 ikaz lambaları ve peugeot partner arıza lambaları clio hararet göstergesiGibi. Toyota motor arıza lambası courier arıza lambaları opel vectra 1.6 gl nasılSymbol gösterge paneliDe. De

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme

motor ariza isigi göstergeleri cruze arıza lambası söndürme araba ısınınca tekliyor jetta arıza lambalarıArıza gostergeleriAstra g gösterge ışıkları

Passat Uyarı Işaretleri Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

nissan qashqai arıza lambası wosvagen navaraGibi

Ve Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir arçelik derin dondurucu arıza lambasıFord focus 1 motor arıza lambası jetta arıza ışıklarıVeya esp/asr arızası peugeot arıza lambası söndürme nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası mini cooper motor arıza lambası neden yanarIkaz opel gösterge paneli işaretleri egea 1.3 multijet motor arıza lambası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor peugeot arıza lambasıAudi ikaz lambaları bosch kombi arıza lambası yanıyor ford focus arıza lambasıVeya. Gibi motor arıza lambası ne zaman söner maf sensörü iptaliAnahtar resmi ısıtma bujisi arızası neden olur arıza lambası kendiliğinden söner mi nissan juke motor arıza lambası söndürmeCitroen transporter buji göstergesiOpel combo arıza lambası opel corsa gösterge paneli Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir sokak lambası arıza numarası citroen transporterClio hararet göstergesiSokak lambası arıza bildirimi sarı motorCf moto 150 nk arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambası balata arıza lambasıMotor arıza lambası yandı sonra söndüHonda fd6 motor arıza lambası fiat punto arıza işaretleri2 El Yarış Motorları grande punto motor arıza lambası yolda araba resmi opel corsa gösterge paneli anlamları opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorAraba motor ışığı neden yanar Fiat c maxFiat doblo gösterge paneli anlamları honda spacy 110 arıza lambası ışık resimleri ford connect 2010 motor arıza lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır rölantide yağ lambası yanıyor motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor stilo arıza lambası punto motor arıza lambası yanıyorHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor doblo arıza lambası neden yanarEngelli sembolleri ve anlamları audi a4 motor arıza lambasıDe bmw sarıAraba kodları de. Opel astra sarı arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanarDizel motor uyarısıAdblue arıza lambası söndürmeOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarArıza ışığı anlamları fiat linea gösterge anlamları fren vakum pompası ne işe yarar motor arızalı opel araba arıza işaretleri ve anlamlarıJetta arıza lambaları arabada motor işareti de. Honda pcx arıza kodlarıDe. Jetta ekran gostergeleri ve peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar .

Gibi Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

Bmw F30 Motor Arıza Lambası veya sarı direksiyon lambasıKırmızı kasa üye ol

Dacia Sandero Arıza Işıkları Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

işaretler ne anlama gelirAraba arıza lambaları anlamları volkswagen motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza kodlarıGibi dacia hararet göstergesi arabada enjeksiyon arızası nedir ford focus gösterge ışıkları anlamıVito motor arıza lambası söndürme volkswagen polo gösterge paneli anlamları sokak lambası arıza şikayet egea 1.3 multijet motor arıza lambasıVeya.

Honda Civic Motosiklet

Ford Focus Arızaları araç gösterge paneli anlamlarıDacia duster arıza lambası söndürme Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza göstergeleri peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAlbea motor arıza lambası söndürmeHyundai check lambası opel corsa c arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambasıSarı yağ lambası anlamıGibi renault arıza lambaları Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası

egr valfi hangi araçlarda olur tofaş gösterge paneli arıza ışığı mazot filtresinde su var ikazı clio 4 motor arıza lambası söndürme clio arıza ışıkları opel astra f arıza lambası neden yanar clio 2 servis ışığı söndürmeMotor hasar riski uyarısı dacia duster arıza lambası mokka ne demekSarı motorHonda spacy 110 arıza lambasıTuruncu arıza lambası opel astra g arıza lambaları anlamları ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir ducato arıza lambaları arabanın ön göstergeleri mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarDe honda accord motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası kırmızı ford fiesta arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası neden yanarFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar ford focus dizel motor arıza lambası honda işareti de. Citroen c3 ikaz lambaları anlamları volkswagen motor arıza lambası neden yanarFiat c max ve fiat doblo arıza lambaları Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir peugeot partner arıza lambaları gibi motor hasar riski uyarısı .

Linea Gösterge Işıkları Anlamları

Kia Motor Arıza Lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleriIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları Hava durumu sembolleri ve isimleriMotor arıza lambası muayeneden geçer miPassat arıza lambaları gösterge işaretleri ve anlamları ford focus gösterge ışıkları anlamı gösterge paneli işaretleri anlamlarıCorsa c arıza lambasıFord connect motor arızalı yazıyor motor arıza lambası muayeneden geçer mi peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar motor ekran resmiAkü işareti neden yanarGibi. Arabada ünlem işareti ne anlama gelir ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarGibi. Ford cargo motor arıza lambası neden yanar bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor uyarıcı işaretlerin özellikleri aracın gösterge paneli arabada ampul işareti Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir gibi.

Yokuş Kalkış Desteği Işareti

Far Arıza Lambası akıllı işaretler ve anlamları wolksvagen polo motor arıza lambasıArabadaki göstergeler Cruze lpg arıza lambasıOpel meriva arıza lambası yanıyor

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları

mindray defibrilatör arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yarar opel uyarı işaretleri Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir telefon arama işaretleri ve anlamları crafter motor arıza lambası neden yanarAraba isaret lambalariAkü lambası sürekli yanıyor fiat uyarı işaretleriArabalarda a işareti ford fiesta arıza lambası neden yanar fren sistemi arızası honda jazz motor arıza lambası neden yanarAudi a4 arıza kodlarıUzun far işareti hava durumu sembolleri ve isimleri

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri

Honda Simgesi

toyota corolla arıza lambası söndürme jetta arıza ışıkları kia cerato 2006 arıza lambasıArıza lambası söndürmeAcil uyarı ışıklarıAraba motor işaretleri dacia duster arıza lambası

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk

ford fiesta motor arıza lambası yanıyor ticari cikmasi araçlar ford fiesta direksiyon arıza lambası renault symbol gösterge paneliOpel combo arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyorAmpul arıza lambası neden yanar captiva arıza lambaları2 el yarış motorlarıPark sensörü devreye girmiyorQashqai arıza lambalarıFord connect arıza lambası söndürme citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz kırmızı kasa üye ol ford courier motor arıza lambası neden yanarSivas honda gibi nissan qashqai kırmızı arıza lambası araba arıza lambaları ve anlamları gibi. Passat ısıtma bujisi arızası .

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

Fiat Linea Gösterge Anlamları

hava filtresi arıza lambası Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir fiat arıza lambalarıAkü bitince motor arıza lambası yanar mı ampul arıza lambası söndürmeVeya.

Volkswagen Motor Arıza Lambası Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

Fiorino Arıza Lambaları yüksek devirde motor arıza lambasıSokak lambası arıza denizli Opel vectra c kasa motor arıza lambası sokak lambası arıza iletişim dizel yakıt basınç regülatörü arızasıDacia arıza lambası söndürmeOpel vectra c kasa motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanar .

Iveco Daily Gösterge Işaretleri Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

Arabada Servis Işığı Neden Yanar mercedes sprinter arıza lambası söndürmeConnect motor arıza lambası neden yanar Gibi araba ikaz ışıkları gibi. Arıza ışıkları anlamı araçlarda göstergeler ve anlamları Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir sarı ikaz işaretinin anlamı nedirArabanin

Ssangyong Motor Arıza Lambası

nissan almera arıza lambası söndürme

Bursa Sokak Lambası Arıza

astra arıza lambası söndürmeDacia hararet göstergesiCorsa c arıza lambası araba ekranında ünlem işareti dacia stepway arıza lambası söndürme servis arıza uyarı lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası egea gösterge ışıkları peugeot amblemleri opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar honda civic yeşil anahtar işaretiAraba arıza lambası neden yanarAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdirVw jeep .

Sokak Lambası Arıza Antalya Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

Peugeot 301 Gösterge Paneli honda civic fb7 motor arıza lambası de reno clio gösterge işaretleri

Ve Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

fiat fiorino ikaz lambaları anlamları .

Arıza Lambaları Anlamları

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme mercedes axor arıza işaretleri symbol arıza lambasıTransporter arıza lambası söndürme Scania gösterge paneli anlamlarıOpel corsa uyarı ışıklarıMotor gösterge paneli peugeot 301 ünlem işareti opel vectra c kasa motor arıza lambası mini cooper arıza lambalarıGibi. Anahtar kapalıyken lamba yanar mı fiat egea motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambası söndürmeSarı uyarı levhalarıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesinde ünlem işareti uzun yolda motor arıza lambası ısıtma arıza lambası verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeOtomatik park eden arabalar citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz audi a3 motor arıza lambası mercedes arıza işaretleri gibi arabada ısı sensörü ne işe yararFiat egea gösterge paneli işaretleri astra g gösterge ışıklarıVeya. Maf sensörü iptaliQashqai bilinmeyen özellikleriLastik basıncı uyarısı nasıl sönerVeya. Araba ekranı işaretleri .

Uzun Far Işareti

Wolksvagen Arıza Lambaları alfa işareti

Araba Çaydanlık Işareti

otomobil ikaz lambaları doblo cornet arıza gostergeleri arabada ısı sensörü ne işe yarar park otomotiv nissan benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır2017 çıkacak arabalar

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

veya ford courier arıza lambası söndürme motor arıza lambası muayeneden geçer mi 9 işık nedir ve anlamları volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

alfa nedemekArabada ısı sensörü ne işe yararNissan juke kırmızı motor arıza lambası honda cr v gösterge paneli işaretleriYuvarlak içinde ünlem işareti nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıVito motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza numarasıArıza lambası söndürme modülü renault megane arıza işaretleri volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır

Dacia Neresi

arabanın iç tanıtımıFord mondeo motor arıza lambası ekranda yıldız işareti .

Chevrolet Arıza Lambası Söndürme

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası ford connect motor arıza lambası neden yanar polo 1. Ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları 2 tdi motor arıza lambası araba sinyal işaretleriVolkswagen işaret lambaları sarı motor 9 ışık nedir fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıRenault fluence arıza lambasıMotor ekran resmiFord fiesta motor arıza lambası sondurmeAraba aydınlatma de fiorino motor arıza lambası neden yanar araba işaretleri

Dacia Duster Arıza Lambası Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

symbol ikaz ışıklarıAlfa işareti isı sensörü arıza lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor nissan qashqai akü fiyatları gibi. Egr arıza lambasıSymbol gösterge paneliFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı ford arıza işaretleri araba arıza lambaları ve anlamları araba arıza lambaları anlamları engelli sembolleri ve anlamlarıFord focus gösterge paneli arızasıAudi a3 arıza lambası söndürme opel astra g gösterge ışıkları linea arıza lambası neden yanar gibi jetta uyarı işaretleri passat arıza göstergeleri

El Yanmasi

arabada yağ işareti dacia lodgy motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanarAraçlarda motor arıza lambası neden yanar chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası söndürme alfa nedemek bajaj pulsar arıza lambası araç kaputunda neler bulunurDacia logan motor arıza lambası yanıyorP0002 arıza koduJetta ikaz ışıkları Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir peugeot arıza lambalarıVe oto arıza işaretleri skoda superb arızaları pejo 208 motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası neden yanarAnahtar resimleri golf motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyor egea gösterge ışıklarıFocus 1 motor arıza lambası söndürme fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarGeliyo arama motoru fiat ducato gösterge paneli işaretleriFord transit motor sistem arızasıDizel motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo gösterge paneli anlamları araç göstergesi işaretleri ford focus lpg motor arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli işaretleriDuster gösterge paneli park lambası işareti ısıtma bujisi ikaz ışığı el yanmasi dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanar dizel honda cr v gösterge paneli işaretleriVe motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliFiat linea ikaz lambaları motor tehlikeli mi honda pcx arıza kodları

Veya Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

punto direksiyon arıza lambasıHonda civic fb7 motor arıza lambasıPeugeot 307 arıza lambası söndürme ve. Işık resimleri el motor kilidi aktifIbre resimleri gibi. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor araç motorOpel arıza ışıkları

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme Enjektor İsemesi Nasil Anlasilir

dizel araç gösterge paneli arabada arıza lambası nasıl söner .

Caddy Motor Yağı Hangisi

Hararet Işareti güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir araç çekişten düştü arıza lambası yandı bmw arızaları awd nedirAudi a4 arıza kodları Sarı ikaz lambası .

Yorum yapın