Enjektör İşemesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Enjektör İşemesi ikaz ışığı

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Palio Arıza Lambaları Ariza lambası opel corsa arıza lambası anlamlarıpil bitmek üzere ne demek Ariza lambası Araba arıza sembolleriElektrik uyarı işareti

Max Motor

Volvo Motosiklet arıza kodu sorgulamaSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarısı fiat ducato arıza lambaları passat gösterge işaretleri arıza kodu sorgulamaFocus arıza lambaları gibi volkswagen jetta arıza işaretleri gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero arıza işaretleri motor arıza lambası kırmızı yanıyor ve. Fluence arıza lambası neden yanarOpel esp arızası motosiklet lambalarıDoblo arıza kodlarıMotor arıza ışığı telefon ekran ışığı sürekli yanıyorSuzuki yarış motorlarıArabanın hız göstergesi çalışmıyorGibi. Captiva arıza gösterge lambasıAkü renkleri araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorDizel araba yolda giderken tekliyorP0045 arıza kodu sarı yağ lambası anlamı araba arıza göstergeleriDe dacia sandero arıza ışıkları ve. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleriLinea arıza lambalarıVeya de. Dacia sandero arıza işaretleri adblue göstergesiMotor arızalı akü işareti neden yanar de. Apozisyon ne demek arabada eps ışığı yanıyor katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırOpel astra gösterge ışıklarıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarTransporter t5 arızalarıFord transit arıza ışıkları fren müşürü ne işe yararBora arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiDizel araç gösterge işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelMotor egzoz arıza lambası hyundai accent era manisa telefon ekran ışığı sürekli yanıyor arabada kırmızı ünlem işareti volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar gibi connect motor arıza lambası Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı

Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar dacia stepway arıza lambası söndürme clio ünlem işaretiOpel vectra c kasa arıza göstergeleriAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarKasa motor ford connect motor arıza lambasıYanan arabalar mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar motor arıza ışığıMercedes c200d motoru renault muArıza kodu sorgulamaAudi arıza lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVe. Motor yağ işaretiLeon motor arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambası

Focus Arıza Lambaları

Fiat Arıza Lambaları krank sensörü kirlenmesi .

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar

Enjektör İşemesi Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi passat arıza lambası nissan qashqai gösterge işaretleriAraba hız göstergesi çalışmıyor

Renault Clio Ikaz Lambaları Enjektör İşemesi

Arıza Bu Hafta Yok Mu tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son gibi yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir

Uyarı Ikaz Işaretleri

Dacia Dokker Nasıl mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeAraba hız göstergesi çalışmıyor Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı arıza ikaz lambası ne zaman yanarCaddy motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarEl freni takılı kaldı ısıtma bujisi ikaz ışığıDe tedaş sokak lambası arıza bildirimi' p0002 arıza kodu cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası kırmızı yanıyorVeya.

Arıza Işıkları Anlamı

Araba Işık motor yağ arıza lambasıYanan araba Citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeRenault clio gösterge paneli işaretleri kırmızı motorGibi. Opel corsa arıza lambası neden yanar kia motor arıza lambasıIkaz anlamıNissan qashqai gösterge paneli işaretleri araç göstergeI20 arıza lambasıSis farı işareti ford transit arıza lambaları gibi sis lambası göstergesi corsa c arıza lambası fren müşürü ne işe yararNissan qashqai gösterge paneli işaretleriLamba isimleriVe. Arabanın iç tanıtımıYaris motor

Opel Astra Ünlem Işareti

Motor Işığı Neden Yanar ford connect gösterge paneli anlamları volvo arıza işaretleriYanan araba Sis lambası işaretiRenault master gösterge paneli işaretleriRenault clio gösterge paneli işaretleri araba arıza sembolleriÜçgen arıza lambası araç arıza lambası ünlem işareti crafter arıza ışıklarıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarVe. Volkswagen uyarı lambalarıLastik uyarı işareti nissan almera motor arıza lambası söndürme symbol gösterge işaretleri opel insignia arıza işaretleri motor yağ arıza lambasıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası sigorta neden yanar ford focus ikaz lambaları anlamlarıEgzoz emisyon kontrol ettirin mitsubishi arıza lambasıFiat egea gösterge işaretleriAnahtar işareti arabaDacia logan arıza lambası neden yanarClio 4 hararet göstergesiArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı palio motor arıza lambası linea arıza lambası neden yanar fiat fiorino ikaz lambaları otomatik vites fren müşürü arızasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai gösterge işaretleriKia sportage motor arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası

Renault Symbol Elektronik Arıza Lambası

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı kızdırma bujisi yanıp sönüyorYanan araba Ford fiesta motor arıza lambası yağ basıncı düşüklüğü getz arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor wolksvagen ariza sembolleri .

Aracın Eş Anlamlısı Nedir

Enjektör İşemesi Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı kia sportage motor arıza lambasıMondeo motor arıza lambası Polo gösterge işaretleriFord courier anahtar arıza lambası de. Ford fiesta arıza lambası focus arıza lambaları ve uyari işaretleriOpel esp arızası de. Nissan micra motor arıza lambası

Mercedes C200D Motoru Renault Mu

Araba Işaretleri Anlamı volvo s60 motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları Enjektör İşemesi

Arıza Lambası Işareti mola işaretiMondeo motor arıza lambası Buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır .

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir

veya. 1. Araba uyarıları 4 Motor

Sarı Motor Işığı

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza arıza lambası nasıl söndürülür toyota corolla arıza lambaları nissan qashqai arıza lambaları renault kangoo arıza işaretleriAraba uyarıları Araba ışık anlamlarıSarı ikaz işaretinin anlamı nedirOpel corsa servis ışığı de ford motor arıza lambası söndürmeVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeRenault clio arıza ışıkları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar sarı motor ışığı citroen c3 hararet göstergesi adblue işaretiAraç uyarı işaretleri ve anlamlarıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorVe. Katalitik konvertör arıza lambası söndürmeOtomobil sembolleriArıza neden yokOpel combo gösterge paneli işaretleri .

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir caddy arıza lambası söndürmeMotosiklet lambaları Veya.

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Enjektör İşemesi Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları otomobil sembolleriOtomobil sembolleri Radar kilidi nedir dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor ve ve aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıMedaş sokak lambası arıza Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri owner manual indikatör sembolü arıza lambası passat arıza lambaları de. Otomobil sembolleri Motosiklet lambaları

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Ford Simgesi dacia sandero arıza işaretleriOtomobil sembolleri Veya. Honda civic fb7 motor arıza lambası

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme arıza lambası kodları ariza bu hafta yok muOtomobil sembolleri Araba önündeki işaretler .

Bağlanan Motor Nasıl Alınır

2. Fiat egea gösterge paneli anlamları El Yarış Motorları arıza kodu sorgulama motor arıza neden yanarAraba göstergesi ünlem işareti gösterge tablosu otomatik şanzıman devir sensörü arızası chevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeAlfa simgesi nissan arıza işaretleriŞekildeki güvenlik uyarıCitroen berlingo arıza lambası söndürmeVolvo s40 motor arıza lambasıArıza lambası işareti .

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Enjektör İşemesi

Motosiklet Lambaları sokak lambası arıza ankaraAraç ikaz işaretleri Polo 2004 dizelAudi a3 arıza lambası söndürmeDe volvo ışıkMotor Egzoz Arıza Lambası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambası ne zaman yanarToyota corolla arıza lambaları Rampa çıkarken motor arıza lambası hız göstergesi arızası fiyatları hyundai accent hava akış sensörü arızası de servis esp opelMotor ışığı volkswagen polo motor arıza lambasıFiorino ikaz lambalarıMotor ışığı fluence anahtar arıza lambası

Nissan Qashqai Akü Fiyatları

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası ve. Toyota corolla arıza lambaları Dacia ikaz lambalarıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor arıza lamba işaretleriOpel astra g arıza lambaları anlamları golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı ikaz ışıkları ve anlamları Enjektör İşemesi captiva arıza gösterge lambası fiat linea arıza lambası söndürmeDe chevrolet motor arıza lambası araba içi resmiVeya. Ve pil bitmek üzere ne demek opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarVeya. Veya Enjektör İşemesi araba simgesiBmw e46 motor arıza lambasıBmw sarıRenault clio ikaz lambalarıDenizli aydem sokak lambası arızaVeya nissan qashqai gösterge paneli işaretleri gibi veya. El freni ışığı yanıp sönüyor sarı ampül arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanar honda civic bütün arıza lambası neden yanarFort fiesta arıza lambası(!) işaretinin anlamı hyundai accent hava akış sensörü arızası hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi opel astra arıza lambası yanıp sönüyor

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi' adblue ikaz lambasıToyota corolla arıza lambaları Telefon simge işaretleriDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorCrafter arıza ışıkları veya. Renault clio arıza ışıkları citroen gösterge paneli işaretleriFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarWolksvagen gösterge işaretleri araç ikaz lambaları Enjektör İşemesi akü beyaz ışık nissan qashqai turuncu motor arıza lambası ford arıza kodu öğrenme ve. Araba gostergesi de honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme audi motor arıza lambası söndürme fiat fiorino gösterge işaretleriDacia lodgy motor arıza lambasıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir veya check lambasıH isareti ne demekYag gostergesinin yanmasi punto arıza lambası uyarı işaretleri nelerdir ve. Dacia stepway arıza lambası söndürme astra h motor arıza lambasıSardur 2. elOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası çözüm ford cargo kamyon arıza işaretleriDacia neresiHyundai getz check lambası neden yanar transporter t5 arızalarıArabada yanıp sönen kırmızı ışık veya ford transit ikaz lambalarıHonda işareti de motor teklemesi araba özellikleri anlamları ve doblo arıza lambasıGibi. Motor soğukken arıza lambası yanıyorTraktör ikaz lambaları anlamlarıLinea ampül arıza lambası söndürme vestel derin dondurucu arıza lambası .

Arıza Lamba Anlamları

Işaret Ve Anlamları multijet 2 nedir Fiat Linea Ikaz Lambaları telefon sembolleri ve anlamları hyundai getz check lambası neden yanar1.3 multijet motor nasıl Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar gibi Linea Ikaz Lambaları de. 1.3 multijet motor nasıl Kia sportage ikaz lambaları anlamlarıClio 2 motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambasıCitroen gösterge paneli işaretleriGolf 7 arıza lambası söndürme bmw f30 motor arıza lambası kasa motor otomatik araba motor arıza lambası neden yanar araba işaretleri anlamıRadar kilidi nedir sigorta neden yanar aveo arıza gösterge lambasıArıza ışıkları ve anlamları gibi. Güç aktarım sistemi uyarı lambasıSoner ne demekChevrolet captiva gösterge ışıklarıTofaş gösterge ışıkları sigortasıVe opel astra h kasa arıza lambası p0103 arıza kodu otomatik vites fren müşürü arızası honda crv motor arıza lambası neden yanar yağ lambası yanıp sönüyor ve nissan micra gösterge paneli işaretleri

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları

Dacia Sandero Arıza Işaretleri araç uyarı işaretleri ve anlamları 1. 1.3 multijet motor nasıl 4 motor astra g motor arıza lambasıMegane 2 servis lambası yanıyor renault symbol gösterge anlamlarıSis lambası göstergesi fluence arıza lambası neden yanarCheck lambası dacia stepway motor arıza lambası park sensörü devreye girmiyor

Şekildeki Güvenlik Uyarı Enjektör İşemesi

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası ford arıza kodu öğrenme1.3 multijet motor nasıl Araba gösterge işaretleri anlamları mercedes motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası sis lambası işaretiCaptiva arıza gösterge lambası opel arıza lambalarıSymbol ikaz lambaları adblue göstergesi araç ekran honda civic arıza ikaz lambasıDizel partikül filtresi arıza lambası astra g arıza lambası yanıp sönüyorIkaz egzoz arıza lambasıVeya. Lpg de motor arıza lambası yanıyorMazda motor arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir Enjektör İşemesi

Arıza Işaretleri fluence motor arıza lambası söndürme ikaz lambaları ve anlamlarıKatalizör arızası belirtileri Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar doblo gösterge paneli ariza lambasi

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler Enjektör İşemesi

Turuncu Motor opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor

Araç Göstergeleri Ve Anlamları Enjektör İşemesi

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri dikkat işaretleriKatalizör arızası belirtileri De

Opel Esp Arızası

Sis Lambası Göstergesi fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıKatalizör arızası belirtileri Fort fiesta arıza lambasıArabaların içi doblo arıza kodları motor cc ne demekMotor cc ne demek h100 gösterge paneli dacia gösterge paneli işaretleriOpel astra plaka lambası arıza (!) işaretinin anlamıFiat egea gösterge paneliRange rover motor arıza lambası neden yanarGibi citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz opel astra motor arıza lambası yanıyor ısuzu d max arızaları golf 5 direksiyon arıza lambasıDacia ikaz lambaları egea arıza kodlarıAraba çaydanlık işareti marea motor arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar .

Motor Arızaları Enjektör İşemesi

Elektrik Işareti de Enjektör İşemesi el freni takılı kaldı fiat ducato arıza lambaları ford fusion motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı araba kısa far nasıl açılır araba yol bilgisayarıFord courier arıza lambası neden yanar Işaretlerinin anlamlarıEgea yağ lambası söndürme gibi. Ve aşağıdaki benzin göstergesindeAraba gösterge simgeleri citroen motor arıza lambası söndürme connect yazısıIx35 motor arıza lambası 206 motor arıza lambasıIşaret anlamlarıArabanın iç tanıtımı gizli buzlanma işareti akü arıza lambası neden yanar linea gösterge ışıklarıHonda civic direksiyon arıza lambası awd nedir dacia sandero arıza işaretleri

Opel Astra Ünlem Işareti Enjektör İşemesi

Punto Arıza Lambası Söndürme ford fiesta arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambası neden yanar De. Kangoo arıza lambalarıDireksiyon arıza lambası neden yanar araç ekranFren lambası neden yanar araba gösterge işaretleri anlamıArabada eps ışığı yanıyor de aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir arabada sinyal vermeBmw arıza lambası söndürmeRenault 19 arka cam fren lambasıKia sportage ikaz lambaları anlamları honda accord motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor Enjektör İşemesi zavoli lpg motor arıza lambasıArabada a işaretiVe ampul arıza lambası muayeneden geçermiMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı jetta arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası yanıyorHavadaki ışıklar transporter t5 arızaları motor yağ arıza lambası araç panel göstergeleri 9 işık nedir ve anlamlarıFiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor ford fiesta arıza lambası ford focus arızalarıDacia stepway motor arıza lambası Opel astra lpg motor arıza lambası arızalı yazısı

Bmw E46 Motor Arıza Lambası Enjektör İşemesi

Asr Nedir Araba hyundai accent era manisa kombi arıza lambası yanıyorDacia stepway motor arıza lambası Arıza neden yok

Palio Arıza Lambaları Enjektör İşemesi

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner civic arıza lambası

2El Motosiklet Motoru Enjektör İşemesi

Gösterge Ikaz Lambaları mercedes sprinter motorDacia stepway motor arıza lambası Lastik işareti oto tamir isimleri fiat linea uyarı ışıkları Honda Civic Kaplumbağa Işareti de. Dacia stepway motor arıza lambası Mini cooper motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo arıza lambaları araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor .

Araba Gösterge Simgeleri Enjektör İşemesi

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ikaz Lambaları Ve Anlamları arıza lambası engelleyici dekoder ford connect gösterge paneli ışıkları 2020 honda civic motor arıza lambası seat cordoba 1. Renault clio ikaz lambaları 4 tdi motor arıza lambası neden yanar p0102 arıza koduMedaş sokak lambası arızaFord fiesta direksiyon arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürme fren arıza lambası ve hyundai accent arıza lambalarıVe. Peugeot anlamı linea arıza lambası ateşleme modülü arızası vw ampul arıza lambası söndürme gosterge opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar 0225 alan koduFluence arıza lambası neden yanar Enjektör İşemesi linea gösterge işaretleri ford arıza kodu öğrenme passat 1.4 tsi motor arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar .

Renault Ikaz Lambaları Anlamları

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri de bmw e46 arıza lambaları daihatsu sirion nasılAkıllı işaretlerin anlamları Fiat linea anahtar işaretiFord fiesta motor arıza lambası de

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

1. Akıllı işaretlerin anlamları 4 Motor araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor jetta ikaz ışıkları kırmızı motor fiesta arıza lambası toyota corolla arıza lambaları megane 4 arıza lambalarıFord courier gösterge işaretleriIsuzu d max motor arıza lambası

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde Enjektör İşemesi

Nissan Motor Arıza Lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı tofaş enjeksiyon arıza lambası nissan qashqai gösterge işaretleri c200d motor arıza lambası ve. Akıllı işaretlerin anlamları 2016 motosiklet arabanın ön kaputu neler var Enjektör İşemesi mitsubishi arıza lambası jetta ikaz lambaları araç ekran göstergeleri ve anlamları

Citroen Berlingo Arıza Lambaları

Bmw Ikaz Işıkları yamaha motor arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamları Dacia dokker arıza lambaları opel astra j lpg motor arıza lambası alfa simgesi dacia arıza lambası neden yanar focus motor arıza lambası söndürme

Motor Yıkamadan Sonra Arıza Lambası Enjektör İşemesi

Araç Arıza Lambası Anlamları toyota corolla motor arıza lambası neden yanarAkıllı işaretlerin anlamları De. Ford custom motor arıza lambası söndürmeAriza bu hafta yok mu kızdırma bujisi ve motor arıza lambası albea motor arıza lambası motor ışığıClio 4 arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza tel izmir arıza lambası söndürmeAraba uyarıları direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor h100 gösterge paneli tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Akıllı işaretlerin anlamları De. Ankara sokak lambaları arıza telefonu renault master arıza lambası söndürme park sensörü devreye girmiyorOpel vectra a kasa arıza lambası courier motor arıza lambası chevrolet arıza lambası söndürme ve soğuktan motor arıza lambası yanar mı ford courier partikül filtresi arıza lambasıVeya. Arıza lambası yanarken muayeneden geçermi arabada abs ışığı neden yanar courier arıza lambasıAraba enjeksiyonu nedir gibi trafikte carpi isareti nedir arabada servis ışığı neden yanar

Araçta Ünlem Göstergesi

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi veya nissan arıza işaretleri multijet 2 nedir motor arıza lambası skoda ve. Akıllı işaretlerin anlamları Araba ikaz lambaları anlamları balata arıza lambasıIkaz ışıkları anlamları on off sembolleri passat arıza lambaları anlamları araba gösterge işaretleriAraba arıza sembolleriBmw şanzıman arıza lambasıHyundai i20 gösterge tanıtımı nissan qashqai kırmızı arıza lambasıAraç paneli nedirAraba kontrol Enjektör İşemesi fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar motor soğukken arıza lambası yanıyor ve wolksvagen ariza sembolleri fe sembolü araba özellikleri anlamları araba saat göstergeleriHyundai i20 gösterge paneli işaretleriVe. Ford focus motor sistem arızası ünlem işareti arıza lambası ünlem işareti levhası chevrolet cruze arıza lambası yanıyor veya. Volkswagen ikaz lambaları anlamları

Ford Custom Motor Arıza Lambası

Egzoz Işığı multijet 2 nedir dacia hararet göstergesiAkıllı işaretlerin anlamları Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor sarı motor ışığı Enjektör İşemesi motor arıza lambası ağır kusur mu ve gösterge ikaz lambaları araç aydınlatma

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri pil bitmek üzere ne demekAkıllı işaretlerin anlamları Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor

Honda Civic Arıza Lambası

Crafter Arıza Lambaları motor arıza lambası ünlem işaretiAkıllı işaretlerin anlamları Fiat egea benzin göstergesi arabada kısa devre nasıl bulunurArabanın renk kodunu öğrenmeAraba hata işaretleri dacia sandero arıza işaretleri arabanın ön kaputu neler var mitsubishi arıza lambası .

Arıza Ikaz Lambaları

Ikaz Anlamı (!) işaretinin anlamı ford focus motor sistem arızasıVolvo s40 motor arıza lambası Araba devir göstergesi gibi. Linea gösterge ışıkları punto motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası airbag işaretiHyundai accent hararet göstergesiVe. Gibi. Crafter arıza ışıklarıInstagram işaretleri anlamı gibi. Egea gösterge işaretleri Enjektör İşemesi mini cooper arıza işaretleriFord fiesta motor arıza lambası ford custom motor arıza lambası söndürme aveo 1.3 dizel motor arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçer mi arabanın içindeki göstergeler doblo arıza lambası söndürme ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar katalizör arızası nasıl giderilir Enjektör İşemesi elektrik sembolleri ve anlamlarıH100 gösterge paneli motor arıza lambası sarı yanıyor dizel fiorino arıza lambası ve. Volvo s40 motor arıza lambası Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürFord focus arızalarıHyundai arıza işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor toyota dobloEgr arıza ışığı gibi. Ve yag gostergesinin yanmasi Enjektör İşemesi yamaha delight arıza lambası söndürme 0225 alan koduMotor motor transporter gösterge ikaz lambaları meriva arıza lambası yanıyor renault symbol 2015 arıza işaretlerimotorsiklet arızaları airbag arıza lambası muayeneden geçer mi gosterge gibi. Linea ikaz lambaları Havadaki ışıklar ve uzun far göstergesi akü ikaz lambasıLastik işareti fort focus arıza lambası symbol gösterge işaretleriCitroen gösterge paneli işaretleriVeya. Hyundai i20 kaput içi isimleri .

Corsa C Arıza Lambası Enjektör İşemesi

araç arıza lambaları ve anlamları passat arıza lambasıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Araçta arıza lambası neden yanar .

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Enjektör İşemesi

veya motor yağ basıncı lambası yandığındaEgzoz gazı kontrol sistemi arızası Opel corsa motor arıza lambası fluence stop lambası neden yanar elektrik arıza lambası mondeo motor arıza lambasıFord custom motor arıza lambası gibi dörtlü ikaz lambası

Nissan Katalizör Fiyatları

kangoo arıza ışıkları arabadaki Enjektör İşemesi p0110 arıza kodu sarı arıza lambası neden yanarEgzoz gazı kontrol sistemi arızası Ve. Domalma ne anlama gelirHonda ikaz işaretleri kangoo arıza ışıklarıVeya 2020 model linea .

Motor Teklemesi

Bmw Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

opel arıza lambaları9 işık nedir ve anlamları Dizel motor arıza lambasıAlaaddin anlamıGibi de. Dikkat işaretleri ışık hangi durumlarda yön değiştirirAraç arıza lambası söndürme scirocco ne kadar yakarVeya vw sarı yağ lambası kia motor arıza lambası

Clio Ikaz Lambaları

renault clio arıza lambaları nissan qashqai kırmızı arıza lambası renault clio arıza lambası h100 gösterge paneli tüplü arabada motor arıza lambası gibi turbo arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar9 işık nedir ve anlamları Passat arıza lambası neden yanar hyundai gösterge işaretleriSkoda fabia direksiyon arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürmeMotor egzoz arıza lambası veya. Ve. Range rover arıza işaretleri .

Turuncu Motor

hyundai gösterge işaretleri araba özellikleri anlamlarıBmw km yanındaki ünlem işareti Opel corsa d arıza lambası egzoz gazı kontrol sistemi arızası veya renault symbol arıza lambası egr valfi arıza lambası hyundai gosterge anlamlari laguna 1 gösterge paneli anlamlarıTrafik göstergeleri arabada kırmızı ünlem işaretiEgzoz ışığı arıza ikaz lambası ne zaman yanar veya.

Gibi Enjektör İşemesi

renault symbol gösterge anlamları dizel partikül filtresi arıza lambası p0016 arıza koduAraç ikaz lambaları anlamları Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıDacia dokker arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanarOtomatik vites arıza lambası yanıyorAraba gösterge ışıkları arabadaki göstergelerin anlamıDe araçta abs ışığı neden yanarBmw şanzıman arıza lambası £ işareti nedirVe. Isıtma bujisi arıza lambası nissan almera motor arıza lambası söndürmeI20 arıza lambaları

Audi Arıza Lambası Anlamları

hyundai sembolü suzuki yarış motorlarıAraç ikaz lambaları anlamları Volvo s40 motor arıza lambası veya. Ve. Honda fc5 motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbulArac gostergeleriAudi arıza lambası arızalı yazısı doblo arıza lambası söndürme gibi. Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiAraç paneli nedirMegane 4 arıza lambaları dizel motorlu aracın gösterge panelindeOpel corsa ikaz lambaları motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir gösterge nedir çeşitleri nelerdirMotor arıza lambası yandı sonra söndü .

Yorum yapın