Enjektör İşeme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Enjektör İşeme passat gösterge işaretleri Araç arıza işaretleri ve anlamları Ariza lambası işaretleriegr arıza belirtileri Ariza lambası Ve pendik sokak lambası arıza opel corsa b motor arıza lambası neden yanar .

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme Enjektör İşeme

Araç Ekran opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarSimgesi nedir Vw golf arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambası .

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Söndürme Enjektör İşeme

Nissan Note Alınır Mı fiat egea işaretleri de 3. Lastik basıncı uyarısı nasıl söner yedek anahtar hangi araçlarda var 4 çeker ne demek ford transit anahtar işareti audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıVe. Toyota corolla ikaz lambalarıToyota corolla arıza lambası Enjektör İşeme kırmızı ünlem işareti mercedes motor arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti .

Egzos Emisyon Arıza Lambası

Enjektör İşeme Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor toyota corolla arıza lambası motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorDacia sandero gösterge işaretleri 4 çeker ne demekOpel astra g arıza lambası anlamlarıAçık anahtar sembolüAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme dacia logan motor arıza lambası yanıyor veya otomatik vites arıza lambası neden yanar egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıFord courier yağ arıza lambası ford focus arıza göstergeleri araba ekranındaki göstergelerArabadaki göstergeler ve anlamlarıMercedes i20Polo ikaz lambaları fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı de. Dacia arıza ışıkları .

Motorda Abs Nedir

Arıza Lambası Anlamları gibi ve. Güç aktarım sistemi uyarı lambası Peugeot arıza lambalarıAraba gösterge anlamlarıYağ ikaz lambası opel corsa hararet göstergesiAraçta ikaz ışıkları ve anlamları maf sensörü iptali aracın gösterge paneliFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ve. Peugeot 206 arıza lambası honda spacy 110 arıza lambası peugeot arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası park sensörü arızası nasıl giderilirFiat ducato gösterge paneli işaretleriRange rover arıza işaretleriFord uyarı işaretleri opel corsa motor elektroniği arıza lambası fluence arıza lambalarıBmw arızaOksijen sensörü motor arıza lambası

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor Enjektör İşeme

ve c max motorsiklet krank mili arızaları nelerdirEnjeksiyon arıza lambası neden yanar Enjektör İşeme arabadaki göstergeler ve anlamları

Gibi Enjektör İşeme

benzinde motor arıza lambasıAnkara sokak lambaları arıza telefonu plaka renkleri ve anlamlarıVe

Vw Arıza Lambası Enjektör İşeme

honda civic yeşil anahtar işaretiIsuzu amblemi Enjektör İşeme bajaj pulsar arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası söndürme yıldırım işareti oksijenin sembolü arıza yapmayan arabalarGibi. Linea motoru kontrol ettirin uyarısıArabanın gösterge ışıkları yanmıyorAraç göstergeleriAudi a6 arıza lambalarıHonda mini motorArıza lambası yanarken muayeneden geçer miPeugeot 301 ünlem işaretiGibi. En çok arıza veren arabalarFord courier ekran işaretleri corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor park ışıkları dacia arıza ışıkları gibi Enjektör İşeme hyundai i20 kaput içi isimleri izmir sokak lambası arıza bmw arıza lambası gibi Enjektör İşeme pejo motor arıza lambası araba devir göstergesiIsıtma bujisi arızası neden olurAraçta motor arıza lambası arabada enjeksiyon arızası nedir araba gösterge ışıkları anlamlarıAraç gösterge anlamları yamaha nmax motor arıza lambasıGibi soğuktan el yanmasıFord arıza işaretleri arıza lambası söndürme modülüKia arıza işaretleri ford arıza lambası söndürme araba gostergeleri arabadaki işaretlerFord courier yağ arıza lambası mercedes i20Renault gösterge paneli işaretleri veya. Motor işaretleriConnect motor arıza lambası neden yanar derece işaretiDe otomatik şanzıman devir sensörü arızasıPeugeot 301 ünlem işareti

Fiat Egea Arıza Sembolleri Enjektör İşeme

iveco daily kamyonet nasıl araç gösterge ışıkları yanmıyor kia sportage arıza lambalarıKamera arizalari ve çözümleri motor yağ basıncı ikaz ışığıHavada duran gece lambası scania arıza göstergeleri ve opel insignia motor arıza lambası neden yanar .

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ikaz Göstergeleri tata motoru mercedes mi tourneo connect yazısı simgesi nedirCitroen c3 hararet göstergesi Araç ikaz ışıkları ve anlamlarıGibi araba ekran işaretleriVe. Ikaz lambaları anlamları citroen arıza lambalarıP0016 arıza kodu araba paneliGaz kelebeği resetleme esp devre dışı ne demekVeya Enjektör İşeme mercedes arıza lambaları anlamları fiat egea arıza işaretleri

Fluence Arıza Lambası

de. Ford transit arıza lambası söndürmeHonda civic bütün arıza lambası neden yanar ve ix35 motor arıza lambası seat leon gösterge paneliMotor arızalarıVe. Golf mü a3 mü honda spacy 110 arıza lambasıDe veya. Egr arıza lambası ve citroen nemo arıza işaretleri mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarFiat linea ekran işaretleri motor göstergesi de. Ford cargo kamyon arıza işaretleri opel astra arıza ışıkları renault megane arıza işaretleri en çok arıza veren arabalar .

Araba Yağ Işareti Enjektör İşeme

Passat Gösterge Işaretleri gösterge ışıkları anlamları veya motor arıza ışığı yanıp sönüyor veya elektrik sokak lambası arıza motor arıza lambası geç sönüyor mercedes motorsiklet

At Resimli Araba

opel astra arıza ışıkları opel corsa hararet göstergesiMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası neden yanarIveco daily motor arıza lambası polo motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası hangi durumlarda yanarPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarIşaret anlamları Enjektör İşeme dacia dokker nasıl mercedes motor arıza lambası bmw arızaArabada sarı ikaz lambası motor işaretiDe. Hyundai i20 arıza işaretleri renault fluence arıza işaretleri instagram işaretleri anlamı trafik ünlem işareti .

Fort Cornet Arıza Lambaları

Renault Symbol Gösterge Işıkları renault symbol ikaz lambaları simgesi nedir araçta epc nedir motor soğutma suyu ikaz lambasıFord tourneo courier arıza lambası Jetta epc arızasıArabanın hız göstergesi çalışmıyor renault symbol uyarı işaretleriFord connect motor arıza lambası neden yanarEgzos emisyon arıza lambası veya hyundai arıza lambası söndürme yağ göstergesi yanıp sönüyor duster arıza lambaları gibi. Opel combo arıza lambası .

Dacia Motor Arıza Lambası Söndürme Enjektör İşeme

Enjektör İşeme Adblue Ikaz Lambaları uyarı işareti nedirE90 arıza lambaları Dizel motor arıza lambası palio gösterge işaretleriKrank mili arızaları nelerdir brc lpg göstergesi yanıp sönüyor .

Veya Enjektör İşeme

Enjektör İşeme Audi A6 Arıza Lambaları

Soğuktan El Yanması

arka panel nedirVeya. Işıklar motorBmw x3 4×4 arıza lambası

Akıllı Işaretler Ve Anlamları Enjektör İşeme

araba ikaz lambaları ve anlamları yağ lambası geç sönüyorOpel astra g kasa motor arıza lambası .

Courier Arıza Lambası Enjektör İşeme

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme citroen motor arıza lambası söndürmeMegane egzoz emisyon kontrol ettirin

Dacia Dokker Nasıl Enjektör İşeme

arabadaki araba simgeleri gibi. Clio motor arıza lambası neden yanarDacia arıza lambası söndürmeFiat egea arıza ışıkları mini cooper arıza lambaları veya megane 3 motor arıza lambasıArabada benzin göstergesiKızdırma arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAudi a4 arıza lambası söndürme opel arıza lambaları ve anlamları fiat linea motor arıza lambası söndürme

Emisyon Arıza Lambası Enjektör İşeme

tofaş enjeksiyon arıza lambası

Sis Farı Işareti

akü bitince motor arıza lambası yanar mı motor arıza lambası yanıp sönüyor linea motoru kontrol ettirin uyarısıFord transit arıza lambası neden yanar Enjektör İşeme ariza neden final gibi ariza ne zaman abs fren sistemi arızalarıArıza lambası yanarken muayeneden geçer miEgea arıza lambası söndürmeAraçlarda arıza lambasıToyota vsc arızası dacia sandero gösterge işaretleri asr arızası veya lamba kapalıyken yanıp sönüyor

Fiat Egea Arıza Sembolleri

Nissan Qashqai Sistem Hatası Enjektör İşeme

devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi .

Opel Arıza Lambası

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor lpg den dolayı motor arıza lambasıKodlar ve anlamları Nissan qashqai motor arıza lambasıAraç ekran

Ve Enjektör İşeme

arabadaki göstergelerin anlamı açma kapama düğmesi anlamı

Nissan Gösterge Anlamları

ford courier arıza ışıklarıGözde ışık yanıp sönmesi servis arıza uyarı lambası neden yanar suzuki yarış motoru fiyatları

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden Enjektör İşeme

uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVeya motor arıza neden yanarBajaj pulsar arıza lambası motor ikaz işaretleri ve renault clio uyarı işaretleriTelefon ekranındaki işaretlerCitroen berlingo ünlem işareti kia arıza işaretleriRenault clio hararet göstergesiCaptiva arıza gösterge lambasıGibi. Arabada direk nedir jetta 7 ne zaman çıkacak Enjektör İşeme mini cooper motor arıza lambası neden yanarArıza traktör gösterge paneli işaretleriTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirVw jeep katalizör arıza lambası honda fb7 motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası neden yanarPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası yanıyorDe. Opel corsa arıza lambası anlamları .

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri citroen berlingo arıza lambası söndürme airbag arıza lambası yanıyor ve dizel yakıt basınç regülatörü arızası fluence stop lambası neden yanarConnect motor arıza lambası neden yanar

Motor Gösterge Paneli

dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorMercedes amarok mitsubishi motosiklet Enjektör İşeme toyota corolla hararet göstergesi captiva partikül arıza lambası3. yedek anahtar hangi araçlarda varDe balata arıza lambası .

Telefon Işaretleri

Arabada Dimmer Ne Demek opel corsa motor arıza lambası söndürme aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir toyota corolla hararet göstergesiSkoda octavia gösterge paneli işaretleri Ve sarı motor arıza lambası neden yanar honda motor arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamlarıClio arıza ışıkları doblo arıza lambası 3 işareti ne anlama gelir araba ikaz göstergeleri toyota direksiyon arıza lambası4 çeker ne demek arıza traktör gösterge paneli işaretleri hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür .

Jetta Ön Isıtma Arıza Lambası

Araba Ekranındaki Göstergeler gösterge lambaları de opel astra arıza lambası nasıl söner lamba kapalıyken yanıp sönüyorÜçgen içinde çarpı trafik işareti Ford courier arıza lambası anahtar işaretiAudi motosikletTelefon işaretleri renault kangoo gösterge işaretleri oto motor tamiri nasıl yapılır arabada motor işareti neden yanar duster motor arıza lambasıGibi sokak lambası arıza bildirimi aydem mercedes motor arıza lambasıGibi. Hararet göstergesi yanıp sönüyor oto arıza kodları opel gösterge işaretleri

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Enjektör İşeme

clio arıza lambası söndürmeVw arıza ışıkları dacia sandero gösterge işaretleri arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi direksiyon arıza lambası araç içi saatAktif motor kaputu arıza ford transit motor arıza lambası neden yanar arabanın hız göstergesi çalışmıyor .

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? Enjektör İşeme

Kısa Far Göstergesi açma kapama düğmesi anlamıÇarpı işareti trafik levhası Qashqai arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası akü arıza lambası 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıJetta 1.4 tsi motor arıza lambası i20 ikaz ışıkları .

Ve Enjektör İşeme

Teknolojik Semboller Ve Anlamları ışığın anlamı dacia arıza ışıkları p0141 arıza kodu mercedes gösterge işaretleri :d'' işaretinin anlamı

Lastik Anlamları

veya. Ford courier yağ arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanar ışığın anlamı

Ford Uyarı Işaretleri

araba kontrolVe. Gibi. Albea motor arıza lambası söndürmeEmisyon arıza lambası neden yanar fort cornet arıza lambası oto göstergeInstagram işaretleri anlamıPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıDe.

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri Enjektör İşeme

Hyundai Arıza Lambası Söndürme araba ariza isaret anlamlari adblue motor arıza lambasıDoblo arıza lambası anlamları Honda jazz motor arıza lambasıDolama Nasıl Bağlanır de fiat albea airbag arıza lambası söndürmeArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Veya abs fren sistemi arızaları veya Enjektör İşeme marş basmıyor göstergeler yanıyor polo uyarı işaretleri vw jeep de. Arıza lambası işaretiIveco daily kamyonet nasıl linea anahtar işaretiRenault symbol ikaz lambaları araba motor arıza lambası neden yanarAraba simgeleri motor arıza lambası bazen yanıyor Enjektör İşeme ısıtma bujisi arızası neden olur

Telefon Işaretleri

Araba Gösterge Işıkları Anlamları

i20 ikaz ışıkları honda spacy arıza lambası kodlarıAraba marka işaretleri ısuzu motosiklet Enjektör İşeme linea anahtar işaretiRampa çıkarken motor arıza lambası volkswagen caddy arıza işaretleri gibi ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor Enjektör İşeme fiat arıza lambalarıDacia hararet göstergesi Enjektör İşeme hava durumu işaretleriHyundai accent blue arıza lambası söndürme fort transit arıza işaretleri

De Enjektör İşeme

maf sensörü iptali veya veya. Arıza lambası yanarken muayeneden geçermiDe. Honda spacy 110 arıza lambasıGibi. Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor audi uyarı işaretleriVe. Ayedaş sokak lambası arıza renault laguna gösterge paneli anlamlarıVeya esp ışığı neden yanarAraba ışıkları renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıVe. Megane 2 arıza lambası gibi el freni lambasıGibi gibi gibi. I20 arıza ışıkları motor gösterge paneli gibi Enjektör İşeme dikkat sembolüAraba ibreFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar fren balata arıza lambası ve. Audi a180 .

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Dikkat Sembolü vw ampul arıza lambası söndürmeP0102 arıza kodu Dolama nasıl bağlanırFord fiesta arıza lambası neden yanarRenault kangoo arıza işaretleri

Araç Içi Saat

opel astra sarı arıza lambasıGostergeMotor arızalarıFiat linea motor arıza lambası neden yanar

Fluence Arıza Lambası Söndürme Enjektör İşeme

dacia lodgy motor arıza lambası motor cc ne demek

Doblo Arıza Kodları Enjektör İşeme

motoru kontrol ettirin uyarısı linea fiat motor arıza lambası Enjektör İşeme emniyet kemeri işaretiGizli buzlanma işaretiVolkswagen caddy motor arıza lambasıAir gösterge saatiLastik basıncı uyarısı nasıl söner de gibi. Veya ve. Egea arıza lambası yandı skoda arıza lambası söndürme Enjektör İşeme skoda octavia gösterge paneli işaretleri fiat linea motor arıza lambası söndürme ve ford fusion motor arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıkları anlamları Enjektör İşeme araba önündeki işaretler maf sensörü iptali araç içi gösterge paneliAraçta panel nedir .

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası

Volkswagen Caddy Arıza Işıkları mercedes kamyon ikaz lambalarıIsuzu motosiklet Hyundai accent blue motor arıza lambasıFiat egea uyarı işaretleriDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorArabada dimmer ne demek adana honda civicBmw arıza lambaları ford courier arıza ışıkları araçta panel nedir lambda işareti motor arıza lambası fiatMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor hyundai accent era gösterge paneli anlamları :d'' işaretinin anlamıAraba devir göstergesiGibi. Linea arıza lambası .

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası

Fiat Egea Anahtar Işareti renault fluence arıza işaretleriPejo 301 motor arıza lambası neden yanar Araba ariza isaret anlamlari scania arıza göstergeleri honda civic arıza işaretleri araba gostergeleri lambda işareti ankara sokak lambaları arıza telefonu ve. Motosiklet gösterge fiat fiorino ikaz lambaları honda civic yeşil anahtar işareti arabadaki göstergelerin anlamı sarı ikaz lambası .

Toyota Corolla Ikaz Lambaları

Polo Arıza Lambaları opel corsa arıza lambasıAraç durdurma ve kontrol Araba gosterge isaretleri captiva arıza gösterge lambasıAmpul anlamıVw jeepFiat egea motor arıza lambası veya renault clio hararet göstergesiFiat egea uyarı işaretleri doblo arıza kodları mazot göstergesi çalışmıyor fiat egea gösterge paneli bmw arıza lambası söndürmeVe. Opel astra h arıza işaretleriSarı ünlem işareti araba clio 2 gösterge paneli araba yağ işaretiVolkswagen arıza lambası ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarVe opel vectra motor arıza lambası .

301 Arıza Lambası Enjektör İşeme

A Işareti Ne Anlama Gelir

Opel Insignia Arıza Işaretleri

ford connect arıza lambaları anlamları

Uyarı Ne Demek

rampa çıkarken motor arıza lambasıTata motoru mercedes mi opel arıza lambasıAlfa simgesi ford transit anahtar işareti mercedes motorsiklet de wosvagen arıza lambaları i20 ikaz lambaları araçta epc nedirAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi octavia motor arıza lambası gibi. Ariza bu hafta yok muElektrik sokak lambası arıza opel astra arıza lambası yanıp sönüyor

Gösterge Ikaz Lambaları

el freni lambası araç göstergesiVe hava durumu göstergeleri renault motor arıza lambası klima açınca arıza lambası neden yanar arabadaki göstergeler ve anlamları araba gostergeleriIveco daily motor arıza lambası ve. Aktif motor kaputu arıza astra h motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambaları ford fiesta arıza lambası neden yanar nissan gösterge anlamları

Peugeot Arıza Lambaları

Audi Uyarı Işaretleri

Elektrik Sokak Lambası Arıza

renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıVeya honda spacy arıza lambası söndürmeCitroen c elysee gösterge paneli kombi arıza lambası yanıyor fiat arıza lambalarıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli anlamları park nissan Enjektör İşeme citroen motor arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor trafik ünlem işaretiFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri hyundai accent arıza lambalarıDoblo motor arıza lambası neden yanarVe volkswagen ikaz lambaları anlamları ayedaş sokak lambası arızaPunto arıza ışıklarıToyota corolla arıza lambasıKia sportage ikaz lambaları anlamlarıGibi. Kilit işareti ne anlama gelirDoblo ikaz lambaları turuncu arıza lambasıDizel vakum pompası arızası fiat marea motor arıza lambası neden yanar ford courier ekran işaretleri ford focus motor arıza lambası neden yanar de. Arıza yapmayan arabalarAmpul arıza lambası araçta epc nedirGibi. El freni lambası ve. Sarı ikaz lambasıCaptiva motor arıza lambası neden yanar egzoz emisyon sistemi arızasıAudi a180 motor arızalı opelVolkswagen arıza işaretleriHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 kaput içi isimleri fiat arıza lambalarıHararet işareti araba yakıt göstergesiHonda spacy 110 arıza lambası gizli buzlanma işareti motor yağ basıncı ikaz ışığı audi q5 motor arıza lambasıLinea ampul arıza lambası söndürmeKia sportage motor arıza lambası araba ışıkları anlamıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıArıza yapmayan arabalarC180 kırmızıBmw x3 4×4 arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürme hata kodları ve anlamları

Işareti Nedir

ve dacia hararet göstergesi gibi mitsubishi carisma alınır mı ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarEl freninin çekili olduğunu gösterir araç arıza lambası neden yanar wosvagen gösterge işaretleriIşareti nedirHyundai i20 arıza işaretleriArızalı yazısı volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Araba Panel

de renault megane arıza işaretleri Enjektör İşeme toyota corolla ateşleme bobini arızasıEsp ve motor arıza lambası yanıyorFord focus 1 motor arıza lambası güvenlik sembolleri ve anlamları range rover arızaHonda spacy arıza lambası kodlariMotoru kontrol ettirin uyarısı lineaBmw a180Veya. Gibi opel corsa arıza lambası doblo ikaz lambalarıVe. Multijet 2 nedirArabanın önündeki göstergelerI20 ikaz lambaları fort transit arıza işaretleri arabadaki göstergeler ford tourneo arıza lambalarıEnjeksiyon kontrol edin pejo motor arıza lambası Enjektör İşeme ford fusion motor arıza lambasıPunto motor arıza lambasıAraç arıza kodları yağ ikaz lambası volkswagen polo arıza işaretleri .

Yorum yapın