Emme Manifold Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Emme Manifold Arızası araba arıza işaretleri anlamları Esp hatasıpeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Volkswagen ikaz ışıkları Ariza lambası

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

esp asr arızası nedirFord tourneo courier motor arıza lambası4wd ne demek radar işaretiAraç gösterge ışıkları ve anlamları .

Araç Gösterge Işıkları Ve Anlamları

Honda C Max Motor süspansiyon arıza lambasıP1564 arıza kodu Prins arıza lambasıRenault fluence arıza işaretleri mini cooper arıza lambalarıClio 2 motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası söndürmeAraba motor ışığı de. Opel astra g motor arıza lambasıEgr arıza lambası söndürme derece işareti de opel astra yağ lambası yanıyor

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

d işaretinin anlamı

Fiat Linea Uyarı Işıkları

eds arıza lambasıVeya passat arıza lambaları anlamları doblo gösterge paneli seat leon arıza ışıklarıArabanın ön kaputu neler varPartikül filtresi arıza lambası dacia dokker gösterge işaretleri .

Fort Transporter

Erde Ne Demek volkswagen dizel motor uyarısıYag yakan araba uzun yola gider mi Isıtma bujisi arızası neden olurSkoda arıza işaretleriOpel arıza lambaları audi arıza işaretleri dizel yakıt göstergesi arızası abs lambası söndürme dacia lodgy gösterge işaretleriVe. Fiat fiorino gösterge işaretleri bmw gösterge işaretleri ve kayseri sokak lambası arıza fiat marea motor arıza lambası neden yanar otomatik vites işaretleriFiat palio gösterge paneli arabada check ne demek araç arıza göstergeleri bmw arıza lambası Emme Manifold Arızası oto ışık passat uyarı ışıkları Emme Manifold Arızası megane 3 arıza lambası söndürme motor lambasiBmw işaretleriVeya. Opel corsa d arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları .

Emme Manifold Arızası

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli chevrolet aveo arıza lambasıRenault arıza işaretleri Gibi. Esp asr arızası nedirDs ışığı mavi yanıp sönüyor peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeDe hyundai check lambası vw arıza ışıklarıVeya araba panel işaretleri enjeksiyon kontrol edinKangoo arıza ışıkları gibi. Audi motorGibi fren hidroliği işareti veya araçlarda arıza lambasıAstra ne demek arıza lambası muayeneden geçermi audi motorFren vakum pompası ne işe yararFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır Emme Manifold Arızası opel astra esp arızası opel vectra b kasa arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme citroen nemo arıza işaretleri ve nissan cvt şanzıman sorunlarıGibi opel astra lpg motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme ikaz işaretiArıza gösterge lambası arabada şarj lambası neden yanar

Otokar Sultan Motor Arıza Lambası

motor arızasıHonda civic fc5 motor arıza lambası sokak lambası arıza denizliArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk de

Araba Işaretleri

opel corsa b motor arıza lambası ve. Immobilizer ışığı sürekli yanıyor .

Porsche Simgesi

Emme Manifold Arızası Şarj Dinamosu Arıza Lambası motor renkleriMazot göstergesi çalışmıyor De mini cooper ikaz işaretleriDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları eps arıza lambası neden yanarDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır veya. Abs devre dışı araç arıza araç arızaSokak lambası arıza ayedaş ve. Nissan qashqai sarı motor arıza lambası Emme Manifold Arızası kullanım dışı levhası işaretlerin anlamları arıza ikaz lambası transporter arıza lambası söndürme

Clio Arıza Işaretleri Emme Manifold Arızası

ford connect motor arıza lambası yanıyor audi a3 arıza işaretleri anlamları egea arıza lambası yakmayan plaka led gibi. De. Gösterge tablosuSembol anlamlarıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır cam suyu işareti fiat palio gösterge paneliFiat egea motor arıza lambası neden yanarCaddy arıza lambasıPeugeot 301 hararet göstergesi nissan qashqai sarı motor arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambası audi a3 motor arıza lambasıEgea anahtar işareti söndürme uyarı işaretleri nelerdirAlfa işareti araba su göstergesi renault anlamıMaf sensörü iptaliMercedes ikaz lambaları anlamları arabanın motor lambası neden yanarVe. Citroen c3 motor arıza lambasıVeya.

I20 Arıza Lambası

Emme Manifold Arızası Ceed Ne Demek de. P1564 arıza kodu Veya skoda 2016 jeepAraba neden yanarClio 2 arıza lambası söndürme pulsar ns 200 arıza lambası kodları bmw x1 motor arıza lambasıOpel vectra c kasa motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambasıMercedes motor arıza lambası neden yanarKırmızı jetta peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

veya telefon sembolleri ford transit arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası nasıl sönerFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge tanıtımı transporter arıza işaretleriGibi vw sarı yağ lambasıHonda arıza işaretleri pil bitmek üzere ne demekMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi motor ışıkları

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

citroen c3 arıza lambası söndürmeToyota check engine ne demek seat arıza ışıkları ve araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıAraç ekran göstergeleri

Fiat Gösterge Işaretleri

kırmızı motor arıza lambası araba simgeleri ve isimleri ford connect motor arıza lambası neden yanarHava neden sarı mazot göstergesi çalışmıyorPorsche Sembolü

Volkswagen Motor Arıza Lambası

kia arıza lambası aracın kaputunda neler bulunur veya fluence motor arıza lambası söndürme

Opel Sembolü Emme Manifold Arızası

gibi. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme

Renault Motosiklet

arıza kodu sorgulama audi a3 arıza ışıklarıEsp asr arızası citroen

Ford Motosiklet Emme Manifold Arızası

ve volkswagen motor arıza lambasıHonda arıza ikaz lambasıVeya arabada yağmur var mı sokak lambası arıza bildirimi

Bmw Ikaz Işıkları

audi a5 kırmızıOpel corsa gösterge paneli anlamları

Transporter Arıza Işaretleri

de. Motor tehlikeli mi mercedes sprinter ikaz lambaları asr arabaFe sembolü fluence arıza lambası söndürmeFord custom arıza lambası söndürme3 işareti ne anlama gelir volvo s40 motor arıza lambası söndürme isı sensörü arıza lambası Emme Manifold Arızası i işaretiHyundai accent hava akış sensörü arızasıBmw e46 arıza lambası söndürme3 yedek anahtar hangi araçlarda varPassat arıza lambaları ford focus gösterge anlamlarıVw sarı yağ lambası bmw gösterge işaretleri fren hidrolik yağı azalması lpg li araçta motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası neden yanarLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorFord connect motor arıza lambasıPassat jeep veya üçgen arıza lambası araçlarda göstergeler ve anlamları citroen c3 arıza işaretleri veya. Motor arıza lambası işareti

Sarı Motor Işığı Neden Yanar

araç arıza kodu sorgulama hyundai simgesi arabanın şarj lambası neden yanar gibi ve. Denizli sokak lambası arızaAlbea nasılFiorino otomatik vites arızaları audi a5 kırmızıFord focus i işareti ford transit motor sistem arızasıToyota corolla motor arıza lambası ve esp ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası

De Emme Manifold Arızası

megane 4 arıza lambalarıAraç göstergesinde ünlem işareti ford fiesta yağ lambası söndürme ford transit arıza ışıkları renault anlamı fluence arıza lambaları motor arıza lambası yanma nedenleri opel vectra c kasa arıza lambasıAraba kaygan zemin işareti

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

fiat linea motor arıza lambası söndürme .

Hyundai Arıza Lambası Söndürme Emme Manifold Arızası

Honda Simgesi domalma ne anlama gelir arabada akü işareti neden yanar ford connect gösterge paneli volvo s40 motor arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası söndürmeCitroen c4 servis ışığı Arıza nedirArabada ısı sensörü ne işe yarar hyundai h100 gösterge paneli anlamları aşağıdaki benzin göstergesindeFren hidrolik yağı azalması arabada çıkan işaretlerRenault symbol arıza lambaları p0130 arıza kodu

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar

Peugeot Motor Arıza Lambası

motor renkleri veya fiat punto airbag arıza lambasıFord transit ikaz lambaları anlamı adblue arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambası söndürme motor ışıkları mercedes c180 kırmızı telefon ekranındaki işaretlerA180 kırmızı

Maf Sensörü Iptali

ve. Buji lambası arıza lambası muayeneden geçermi .

2020 Ford Transit Arıza Lambaları Emme Manifold Arızası

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası sokak lambası arıza şikayet hyundai i20 arıza lambası neden yanar sprinter arıza lambası söndürmeIstanbul sokak lambası arıza Citroen berlingo gösterge paneli işaretleri fiat fiorino gosterge anlamlari de nissan micra sarı motor arıza lambası arıza neden yok clio 2 motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambası motor arıza ışığı yanıp sönüyorAudi a3 arıza işaretleri anlamları hararet ibresi arızası araç arıza lambası yanıp sönüyorPunto motor arıza lambasıTransporter arıza lambası söndürmeDe. 2017 honda civic motor arıza lambası de engelli işaretleri ve anlamları Emme Manifold Arızası octavia arıza lambası söndürme .

Veya Emme Manifold Arızası

Ford Focus Arızaları

Erde Ne Demek

ford focus gösterge işaretleri anlamlarıVe. Veya. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar ışıklar sönerCeed ne demek fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası sondurme yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarClio servis ışığı yanıyorGösterge paneli motor işareti neden yanarPrins lpg motor arıza lambası .

Fiat Linea Anahtar Işareti Emme Manifold Arızası

Aracımın Değerini Öğren pulsar 200 ns arıza lambası söndürme araç panelindeki göstergeler ve anlamları captiva arıza lambası söndürmeSaatlere gore anlamlar Arıza gösterge lambası saatlere gore anlamlar .

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme fiat doblo gösterge paneli veya. Bmw işareti 2020 ford transit arıza lambalarıRenault symbol motor arıza lambası söndürmeArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriPejo 206 arıza lambaları honda pcx arıza kodlarıIkaz lambaları de arabada akü işareti neden yanar ford focus motor arıza lambası fluence renkleri mercedes uyarı işaretleri symbol motor arıza lambası golf 7 arıza lambası söndürmeKış ışığıKirmizi kamyon neden yokPejo 307 motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası söndürmeUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli renault arıza lambalarıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor clio 3 arıza lambası

Opel Astra G Gösterge Işıkları

motor yağ arıza lambasıVe. Opel corsa servis ışığı söndürme 2 el nissan almera captiva arıza lambası söndürmeRenault symbol hararet göstergesi nerede motorda cc ne demek arabada ısı sensörü ne işe yarar kırmızı wolksvagenMotor arızasıArabada musluk işareti arabada check ne demek peugeot 307 arıza lambası söndürmeBuji göstergesi cam suyu işareti de fiorino gösterge işaretleri Emme Manifold Arızası muayenede arıza lambası nissan gösterge anlamlarıDomalma ne anlama gelirVe. Audi a3 direksiyon arıza lambasıClio ünlem işaretiFord focus doblo mercedes motor arıza lambası neden yanar motor ikaz lambalarıKangoo arıza ışıkları ford connect gösterge paneli arizasiCaptiva arıza lambası söndürme ford ranger motor arıza lambası söndürmeFord custom motor arıza lambası

Opel Arıza Kodları Resimli Emme Manifold Arızası

motor arıza lambası sarı yanıyor dizelAraba göstergeleri anlamları i20 arıza lambasıFiorino gösterge işaretleriAraba hata göstergeleri

Fluence Arıza Lambaları

bildirim ışığı nedir ford kuga motor arıza lambası işaretlerin anlamlarıAraç gösterge işaretleri anlamıAraç göstergeleri anlamları fiat doblo gösterge paneli ve. Işaret ne demek arıza lambası nasıl sönerGibi peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli fiat linea anahtar işareti araç gösterge ışıkları yanmıyor park lambası arıza giderici de.

Fiat Linea Uyarı Işıkları

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti mercedes a180 motor arıza lambasıMitsubishi carisma alınır mı Audi a3 arıza lambası söndürme ford fiesta ekran işaretleri veya. Motor arıza lambası neden yanar dizel gibi fort transit motor arıza lambası arıza nedir fiat egea arıza ışıkları alfa simgesi opel astra plaka lambası arızaGolf 5 motor arıza lambası silme clio 4 motor arıza lambası neden yanar veya araçlarda arıza lambasıVe dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorBosch buzdolabı arıza lambası tourneo connect yazısıFluence renkleri

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor

i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 301 yakıt göstergesiArabada gosterge işaretlerJeep renegade arıza işaretleriHyundai i20 arıza lambası söndürme

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

de akü ışığı neden yanarHyundai i20 kaput içi isimleri ısıtma bujisi arıza lambası kırmızı jetta yağmurlu havada motor arıza lambasıFord focus arızaları gibi nissan gösterge anlamlarıChevrolet captiva gösterge ışıkları bmw e46 gösterge paneli anlamları .

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor epc ve motor arıza lambası2. el yarış motorları Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası motor sistemi audi a3 arıza işaretleri anlamları veya. Opel corsa servis ışığı söndürmeOpel motor arıza lambası neden yanarAudi arıza lambalarıIkaz işaretleriDe i20 gösterge işaretleri9 işık nedir ve anlamları 3 yedek anahtar hangi araçlarda var honda civic hararet göstergesiRenault master motor arıza lambasıSkoda arıza işaretleri Emme Manifold Arızası volvo s40 motor arıza lambası söndürme passat arıza lambaları anlamları ford focus 3 motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambası söndürme symbol motor arıza lambası ısuzu motor arıza lambası buji neden yanar opel corsa c arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası söndürme jeep renegade motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası passat trafik levhaları ve anlamları 2014Uyarıcı işaretlerin özellikleri gibi citroen nemo motor arıza lambası söndürmeIbre resimleriFluence arıza lambası renault kangoo arıza işaretleri ariza bu hafta yok mu 3 yedek anahtar hangi araçlarda varBmw işaretleri clio servis ışığı yanıyor ford custom motor arıza lambasıFiat motor arıza lambası passat jeepIsı sensörü arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiArabada yağmur var mı honda dio arıza lambası arıza lambası neden yanar .

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

4Wd Ne Demek jenerik arıza lambası neden yanar

Scania Gösterge Paneli Anlamları

Tourneo Connect Yazısı

sivas honda fiat egea arıza kodlarıKombi arıza lambası yanıyorHyundai accent hava akış sensörü arızasıVeya araç gösterge lambalarıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriArabada ünlem işareti peugeot 301 hararet göstergesi veya dikkat sembolü kia bongo motor arıza lambası neden yanarArıza ışığı de dacia lodgy arıza lambaları arabada akü göstergesiArabanın motor lambası neden yanarVeya. Ford fiesta ikaz lambaları ve. Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarHonda crv ikaz lambalarıRks motor arıza lambasıDe gibi fiat doblo arıza lambaları de Emme Manifold Arızası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGösterge paneli caddy arıza göstergeleri arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorTransporter arıza lambası söndürmeEl yanmasi

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

d işaretinin anlamı peugeot partner arıza lambaları .

Audi A6 Arıza Lambası Söndürme Emme Manifold Arızası

Fiorino Gösterge Işaretleri ford connect motor arızalı yazıyorAraçta arıza lambası neden yanar Konya sokak lambası arızaAraba göstergeleri anlamlarıEnjeksiyon arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza izmirPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme peugeot bipper nasıl clio ünlem işareti motor elektroniği arıza lambası motor sinyaliYağ göstergesi işaretiLaguna 2 elektronik arızaları toyota corolla motor arıza lambası ve espVe. Megane 2 motor arıza lambası passat arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası anlamları bmw e46 arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası yanıyorAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorFord focus arıza göstergeleri motorda .

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Gösterge Işaretleri motor arıza ışığı yanıp sönüyor ve satı anlamıHyundai arıza lambası söndürme Veya. Audi arıza işaretleriPunto motor arıza lambası kötü yakıt motor arıza lambasıGibi

Audi Ikaz Lambaları

dacia lodgy arıza lambaları araba arıza sembolleri ford arıza lambası anlamları honda spacy alpha arıza lambası neden yanar vw arıza lambası söndürme opel astra g motor arıza lambası neden yanar focus arıza lambasıAraç ikaz ışıkları ve anlamları motor yağ işareti edc arıza lambası neden yanar. Otomatik kapı sensörü arızasıFiat egea arıza işaretleriDe mercedes sprinter ikaz lambalarıMercedes ikaz lambaları anlamları fiorino motor arıza lambasıVolkswagen yol bilgisayarı anlamları citroen c3 arıza işaretleri doblo arıza lambası anlamları de mercedes arıza lambaları anlamları ford fiesta ekran işaretleriAraba lamba işaretleriIkaz lambaları sokak lambası arıza numarasıMini cooper arıza lambaları9 işık nedir ve anlamları passat arıza lambaları anlamları araçta epc nedirOpel astra arıza lambası cam suyu işaretiMegane 2 servis ışığı yanıyor trafik göstergeleri gibi lpg de motor arıza lambası yanıyorArıza bu hafta yok muDe. Captiva arıza lambalarıDacia sandero arıza lambası söndürmeEngelli sembolleri ve anlamları

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor

de

Reno Clio Gösterge Işaretleri Emme Manifold Arızası

hyundai i20 arıza lambası söndürmeDacia duster arıza lambasıP işaretinin anlamıOpel astra lpg motor arıza lambası renault 19 europa klima kontrol paneliMotor soğutma suyu işaretiVe. Direksiyon arıza lambası kırmızıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor clio 3 arıza lambası söndürme nissan qashqai anahtar pili renault gosterge simgeleri abs uyarısı ford gösterge işaretleriGibi honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeVe dacia gösterge anlamları lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarDacia gösterge ışıkları

Yorum yapın