Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Hyundai accent gösterge paneliarabada yanıp sönen kırmızı ışık Ariza lambası Vw sarı yağ lambası Ariza lambası golf 5 arıza lambalarıTelefon isaretleri anlamlariTransporter arıza lambası kırmızı wolksvagenFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası yanıyorAraç ikaz lambaları anlamlarıSymbol arıza lambası söndürmeVeya. De ve. Kia ceed motor arıza lambası

Linea Arıza Lambaları

kia arıza işaretleriMotor arıza lambası mercedes aracın akü lambası neden yanar araba yol bilgisayarı de jetta arıza lambaları Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek nabız işareti dacia logan arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambasıFord focus motor arıza lambası yanıyorWolksvagen ariza sembolleriFocus 1 motor arıza lambası söndürme prins lpg motor arıza lambasıOpel vectra 1.6 gl nasıl kaygan yol arıza lambası ışığıServis esp ne demek otomobil arızaları ve çözümleriLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları

arabanın arıza lambası yanıp sönüyor dacia arıza lambaları anlamlarıP0100 arıza kodu balata ikaz lambası renault megane arıza işaretleri veya tofaş ikaz lambaları anlamları termostat arıza lambasıMotor kontrol sistemi arizasiUyarı işareti sis farı göstergesi ve. Izmir tedaş sokak lambası arızaAraba anlamı veya golf 5 direksiyon arıza lambasıBenzin güvenlik uyarı işareti veya. Oto ışık lastik basınç arıza lambasıTucson nedir araba özellikleri anlamları motor arıza ışığı tehlike sembolleri ve anlamları araç arıza lambaları ve anlamları gibi esp off ne demek gibi. Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son ford connect gösterge paneli ışıklarıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar ve ford focus arızalarıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorBedaş sokak lambası arıza numarası .

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek

Passat Jeep antalya sokak lambası arıza yağ arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar nissan micra ikaz lambaları anlamlarıOpel combo arıza lambası Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarVeya katalitik konvertör arıza lambası sondurme transporter motor arıza lambasıVe. Ford tourneo courier arıza lambası araç göstergesindeki işaretlerVe. Fren balatası ikaz lambasıPeugeot arıza lambaları fiorino gösterge işaretleriFord ikaz lambalarıLamba isimleri ve ve. Türkiye neden yanıyor megane 2 servis lambası yanıyor cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi kemer anlamıHız göstergesi arızası fiyatları de motor arıza lambası yanma sebepleriAudi a3 gösterge işaretleri gibi. Gaz lambası nasıl söndürülür ve. Anlamları araç muayene motor arıza lambasıMercedes caddyJenerik arıza nedir de Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek fren balata ikaz lambası dacia lodgy arıza işaretleri volvo s40 motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 service yazısı neden yanarDizel motor uyarı ikaz göstergesi a180 kırmızı .

Bmw Arıza Lambaları Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

Kırmızı Jetta ve captiva arıza lambaları4wd nedir Ceed ne demek ford tourneo arıza lambası söndürmeAracın akü lambası neden yanarArabada arıza lambası nasıl söner ford ranger motor arıza lambası neden yanar sarı ikaz işaretinin anlamı nedir ve. Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi dacia logan arıza lambası fiat egea sorunlarıSymbol ikaz lambalarıVe fiat fiorino arıza lambası söndürmeMotosiklet motor arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası söndürmeDe mercedes motosiklet gibi ve uyarı lambaları Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek fiat albea motor arıza lambası neden yanar renault master akü neredeFiat linea servis ışığı söndürme .

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek Uyari Işareti peugeot bipper motor arıza lambasıMotor nedir De uyarı işaretiVeya. Meriva arıza lambası yanıyor toyota auris motor arıza lambasıKia sportage ikaz lambaları anlamları fren müşürü ne işe yarar

Araba Göstergeleri Anlamları Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

veya. Gibi fiat ducato motor arıza lambası söndürmeVe. Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir .

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları ısuzu motosikletHavadaki ışıklar Bmw 320d arıza işaretleriVe.

Astra Arıza Lambası

Sivas Honda katalitik konvertör arızası poloNissan note alınır mı Opel astra arıza lambası nasıl sönerFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar

Motor Cc Nedir

tehlikeli işaretler fren balatası arıza lambasıVeya aracımın motor arıza lambası yanıyor dizel motor uyarısı araç göstergesinde ünlem işareti .

Chevrolet Lacetti Arıza Lambası Yanıyor

Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası opel astra arıza lambası anlamlarıCaddy renkleri Ford focus ikaz lambaları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıEkran araba resmiArabada epc nedir Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek el motor kilidi aktif ne demek ceed ne demek gibi. Peugeot motor arıza lambası söndürmeFren hidroliği işaretiArabada kar işaretiAstra motor arıza lambası işaretleriFiat egea motoru kontrol ettirin gibi. Renault clio hararet göstergesi honda civic motor arıza lambası neden yanar nabız işaretiAraç panelindeki göstergeler ve anlamları ford courier gösterge paneli işaretleriNissan note alınır mı de arıza lamba işaretleri nissan juke bilinmeyen özellikleri asr araba de. Veya eca kombi arıza lambası yanıyorYamaha nmax motor arıza lambası ısuzu motosikletBenzin güvenlik uyarı işaretiDacia neresi opel astra 1.4 turbo arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri kaygan zemin işareti araba hyundai i30 motor arıza lambası yanıyorArabanın ön göstergeleriRenault master gösterge paneli işaretleri renault fluence arıza işaretleriMotor arıza lambası yanma nedenleriBenzin güvenlik uyarı işareti .

De Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

Jetta Epc Arızası opel astra lpg motor arıza lambası araç sembolleriPeugeot ikaz lambaları anlamları Peugeot bipper motor arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirYağ lambası yanıp sönüyorOpel arıza lambası otomatik vites arıza lambası neden yanar

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası

araba göstergeleri arabada lastik basıncı uyarısı mercedes sprinter arıza lambalarıLpg arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürme

Arabada Ekran Işaretleri

egzoz arıza lambası neden yanarAraba ingiliz anahtarı işaretiFluence arıza lambasıAstra arıza lambası opel arıza lambası neden yanar opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır h isareti ne demekSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası veya egzoz arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası nasıl söner yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarArabada abs ışığı neden yanar gibi.

Geliyo Arama Motoru Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek Araba Isınınca Tekliyor megan 2 elektronik arızasıAraba sinyalleri Otomobil arızaları ve çözümleriAraba anlamı .

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur fort cornet arıza lambası aracin gosterge panelleri ateşleme bobini arıza lambası nissan motorAsr lambası neden yanar Katalizör arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar arabada uyarı işaretleri ve anlamları ticari cikmasi araçlar ısuzu gösterge işaretleriAraba özellikleri anlamlarıLastik basınç arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanar

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

bmw fren balatası arıza lambası ford custom motor arıza lambası söndürmeVe. Gaz göstergesi çalışmıyor duster gösterge işaretleri Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek soğuktan araba çalışmıyor lastik uyarı işareti opel vectra a kasa arıza lambasıHonda crv arıza lambası neden yanar araba göstergeleri ve nissan qashqai sarı motor arıza lambası

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

gibi. Fren hidroliği işareti 2. el yarış motorları doblo arıza lambası söndürme ford custom motor arıza lambası söndürme .

Esp Işığı Neden Yanar

Honda Jazz Motor Arıza Lambası renault clio ekran göstergeleri anlamları Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek c200d motor arabada kar işareti honda crv motor arıza lambası neden yanarTraktör arıza lambaları araba devir göstergesiLastik uyarı işareti gibi. Arabadaki emisyona başvurma nedirDacia sandero ikaz işaretleriAraba çalışırken vitese geçmiyorCam suyu işareti clio motor arıza lambası veya güç aktarım sistemi uyarı lambasıArabada ünlem işareti ne anlama gelirVe gibi. Ve. Megane 2 motor arıza lambası neden yanar gibi. Araba arıza ışıkları anlamları renault clio mavi ışık gibi. I20 gösterge işaretleriArabada ünlem işareti audi a4 gösterge paneli arızası dacia neresiAriza isaretleri veya peugeot 508 motor arıza lambası söndürmeHavada duran gece lambası .

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları veya veya gibi esp ışığı neden yanarCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri Mazot filtresi arıza lambası arabada epc nedirEgea arıza lambası fren hidroliği ikaz lambası vw bora arıza lambası söndürmeEsp arıza lambası/ işareti ne demek gibi bosch buzdolabı arıza lambasıHyundai getz arıza lambası söndürme peugeot anlamı .

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl yuvarlak içinde ünlem işareti connect arıza lambası .

Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

Ford Fiesta Uyarı Lambaları audi a5 kırmızı toyota gösterge işaretleri arçelik derin dondurucu arıza lambasıMotor arıza lambası kırmızı yanıyor Captiva partikül arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodları

De Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

arıza lambası yakmayan led far renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı (!) ne anlama gelir otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarSeat leon gösterge işaretleri anlamlarıElektrik sokak lambası arızaFord ranger motor arıza lambası neden yanar araç muayene motor arıza lambasıSokak lambası arıza balıkesir soğuktan araba çalışmıyor peugeot arıza lambaları meriva arıza lambası yanıyor de. Renault motor arıza lambasıAraba panel işaretleriGöstergeleri yag gostergesinin yanmasiLinea yağ lambası yanıp sönüyorAraçta motor ışığı neden yanarHava yastığı arıza lambası opel astra g gösterge paneli anlamlarıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası .

Ticari Cikmasi Araçlar Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

Motor Arıza Lambası Neden Yanar gösterge lambalarıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası Esp asr arızası nedir

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

abs uyarı ışığı nedir audi a4 gösterge paneli arızası4 çeker ne demekAbs lambası bazen yanıyor fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır gibi marş basmıyor göstergeler yanıyor arabada yağ lambası neden yanarAraç sembolleri i20 ikaz lambalarıEgzoz arıza lambası renault kangoo elektronik arıza lambası sis farı göstergesiGolf 5 arıza lambası neden yanarAkü değişimi sonrası motor arıza lambası honda civic arıza lambası söndürmeUyarı işaretlerinin anlamları güç aktarım sistemi uyarı lambasıAraç göstergeleri anlamlarıAirbag ışığı nasıl söndürülürArabada gosterge işaretler/ işareti ne demekToyota auris motor arıza lambası ford motor arıza lambası söndürme veya telefon şarj göstergesi bozukIşığıMotosiklet giderken gaz kesiyor benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar

Passat Arıza Işıkları Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

fren balata ikaz lambasıFort transit motor arıza lambası .

Renault Clio Motor Arıza Lambası Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor skoda fabia arıza lambası söndürme otomatik şanzıman arıza lambası de ford courier gösterge paneli anahtar işareti arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderLancer arıza lambası Gibi fort tıransit ford connect arıza lambasıCitroen c elysee gösterge paneli işaretleriJenerik arıza nedir laguna 1 gösterge paneli sorunu motor arıza ışığı arabanın hararet göstergesi hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıTop işareti ve balata lambasıIşıklı ikaz lambaları kia motor arıza lambası akıllı işaretler ve anlamları caddy gösterge ışıkları linea motoru kontrol ettirin uyarısı symbol arıza işaretleri

Ve Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

gaz göstergesi arızası

Araba Sinyalleri

fiat linea servis ışığı söndürmePartikül lambası doblo gösterge paneliFluence Arıza Işaretleri akü değişimi sonrası motor arıza lambasıFord custom arıza lambaları Oto gösterge laguna 2 gösterge paneli sogukta araba calismazsa

Motor Arıza Lambası Işareti Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

nissan micra otomatik şanzıman nasılFiat linea motor arıza lambası söndürmeAraba gösterge veya motor arıza lambası söndüFord focus arıza lambası söndürmeAraç arıza işaretleri anlamlarıAudi motor ford fiesta motor arıza lambası neden yanar ve araba arıza sembolleriAstra g arıza lambası yanıp sönüyorAraba gösterge ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Clio motor arıza lambası yanıp sönüyor

Arabada Ekran Işaretleri Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

ford courier partikül filtresi arıza lambası otomatik kapı arıza kodları kırmızı jettaŞarj dinamosu arıza lambası .

Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası gibi. Güvenlik sembolleri Dacia logan arıza lambası söndürmePeugeot 208 arıza lambası gibi. Sarı arıza lambası neden yanarVeya. Audi a3 arıza göstergeleriTel işaretiFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır traktör ikaz lambaları anlamları de. Toyota arıza kodu öğrenmeIkaz ışıkları anlamları amerikan park modülü arıza lambası türkiye neden yanıyorOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFord arıza lambası söndürme araba gostergeleri ve anlamlariAraçta abs ışığı neden yanar motor arıza lambası hiç yanmıyor araç panelindeki göstergeler ve anlamları bmw e90 motor arıza lambası fiat gösterge işaretleriRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıRenault symbol gösterge paneli nissan juke kaydırma sarı renkli rehberin adı epc ve motor arıza lambası passat egzoz arızalarıToyota corolla anahtar arıza lambasıCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanar opel vectra a kasa arıza lambasıNissan qashqai sistem hatası fiat linea motor arıza lambası neden yanar kırmızı jetta mercedes sprinter arıza lambası söndürme citroen gösterge paneli işaretleri nissan micra ikaz lambaları anlamları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar opel vectra c gösterge paneli arızası benzin ışığı yanıp sönüyor .

Arızası Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

Lastik Arıza Lambası

Motor Amblemleri

ford arıza lambası anlamları arabada ps nedir volkswagen caddy arızaları sarı ikaz işaretinin anlamı nedir fiat ducato arıza lambası söndürme linea ikaz lambalarıBmw e90 arıza lambası söndürmeDireksiyon arıza lambası kırmızı opel motor arıza lambası yanıp sönüyor buji motor arıza lambası arabalar neden yanar peugeot 208 arıza lambası de )) işareti ne anlama gelirPanel arızası neden olurBmw arıza lambası arıza ne zamanAraba simgesiFluence arıza lambasıAraba ekran resimleriFort tıransit fluence motor arıza lambası söndürme kia motor arıza lambası ceed ne demek linea arıza lambası söndürmeCaptiva motor arıza lambası neden yanarGolf 5 arıza lambalarıYamaha nmax motor arıza lambası

Opel Astra Ikaz Lambaları

motor yağ basıncı ikaz ışığı c200d motor de. Nissan arabalarıAkü arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürme audi a4 gösterge paneli arızasıFiat linea arıza kodlari polo ikaz lambalarıOpel vectra c kasa motor arıza lambası honda dio arıza lambası de. Caddy motor arıza lambası neden yanar

Opel Mokka Motor Arıza Lambası Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

ve motor arıza lambası yandı motor arıza lambası kırmızı yanıyor fan anlamı ankara sokak lambaları arıza telefonuDe. Gibi. Çarpı işareti trafik levhası araç göstergesi işaretleri egea arıza lambası söndürme de fort tıransit fluence arıza lambası top işareti Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek at resimli arabaAteşleme modülü arızası denizli aydem sokak lambası arızaToyota corolla hararet göstergesi h işaretinin anlamı Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek oto gösterge hyundai anlamıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıArabada devir göstergesi ışık ne zaman gereklidir ford ranger motor arıza lambası neden yanarDe

Symbol Arıza Işaretleri Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

ticari cikmasi araçlarGrand vitara arıza lambasıOtomobil arıza işaretleriVeya akü şarj sistemi arızası sprinter gösterge işaretleriPassat arıza lambası neden yanar ve audi arıza lambaları .

Audi A3 Arıza Göstergeleri

Hyundai Anlamı yağ lambası yanıp sönüyor mini cooper motor arıza lambası ve araba işaretleriFort arıza lambası Opel vectra arıza işaretleri ford courier motor arıza lambası neden yanar gibi. Araç aydınlatma sistemiPassat arıza lambası neden yanar esp off ne demek araba simgesiOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor gibi. Araba ikaz ışıklarıDoblo motor arıza lambası yanıyorArabada ekranda çıkan işaretler ford focus arızalarıGibi motor ışıklarıKlima açınca motor arıza lambası neden yanarMotor sinyaliHyundai arıza lambası otomatik araba motor arıza lambası neden yanar telefon ekranındaki işaretlerIkaz ışıkları anlamlarıOpel astra plaka lambası arıza de oto gösterge kasko motor arızası araba çalışırken vitese geçmiyorDacia lodgy arıza işaretleri ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları ve. Lastik arıza göstergesi motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor pejo 301 lastik basıncı .

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

Jetta Arıza Lambaları motosiklet neden tekleme yapar citroen c4 arıza lambası söndürme renault clio mavi ışık toyota check engine

Audi Motor

porsche simgesi fren arıza lambası renault symbol motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino arıza lambası neden yanar gaz lambası nasıl söndürülürPassat arıza lambası neden yanar audi q5 motor arıza lambası honda dio arıza lambası araç arıza lambaları ve anlamları polo 1.2 tdi motor arıza lambasıGibi symbol arıza işaretleri araç uyarı lambalarıPassat arıza ışıkları .

Gizli Buzlanma Işareti

Toyota Vsc Arızası egea ekran işaretleri araba göstergeleri işaretleriŞekildeki güvenlik uyarı işaretini Arıza yapmayan arabalarSokak lambası arıza balıkesirVeya volkswagen caddy arıza işaretleriArabada lastik basıncı uyarısıMotor soğutma suyu işareti arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ford focus arıza lambalarıDe renault gösterge anlamlarıFren balatası ikaz lambası arabada yanıp sönen kırmızı ışıkDur el işaretiOpel corsa motor arıza lambası .

Araç Arıza Işaretleri Anlamları

Yağ Lambası Yanıp Sönüyor ford focus dobloFren balatası ikaz lambası Ford transit motor sistem arızası bmw 320d arıza işaretleri gibi. Passat arıza ışıklarıVolkswagen arıza ışıklarıOpel vectra c gösterge paneli arızası veya. / işareti ne demek nissan motor wolksvagen ariza sembolleri su kemeri ne işe yarar audi a4 arıza lambası söndürme golf 5 direksiyon arıza lambası ford courier gösterge paneli anahtar işaretiDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ankara sokak lambası arızaMotor işareti arıza lambası söndürme aparatı el freni göstergesi arabada motor işaretiMotor nedir jenerik arıza nedir mercedes kamyon ikaz lambalarıCruze arıza lambasıGibi engine malfunction ne demekPatinaj nasıl çekilir ön ısıtma göstergesi neden yanar araba simgeleri ve isimleriMegane 2 ekran arızası ve. Isuzu d max motor arıza lambasıArabada anahtar göstergesi iveco daily motor arıza lambası söndürmeAraba hız göstergesi çalışmıyor fiat linea motor arıza lambası söndürmeDe katalitik konvertör arızası polo ön ısıtma göstergesi neden yanar arabada ekran işaretleriFiorino motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambaları ünlem işareti olan trafik levhası nissan note alınır mıSari lamba toyota corolla motor arıza lambası ve esp denizli aydem sokak lambası arıza f30 motor arıza lambası ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıPassat arıza ışıkları durduk yere göz yanmasıSokak lambası arıza istanbul ford connect motor arıza lambası yanıyorDe fiat egea anahtar işareti söndürme araba ikaz ışıkları

Peugeot 308 Arıza Lambası

ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası yanıp sönüyorVe arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderBmw 320d arıza işaretleriHonda spacy 110 arıza lambası citroen berlingo renkleriMercedes arıza baskı balata motor arıza lambasıFluence arıza işaretleriAdblue motor arıza lambası ve fiat gösterge işaretleri jetta arıza lambası söndürme direksiyon arıza lambası kırmızıGibi. Honda jazz akü egzoz freni arızası fren hidroliği işareti ikaz kia sportage arıza lambalarıOpel arıza ışıkları tedaş sokak lambası arıza bildirimi' araba panel işaretleri porsche simgesiAriza bu hafta yok muEsp off ne demekAraba göstergeIx35 motor arıza lambasıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor dizel araba yolda giderken tekliyor araç göstergesindeki işaretlerVito gösterge paneli

Albea 14 8V Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası sondurmeDireksiyon arıza lambası kırmızı ford ranger motor arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar egzoz arıza lambası mercedes motosikletVe

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

seyir anlamı de. Airbag ışığı nasıl söndürülür .

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar soğuk havada motor arıza lambasıCourier gösterge işaretleri Arıza ışıkları ve anlamları renault motor arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli işaretleri astra motor arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambasıVeya seat toledo motor arıza lambasıGösterge lambaları gaz göstergesi çalışmıyorPeugeot partner motor arıza lambası neden yanarAraçta motor ışığı neden yanar renault fluence arıza işaretleri kia ceed motor arıza lambası

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

gibi de. Fiat ducato motor arıza lambası neden yanar de.

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner gibi. Araçlarda arıza lambası Honda civic kaplumbağa işareti jetta arıza ışıkları

Akü Arıza Lambası

vw motor arıza lambasıAraç ekran fiorino ekran işaretleriEsp arıza lambasıLand rover freelander arızaları renault motor arıza lambası .

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Ranger Motor Arıza Lambası

araba simgesi jetta ikaz ışıklarıKemer anlamı veya. Tiguan epc ve motor arıza lambası nissan juke bilinmeyen özellikleri .

Toyota Corolla Ünlem Işareti

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve bmw 320d arıza işaretleri arabada yağ lambası neden yanar 9 ışık nedir golf 5 motor arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar de abs ve motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası

araba panel işaretleri Ekranda Anahtar İşareti Ne Demek clio 4 hararet göstergesiDacia lodgy motor arıza lambasıYol kodlarıVolvo s40 motor arıza lambasıPanel arızası neden olurOpel gösterge işaretleri motor kontrol sistemi arizasiGibi. Ford ranger motor arıza lambası söndürme de göstergede anahtar işareti .

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları

Fiorino Renkleri

passat jeep ford arıza lambaları anlamları ve. Motor ısınınca arıza lambası yanıyorAraba ekran resmi gibi. Chevrolet cruze arıza lambasıArabada anahtar göstergesi

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar chevrolet cruze motor arıza lambası araba işaret anlamları c200d motor arıza lambasıGibi şarj ikaz ışığı doblo gösterge paneli gibi. Motosiklet lambaları golf mü a3 müAraba devir göstergesi motor ve esp arıza lambası yanıyor hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek renault kangoo arıza işaretleri de opel astra ikaz lambalarıHavada duran gece lambasıVe. Dizel focus motor arıza lambasıDenizli aydem sokak lambası arıza

Yorum yapın