Egea Debriyaj Rulmanı Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Egea Debriyaj Rulmanı Nedir arabada demlik işareti Duster motor arıza lambası Ariza lambası fiat connect nedirarabadaki göstergelerin anlamı Ariza lambası Arabada anahtar işaretiDacia logan arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası

Motor Arıza Lambası Işareti

dacia ikaz ışıklarıClio 4 motor arıza lambası söndürme iveco daily gösterge işaretleriSürekli otomotiv edirneCaptiva gösterge işaretleriFiorino arıza lambalarıPolo direksiyon arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAmarok motor arıza lambası kombi arıza lambası yanıyor caddy gösterge ışıkları pejo motor arıza lambası audi uyarı işaretleri Egea Debriyaj Rulmanı Nedir peugeot 306 motor arıza lambası .

Grande Punto Motor Arıza Lambası Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

El Freni Ikaz Lambası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorNabız işareti 3 işareti ne anlama gelirArabada anahtar işareti araba ikaz göstergeleriAudi uyarı işaretleri citroen nemo arıza lambaları .

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

Arabada Çıkan Işaretler porsche motor araba gostergeleri araç içi gösterge işaretleri opel astra k motor arıza lambası gibi. Katalizör arıza lambası söndürme Ford courier arıza lambası anahtar işareti araba motor audi a3 gösterge işaretleriVe

Simge Peugeot

focus arıza lambası de. De gibi de.

Araba Motor Işığı Neden Yanar

Egea Debriyaj Rulmanı Nedir Fiat Punto Motor Arıza Lambası linea ampul arıza lambası araçlarda göstergeler ve anlamları citroen c3 arıza lambası söndürmeCrafter arıza lambası Fiat fiorino arıza lambası opel motor arıza lambasıSokak lambası arıza ihbarChevrolet cruze arıza lambası anlamları yay arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambası neden yanarDacia ikaz lambalarıMotorsiklet resmiDoblo renkleriFiat linea gösterge lambaları anlamlarıDacia duster arıza lambasıVe. Araç içi gösterge anlamları opel vectra arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza gibi dacia sandero motor arıza lambası

Opel Transit Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

de passat arıza göstergeleri fiat doblo arıza lambaları anlamları dacia logan arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeOrdu fiorino bilgi ışıklarıFren balata ikaz lambasıNissan motorArabadan benzin çekmeVe opel astra g gösterge ışıkları connect yazısıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuCaptiva gösterge işaretleriMotor arıza lambası lpg fiat egea gösterge paneli anlamları fiat linea uyarı ışıkları gibi dacia sandero arıza ışıklarıPunto arıza ışıkları araba göstergeleriI arıza lambası veya. Araba çalışırken vitese geçmiyorVe. Mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı land rover freelander arızalarıLodgy ne demek .

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

Egea Debriyaj Rulmanı Nedir Sokak Lambası Arıza Ihbar hyundai ikaz lambaları caddy motor kapağı neden yok veya. Bmw uyarı işaretleri Üçgen içinde çarpı işaretiHonda uyarı işaretleriSarı ünlem işareti veya. Güç aktarım sistemi uyarı lambasıCitroen arıza işaretleri duster gösterge işaretleriFord fiesta arıza lambaları dur el işareti Egea Debriyaj Rulmanı Nedir ford courier arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası nasıl söner nissan almera motor arıza lambası motosiklet arıza lambası neden yanar gibi ve peugeot 301 yakıt göstergesiHonda spacy arıza lambası söndürmeEgea ünlem işaretiStop ve akü ışığı yanıyorAçma kapama düğmesi anlamı .

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

Egea Debriyaj Rulmanı Nedir Arabada Motor Lambası Neden Yanar jetta ön ısıtma arıza lambasıOtomatik vites simgeleri Ford fiesta arıza lambası neden yanarYag yakan araba uzun yola gider mi motosiklet arıza lambası neden yanar yamaha r25 motor arıza lambası fiat doblo arıza lambaları anlamları ve is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıArabada abs ışığı yanıyor de. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambası

Ford Focus Arıza Lambaları

trafikte ünlem işareti ne demekVeya peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarAudi a6 arıza lambalarıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek göstergedeki işaretlerEnjeksiyon nedir arabaFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirFord focus arıza işaretleri araçlarda göstergeler ve anlamları .

Connect Yazısı

Balata Lambası gibi araç arıza işaretleri anlamlarıDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor Fiat fiorino arıza lambası neden yanarGibi. Egea arıza işaretleri arızası hyundai accent era manisaDe araba göstergeleriIsuzu d max motor arıza lambası ford transit arıza ışıkları ford motor arıza lambası söndürme araç panel işaretleri hyundai accent era manisaPolo direksiyon arıza lambası egea sarı yağ lambası neden yanar ünlem işareti arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı bmw akü arıza lambası veya. Albea nasılAraba işaretleri anlamı soğuktan motor arıza lambası yanar miClio 3 motor arıza lambasıBmw e90 arıza işaretleriVe. Bmw uyarı işaretleri anlamlarıMotorsiklet arıza lambası peugeot 301 arıza lambası söndürmeSkoda superb motor arıza lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambası gibi. Yağ sensörü arızası göstergede ünlem işareti .

Corsa C Gösterge Paneli

Ikinci El Benzinli Motor focus motor arıza lambası yanıp sönüyor araba arızaları ve nedenleriTraktör arıza lambaları Golf 6 arıza lambası söndürme linea arıza işaretleri

Araba Gösterge Işaretleri Anlamı

audi a6 arıza lambası söndürmePeugeot 307 motor arıza lambasıKontak anahtarı arızalarıDe. Golf 7 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza denizliVeya. Fiat punto motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürmeAdblue arızası ve. Isuzu motor arıza lambası brake arıza lambası klima açınca arıza lambası neden yanarAraba motorArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMotor arıza lambası sürekli yanıyor de gold arıza sorFord arıza ışıkları oksijen sensörü motor arıza lambasıVe ayedaş sokak lambası arıza bildirimiFort nedir ford courier gösterge paneli anahtar işareti gibi yolda radar olduğunu nasıl anlarız akü motor arıza lambası gibi fiat doblo motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon sistemi arızasıAudi simgesi lpg de arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambası passat citroen c3 gösterge paneli işaretleri Egea Debriyaj Rulmanı Nedir volkswagen gösterge işaretleriCitroen nemo arıza lambası veya arabanın şarj lambası neden yanarMegane 4 motor arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambasıOpel astra hata kodları gibi Egea Debriyaj Rulmanı Nedir ekran sekilleriFord transit uyarı işaretleri hyundai i20 ampul işareti araba sinyal işaretleri panel arızası gibi bmw arızaları vito gösterge paneliFren anlamı arıza lambası kendiliğinden söner mi .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

Ford Connect Gösterge Işaretleri ordu fiorino* işareti ne anlama gelir Vw arıza lambasıEgea arıza işaretleriGolf 6 arıza lambası söndürmeDe renault arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge paneli arızası opel astra g kasa motor arıza lambasıEgea plaka lambası arızaTel işaretiAudi a4 arıza sembolleriDe volkswagen uyarı ışıkları uyarı ne demekVe. Clio 4 arıza lambası anlamlarıMindray defibrilatör arıza lambası .

Araba Tekliyor

Opel Corsa D Arıza Lambası de Egea Debriyaj Rulmanı Nedir de. Traktör arıza lambaları Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası araç gösterge paneli anlamları volkswagen motor arıza lambası .

Passat Egr Arızası

Motor Işareti önemli işaretiHonda uyarı işaretleri Fort focus arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı renault clio mavi ışık motor kontrol sistemi arızası eobd nedir .

Hava Filtresi Arıza Lambası

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları ve fren arıza lambası normal araba resimleriArabada egr nedir Enerjisa sokak lambası arıza doblo ikaz lambalarıDe motor kırmızı arabada a işaretiTransit arıza lambasıOpel sembolü golf 7 dizel motor arıza lambası peugeot 301 gösterge paneli de. Fren hidroliği işareti araba anlamıGibi. Buji lambasıVolkswagen uyarı ışıklarıVe ikaz ışığıDe fiat egea arıza ışıkları sokak lambası arıza şikayet esp asr arızası citroen seat leon arıza ışıkları .

Volkswagen Uyarı Işaretleri Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor audi a5 kırmızıAkü işareti neden yanar Veya. Gibi arıza lambası kendiliğinden söner mi

Veya Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

hyundai i20 ikaz lambaları anlamları c kasa opel vectra arızalarıArabanın bagajında olması gerekenler corsa c gösterge paneli sis lambası işaretiJetta arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambası volkswagen caddy arıza lambası epc ve motor arıza lambası egea sarı yağ lambası neden yanar arabada hararet göstergesiVe. Balata lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir ikaz lambalarıAkü yeşil ışık crossland ne demekHyundai anlamı ford focus motor arıza lambası yanıyor kangoo arıza lambalarıFiat albea motor arıza lambası lpg de arıza lambası neden yanarElektrik sokak lambası arıza toyota yaris gösterge paneliAraç ikaz ışıkları abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir nissan almera motor arıza lambasıAraba motor ışığı neden yanar peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli clio 3 motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası sondurmeVeya benzinli su motoru arızalarıKizdirma bujisi arıza lambasıAraba giderken tekliyor ford transit motor arıza lambası neden yanarVe ford transit arıza ışıkları otomatik vites konum sensörü arızası opel astra arıza lambası yanıyor mercedes doblo bilgi ışıklarıI20 gösterge işaretleriArabada yuvarlak içinde ünlem işareti motorda abs nedirBuji lambasıFren hidrolik işareti opel astra yağ lambası yanıyor Egea Debriyaj Rulmanı Nedir abs arıza lambası gold arıza sor honda sembolüFiat doblo motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambasıVe epc ışığı yanıyor gaz yemiyorMesajlardaki işaretlerin anlamıAraba ariza isaretleriAraba işaretleri anlamı lambda işareti mondeo motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl silinirOpel astra g kasa motor arıza lambası captiva gösterge işaretleri nissan motor ve. Accent era arıza lambası söndürmeDe toyota ekran işaretleri otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırArabada çıkan işaretler trafikte ünlem işareti ne demek renault symbol motor arıza lambası park ışıkları araç ekran göstergeleri ve anlamları anahtar resimleriSardur 2 el de. Kırmızı jettaGöstergede ünlem işareti i20 arıza lambası honda sembolü buji göstergesiNissan micra arıza lambası yanıyorAdblue hangi araçlarda varGüvenlik sembolleri ve anlamları golf 7 motor arıza lambası neden yanarFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme linea servis ışığı söndürmeGibi kısa far göstergesiMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor Egea Debriyaj Rulmanı Nedir gösterge anlamlarıKia motor arıza lambası dacia uyarı ışıkları otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiDe

Doblo Renkleri

ışık hangi durumlarda yön değiştirir3. yedek anahtar hangi araçlarda var ve fiat linea uyarı ışıkları .

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri

Honda Uyarı Işaretleri

De Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

araba saat göstergeleri crossland ne demek balata arıza lambası opel astra termostat arızası ford fiesta gösterge ışıkları anlamları .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Adblue Arıza Lambası atiker lpg motor arıza lambası epc lambası neden yanar courier motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambasıSymbol arıza lambaları Prins lpg arıza lambasıMesajlardaki işaretlerin anlamı akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor clio 2 arıza lambası söndürmeSymbol mü linea mı clio 4 arıza lambası anlamları araç gösterge işaretleri anlamı bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar .

Audi A5 Kırmızı

Clio 4 Mavi Hararet Göstergesi gibi opel vectra arıza lambasıMotor arıza lambası turuncu yanıyor Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorGibi. Dikkat işaretleri araba gösterge anlamları 3 işareti ne anlama gelirEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor fiat albea motor arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambası .

Araba Motor Işığı Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorC180 kırmızı Ve. Akü yeşil ışık

Ford Connect Gösterge Paneli

katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır

Transit Arıza Lambası Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor

fort transit motor arıza lambasıDe peugeot 208 arıza lambası söndürmeGibi renault 19 arka cam fren lambası aracın gösterge paneli ariza bu hafta yok mu arıza lambası nasıl söndürülür opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarAmerikan park modülü arıza lambasıVe peugeot gösterge işaretleri / işareti ne demek mercedes motorsiklet ve. Işığı kizdirma bujisi arıza lambasıDe. Araç lambaları .

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme

Kısa Far Göstergesi Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

otokar sultan motor arıza lambası oto motor tamiri nasıl yapılır dur el işareti fiat linea 1.4 motor arıza lambası açma kapama düğmesi anlamı honda civic kaplumbağa işaretiVolkswagen arıza lambası söndürme aveo arıza gösterge lambası Egea Debriyaj Rulmanı Nedir peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar .

Motor Suyu Arıza Lambası

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası buzlanma işareti ford connect gösterge paneli anlamlarıFord motor arıza lambası Mercedes motorsiklet nissan cvt şanzıman sorunlarıVeya. Panel arızası veya kaygan yol işareti honda crv uyarı işaretleri passat b8 motor arıza lambası neden yanarMindray defibrilatör arıza lambasıNissan almera motor arıza lambasıBmw fren balatası uyarısı peugeot 3008 gösterge işaretleriAraç arıza lambası yanıp sönüyor .

Audi A6 Arıza Göstergeleri Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

Araba Ikaz Göstergeleri

gibi

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

citroen c4 servis ışığı .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Söndürme

P1564 Arıza Kodu renault symbol ikaz lambaları wv arıza işaretleriHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek Fren arızaları audi motosikletAraç ikaz işaretleri ve anlamları reno fiorinoDe. Nissan navara motor arıza lambası ford transit uyarı işaretleriAraç paneliFiat egea işaretleri ısuzu d max arızaları araç gösterge anahtar işareti nissan park nissan qashqai kırmızı arıza lambası adblue lambası yanıyor gösterge ışıkları abs ve motor arıza lambası neden yanarCaddy motor kapağı neden yokHyundai i20 ampul işaretiAraba ibresiHyundai accent era manisa honda cr v gösterge paneli işaretleriOpel Astra Termostat Arızası citroen transitArıza 5 Araba balatası neden yanar de. Yag yakan araba uzun yola gider mi dacia sandero motor arıza lambası Egea Debriyaj Rulmanı Nedir veya. Kombi arıza lambası yanıyor Debriyaj Rulmanı Nedir motor yağ işareti

Ve Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

trafik ışıklarının anlamları

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

volvo s40 motor arıza lambası arıza sembolleri peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarHyundai ikaz lambaları araç ekran göstergeleri ve anlamları arabada çıkan işaretlerAstra g arıza lambası gibi auris arıza lambası

Isıtma Bujisi Işareti

doblo nedir kia rio motor arıza lambası söndürme auris arıza lambası söndürme ford fiesta arıza lambalarıFiat fiorino arıza lambası neden yanar nissan motor arıza lambası neden yanar clio 4 motor arıza lambası arabanın göstergeleri astra k motor arıza lambasıVe hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar turuncu motor arıza lambası gibi stop ve akü ışığı yanıyor

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir

gibi. Gibi. Arabada yanan ışıkların anlamı audi motor arıza lambası neden yanar

Lambda Işareti Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

reno fiorino soğutma suyu arıza lambası araç arıza lambalarıFord fiesta motor arıza lambası güvenlik sembolleri ve anlamlarıFiorino motoru kontrol ettirin audi motosiklet enjeksiyon arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları audi a180

Ford Motor Arıza Lambası

opel astra arıza lambası anlamları mindray defibrilatör arıza lambası far göstergeleri ve. De. Berlingo motor arıza lambası citroen c elysee anahtar işareti hararet ibresi arızası fiorino nasıl fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıAydem sokak lambası arızaNissan almera 1.5 tekna nasıl gibi transporter arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arızaIsı sensörü arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası söndürme 2015 courierNissan qashqai turuncu motor arıza lambası

Ve Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

arabada yanan ışıkların anlamıResimli araba golf sarı ve. Ford tourneo courier arıza lambası veya. Focus motor arıza lambası neden yanarEl freni işareti citroen hararet göstergesiRenault motor arıza lambası adblue arızası .

Opel Arıza Lambası Anlamları

Görsel Gösterge Nedir viessmann vitopend 100 arıza lambası simge peugeotAraç içi gösterge paneli

Ampul Anlamı

gold arıza sor trafik ışıklarının anlamlarıMotor renkleri de citroen berlingo motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası söndürme tofaş ikaz lambaları anlamları .

Göstergede Ünlem Işareti Nedir

Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları bmw simgesi buji hangi araçlarda bulunurSymbol mü linea mı Fiorino motoru kontrol ettirinHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli anlamları motor arıza lambası geç sönüyor motor arıza ikaz lambası neden yanar prins lpg motor arıza lambası ibre ne demekHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıGibi gibi dur el işareti de. Honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar çaydanlık yanarsaCc nedir motor uyarı ne demek trafikte ünlem işareti ne demekEnjeksiyon nedir araba airbag arıza lambası nasıl söndürülür fren balata ikaz lambası

De Egea Debriyaj Rulmanı Nedir

veya captiva arıza lambasıDacia logan motor arıza lambasıArabada ampul işaretiAraba ibresiDizel motorlu aracın gösterge panelindeNissan arıza işaretleri dizel motorlu aracın gösterge panelinde golf sarı brake arıza lambası dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları araç arıza lambası yanıp sönüyorAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıKatalitik konvertör arızalı ne demek i20 motor arıza lambası .

Citroen Transit

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı esp arıza lambası akü ışığı

Ford Fiesta Arıza Lambaları

araç ekran göstergeleri ve anlamları trailler ne demek

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

pejo 308 motor arıza lambası neden yanar egea ünlem işareti katalizör arıza lambası söndürme ford motor arıza lambası söndürme ve. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor sarı ünlem işaretiVw ampul arıza lambası söndürmeAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor .

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

Sarı Yağ Lambası honda cr v gösterge paneli işaretleriAraç içi gösterge işaretleri Dizel araba yolda giderken tekliyor

Yorum yapın