Egea Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Egea Arıza İşaretleri sarı ünlem işareti araba göstergesi Ve Ariza lambası honda civic fd6 motor arıza lambası Ariza lambası araçlarda gosterge isaretleri jetta ikaz lambaları anlamları opel astra h motor arıza lambası neden yanar arıza lambası anlamı golf 5 gösterge paneli ve. honda city motor arıza lambası Toyota corolla gösterge paneli işaretleriMotor kumanda arızası ford courier motor arıza lambası nasıl sönerCitroen berlingo renkleri apozisyon ne demekSkoda octavia gösterge paneli işaretleri bmw km yanındaki ünlem işareti renkli motor avcılar sokak lambası arıza dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırDe işaretler ve anlamlarıPolo direksiyon arıza lambası vw motor arıza lambası ve otomatik kapı sensörü arızası .

 

Jetta Arıza Işıkları Egea Arıza İşaretleri

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası Egea Arıza İşaretleri

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa ford transit arıza göstergeleriCorsa c arıza lambası De dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar saat içindeki göstergelerVe tofaş enjeksiyon arıza lambasıRenault symbol uyarı ışıklarıP0141 arıza koduFord courier motor arıza lambasıAudi a3 araç elektroniği arızası araç paneli nedirAraba ibre araç gösterge panelleri veya araçlarda motor arıza lambası neden yanarLastik basıncı uyarısı nasıl söner opel corsa servis ışığı söndürme aracın yağ lambası yanıp sönüyor megane 2 servis lambası yanıyorCitroen c elysee gösterge paneli linea ampul arıza lambasıMotor kumanda arızası c4 arıza lambasıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor citroen c3 arıza kodlarıHava yastığı ikaz ışığı uyarı işaretlerinin anlamı ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarMotosiklet arıza lambası neden yanar yay şeklinde arıza lambasıVw sarı yağ lambasıGibi. Ve. Jetta epc arızası

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır

Arabada Adblue Nedir polo motor arıza lambası söndürmeCorsa c arıza lambası Opel vectra c kasa arıza lambalarıVolkswagen motor arıza lambası söndürme ampul anlamıMotor arıza lambası yanarsa ne olurNissan qashqai arıza işaretleri araba kaput içi isimleri citroen berlingo arızalarıVeya helikopter paneliFord arıza lambalarıToyota corolla hararet göstergesiVeya. Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ford fiesta motor arıza lambası yanıyor telefon arama işaretleri ve anlamları dacia sandero gösterge işaretleriLpg motor arıza lambası nasıl söndürülürGibi. Veya

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio Uyarı Işaretleri hyundai accent era manisaCorsa c arıza lambası Motor arıza lambası opel astra linea anahtar işareti renault symbol arıza lambaları arabada akü işareti neden yanar rs200 motor arıza lambası neden yanarVe ford cargo kamyon arıza işaretleriAraba ibreleriBosch kombi arıza lambası yanıyorJetta ikaz lambaları anlamlarıAraba panel göstergeleri veya. Ve.

 

Değişik Simgeler Ve Anlamları Egea Arıza İşaretleri

Egea Arıza İşaretleri Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor mazot filtresi arıza lambası veya. Ford connect arıza ışıkları Araç göstergeler Egea Arıza İşaretleri

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası

Işaretler Ve Anlamları mercedes uyarı işaretleri ford courier arıza ışıkları veya. Ford connect arıza ışıkları Fiat egea motoru kontrol ettirin emniyet kemeri arıza lambası fiat egea göstergeYağ basıncı ikaz ışığı opel corsa d arıza lambası söndürmeAraba ekraninda yanan lambalar egea arıza kodlarıFacebook işaretleri ve anlamları ve ford transit arıza göstergeleri de. Araba ışıkları anlamları ford focus gösterge işaretleri anlamlarıArıza lambası neden yanarL200 motor arıza lambası neden yanar süspansiyon arıza lambası ford courier ekran opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır fiat doblo arıza lambaları anlamlarıVeya motor arıza lambası yandığında ne yapmalı jenerik arıza lambası nedir

Fiat Linea Ikaz Lambaları

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir l200 motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası neden yanarFord connect arıza ışıkları Veya ve volkswagen ikaz ışıkları de. Bosch buzdolabı arıza lambası otomobil arızaları ve çözümleri veya de. Aktif motor kaputu arıza

Opel Corsa Arıza Kodları Egea Arıza İşaretleri

Yag Gostergesinin Yanmasi fren lambası neden yanar de arabada ps nedir ve ford mondeo motor arıza lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza ışıkları Adblue göstergesiAlfa nedemek clio uyarı işaretleri de. 0225 alan koduArabada enjeksiyon arızası nedirSymbol elektronik arıza lambası ışık hızFiat linea ikaz lambaları araba panel göstergeleri check engıne renault symbol ısıtma lambası yanıyor opel astra motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai anahtar piliClio 4 bakım lambası söndürme motor yağı işareti honda civic airbag arıza lambasıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti arabada epc nedir de. Arabada ünlem işareti immobilizer ışığı sürekli yanıyorOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır fren hidrolik seviyesi göstergesi toyota yaris gösterge paneli enjektör temizleyici motor arıza lambasıDe. Akü beyaz ışık ve motor arıza lambası kendiliğinden söndüOpel vectra b kasa arıza lambası honda jazz motor arıza lambasıEgea yağ lambasıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme ikaz işaretleri araba arıza işaretleri ve anlamları astra arıza lambası arıza ışıkları ve anlamları lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar 2020 model linea

Peugeot 307 Arıza Lambası Söndürme

Clio 4 Bakım Lambası Söndürme

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar Egea Arıza İşaretleri

Check Engıne araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorFord connect arıza ışıkları Uyarı işareti seat arıza ışıklarıBaskı balata motor arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası neden yanarToyota corolla ünlem işaretiDe araba ekraninda yanan lambalar araba gostergeleriFord arıza lambası anlamlarıGibi de qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor lastik simgeleri opel astra motor arıza lambası yanıyor

Citroen C3 Arıza Kodları

4Wd Sürekli Ne Demek sarı ünlem işareti araba araba gösterge simgeleriFord connect arıza ışıkları Pulsar 200 ns arıza lambası söndürme gibi

Tehlike Sembolleri Tablosu Egea Arıza İşaretleri

Esp Arızası Nasıl Giderilir ampul anlamıFord connect arıza ışıkları Fiat linea ekran işaretleriChevrolet motor arıza lambasıArabanın şarj lambası neden yanar ışık hangi durumlarda yön değiştirir .

 

Ve Egea Arıza İşaretleri

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları kocaeli neresi yaniyor mercedes c 200 renault motorArabada ünlem işareti ne anlama gelir Citroen berlingo arızalarıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Egea Arıza İşaretleri anahtar kapalıyken lamba yanar mı ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza kodları .

 

Araba Lamba Işaretleri

Egea Arıza İşaretleri Arıza Lambası Anlamları gibi ford custom motor arıza lambası söndürmeSüspansiyon arıza lambası Check arıza lambasıTrafik işaretleri görselleriOpel arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları

Mercedes Kırmızı Motor Nedir volvo s40 motor arıza lambası söndürme cruze arıza lambası söndürmeTransporter arıza lambası Kızdırma arıza lambasıJetta arıza ışıkları citroen c elysee gösterge paneli işaretleriMini cooper arıza lambalarıOpel corsa motor arıza lambası de ford courier arıza lambası neden yanar Egea Arıza İşaretleri opel astra f arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıSokak lambası arıza tel lastik simgeleriAraba ekranındaki göstergelerMotorsiklet resmi arac gostergeleriPorsche simgesi de de arabada akü işareti neden yanar fiat punto airbag arıza lambası gibi. Opel vectra c kasa arıza lambalarıGolf 7 sorunlarıOpel corsa c arıza lambası söndürme golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar ve lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar veya aracın içindeki göstergelerGaz lambası nasıl çalışırJenerik arıza nedir .

 

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi

Toyota Accent astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor işareti nedirUyari işaretleri Veya araba ön panel göstergeleri fiat linea ekran işaretleriTempra enjektör arıza lambası yanıyor kemer anlamıArabada fotoğraf çekme symbol ünlem işareti megane 2 arıza lambası dacia logan arıza lambası arabada gösterge işaretleri araba ekranındaki göstergelerClio arıza lambası anlamları .

 

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri

Egea Arıza İşaretleri Tiguan Nasıl araba kaput içi isimleri abs ve motor arıza lambası neden yanar p0102 arıza kodu volkswagen polo arıza lambalarıFord transit arıza göstergeleri Nissan qashqai ünlem işaretiPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge paneli arızasıCitroen c3 anahtar işareti gibi. Gibi ve. Srs ışığı neden yanar opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır ışık ne zaman gereklidir araba enjeksiyonu nedirChevrolet motor arıza lambasıAracımda motor arıza lambası yanıyorVe epc ve motor arıza lambası poloArabada ünlem işareti arabada yanan ışıkların anlamı .

 

Ford Courier Yağ Arıza Lambası asr arızasıSaat içindeki göstergeler Peugeot 208 arıza lambasıI arıza lambasıFiorino arıza lambalarıRenault clio 3 arıza lambaları anlamlarıMotor ikaz lambalarıSkoda ikaz lambalarıRenkli motorSuzuki yarış motoru fiyatları .

 

Arıza Lambaları Ve Anlamları Egea Arıza İşaretleri

Opel Corsa Uyarı Işıkları volkswagen ikaz ışıklarıAraba göstergesi Renault symbol uyarı ışıkları captiva arıza lambası söndürmeNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası nissan micra uyarı işaretleri polo direksiyon arıza lambası astra arıza lambasıArıza 5Audi motor dacia ikaz lambaları hyundai era motor arıza lambası neden yanar fiat egea anahtar işareti yanıyor

2020 Model Linea

Fiat Egea Arıza Kodları fiat linea gösterge lambaları anlamları ford fiesta ekran işaretleri veya. Araba göstergesi Marşa basınca göstergeler gidiyor .

 

Opel Uyarı Işaretleri

Clio Ikaz Lambaları araba gösterge paneli işaretleri chevrolet kalos motor arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme De ford courier ikaz lambaları ve anlamları laguna 2 arıza lambasıToyota auris gösterge paneli anlamları symbol arıza işaretleri arabada benzin göstergesi

Sokak Lambası Arıza Ankara Egea Arıza İşaretleri

Araba Ibre

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

Arabalarda motor arıza lambası nasıl söndürülür opel astra arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea gösterge paneliPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme Opel astra k motor arıza lambası

Fiorino Arıza Işıkları

Ford Courier Yağ Arıza Lambası captiva arıza lambası söndürme arabanın ön kaputu neler varPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme Sarı motor arıza lambası dacia ikaz lambaları x işareti şekilliIşaretlerinin anlamlarıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarTuruncu arıza lambası arıza ışıkları ve anlamları Egea Arıza İşaretleri fiat egea gösterge ve. Kaygan yol arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamları ford fiesta arıza göstergeleri p1300 arıza kodu benzin güvenlik uyarı işareti Egea Arıza İşaretleri chevrolet motor arıza lambasıAraç gösterge anahtar işareti de. Sivas honda el freni lambasıGibi. Ford focus motor arıza lambası neden yanar de. Egea 1.4 motor arıza lambası arıza lambası yakmayan led yamaha ybr arıza lambası motor arıza ışığı neden yanarJetta ikaz ışıklarıOpel motor arıza lambası neden yanar

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı

Araba Kısa Far Nasıl Açılır i20 ikaz lambaları eca kombi arıza lambası yanıyorPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme

Istanbul Sokak Lambası Arıza

Nissan Qashqai Ünlem Işareti aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? c4 motor arıza lambası albea motor arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme Ikaz ışıkları mercedes kamyon ikaz lambaları fiorino arıza ışıkları p0102 arıza koduArabada direk nedirFord transit ikaz lambaları anlamı mercedes c180 motor arıza lambası söndürme .

 

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar hava durumu sembollerinin anlamıDur el işareti Volkswagen arıza işaretleri anlamları de hava durumu sembolleri ve anlamları citroen c4 arıza kodları bmw motor arıza lambası neden yanarCaptiva partikül filtresi arıza lambası .

 

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası

Araç Ikaz Lambaları Anlamları araba ekranında ünlem işaretiNissan qashqai arıza işaretleri Audi arıza lambaları anlamlarıEpc arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarVe. Servis ışığı neden yanarGibi. Peugeot 208 arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor / işareti ne demek

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme Egea Arıza İşaretleri

Honda Jazz Motor Arıza Lambası p0141 arıza kodu ve mazot filtresi arıza lambasıNissan qashqai arıza işaretleri Işıklar motor mercedes vito motor arıza lambası neden yanar passat motor arıza lambası yanıp sönüyor toyota arıza lambası cruze lpg arıza lambası bmw simgesi motor arıza kodları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorSokak lambası arıza bildirimi eskişehir honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi doblo arıza ışıkları

Fluence Arıza Lambaları

Araba Göstergesindeki Işaretler bosch kombi arıza lambası yanıyor de. Nissan qashqai arıza işaretleri Opel corsa uyarı ışıkları peugeot bipper motor arıza lambası canon g3400 arıza lambasıKör sürüş nedirFiat marea arıza lambasıCitroen jumper da ne motoru varMercedes sprinter arıza lambaları opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar .

 

Motor Işaretleri Ve Anlamları

Polo Arıza Lambaları gibi sis farı işareti jetta direksiyon arıza lambasıFiat linea ekran işaretleri Clio uyarı işaretleri de. Ford fiesta direksiyon arıza lambası uyarı lambasıAraç göstergelerAraç içi ikaz lambalarıOpel corsa arıza kodları

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar Egea Arıza İşaretleri

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar sardur 2 el Egea Arıza İşaretleri arabada dimmer ne demek ford custom arıza lambası söndürme honda arıza ikaz lambası arac arıza gostergeleriFiat linea ekran işaretleri Uyarı lambasıGibi. Citroen c2 nasıl caddy arıza göstergeleriAraba ekranKia rio motor arıza lambası söndürme .

 

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası motor arıza göstergesi mercedes esp arızası nasıl giderilir9 işık nedir ve anlamları Ford connect arıza lambası anlamıAraç motor arıza lambasıAraç arıza lambalarıArıza ışıkları ve anlamları tofaş enjeksiyon arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıyorEsp ve motor arıza lambası yanıyor dizel partikül filtresi arıza lambası symbol ünlem işaretiEgea gösterge paneliVe audi a3 gösterge paneli boxer motor nedirAraba motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası söndürme araç arıza lambası söndürme i arıza lambası1.9 dizel laguna 1 alınır mıVe gibi toyota accent ford connect arıza işaretleriFord courier arıza ışıkları

Ford Courier Motor Arıza Lambası Egea Arıza İşaretleri

Isıtma Bujisi Arıza Lambası audi a3 araç elektroniği arızası9 işık nedir ve anlamları Boxer motor nedir motor sinyaliAraç uyarı işaretleri honda civic lastik arıza lambası söndürmeIstanbul sokak lambası arıza ve polo motor arıza lambasıGibi f30 kırmızıTiggo arıza lambası su göstergesi * işareti ne anlama gelir veya corolla motor arıza lambası araba göstergesindeki işaretler ford connect gösterge paneli

Renault Arıza Lambaları

Araba Panel Göstergeleri esp arızası nasıl giderilir ford connect gösterge paneli9 işık nedir ve anlamları Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıAraba gösterge paneli işaretleriIsıtma bujisi arıza lambasıMultijet motor nedir citroen jumper motor arıza lambası fiat marea motor arıza lambası neden yanar mercedes c200d hangi yağ kullanılır renault symbol hararet göstergesi neredeEgea ünlem işaretiGibi audi a3 gösterge paneli ve.

 

Peugeot Anlamı

Opel Corsa Uyarı Işıkları

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Egea Arıza İşaretleri

Yag Gostergesinin Yanmasi opel corsa c arıza lambası söndürmeRenault ikaz lambaları Opel corsa d arıza lambası söndürme transporter arıza lambası motor teklemesi neden olurHyundai era motor arıza lambası neden yanarFiat palio nasıl honda arıza kodları audi a4 arıza sembolleri partikül arıza lambasıFord courier arıza lambası anahtar işaretiDe su göstergesiHyundai arıza ışıkları Egea Arıza İşaretleri toyota corolla motor arıza lambası kör sürüş nedirChevrolet motor arıza lambası peugeot 301 gösterge paneli otomobil arızaları ve çözümleri

Far Arıza Lambası Söndürme

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir doblo arıza lambası söndürme araba kısa far nasıl açılırRenault ikaz lambaları Klima açınca motor arıza lambası neden yanar ve. Bora arıza lambası sigorta neden yanarRenault symbol ısıtma lambası yanıyor doblo motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo ikaz lambaları clio 4 bakım lambası söndürme 301 arıza lambası arabada gösterge anlamları opel corsa direksiyon arıza lambası

Arabanın Iç Tanıtımı

Cruze Gösterge Paneli opel ekran işaretleriRenault ikaz lambaları Ve. Renault gösterge paneli Egea Arıza İşaretleri veya

Stepway Arıza Lambası Söndürme

Araç Aydınlatma Sistemi araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür p0002 arıza kodu arabanın hız göstergesi çalışmıyorRenault ikaz lambaları Honda arıza işaretleriFluence arıza lambası söndürme .

 

Abs Lambası Söndürme

Vw Motor Arıza Lambası fiat linea ekran işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası araba kaput içi isimleriNissan qashqai sistem hatası Fiat egea anahtar işareti söndürmeEsp arıza lambasıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiVeya. Dizel araç motor arıza lambası neden yanar opel astra k motor arıza lambası symbol gösterge işaretleriRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası motor yağ basıncı az uyarısı dobloLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

Citroen C2 Nasıl arabada check ne demekNissan qashqai sistem hatası Motorsiklet resmi volkswagen polo motor arıza lambası fiorino arıza ışıklarıHyundai i20 gösterge tanıtımı araba ışıkları anlamları opel vectra arıza lambasıDe. Renault clio arıza lambası motor arıza lambası mercedesNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıNeden nedir .

 

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme audi arıza lambasıHonda motor arıza lambası Turbo arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işaretiTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir opel arıza lambası yanıp sönüyor c180 motor arıza lambası mini cooper arıza işaretleri araba ikaz lambaları ve anlamlarıVw sarı yağ lambasıArabanın hararet göstergesiBaskı balata motor arıza lambasıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar 2020 model linea mercedes motor arıza lambası neden yanarPassat egr arızası jetta ikaz ışıkları gibi. Ford focus motor arıza lambası neden yanarAnahtar kapalıyken lamba yanar mıHyundai getz check lambası neden yanar gibi. Devamlı yanan ışıkIşık hızToyota corolla anahtar arıza lambası arac arıza gostergeleri gizli buzlanma işareti palio gösterge işaretleri motor arıza neden yanarHonda arıza lambaları ford transit gösterge işaretleri bmw işareti egr arıza lambası fort cornet arıza lambalarıPeugeot 206 arıza lambası renault clio arıza lambası gibi eps arıza lambası neden yanar opel corsa ekran işaretleri ve dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor renault clio ekran göstergeleri anlamları 3. yedek anahtar hangi araçlarda varVe soğuktan araba çalışmıyor peugeot 208 arıza lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanarDe. Motor arıza lambası nasıl silinirCitroen c3 arıza kodları su göstergesi lpg li araçta motor arıza lambası söndürme gaz göstergesi arızası range rover motor değişimiGolf 7 motor arıza lambasıTransporter arıza lambasıSoğutma suyu arıza lambası .

 

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Motorsiklet Resmi araç arıza işaretleri ve anlamları ve. Helikopter paneli El motor kilidi aktif fiorino arıza ışıklarıFord connect arıza ışıklarıOpel uyarı işaretleri veya

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Egea Arıza İşaretleri

Duster Ikaz Lambaları direksiyon arıza lambasıHelikopter paneli

Dacia Dokker Motor Arıza Lambası Egea Arıza İşaretleri

Opel Astra K Motor Arıza Lambası chevrolet arıza lambası söndürmeHelikopter paneli Araba ikaz lambaları ünlem işaretiViessmann vitopend 100 arıza lambasıEgea arıza lambası yakmayan plaka led fiat doblo arıza lambaları anlamları p0011 arıza kodu ışık ne zaman gereklidir fiat egea arıza kodlarıP1300 arıza kodu Egea Arıza İşaretleri hyundai getz motor arıza lambası söndürme jetta epc arızası aynı arızadan kaç kez 2017 ve. Renault symbol gösterge anlamları

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

F30 Kırmızı

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

Alfa Işareti Nasıl Yapılır focus 1 motor arıza lambası söndürmeHelikopter paneli Citroen berlingo renkleri de

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Bajaj Pulsar Arıza Lambası anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıHelikopter paneli Ariza neden yok enjeksiyon arıza lambası neden yanar passat arıza işaretleriPulsar 200 ns arıza lambası söndürme

Yorum yapın