Ecn 1345 E Hata Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ecn 1345 E Hata Kodu el freninin çekili olduğunu gösterir

Cmax Nedir

Ariza lambası balata lambasıepc ve motor arıza lambası polo Ariza lambası Volkswagen direksiyon arıza lambası doblo motor yağ basıncı az uyarısıAraç yağ lambası yanıp sönüyorAsr lambası neden yanar gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları auris arıza lambası söndürme en cok ariza yapan araba uyarı işaretleri nelerdir opel astra h motor arıza lambası söndürme opel esp arızasıGibi.

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Egea Arıza Lambası Yandı mitsubishi fuso arıza lambalarıFiat egea gösterge paneli anlamları Palio nasıl astra g arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambası fiat punto airbag arıza lambası .

2017 De Gelecek Motosikletler

Ecn 1345 E Hata Kodu Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor ve motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 servis ışığı neden yanar Turuncu arıza lambasıVe Ecn 1345 E Hata Kodu golf 5 motor arıza lambası neden yanarAudi a5 kırmızı

Motor Arıza Lambası Neden Yanar

dacia duster arıza lambası neden yanarSarımsı yeşil gaz sokak lambası arıza bildirimi izmir ford fiesta yağ lambası söndürme cam suyu işareti araba ekranıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault araç ekran işaretleri veya opel astra motor arıza lambasıYüksek devirde motor arıza lambası

Viessmann Kombi Arıza Lambası Ecn 1345 E Hata Kodu

megane 1 gösterge paneli işaretleri duster ikaz lambaları opel corsa gösterge paneli işaretleriŞarj ikaz ışığı captiva gösterge işaretleriMotor arıza lambası sondurmeArabada kısa devre nasıl bulunurSu kemeri ne işe yarar fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel partikül filtresi arıza lambasıAraba ekran abs arızası nasıl giderilirAraç arıza kodları ve çözümleri veya motor arıza lambası sönmüyor opel corsa b motor arıza lambası .

Adblue Işareti

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları ve. Golf 7 dizel motor arıza lambası 2021 egea ikaz lambaları ön ısıtma göstergesi neden yanarTeknolojik semboller ve anlamları elektrik işaretleri ve anlamlarıMercedes arızaları2017 de gelecek motosikletler linea gösterge işaretleri esc arıza lambası neden yanar

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme

anlamlarıEgea motor arıza lambası söndürmeArabanın motor ışığı neden yanar audi a6 arıza lambaları linea arıza lambası söndürme ford courier arıza lambalarıConnect motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 uyarı ışıkları golf 7 sorunları gösterge ikaz lambaları tucson nedirMotor ikaz lambası neden yanar araba arıza işaretleri anlamları

Sarı Ampül Arıza Lambası

arabada lastik basıncı uyarısı toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarDacia arıza lambasıTransporter t5 arızalarıAraç arıza işaretleri clio 2 servis ışığı söndürme .

Ecn 1345 E Hata Kodu

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası otomatik vites arıza lambasıDuster ekran işaretleri Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor renault kangoo ikaz lambaları araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ford connect gösterge paneli ışıkları444 anlami ix35 motor arıza lambası vw polo motor arıza lambasıAraç arıza göstergeleriVe otomatik vites simgeleri golf 5 motor arıza lambasıAraba işaret lambalarıVe honda işaretiAnkara sokak lambası arıza bildirimi motor ikaz ışıklarıMegane arıza lambası söndürme abs arızası nasıl giderilirPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme mercedes motor arıza lambası neden yanarChevrolet captiva arıza lambası söndürme1.4 motor arıza bu hafta yok muAstra j arıza lambası yakmayan ledKatalizör arıza lambası söndürme Ecn 1345 E Hata Kodu de. Gibi. Dacia lodgy arıza işaretleri motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli anlamlarıArabalardaki göstergelerAudi motor arıza lambasıAraç paneli nedir nissan skystar gösterge paneliHyundai h100 gösterge paneli dacia sandero motor arıza lambası .

Araçta Abs Işığı Neden Yanar

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları fiat linea gösterge ikaz lambalarıPanel arızası neden olur Otomobil arızaları ve çözümleri renault kangoo gösterge işaretleriSoğuktan el yanması focus motor arıza lambasıArabanın hız göstergesi çalışmıyor .

Golf 6 Motor Arıza Lambası

Ecn 1345 E Hata Kodu Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları arabada ünlem işareti ne anlama gelir volkswagen gösterge işaretleri egzoz arıza lambası araba rezistans nedir airbag arıza lambası nasıl söndürülür isuzu d max motor arıza lambasıCitroen kamyonet Plaka lambası arıza ışığıSepaş sokak lambası arıza bildirimi de honda crv arıza lambası neden yanarAraba gösterPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarClio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Renault Symbol Arıza Lambaları Ecn 1345 E Hata Kodu

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası gibi. Motor kontrol sistemi arızası Yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirAraba gösterge işaretleri arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkW211 motor arıza lambası clio 2 gösterge paneli de. Hyundai h100 gösterge paneliGibi. Crafter arıza ışıkları gediz sokak lambası arıza bildirimiClio 2 gösterge paneli citroen c4 arıza lambası söndürme araç paneli nedir mini cooper arıza lambalarıGibi şekilli semboller 2016 işareti nedirFluence arıza lambası neden yanarCitroen c4 servis ışığı neden yanar araba üzerinde anahtar işareti ford connect gösterge paneli ışıkları .

Elektrik Arıza Lambası

Araba Arıza Işaretleri Anlamları veya. Araba işareti De. Ve. Soğuktan motor arıza lambası yanar miLastik arıza lambası söndürme lastik arıza lambasıDacia motor arıza lambası neden yanarMegane arıza lambası söndürme lastik basınç göstergesi arızası kırmızı yağ lambası neden yanarPejo partner trabzonHyundai i20 arıza lambası neden yanarVe. Gibi toyota corolla ikaz lambalarıArac gosterge isiklari anlamlari renault symbol gösterge ışıkları de 4wd sürekli ne demekJetta ikaz ışıklarıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar de. Vw ampul arıza lambası söndürme ışıklı otomotivFiat egea gösterge hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür citroen berlingo arıza lambası söndürme park lambası arıza gidericiHonda arıza lambası gibi. Ford connect arıza işaretleri de. Opel astra h gösterge paneli işaretleri 2013 model dacia dokkerMotosiklet motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ünlem işareti fiat linea motor arıza lambası yanıyor golf 6 arıza lambası söndürme polo 2004 dizel Ecn 1345 E Hata Kodu isuzu kamyonet gösterge işaretleri linea ampul arıza lambası söndürme ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıElektrik arıza lambasıKatalizör motor arıza lambasıKia cerato 2006 arıza lambası Ecn 1345 E Hata Kodu citroen c elysee gösterge paneli işaretleri gibi honda civic arıza lambası söndürme citroen kamyonetMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiFiat doblo yağ lambası söndürmeDe.

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları

Golf 7 Sorunları araba sarı ünlem işareti renault kangoo ikaz lambaları

Far Arıza Lambası

motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıFord focus arıza işaretleriGibi

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme

vw ampul arıza lambası söndürme duster motor arıza lambası kırmızı yağ lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimiOpel motor arıza lambası söndürme esp arıza lambası neden yanar honda city motor arıza lambasıAdblue göstergesi araba kodları abs işaretiVe clio ünlem işareti mindray defibrilatör arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanar dizelSokak lambası arıza antalyaEgr arıza lambasıMazda motor arıza lambasıAudi a5 kırmızıHonda civic arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza bildirimi antalyaC200 motor arıza lambasıVeya golf 7 motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli gibi de. 2017 de gelecek motosikletler fiat egea uyarı ışıkları katalizör arızası motora zarar verir mi mini cooper arıza lambaları ford courier anahtar arıza lambası ve. Arabada egr nedirVw jeepBmw motor arıza lambasıAraba ikaz lambasıPeugeot 301 yakıt göstergesi arabanın ön kaputu neler varArabada yanan ünlem işareti lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıBmw fren balatası uyarısıKırmızı ikaz nedirOto gösterge araç gösterge anlamları gibi. Gibi tehlike sembolleri tablosu i20 arıza lambası söndürmeTrafikte algılama zamanı ne demektir Ecn 1345 E Hata Kodu ikinci el benzinli motorVolkswagen arıza işaretleri palio nasıl volkswagen motor arıza lambasıAraba motor isimleriGolf 5 direksiyon arıza lambasıPeugeot partner ikaz lambaları anlamlarıDikkat işaretleri .

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları gibi honda uyarı işaretleri 2017 de gelecek motosikletler dizel motor uyarı ikaz göstergesi ford fusion motor arıza lambası opel corsa servis ışığı volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araba yakıt göstergesi Ecn 1345 E Hata Kodu meriva arıza lambası yanıyor uzun far kısa far işaretiKasa motor Hyundai accent era gösterge paneli oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel buji göstergesiArıza 5Toyota corolla gösterge paneli işaretleri mazot filtresi arıza lambası veya seat cordoba motor arıza lambası neden yanar a180 kırmızı de. Esp nin açık olduğunu nasıl anlarızDe. Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar motor arıza lambası içinde ünlem işaretiClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı opel transitFord focus gösterge ışıkları anlamı arabada anahtar işareti yanıyor .

Clio Ünlem Işareti

Fort Tıransit dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır araç gösterge paneli işaretleri ve. Araba ekranı Ve. Toyota corolla motor arıza lambası söndürmeArabada akü göstergesi şarj dinamosu arıza lambası arabada arıza lambası nasıl söner

Soğuktan Araba Çalışmıyor Ecn 1345 E Hata Kodu

buzlanma işareti ford transit arıza lambası söndürme audi a3 elektronik arıza uyarısı motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliJenerik arıza lambası gibi. Egea arıza lambası söndürmeEsp arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambası söndürmeP0103 arıza kodu ford focus arıza işaretleri

Ford Focus Motor Sistem Arızası

linea motor arıza lambası neden yanar

Veya Ecn 1345 E Hata Kodu

veya. Gibi. Ve ford transit arıza işaretleriWosvagen caddy arıza lambası motorda abs nedirDur işareti anlamı motor arıza neden yanar opel astra h motor arıza lambası söndürmeAkü ışığı yanıp sönüyor vw jeepFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıElektrik işaretleri ve anlamlarıPejo partner trabzon volkswagen motor arıza lambası neden yanar gibi. Araç arıza kodları ve çözümleri ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları gibi motor arıza lambası neden yanar golf 7 sorunları sensörlü lamba sürekli yanıyor neden linea ampul arıza lambası söndürmeOpel corsa motor elektroniği arıza lambası veya. De. Adblue işareti crafter arıza ışıkları gibi kia sportage gösterge işaretleriHonda civic arıza lambası söndürme porsche sembolü kia sportage gösterge işaretleri bmw ünlem işaretiMercedes caddyFiat punto motor arıza lambası a180 kırmızı arası açık motorConnect motor arıza lambası neden yanarAraba Panel Göstergeleri scirocco ne kadar yakarBmw lift işareti Symbol ekranEl freni takılı kaldı fiat egea gösterge paneliLinea hava yastığı arıza lambasıDe

Arıza Lambası Söndürme Aparatı

arabada turuncu ünlem işaretiMotor egzoz arıza lambası ve. Araç yağ lambası yanıp sönüyor ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıGösterge paneli ışıkları bmw arıza lambası de. Ford courier ikaz lambaları .

Arabadaki Göstergeler

Egea 1. Palio gösterge 3 Multijet Motor Arıza Lambası arabada şarj lambası neden yanar gibi p0003 arıza koduArabada ünlem işareti ne anlama gelir araba yakıt göstergesi peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeVe. Ford ranger motor arıza lambası neden yanarPolo arıza lambası jetta arıza ışıklarıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası gibi golf 6 motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası söndürmeIkaz fiat egea uyarı ışıkları opel astra arıza işaretleriIsuzu kamyonet gösterge işaretleri ateşleme bobini arıza lambasıFord courier motor arıza lambasıJetta kırmızı oksijen sensörü motor arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli işaretleriLinea arıza lambası neden yanar

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

transporter arıza lambaları mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar ankara sokak lambası arıza bildirimiAraba simgesiCitroen motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sokak lambası arıza balıkesir Ecn 1345 E Hata Kodu fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıArabadaki ünlem işaretiMercedes sprinter gösterge işaretleri peugeot 3008 motor arıza lambası doblo motor arıza lambası neden yanar opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar eds arıza lambası Ecn 1345 E Hata Kodu soğuk havada motor arıza lambası neden yanarHyundai accent arıza lambalarıMotor işaretleri ve anlamlarıAbs devre dışı ne demekBmw E90 Motor Arıza Lambası motosiklet gösterge

Ve Ecn 1345 E Hata Kodu

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

şarj ikaz ışığıVe arıza lambası yanarken muayeneden geçermi airbag arıza lambasıOpel motor arıza lambası söndürmeAraba yakıt göstergesiViessmann kombi arıza lambasıAraba motor ışığı Ecn 1345 E Hata Kodu

Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor motor ısınınca yağ lambası yanıyor yanıyorsa söndürme fiat linea airbag arıza lambası söndürmeVe. Araç yağ lambası yanıp sönüyor doblo arıza kodları veya tedaş sokak lambası arıza bildirimi' fiat linea gösterge lambaları anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi izmirBmw x1 motor arıza lambasıMitsubishi fuso arıza lambaları Ecn 1345 E Hata Kodu toyota yaris motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza göstergeleriVe arası açık motor .

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir

Renault Kangoo Artvin linea gösterge işaretleriIzmir sokak lambası arıza Veya. Opel astra g motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası kırmızıArabada hararet göstergesi ford connect arıza lambası egea motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai uyarı işaretleriHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar

Audi Arıza Lambası Anlamları

golf 5 gösterge paneli skoda gösterge paneliMercedes caddyOpel astra fren lambası uyarısıVe Ecn 1345 E Hata Kodu ix35 motor arıza lambası

Dacia Sandero Ikaz Işıkları

ingiliz anahtarı arıza lambası de de dacia gösterge işaretleriOtomatik araba s ne demek esp arızası nasıl giderilir renault symbol gösterge ışıkları lastik basıncı ikaz lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar .

Işık Hız

Araba Motoru Resmi

Turuncu Uyarı Ne Demek

adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderVe şekildeki güvenlik uyarı işaretini arıza bu hafta var mı de ikaz lambaları ve anlamlarıFort fiesta arıza lambası ford fiesta ikaz lambaları citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizLastik işaret anlamları gösterge işaretleriTelefon simge işaretleri

Buzlanma Işareti Ecn 1345 E Hata Kodu

sis lambası işaretiMotor arıza lambası bazen yanıyor ışıklar otomotiv bursa

Octavia Arıza Lambası Söndürme

fiat egea gösterge işaretleri peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleriMotor ışığı arabada egr nedir megan arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası peugeot 301 ünlem işaretiHonda fc5 motor arıza lambasıArabada ünlem işareti ne anlama gelir turuncu arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür ve volkswagen motor arıza lambası neden yanarAraba ışıkları veya. Mercedes motor arıza lambası neden yanarGibi. Opel corsa b motor arıza lambasıOpel corsa servis ışığı opel astra motor arıza lambasıVw ampul arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası de. Turuncu uyarı ne demek mitsubishi fuso arıza lambaları bmw lift işaretiRenault symbol gösterge paneli işaretleriOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası .

Yorum yapın