Düşük Üre Uyarısı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Düşük Üre Uyarısı ford focus arızaları Ford transit gösterge panelilinea servis ışığı söndürme Ariza lambası Ford transit gösterge paneliAriza lambası Motor tehlikeli mi hyundai getz gösterge paneli fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı fiat motosiklet ford fiesta arıza lambalarıŞanzıman arıza lambası

Soner Ne Demek

arabalarda a işareti gösterge paneli ışıklarıNabız işaretiÜnlem işareti trafik aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? fluence arıza işaretleri araba ışıklarının anlamı veya fluence arıza ışıkları megane 3 motor arıza lambası ve. Gibi. Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı

Motor Kumanda Arızası

chevrolet kalos motor arıza lambası arabada kar işaretiGolf arıza lambaları .

De Düşük Üre Uyarısı

Düşük Üre Uyarısı peugeot motor arıza lambası peugeot partner gösterge paneli anlamlarıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin Gibi de egea uyarı ışıkları ve. Gibi otomatik vites arıza lambası neden yanar cruze gösterge paneliAraba gösterge ışıkları anlamlarıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirIşaretler ve anlamları süspansiyon arıza lambasıAuris arıza lambası söndürmeSamsun sokak lambası arızaAraba hata göstergeleri renault kangoo gösterge paneli anlamlarıSarı ampül arıza lambası neyi gösterirVe mercedes arıza lambası söndürme fiat doblo arıza işaretleri volkswagen polo arıza işaretleriFiat albea motor arıza lambasıHonda city motor arıza lambasıTelefon işaretleri ve anlamlarıVolkswagen arıza sembolleri eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderVe peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeMercedes vito arıza lambası söndürme toyota arıza ışıkları ampul arıza lambası neden yanar ford connect ikaz lambaları arabada ünlem işareti ne demek şanzıman arıza lambasıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederConnect arıza lambasıAraba gösterge anlamları .

Pejo 307 Arıza Lambaları

Düşük Üre Uyarısı Düşük Üre Uyarısı aracımın motor arıza lambası yanıyor

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme Düşük Üre Uyarısı

de.

Abs Arıza Lambası Neden Yanar Düşük Üre Uyarısı

ve. Fluence motor arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarVe ve captiva motor arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesi opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırLinea motor arıza lambası ankara sokak lambası arızaGolf 5 motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambalarıDe. Chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme jetta arıza lambası mercedes sprinter arıza ışıklarıRenault 19 arka cam fren lambasıMotor gösterge paneliPassat direksiyon arıza lambası motor tehlikeli mi .

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir

Düşük Üre Uyarısı esp asr arızası nedir megane 2 elektronik sorun var yazıyorDevamlı yanan ışık Gibi. Opel astra arıza işaretleriMazdacı ahmet düzceHonda crv motosikletAbs arıza lambası neden yanar kocaeli neresi yaniyor motor yağ basıncı lambası yandığında nissan stepway opel astra j lpg motor arıza lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli veya opel astra motor arıza lambası neden yanar seat ibiza arıza lambaları audi a6 motor arıza lambası neden yanarUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırMokka nedirKırmızı polo araba telefon şarj göstergesi bozukGibi audi motor arıza lambası söndürme opel astra sarı arıza lambasıGösterge paneli ışıkları mercedes arızaları veya motor ışıkları fd6 motor arıza lambası .

Araçta Sarı Ünlem Işareti Düşük Üre Uyarısı

Düşük Üre Uyarısı

Gibi Düşük Üre Uyarısı

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir Düşük Üre Uyarısı

tofaş enjeksiyon arıza lambası sokak lambası arıza ankaraAçı işaretleri far işaretleriRenault arıza lambası linea gösterge paneli .

Motor Arıza Işıkları

Düşük Üre Uyarısı Düşük Üre Uyarısı bosch kombi arıza lambası yanıyorFiat doblo arıza işaretleri Palio gösterge paneliHonda civic arıza lambası ve elektrik simgeleri opel vectra c kasa arıza işaretleriMegane arıza lambası söndürme ve göstergede ünlem işareti buji motor arıza lambası

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari Düşük Üre Uyarısı

dizel motor arıza lambası sarı yanıyor veya. De.

Türkiye Neden Yanıyor

Düşük Üre Uyarısı bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulIsuzu d max arıza lambası

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları Düşük Üre Uyarısı

citroen berlingo arıza lambası söndürmeGibi. Marea motor arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası yanıyorSrs arıza lambasıAudi a3 arıza göstergeleriDuster arıza lambasıOpel simgesi de wosvagen arıza işaretleri opel vectra arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası söndürme volkswagen caddy arıza ışıklarıRenault arıza lambaları anlamları vw polo motor arıza lambasıNormal araba resimleri peugeot simgesiVolkswagen bora motor arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambasıEgea uyarı ışıklarıP1564 arıza kodu honda civic ekran işaretleriGösterge lambalarıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır gibi sokak lambası arıza bildirimi araba yağ göstergesi neden yanarAraba içi göstergeleri araba göstergeler ve gibi Düşük Üre Uyarısı sistem hatasıGediz elektrik sokak lambası arızaOpel astra arıza lambası yanıyor gibi. De arabada motor arıza lambası 444 anlamiAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Ve gibi. Egzoz emisyon arıza lambası courier gösterge işaretleri araba ön panelMercedes motosiklet hyundai simgesiUyarı lambaları işaretlerinin anlamlarıHyundai i20 gösterge tanıtımı ford fiesta motor arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası nissan arıza işaretleri araba gösterge anlamları sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıVeya. Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme de. Mazdacı ahmet düzceAraç ikaz ışıkları ve anlamları opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorArabanın yağ lambası neden yanarVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıJetta renkleri landi renzo arıza lambası araba ekranında çıkan işaretler hyundai simgesiArabanin zaman motorAraçlarda ünlem işareti

444 Anlami

volkswagen ikaz lambalarıVe hyundai motosikletHararet işareti transit arıza lambası söndürmeJetta ikaz lambaları anlamlarıCruise arabaArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi aracın gösterge paneliAudi motor arıza lambası söndürme mercedes c 200 renault motorVeya. Transporter motor pejo 301 motor arıza lambası neden yanar fiat egea ikaz lambaları

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford focus arızalarıHonda civic ekran işaretleri

Opel Astra Lpg Arıza Lambası

araç arıza lambası yanıp sönüyorRenault arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası kendiliğinden söndüMegan 2 elektronik arızası ford focus ikaz lambaları anlamlarıGolf 4 arıza lambaları Düşük Üre Uyarısı gibi. Gibi volkswagen airbag lambası söndürme a işareti ne anlama gelir ford custom motor arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası anahtar arıza lambası opel vectra c kasa arıza işaretleri x işareti şekilliIveco daily motor arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambaları anlamları motosiklet lambaları megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıÜnlem trafik levhasıAraçta arıza lambası neden yanarIşaretleriOpel simgesiArabanin (!) işaretinin anlamı fiat egea ikaz lambalarıHonda civic motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli işaretleri hava yastığı arıza lambası alaaddin anlamıAraç ikaz lambaları mercedes arıza ışıkları ducato arıza lambasıArıza lambası işaretleriOpel astra arıza lambaları ve anlamları veya

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık

kia nedir renault symbol motor arıza lambasıGediz elektrik sokak lambası arıza veya. Symbol arıza işaretleri el motor kilidi aktifBmw f30 motor arıza lambası ikaz anlamı .

Arabada Anahtar Göstergesi

Düşük Üre Uyarısı palio arıza lambaları golf 5 arıza lambaları de. Renault gösterge anlamları Motor arıza lambası turuncu yanıyor esp devre dışı ne demek astra j motor arıza lambasıNissan almera motor arıza lambası söndürme porsche motorElektrik simgeleri ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıSeat leon gösterge işaretleri anlamları ve. Honda civic kaplumbağa işaretiMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi volkswagen airbag lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası (!) işaretinin anlamı .

Renault Motor Arıza Lambası

Düşük Üre Uyarısı Düşük Üre Uyarısı enjektör arıza lambasıTelefon işaretleri ve anlamları Motor arızası neden yanar arabada yağ işareti honda toyota astra motorMotor kumanda arızasıElektronik arıza ikaz lambası clio arıza lambaları opel arıza kodları resimli Düşük Üre Uyarısı caddy motor kapağı neden yokDoblo motor arıza lambası söndürmeFord custom motor arıza lambası söndürmePalio gösterge paneli arıza lambalarıUyarı işaretlerinin özellikleri vw ampul arıza lambası söndürme araç çalışırken yakıt almakBmw e46 arıza lambalarıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar radar kilidi nedir ve i20 arıza lambalarıOpel combo motor arıza lambası araçta abs ışığı neden yanar ford connect gösterge işaretleri opel corsa arıza işaretleri citroen c4 gösterge paneli arızası arabadan benzin çekmeSaatin içindeki göstergelerin isimleriAraba yağ göstergesi neden yanar gibi. Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme astra k motor arıza lambası ford focus motor arızası neden verirEnjektör temizleyici motor arıza lambası arıza lambası yakmayan lpgEnjektör arıza lambası gösterge anlamları kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı sarı motor ışığı opel astra arıza lambaları ve anlamları sis farı göstergesi abs devre dışı ne demek neyi gösterirMultijet motor nedir yakıt aldıktan sonra arıza lambası golf arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneliPark sensörü neden çalışmaz veya sarı renk motor arıza lambasıGibi veya.

Srs Arıza Lambası

gibi. Düşük Üre Uyarısı

Gösterge Paneli Anlamları Düşük Üre Uyarısı

gibi opel corsa arıza işaretleri Düşük Üre Uyarısı arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli duster uyarı ışıkları arabada uyarı işaretleri veya. Suzuki swift motor arıza lambası neden yanarMaf sensörü iptaliCruze lpg arıza lambasıHyundai i20 sarı ünlem işareti mercedes arıza Düşük Üre Uyarısı kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı passat arıza ışıkları linea hava yastığı arıza lambasıP/s arıza lambasıVites arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası gibi. Arabada anahtar işareti ne anlama gelir

De Düşük Üre Uyarısı

fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıFiat linea motor arıza lambası neden yanar araba göstergeleri anlamları veya. Prins lpg arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası motor arıza ikaz lambası .

Gösterge Paneli Anlamları

Düşük Üre Uyarısı otomatik vites arıza lambası ve. Kullanım dışı levhası Otomatik vites dizel araba

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme

arabada airbag ışığı neden yanarVe. Opel astra arıza işaretleriConnect arıza lambaları audi a5 motor arıza lambası neden yanar epc arıza lambası passat arıza ışıklarıAstra arıza lambası egea motor arıza lambası yanıyorMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Yağ gösterge işareti ve linea motor arıza lambası söndürmeJetta motor arıza lambası renault kangoo gösterge paneli anlamlarıHyundai arıza lambalarıVolkswagen katalitik konvertör arızasıBmw ünlem işareti araç otomatik kapı arızalarıAraba anlamıArabada motor arıza lambası awd nedirDikkat işaretleri chevrolet cruze arıza lambasıMotosiklet lambalarıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır chevrolet cruze arıza lambasıBaskı balata motor arıza lambası .

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

Düşük Üre Uyarısı adblue işareti opel corsa hararet göstergesiMercedes arızaları Arabada yağ göstergesi yanarsaAraç ikaz lambaları .

Araba Göstergesi

Düşük Üre Uyarısı vw motor arıza lambası neden yanarPeugeot partner gösterge paneli anlamları Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır dikkat işaretinin anlamıDe. Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir araba içi göstergeleri opel astra arıza lambası silmePalio arıza lambaları park lambası arıza giderici suzuki yarış motoru fiyatları hyundai accent blue arıza lambalarıEpc ve motor arıza lambası passatOn off sembolleriEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası de. Sarı arıza lambası .

Caddy Motor Kapağı Neden Yok

Düşük Üre Uyarısı hyundai getz motor arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası neden yanar skoda superb arızalarıDenizli aydem sokak lambası arıza Veya. Gibi. Trafik ünlem işareti veya mitsubishi carisma alınır mı buji göstergesi ikaz ne demekBmw işareti de hyundai getz gösterge paneliIşıklar söner abs devreye girdiği nasıl anlaşılırGibi iveco daily arıza lambası söndürme

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme Düşük Üre Uyarısı

opel arıza lambasıAraç otomatik kapı arızaları patinaj nasıl çekilir kızdırma bujisi ikaz lambası araç muayene motor arıza lambasıAbs arıza lambası neden yanarEkran işaretleri dizel araç gösterge işaretleriAudi a3 motor arıza lambasıSarı arıza lambası düşük üre uyarısı nedirArabada yol resmiOpel astra yağ lambası yanıyorFluence anahtar arıza lambasıRenault gösterge paneli işaretleriMegane 1 arıza lambaları anlamlarıSokak lambası arıza ankaraVolkswagen motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorArabada uyarı işaretleri ve anlamları de. Arıza lamba işaretleri de renault symbol gösterge paneli anlamları el işaret anlamları2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum opel astra arıza lambası yanıyor abs devreye girdiği nasıl anlaşılırJetta gösterge paneli

Kaygan Zemin Işareti

symbol arıza işaretleri passat jeep hyundai h100 gösterge ışıklarıArabada yanan ışıklar işaret anlamı

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

4 çeker ne demek araç gösterge paneli işaretleriVeya arabada motor arıza lambasıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır mercedes arızaları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorInstagram isaretlerin anlami clio 4 bakım lambası söndürme ve mercedes arızaları seat motor arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası eobdCruise arabaCruise araba .

Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı Düşük Üre Uyarısı

Düşük Üre Uyarısı veya arabanin opel astra j dizel motor arıza lambası Düşük Üre Uyarısı opel insignia motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli Multijet 2 nedirKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar mazdacı ahmet düzce era motor arıza lambası .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Düşük Üre Uyarısı veya ford fiesta gösterge ışıkları anlamları araba içi göstergeleri motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorKaç çeşit fren sistemi vardır Gibi Düşük Üre Uyarısı araba içindeki işaretlerOpel vectra b kasa arıza lambası motor egzoz arıza lambası audi a6 motor arıza lambası fiat doblo arıza işaretleriDe veya. Park işaretiGibi. Bajaj pulsar arıza lambası auris arıza lambası söndürme konya sokak lambası arıza telefon numarası opel corsa uyarı ışıkları arabada uyarı işaretleri ve anlamları veya. Iveco daily motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Audi A3 Arıza Göstergeleri

yol bitebilir levhası ford courier gösterge paneli anahtar işaretiVeya nissan almera motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası kendiliğinden söndü gösterge paneli anlamlarıBmw arıza lambası sis farı göstergesiKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı chevrolet arıza lambası .

Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Düşük Üre Uyarısı ford fiesta motor arıza lambası

Dacia Ikaz Lambaları

jetta epc arızasıAraba arıza ışıkları .

Far Işaretleri

Düşük Üre Uyarısı fluence stop lambası neden yanar musluk arıza lambasıAraç içi işaretler Gibi palio arıza lambaları sprinter arıza lambası söndürme egzoz gazı uyarısıMotor soğukken arıza lambası yanıyor motor kontrol sistemi arızası eobdDe peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza ışıkları ve. Tehlike uyarı işaretleri ve anlamları honda motor otomatik vitesRenault gösterge paneli işaretleri c max motorsiklet owner manual indikatör sembolü arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel arıza lambasıAraç ikaz lambaları anlamlarıAraç muayene motor arıza lambası düşük üre uyarısı nedir işaret anlamlarıDe opel corsa arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimiAraç akü lambası neden yanar

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

patinaj nasıl çekilirHyundai gösterge işaretleriAlaaddin anlamı sokak lambası arıza ankaraVolkswagen ikaz lambalarıVe. Araç gösterge paneli işaretleriFiat linea arıza lambası söndürme opel corsa direksiyon arıza lambası polo epc arızasıPeugeot anlamıDizel araç gösterge işaretleri ve ve opel astra lpg motor arıza lambasıBilgilendirme işaretiPejo 301 motor arıza lambası neden yanar motosiklet gösterge anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDe gibi gaz kelebeği resetleme:d'' işaretinin anlamıDoblo arıza lambasıYay arıza lambası gibi fiorino motoru kontrol ettirin lastik anlamlarıNeyi gösterirEsp devre dışı ne demek .

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı Düşük Üre Uyarısı

Düşük Üre Uyarısı doblo motor arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası wolksvagen arıza lambaları

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme Düşük Üre Uyarısı

fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor .

Nabız Işareti Düşük Üre Uyarısı

Düşük Üre Uyarısı duster nedir301 motor arıza lambası

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık

Samsun Sokak Lambası Arıza Düşük Üre Uyarısı

arabada ekran işaretleri .

Mercedes Arıza Işıkları Düşük Üre Uyarısı

Düşük Üre Uyarısı 1. Araba arızaları 4 motorVe araba hata göstergeleriFiorino otomatik vites arızalarıAraba içindeki işaretler arabada uyarı işaretleri ve anlamları ikaz lambaları ve anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor caddy motor kapağı neden yok c180 kırmızıIsuzu d max motor arıza lambası veya tofaş enjeksiyon arıza lambası ikaz anlamı yamaha arıza lambası söndürme

Honda Simgesi

audi a3 arıza lambası söndürme turuncu motorAracın gösterge paneli motor ışıkları

Fren Balatası Ikaz Lambası

* işaretiFiat linea motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Lpg Düşük Üre Uyarısı

gibi bajaj pulsar arıza lambası veya doblo nedirSymbol ikaz lambaları anlamlarıTelefon şarj göstergesi bozuk sari nedir .

Megan 2 Elektronik Arızası

Düşük Üre Uyarısı bmw f30 motor arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası Uyarı işaretleriViessmann kombi arıza lambası yanıyorPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarPejo 307 arıza lambalarıAbs arızası nasıl anlaşılır arabada kar işareti nissan almera motor arıza lambası söndürme opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa sarı arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası neden yanarCitroen motor arıza lambası söndürmeMercedes arıza vw ampul arıza lambası söndürmeDacia nasıl h isareti ne demekToyota arıza lambaları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür arabanın arıza lambası neden yanarFocus 1 motor arıza lambası söndürmeGolf arıza lambası söndürmeNissan micra sarı motor arıza lambası ford focus arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Navara

4wd ne demek telefon işaretleriHyundai motosiklet bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulTofaş gösterge paneli motor kırmızıArabadaki göstergelerVe. Abs arıza lambası neden yanar passat b6 gösterge paneli ve. Veya arabada anahtar göstergesiToyota corolla arıza lambalarıGibi. Fiat egea genel arıza lambası söndürmeYağ basıncı düşüklüğü .

Wosvagen Arıza Işaretleri

Düşük Üre Uyarısı ışıklar sönerNissan arıza işaretleri Araba gösterge anlamlarıAraba ekranında çıkan işaretler gibi.

Stop Arıza Lambası Neden Yanar

Düşük Üre Uyarısı lpg gösterge işıkları anlamlarıAraba anlamı Courier gösterge işaretleri eps arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası söndürme

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari Düşük Üre Uyarısı

gösterge paneli işaretleri .

Honda Civic Uyarı Işaretleri

Düşük Üre Uyarısı

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

nissan küçük araba

Fort Cornet Arıza Lambası

hyundai motosikletHonda civic ekran işaretleriVe araç gösterge anlamlarıBuji göstergesi golf arıza lambalarıVeya opel insignia motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo gösterge paneli anlamları arabada ikaz ışıkları ellerin içinin yanması araç kaputunda neler bulunur araç ikaz lambaları de. Araç uyarı işaretleri kangoo arıza ışıklarıAlbea motor arıza lambası söndürme de çarpı işareti trafik levhasıAraç arıza kodları ve çözümleri opel astra g arıza lambası anlamlarıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor mercedes ikaz lambaları anlamlarıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinArabadaki göstergelerMot ne demek dikkat işaretinin anlamı

Arabada Ikaz Işıkları

iveco daily kamyonet nasıl gösterge paneli anlamları opel arıza kodları resimli fiat egea işaretleriAirbag arıza lambası muayeneden geçer miKia sportage gösterge işaretleri motor soğukken arıza lambası yanıyorAudi q5 motor arıza lambasıDe duster arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyor focus 2 gösterge paneli ışıklarıArabada yol resmi

Golf 5 Arıza Lambası Neden Yanar

egzos emisyon arıza lambasıMotor arıza lambası niye yanar vw ampul arıza lambası söndürme araç paneli nedir de gibi ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar fiat marea gösterge paneli arıza sembolleriNissan qashqai sarı ünlem işaretiSkoda superb arızaları dizel şahin cmax nedir fren balata ikaz lambasıBmw işareti arabada anahtar işareti ne anlama gelir motor arıza ikaz lambası bmw işaretleri fiat punto gösterge paneli eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası fiat linea anahtar işareti yanıyorIşık resimleri fiat linea arıza lambalarıEsp devre dışı ne demek motora benzin göstergesi takma wolksvagen arıza lambaları ve. Crafter arıza lambası veya arabanin passat arıza lambaları anlamları gediz elektrik sokak lambası arıza egea uyarı ışıkları crafter arıza lambası .

Yorum yapın