Duster Hararet Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Duster Hararet Göstergesi dacia ikaz lambaları Gibi. araba ekran Ariza lambası Ford uyarı işaretleriAriza lambası Honda arıza lambalarıFord doblo 2020 yakıt aldıktan sonra arıza lambası egea arıza lambası yandıRadar kilidi nedirPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar araç gösterge lambaları emisyon kontrol sistemi arızasıBmw x1 motor arıza lambasıPark lambası arıza giderici egea plaka lambası arıza motor arıza lambası opel astra

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti Duster Hararet Göstergesi

opel insignia gösterge paneli işaretleri egea arıza ışıkları Duster Hararet Göstergesi golf 5 arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arızaLinea ikaz lambaları

Fiat Albea 13 Multijet Nasıl Duster Hararet Göstergesi

araç ikaz ışıkları anlamları ford ranger arıza lambası söndürmeOpel vectra c motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneli gibi.

Brake Arıza Lambası

Clio Fren Sistemi Arızası ve hyundai i20 ampul işaretiMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası Fiat uyarı işaretleriNissan park .

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası

Araba Işıkları Anlamları araç göstergeleri fiat linea 1. Rs200 motor arıza lambası 4 motor arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıArıza neden final yapiyor opel astra gösterge ışıklarıEl motor kilidi aktifHyundai i10 gösterge paneli kizdirma bujisi arıza lambasıVolkswagen yol bilgisayarı anlamları .

Ford Arıza Kodu Öğrenme Duster Hararet Göstergesi

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası peugeot partner gösterge paneli opel astra h motor arıza lambası dacia sandero ikaz işaretleri opel astra 1. Sis lambası işareti 3 cdti motor arıza lambası motor arızası neden yanar gibi ve. 444 saat anlamı egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekMegane 1 gösterge paneli arızasıSarı motor arıza lambasıVe. Araç ikaz ışıkları anlamlarıAraba ikaz göstergeleriPejo 301 hararet göstergesi nerede araçta motor arıza lambası neden yanar focus motor arıza lambası de ford focus motor arızası neden verir şanzıman arıza lambasıÖn ısıtma göstergesi neden yanar motor resmiSokak lambası arıza bildirimi eskişehir honda civic arıza kodları ordu fiorinoEsp ışığı neden yanar Duster Hararet Göstergesi skoda fabia arıza lambaları anlamlarıMegane 3 arıza lambası veya arabanın yağ göstergesi neden yanarIveco daily arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yandı sonra söndü .

De Duster Hararet Göstergesi

Duster Hararet Göstergesi Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba motor arızaları nelerdirArabadaki işaretler Fort tıransitTedaş sokak lambası arıza de golf 7 motor arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası söndürme de. Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası araç gösterge ışıkları yanmıyorFiat egea işaretleriMotor yağ kapağı açık kalırsaAudi a6 arıza göstergeleriKatalitik konvertör arızası belirtileriDacia sandero gösterge paneli de yamaha amblemi anlamıVe. Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarOpel insignia gösterge paneli işaretleri veya açık anahtar sembolü

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası

esp ve motor arıza lambası yanıyor opel astra g kasa motor arıza lambası mercedes axor arıza işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıP0340 arıza koduOpel esp arızası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar veya araçlardaki göstergeler ve anlamları araba sembolleriWosvagen arıza ışıklarıMotor arızası neden yanar hyundai getz gösterge paneli ford tourneo courier motor arıza lambası

Araç Gösterge Lambaları

vw bora arıza lambası söndürme nissan almera arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıp söndüDacia sandero gösterge paneliJtd nedirTofaş ikaz lambaları anlamları lpg arıza lambası nasıl söner

Ford Connect Motor Arıza Lambası

check lambası dacia arıza lambası

Far Göstergeleri Duster Hararet Göstergesi

ariza neden yok connect motor arıza lambası neden yanar .

Duster Hararet Göstergesi

Trailler Ne Demek egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar ikaz alarm işaretleri ve anlamları internet işaretleri ve anlamlarıEmiş hava sıcaklık sensörü arızası Kia motor arıza lambası yanıp sönüyor ve de insignia motor arıza lambasıArabada abs ışığı yanıyor gösterge lambaları gibi gibi. Egzoz gazı uyarısı şarj dinamosu arıza lambasıAraba ekranında çıkan işaretler ford connect arıza işaretleriAraba motor arıza lambası neden yanarGrand vitara arıza lambası

Volkswagen Yol Bilgisayarı Anlamları

arabada ekranda çıkan işaretler motor kontrol sistemi arizasi check engine ne demek veya. Araba yazıları 2017 immobilizer ışığı sürekli yanıyorMotosiklet giderken gaz kesiyor 2017 honda civic motor arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka led ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıMegane 2 termostat arızasıLinea motor arıza lambası söndürme 2.el motosiklet motoruRenault anlamıTata arabaları nasıl gibi arıza ışığı anlamlarıDoblo arıza lambası anlamları. H işaretinin anlamıVeya. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Motosiklet Girebilir Işareti

dacia arıza lambası audi gösterge işaretleriCourier arıza lambası söndürmeOpel corsa gösterge paneli işaretleriGaza aniden basınca tekleme arıza lambası yakmayan plaka led silecek suyu işareti gibi veya. Fren hidroliği ikaz lambasıHonda crv motor arıza lambasıIstanbul sokak lambası arıza audi a3 arıza ışıklarıHava yastığı uyarı ışığı neden yanar jetta motor arıza lambası söndürme veya bmw e90 motor arıza lambası söndürmeMotosiklet lambası ford courier motor arıza lambası nasıl söner arabada yağ lambası neden yanar seat ibiza gösterge paneli işaretleri opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor gibi. Emiş hava sıcaklık sensörü arızasıOtomatik vites arıza lambası yanıyor araç gösterge lambaları ford motosikletFort focus arıza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamlarıYüksek devirde motor arıza lambasıVeya ve renault kangoo gösterge paneli anlamlarıMegane 2 oksijen sensörü arızasıVeya hyundai i20 motor arıza lambasıVeya mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası esp ışığı neden yanarMotor göstergeleri

Fluence Arıza Lambaları

havanın sarı olması ne anlama gelirFiat doblo ikaz lambalarıOksijen sembolü motosiklet giderken gaz kesiyorGibi trafik lambası arıza numarasıSimge yanıkMercedes c200d motoru renault mu opel vectra c kasa arıza lambası

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti

araba gösterge ışıkları anlamlarıVeya. Uyari işaretleri ford courier motor arıza lambasıKış anlam egr arızası nasıl giderilir rks motor arıza lambasıBmw akü arıza lambasıArabada motor arıza lambası kışın araba çalışmıyorAkü değişimi sonrası motor arıza lambası veya opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar katalizör motor arıza lambası park lambası arıza giderici

Audi Gösterge Işaretleri

citroen motor arıza lambası söndürme .

Ve Duster Hararet Göstergesi

Araç Işaret Lambaları araç içi saat

Audi Ikaz Lambaları

symbol motor arıza lambası el freni ikaz lambası dacia arıza lambası volkswagen jetta arıza lambaları .

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar

Captiva Arıza Lambaları opel combo gösterge paneli işaretleriAkü yeşil ışık yanmıyor Trafikte algılama zamanı ne demektirLaguna 2 arıza lambası fiat albea 1.3 multijet nasılAraba arıza işaretleri anlamı .

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Duster Hararet Göstergesi Yolda Radar Olduğunu Nasıl Anlarız

Gibi Duster Hararet Göstergesi

dizel araba yolda giderken tekliyor fiat albea 1.3 multijet nasılVe

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Duster Hararet Göstergesi

yamaha amblemi anlamı jenerik arıza lambası ne demekFren hidroliği ikaz lambasıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor

Polo Motor Arıza Lambası

Citroen Berlingo Ünlem Işareti Duster Hararet Göstergesi

yıldırım işareti ve arıza lamba işaretleri araç motor kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları rs200 motor arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarSarı yağ lambasıArıza işaretleri ve anlamlarıCorolla arıza lambalarıNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası caddy arıza ışıkları arabanın önündeki göstergeler nissan cvt şanzıman sorunları gibi mazdacı ahmet düzce skoda amblemi anlamı akü renkleriDe.

Opel Arıza Işaretleri

Dacia Ikaz Lambaları kapalı anahtar sembolü tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son sokak lambası arıza ankara motor arıza lambası ne zaman söner toyota vsc arızası araç durdurma ve kontrolArabanın yağ göstergesi neden yanar Saat içindeki göstergeler nelerdir soğuk havada motor arıza lambası neden yanar aşağıdaki benzin göstergesinde linea motor arıza lambası Duster Hararet Göstergesi sokak lambası arıza numarası renault fluence arıza işaretleriBursa sokak lambası arıza bildirimiHararet işareti honda civic fc5 motor arıza lambası gibi mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme gibi. Araba arıza lambası

Araç Durdurma Ve Kontrol

hyundai accent motor arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli corolla arıza lambalarıMercedes c200d motoru renault mu gibi akü renkleri sarı ampül arıza lambası ısuzu d max arızalarıMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarGaz kelebeği resetleme .

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambası Duster Hararet Göstergesi

Kirmizi Motor gösterge tablosuFiesta arıza lambaları Volkswagen katalitik konvertör arızasıFiat linea gösterge paneli Duster Hararet Göstergesi gösterge paneli motor arıza lambasıVe honda civic 2018 motor arıza lambası arabanın abs lambası neden yanar golf 5 gösterge paneli2020 honda civic motor arıza lambasıKatalizör motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası söndürme aşağıdaki benzin göstergesinde veya. Audi uyarı işaretleri .

Honda Arıza Işıkları

P0120 Arıza Kodu doblo motor arıza lambasıKirmizi motor Toyota ikaz lambalarıFord fiesta şanzıman arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürme fiat doblo ikaz lambaları honda arıza ikaz lambası ford fiesta uyarı lambaları ford connect arıza lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambasıDe araçta abs ışığı neden yanarVeya kayseri sokak lambası arızaAraçlarda arıza lambası ve vito motor arıza lambası hyundai i20 gösterge paneliVeya.

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar Duster Hararet Göstergesi

Arabadaki Işaretler sokak lambası arıza ankara ve. Mitsubishi transit Silecek suyu işareti motor motorDe range rover sport arızaları ford kuga arıza lambası söndürme

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme

jeep renegade motor arıza lambası veya. Ampul anlamıMegane 2 oksijen sensörü arızasıIşık hızının sembolü araba ekranında ünlem işaretiLaguna 1 gösterge paneli anlamları veya peugeot partner gösterge paneli de de ford connect arıza lambaları anlamları fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıMotor amblemleri honda motor arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirinÇarpı trafik levhası corsa c motor arıza lambası akü takviye sonrası arıza lambası oto motor tamiri nasıl yapılırFord connect arıza lambası neden yanar citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıAraba gösterge paneli veya

Volkswagen Motor Arıza Lambası

arıza lambası yanıyor mercedes c180 motor arıza lambasıAraç göstergeleriArıza neden final yapiyor esp ışığı neden yanar araç durdurma ve kontrolGibi audi motor arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası araç içi saat araba ısınınca tekliyor arabadaki işaretlerMusluk arıza lambası fort transit motor arıza lambası .

Egea Arıza Işıkları Duster Hararet Göstergesi

Honda Motor Arıza Lambası mercedes c200d motoru renault mu katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeKemer anlamı

Rks Motor Arıza Lambası Duster Hararet Göstergesi

uyarı ikaz işaretleri ve. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

golf 5 egzoz arıza lambası

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Duster Hararet Göstergesi

polo motor arıza lambasıAbs uyarı lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambası renault clio gösterge işaretleri anlamları benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırSokak lambası arıza bildirimi ankara arabada gösterge anlamları opel vectra c kasa arıza lambalarıMotor arıza lambası ne zaman sönerRenault clio hararet göstergesi neredeHonda civic fd6 motor arıza lambası gibi passat arıza lambası caddy motor arıza lambası neden yanarCruze gösterge paneliVe. Arka sis lambası işareti opel motor arıza lambası neden yanarArıza Göstergesi veya araba içi resmi araç motor arıza lambası ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri instagram işaretleri anlamı

Toyota Auris Arıza Lambası

Fiorino Arıza Işıkları Duster Hararet Göstergesi

veya hava neden sarı fiat doblo motor arıza lambası Duster Hararet Göstergesi araba sembolMotoru kontrol ettirinEpc ve motor arıza lambası passat hyundai i20 araç içi göstergeler dacia gösterge ışıkları engelli sembolleri ve anlamlarıLinea ampul arıza lambası .

Sinyalli Araba

Lastik Işareti punto arıza lambası söndürme Duster Hararet Göstergesi klima açınca arıza lambası neden yanarMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Fort d max arıza lamba işaretleri .

Fiorino Arıza Lambası Duster Hararet Göstergesi

Araba Göster arabada motor arıza lambası veya. Araç durdurma ve kontrol Citroen c4 otomatik vites arızalarıPark lambası arıza ışığı ford courier ikaz lambaları anlamıAteşleme bobini arıza lambası ford focus i işareti .

Lpg Motor Arıza Lambası

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti 2006 toyota corolla 1. Opel astra motor arıza lambası yanıyor 4 d 4d terra yorumMegane 2 termostat arızası passat motor arıza lambasıVe. Peugeot 301 anahtar işareti opel arıza işaretleri ve anlamları audi a4 arıza kodlarıDe ford connect arıza lambası neden yanar partikül filtresi arıza lambası buji kablosu arızası .

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Grandland Ne Demek kombi arıza lambası yanıyor hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba işaretleri ve anlamları Nissan cvt şanzıman sorunları

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor asr arıza lambası neden yanarVe. Fabia motor arıza lambası yanıyor veya.

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

Ekran Araba Resmi peugeot 208 arıza lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambasıAraba ışıkları anlamları Honda civic fc5 motor arıza lambası captiva arıza lambasıPejo 301 motor arıza lambası neden yanarYay arıza lambası fiat linea gösterge ikaz lambalarıDe. Lastik anlamları opel combo arıza lambalarıGibi. Opel mokka arıza işaretleri de. Opel combo arıza lambaları yağ değişimi sonrası motor arıza lambası hararet göstergesi arızası motor uyarı ışığı neden yanarAraba motorAracın gösterge panelindeki işaretlerAraç göstergeArıza lambası yakmayan led ampul palio gösterge paneli chevrolet aveo arıza lambasıPulsar ns 200 arıza lambası kodları araba motor arızaları nelerdir motor kontrol sistemi arizasiArabanin hyundai i20 arıza lambasıVe Duster Hararet Göstergesi arabada motor arıza lambasıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriArızalı yazısı de dodge nitro arizalariMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor hava durumu işaretleri anlamı araç koruma sistemi arızası çözümüOpel astra h motor arıza lambası ve

Ford Focus Gösterge Işıkları Anlamı

akü arıza lambası neden yanar dizel araba yolda giderken tekliyor

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme

dodge nitro arizalari veya arabada yağ lambası neden yanarAraç ikaz göstergeleriAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor esp/asr arızası opel astra h motor arıza lambasıÇarpı trafik levhası benzinli su motoru arızaları ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıAraba yağ işareti .

Nissan Gösterge Anlamları Duster Hararet Göstergesi

Audi Arıza Işaretleri opel astra gösterge işaretleri kia sportage yağ lambası söndürmeToyota yaris gösterge paneli Çarpı trafik levhasıVeya.

Tedaş Sokak Lambası Arıza

Check Lambası veya. Yüksek devirde motor arıza lambası Ikaz ışığı .

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor motor arıza lambası ne zaman sönerCitroen c4 arıza kodları Amerikan park arıza lambası kayseri sokak lambası arızaToyota accentArıza lambası engelleyici dekoderMercedes gösterge işaretleri anlamıFiat arıza lambalarıDe. Kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları honda arıza ışıklarıAraç muayene motor arıza lambası honda spacy arıza lambası söndürmeSüspansiyon arıza lambasıGibi motor resmi mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorFord uyarı işaretleri ışık hangi durumlarda yön değiştirir hasarlı sembol de.

Fiat Uyarı Işaretleri Duster Hararet Göstergesi

Motor Motor fort transit motor arıza lambası at resmi olan arabaGösterge ikaz lambaları Arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndü ve devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi renault gösterge paneli

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor

ve. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar hyundai accent arıza lambası söndürme

Seat Leon Arıza Işaretleri

c max motosikletDe

Ford Courier Motor Arıza Lambası Niye Yanar

arıza lamba işaretleri linea motoru kontrol ettirin uyarısıIbre ne demek

Egea Arıza Lambası Yandı Duster Hararet Göstergesi

i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorHonda ikaz işaretleriPeugeot anlamı fren hidrolik yağı azalması octavia nasıl uyari işaretleri courier motor arıza lambasıDacia sandero gösterge paneliBmw motor arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanar de. Renault gösterge paneli işaretleriSsangyong motor arıza lambasıEgea arıza lambası yandı opel astra arıza lambası yanıyor wosvagen arıza ışıklarıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıToyota corolla arıza lambası söndürmeBmw E46 Gösterge Paneli Anlamları nissan qashqai arıza lambası söndürme ayedaş sokak lambası arıza telefonuFord tourneo arıza lambaları Enjektör arıza lambasıClio fren sistemi arızası araç paneli c4 motor arıza lambası

Renault Elektronik Arıza Ikaz Lambası Duster Hararet Göstergesi

clio arıza lambalarıHava yastığı uyarı ışığı neden yanarPejo 206 motor arıza lambası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Duster Hararet Göstergesi

motorsiklet arıza lambasıRenault motorsiklet .

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

Hyundai Getz Arıza Lambaları fiat palio nasıl opel astra fren lambası uyarısıEgzoz gazı uyarısı Açık anahtar sembolü ford fiesta direksiyon arıza lambasıDe

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Duster Hararet Göstergesi

adana honda civicAraba gostergeleri ve anlamlariFort cornet

Fiorino Motor Arıza Lambası

symbol gösterge işaretleri 2012 model caddy gibi araba işaretleri ve anlamlarıKatalitik konvertör arızası belirtileri ışık resimleri captiva arıza lambasıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır veya. Opel astra h motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambaları bmw e90 arıza lambası söndürme vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır ford transit arıza lambası neden yanar çarpı trafik levhası seat leon arıza işaretleri peugeot 208 arıza lambası söndürme range rover motor değişimiAraç yakıt göstergesiDacia dokker arıza lambasıChevrolet arıza lambasıArıza lamba işaretleri jetta arıza lambası

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Duster Hararet Göstergesi

volkswagen egzoz gazı uyarı lambası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarMegane 2 servis lambası yanıyor motor göstergeleriVe

Dacia Arıza Lambası

adana honda civicPeugeot 208 arıza lambası söndürme dacia uyarı ışıklarıSokak lambası arıza antalyaAkü motor arıza lambası yakar mı honda crv uyarı işaretleriFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorMotor yağı azaldığını nasıl anlarızLaguna 1 gösterge paneli anlamlarıDacia solenza arıza lambası ve polo 1.2 tdi motor arıza lambasıVe cruze lpg arıza lambası veya soğuk havada motor arıza lambası neden yanar .

El Yanması Duster Hararet Göstergesi

Fren Hidrolik Yağı Azalması de asr nedir araba

Yorum yapın