Dörtlüler Ne Zaman Yakılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dörtlüler Ne Zaman Yakılır fiat linea anahtar işareti yanıyor

Hyundai Getz Gösterge Işıkları

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Ariza lambası sokak lambası arıza antalya Ariza lambası megane 4 arıza lambalarırenault symbol arıza lambası Saat göstergeleriFord ranger motor arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorYamaha arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası sondurmeVe fren arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambası .

Fiat Egea Gösterge Paneli Dörtlüler Ne Zaman Yakılır

Dörtlüler Ne Zaman Yakılır Tourneo Connect Yazısı fiorino motor arıza lambasıÇalışkan motor Arabada akü lambası neden yanarAraba arıza ışıkları anlamları Volkswagen Uyarı Işaretleri satı anlamıÇalışkan motor

Dizel Motor Uyarısı

Sarı Motor Işığı focus motor arıza lambası corsa d arıza lambası söndürme motor lambası yanıp sönüyor

Akü Işareti

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorÇalışkan motor Far göstergeleri gibi. Arabada a işaretiMercedes motor arıza lambası caddy arıza ışıkları symbol arıza işaretleri muayenede arıza lambası ford connect gösterge arizalari .

Symbol Arıza Işaretleri

Dörtlüler Ne Zaman Yakılır Honda Uyarı Işaretleri ve kia sportage ikaz lambaları anlamları motor hasar riski uyarısıKia motor arıza lambası Corsa c gösterge paneli citroen berlingo arıza lambaları .

Passat Isıtma Bujisi Arızası

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar denizli sokak lambası arızaCaptiva motor arıza lambası Mercedes c180 kırmızıHyundai accent gösterge paneliŞekilli işaretler opel corsa d arıza lambası söndürme corolla arıza lambası Araç Arıza Lambası Söndürme fiat linea 1. Captiva motor arıza lambası 3 multijet arıza lambası epc ve motor arıza lambası poloSymbol ikaz ışıkları motor arıza lambası neden yanar dizel bmw motor arıza lambası neden yanar ford fusion motor arıza lambası söndürme vw ampul arıza lambası söndürmeAraba ekraninda yanan lambalarSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıDe mercedes arızaları 9 işık nedir ve anlamları ikinci el yarış motorlarıVe. De nmax motor arıza lambası clio 2 servis ışığı söndürmeVolkswagen uyarı işaretleri 2012 model caddy hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe gibi seat leon arıza işaretleri araba ekranında çıkan işaretler9 işık nedir ve anlamları dacia arıza lambasıAudi arıza işaretleriArıza ışıkları anlamları motor işareti ford mondeo ikaz lambaları hangi durumlarda araç bağlanır isuzu kamyonet gösterge işaretleri .

Arıza Işıkları Anlamı

Dörtlüler Ne Zaman Yakılır Oksijenin Sembolü citroen c3 arıza lambası söndürmeMegane 1 gösterge paneli arızası Arabada epc nedirVe arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Dörtlüler Ne Zaman Yakılır arıza sembolleriDe far göstergeleri Dörtlüler Ne Zaman Yakılır adana honda civicLinea arıza işaretleriBmw e46 arıza lambaları megane 4 arıza lambalarıArabanın renk kodunu öğrenme ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada yağ lambası yanarsa veya araçta panel nedir hyundai i20 sarı ünlem işareti yağ gösterge işaretiPeugeot partner arıza lambalarıFiorino motoru kontrol ettirin epc ve motor arıza lambası poloLinea uyarı ışıkları yardımcı ışık nasıl açılırTourneo connect yazısıReno fiorinoMercedes motorsikletBrake arıza lambası

Uzun Far Göstergesi

Buji Neden Yanar

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme

Esp/Asr Arızası veya nissan almera 1. Megane 1 gösterge paneli arızası 5 tekna nasılAyedaş sokak lambası arıza telefonu alfa nedemekAriza lambalari nissan qashqai turuncu motor arıza lambası .

New Holland Arıza Lambası

Ford Focus Arızaları otomatik vites fren müşürü arızası punto arıza lambası söndürme hyundai accent era manisa ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları kırmızı wolksvagenArabada işaretler Dacia lodgy arıza lambası söndürme göstergedeki işaretlerAydem sokak lambası arıza telefon numarası yakıt arıza lambasıCitroen c3 arıza lambası söndürme seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarLambalı devreler kia sportage motor arıza lambası(!) ne anlama gelirVolkswagen arıza lambalarıIşıklı otomotivArıza lamba işaretleri doblo gösterge işaretleri Dörtlüler Ne Zaman Yakılır arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliLinea arıza işaretleriArabanın önündeki işaretlerNissan micra sarı motor arıza lambasıAraba gösterge ışıkları buji neden yanar arıza işaretleri ford cargo motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretler abs arıza lambasıIşaret ve anlamları katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır arıza lamba işaretleriAdblue işaretiAraba işaret lambaları check lambasıFocus 2 gösterge paneliFord dizel motor arıza lambası neden yanarYağ seviye sensörü arızasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası uyarı sembolleri ve anlamları

Araçta Panel Nedir Dörtlüler Ne Zaman Yakılır

Kia Sportage Gösterge Işaretleri

Uzun Far Kısa Far Işareti

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası citroen berlingo arıza lambaları genel arıza lambasıArabada işaretler

Adblue Arıza Lambası Söndürme

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor fiorino arıza lambası yandı opel astra arıza lambası doblo arıza işaretleriArabada işaretler Ford courier ikaz lambaları ve anlamları mercedes motor arıza lambası yıldırım işaretiHonda civic arıza lambası albea motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası söndürmeAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? .

Iveco Daily Gösterge Işaretleri

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek ve. Hava yastığı arıza lambası neden yanar Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır araç arıza lambası söndürmeArabada adblue nedir arabada epc nedirVeya.

Opel Astra K Motor Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Lambaları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar mercedes arıza lambası

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor veya araba kaygan zemin işareti opel corsa b motor arıza lambasıFluence gösterge paneli Araç arıza göstergeleri hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası söndürmeNissan katalizör fiyatlarıDacia arıza lambaları .

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti auris arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Ve. De era motor arıza lambası ve turuncu ünlem işareti arabaTransporter motor fiat fiorino gosterge anlamlari renault master gösterge işaretleri sarı renkli rehberin adıAudi a4 arıza sembolleriAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider astra arıza lambasıFord focus motor arızası neden verirIveco daily gösterge işaretleri arabada epc nedir .

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar Dörtlüler Ne Zaman Yakılır

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme fiat albea airbag arıza lambası söndürme

Araba Motor Arızaları Nelerdir

Esp/Asr Arızası dacia lodgy arıza lambaları volkswagen motor arıza lambası söndürme abs arızası nasıl giderilir arıza ışığı anlamlarıArka sis lambası işareti

Araba Ekran

Linea Uyarı Işıkları lpg arıza lambası nasıl söner nissan qashqai ünlem işaretiArka sis lambası işareti Güç aktarım sistemi uyarı lambasıDe araba ikaz lambaları anlamları p0002 arıza koduPejo 308 motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambaları anlamları hava yastığı arıza lambası işaret anlamı honda spacy arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimVeya. De. Astra j motor arıza lambasıEsp/asr arızasıArıza lamba işaretleriGibi

Ve Dörtlüler Ne Zaman Yakılır

Rks Motor Arıza Lambası gibi. Arka sis lambası işareti IkazFord dizel motor arıza lambası neden yanar nissan küçük araba .

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

Araçlarda Gosterge Isaretleri jetta gösterge paneli fiat arıza ışıklarıMercedes arıza lambası söndürme Ford courier yağ arıza lambasıVolkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarPassat motor arıza lambası arıza ne demek simge yanıkVe fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambalari arıza lambası söndürmeRenault kangoo ikaz lambaları gibi. Fiat albea airbag arıza lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası niye yanar .

Direksiyon Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları chevrolet cruze motor arıza lambası stop arıza lambası neden yanar renault gösterge paneli işaretleri passat 1. Bmw e90 arıza lambası söndürme 4 tsi motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası araba neden yanar ford transit arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası söndürmeEsp arızası nasıl giderilir murat 131 gösterge corsa arıza lambasıFiat linea ikaz lambalarıGibi astra j arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır lpg arıza lambası nasıl söner dacia duster arıza lambası motorsiklet resmiArıza ışıkları ve anlamları vsa arıza lambası .

Araba Şeklinde Motor Dörtlüler Ne Zaman Yakılır

Palio Nasıl motor ikaz ışıkları 2012 model caddy ford courier ekran işaretleriOpel arıza 5 1 ford transit 2 el octavia arıza lambası söndürmeLambda işareti gaz göstergesi arızası mercedes arıza lambası söndürme güvenlik sembolleri

Cc Nedir Motor Dörtlüler Ne Zaman Yakılır

Bmw Motor simge yanık araba ikaz lambaları motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı ford transit anahtar işaretiOpel arıza Kia rio motor arıza lambası citroen jumper 2.el Dörtlüler Ne Zaman Yakılır arıza ışıkları ve anlamları

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor

Zaman Motor araç arıza lambası yanıp sönüyor arıza kodları araba arıza ışıkları anlamları corsa arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar peugeot partner arıza lambaları arabadaki göstergelerin anlamı sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası kontrol anlamı de arabada ünlem işareti ne demek opel corsa arıza lambası söndürme araç arıza lambası yanıp sönüyorOpel arıza Motor arıza lambası sondurmeHonda jazz akü ford transit anahtar işareti opel astra j kasa motor arıza lambası sarı uyarı ne demek arıza lamba anlamları fluence motor arıza lambası neden yanarReno fiorinoEgr arızası nasıl anlaşılır ve opel astra servis esp toyota arıza lambalarıFluence motor arıza lambası söndürme

Volkswagen Uyarı Işaretleri

Tehlike Sembolleri Ve Açıklamaları veya. Opel arıza Kangoo arıza lambalarıJetta gösterge paneli fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra servis esp albea 1.4 8v motor arıza lambası veya Dörtlüler Ne Zaman Yakılır motor yağı arıza lambası

Citroen Nemo Nasıl Dörtlüler Ne Zaman Yakılır

Renault Clio Arıza Işıkları balata yanarsa ne olur araba ikaz lambaları anlamları ve. Opel arıza Fluence motor arıza lambası opel astra g gösterge paneli anlamları veya. Araba marka simgeleriC kasa opel vectra arızaları linea yağ lambası söndürme honda civic arıza lambası neden yanar simgelerin anlamı gibi multijet 2 nedirKırmızı motor arıza lambası volkswagen gösterge paneli ford transit arıza lambalarıFiat linea arıza lambası arabada lastik basıncı uyarısı opel astrada arıza lambası neden yanar nissan qashqai ikaz lambalarıFiat linea anahtar işareti yanıyor araçlarda asr nedir fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarAraba kontrolVolkswagen polo arıza lambaları renault symbol uyarı işaretleri akü ikaz lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider sokak lambası arıza antalyaLinea yakıt basınç sensörü arızası

Egzoz Arızaları

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası renault clio ekran göstergeleri anlamları ibre resimleri polo uyarı işaretleri opel combo arıza lambası neden yanar ve de. Opel arıza Fiat motosiklet volvo s40 motor arıza lambası neden yanar araba ışık de courier gösterge işaretleri gibi. Gibi. De lpg ışığı yanıp sönüyorHonda sembolüMotor uyarı lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürme veya. Honda city motor arıza lambası kırmızı ikaz nedirArabada yol resmi fiat linea km yanıp sönüyorChevrolet motor arıza lambası neden yanar ford mondeo ikaz lambaları ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıVe.

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme

Araba Ariza Isaret Anlamlari

Renault Clio Uyarı Işaretleri

Arka Sis Lambası Işareti

Ünlem Trafik Levhası

Kia Motor Arıza Lambası 4wd ne demekRenault clio ekran göstergeleri anlamları De. Jetta gösterge paneli clio arıza lambaları dacia stepway arıza işaretleriSokak lambası arıza bildirimi antalya gibi. Fiat marea gösterge paneliOpel vectra c kasa arıza işaretleriAraba şeklinde motor ve. 9 işık nedir ve anlamları katalitik konvertör arıza lambası söndürme ve. El freni lambası yanıp sönüyorSarı motor ışığı neden yanarAraba ikaz göstergeleri araç kaputunda neler bulunur

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor

Fiorino Arıza Işıkları fren balata ikaz lambası dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor otomatik kapı arıza kodlarıRenault clio ekran göstergeleri anlamları Opel astra g motor arıza lambası söndürmeCrossland ne demekYıldırım işaretiRenault kangoo arıza lambası söndürme arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor volkswagen katalitik konvertör arızası araba gösterge lambaları ford uyarı işaretleriToyota corolla motor arıza lambası söndürme hyundai motor arıza lambası .

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları Dörtlüler Ne Zaman Yakılır

Fiat Egea Gösterge Paneli ve dacia duster motor arıza lambası ve citroen berlingo arızalarıOpel astra arıza lambası Alaaddin anlamı şarj dinamosu arıza lambasıRenault symbol arıza ışıklarıAraba gösterge ışıkları octavia nasıl arabada yol resmiSymbol arıza işaretleriFiat linea anahtar işareti yanıyor nissan micra nasıl arabaCorsa c gösterge paneli renault symbol arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülür de. Clio 4 motor arıza lambası söndürme ssangyong motor arıza lambası fiat c max peugeot 306 motor arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası söndürme araba kilometre göstergesi fiat egea uyarı işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor motor lambasiCitroen nemo arıza lambaları Transporter Arıza Işaretleri ford courier arıza lambası anahtar işareti ve hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra arıza lambası Dacia logan arıza lambası söndürme opel astra ünlem işaretiVe fiorino arıza lambasıAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıFiorino motoru kontrol ettirinFiat egea gösterge paneliMotor arıza lambası ünlem işaretiIx35 motor arıza lambası de esp uyarısıOtomatik vites işaretleri araba üzerinde anahtar işareti fiorino motor arıza lambası neden yanarYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider arabada yol resmiDizel motor uyarısı araba şeklinde motorDacia duster motor arıza lambasıRenault kangoo motor arıza lambasıDe polo ikaz ışıklarıHyundai simgesi linea yakıt basınç sensörü arızasıVolkswagen navara

Fe Sembolü

Jenerik Arıza Lambası ikazOpel astra arıza lambası

Suzuki Swift Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Motor Işaretleri golf 5 fsi motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası Audi a6 arıza lambaları arıza yapmayan arabalarVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarVe fort fiesta arıza lambasıBağlanan motor nasıl alınırSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıFiat egea yağ lambası söndürme corsa c gösterge paneli veya. Yıldırım işaretiBmw e90 arıza lambası söndürme gibi. Araç motor arıza lambası veya.

Hava Yastığı Arıza Lambası

Araba Özellikleri Anlamları ve. Bmw e46 arıza lambaları De. Suzuki yarış motorları

Gibi Dörtlüler Ne Zaman Yakılır

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme ikaz lambaları ve anlamlarıBmw e46 arıza lambaları Opel astra arıza göstergeleriQashqai anahtar piliPeugeot motor arıza lambası linea arıza işaretleriIveco daily gösterge işaretleriRenault gösterge paneli işaretleri veya araba gosterge isaretleri fiat egea gösterge işaretleri honda fc5 motor arıza lambası nissan motor arıza lambası gibi fiat motosiklet araç arıza lambası yanıp sönüyorCaptiva partikül arıza lambası .

Ve Dörtlüler Ne Zaman Yakılır

Ford Fiesta Ikaz Lambaları fiat marea gösterge paneli citroen xsara motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor sokak lambası arıza antalyaArabada çaydanlık işareti Nissan micra nasıl araba motor arıza lambası nasıl söndürülürAbs arıza lambasıFocus 1 gösterge paneli anlamları veya opel corsa sarı arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanarFiat fiorino gosterge anlamlariNabız işaretiMercedes uyarı işaretleri

Clio 2 Motor Arıza Lambası Dörtlüler Ne Zaman Yakılır

Araba Kontrol doblo arıza işaretleri s motorArabada çaydanlık işareti

Gibi Dörtlüler Ne Zaman Yakılır

Ford Courier Yağ Arıza Lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı focus motor arıza lambası lpg arıza lambası nasıl söner veya. Arabada çaydanlık işareti Gibi motor lambası yanıp sönüyorYağ seviye sensörü arızasıHyundai accent motor arıza lambası

Işarettir

Araçta Ünlem Göstergesi linea arıza lambası neden yanarArabada çaydanlık işareti Ve. Nabız sinyal motor araçlarda gosterge isaretleri ford cargo arıza işaretleriArabada gösterge işaretleriGöstergedeki işaretler ve. Arabada çaydanlık işaretiFord motor arıza lambası neden yanar pejo arıza lambalarıŞarj sistemi ikaz lambası motor ikaz lambaları hava neden sarı dikkat işaretinin anlamıKatalitik konvertör arızası neden olurArıza lambası nasıl sönerFiat egea ikaz lambalarıAraç arıza lambası anlamları fiorino motoru kontrol ettirin yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar veya de vito motor arıza lambası söndürme ve ford connect gösterge paneli arızası citroen berlingo arıza lambası söndürme Dörtlüler Ne Zaman Yakılır fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası turuncu ünlem işareti araba .

Far Göstergeleri

Fiat Egea Motor Arıza Lambası gibi arıza lambası söndürme programı gibi. Ford transit ekran işaretleri Motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorDacia doblo arka sis lambası işaretiFord focus motor arızası neden verirVeya gibi wolksvagen kırmızıBaskı balata motor arıza lambasıAkü göstergesi neden yanar motosiklet göstergeL200 arıza lambalarıDacia lodgy arıza lambaları gibi veya devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi ikaz lambaları linea ampul arıza lambasıVeya. Araç arıza lambası yanıp sönüyor saat içindeki göstergeler nelerdir chevrolet kalos motor arıza lambasıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıOpel vectra arıza lambası neden yanar honda uyarı işaretleriPassat gösterge paneli anlamları de. Mercedes c180 kırmızı

Audi A4 Arıza Lambası Söndürme

Seat Cordoba 1. Ford transit ekran işaretleri 4 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar fort cornet arıza lambaları i işareti ne anlama gelirGaza basınca akü lambası yanıyor fluence motor arıza lambasıYakıttan dolayı motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlariDe araba gostergeleri ve anlamlari motor yagi basinci az uyarisi

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motosiklet Gösterge arıza lamba anlamlarıFord transit ekran işaretleri Gibi scania amblemi anlamı ford connect arıza lambaları anlamları genel arıza lambası passat nasıl de. Veya. Opel corsa d arıza lambası söndürme viessmann vitopend 100 arıza lambası esp/asr arızasıFord arıza lambasıSarı ünlem işareti arabaHyundai i20 motor arıza lambası söndürmeHavanın sarı olması ne anlama gelirFiat egea genel arıza lambası söndürme araba panelindeki işaretler .

Yorum yapın