Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu elektrik simgeleri Motor arıza lambası nasıl söndürülüraraç göstergeleri Ariza lambası Passat arıza lambası neden yanarAriza lambası Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar arabanın motor arıza lambası neden yanarVe araç arıza kodları ve çözümleri range rover arıza işaretleriGibi punto motor arıza lambasıAraba gösterge paneli audi a3 arıza işaretleri anlamları eps lambası neden yanar uyarı sembolleri fren balata göstergesi audi a4 gösterge paneli arızası volkswagen gösterge işaretleriArabada işaretlerFluence bakım ışığı söndürme motor lambası .

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası el freninin çekili olduğunu gösteren işaretEmniyet kemeri ne işe yarar Ve de. Opel vectra c gösterge paneli arızası honda civic uyarı işaretleri elektrik sembolleri ve anlamları 4 çeker ne demek veya ve. Benzinli su motoru arızalarıAraba Amblemleri Ve Anlamları dizel motor arıza lambası neden yanar yamaha ybr arıza lambasıFord fiesta sarı ünlem işareti

Ford Focus Gösterge Işıkları Anlamı

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Transporter Renkleri

hyundai accent admire arıza lambasıGibi araba sinyal işaretleri peugeot 301 arıza lambası söndürme toyota motor arıza lambası neden yanarAraç motor arıza lambası neden yanar megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor seat toledo motor arıza lambasıToyota yaris motor arıza lambasıBmw fren balatası uyarısı nissan qashqai arıza ışıkları opel corsa arıza lambaları ve multijet motor nedirVolkswagen motor arıza lambası söndürme

Motor Arızaları

de. Veya tel işaretiToyota corolla hararet göstergesiToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür yağ ışığı yanıp sönüyor mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar araba ikaz göstergeleri fren balata arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası söndürme

Araba Lamba Işaretleri Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu

hyundai h100 arızaları engelli sembolleri ve anlamlarıSkoda motor arıza lambası Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu

Citroen Arıza Işaretleri

motor freni arızası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arabada motor arıza lambasıPeugeot 301 anahtar işareti arıza neden final yapiyor .

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu Araba Amblemleri Ve Anlamları hyundai getz check ışığı yanıyor gediz elektrik sokak lambası arıza doblo nedir

Eps Lambası Neden Yanar

yağmurlu havada motor arıza lambasıDe. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelirArabada motor arıza lambası neden yanar kia bongo motor arıza lambası neden yanar ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıMotor freni arızasıVeya. Renault kangoo motor arıza lambası gibi. Buji motor arıza lambasıKırmızı ikaz nedir ve. Kırmızı yağ lambası neden yanar

Arabada Sarı Kar Işareti

cam suyu işaretiDe nissan qashqai ikaz lambalarıNissan micra motor arıza lambasıArıza yapmayan arabalar chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu arabada kar işaretiAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıArabada işaretler gibi

Nissan Motor Arıza Lambası

motor resmiFren balatası işaretiRenault gosterge simgeleri abs ışığı nasıl söndürülürRenault clio uyarı işaretleriHyundai getz check ışığı yanıyor motor arıza lambası yanma sebepleriAdblue göstergesi renault clio elektronik arıza ikaz lambası Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu volvo s40 motor arıza lambası söndürmeDacia stepway arıza lambası söndürme

Ducato Yağ Lambası Söndürme

araç arıza işaretleri anlamları fiorino arıza lambası yandı .

Cam Suyu Işareti

Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor arabada motor arıza lambasıMondeo nasıl

Servis Esp Uyarısı Opel Astra

lastik arıza lambası .

Opel Corsa Arıza Lambaları

Fluence Bakım Işığı Söndürme partikül arıza lambası veya opel corsa motor arıza lambası neden yanar renault fluence anahtar işareti neden yanar p0100 arıza kodu volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar gediz sokak lambası arıza bildirimiI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Vw arıza lambalarıArabadaki ikaz ışıklarıMegane 2 oksijen sensörü arızasıPeugeot 208 motor arıza lambası nissan juke anahtar sokak lambası arıza enerjisaHonda civic ünlem işareti honda crv motor arıza lambasıPeugeot 301 hararet göstergesiYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder .

Arabada Gösterge Işaretleri Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası

Telefon Simge Işaretleri

ford courier arıza lambası mini cooper motor arıza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamlarıH100 gösterge paneliArıza 9 bölüm motor ikaz lambası neden yanar ford courier arıza ışıkları opel astra gösterge işaretleriClio 4 motor arıza lambası söndürme araba gösterge simgeleri .

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Aşağı Yukarı Işareti motor cc ne demek fiat egea arıza lambasıHonda crv arıza lambası neden yanar Renault gösterge anlamları isuzu d max motor arıza lambası chevrolet arıza lambası söndürmeDe veya opel corsa gösterge işaretleri p0340 arıza kodu

Fiat Punto Direksiyon Arıza Lambası

gibi. Işık lambaları clio arıza işaretleriKırmızı motor skoda arıza işaretleri .

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür arıza yapmayan arabalar arabanın akü ışığı neden yanarMegane 2 gösterge paneli anlamları Egea gösterge işaretleriKia sportage motor arıza lambasıVeya duster lastik arıza lambası söndürme .

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme

Saatlere Gore Anlamlar

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya de dacia stepway arıza lambası söndürme yakıt filtresi arıza lambasıFord fiesta motor arızası servise gidinGibi ve doblo nedir hyundai arıza işaretleri

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu

isuzu d max motor arıza lambası .

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza Lambaları egea uyarı ışıkları de. Motor ve esp arıza lambası yanıyor Fiat linea arıza ışıklarıLancer nasıl fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası yağ sensörü arızasıAraba musluk işaretiGibi kötü yakıt motor arıza lambasıFiat linea yağ lambası söndürme .

Renault Symbol Ünlem Işareti

Opel Corsa Motor Arıza Lambası egea uyarı işaretleri akü değişimi sonrası motor arıza lambası gibi. Clio servis ışığı yanıyor Ve. Nissan juke kırmızı motor arıza lambasıElektrik işaretleri ve anlamları clio arıza lambası anlamlarıFord fiesta sarı ünlem işareti araba sinyal işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı p0340 arıza kodu boxer motor nedir

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri

ford courier motor arıza lambası neden yanarNissan micra sarı motor arıza lambası airbag arıza lambasıAraç göstergeleriŞekildeki güvenlik uyarı işareti akü işaretiHonda pcx arıza lambası ikaz işaretleriDe. Wolksvagen gösterge işaretleriMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor

Ducato Akü Nerede

pejo 308 motor arıza lambası neden yanar ve. Renault symbol ikaz lambaları anlamları chevrolet cruze arıza lambası yanıyorH isareti ne demekDe laguna 2 gösterge paneli egea amerikan park arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızasıVe. Ford focus gösterge işaretleriArabada motor ışığıLinea hava yastığı arıza lambası motor arıza işaretleri .

Yanan Çaydanlık

Araç Içindeki Göstergeler honda civic yeşil anahtar işaretiDüşük üre uyarısı nedir Nissan stepwayMondeo nasıl park sensörü arızası nasıl giderilir4 çeker ne demek fiat arıza ışıklarıFord ranger arıza lambası söndürme aynı arızadan kaç kez 2017 de hyundai accent hava akış sensörü arızası tiguan renkleri sigorta neden yanar linea gösterge ışıkları anlamlarıPeugeot motor arıza lambası kia sportage motor arıza lambası (!) işaretinin anlamı ducato motor arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyorSigorta neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyorNissan juke anahtar

Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu

ford courier arıza lambasıArıza lambası engelleyici dekoder2004 clio gösterge paneli fren balata göstergesi

Honda Dio Arıza Lambası Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu

de ikinci el yarış motoruFren balatası arıza lambasıA işareti ne anlama gelirNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor linea motor arıza lambası anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor veya opel simgesiTicari cikmasi araçlarAudi a4 motor arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza lambasıFord fiesta ikaz lambalarıDacia adblue işareti gediz sokak lambası arıza bildirimiGaz lambası nasıl söndürülür .

Multijet Motor Nedir

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor ekran sekilleriOpel corsa c arıza lambası söndürme Nissan micra gösterge işaretleriVe ford courier partikül filtresi arıza lambası connect arıza lambası fiat marea motor arıza lambası neden yanarFiat linea 1.4 motor arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıFiat linea 1.4 motor arıza lambası .

Gibi Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu

Araç Yakıt Göstergesi toyota ekran işaretleriYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir Işık lambaları renault clio arıza ışıklarıHız sabitleyici işaretiHyundai i20 arıza lambası söndürmeKırmızı motor arıza lambası .

(!) Işaretinin Anlamı

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerToyota sembolü Enjektör temizleyici motor arıza lambası ve. Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası ve. Motor arızaları tehlike sembolleri tablosu araba özellikleri anlamları symbol hararet göstergesi araba gösterge ışıkları anlamlarıAudi a3 araç elektroniği arızasıAraç arıza lambasıElektrik arıza sokak lambası uyarı işaretleri ve anlamları mola işareti cc ne demek motorFord C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar hyundai accent admire arıza lambasıFiesta arıza lambaları

Opel Astra Gösterge Işıkları

veya sokak lambası arıza izmirPark sensörü arızası nasıl giderilirAraba ekranında ünlem işaretiKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırBmw e90 arıza lambaları nissan katalizör fiyatlarıFord courier arıza lambaları anlamları yüksek devirde motor arıza lambası a işareti ne anlama gelir fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı araba gösterge işaretleri anlamı ankara sokak lambası arızaDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriArac arıza gostergeleri

Arabadaki Ikaz Işıkları Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu

araba göstergesindeki işaretler opel corsa arıza lambası neden yanar Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu de hyundai h100 arızaları peugeot arıza lambası söndürme nissan micra gösterge paneli işaretleri linea arıza lambası gibi soğuk havada motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza ışıkları egzos arıza lambası ve. Focus arıza lambasıVeya abs ikaz lambası ekranda anahtar işareti ne demek

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu

ve 2012 model caddyFren vakum pompası ne işe yarar .

Peugeot 208 Arıza Lambası

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar audi a3 araç elektroniği arızası lastik işaret anlamları fiat linea 1. Araba ikaz lambaları 3 multijet motor arıza lambası araba panelOpel ikaz lambalarıFiat doblo motor arıza lambası yanıyor fort fiesta arıza lambası .

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu

Araba Gösterge Simgeleri cam suyu işaretiArabada kar işareti De fren balatası işareti mercedes arızalarıFiat punto arıza ışıkları nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları opel astra f arıza lambası neden yanarLinea gösterge ışıkları anlamları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Lastik işareti arabada işaretler motor arıza lambası silmeAraçta anahtar işaretiHonda civic arıza ikaz lambasıPassat gösterge paneli anlamları hava yastığı uyarı ışığı neden yanarClio 2 motor arıza lambası neden yanarToyota ekran işaretleri sarı motor arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge işaretleriLinea hava yastığı arıza lambası emisyona başvurma nedirBalata lambası

Ikaz Işıkları Ve Anlamları

ford connect arızaları .

Hararet Göstergesi Neden Yanar

Passat Gösterge Paneli Anlamları fiat doblo gösterge ışıklarıGösterge ışıkları Akü değişimi sonrası motor arıza lambasıAnahtar ışıkYanıyorsa söndürme muayenede arıza lambasıSokak lambası arıza ihbar renault clio motor arıza lambası neden yanar ve. Gaz lambası nasıl söndürülürGibi Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık opel corsa servis ikaz ışığı opel vectra c kasa motor arıza lambası medaş sokak lambası arıza ford arıza lambası anlamlarıGibi linea arıza lambası söndürme nissan qashqai kırmızı arıza lambasıAstra arıza lambası söndürmeFord connect gösterge işaretleri mola işaretiLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürPassat ısıtma bujisi arızası iveco daily motor arıza lambası söndürmeP0045 arıza koduNissan motor viessmann kombi arıza lambası yanıyorDucato motor arıza lambası söndürmeToyota ekran işaretleriGibi. El freni göstergesiBursa sokak lambası arıza veya arıza yapmayan arabalarAraba sinyal işaretleri veya ısuzu gösterge işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası söndürme arabada sarı kar işareti ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları fluence arıza lambası söndürmeNissan stepway Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu jetta motor arıza lambasıArıza neden yokVolvo s60 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla ünlem işareti gibi fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası ve. Wosvagen arıza lambaları passat egr arızası ford courier arıza lambası neden yanarHyundai arıza işaretleri araç motor arıza lambasıAirbag arıza lambası Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu fiat linea motor arıza lambası neden yanarPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai sarı motor arıza lambası motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorDe. Araç ünlem işaretiToyota motor arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaşOpel astra g gösterge paneli anlamları albea motor arıza lambası

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası

Check Engine Neden Yanar

Linea Arıza Lambası Neden Yanar

opel enjoy 1.2 motor arıza lambası güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları sokak lambası arıza istanbulOpel astra g gösterge paneli anlamları qashqai motor arıza lambası söndürme gibi bmw arıza lambası söndürme opel astra j motor arıza lambasıMola işareti Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu katalitik konvertör arızası belirtileriSepaş sokak lambası arıza bildirimiOpel simgesiVe.

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor kısa far göstergesi opel astra arıza göstergeleriEgea gösterge ışıkları Renault kangoo arıza işaretleriAudi a3 arıza lambası söndürmeDe linea hız göstergesi çalışmıyor gibi gibi dizel araç motor arıza lambası neden yanarClio 4 motor arıza lambası söndürmeAraba sinyalleri arıza lambası engelleyici dekoderDoblo arıza lambası söndürme jetta arıza ışıklarıMotor resmi

Katalizör Arızası Belirtileri

sokak lambası arıza tel izmirVolkswagen caddy arıza ışıklarıOtomatik şanzıman arıza lambası .

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme

Kırmızı Motor ünlem işareti olan trafik levhasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Fiat linea gösterge anlamlarıVe Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu audi a4 arıza lambaları caddy arıza lambalarıVeya. Opel corsa arıza lambaları ariza lambalari lastik bakımıOpel corsa gösterge işaretleri ve i20 arıza lambası söndürme r25 arıza lambası triger kayışı arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanarAriza ne zamanMotor freni arızası ve. Polo katalizör arızası dacia sandero ikaz ışıkları doblo arıza ışıkları el freni göstergesiPeugeot arıza lambası söndürmeI20 arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi klima açınca arıza lambası neden yanar hyundai accent blue arıza lambası söndürme dacia motor arıza lambası veya araçta sarı ünlem işareti courier gösterge işaretleriAlbea motor wosvagen arıza lambalarıNissan katalizör fiyatları yağ ışığı yanıp sönüyorAudi a4 motor arıza lambası neden yanarDacia logan arıza lambasıFord courier arıza lambası de. Immobilizer ışığı sürekli yanıyorAudi a6 arıza lambalarıOpel combo arıza lambası toyota direksiyon arıza lambası kırmızı motor arıza lambası şanzıman arıza lambası arıza yapmayan arabalar caddy arıza lambalarıClio 2 arıza lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarHavada duran gece lambası dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor 4 çeker ne demek arabada ampul işaretiFord courier arıza lambaları anlamlarıFiat fiorino ikaz lambaları anlamları .

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu

Ford Connect Arıza Lambaları ford custom motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası yanıp sönüyor Yaris motor arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürme fiat ikaz lambaları araba gösterge ışıkları anlamlarıDe açı işaretleriKombi arıza lambası yanıyor .

Araba Motor Göstergesi

2020 Model Linea audi a3 arıza işaretleri anlamları iveco arıza lambalarıCaptiva arıza lambaları Gibi opel corsa arıza lambası anlamları motor işaretleri ve anlamları* işareti clio arıza işaretleriSkoda 2016 jeep kırmızı polo araba Df037 Renault Kangoo Arıza Kodu akü değişimi sonrası motor arıza lambasıFord courier arıza lambasıElektrik işaretleri ve anlamları ticari cikmasi araçlarFluence arıza lambası söndürme gösterge ışıkları fiat albea nasıl motor lambasıVe. Trafik işaretleri ünlemEgea gösterge işaretleri superb arıza lambasıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret palio nasılT5 arıza lambaları honda toyota astra motorMotor işaretleriFren vakum pompası ne işe yarar symbol arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ağır kusur mu fort arıza lambası fluence anahtar arıza lambasıLastik işareti clio servis ışığı yanıyorCaptiva arıza lambası nissan qashqai kırmızı arıza lambasıGizli buzlanma işareti nabız işaretiCitroen transitVeya ford tourneo courier arıza lambası .

Yorum yapın