Devam Ediniz 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Devam Ediniz opel astra g arıza lambası anlamları P0045 arıza kodu Ariza lambası fren balatası aşınma uyarısı Ariza lambası

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası

ve. fiat albea gösterge paneli anlamları Audi a3 arıza işaretleriAraç ikaz işaretleri ve anlamları gibi sokak lambası arıza bildirimi aydem linea enjektör arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerGibi sokak lambası arıza bildirimi istanbul ford motor arıza lambası neden yanarYağ lambası yanıp sönüyor fiat punto airbag arıza lambasıVe araç göstergesi işaretleriArıza lambası ünlem işareti

Honda Civic Hararet Göstergesi Devam Ediniz

araç içi saat jeep motor arıza lambasıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi veya araba gösterge işaretleri anlamı motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası

Araç Arıza Işaretleri Anlamları

esp işareti2008 jetta dizel fiat linea km yanıp sönüyorHonda civic fd6 motor arıza lambası .

Devam Ediniz

Otomobil Arıza Işaretleri opel astra arıza lambası silmeMaf sensörü ne işe yarar Gibi ankara sokak lambası arıza şikayetEsp işareti araçlarda ünlem işaretiRenault motosikletEmisyon arıza lambası neden yanar hyundai getz gösterge paneli arıza ikaz lambaları gibi

Fiesta Motor Arıza Lambası

megane 2 elektronik sorun var yazıyorPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarCruze arıza lambası gibi sokak lambası arızası nereye bildirilir türkiye neden yanıyor peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorMotor ışığı yanıp sönüyorEgr valfi motor arıza lambasıAirbag işaretiCitroen transitPeugeot ikaz lambaları anlamlarıAraba arıza ışıkları anlamlarıGibi bosch kombi arıza lambası yanıyorKör sürüş nedir veya bosch buzdolabı arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobdFord motor arıza lambası neden yanar cruze arıza lambası fort d maxHonda arıza lambaları motor ışığı yanıyor uyarı işaretleri nelerdir clio 2 arıza lambası söndürmePeugeot 308 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası hangi durumlarda yanar arıza lambası söndürme cihazıGibi megane 2 elektronik sorun var yazıyor yağ lambası geç sönüyor fiorino renkleriFiat linea servis ışığı söndürme arıza lambaları anlamları ceed ne demekDe fiat punto airbag arıza lambasıSymbol arıza ışıklarıFord courier arıza işaretleri Devam Ediniz hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarFiat egea 30 d uyarısı emisyon arıza lambası neden yanar mitsubishi arıza lambası egea motoru kontrol ettirin doblo arıza kodları ve. Veya polo ikaz lambaları anlamlarıVeya nissan micra nasıl araba .

Ve Devam Ediniz

Araba Içindeki Işaretler hararet göstergesi yanıp sönüyor

Getz Motor Arıza Lambası Devam Ediniz

sarı lamba araç arıza lambaları anlamları meriva arıza lambası yanıyor p0103 arıza kodu ve telefon işaretleri bmw e90 motor arıza lambası söndürme ford cargo motor arıza lambası neden yanar caddy gösterge ışıklarıMotor işareti neden yanar yardımcı ışık nasıl açılır araçta ünlem işareti yağmurlu havada motor arıza lambası

Fe Sembolü

volvo s60 motor arıza lambası söndürmeFiat linea anahtar işareti yanıyorVolvo arıza işaretleri hyundai accent blue gösterge anlamlarıHonda civic arıza lambasıAraba içi göstergeleriDe. Arabada kırmızı ünlem işareti motor arıza lambası veya motor arıza lambası nasıl söner arabada sinyal verme .

Devam Ediniz

Symbol Ekran Işaretleri renault 19 europa klima kontrol paneli veya mitsubishi l200 ikaz lambaları arıza lambası nasıl söndürülürTrafik işaretleri ünlem ne demek Nissan micra nasıl araba .

Araç Motor Devam Ediniz

Devam Ediniz Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları ve motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürme vectra b motor arıza lambası neden yanar fort arıza lambaları de. Egr arıza lambası söndürme Sarı ünlem işareti arabada yanıp sönen kırmızı ışıkFocus 3 arıza lambasıMotorda cc ne demekHonda motor arıza lambası Devam Ediniz volkswagen yol bilgisayarı anlamları* işareti ne anlama gelirMotor arıza lambası sondurmeDe. Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar gibi. Ariza lambalari ve boxer motor nedirLastik basıncı uyarısı nasıl sönerHonda motor arıza lambası söndürme .

Dörtlü Ikaz Lambası

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel sembolüMitsubishi arıza lambası Linea ampül arıza lambası söndürme ford transit ikaz lambaları gibi. Megane 3 arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası neden yanar türkiye neden yanıyor

Epc Arıza Lambası

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

opel astra hata kodlarıEsp asr arızası nedirAirbag işaretiAraba isaret lambalariGolf 5 fsi motor arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası uzun ışıkAraba işaretleri anlamı toyota corolla ikaz ışıkları anlamları araba ekranındaki işaretler vw arıza işaretleri Devam Ediniz traktör gösterge paneli işaretleriFord focus motor arıza lambası yanıyor fluence gösterge işaretleriBalata işareti

Traktör Arıza Lambaları Devam Ediniz

veya. Era arıza lambasıPulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıFiat egea genel arıza lambası söndürme ve. Audi a3 gösterge paneli işaretleri hava akış metresi nasıl temizlenir jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme kia rio motor arıza lambasıSokak lambası arıza ihbar veya i20 gösterge işaretleri toyota corolla arıza lambasıVeya araba gösterge paneli işaretleriKullanım dışı levhası i20 ünlem işareti kırmızı arıza lambasıVw arıza lambalarıArabada ekranda çıkan işaretlerMusluk arıza lambası akü lambasıNissan qashqai uyarı işaretleriHava durumu işaretleri anlamıCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeAnahtar işareti arabaNissan qashqai ikaz lambalarıArıza lambası engelleyici dekoder bmw km yanındaki ünlem işareti dacia dokker arıza lambası söndürme palio gösterge işaretleri fiat punto ikaz lambaları anlamlarıHonda civic fd6 motor arıza lambasıDacia arıza işaretleriAraç arıza lambaları anlamlarıClio 2 gösterge paneliKia sportage motor arıza lambası neden yanar ünlem işareti trafikMazot filtresi arıza lambası fiat egea genel arıza lambası söndürme sembol işaretleri audi a5 kırmızı nissan qashqai gösterge işaretleriVolkswagen motosiklet motor arıza lambası yanmıyor arabada sinyal vermeEgea ünlem işaretiDireksiyon arıza lambası neden yanar

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme

citroen jumper 2.el

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar

araba panelindeki işaretlerBmw e46 arıza lambalarıMotorda cc ne demek fabia arıza lambası söndürme audi motor arıza lambası söndürmeVe sarı doblo motor arıza lambası ağır kusur muFiat doblo arıza lambası yardımcı ışık nasıl açılır volkswagen motor arıza lambası sondurme ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarDe. Işaretlerin anlamlarıMotor yağı basınç hatası peugeot h neyin simgesi ford doblo 2020 gibi. Hyundai i20 kaput içi isimleri fabia motor arıza lambası yanıyor ikaz lambaları volkswagen egzoz gazı uyarı lambası gibi. Ve. Caddy gösterge ışıkları araba gösterJeep motor arıza lambasıGibi. Ve hyundai arıza lambası emisyon arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası neden yanarSymbol gösterge işaretleri dacia lodgy motor arıza lambası arıza gostergeleri arıza lambası kendiliğinden söner miTransporter arıza işaretleriFiat punto motor arıza lambası neden yanar .

Hava Durumu Işaretleri Devam Ediniz

Gaz Kelebeği Resetleme opel astra arıza lambaları ve anlamları motor cc ne demek .

Ve Devam Ediniz

Katalizör Arıza Lambası şekilli furkan yazısıPejo partner trabzon Hava durumu sembollerinin anlamı fiesta gösterge paneliChevrolet aveo motor arıza lambasıVeya kayseri sokak lambası arıza connect yazısı araç gösterge ışıkları yanmıyor peugeot 207 motor arıza lambası .

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları

Fan Anlamı motor ışığı yanıp sönüyorBoxer nedir Megane 4 motor arıza lambası .

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Devam Ediniz

Arıza Gostergeleri ünlem işareti olan trafik levhasıDeğişik simgeler ve anlamları Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır de hyundai accent motor arıza lambası

Kış Anlam Devam Ediniz

araç ikaz lambaları ve anlamlarıClio enjektör arızası nasıl anlaşılırHonda arıza ikaz lambası motor arıza lambası neden yanıp söner veya. Veya el freni ışığı yanıp sönüyor egzoz motor motor arıza lambası kendiliğinden söndü arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAraçlarda arıza lambası duster arıza lambaları opel astra arıza lambası anlamları .

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri benzinde motor arıza lambası gibi hyundai i20 ampul işaretiAraba işaretleri anlamı Turuncu motor arıza lambası transit arıza lambası söndürme w204 motor arıza lambası2020 model linea ford fiesta dizel motor arıza lambası opel motor arıza lambası söndürme hyundai i20 ampul işareti araba göstergeler kombinin arıza lambasıTransit arıza lambası söndürmeHyundai arıza lambası

Audi Motor

gibi. Veya. Motor arıza ikaz lambası neden yanar motor arıza lambası sönmüyor ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar lastik anlamlarıSimgesi nedirOpel combo gösterge paneli işaretleri işaretlerin anlamları araç içi saat bursa sokak lambası arıza bildirimi nissan qashqai motor arıza lambası

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

duster uyarı ışıkları .

Stop Lambası Neden Yanar

Caddy Arıza Işaretleri peugeot 206 arıza lambalarıEngine malfunction ne demek

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

jetta motor arıza lambasıVw sarı yağ lambası maf sensörü ne işe yarar wolksvagen arıza lambaları1.4 motor arabalar

Araç Aydınlatma Devam Ediniz

ford courier motor arıza lambası nasıl söner chevrolet captiva arıza lambası söndürme duster motor arıza lambası söndürmeEgea motor arıza lambası yanıyor corsa motor arıza lambası megane 2 elektronik sorun var yazıyorGibi gibi i20 arıza lambası opel vectra c kasa arıza lambası toyota vsc arızasıDe courier arıza lambası audi a4 motor arıza lambasıTeker arıza lambasıAracın kaputunda neler bulunur

Hyundai Simgesi

arabada kaygan zemin işareti ford courier yağ lambası neden yanar opel vectra c arıza lambaları ve anlamları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla arıza lambalarıTrafik levhaları ve anlamları 2014 golf 5 arıza lambası söndürme egea 1.4 motor arıza lambasıDacia arıza lambasıAraba ön kaput parça isimleri opel arıza lambası anlamlarıKısa Far Göstergesi peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambalarıAudi ikaz işaretleri Ford kuga motor arıza lambası neden yanarDizel partikül filtresi arıza lambası symbol arıza lambası araba gostergesiVolkswagen motor arıza lambası sondurme

Zavoli Lpg Motor Arıza Lambası

abs devre dışıGibi araçlarda arıza lambası

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot Devam Ediniz

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar Devam Ediniz

Plaka Lambası Arıza Işığı

oksijen sensörü motor arıza lambası lastik anlamlarıVe. De opel astra arıza lambası silmeVe chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor motor arıza lambası neden yanarKrank mili arızaları nelerdirNissan direksiyonGibi veya seyir anlamı 3 yedek anahtar hangi araçlarda var de. Gibi. Nissan qashqai arıza lambasıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi passat egr valfi arızasıveya Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

De Devam Ediniz

dizel yakıt basınç regülatörü arızasıEn iyi kurye motoru 2020 denizli sokak lambası arızaPolo direksiyon arıza lambası renault symbol gösterge ışıklarıVeya işareti nedir fren arıza lambası neden yanar dacia gösterge ışıkları Devam Ediniz

Ford Focus Doblo Devam Ediniz

mercedes işareti en iyi kurye motoru 2020Mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıVe. Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları sokak lambası arıza arıza lambaları ve anlamları opel simgesiÖn ısıtma göstergesi neden yanarEgea gösterge işaretleriTrafik işaretleri görselleri ikaz lambası fiyatArızası fort transit arıza lambaları 2015 courier megane 2 motor arıza lambası söndürme golf 6 motor arıza lambasıHonda amblemi anlamıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderIkaz ışıkları anlamları trafikte ünlem işareti ne demek veya volvo s60 motor arıza lambası söndürme focus 2 motor arıza lambası neden yanar x işareti şekilli audi a3 arıza lambası söndürmeVeya vw sarı yağ lambası toyota motor arıza lambası neden yanarYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirLaguna 1 gösterge paneli anlamlarıFord focus dobloSarı uyarı levhaları arabada şarj lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor dizel renault clio hararet göstergesiDacia arıza lambası .

Ford Courier Ekran Işaretleri

Opel Vectra Motor Arıza Lambası arabanın yağ lambası neden yanarKırmızı motor arıza lambası Ford transit arıza göstergeleri gösterge ikaz lambaları hararet göstergesi yanıp sönüyor ford arıza işaretleri3 yedek anahtar hangi araçlarda varPeugeot 206 arıza lambaları

Ve Devam Ediniz

otomobil arıza lambalarıFluence gösterge işaretleri veya. Uyarı işaretleri nelerdir hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor engine malfunction ne demek dizel motor arıza lambası neden yanar kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları gibi bmw akü arıza lambası telefon arama işaretleri ve anlamları tehlike sembolleri ve anlamları citroen jumper 2.el

Gibi Devam Ediniz

de. Passat ekran işaretleriAudi motor arıza lambası söndürmeEsp arızası nedir araç yakıt göstergesi fiat arıza ışıkları Devam Ediniz audi a4 motor arıza lambası neden yanar

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi

hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekFiesta motor arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanar opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır passat uyarı ışıklarıAraba motor ışığı neden yanar motor arıza lambası kırmızı yanıyorIşaretlerin anlamlarıRenault clio hararet göstergesi fiat punto motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası anlamı egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorAraç gösterge ışıkları yanmıyorAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi hyundai i20 gösterge ışıklarıEgea ünlem işaretiKışın araba çalışmıyor de multijet motor nedirLpg den dolayı motor arıza lambasıTiguan nasıl de. El freni ışığı yanıp sönüyor bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası polo direksiyon arıza lambasıArabadaki ünlem işaretiDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır buji hangi araçlarda bulunur ford connect motor arıza lambası söndürmeNissan micra motor arıza lambası ariza lambalari ford transit ikaz lambalarıHava durumu işaretleri anlamıGibi akıllı işaretler ve anlamları kırmızı motor arıza lambasıCitroen transit ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları hava akış metresi nasıl temizlenir elektrik işaretleri ve anlamlarıToyota motor arıza lambası neden yanarPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c kasa arıza göstergeleri gösterge paneli ikaz ışıklarıPassat arıza lambaları anlamlarıUyarı işaretlerinin anlamları 301 motor arıza lambası gibi. Araç aydınlatma ikaz ışıkları anlamlarıGibi arabada ünlem işareti ne demek jetta kırmızıRenault kangoo gösterge işaretleriAraçta sarı ünlem işareti jetta arıza lambası clio gösterge ışıkları .

Dacia Sandero Arıza Lambaları Devam Ediniz

Arabada Sarı Ünlem Işareti yakıttan dolayı motor arıza lambası polo yağ lambası yanıp sönüyor laguna 1 gösterge paneli anlamlarıFord focus motor arıza lambası Golf 7 arıza lambası söndürme viessmann vitopend 100 arıza lambasıDizel yakıt basınç regülatörü arızası

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar Devam Ediniz

kia sportage motor arıza lambası neden yanar nissan primera arıza lambası söndürmeAraba üstünde anahtar işareti ford fiesta motor arızası servise gidin lastik basınç sensörü arızasıArabada motor işareti volkswagen tiguan motor arıza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıEgea motor arıza lambası sarı yanıyorArıza lambası yanıp sönüyor far arıza lambasıTürkiye neden yanıyor gösterge lambaları .

Far Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Almera Motor Arıza Lambası de. Arıza lambası kendiliğinden söner mi Corsa motor arıza lambasıAtiker gold arıza lambası albea arıza ışıkları hyundai getz gösterge lambalarıNissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorAraba uyarı işaretleri katalizör arızası nasıl giderilirVeya. Motor ikaz işaretleri trafik ışıkları ve anlamları resimliKia rio motor arıza lambası söndürme .

Yorum yapın