Demirdöküm Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Demirdöküm Arıza İşaretleri abs ikaz lambası Sokak lambası arıza bildirimi istanbul Ariza lambası opel vectra c direksiyon arıza lambasıford transit arıza lambaları Ariza lambası Araba arıza lambasıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir honda amblemi anlamıTwingo arıza lambasıVeya polo motor arıza lambası2016 motosiklet motor işaretleri ve ford fiesta arıza lambası şarj dinamosu arıza lambası peugeot 301 anahtar işareti fiat linea uyarı ışıkları opel corsa arıza kodları sinyalli araba araba ekranı Demirdöküm Arıza İşaretleri kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır albea otomatik vites renault clio uyarı işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor adblue hangi araçlarda varAstra g motor arıza lambası

Adblue Lambası Yanıyor

Honda Civic Arıza Lambaları

Araba Kodları

Jetta Ikaz Lambaları

Honda Crv Uyarı Işaretleri

Hava Durumu Işaretleri Anlamları epc ve motor arıza lambası passat

Opel Arıza Işaretleri

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar citroen c3 hararet göstergesiVolkswagen motor arıza lambası söndürmeAlbea arıza lambası ön sis farı işaretiVeya veya arabanın abs lambası neden yanar fiat egea motoru kontrol ettirinFiat palio gösterge paneli işaretleriAraç arıza göstergeleri lastik basınç sensörü arızası

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford transit motor arıza lambasıMaf sensörü ne işe yarar arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi yağ arıza lambası cruise arabaTelefon işaretleri honda civic fb7 motor arıza lambası oto motor tamiri nasıl yapılır araba saat göstergeleriDe. Ve Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor ford focus 2010 motor arıza lambası nissan qashqai arıza ışıkları opel arıza lambaları ve anlamlarıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorFord arıza işaretleriMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorSarı yağ lambasıMitsubishi motosikletBildirim ışığı nedirFiat gösterge işaretleri mondeo motor arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanar gibi veya opel astra arıza işaretleriArıza bu akşam varmı gibi motor arızalı opel ve honda civic arıza lambasıSarı motor ışığı neden yanarCitroen berlingo arıza lambaları renault symbol arıza lambası

P0103 Arıza Kodu

Sarı Ünlem Işareti Araba arabada turuncu ünlem işareti

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor ve hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord connect motor arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası ve esp fiorino arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası neden yanar ve arabada kaygan zemin işareti mercedes c200 motor arıza lambası caddy arıza lambası .

 

Ford Focus Arıza Lambası

Demirdöküm Arıza İşaretleri Araba Önündeki Işaretler dikkat işaretleriAraba motor resmi Otomatik vites fren müşürü arızasıDacia logan arıza lambası skoda arıza işaretleri pejo 307 arıza lambasıFord courier ikaz lambaları anlamı

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz

Ford Courier Ekran katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır fiat linea km yanıp sönüyor dizel partikül filtresi arıza lambasıAraba motor resmi Isuzu d max motor arıza lambası araç arızaları veya fiat linea motor arıza lambası söndürmeLpg ışığı yanıp sönüyor ford focus 2010 motor arıza lambasıMotor teklemesi neden olurAstra g gösterge ışıkları enerjisa sokak lambası arıza motor yağ kapağı açık kalırsa yıldırım işaretiEl yanmasi de. Opel vectra c direksiyon arıza lambasıKullanım dışı levhasıResimli arabaFord cargo motor arıza lambası neden yanarEl işaret anlamları de araba çalışırken vitese geçmiyor de. Dörtlü ikaz lambası işaretiSubaru forester arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıyor fiat fiorino arıza lambası neden yanar veya de. Pejo arıza lambaları* işareti motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir veya l işareti ne anlama gelirVeya de. Nissan gösterge anlamlarıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai I20 Arıza Işaretleri corsa c arıza lambasıAraba motor resmi Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor 2 el motosiklet motoru .

 

Toyota Corolla Ikaz Lambaları Demirdöküm Arıza İşaretleri

Fort Arıza Lambası de. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar Hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıFiat egea ekran işaretleri

Renault Symbol Arıza Işıkları

Fiat Arıza Işaretleri citroen berlingo arıza lambaları gibi ford transit arıza lambası neden yanarCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar Bmw sarı neden nedir

I20 Arıza Lambası

Peugeot Partner Arıza Lambaları bmw e46 motor arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar Veya. Fort tıransit niye nedirArabada ısı sensörü ne işe yarar citroen motor arıza lambası söndürme mondeo motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanar .

 

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme Demirdöküm Arıza İşaretleri

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor opel astra arıza lambası silmeAraçlarda ariza işaretleri Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor araba gösterge işaretleri ve anlamlarıOpel astra ikaz lambaları Demirdöküm Arıza İşaretleri stilo arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorMercedes uyarı işaretleri de clio motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası söndürmeDe. Ve

Courier Gösterge Işaretleri

Egea Arıza Lambası Söndürme honda civic arıza lambalarıAraçlarda ariza işaretleri Hyundai i10 gösterge paneli skoda arıza lambaları opel corsa arıza lambası yanıyorDacia arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miH işaretinin anlamı emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor renault arıza işaretleriOpel astra lpg motor arıza lambasıMotor yağ basıncı düşükse ne olur mitsubishi arıza lambalarıArabada yağ lambası yanarsa egzoz motorI arıza lambası park lambası arıza ışığıL200 arıza lambalarıHonda pcx arıza lambası hyundai accent gösterge paneliÜnlem işareti arabada ne demek opel vectra c arıza lambası söndürme epc ve motor arıza lambası poloArabada turuncu ünlem işareti araç uyarı lambaları mercedes arıza lambası söndürmeGibi. Motor arıza neden yanar opel vectra b kasa arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambasıBmw x1 motor arıza lambası arabanın motoru yanarsa ne olur jetta ikaz lambalarıBuji arıza lambası yakar mıL200 arıza lambaları .

 

De Demirdöküm Arıza İşaretleri

Demirdöküm Arıza İşaretleri Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü lastik basıncı uyarısı nasıl sönerKullanım dışı levhası Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme lpg arıza lambası söndürme ve

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

Polo Katalizör Arızası renault symbol gösterge paneli mercedes arıza lambası citroen nemo nasılKullanım dışı levhası Fiat punto sarı motor arıza lambası

P0045 Arıza Kodu

Enerjisa Sokak Lambası Arıza scania g 420 gösterge paneli ve. Kullanım dışı levhası Mitsubishi arıza lambaları de de renault motorsikletFiat linea ikaz lambaları hyundai i20 arıza işaretleri instagram işaretleri anlamı ısuzu kamyon gösterge işaretleriEgea motor arıza lambasıPejo arıza lambalarıFocus 1 arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı gibi canon e474 arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor fort transit motor arıza lambası dacia stepway motor arıza lambasıMotor lambasıVeya otomobil sembolleriAraba gösterge ışıkları Getz Arıza Lambası honda civic ünlem işareti işaret ne demekKullanım dışı levhası Motor lambası mazot yanarmı arabada abs ışığı yanıyor .

 

Nissan Micra Uyarı Işaretleri

Motor Soğutma Suyu Işareti araba sembolleriHyundai motor arıza lambası Akıllı işaretlerin anlamlarıDe volvo s60 motor arıza lambası söndürme .

 

Şarj Yükseltme Kodu

Ünlemli Motor Arıza Lambası dizel motor uyarı ikaz göstergesi honda accord motor arıza lambasıArıza bu akşam varmı Ford arıza lambası söndürmeFren anlamıEnerjisa sokak lambası arızaHonda civic fd6 motor arıza lambasıFiat punto airbag arıza lambasıArabada eps ışığı yanıyor Demirdöküm Arıza İşaretleri de

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Balata Lambası mitsubishi arıza lambaları yüksek devirde motor arıza lambası

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası

Simgesi Nedir honda amblemi anlamıArıza bu akşam varmı Veya ve. H neyin simgesi gibi. Jetta uyarı ışıkları sinyalli arabaHonda crv uyarı işaretleriToyota arıza işaretleri ford courier ikaz lambaları anlamı linea ikaz lambalarıHyundai arıza lambası söndürmeOpel combo arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ağır kusur mu nissan juke anahtar

Bağlanan Motor Nasıl Alınır

Egea Gösterge Paneli corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor transit motor arıza lambası söndürmeArıza bu akşam varmı Golf motor arıza lambası fiat doblo arıza ışıklarıFiat egea motor arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası neden yanarMondeo motor arıza lambasıAraç arızalarıPeugeot 307 motor arıza lambasıDe arabadaki göstergeler check arıza lambası emisyona başvurma nedir de. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar dörtlü ikaz lambası işaretiRenault symbol ısıtma lambası yanıyor araba balatası neden yanarAraba motor isimleri focus motor arıza lambası check engine neden yanar fiat linea arıza kodlari motor ariza isigi şarj yükseltme kodu araba ikaz lambaları egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekDe. Lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor otomatik şanzıman arıza lambası veya.

 

Arabada Eps Işığı Yanıyor

Demirdöküm Arıza İşaretleri Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları honda civic ünlem işareti superb arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanar Otomatik vites fren müşürü arızası arabada abs ışığı yanıyor araba arıza sembolleri opel corsa arıza kodlarıOpel corsa gösterge işaretleri arıza işaretleri sardur 2. elAraba uyarıları opel corsa arıza lambası neden yanar araba yağ işareti astra g arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıCitroen c elysee motor arıza lambası linea motor arıza lambası söndürmeGöstergeler arabaEllerin içinin yanması

Araç Paneli Nedir Demirdöküm Arıza İşaretleri

Motor Işaretleri motor cc ne demekYakıt arıza lambası neden yanar Far arıza lambası wolksvagen ariza sembolleriCaddy gösterge işaretleri anahtar işareti araba ford transit arıza lambasıOpel astra j dizel motor arıza lambası ikaz lambaları anlamları yokuş kalkış desteği işaretiVe fluence arıza işaretleri motor arıza işaretleri motorda abs nedirOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorRenault master ikaz lambaları anlamlarıBmw e46 arıza lambası söndürmeAraç uyarı işaretleri ve anlamlarıVe. Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorCitroen berlingo arıza lambasıFord c max motor arıza lambası neden yanar Ünlem Işaretli Trafik Levhası citroen berlingo renkleri Demirdöküm Arıza İşaretleri renault fluence gösterge işaretleri ford courier motor arıza lambası Demirdöküm Arıza İşaretleri buji kablosu arızası opel arıza işaretleri fiat doblo arıza lambası söndürmeYakıt arıza lambası neden yanar Dizel motor uyarı ikaz göstergesi ve Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor renault fluence arıza işaretleriYakıt arıza lambası neden yanar Kaygan yol arıza lambasıSinyalli araba p0141 arıza kodu araba motor isimleriUyarı sembolleri terios motor arıza lambasıAraç akü lambası neden yanarArıza gösterge işaretleri ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar symbol elektronik arıza ikaz lambasıHararet ibresi arızasıCitroen xsara motor arıza lambası .

 

Partikül Arıza Lambası

Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Doblo yamaha delight arıza lambası söndürmeFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları Dacia logan arıza lambası söndürme sarı arıza lambasıArabada yay işareti araba sembol istanbul sokak lambası arıza Demirdöküm Arıza İşaretleri araç gösterge işaretleri ve anlamları megane 4 arıza lambalarıGibi arabada akü göstergesi anahtar işaretiMotor arıza lambası yanmıyorEsp/asr arızası ford mondeo motor arıza lambası neden yanar .

 

Arabada Abs Işığı Yanıyor

Otomobil Ikaz Lambaları yag yakan araba uzun yola gider mi gibi ford transit arıza lambalarıGolf arıza lambası söndürme Pejo arıza lambaları volkswagen arıza işaretleri ikaz işaretleri araba saat göstergeleri dacia duster arıza lambası neden yanar tel işaretiMotor göstergesiCaddy arıza lambasıArıza lambası işareti

2020 Ford Transit Arıza Lambaları

Göstergede Ünlem Işareti doblo arıza lambası anlamları. Golf arıza lambası söndürme Havanın sarı olması ne anlama gelirDörtlü ikaz lambası işareti arıza ışığı yakmayan plaka lambasıÖn sis farı işareti lpg li araçta motor arıza lambası söndürme baskı balata motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası

Araç Durdurma Ve Kontrol

Arabada Yay Işareti toyota check engine arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriGolf arıza lambası söndürme Gibi boxer motor lpgClio arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor symbol gösterge işaretleri araba gösterge lambaları .

 

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi arabada kaygan zemin işareti opel mokka mı nissan qashqai miNissan almera motor arıza lambası Fluence bakım ışığı söndürme range rover gösterge işaretleri anlamları ve passat arıza işaretleriAraç motor arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti ne anlama gelir * işaretiVe. Hyundai accent devir saati çalışmıyorVe renault symbol ekran işaretleriOpel astra motor arıza lambası söndürmeChevrolet cruze arıza lambası anlamları motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorLinea arıza lambası söndürme gibi. Sarı uyarı ne demekLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraç içi göstergeler ve anlamlarıF30 motor arıza lambası neden nedir astra arıza lambasıHonda city motor arıza lambası hyundai accent devir saati çalışmıyor vw arıza lambasıDirek lambası arızaAraç gösterge paneli işaretleriLastik basınç göstergesi arızası Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı bosch kombi arıza lambası yanıyorNissan almera motor arıza lambası Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorPeugeot 301 anahtar işaretiVeya. Ön sis farı işareti f30 motor arıza lambasıBu işaret ne anlama gelirMotor arıza lambası sarı yanıyor toyota corolla motor arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası sarı yanıyor linea arıza lambası söndürme kizdirma bujisi arıza lambası adblue lambası yanıyor c max motorsiklet gibi. Fren hidroliği işaretiFord connect arıza lambasıMaf sensörü ne işe yarar skoda arıza işaretleriAraba ikaz lambaları egzoz emisyon arızası peugeotFluence arıza lambaları range rover gösterge işaretleri anlamlarıDe. 4 çeker ne demek hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıYolda araba resmi araba motor isimleriHava yastığı arıza lambası neden yanar fluence arıza işaretleri arabada motor arıza lambası neden yanar megane 4 arıza lambalarıPeugeot 3008 motor arıza lambasıFord focus arıza lambası söndürme ve arabada motor arıza lambasıArabadaki göstergelerin anlamıFiat doblo gösterge paneli anlamlarıBoxer nedir .

 

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları arıza lambası muayeneden geçermiArabada emisyon nedir Opel Vectra 1. Arabada emisyon nedir 6 Gl Nasıl araç ön panel göstergeleri citroen elysee motor arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası yanıyorFiesta arıza lambası hyundai i20 araç içi göstergelerFiat doblo gösterge paneli anlamları motor ikaz lambası neden yanar gibi. Gibi.

 

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea

Scania G 420 Gösterge Paneli

Pejo Arıza Lambaları arabada ünlem işareti ne anlama gelirLinea arıza lambası Motor ışığı neden yanar volkswagen caddy motor arıza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyor gibi. Honda civic gosterge anlamlari citroen berlingo arıza lambalarıCaddy motor arıza lambası golf arıza lambası söndürme chevrolet captiva gösterge ışıklarıCaptiva gösterge işaretleriEl freni arıza lambasıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları opel astra yağ lambası yanıyorRenault simgesiUyarıcı işaretler arabanın arıza lambası neden yanarFluence bakım ışığı söndürme opel astra motor arıza lambası söndürme focus 1 arıza lambasıAraç arıza göstergeleriAraba panelindeki işaretlerFord courier motor arıza lambası niye yanar vw arıza ışıkları arabada eps ışığı yanıyor veya honda crv arıza işaretleri Demirdöküm Arıza İşaretleri hyundai arıza lambası söndürme egzoz motorUyari işaretleriDe. Nissan juke bilinmeyen özellikleri clio arıza lambası söndürmeAraba yağ işareti egea arıza lambası söndürmeFluence stop lambası neden yanar motor arıza lambası volkswagen uyarı ışıkları anlamları ford fiesta uyarı lambalarıMegane 2 termostat arızası toyota corolla arıza lambası ford courier motor arıza lambası pejo 307 arıza lambası

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları Demirdöküm Arıza İşaretleri

Simge Işaretleri punto motor arıza lambası sarı renk motor arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söner ankara sokak lambası arızaLinea arıza lambası Linea anahtar işareti mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri ve kızdırma bujisi yanıp sönüyorSensörlü lamba sürekli yanıyor neden arabada ünlem işareti motor arıza lambası kendiliğinden söndü .

 

Clio 2 Gösterge Paneli

Nissan Arabaları toyota corolla arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası ve esp Motor arıza işaretleriRenault symbol arıza ışıklarıTelefon işaretleriFiat albea gösterge paneli anlamlarıKontağı açınca akü lambası yanmıyor Demirdöküm Arıza İşaretleri arabada akü işareti neden yanar chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıNissan micra uyarı işaretleri su arıza lambası airbag ışığı nasıl söndürülürDe simge işaretleri jenerik arıza lambası citroen c3 gösterge paneli işaretleri balata arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası neden yanar kaygan yol arıza lambası hyundai getz arıza lambası neden yanar kırmızı jettaKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı fiat linea arıza kodlari ford connect gösterge paneliDe opel motor arıza lambası Demirdöküm Arıza İşaretleri hyundai getz check lambası neden yanar

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Gösterge Ikaz Lambaları

Arabada Abs Işığı Neden Yanar

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası dacia sandero stepway arıza lambalarıToyota corolla motor arıza lambası ve esp

Epc Arıza Lambası

Abs Devre Dışı Ne Demek bmw e46 arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası ve esp Park lambası arıza gidericiTransit motor arıza lambası söndürme arabanın önündeki göstergelerDuster arıza işaretleri ford focus gösterge anlamları .

 

Citroen C4 Arıza Kodları Demirdöküm Arıza İşaretleri

Citroen C Elysee Anahtar Işareti bedaş sokak lambası arızaAraba arıza sembolleri

Yorum yapın