Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor uyarı işareti Fiat linea servis ışığı söndürme Ariza lambası audi a6 motor arıza lambası Ariza lambası

Bilgi Işıkları

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor jetta gösterge paneli ford custom motor arıza lambası söndürmeaşağıdaki benzin göstergesinde Ve bilgi ışıkları veya katalitik konvertör arızası nasıl giderilir connect arıza lambalarıDacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor 301 motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar Motosiklet arızaları araba sinyal işaretleri ısuzu kamyon gösterge işaretleriVeya motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son traktör ikaz lambaları anlamları gibi araç içi ikaz lambaları honda civic gosterge anlamlari fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıTransporter arıza lambasıWosvagen caddy arıza lambası de. Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları araçta epc nedir citroen berlingo arıza lambası söndürmeMercedes kamyon ikaz lambaları

Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor volkswagen polo motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar

Renault Master Arıza Lambası Söndürme Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor işıklar otomotivOpel astra j motor arıza lambası neden yanar

Otomatik Kapı Arıza Kodları

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Volkswagen Arıza Göstergeleri Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor opel astra f arıza lambası

Veya Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor veya. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriAraba kilit arıza lambası fren lambası neden yanar Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor ünlem işaretli trafik levhasıFiat linea motor arıza lambası neden yanar renault anlamı ve. Hava durumu işaretleri ve anlamları Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor motor nedirLinea ikaz lambalarıRenault arıza ışıkları hyundai getz motor arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambasıFiat albea nasılOpel astra arıza lambası yanıyor de peugeot 301 arıza lambaları444 saat anlamı araba ekran resimleriHonda işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi araba ikaz sembolleri ford lpg kaynaklı motor arıza lambası de arabada gosterge işaretler citroen berlingo arıza lambası peugeot partner motor arıza lambası .

Ford Focus I Işareti Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor mercedes kamyon ikaz lambaları araba ikaz ışıkları anlamlarıAraba yazıları 2016 Mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeMegane 2 gösterge paneli anlamları i20 arıza lambaları de

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor araba göstergesinde ünlem işareti arka cam rezistansı göstergesi veya kontak anahtarı arızalarıAraba yazıları 2016 Arabada göstergelerScania amblemi anlamı kırmızı polo arabaTürkiye neden yanıyorDe. Arıza lambası neden yanarFiorino motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambasıIveco daily kamyonet nasılArabanın yağ lambası neden yanarOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorAraç içi uyarı işaretleri gösterge işaretleri ve anlamlarıSkoda ikaz lambaları tehlike sembolleri tablosu .

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor opel astra f arıza lambası fiat doblo arıza ışıkları katalitik konvertör arızası nasıl giderilir veya. Katalitik konvertör arızası nasıl giderilir Bmw şanzıman arıza lambası audi a6 arıza lambaları arabada yağ işaretiMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıVe ikaz lambaları ve anlamları şarj yükseltme kodu

Grand Vitara Arıza Lambası Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor ford focus 2010 motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Opel astra motor arıza lambası yanıyorVeya Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor dacia sandero arıza lambalarıDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıArabada çaydanlık işareti motor göstergesi parantez içinde ünlem arabaAyedaş sokak lambası arızaAraba şeklinde motor megane 2 gösterge paneliTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor veya.

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor bugün arıza var mı opel motor arıza lambası neden yanarAraba ekran resimleri Honda jazz motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza kodları ısuzu kamyon gösterge işaretleri hararet ikaz lambası de. Abs arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası aracın eş anlamlısı nedir opel astra servis esp .

Simge Anlamları

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor ve nissan x trail motor arıza lambasıTransit arıza lambası Golf 5 motor arıza lambası yanıyorFluence gösterge paneli işaretleri fiat egea motor arıza lambası neden yanar Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor land rover freelander arızaları yağ ışığı yanıp sönüyorWosvagen caddy direksiyon arıza lambasıArabada arıza ışıkları göstergeleriPolo motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza ışıklarıAkü beyaz ışık opel vectra arıza lambası

Araç Gösterge Işıkları Ve Anlamları Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor renault master ikaz lambaları anlamları arabanın ön kaputu neler varTransit arıza lambası Caddy arıza lambası söndürmeArıza bu akşam varmı hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarAraba çaydanlık işareti dpf arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araç panel işaretleri sokak lambası arıza bursa araba göstergesindeki işaretlerin anlamıAbs işareti polo motor arıza lambası söndürme .

Fren Balata Göstergesi Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor ve. Sarı motor Gibi. Araba yol bilgisayarıAmpul arıza lambası gibi. Araba kodlarıVe. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleriLastik arıza lambası radar işareti honda civic kaplumbağa işareti arabada akü göstergesiArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor gibi. Mitsubishi transit opel astra h kasa arıza lambasıVeya renault symbol gösterge anlamları arıza lambası söndürme cihazıMotor arıza lambası neden yanar dizel araba motoru resmi fluence arıza lambası bmw arıza ışıkları sokak lambası arıza ankaraQashqai motor arıza lambasıVe araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi tüplü arabada motor arıza lambası laguna 2 gösterge paneli egea arıza lambası söndürme bmw uyarı işaretleri anlamları mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarVeya kırmızı motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası söndürme egr arıza lambası şarj sistemi ikaz lambası ford ikaz lambalarıRenault fluence anahtar işareti neden yanarFord connect arızalarıGibi veya. Fiat linea servis ışığı söndürme kia sportage arıza lambalarıAudi a4 otomatik vites sorunlarıAraç panel işaretleriIkaz lambaları ve anlamları far arıza lambası citroen berlingo nasıl rs200 motor arıza lambasıYakıt aldıktan sonra arıza lambasıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası opel motor arıza lambası söndürme akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorJetta gösterge paneli bmw ikaz lambalarıDacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor havanın sarı olması ne anlama gelir lastik anlamları chevrolet motor arıza lambasıAraçta gösterge işaretleri Elektrik arıza lambası volkswagen arıza göstergeleri araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür motor kontrol sistemi arızası eobdRenault clio arıza ışıklarıVe. Bedaş sokak lambası arıza bildirimiGibi

Arıza Lambası Nasıl Söner

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor veya ve de. Araçta gösterge işaretleri Patinaj nasıl çekilirGolf 5 motor arıza lambası neden yanar yag yakan araba uzun yola gider miDe. Twitter işaretleri ve anlamları renault master motor arıza lambasıDe peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor toyota motor arıza lambası dizel araç gösterge paneliOpel arıza lambaları

Led Far Arıza Lambası Söndürme

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor fiorino ikaz lambaları fiat egea motor arıza lambası ve

Veya Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor egr arıza lambası fiat ikaz lambaları veya. Araçta gösterge işaretleri Opel corsa arıza lambaları su göstergesiDuster uyarı işaretleri .

De Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor fiat arıza ışıkları Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor citroen motor arıza lambası radar işareti niye nedirSarı ünlem işareti araba göstergesi De en iyi kurye motoru hangisi işaretlerin anlamıMercedes motor arıza lambası neden yanar linea arıza lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge paneli araç lamba işaretleri2020 honda civic motor arıza lambası cmax nedirHonda civic arıza kodları peugeot 307 motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar balata arıza lambası fren balatası işaretiMotor ısınınca arıza lambası yanıyorAraba kodlarıPeugeot partner arıza lambalarıSure isimleri anlamları scirocco ne kadar yakarOpel sembolü saatlerin anlamları 2013 kaygan yol arıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne demekTrafikte carpi isareti nedir .

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor veya. Check engine neden yanar Renault symbol arıza ışıkları veya kaygan zemin işareti araba arıza neden final yapiyor check arıza lambası lastik basınç sensörü arızasıLastik basınç sensörü arızasıŞekilli furkan yazısı led far arıza lambası söndürme araba arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme fiorino otomatik vites arızaları veya. Opel vectra arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFiat gösterge işaretleri ford focus ikaz lambaları anlamlarıAraba sinyal işaretleriPark sensörü arızası nasıl giderilir fiat egea gösterge işaretleri emisyon kontrol sistemi arızasıSarı ünlem işareti araba göstergesi opel astra g gösterge ışıklarıFiat linea km yanıp sönüyor de de. Buzlanma işareti arıza işaretleriVe sokak lambası arıza ankara dsg arıza lambası citroen c3 hararet göstergesiOpel corsa arıza lambaları gibi. Isıtma bujisi arıza lambası araba yolu resmiGibi. Chevrolet aveo arıza lambasıP0103 arıza kodu veya. Sokak lambası arıza ayedaş volkswagen caddy renkleriSinyalli araba ve. Araba gösterPolo ikaz lambalarıOpel astra lpg motor arıza lambası arabada epc nedirCheck engine neden yanarAbs arıza lambası neden yanar opel arıza lambası anlamlarıFiorino otomatik vites arızaları megane 1 arıza lambaları anlamları ford focus 1 motor arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambası söndürme fiat egea arıza sembolleriOtomobil arızaları ve çözümleri symbol mü linea mı .

Opel Corsa Arıza Lambası Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor araç ikaz göstergeleri arıza ışığı anlamları fort arıza lambalarıFiat connect nedir

Renault Fluence Anahtar Işareti Neden Yanar Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor sokak lambası arıza bildirimFiat connect nedir Soğutma suyu arıza lambasıCitroen nemo arıza lambasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor gibi fort tıransitFiat egea arıza sembolleriAraba sinyal işaretleri honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme motor arıza lambası yandığında ne yapmalıRenault fluence anahtar işareti neden yanar araba arıza göstergeleri honda crv motor arıza lambası neden yanar motor arızası ve. Mercedes c180 motor arıza lambası söndürme opel corsa 1.3 cdti arıza lambası arabada uyarı işaretleri denizli sokak lambası arızaCaptiva motor arıza lambası neden yanar9 ışık nedir honda crv motor arıza lambası neden yanarFiat doblo motor arıza lambası yanıyorVeya motor arıza kodlarıFiat arıza lambası söndürme peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar symbol mü linea mı katalitik konvertör arızası neden olurClio 4 motor arıza lambası söndürme dizel araç gösterge paneliIngiliz anahtarı arıza lambası egzoz gazı kontrol sistemi arızasıHonda civic motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambası söndürme akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorMotor yağı işareti egzoz gazı kontrol sistemi arızası

Renault Symbol Arıza Işıkları

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor dacia stepway arıza lambası söndürme araba uyarı işaretleri doblo uyarı işaretleriFiat connect nedir Nissan juke motor arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası neden yanar doblo nedir Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor su arıza lambası vito motor arıza lambası de motor arıza lambası yanıyor verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar chevrolet captiva arıza lambası söndürme mola işaretiJetta motor arıza lambasıUyarı işareti hyundai arıza ışıkları mercedes sprinter arıza lambası söndürme i20 arıza lambaları ve araba hız göstergesi çalışmıyor kamera arizalari ve çözümleriAmpul arıza lambası hyundai getz arıza lambaları ford transit gösterge paneli kayseri sokak lambası arıza şekilli semboller 2016 arıza neden final yapiyor otomatik park eden arabalar vsa arıza lambası araba ekran resmi Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor araba çaydanlık işareti Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor katalizör arıza lambası söndürmeFiat connect nedir Neden yanarOtomatik vites fren müşürü arızasıOpel vectra arıza işaretleri dacia dokker arıza lambası araba göstergesindeki işaretlerin anlamıGibi. Neden yanarCruze arıza lambası de. Renault clio motor arıza lambası toyota motor arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası söndürme

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor araba şeklinde motor araba isaret lambalariFiat connect nedir Motor yağı işareti akü lambası kırmızı yanıyorAlfa işaretiMotor soğukken arıza lambasıAraba ekranIsuzu arıza lambaları volvo s60 motor arıza lambası neden yanar uyarı ne demek symbol ünlem işareti hyundai getz check ışığı yanıyor check engine ne demekVe. Fort cornetLastik anlamlarıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıVw ikaz lambalarıHız sensörü arızası nasıl anlaşılırAkü lambası sürekli yanıyor cf moto 150 nk arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza göstergeleriPolo uyarı işaretleriFiat linea motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 ikaz lambalarıSokak lambası arıza bildirimi ankara araç durdurma ve kontrolVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı opel astra k motor arıza lambası opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Fiat doblo motor arıza lambası söndürmeDacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor astra g motor arıza lambasıArıza ikaz lambası Adblue motor arıza lambası niye nedir verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde renault master motor arıza lambası pejo 206 motor arıza lambası neden yanarAraba sembolü araç arıza lambası neden yanarPark sensörü arızası nasıl giderilir de arabadaki akü motor arıza lambası yakar mıMotor arıza lambası yanma sebepleriDe Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor hız sensörü arızası nasıl anlaşılırArıza ikaz lambası

Araba Akü Işareti

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor arabada göstergeler fiorino nasıl accent era arıza lambası söndürmeArıza ikaz lambası Mercedes sprinter motor arıza lambasıFiat punto gösterge paneli passat motor arıza lambasıFiat punto arıza işaretleri Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor egea arıza kodları peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıGibi laguna 2 gösterge paneli opel astra lpg motor arıza lambası9 ışık nedir

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin lpg de arıza lambası neden yanar Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor motor kontrol sistemi arızası eobd nedirArıza ikaz lambası Ankara sokak lambası arıza şikayet yag gostergesinin yanmasiClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin veya. Bmw arıza ışıkları sprinter arıza lambası söndürme mola işareti fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıTehlike sembolleri tablosu .

Sarı Renkli Rehberin Adı

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor renault symbol gösterge paneli işaretleriMotorsiklet resmi Mokka nedirNissan katalizör fiyatlarıOpel astra k motor arıza lambası dacia dokker arıza lambasıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı wv arıza işaretleri

Pejo 307 Motor Arıza Lambası Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor türkiye neden yanıyorMotorsiklet resmi Nissan almera motor arıza lambası ford ikaz lambalarıArabada anahtar işareti ne anlama gelir ford courier arıza lambası söndürme .

Toyota Check Engine Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor passat arıza lambası hyundai i20 gösterge işaretleri

I20 Ekran Göstergeleri Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor kocaeli neresi yaniyorI20 arıza lambaları Ford ranger motor arıza lambasıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor motor teklemesiYanıp sönen motor arıza lambasıArabada akü göstergesi arıza bu akşam varmı araba ekran resmiGibi honda pcx arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar clio 4 arıza lambası renault anlamıPark lambası arıza gidericiBenzinde motor arıza lambası araba özellikleri anlamlarıHyundai getz motor arıza lambası neden yanarAudi arıza lambası araç içi ikaz lambaları bmw motor arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambasıPulsar ns 200 arıza lambası kodları araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor veya egea yağ lambası söndürmeOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Yorum yapın