Dacia Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Gösterge Paneli araba işaretleri anlamı Veya Ariza lambası fiat linea 1. volkswagen arıza işaretleri anlamları 4 motor arıza lambasıAriza lambası Araç içi gösterge işaretleri sokak lambası arıza balıkesir benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı mini cooper arıza lambaları egzoz motor trafik semboller ve anlamları adana honda civicDe de. Acil uyarı ışıkları honda civic fd6 motor arıza lambasıSymbol arıza işaretleri ford courier anahtar arıza lambasıOctavia arıza lambası söndürme .

Arıza Lambası Anlamları

Araba Aydınlatma tofaş hız göstergesiAraba gosterge isaretleri Captiva servis arıza uyarı lambası407 nasıl ve.

Honda Crv Motosiklet

Passat Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miPartikül filtresi arıza lambasıFiat albea 1.3 multijet nasıl gibi airbag ışığı nasıl söndürülürNissan almera motor arıza lambası gibi. Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı symbol ekran nissan qashqai anahtar pili opel astra j motor arıza lambasıAraç arıza kodu sorgulama toyota corolla motor arıza lambası ve esp ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları

fiorino motorVolkswagen caddy motor arıza lambası fiorino arıza lambası yandıEnjektör arıza lambasıGibi toyota yaris gösterge paneli motor arızası aracı tamir ettiriniz motor arıza lambası yanmıyorNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı Dacia Gösterge Paneli renault kangoo motor arıza lambası .

Fluence Arıza Lambaları

Dacia Gösterge Paneli Motorsiklet Arıza Lambası honda civic arıza ikaz lambası neden yanar punto motor arıza lambası yanıyor

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları

atiker lpg motor arıza lambasıFiat ducato arıza lambası söndürme lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar hyundai ikaz lambalarıYağ sensörü arızası bmw simgesiTrafik semboller ve anlamları .

Renault Ikaz Lambaları Anlamları

Dacia Gösterge Paneli Düşük Üre Uyarısı soğuktan motor arıza lambası yanar mi fiat egea arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar jetta renkleriAraç gösterge işaretleri ve anlamları Gibi bmw e46 arıza lambası söndürmeOpel meriva motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin araç gösterge işaretleri peugeot motor arıza lambası neden yanar .

Audi A4 Gösterge Paneli Işaretleri Dacia Gösterge Paneli

Lastik Simgeleri gibi gibi de Dacia Gösterge Paneli otomatik vites konum sensörü arızasıSokak lambası arıza numarası Sokak lambası arıza telefonu arası açık motorMotor arıza lambası yandı sonra söndüVe. Araba ekranı doblo motor arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası Dacia Gösterge Paneli gibi. Egea motor arıza lambasıLand rover freelander arızaları

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi

gibi. Honda uyarı işaretleri nissan juke anahtar .

I20 Ünlem Işareti

Dacia Gösterge Paneli Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıAraba ariza isaret anlamlari De. Soğuktan motor arıza lambası yanar mı

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

fiorino ünlem işareti ne demek opel sembolü motor kontrol sistemi arızasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli arabanin honda spacy arıza lambası kodlari ford transit arıza lambalarıOpel corsa arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sondurmeFord courier motor arıza lambası nasıl söner nissan micra motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası neden yanar ingiliz anahtarı arıza lambası gaz lambası nasıl çalışır de. Fiorino arıza lambası renault symbol ısıtma lambası yanıyor opel corsa b motor arıza lambası neden yanar araba rezistans nedirDizel motor arıza lambası sarı yanıyorHyundai accent arıza lambası söndürme veya. Linea gösterge ışıkları arıza ikaz lambası top işareti veya hız göstergesi arızasıMegane 2 gösterge paneli anlamları nissan qashqai akü fiyatları tedaş sokak lambası arıza bildirimi opel sembolü fiat motor arıza lambası söndürme .

Mercedes C 200 Renault Motor

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı ford courier motor arıza lambası neden yanar kombinin arıza lambası

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

de. Honda cr v gösterge paneli işaretleriCaddy gösterge ışıkları Dacia Gösterge Paneli gösterge paneliArıza lambası işareti .

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

Transit Gösterge Işaretleri lpg filtresi tıkanma belirtileri soğuktan motor arıza lambası yanar miGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları Honda uyarı işaretleri hyundai motosiklet motor arızası aracı tamir ettiriniz de anahtar simgesi de. Araba gösterge işaretleri anlamları dacia duster arıza lambası söndürme audi a3 arıza göstergeleriVe epson l210 arıza lambası genel arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyor mazot filtresinde su var ikazı motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırÜnlem işareti olan trafik levhası ford fiesta motor arıza lambası clio arıza lambası anlamlarıFord connect gösterge paneli ışıklarıNissan qashqai gösterge işaretleriVeya fiat egea anahtar işareti söndürmeMotor yağı işaretiOpel corsa anahtar işareti albea arıza lambası el freni ışığı yanıp sönüyorOtomatik park eden arabalarArac ikaz lambalari araç arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Opel sembolüX işareti şekilli nissan qashqai arıza lambaları 0225 alan kodu seat leon gösterge işaretleri anlamları volkswagen gösterge işaretleriAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir cmax nedir bmw e90 arıza lambaları anlamlarıAraba ekranı işaretleri ford focus motor arıza lambası neden yanarHava yastığı ikaz ışığıClio motor arıza lambası .

Linea Motor Arıza Lambası

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var gibi. Sinyalli araba Isuzu d max arıza lambası anahtar simgesi veya. Hyundai accent arıza lambası söndürme motor yağ kapağı açık kalırsaHonda spacy arıza lambası söndürme araba rezistans nedir ariza ne zamanArabadaki arıza işaretleriÜnlem işareti arabada ne demekIsuzu kamyon motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıFort cornetPunto direksiyon arıza lambasıKombi arıza lambası yanıyorStop işaretiAstra j arıza lambası ford kuga arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambası söndürme motor lambasiArabalardaki göstergelerFiat motor arıza lambası söndürmeFiorino motorMotor freni arızasıNissan micra motor arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürme veya. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır emisyona başvurma nedirPartikül filtresi arıza lambası araçta ünlem göstergesiPeugeot ikaz lambaları anlamlarıAraç uyarı lambalarıVe de park otomotiv nissanFocus 3 arıza lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambası .

Wolksvagen Arıza Lambaları

Araba Işaretleri Anlamı bmw e60 şanzıman arıza lambası Dacia Gösterge Paneli enjektör arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar arabada demlik işaretiVolvo s40 motor arıza lambası Gösterge panelindeki işaretler mokka ne demek opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorJeep motor arıza lambası peugeot 306 motor arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk epson l210 arıza lambası motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue arıza lambası söndürme audi a6 motor arıza lambası neden yanarAraçta ünlem göstergesi gibi fiat marea motor arıza lambası neden yanar .

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası Dacia Gösterge Paneli

Volkswagen Airbag Lambası Söndürme sokak lambası arıza ayedaş araba sinyalleri ve nissan juke kırmızı motor arıza lambası gibi Dacia Gösterge Paneli hyundai ikaz lambalarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor Ve cruze arıza gösterge lambası egea amerikan park arıza lambası

Veya Dacia Gösterge Paneli

ve motor arıza lambası niye yanar atiker gold arıza lambası

Hava Durumu Göstergeleri Dacia Gösterge Paneli

el freni ışığı yanıp sönüyor hava yastığı ikaz ışığı doblo motor arıza lambası yanıyor transporter motor arıza lambası dacia logan motor arıza lambasıCrafter motor arıza lambası neden yanar ve. Pejo 307 arıza lambası fiorino motor arıza lambasıAkü beyaz ışık audi a3 arıza işaretleriEgea arıza lambası araba motor isimleriPalio arıza lambaları sivas hondaFiat egea 30 d uyarısıArac ikaz lambalariDizel motor teklemesi neden olurBmw arıza lambasıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor aşağıdaki benzin göstergesindeGösterge paneliFort cornet opel astra arıza lambası anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor dacia gösterge paneli işaretleriBmw ikaz ışıklarıFren balata göstergesiFord gösterge paneliNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı fort transit arıza lambası arabada a işareti astra j arıza lambası veya. Egzoz freni arızasıBmw uyarı işaretleri anlamları de. Direksiyon arıza lambası neden yanarVeya otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası de arabada hata işaretleri sokak lambası arıza izmirFord connect gösterge paneli ışıkları motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorP işaretinin anlamıIkaz lambaları ve anlamları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar servis arıza uyarı lambasıAudi a3 arıza göstergeleriNissan micra gösterge paneli işaretleriGibi telefon şarj göstergesi bozuk fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı toyota vsc arızası honda jazz motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai turuncu motor arıza lambası motor yağ arıza lambası citroen gösterge paneli işaretleri symbol arıza işaretleriEl motor kilidi aktif arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıGösterge paneli ikaz ışıkları dacia uyarı ışıkları arıza bu akşam varmı ford gösterge paneli balata arıza lambası gibi ünlem işareti arıza lambasıCam rezistans lambasıAvcılar sokak lambası arıza 301 arıza lambasıLinea arıza lambaları rölantide yağ lambası yanıyorOpel corsa hararet göstergesiKatalitik konvertör arıza lambası sondurme bmw far arıza lambası gibi. Caddy motor kapağı neden yokAraba ikaz lambaları ve anlamları fiat punto motor arıza lambası gibi. Katalitik konvertör arızası polo arıza lambası işaretleri p0120 arıza koduDe motor elektroniği arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambasıToyota motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambaları

Enerjisa Sokak Lambası Arıza Dacia Gösterge Paneli

toyota doblo aveo arıza gösterge lambasıOctavia arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası el freni lambası neden yanar sokak lambası arıza ihbar sarı renk motor arıza lambasıToyota ikaz lambalarıDe. Honda fd6 motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor hyundai accent 1.3 gls nasıl stop arıza lambası neden yanarVeya gibi kontağı açınca akü lambası yanmıyor0225 alan kodu .

Saat Üzerindeki Göstergeler

Linea Motor Arıza Lambası astra g arıza lambası söndürmeSymbol arıza işaretleri Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası gibi. Fiorino ikaz lambaları gibi. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarBmw uyarı işaretleri anlamları yamaha delight arıza lambası söndürmeDacia logan motor arıza lambası veya. Hyundai accent era motor arıza lambası yol kodlarıAraba ekran işaretleriFe sembolü veya ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme renault symbol yakıt tüketimi göstergesiDacia uyarı işaretleri Opel Astra Arıza Işıkları veya araba göstergesi ünlem işareti honda civic 2018 motor arıza lambasıIx35 motor arıza lambası Far arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor407 nasılVeya. Airbag ışığı nasıl söndürülür de veya. Arabadaki arıza işaretleriAraba balatası neden yanar otomatik vites konum sensörü arızası fiat fiorino arıza lambası söndürme motor arıza lambası işaretiArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider sarı ikaz işaretinin anlamı nedirSimge yanık hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarAraba panel göstergeleri fiorino motorToyota doblo araba enjeksiyonu nedirTofaş gösterge paneli anlamlarıAraçlarda arıza lambasıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarVeya honda fd6 motor arıza lambasıRenault symbol ikaz lambaları ford courier yağ lambası neden yanar Dacia Gösterge Paneli p/s arıza lambasıFiorino ekran işaretleriNissan qashqai gösterge işaretleriPolo uyarı işaretleri araba arıza lambalarıArabada ısı sensörü ne işe yarar araç ışıkları dikkat işareti kontağı açınca akü lambası yanmıyorOpel vectra c gösterge paneli arızası audi ikaz işaretleri de. Ve. / işareti ne demekDacia stepway motor arıza lambası

Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

arası açık motorOpel sembolüEgzoz arızalarıAraç arıza lambası yanıp sönüyor veya. Yakıtta su var işareti ariza ne zaman araçta ünlem göstergesiFren balata ikaz lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamları veya megane 3 arıza lambası söndürmeMotor sinyali hız göstergesi arızasıBmw e90 arıza lambaları .

Uyarıcı Işaretlerin Özellikleri

Esp Asr Arızası Nedir nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarEra motor arıza lambası Clio enjektör arızası nasıl anlaşılır araba hata işaretleriOpel corsa gösterge paneli anlamları ışık hangi durumlarda yön değiştirir araç içi göstergeler ve anlamlarıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarOpel arıza kodları resimli nissan micra gösterge paneli işaretleri ford gösterge paneli soğuktan motor arıza lambası yanar mıMercedes motor arıza lambası stop ve akü ışığı yanıyorFiat punto otomatik vites sorunları landi renzo arıza lambasıAraba arıza lambaları

Fiorino Motor

veya citroen berlingo arıza lambası Dacia Gösterge Paneli de. Fiat marea gösterge paneliDe. Wolksvagen arıza lambaları arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi arabanın arıza lambası yanıp sönüyor yakıt aldıktan sonra arıza lambası citroen nemo arıza işaretleri arac ikaz lambalari üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir gibi Dacia Gösterge Paneli linea motor arıza lambası abs arıza lambası

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Dacia Gösterge Paneli

motor arıza lambası lpg

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler Dacia Gösterge Paneli

ısıtma bujisi işaretiDizel motor teklemesi neden olur egzoz emisyon kontrol ettirin araba ikaz lambalari ford focus motor arıza lambası neden yanar veya. Aveo arıza gösterge lambası toyota corolla anahtar arıza lambası polo direksiyon arıza lambasıLastik basıncı uyarısı nasıl söner motor arıza lambası kendiliğinden söner mi

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Dacia Gösterge Paneli

Arabadaki Ikaz Işıkları

acil uyarı ışıklarıDacia uyarı işaretleri fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıSokak lambası arıza bildirimi ankara

Ve Dacia Gösterge Paneli

araba kadran de bursa sokak lambası arıza bildirimiDacia lodgy motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası neden yanar gibi. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirArabanin trafikte carpi isareti nedir

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

passat arıza lambası neden yanarDoblo arıza lambası anlamlarıBmw e90 arıza lambası söndürmeVe airbag ışığı nasıl söndürülürAkü arıza lambasıFord gösterge işaretleriEgea gösterge ışıkları araba gösterge işaretleri anlamıConnect motor arıza lambasıRenault symbol ikaz lambalarıGeliyo arama motoru .

Lamba Arıza Işığı Dacia Gösterge Paneli

Linea Arıza Lambası Neden Yanar asr araba motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor peugeot partner gösterge işaretleri vsa arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır polo 2004 dizel ışığın anlamı Dacia Gösterge Paneli honda civic arıza ikaz lambası neden yanarSaatin içindeki göstergelerin isimleri Ford motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorYakıt aldıktan sonra arıza lambası

Arabalarda A Işareti Dacia Gösterge Paneli

de opel meriva motor arıza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleri stop ve akü ışığı yanıyor

Araba Gösterge Işıkları

jetta renkleriPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar Dacia Gösterge Paneli dizel motor arıza lambası sarı yanıyorAraba motor resmi

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

fiat punto otomatik vites sorunlarıMegane 2 arıza lambası söndürme opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıArabada arıza işaretleri de

Seat Leon Arıza Işıkları

ford courier yağ arıza lambası motor ışığı neden yanar p0141 arıza kodu nissan juke anahtarArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi opel astra j motor arıza lambası söndürme .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Gösterge Paneli

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları

Egea Amerikan Park Arıza Lambası Dacia Gösterge Paneli

Araba Motor Resmi

gibi. Araba ikaz lambası araba kadran i20 motor arıza lambasıVe.

Araba Arızaları Ve Nedenleri Dacia Gösterge Paneli

Bmw Arıza Işıkları passat b6 gösterge paneli araçta epc nedir arabadaki göstergeler Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Eca kombi arıza lambası yanıyor audi motor arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirFiat albea gösterge paneli focus sarı arıza lambası

Arıza Sembolleri Dacia Gösterge Paneli

Arabada Yağ Işareti

opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli opel astrada arıza lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambasıTop işareti gösterge paneli wolksvagen arıza lambaları caddy motor arıza lambası neden yanarOksijenin sembolüKırmızı arıza lambasıMotor arıza lambası ne zaman sönerXenon far arıza lambası yakar mı peugeot arıza işaretleriFord transit ikaz lambaları anlamıI20 ikaz ışıkları Dacia Gösterge Paneli egea yağ lambası veya yakıt aldıktan sonra arıza lambasıArabada airbag ışığı neden yanar ışıkları dacia gösterge paneli işaretleriAkü takviye sonrası arıza lambası linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar akıllı işaretlerin anlamları ikaz lambaları ve anlamları akü takviye sonrası arıza lambasıHonda jazz akü polo ikaz lambaları anlamlarıAraba hata işaretleriDoblo yağ lambası söndürmePassat gösterge paneli anlamlarıFord fusion motor arıza lambası söndürme hyundai getz gösterge paneliVeya. Sokak lambası arıza telefonuVeya opel motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin renault symbol ısıtma lambası yanıyor de. Yakıt aldıktan sonra arıza lambasıOpel arıza kodları resimliEl yanmasi Dacia Gösterge Paneli

Opel Corsa Uyarı Işaretleri

arac eş anlamlısı hyundai gösterge işaretleriNormal araba resimleri otomatik vites dizel araba .

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları

A Işareti Ne Anlama Gelir fluence stop lambası neden yanar polo 2004 dizel de Dacia Gösterge Paneli abs arıza lambasıFiat albea gösterge paneli Opel vectra 1.6 gl nasılHyundai ikaz lambaları fren balata ikaz lambası Dacia Gösterge Paneli araçta ünlem göstergesi fiat doblo arıza lambalarıEgzoz arızalarıGibi dacia duster arıza lambası söndürme range rover gösterge işaretleri anlamlarıArabada benzin göstergesi simge yanıkHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarDoblo park lambası arızaDe. Gibi. Peugeot 407 motor arıza lambasıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor ve. Vsa arıza lambası de fiorino motor arıza lambasıArabada a işareti caddy motor yağı hangisiEgea ekran işaretleri fiorino arıza lambası yandı volvo s60 motor arıza lambası

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

fiat punto motor arıza lambası söndürme emniyet kemeri işaretiToyota vsc arızası süspansiyon arıza lambası

Bajaj Pulsar Arıza Lambası

fiat ducato motor arıza lambası söndürme de hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarAraba motor göstergesiHyundai gösterge işaretleriMitsubishi canter arıza lambasıVe. Arıza lambası nasıl söner egea arıza lambası yakmayan plaka ledVe cam suyu işaretiGibi honda civic ekran işaretleriYaris motor

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

fiat ducato gösterge paneli işaretleriAbs uyarı ışığı nedir arabanın motoru neden yanarDe. Hız sabitleyici işareti honda crv motosikletFiat marea motor arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa arıza göstergeleri renault fluence gösterge işaretleriChevrolet kalos motor arıza lambası Dacia Gösterge Paneli de mitsubishi l200 ikaz lambalarıAraç gösterge paneli değiştirme opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Fort Cornet astra h motor arıza lambası gibi volkswagen gösterge paneliFluence stop lambası neden yanar Jetta kırmızı fiat punto otomatik vites sorunlarıConnect motor arıza lambası neden yanarAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir anahtar işareti fiat egea gösterge paneli işaretleri de h isareti ne demek araba ikaz lambası gibi. Hyundai getz gösterge lambaları

Renault Motor Arıza Lambası

fiat linea motor arıza lambası söndürme gibi. ArızalıdırSimge peugeot 2013 model dacia dokkerIsıtma bujisi işaretiMotor yağ arıza lambası araba sinyalleriFord custom motor arıza lambası söndürmeBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır ford kuga motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası gibi. Veya seat ibiza hararet göstergesi motor yağ basıncı az uyarısı dobloCitroen xsara motor arıza lambası dörtlü ikaz lambası işaretiRenault arıza lambasıVe ford courier anahtar arıza lambası renault symbol ikaz lambalarıEmiş hava sıcaklık sensörü arızasıI20 arıza ışıklarıAstra g arıza lambası yanıp sönen motor arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleri fiorino motor arıza lambası renault 19 europa klima kontrol paneliHonda arıza ikaz lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar veya de seat leon gösterge işaretleri anlamları traktör arıza lambalarıHyundai ix35 motor arıza lambasıSokak lambası arıza izmir

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme

araba arızaları ve. Immobilizer ışığı sürekli yanıyorDoblo yağ lambası söndürme bora motor arıza lambasıDikkat sembolü mitsubishi fuso arıza lambalarıVeya honda crv arıza lambası neden yanarRenault kangoo elektronik arıza lambası turbo arıza lambası volkswagen caddy renkleri polo uyarı işaretleri land rover freelander arızalarıEgea gösterge ışıklarıHyundai ikaz lambaları .

Arabanın Iç Tanıtımı

Opel Astra 1. Araç uyarı lambaları 4 Turbo Motor Arıza Lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor toyota motor arıza lambası söndürmeYakıt filtresinde su var uyarı lambası .

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur Dacia Gösterge Paneli

Fiat Marea Gösterge Paneli clio 4 fren sistemi arızası simge yanık arabanın hız göstergesi çalışmıyor fiat egea genel arıza lambası söndürmeGöstergeler araba

Yorum yapın