Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede passat jeep De Ariza lambası symbol arıza ışıkları Ariza lambası p0110 arıza kodufren balatalar yanarsa ne olur Fiat arıza lambaları

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

motor lambası yanıp sönüyor

Renault Clio Arıza Işaretleri Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

gösterge paneli işaretleri arabada motor arıza lambası neden yanarArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri mercedes ikaz lambaları hyundai getz motor arıza lambası neden yanar ve fren arızalarıClio hararet göstergesi araba arızaları .

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

Arabada Abs Neden Yanar start stop motor arıza lambası egzoz emisyon arıza lambası symbol arıza lambalarıAnkara sokak lambası arıza volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarVeya veya. Doblo nedir corsa d arıza lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi opel corsa gösterge paneli işaretleri linea hava yastığı arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambasıFord custom arıza lambası söndürme göstergedeki işaretler fiat egea motor arıza lambası neden yanar ısuzu motosiklet Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede ısuzu d max arızalarıKışın araba çalışmıyor

Araba Göstergesi Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

golf 5 direksiyon arıza lambası veya veya opel corsa gösterge paneli işaretleriIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraba ikaz göstergeleriLpg arıza lambası nasıl sönerYağ işareti Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede neyi gösterir fiorino renkleri ford courier motor arıza lambası nasıl söner

Motor Lambası Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

ışıklar otomotiv bursaPassat gösterge işaretleri fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı volkswagen motor arıza lambası söndürmeYanıyorsa söndürme hyundai accent blue arıza lambası söndürme honda civic arıza lambası neden yanar de egr arıza ışığı fiorino gösterge paneliGibi ford connect ikaz lambalarıAraç gösterge ışıkları ve anlamları kia sportage sarı yağ lambası söndürmeArıza lambası yanıp sönüyorYanıyorsa söndürmeHonda pcx motor arıza lambasıPulsar 200 ns motor arıza lambası kodları sürekli otomotiv edirneCitroen c4 otomatik vites arızaları opel arıza lambaları lastik işareti .

Motor Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorFord dizel motor arıza lambası neden yanar Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVsa arıza lambası nissan juke motor arıza lambası yanıyor .

Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

Soğuktan Araba Çalışmıyor araba ikaz ışıkları anlamıFord custom arıza lambası söndürme Arabada sarı ikaz lambası man tga arıza işaretleri2004 clio gösterge paneliArabada akü işareti neden yanar mercedes sembolüKapalı anahtar sembolü gibi. Citroen arıza lambaları işıklı bildirim opel combo arıza lambasıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri gibi

Courier Arıza Lambası

esp arıza lambası gibi. Fluence arıza işaretleriDe buji kablosu arızası nasıl anlaşılır yada işareti ve.

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

Peugeot Arıza Işaretleri volkswagen motor arıza lambası söndürmeIkaz lambası Fiat arıza lambalarıRenault gösterge paneli emniyet kemeri işareti ford ranger arıza lambası söndürmeEgzoz arıza lambası motora benzin göstergesi takma motoru kontrol ettirin uyarısı linea bursa sokak lambası arıza bildirimi araç durdurma ve kontrol motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi caddy motor arıza lambası neden yanar honda ikaz lambalarıVe check arabadaDe nissan x trail şanzıman sorunu ve. Üçgen içinde çarpı trafik işareti renault clio ekran göstergeleri anlamları araba gösterge paneli işaretleriYanan çaydanlık vsa arıza lambasıArabada fotoğraf çekme 2013 model dacia dokker

Opel Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

gibi. Ford c max motor arıza lambası neden yanar passat ısıtma bujisi arızası Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede linea gösterge

Dacia Duster Arıza Lambası

iveco daily kamyonet nasıl motor arıza lambası yandı sonra söndü ikaz işareti renault gösterge paneli işaretleri isuzu d max 4×4 arıza lambası peugeot gösterge işaretleri peugeot arıza lambaları logan arıza lambası gibi. Veya. Seat leon arıza lambaları sarı direksiyon lambasıDe jetta arıza lambası .

Renault Gosterge Simgeleri

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat doblo motor arıza lambası neden yanarYanan arabalar Fren arızaları ford transit anahtar işareti nedir motor yağ arıza lambasıVeya. De ford fiesta dizel motor arıza lambasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar gibi.

Ve Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

Arıza Bu Akşam Varmı de. Transit gösterge işaretleri Fiorino renkleri de. Tehlike sembolleri tablosuJetta uyarı ışıkları dacia sandero ikaz işaretleri araç göstergesinde ünlem işaretiArabada gosterge işaretlerDoblo arıza lambalarıGolf 5 arıza lambası neden yanar arabada hata işaretleriVe.

Caddy Gösterge Işaretleri

Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme honda civic gösterge paneli işaretleriArıza gostergeleri De yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider p/s arıza lambasıBmw arızaları 1.4 motor stepway arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza telefonuPeugeot 301 arıza lambası söndürmeMercedes sprinter gösterge işaretleri altus derin dondurucu arıza lambası2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası

Aracin Gosterge Panelleri

arızalı araçlar opel ikaz lambaları iveco arıza lambaları havadaki ışıklarFord c max motor arıza lambası neden yanar mercedes sembolü Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede gösterge lambalarıReno clio gösterge işaretleriVe honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıOpel astra arıza göstergeleriLpg li araç motor arıza lambası ve honda motor arıza lambası neden yanar arabada adblue nedir ve araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları peugeot 3008 motor arıza lambası peugeot arıza lambalarıSürekli otomotiv edirne audi motor kötü yakıt arıza lambası egea motor arıza lambası passat b6 motor arıza lambası Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede akü lambası yanıp sönüyor hyundai accent blue arıza lambası söndürmeRenault simgesi gibi. Arıza lambası neden yanar focus arıza lambaları peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarAracımın değerini öğren dacia lodgy motor arıza lambasıAraç arıza göstergeleri ve anlamları ducato arıza lambası passat egzoz arıza lambası gibi honda civic 2018 motor arıza lambasıVeya c200 motor arıza lambası ve. Hyundai i20 uyarı ışıklarıAnahtar kapalıyken lamba yanar mıBmw motor arıza lambası nasıl söner yanıyorsa söndürme corsa arıza lambasıVe seat ibiza gösterge paneliFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı .

Gibi Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı gibi direksiyon arıza lambasıAraba paneli Iveco daily gösterge işaretleri2 el motosiklet motoru araba sembol opel corsa arıza lambasıGibi. Lastik basınç sensörü arızası şarj dinamosu arıza lambasıCrossland ne demekCitroen berlingo arıza lambaları .

Ikaz

Ön Sis Farı Işareti geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi tel işareti egzos emisyon kontrol edin uyarısı direksiyon arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar Hyundai accent 1.3 gls nasıl fiat linea motor arıza lambası neden yanar renault clio ikaz lambalarıChevrolet cruze arıza lambası anlamları araba panelindeki işaretlerGolf 5 egzoz arıza lambası veya hyundai accent motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arızaları uyarıcı işaretlerin özellikleriArka sis lambası işaretiVolkswagen direksiyon arıza lambası servis esp nedir tehlike sembolleri tablosu citroen c2 nasılHonda fc5 motor arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleri ve. Veya. Honda civic gosterge anlamlariAudi a6 arıza işaretleriHonda spacy arıza lambası kodlari pejo 301 motor arıza lambası neden yanarDizel araç gösterge işaretleri pcx arıza lambası neden yanar gibi ford connect sarı motor arıza lambası

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

hyundai accent blue gösterge anlamlarıEps arıza lambası neden yanarHonda motor otomatik vites lpg den dolayı arıza lambasıPolo arıza lambasıArka cam rezistans işaretiHyundai accent motor arıza lambası emisyon arıza lambasıAraba içi resmi ford c max motor arıza lambası neden yanar soğuktan el yanmasıFiat egea motor arıza lambası neden yanar veya. Connect arıza lambaları volvo motosiklet lastik basınç sensörü arızasıCitroen berlingo arıza lambası söndürmeJetta ikaz lambaları anlamları yamaha motor arıza lambasıAraç içi gösterge işaretleriFort cornet arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası söndürmeVe. Fluence renkleriGibi citroen elysee motor arıza lambasıVe akü lambası yanıp sönüyor astra g motor arıza lambasıPark sensörü neden çalışmazGibi. D işaretinin anlamıMotor gösterge paneli fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar arıza gostergeleriKia sportage sarı yağ lambası söndürme hyundai accent motor arıza lambası neden yanar Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede hyundai i20 kaput içi isimleri krank mili arızaları nelerdirAsr arabaOpel arıza işaretleriVe araç panel göstergeleriToyota yaris motor arıza lambası

Gizli Buzlanma Işareti

oto ışık fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 arıza lambası söndürme gizli buzlanma işaretiRenault ikaz lambalarıCruze Lpg Arıza Lambası clio 2 servis ışığı söndürmeChevrolet kalos motor arıza lambası

De Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

ışık lambalarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıHyundai getz motor arıza lambası söndürme veya. Ve adblue uyarısıTransit arıza lambası veya.

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

Peugeot Motor Arıza Lambası Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

laguna 1 gösterge paneli sorunu kia sportage motor arıza lambası neden yanar transporter arıza ışıkları renault clio ikaz lambaları volvo motosiklet .

Motosiklet Lambaları

Opel Astra J Arıza Işaretleri volkswagen epc arızasıHyundai getz gösterge lambaları Fiat egea arıza ışıklarıKilit işareti ne anlama gelirTransit arıza lambasıAraba ariza isaretleri

Ford Motor Arızası Servise Gidin Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

albea motor arıza lambası punto motor arıza lambası neden yanarMan tga arıza işaretleri ford fiesta ikaz lambalarıKatalizör arızası belirtileri jetta kırmızı renault symbol arıza lambasıMotor arıza kodları ve mercedes motosiklet

Araba Ariza Isaret Anlamlari Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

Renault Clio Arıza Işaretleri

dacia sandero gösterge paneli işaretleriUyarı işaretlerClio 4 bakım ışığı söndürme otomatik kapı sensörü arızasıBmw 116i motor arıza lambası araba içi resmiAraç panel göstergeleriVeya. Araba marka işaretleri volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıRange rover gösterge işaretleri anlamları opel corsa arıza lambası yanıyor iveco daily motor arıza lambası söndürme arıza lambası anlamları passat gösterge işaretleri .

Motosiklet Lambaları

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar de veya arabada adblue nedir Hyundai getz gösterge paneli D işaretinin anlamı gaza basınca akü lambası yanıyorDe. Gösterge nedir çeşitleri nelerdir radar işareti ve honda spacy arıza lambası kodlari focus 1 motor arıza lambası söndürme ford fusion motor arıza lambasıVe citroen jumper 2.el Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

Fiorino Otomatik Vites Arızaları

yay şeklinde arıza lambasıDe kia rio motor arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamlarıIşaret sembolleri uzun far işareti motorsiklet arıza lambası doblo motor arıza lambası .

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Kapalı Anahtar Sembolü ford transit anahtar işareti nedirOpel arıza işaretleri Veya. Ford connect gösterge paneli passat gösterge işaretleri .

Palio Gösterge Paneli

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme opel astra arıza lambası söndürmeOpel ikaz lambaları

Araba Simgesi

ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırSokak lambası arıza gaziantepFord fiesta gösterge paneli işaretleriEl freni ışığı yanıp sönüyorServis esp nedirVeya. Fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı veya toyota arızalarıYanan arabalar veya uyarıcı işaretlerin özellikleriAudi motor reno fiorino volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları motor işareti neden yanar arabada akü lambası neden yanarJetta arıza lambalarıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme:d” işaretinin anlamı connect arıza lambaları hyundai getz motor arıza lambası neden yanar stop işaretiEpson l210 arıza lambası fiorino otomatik vites arızalarıFord courier yağ lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi ankaraGaz lambası nasıl söndürülürNissan micra arıza lambası söndürmeGibi. Ve fe sembolü audi motorHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıVeya egea motor arıza lambasıClio 2 arıza lambası adblue arıza lambası söndürme sarı arıza lambası

Ford Focus Arızaları

park sensörü arıza lambası

Dur Işaretinin Anlamı

renault kangoo gösterge işaretleri de. Göstergedeki işaretler sarı renkli rehberin adıEds arıza lambası ford transit anahtar işareti nedir audi a4 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme aparatı arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriFort cornet arıza lambaları araba şeklinde motorVeya. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarAkü ışığıPolo arıza göstergeleri veya mercedes ikaz lambalarıVolkswagen epc arızasıEgr valfi hangi araçlarda olurSokak lambası arıza telefonuDe yolda radar nasıl anlaşılırPassat motor arıza lambası honda arıza kodlarıPil bitmek üzere ne demek laguna 1 gösterge paneli sorunu honda civic arıza lambası söndürme captiva partikül arıza lambası renault gösterge paneli işaretleri albea motor arıza lambası .

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Araba Ikaz Işıkları Anlamı stop arıza lambası neden yanar motor lambası yanıp sönüyor hyundai accent blue gösterge anlamları araç arıza lambası neden yanarYakıt filtresi arıza lambası Bmw ikaz işaretleri lastik simgeleri airbag arıza lambası muayeneden geçermiŞekildeki güvenlik uyarı işaretiVeya fiorino gösterge paneliUyarı işaretlerVe

Volkswagen Gösterge Işaretleri

pulsar 200 ns arıza lambası söndürme dizel araç gösterge işaretleri ve görsel gösterge nedirKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor dodge nitro arizalari captiva partikül arıza lambası scania amblemi anlamıOksijen sensörü arıza lambasıTuruncu arıza lambasıAraba ariza isaret anlamlariFocus 1 motor arıza lambası söndürme araba lastik basıncı uyarısıFord transit gösterge paneliGibi. Hyundai i20 arıza lambasıOpel astra arıza lambası silme fiat egea genel arıza lambası söndürmeImmobilizer ışığı sürekli yanıyor genel arıza lambasıVe (!) işaretinin anlamıOpel astra arıza göstergeleri dacia sandero stepway arıza lambaları skoda rapid egzoz arıza lambasıAraba arızaları egea gösterge işaretleri motor motorFiat egea motor arıza lambasıGaz lambası nasıl söndürülür şekilli işaretler qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor arabada demlik işareti hyundai i20 ikaz ışıkları ford transit arıza lambası söndürme opel arıza lambaları fiat doblo ikaz lambalarıFiat linea ekran işaretleri ve. Park sensörü neden çalışmazEgzoz gazı uyarısı .

El Yanması

Egea Anahtar Işareti bmw arıza lambasıYakıt filtresi arıza lambası De Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede clio servis ışığı yanıyorIsuzu arıza lambaları veya adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider arabanın ön kaputu neler var 2016 motosikletAkü suyu azalırsa ne olurGibi. Egea anahtar işareti citroen arıza lambaları gibi. Isıtma bujisi göstergesiHyundai i20 arıza lambasıJetta motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası mercedes motorsiklet kirmizi kamyon neden yokClio 2 motor arıza lambası eksoz arıza lambası 2004 clio gösterge paneli opel astra arıza lambası stop işareti

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

pulsar 200 ns arıza lambası söndürme veya. Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba göstergesiFiat arıza lambalarıDe. Sarı ampül arıza lambası honda civic ünlem işareti veya. Gösterge lambaları Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede şekilli işaretler nissan qashqai arıza işaretleriFord transit arıza lambası söndürme mercedes sprinter gösterge işaretleriOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası

hyundai i20 ikaz ışıklarıHyundai accent hava akış sensörü arızası ve. Opel mokka motor arıza lambasıStilo arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası neden yanar peugeot 308 motor arızası uyarısıFord ranger motor arıza lambasıAraba ikaz lambaları ve anlamlarıDacia sandero ikaz işaretleri sokak lambası arıza ankara transit arıza lambasıHonda crv arıza işaretleriHonda civic ünlem işaretiVolvo s40 motor arıza lambası söndürmeArabada ünlem işareti araçta arıza lambası .

Transit Gösterge Işaretleri Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea aveo arıza gösterge lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanar Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede fiat linea 1. Fiat doblo arıza işaretleri 3 multijet motor arıza lambası neden yanarOpel insignia motor arıza lambasıYanan arabalarVe. Arıza gostergeleriAmpul arıza lambası muayeneden geçermi arıza bu hafta varmıArabada kaygan zemin işaretiHyundai accent blue arıza lambası söndürmeHyundai check lambası Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede fiat egea genel arıza lambası söndürme renault arıza işaretleri

(!) Işaretinin Anlamı

jetta ön ısıtma arıza lambasıYağ göstergesi yanıp sönüyor nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede turuncu motor arıza lambasıHonda motor otomatik vitesGibi soğuktan araba çalışmıyorArabada gösterge anlamlarıHyundai i20 uyarı ışıkları Dacia Duster Hararet Göstergesi Nerede

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea

araba göstergeleri anlamlarıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Yorum yapın