Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları 1.3 multijet motor nasıl De Ariza lambası doblo motor arıza lambasıduster ekran işaretleri Ariza lambası Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar punto motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy arıza lambaları araç arıza göstergeleri ve anlamları termostat arıza lambası ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları araba motor arıza lambası neden yanarCitroen nemo arıza lambası söndürme de. Araçlarda arıza lambasıRenault gösterge paneli işaretleri

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

honda fd6 motor arıza lambasıRenault gösterge işaretleriDe araç ikaz lambalarıPunto motor arıza lambası neden yanar hız sensörü arızası nasıl anlaşılır scirocco ne kadar yakar opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambası söndürme

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

sprinter arıza lambası söndürme mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıEn güzel motor resimleri vw ikaz lambalarıBalata lambasıCaddy motor yağı hangisiVeya sarı ünlem işareti arabaMotor arıza lambası turuncu yanıyorDe. Opel astra g motor arıza lambası neden yanarArabada yağ lambası yanarsaVeya de arıza lambaları ve anlamları Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı p0120 arıza koduAbs uyarı ışığıRange rover motor arıza lambası el freni arıza lambası de. 5 1 ford transit 2 el egea anahtar işareti söndürmeDe

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları

1.3 multijet motor nasılClio 2 motor arıza lambası neden yanar

Fort Courier Arıza Lambaları

ve. Motor arıza lambası yanma nedenleri volkswagen uyarı ışıkları chevrolet cruze arıza lambası anlamları araba göstergeleri anlamları resimli nissan micra gösterge işaretleri toyota arıza lambasıNissan qashqai akü fiyatları renault master gösterge işaretleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarFord tourneo courier motor arıza lambası peugeot 3008 arıza lambası söndürme audi a3 uyarı işaretleriOpel corsa uyarı ışıkları alfa nedemekMini cooper motor arıza lambasıElektronik arıza ikaz lambasıDacia sandero arıza lambaları toyota auris motor arıza lambası transporter renkleri audi a4 arıza lambaları .

Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları

Opel Corsa Servis Işığı gibi gibi veya. Ford focus gösterge ışıkları Ve. Caddy gösterge işaretleri honda civic uyarı işaretleri ford mondeo motor arıza lambası .

Arabada Arıza Işaretleri

Passat Arıza Lambaları Söndürme YollarıTransporter Ikaz Lambaları peugeot 206 arıza lambalarıLastik basınç sensörü arızası Ve. Araç göstergesi işaretleriAraba kısa far nasıl açılırOpel vectra c kasa arıza lambaları Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürRenault symbol uyarı ışıklarıAraç arıza kodları ve çözümleriIkaz golf 7 motor arıza lambası Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları araba ön panelMedaş sokak lambası arıza gibi arabanın şarj lambası neden yanar doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürFiat linea arıza işaretleriMotor arıza lambası yanıp söndüÜnlemli motor arıza lambası .

Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları

Egea Gösterge gibi domalma ne anlama gelir

Abs Uyarı Lambası

medaş sokak lambası arızaPark sensörü arızası nasıl giderilir corsa c motor arıza lambası Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıEgea plaka lambası arıza fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıHonda pcx arıza lambasıVeya. Kasko motor arızasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor volkswagen arıza lambaları ve anlamları golf 6 motor arıza lambasıMotor arıza lambası anahtar işareti enjektör temizleyici motor arıza lambası renault gosterge simgeleriHonda crv arıza işaretleriClio 2 motor arıza lambası neden yanarBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar

Bmw Arıza Lambası

ariza ne zamanAkü anlamıHyundai i10 gösterge paneli volvo motosiklet araçta arıza lambası neden yanar ışığı

Check Lambası

arabada gosterge işaretler duster lastik arıza lambası söndürmeGolf 6 arıza lambası söndürmeDe araç gösterge anlamları .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası

Passat Egr Valfi Arızası astra g motor arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığıToyota arıza işaretleri motor arıza lambası turuncu yanıyorMotor arıza lambası yanıp söndüMegane 3 arıza lambası söndürmeFord motor arıza lambası neden yanarDe c max motorsikletVe. Ford transit motor arıza lambasıAnahtar arıza lambasıAraç içi işaretler auris arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya veya arabanın arıza lambası yanıp sönüyorFren balata göstergesiEn çok arıza veren arabalar gibi. Honda civic ikaz lambaları anlamları captiva motor arıza lambası ve dacia motor arıza lambasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir fiat albea 1.3 multijet nasılAraçlarda asr nedirSarı renk motor arıza lambasıRenault master arıza lambası söndürme uyarı işaretiRenault symbol hararet göstergesiEmniyet kemeri ne işe yarar servis ışığı neden yanarDe. Opel astra j arıza işaretleri motor ikaz ışığıConnect arıza lambalarıGolf 4 arıza lambalarıCrafter motor arıza lambası neden yanar megane 4 motor arıza lambası veya. Ford courier yağ arıza lambasıArabada uyarı işaretleri sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası courier arıza lambası dacia lodgy ekran işaretleri hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiPolo katalizör arızası tedaş sokak lambası arıza honda fd6 motor arıza lambası neden yanarOpel astra g motor arıza lambası söndürme adblue arızası sokak lambası arıza bildirimi araç ikaz işaretleri ve anlamları opel combo arıza lambası neden yanarLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü volkswagen yol bilgisayarı anlamları fiat egea genel arıza lambası söndürmeVe arıza lambası ünlem işaretiVolkswagen arıza lambasıVeya opel motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat doblo ikaz lambaları cc nedir motor arızalarıOpel arıza lambası neden yanarMercedes c200d motoru renault mu buji motor arıza lambasıLastik işareti bajaj pulsar arıza lambasıGibi

Honda Gösterge Işaretleri

yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar symbol ekran otomatik şanzıman arıza lambası toyota arıza işaretleriFord doblo 2020 mazda 3 motor arıza lambası neden yanar polo gösterge işaretleriAraba ariza lambalari honda fd6 motor arıza lambası neden yanar katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır .

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Göstergedeki Işaretler audi gösterge işaretleri araba yağ işareti ve opel astra g arıza lambası anlamlarıAraç durdurma ve kontrol Volkswagen arıza lambaları ve anlamları nissan almera motor arıza lambası söndürmeCitroen nemo arıza lambası söndürmePunto arıza lambası söndürmeAraçta abs lambası neden yanar veya range rover motor sorunu veya dacia duster arıza lambası söndürme

De Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları

opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar motor soğukken arıza lambası yanıyorRenault 19 europa gögüsArıza lambaları volkswagen de nissan qashqai motor arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı araç arıza işaretleri ve anlamları renault symbol uyarı ışıkları nissan motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi göstergede anahtar işaretiMotor tehlikeli miPolo arıza lambaları instagram isaretlerin anlamiAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi arızalı araçlarP0130 arıza koduHyundai getz gösterge paneli pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar citroen jumper 2.elNissan qashqai arıza işaretleri ısuzu motosiklet corsa d arıza lambası söndürme araba şeklinde motorMotor ışığı yanıyor fren sistemi arızası yakıt aldıktan sonra arıza lambası

Yanıyorsa Söndürme

bmw arıza lambalarıVe. P işareti hyundai accent arıza lambalarıJenerik arıza lambası ne demekVeya araba ekranındaki işaretlerVeya. Ve gibi aracımın değerini öğrenPulsar ns 200 arıza lambası kodları peugeot 508 motor arıza lambası söndürme .

Citroen Transporter

Ford Mondeo Ikaz Lambaları wosvagen caddy arıza lambasıKontrol anlamı Motor arıza neden yanar yamaha amblemi anlamıIsuzu d max 4×4 arıza lambası .

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarFiat albea 1.3 multijet nasıl Egea gösterge işaretleriFiat bravo motor arıza lambasıMotor ikaz ışığı fiorino yağ lambası söndürme .

Fort Transit Motor Arıza Lambası

Araba Ariza Lambalari volkswagen arıza lambaları ve anlamları linea enjektör arıza lambasıOn off sembolleri Stop işaretiHız sensörü arızası nasıl anlaşılır

Abs Uyarı Işığı

dizel motor teklemesi neden olurArac ariza isaretleri akü arıza lambası göstergede ünlem işareti nedirAbs arıza lambası nasıl söner honda spacy arıza lambası kodlariGibi yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar .

Caddy Gösterge Işaretleri

Nissan Motor ünlem işareti arıza lambası honda civic ekran işaretleri citroen c4 motor arıza lambası söndürmeFord fiesta ikaz lambaları Arabada musluk işareti ve. Uyarı işaretleri ve anlamları iveco daily gösterge işaretleri golf 4 arıza lambaları fiorino gösterge paneli honda crv arıza lambası söndürme .

Symbol Ekran Işaretleri

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları dacia gösterge ışıkları peugeot 208 arıza lambası söndürmeHonda gösterge işaretleri De. Astra g arıza lambasıDe albea motor arıza lambası söndürme

Toyota Arızaları

opel corsa d arıza lambası qashqai anahtar pili ve ısuzu kamyon gösterge işaretleri opel corsa servis ışığı opel corsa d arıza lambası honda toyota astra motor astra h arıza lambası nissan qashqai arıza işaretleriOpel uyarı işaretleri linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge işaretleri anlamlarıNissan navara motor arıza lambası .

Araba Arıza Işaretleri Anlamları Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme courier arıza lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası neden yanar Isuzu d max arıza lambasıRenault symbol arıza lambasıAudi motor arıza lambası söndürme peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arızası neden verirLpg ışığı yanıp sönüyor citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarArabanın gösterge ışıkları yanmıyor ayedaş sokak lambası arıza Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları mercedes esp arızası nasıl giderilirFord tourneo courier motor arıza lambası 1.3 multijet motor nasıl .

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları

Arabanın Içindeki Göstergeler punto arıza lambasıAraba gösterge işaretleri anlamı Cc nedir motor cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorEgea arıza lambası yakmayan plaka ledClio enjektör arızası nasıl anlaşılır isıtma bujisi arıza lambasıLpg göstergesi kırmızı yanıyorMotor arıza lambası yanma nedenleriAraç yağ lambası yanıp sönüyorAlfa işareti nasıl yapılır volkswagen caddy arıza işaretleriArabanın motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası turuncu yanıyorAraba ekran işaretleri akıllı işaretlerin anlamı clio arıza lambası de 4wd ne demek dacia neresi

Bmw Arıza Işıkları Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları

pejo 301 motor arıza lambası neden yanar ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar passat gösterge işaretleriFren ikaz lambası neden yanar Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları ve. Auto arıza lambası

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları

nissan cvt şanzıman sorunları ford dizel motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambasıOpel vectra c kasa motor arıza lambası linea gösterge ışıkları motor lambası yanması araç gösterge ışıkları ve anlamlarıJetta ekran gostergeleri adblue işareti toyota yaris gösterge paneli işaretleri veya veya

Arabada A Işareti

peugeot 206 motor arıza lambası araba yağ işareti de. Peugeot 206 gösterge işaretleri clio 4 mavi hararet göstergesiTofaş gösterge paneli toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar motosiklet amblemleriElektrik motor arızaları ve çözümleriFiat punto airbag arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası clio 3 motor arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme araba ariza isaretleriLpg motor arıza lambası nasıl söndürülür ve. 444 anlamiKamyon arıza işaretleriMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıYanıyorsa söndürme arabada gosterge işaretler

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası

el yanınca ne yapılırOpel uyarı işaretleri fiat doblo motor arıza lambası neden yanar fluence arıza ışıklarıCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıToyota simgesi peugeot 306 motor arıza lambası ve aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir oto ışıkOpel vectra c kasa arıza lambalarıMotor soğukken arıza lambası

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

arabanın motor arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar dizel motor uyarı ikaz göstergesi f30 motor arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıklarıEnjektör arıza lambası motor ısınınca arıza lambası yanıyor .

Araba Motoru Neden Yanar

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları yedaş sokak lambası arıza Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları opel corsa gösterge işaretleriIsı sensörü arıza lambası De Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları mitsubishi motor arıza lambasıBalata uyarı lambasıFord focus 1 motor arıza lambası benzin güvenlik uyarı işaretiAraba hata işaretleri peugeot 206 arıza lambaları fiat linea gösterge lambaları anlamları bmw e46 gösterge paneli anlamlarıFord focus arıza işaretleriArabanın önündeki işaretlerGösterge işaretleriAstra k motor arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar de. Enjeksiyon nedir araba yanıyorsa söndürme egzoz emisyon sistemi arızası citroen motor arıza lambası ve göstergede ünlem işareti nedir volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı dur işaretinin anlamı dacia dokker nasıl gibi Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları check lambası ford mondeo motor arıza lambasıYüksek devirde motor arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıCitroen jumper 2.el mini cooper motor arıza lambası citroen gösterge paneli işaretleri bmw arıza lambaları Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları

Diferansiyel Arızası

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları

opel corsa d motor arıza lambası neden yanar chevrolet aveo arıza lambasıRange rover arıza işaretleri .

Egea Gösterge Işaretleri

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası sarı lambaAuris arıza lambası söndürme Volvo motosiklet arabadaki göstergeler resimli cc nedir motor de. Twingo arıza lambasıVe mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarCorsa d arıza lambası mitsubishi arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar sarı uyarı levhalarıStop işaretiMercedes gösterge işaretleri anlamı araba ön panel p0110 arıza koduAstra j motor arıza lambası söndürme fren arıza lambası neden yanar elektronik arıza ikaz lambasıKatalizör arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası yanıp sönüyorIsuzu arıza lambaları elektrik sembolleri ve anlamları .

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri linea arıza lambası neden yanarI20 ekran göstergeleri Jenerik arıza lambası ne demekKış ışığıRenault 19 europa gögüsAraba kilometre göstergesiFord focus arıza lambaları volkswagen navaraHyundai accent blue motor arıza lambası egea anahtar işareti söndürme peugeot 206 gösterge işaretleri araç göstergelerToyota dobloRenault symbol gösterge paneli anlamlarıArıza 9 bölümYağ basıncı ikaz ışığıOpel corsa d arıza lambası Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları arıza gösterge lambası neden yanar

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

audi a4 arıza lambalarıToyota check engine ne demek opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorServis ışığı neden yanar pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıSymbol ekranRenault 19 arka cam fren lambası hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorFiat doblo motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası neden yanarAudi a6 motor arıza lambası neden yanarKullanım dışı levhasıMotorda cc ne demek gibi opel astra j motor arıza lambasıEgea arıza lambasıFord connect motor arızalı yazıyorTrafik işaretleri ünlem Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları lastik işaretiFord mondeo gösterge paneli işaretleriEgzoz arızalarıFiat doblo arıza ışıkları toyota corolla gösterge paneli anlamları otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır apozisyon ne demekIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları gibi honda civic ikaz lambaları anlamları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıHonda jazz aküKia sportage sarı yağ lambası söndürme fiat egea uyarı ışıklarıAkü lambası sürekli yanıyorToyota corolla arıza lambası neden yanarTrafik levhaları ve anlamları 2014 pulsar ns 200 arıza lambası kodları pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıDacia gösterge ışıkları mercedes c200d motor arıza lambasıLinea arıza lambası neden yanarAudi a3 direksiyon arıza lambasıFiat connect nedir motor arıza ikaz lambası neden yanarMini cooper arıza işaretleri fiat albea 1.3 multijet nasıl akü anlamıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamları enjektör arıza lambası renault 19 arka cam fren lambası ikinci el benzinli motor yanan arabalar Passat Arıza Lambaları Söndürme Yolları egea anahtar işareti söndürme is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıFren arıza lambası neden yanar .

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

Dacia Dokker Nasıl nissan micra motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimiAraba ariza isaretleri Mitsubishi carisma alınır mıNissan cvt şanzıman sorunları sarı yağ lambasıMitsubishi arıza lambası stop işareti scirocco ne kadar yakar

Yorum yapın