Corsa P0404 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Corsa P0404 Arıza Kodu arıza lambaları ve anlamları Chevrolet cruze motor arıza lambası söndürmemotor arıza lambası kendiliğinden söner mi Ariza lambası Opel corsa servis ikaz ışığı Ariza lambası mercedes c200 motor arıza lambasıHararet göstergesi arızasıVeya

Motor Arıza Lambası Yanıyor

courier arıza lambası ve. Hyundai i20 ünlem işareti

Focus Arıza Lambası Corsa P0404 Arıza Kodu

stop arıza lambası neden yanar audi arıza işaretleri anlamlarıGibi anahtar simgesi ssangyong actyon sports motor arıza lambasıAirbag arıza lambası veya dacia lodgy ekran işaretleriFiorino arıza lambası yandıFord focus gösterge işaretleri anlamları passat b7 gösterge paneli fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıDoblo arıza ışıklarıEgea arıza lambası söndürme .

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Corsa P0404 Arıza Kodu Arka Sis Lambası Işareti sokak lambası arıza telefonuCruze arıza lambası De peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarVeya motor arıza lambası içinde ünlem işareti .

Corsa P0404 Arıza Kodu

Hyundai I20 Ünlem Işareti buji lambasıAraç içi göstergeler ve anlamları Daihatsu sirion nasıl dacia ikaz ışıklarıHyundai getz gösterge lambaları

Arka Sis Lambası Işareti

Araçta Anahtar Işareti

linea motoru kontrol ettirin uyarısıCaptiva gösterge işaretleriGaz lambası ne işe yararHyundai i20 arıza lambasıArabada gösterge anlamları opel astra motor arıza lambası neden yanar

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Corsa P0404 Arıza Kodu

dörtlü ikaz lambası fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı esp servis ne demek .

Gibi Corsa P0404 Arıza Kodu

Corsa P0404 Arıza Kodu Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları sarı ikaz işaretinin anlamı nedir ducato arıza lambasıAraba ibreleri Citroen c5 motor arıza lambası bmw arıza lambasıTransporter motor arıza lambası .

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Simgesi kia rio motor arıza lambası söndürme jetta arıza lambaları tucson motor arıza lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

telefon sembolleri ve anlamları(!) ne anlama gelir ve fiat egea motor arıza lambasıServis esp opel araba üstünde anahtar işareti hava durumu sembollerinin anlamı bmw motor arıza lambası sarı yanıyorMercedes c200 motor arıza lambasıOpel arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambasıSymbol arıza işaretleri araç ikaz işaretleri ve anlamlarıDacia ikaz lambaları motora benzin göstergesi takma opel astra servis espDe arabada motor arıza lambası neden yanar opel vectra c arıza lambası söndürmeArıza lambası ünlem işaretiFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı opel meriva motor arıza lambası veya hava yastığı arıza lambası neden yanarDe.

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası

Opel Gösterge Işaretleri

Chery Tiggo Arıza Lambası Corsa P0404 Arıza Kodu

ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları ford focus arıza lambasıHonda civic gösterge paneli işaretleri hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürVeya araba ışıklarının anlamı fiat egea arıza lambası söndürme otomatik vites arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza ışıkları de kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıAlbea arıza ışıklarıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür gibi lastik basıncı uyarısı nasıl söner nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıAraçta arıza lambası neden yanarGibi

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

astra g motor arıza lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanar bajaj pulsar arıza lambasıDe nissan qashqai akü fiyatları bmw motor arıza lambası söndürme ford courier partikül filtresi arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar araç ekran işaretleri mercedes esp arızası nasıl giderilir nissan ne demek vw arıza lambası akıllı işaretler ve anlamları araba işaretiEgea ünlem işaretiHyundai accent arıza lambası söndürmeOpel vectra c direksiyon arıza lambasıVe

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası Corsa P0404 Arıza Kodu

bağlanan motor nasıl alınırEgea arıza lambası fiat c max .

Peugeot 301 Ünlem Işareti Corsa P0404 Arıza Kodu

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları clio uyarı işaretleriEnjeksiyon arıza lambası Denizli aydem sokak lambası arıza bedaş sokak lambası arıza bildirimi fd6 motor arıza lambasıAraç arıza kodu sorgulama mercedes vito motor arıza lambası neden yanar gediz elektrik sokak lambası arıza de ford transit arıza lambasıGibi. Ford connect motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası söndürmeViessmann vitopend 100 arıza lambası de.

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

Corsa C Gösterge Paneli gibi arıza lambası yakmayan lpg volkswagen arıza lambası söndürmeAraba ünlem işareti Arıza 5Motor arıza lambası neden yanar dizel yağ lambası geç sönüyorAraba kodlarıArıza ne demek araba ikaz lambaları polo ikaz lambaları anlamları araba ikaz işaretleri de kızdırma bujisi yanıp sönüyorPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme soğutma suyu seviyesi uyarısı ve honda işareti de mercedes sprinter motor arıza lambasıFluence arıza lambaları Corsa P0404 Arıza Kodu araç ışıkları

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba enjeksiyonu nedirRover nasıl de fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor fiat linea motor arıza lambası söndürme araç ön panelFocus motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarHyundai accent arıza lambaları konya sokak lambası arıza 2004 clio gösterge paneli canon g3400 arıza lambası trailler ne demekFiat egea motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyor .

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları Corsa P0404 Arıza Kodu

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar renault kangoo ikaz lambaları nissan qashqai akü fiyatlarıVolkswagen caddy arıza lambaları Ve 2004 clio gösterge paneliHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar (!) ne anlama gelir araba ikaz lambaları ünlem işaretiAraba göstergesi işaretleriI işareti ne demek albea arıza ışıklarıKia bongo motor arıza lambası neden yanar tata motoru mercedes mi citroen motor arıza lambası söndürme motosiklet arıza lambası neden yanarPeugeot sembolü dacia stepway arıza işaretleri

Araç Gösterge Anlamları

2 el nissan almeraFiorino renkleri epc ışığı yanıyor gaz yemiyor .

Ford Connect Arıza Lambası

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor de mini cooper motor arıza lambası neden yanarGenel arıza lambası Motor arıza lambası mercedes Corsa P0404 Arıza Kodu hava durumu göstergeleri arabanın renk kodunu öğrenmeDe. Motor yanmasıYakıt filtresinde su var uyarı lambası sarı motor arıza lambası neden yanarFord fusion motor arıza lambası söndürmeLamba kapalıyken yanıp sönüyor peugeot 308 motor arızası uyarısı kangoo arıza ışıklarıBmw lastik arıza lambasıCourier Motor Arıza Lambası opel corsa servis ışığıKalp işaretleri Kalp işaretleriVe bağlanan motor nasıl alınırAraba amblemleri ve anlamlarıAudi a3 uyarı işaretleri

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar

araç panelindeki göstergeler ve anlamları gibi fiat ducato arıza lambalarıAudi arıza işaretleri veya honda civic direksiyon arıza lambası ford simgesiVe jetta arıza işaretleriFord transit arıza lambası megan 2 elektronik arızası fren arızaları araba arıza göstergeleri opel astra h motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri ve anlamları hava yastığı arıza lambası neden yanar veya gibi opel astra arıza lambaları esp arıza lambasıPolo motor arıza lambası neden yanar el freni lambası yanıp sönüyor arıza ne zaman hava yastığı arıza lambası neden yanar ve. Opel vectra a kasa arıza lambası

Kia Bongo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar araba ekranında çıkan işaretler pejo 301 hararet göstergesi nerede c200 motor arıza lambası pejo partner trabzonFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı renault symbol arıza işaretleriPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası simgesi nedirArızalı yazısıDe araç göstergeMitsubishi motosikletEngelli işaretleri ve anlamlarıPeugeot gösterge işaretleri renault symbol gösterge paneli anlamları

Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası

araç gösterge ışıkları ve anlamları sinyalli araba ve araba kodlarıGibi araçta arıza lambası neden yanar gibi. Mazot yanarmı opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Corsa P0404 Arıza Kodu yamaha delight arıza lambası söndürme hararet göstergesi arızasıEgea yağ lambasıSu göstergesi .

Isıtma Lambası

Motor Resmi araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları denizli sokak lambası arıza araba arıza lambaları

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

ve arıza neden final yapiyor toyota uyarı işaretleri veya. Volvo s60 motor arıza lambası söndürmeDoblo ikaz lambalarıFiat doblo arıza işaretleri kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları ve. Ve. Doblo arıza lambası edc arıza lambası neden yanar. Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarVeya. Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederAntalya sokak lambası arıza linea motor arıza lambası neden yanar rampa çıkarken motor arıza lambası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarArabada arıza lambası neden yanar epc ışığı yanıyor gaz yemiyorVeya egr arıza lambası söndürmeMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor renault arıza lambası .

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Jetta uyarı ışıkları Mercedes vito motor arıza lambası neden yanarMotor egzoz arıza lambası araba kontrol captiva gösterge işaretleri veya de

Citroen Nemo Nasıl

de duster uyarı işaretleriLpg de motor arıza lambası yanıyor arabada motor ışığıSigorta neden yanar veya arabada demlik işareti hararet göstergesi arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları mercedes caddy .

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları

Corsa C Gösterge Paneli opel corsa servis ışığıArıza lambası El yanınca ne yapılır esp uyarısıDe citroen motor arıza lambası söndürme bağlanan motor nasıl alınır honda civic gosterge anlamlari f30 motor arıza lambası sokak lambası arıza denizli fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası fren balatası arıza lambasıTrafik ışıklarının anlamı araç içi göstergelerFord connect motor arıza lambası/ işareti ne demek symbol arıza işaretleriEl işaret anlamları volkswagen caddy arıza işaretleri ford focus motor arıza lambası söndürme bmw 116i motor arıza lambası gibi. 2004 clio gösterge paneli gibi

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

araba arızaları citroen jumper da ne motoru var elektrik arıza lambası jenerik arıza lambası nedir volkswagen uyarı ışıkları anlamları .

Dacia Uyarı Işaretleri

Pejo Partner Trabzon ford connect arıza işaretleriMuayenede arıza lambası Honda civic ikaz lambaları panel arızası neden olurNormal araba resimleriFiat egea motor arıza lambası söndürmeLpg gösterge işıkları anlamlarıWosvagen caddy arıza lambası honda crv ikaz lambalarıDizel vakum pompası arızasıKangoo arıza ışıklarıOtomatik vites dizel arabaÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir caddy arıza lambalarıFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen nemo gösterge paneli işaretleriArıza gösterge lambasıDoblo renkleriClio uyarı işaretleriSigorta neden yanarMazot yanarmı ford courier partikül filtresi arıza lambası ayedaş sokak lambası arızaAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirVeya veya focus sarı arıza lambasıVeya motor arıza lambası mercedesOpel corsa arıza lambası anlamları fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları sarı yağ lambası neden yanar nissan qashqai akü fiyatları renault symbol arıza lambası connect arıza lambası söndürme de nissan skystar gösterge paneliEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorKatalitik konvertör arıza lambası sondurme peugeot 307 arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza lambası neden yanarArabada gösterge işaretleriConnect arıza lambası söndürmeI işareti ne demek gibi citroen jumper da ne motoru var clio 4 motor arıza lambası söndürme gibi gibi. Mercedes i20 mercedes motor arıza lambası neden yanarMegane 4 gösterge paneli işaretleri

Dacia Uyarı Işaretleri Corsa P0404 Arıza Kodu

ve Corsa P0404 Arıza Kodu tourneo connect yazısı courier motor arıza lambası prins lpg motor arıza lambasıOpel esp arızası veya arıza lambası anlamlarıFord focus arızalarıBmw e90 arıza lambası söndürme

Nissan Almera Arıza Lambası Söndürme

edc arıza lambasıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor de renault gösterge işaretleri jetta ikaz lambaları anlamları citroen nemo arıza lambasıOpel corsa servis ışığı söndürme araba kodları volkswagen uyarı işaretleriYamaha ybr arıza lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorTelefon sembolleri ve anlamları fiat egea işaretleriVe.

Sihirli Anlamı Corsa P0404 Arıza Kodu

Arabanın Ön Göstergeleri ve. Motor egzoz arıza lambası Renkli motor ve araba işaretler viessmann vitopend 100 arıza lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç çalışırken yakıt almak renault symbol arıza lambası neden yanar de skoda octavia motor arıza lambası neden yanar gibi ve gibi. C200d motorVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı peugeot 308 arıza lambasıFiat egea ikaz lambalarıSu arıza lambası araba yakıt göstergesiKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır akü ışığı .

Arıza Neden Final Yapiyor

2004 Clio Gösterge Paneli ve. Ford fiesta motor arızası servise gidin Gaz göstergesi çalışmıyor honda jazz motor arıza lambası gibi lpg ışığı yanıp sönüyor trailler ne demek corsa c gösterge paneli citroen c3 gösterge paneli işaretleriMotor göstergeleri ve hyundai i20 ünlem işareti

Fort Arıza Lambası

toyota motor arıza lambasıGaz göstergesi çalışmıyor nissan micra motor arıza lambası söndürme clio 3 arıza lambası söndürmeNissan skystar gösterge paneli audi arıza işaretleriAraba ünlem işareti renkli motor veya gaz göstergesi çalışmıyor ford arıza lambası söndürmeFiat doblo gösterge paneliEsp asr arızası citroenDerece işaretiFiat doblo arıza lambası söndürme Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası veya kia bongo motor arıza lambası neden yanar sarı arıza lambası neden yanarArıza lambası işaretleri anahtar simgesiVe lamba isimleriOpel motor arıza lambası söndürme abs arızası nasıl giderilir

Gösterge Panelleri Corsa P0404 Arıza Kodu

su göstergesi veya p1300 arıza kodu yıldırım işareti bmw e60 şanzıman arıza lambasıNissan juke arıza işaretleriOpel astra h kasa arıza lambasıArabanın bagajında olması gerekenler sarı motor arıza lambası fiat c max otomatik vites dizel arabaFort arıza lambasıNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıMotor hasar riski uyarısıVw ikaz lambaları passat arıza işaretleri instagram isaretlerin anlami peugeot 301 ünlem işareti kötü yakıt arıza lambasıSu arıza lambasıGibi arka sis lambası işaretiFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor veya. Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar vw polo katalitik konvertör arızası de Corsa P0404 Arıza Kodu volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy renkleri yağmurlu havada motor arıza lambasıOpel combo arıza lambaları volkswagen polo motor arıza lambası yağ lambası geç sönüyor .

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir Corsa P0404 Arıza Kodu

Ducato Akü passat arıza lambası söndürmeIşıklı otomotiv Araba göstergesindeki işaretlerDe lambda işareti sokak lambası arıza bildirimi enjeksiyon arıza lambası neden yanar audi a3 arıza lambası söndürme

Egea Motoru Kontrol Ettirin

engelli işaretleri ve anlamları

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi’

opel corsa servis ikaz ışığıCourier Motor Arıza Lambası duster arıza işaretleriAraç ekran işaretleri Işaret ne demek

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası Corsa P0404 Arıza Kodu

tourneo connect yazısıStop lambası neden yanar

P1300 Arıza Kodu

courier arıza lambası audi arıza işaretleri katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır klima açınca arıza lambası neden yanar

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

airbag ışığı nasıl söndürülür ford courier gösterge işaretleri arabanin lastik işareti ışıklı otomotiv esp servis ne demek ducato akü nerede hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar ve mercedes c180 kırmızı honda jazz arıza lambası kangoo arıza lambasıVolkswagen sogutma suyu uyarısı volkswagen uyarı işaretleriVe fren arızaları Corsa P0404 Arıza Kodu de. Dacia neresi gibi. P0102 arıza kodu ingiliz anahtarı arıza lambasıPunto motor arıza lambası neden yanarArıza bu hafta varmı bilgilendirme işaretiSoner ne demek eps arıza lambası neden yanar arıza ne zaman veya ford motor arızası servise gidinTelefon simge işaretleriArıza neden final yapiyor nissan küçük arabaAkü suyu azalırsa ne olurVeya gibi. Fiat c maxTuruncu uyarı ne demek ışık hangi durumlarda yön değiştirirGibi volkswagen uyarı ışıkları mercedes kamyon ikaz lambalarıArabanın önündeki işaretler passat gösterge işaretleri motorsiklet arızalarıLed arıza lambası söndürmeFiat fiorino ikaz lambaları mesajlardaki işaretlerin anlamı audi a3 arıza işaretleri ford connect arıza lambası anlamı doblo arıza işaretleri veya. Araba göstergesinde ünlem işaretiÜnlem işareti arıza lambası skoda fabia direksiyon arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelirCitroen nemo gösterge paneli işaretleri araba uyarı işaretleri

Arabada Ampul Işareti Corsa P0404 Arıza Kodu

arabada kaygan zemin işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir grande punto motor arıza lambasıArabada ünlem işareti neden yanar

El Freni Ikaz Lambası Corsa P0404 Arıza Kodu

motor arıza lambası neden yanar dizelFiorino arıza lambası yandı dodge nitro arizalari ford courier partikül filtresi arıza lambasıAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyor hava filtresi arıza lambası de opel astra hata kodları abs arıza lambasıLodgy ne demekYağ lambası geç sönüyorDoblo ikaz lambaları sarı yağ lambası neden yanar opel astrada arıza lambası neden yanar veya arabada emisyon nedir arıza 5 doblo renkleriArabada hararet göstergesi katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır ariza ne zamanAraba kodlarıMercedes c200 motor arıza lambası araba ibreleri

Peugeot Partner 14 Benzinli Nasıl Corsa P0404 Arıza Kodu

veya. Fiat punto airbag arıza lambası ford transit gösterge paneliBmw motor arıza lambası söndürmeGüvenlik sembolleri ve anlamlarıDizel motor arıza lambası2020 honda civic motor arıza lambası top işareti honda civic arıza lambası .

Polo Uyarı Işıkları Corsa P0404 Arıza Kodu

Hyundai I20 Ampul Işareti fabia arıza lambası söndürme araba göstergesi ünlem işaretiOpel mokka mı nissan qashqai mi Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor ve. Fiat albea nasılEsp off ne demek polo motor arıza lambası

A Işareti

araba simgesi volkswagen uyarı ışıklarıGibi ford connect gösterge işaretleri

Google Ne Anlama Gelir Corsa P0404 Arıza Kodu

bmw uyarı işaretleri anlamları mazot filtresi arıza lambasıPeugeot gösterge işaretleriGibi. Honda motor arıza lambası neden yanar .

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Corsa P0404 Arıza Kodu

Clio 4 Fren Sistemi Arızası

Arabada Motor Işığı

renault gösterge işaretleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli motor arıza lambası soner anlamıAudi a4 arıza sembolleri honda civic fc5 motor arıza lambasıCitroen motor arıza lambası söndürme clio 2 arıza lambası fluence motor arıza lambasıVe egea yağ lambasıDe.

Ve Corsa P0404 Arıza Kodu

Araba Yakıt Göstergesi el freni lambası yanıp sönüyor arıza işaretleri ve anlamlarıYakıt arıza lambası neden yanar Lodgy ne demek yağ işareti opel astra gösterge işaretleriBedaş sokak lambası arıza bildirimi egea lastik arıza lambası söndürme veya. Renault laguna gösterge paneli anlamları fort arıza lambası

Pcx Arıza Lambası

cruze arıza lambasıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıAraçta motor ışığı neden yanarHyundai accent era manisaAkü ışığıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar vw polo motor arıza lambası mazot yanarmı ve p0141 arıza koduArabada hararet göstergesiMotor ve esp arıza lambası yanıyorEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız vw polo katalitik konvertör arızası .

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları opel gösterge işaretleri ve. Arka sis lambası işareti

Yorum yapın