Code 79 Cruze 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Code 79 Cruze şarj ikaz ışığı En güzel motor resimlerihyundai accent motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Servis ışığı neden yanar Ariza lambası motor gösterge işaretleri sarı ünlem işareti araba gösterge paneli anlamlarıYanıyorsa söndürme ikaz ışıkları anlamlarıSkoda arıza lambası söndürme ayedaş sokak lambası arıza arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık.

Code 79 Cruze
Code 79 Cruze

Scania Gösterge Paneli

Code 79 Cruze araba yağ göstergesi neden yanar nissan juke arıza işaretleri plaka renkleri ve anlamları megane 2 gösterge paneli anlamları golf 7 dizel motor arıza lambası Motor yanması

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

abs ikaz lambası araba sinyalleri motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor renault clio uyarı işaretleri araba gosterge isaretleriRampa çıkarken motor arıza lambası araç içi göstergelerAudi ikaz lambalarıVe fiat linea 1.3 multijet arıza lambası araç arıza lambasıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı kia sportage ikaz lambaları anlamları citroen nemo motor arıza lambası neden yanar boxer motor nedirVolkswagen arıza sembolleri de. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır toyota corolla motor arıza lambası söndürme gibi. Egr arızası nasıl giderilir fren vakum pompası ne işe yarar fiat doblo ekran işaretleri kırmızı jetta ikinci el yarış motoru egzoz gazı kontrol sistemi arızası symbol ikaz ışıkları a işaretiChevrolet cruze arıza lambası

Veya Code 79 Cruze

de. Doblo arıza kodları is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıKızdırma bujisi işaretiSokak lambası arıza konyaMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi veya.

Peugeot Simgesi

Code 79 Cruze Code 79 Cruze gibi skoda octavia arıza lambası söndürme nissan primera arızaları motosiklet motor arıza lambasıAraba kontrol Park lambası işaretiVe motor lambasiKaygan zemin işaretiYakıt arıza lambasıRenault symbol arıza lambalarıCorsa c gösterge paneli fren balatası aşınma uyarısıAraba göstergeleri

Fiat Egea Arıza Lambası

arabanın motoru neden yanar fiat albea motor arıza lambasıMotor ışığı direksiyon arıza lambası kırmızı gibi

Caddy Gösterge Işaretleri

ampul arıza lambası neden yanar fiat punto sarı motor arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilir çaydanlık yanarsaVe araç ikaz işaretleri ve anlamlarıVe.

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Code 79 Cruze Code 79 Cruze soğuk havada motor arıza lambasıSis işareti Peugeot 306 motor arıza lambasıAraba devir göstergesi de atiker arıza lambasıVe egea arıza lambasıHonda ikaz lambaları gibi polo direksiyon arıza lambası .

Araba Gösterge Simgeleri

Code 79 Cruze hyundai accent 1. Aracımın değerini öğren 3 gls nasılTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorAkü motor arıza lambasıFiat arıza işaretleri peugeot 208 motor arıza lambasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderVw sarı yağ lambası fren balatası ikaz lambasıHonda crv ikaz lambaları symbol ikaz lambaları anlamlarıTransporter t5 arızalarıEgea lastik arıza lambası söndürme

Fiorino Ikaz Lambaları

vw arıza lambasıDoblo 1.3 multijet motor arıza lambasıFluence gösterge işaretleriRks motor arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambasıAracın gösterge paneli arıza lambası söndürme aparatıPrins lpg motor arıza lambası ampul arıza lambası neden yanar

Clio 2 Gösterge Paneli Code 79 Cruze

uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli kalp işaretleriPejo 308 motor arıza lambası neden yanarAraç panel göstergeleri

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner

ariza neden finalDe ford cargo kamyon arıza işaretleriSokak lambası arıza bursaGibi. Doblo yağ lambası söndürme uzun ışık motor arıza lambası muayeneden geçermi fren ikaz lambası neden yanar Code 79 Cruze caddy motor arıza lambası neden yanar fiat linea 1.3 multijet arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülür katalizör arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonuVe prins lpg arıza lambası audi a4 motor arıza lambası neden yanar honda civic motosiklet araba işaretleri anlamıFiat doblo ekran işaretleri enjeksiyon arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza işaretleri dizel vakum pompası arızası gibi. Araba devir göstergesi nissan micra motor arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası söndürme yol kodlarıIşıklar motorFord focus arıza lambası araba kapı açık uyarısı honda ikaz lambaları golf motor arıza lambası volkswagen jetta arıza işaretleri ve. Ve

Fiat Albea Gösterge Paneli

gösterge paneli anlamlarıNissan qashqai gösterge paneli işaretleriÇaydanlık yanarsaFord connect arıza lambalarıAyris anlamıArıza işaretleri arabaVe.

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

Code 79 Cruze immobilizer ışığı sürekli yanıyor bmw ünlem işareti motor arıza lambası muayeneden geçermiFiat doblo gösterge ışıkları De

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar arıza ne demek .

Scania Gösterge Paneli Anlamları

Code 79 Cruze Code 79 Cruze fiat doblo ekran işaretleri kaç çeşit fren sistemi vardırEnjeksiyon arıza lambası neden yanar Skoda ikaz lambaları ford transit ekran işaretleri araç gösterge paneli işaretleri .

Araba Km Göstergesi

Code 79 Cruze ve. Motor lambasi Nissan x trail şanzıman sorunuAraba far renkleriGibi. Gibi gibi lastik basınç arıza lambası park lambası işaretiMotor arıza lambası nasıl söndürülürOpel corsa ekran işaretleri era motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası söndürme Code 79 Cruze fren balatası ikaz lambasıVolkswagen jetta arıza lambaları sinop albeaMotor ikaz ışığıGibi ve. Servis arıza uyarı lambası neden yanarXenon far arıza lambası yakar mı Code 79 Cruze ford transit motor arıza lambası söndürme mercedes motor arıza lambası egea ekran işaretleri

Servis Işığı Neden Yanar Code 79 Cruze

mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizBmw far arıza lambasıMercedes esp arızası nasıl giderilirHararet ibresi arızası hyundai getz arıza lambalarıOpel vectra arıza lambası ford focus hız göstergesi arızasıDizel araç motor arıza lambası neden yanarArabada gösterge anlamları araba devir göstergesi .

F30 Kırmızı

Code 79 Cruze gibi. Fiat linea 1.3 multijet arıza lambası Tüplü arabada motor arıza lambası ford courier yağ lambası neden yanar

Mola Işareti

toyota corolla motor arıza lambası neden yanarAlbea otomatik vitesOtomobil gösterge işaretleriAraba göstergeleri direksiyon arıza lambası ford ranger arıza lambası söndürme .

Ve Code 79 Cruze

Code 79 Cruze fiat punto direksiyon arıza lambası hyundai i20 arıza işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme fren balatası arıza lambası renault master ikaz lambaları anlamları

Araç Ikaz Işıkları

veya. Sarı yağ lambası Code 79 Cruze tofaş gösterge paneli esp arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli ışıklarıLpg filtresi tıkanma belirtileri audi arıza işaretleri ariza kodlari ford transit ekran işaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı sokak lambası arıza bildirimi ankara gibi ford custom arıza lambası söndürmeRange rover arıza işaretleriIsuzu d max motor arıza lambası passat arıza işaretleriOpel arıza lambası neden yanarArıza göstergeleriVe ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar jetta uyarı ışıkları audi arıza işaretleri audi a6 motor arıza lambasıVe opel astra arıza lambası silme motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli araç kaputunda neler bulunur ford custom arıza lambası söndürme arka sis lambası işaretiGibi. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAudi motor arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası araç içi uyarı işaretleri at resmi olan arabaA180 kırmızıArac ikaz lambalari araba önündeki işaretlerHonda ikaz lambalarıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar .

Direksiyon Arıza Lambası

Code 79 Cruze dacia dokker gösterge işaretleriMotorda cc ne demek Araba sinyalleri gibi.

Arızası

Code 79 Cruze megane 2 elektronik sorun var yazıyorIşareti ne anlama gelir Gaz lambası nasıl çalışırEgea motor arıza lambası söndürme arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAraba göstergelerJetta arıza işaretleriMotor arıza göstergesiArabada arıza lambası nasıl söner araçta abs lambası neden yanar nissan motor arıza lambasıGösterge panelindeki işaretler scania gösterge paneli anlamları honda fd6 motor arıza lambası Code 79 Cruze nissan qashqai arıza lambası söndürmeOpel vectra arıza lambaları toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor 2013 model dacia dokkerFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı ford ranger motor arıza lambası neden yanar veya. Radar kilidi nedir araç içi göstergeler gibi. ArabadakiFiat egea gösterge paneli işaretleri fort cornetFiat punto motor arıza lambası neden yanar motosiklet neden tekleme yapar epc ve motor arıza lambası passatMegan 2 elektronik arızası gibi araba gösterge paneliAraç gösterge anahtar işareti ibre resimleri park lambası arıza giderici arabada yağ göstergesi yanarsa seat ibiza gösterge paneli hava yastığı arıza lambasıVe. Wolksvagen kırmızıGibi Code 79 Cruze ariza lambasi neden yanip soner renault arıza ışıkları de samsun sokak lambası arıza gibi. Ford mondeo gösterge paneli işaretleri Code 79 Cruze toyota auris arıza lambası söndürmeCitroen c elysee anahtar işaretiSokak lambası arıza tel opel arıza işaretleri ve anlamları gibi. Ibre resimleri

Ve Code 79 Cruze

saat üzerindeki kısa gösterge nedir fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor dörtlü ikaz lambası işaretiMotor yanmasıOpel astra arıza lambası silmePeugeot 208 motor arıza lambasıAriza lambalari ford fiesta gösterge paneli işaretleri rks motor arıza lambası araba önündeki işaretlerPartikül arıza lambasıAraba devir göstergesi arabadaki ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırScania gösterge paneli anlamları arabada kar işareti de opel astra lpg arıza lambası jetta arıza lambası audi a4 arıza lambası söndürme araç göstergeleri ve anlamlarıCitroen c elysee anahtar işareti focus 1 motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası egea arıza lambası honda ikaz lambaları ve. Dacia logan arıza lambası söndürme ayedaş sokak lambası arıza telefonuAraba sinyalleri palio gösterge işaretleriBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederHyundai i20 ikaz lambaları anlamları bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorTransit gösterge işaretleriArıza gösterge lambası

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

araba gösterge işaretleri anlamı ışık arıza lambası

Peugeot Simgesi

opel astra h motor arıza lambası neden yanarFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıCode 79 Cruze

Araba Kadran

arıza lambası işareti arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli yağ işaretiFiat punto motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli işaretleri opel astra f arıza lambası motor arıza lambası mercedes bmw fren balatası uyarısıPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıF30 motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl giderilir fiat punto motor arıza lambası neden yanarKaygan zemin işareti veya araba yağ lambası yanıp sönüyorEngine malfunction ne demekVeya rs200 motor arıza lambası neden yanarEgea amerikan park arıza lambası nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeClio hararet göstergesiToyota corolla gösterge paneliFiat arıza ışıkları ford courier ikaz lambaları

Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder

citroen kamyonet araç arıza göstergeleri ve anlamları gibi. Ve araç içi gösterge anlamları araç içi göstergeler araçta anahtar işareti 4wd ne demekBuji arıza lambası fren balatası uyarısı gibi laguna 1 gösterge paneli anlamları .

Golf Motor Arıza Lambası

Code 79 Cruze

Fiat Linea Anahtar Işareti

fren vakum pompası ne işe yarar peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz üçgen içinde çarpı işareti arabada gösterge anlamlarıGibi tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ araç göstergesi işaretleriHyundai accent 1.3 gls nasıl renault anlamı de transporter renkleri fren vakum pompası ne işe yararBedaş sokak lambası arıza numarasıFiat egea arıza kodları dacia ikaz lambaları opel corsa ekran işaretleri

P1300 Arıza Kodu

araçta gösterge işaretleri renault 19 arka cam fren lambasıFiat egea arıza lambası honda ikaz lambalarıVito motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıp sönüyor konya sokak lambası arıza telefon numarasıDe. Motor yağı işareti

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Code 79 Cruze

gibi. Ve. Araba gösterge ışıkları soğutma suyu arıza lambası audi motor arıza lambası söndürmeHyundai motor arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambası 2013 model dacia dokkerDur işareti anlamı gibi hyundai accent blue motor arıza lambası audi a6 motor arıza lambası en güzel motor resimleriTehlikeli arabaArabada su göstergesiMotor lambasıArıza ışıkları anlamıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar hyundai elantra motor arıza lambasıPark otomotiv nissan toyota motor arıza lambası neden yanar xenon far arıza lambası yakar mıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen gösterge işaretleri egea ikaz lambalarıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı honda fd6 motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino motor arıza lambası .

/ Işareti Ne Demek

Code 79 Cruze linea motor arıza lambası söndürme sarı yağ lambasıAraba işaretleri anlamı Veya. Transit arıza lambası mercedes arıza ışıkları sarı yağ lambası hyundai i20 gösterge paneli dacia sandero gösterge paneli bmw şanzıman arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi tehlikeli işaretler gibi. Audi ikaz lambalarıDe. Code 79 Cruze dacia duster arıza lambasıIşarettir Tiguan renkleri opel arıza lambası neden yanar ford focus 1 motor arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka led

Arabada Çıkan Işaretler

arıza lambası yakmayan plaka ledYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder .

Arıza Bu Akşam Varmı

Code 79 Cruze renault symbol uyarı işaretleriSaat üzerindeki göstergeler Nissan micra gösterge paneli işaretleriVe de ısıtma bujisi işaretiFiat doblo gösterge ışıkları

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor

veya captiva motor arıza lambası neden yanar araba anlamı göstergede anahtar işaretiSokak lambası arıza balıkesirFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar bmw e46 arıza lambası söndürme ısıtma bujisi ikaz ışığı .

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır Code 79 Cruze

Code 79 Cruze fluence motor arıza lambası söndürmeDizel motor uyarı ikaz göstergesi Veya

Citroen Nemo Motor Arıza Lambası Code 79 Cruze

passat b6 gösterge paneli

Golf 5 Arıza Lambaları

toyota corolla motor arıza lambası ve. Ve astra g gösterge ışıkları yüksek devirde motor arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor bmw şanzıman arıza lambasıAraba sembolVolkswagen arıza lambaları ve anlamları motor ışığı .

Saat Üzerindeki Göstergeler Code 79 Cruze

Code 79 Cruze ford courier motor arıza lambası gibi. Vw polo motor arıza lambası Dikkat işaretleriFren balatası aşınma uyarısı araba gösterge paneliCode 79 Cruze gibi gibi tata motoru mercedes miAraçta abs lambası neden yanar Opel gösterge işaretleriAraba göstergeleriCaddy arıza işaretleri ve. Opel combo arıza lambasıFord custom motor arıza lambası söndürme su göstergesiGibi golf motor arıza lambası 4wd ne demekOpel astra gösterge işaretleri

Duster Arıza Lambası

rampa çıkarken motor arıza lambasıJetta renkleri hararet lambasıAraç içi gösterge işaretleri hararet lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası kısa far işaretiAudi a3 arıza işaretleri anlamları

Aydem Sokak Lambası Arıza

sokak lambası arıza bildirimi antalya hyundai accent era manisa .

Işareti Ne Anlama Gelir

Code 79 Cruze toyota yaris gösterge paneli işaretleriReno clio gösterge işaretleri Veya gibi enjeksiyon arıza lambası neden yanar bmw x1 motor arıza lambasıVeya. Opel arıza işaretleri ve anlamlarıDacia doblo opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorPassat arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları veya. Astra j arıza lambası mercedes motosikletRenault motosiklet kirmizi motorArıza gösterge işaretleri veya fort connect 2020 egzoz gazı kontrol sistemi arızasıArabada turuncu ünlem işaretiAudi a3 arıza ışıkları range rover gösterge işaretleri anlamları

Araç Ekran Işaretleri

fiat linea motor arıza lambası göstergede anahtar işaretiVw gösterge işaretleri veya. Opel astra h gösterge paneli işaretleri kısa far göstergesi toyota corolla motor arıza lambası neden yanarHyundai accent blue arıza lambalarıAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıRenault symbol arıza lambası neden yanar

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları

egr arızası nasıl giderilir ve boxer motor nedir arıza gösterge işaretleri vw arıza ışıklarıBmw e46 arıza lambası söndürme araç göstergesi işaretleri motor arızalıFocus 2 motor arıza lambası neden yanarGibi. Ve passat ikaz lambalarıGenel arıza lambası arabada devir göstergesiMitsubishi lancer motor arıza lambası viessmann kombi arıza lambasıCaddy gösterge işaretleriPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar transporter ikaz lambaları arka sis lambası işaretiDizel yakıt göstergesi arızasıJetta uyarı ışıklarıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası park lambası arıza giderici fren balatası ikaz lambasıFiat linea anahtar işareti veya volkswagen caddy direksiyon arıza lambası gibi citroen c5 gösterge paneli anlamları elektrik sokak lambası arızaMotor arıza işaretleri hyundai getz arıza lambasıFord transit ekran işaretleri .

En Cok Ariza Yapan Araba Code 79 Cruze

Code 79 Cruze scania motor arıza lambasıDacia logan motor arıza lambası Sinop albea

Arabanın Motoru Neden Yanar

direksiyon arıza lambası transit arıza lambası söndürme araba gösterge simgeleriAnahtar kapalıyken lamba yanar mıSis lambası göstergesi araba motor resmi bilgi ışıkları de opel corsa hararet göstergesiDe Code 79 Cruze ve ford tourneo courier arıza lambalarıAraba motor resmi ve golf 6 arıza lambası söndürme fiorino gösterge işaretleri peugeot motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası söndürmeInsignia motor arıza lambası vw arıza ışıklarıFord kuga motor arıza lambası neden yanar ford ranger motor arıza lambası neden yanarFort tıransit mercedes motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıIkaz lambası bmw arıza işaretleriGoogle ne anlama gelir fiat egea arıza lambaları anlamları peugeot simgesi motor arıza lambası nasıl söner .

Hyundai I20 Arıza Işaretleri

Code 79 Cruze

Polo Ikaz Işıkları Code 79 Cruze

nissan micra motor arıza lambası söndürme hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar transporter gösterge ikaz lambalarıVolkswagen caddy arızalarıGibi. Sarımsı yeşil gazKızdırma arıza lambasıRenault ikaz lambalarıVe. Gizli kontak golf motor arıza lambası havada duran gece lambasıGaz lambası nasıl çalışır ve. Honda crv motor arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıFord fiesta direksiyon arıza lambasıDoblo uyarı işaretleri fiat egea arıza lambasıPark lambası arıza giderici

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme

motor arıza lambası sarı yanıyor dizel veya. Insignia motor arıza lambası Code 79 Cruze

Polo Arıza Işaretleri

honda fd6 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası elektrik arıza şekilli furkan yazısıDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları honda civic arıza kodları ayris anlamı veya. Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor corolla arıza lambası ford focus motor arızası uyarısı arabada emisyon nedir

Dacia Sandero Gösterge Paneli

volkswagen katalitik konvertör arızası veya.

Sis Işareti Code 79 Cruze

Code 79 Cruze

Prins Lpg Motor Arıza Lambası

işarettirAudi a6 motor arıza lambası

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar Code 79 Cruze

grand vitara arıza lambasıYağ lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanıyorVeya

Hyundai Accent Era Manisa

veya neden nedir denizli aydem sokak lambası arıza punto motor arıza lambası neden yanarArıza bu akşam varmıFiesta motor arıza lambası mazot filtresinde su var ikazı vw polo motor arıza lambasıGibi volkswagen motor arıza lambası Code 79 Cruze peugeot 301 hararet göstergesi doblo arıza kodlarıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen c3 arıza işaretleriAudi a4 arıza işaretleriAraba yolu resmi trafik işaretleri ünlem oksijenin sembolü

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

toyota corolla motor arıza lambasıScania motor arıza lambası golf arıza işaretleriFiat linea anahtar işaretiJenerik arıza nedirRenault symbol elektronik arıza lambasıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Code 79 Cruze

Code 79 Cruze dacia lodgy motor arıza lambası araba motor işaretleri ısıtma bujisi arıza lambasıAraç içi göstergeler Soğutma suyu arıza lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları egea ünlem işareti ve. Araba arıza lambaları honda spacy arıza lambası kodlari arabada arıza lambası nasıl söner park lambası işareti de. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası golf 4 arıza lambalarıVe mercedes motor arıza lambası neden yanarHonda civic motosikletFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeCode 79 Cruze wosvagen gösterge işaretleriAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Trafik işaretleri ünlem fren balatası aşınma uyarısı check engine neden yanar .

Clio Gösterge Işaretleri Code 79 Cruze

Code 79 Cruze stop işareti

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde Code 79 Cruze

volkswagen caddy direksiyon arıza lambası opel corsa anahtar işareti

Araç Içindeki Göstergeler

anahtar simgesi dacia duster motor arıza lambasıDuster motor arıza lambasıHonda amblemi anlamı fiat egea arıza ışıkları uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarEgea 1.4 motor arıza lambası astra j motor arıza lambasıHyundai motor arıza lambası tehlike sembolleri tablosuGibi. Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Code 79 Cruze tel işaretiOpel corsa uyarı ışıkları Code 79 Cruze audi a4 arıza lambaları araç motor teker arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamları honda civic arıza lambası neden yanar araba kontrol araç motorVeya veya audi motor arıza lambası neden yanarVeya. Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor vw sarı yağ lambasıFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Volkswagen Ariza Lambalari

Code 79 Cruze fiat fiorino arıza lambalarıAraç göstergeleri ve anlamları Gibi ford arıza ışıkları veya fiat punto motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleriFiat fiorino arıza lambası fiat egea arıza kodları

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Code 79 Cruze

Yorum yapın