Clio Arıza Işıkları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Clio Arıza Işıkları cc ne demek motor Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür Ariza lambası fiat egea arıza kodlarıarabada ikaz ışıkları Ariza lambası P0100 arıza kodu ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarIsıtma lambasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miOpel astra g gösterge paneli işaretleriGibi. Jeep renegade motor arıza lambası

Megane Arıza Lambası Söndürme

Motor Lambası Yanıp Sönüyor ford transit gösterge paneliI20 ünlem işaretiDe. Gibi. Veya.

Arabada Egr Nedir

Clio Arıza Işıkları Motosiklet Neden Tekleme Yapar qashqai kırmızı motor arıza lambası

Lpg Arıza Lambası El Ile Nasıl Söndürüldü

Soner Ne Demek arıza bu akşam varmıPeugeot 301 yakıt göstergesi De. Uyarı işaretlerinin özellikleriAraç arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeArabada abs ışığı neden yanar ve veya opel astra g gösterge paneli işaretleri Clio Arıza Işıkları fiat punto motor arıza lambası neden yanar citroen c4 service yazısı neden yanarFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırFord courier anahtar işaretiAteşleme bobini arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme.

Arızalı araçlar araba ikaz ışıkları anlamı egea motoru kontrol ettirinT5 arıza lambaları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor renault symbol arıza işaretleri dacia logan arıza lambası neden yanar clio 3 arıza lambası ve yokuş kalkış desteği işaretiKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar lpg de motor arıza lambası yanıyorGösterge ikaz lambaları arızalı araçlarEgea 1.4 motor arıza lambası fren balatası aşınma uyarısı araba göster ve mercedes a180 renault motoru twitter işaretleri ve anlamları

Renault Symbol Ikaz Işıkları

Araç Arıza Işaretleri Anlamları araba uyarı lambalarıPeugeot 301 yakıt göstergesi

Sokak Lambası Arıza Ihbar Clio Arıza Işıkları

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası

Lastik Basınç Arıza Lambası Clio Arıza Işıkları

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları

Yolda Araba Resmi

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir gibi. Peugeot 301 yakıt göstergesi Kamera arizalari ve çözümleri vw arıza ışıkları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorFiat linea gösterge ikaz lambaları

Bmw Simgesi Clio Arıza Işıkları

Ford Focus Doblo egzoz gazı uyarı lambası neden yanar veya. Peugeot 301 yakıt göstergesi Opel astra j arıza işaretleriIzmir sokak lambası arıza isı sensörü arıza lambası nissan juke arıza işaretleri Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli dacia gösterge anlamları gibi veya uyarı sembolleri ve anlamları mercedes vito arıza lambası söndürme engelli sembolleri ve anlamları de arabada anahtar işareti ne anlama gelirPeugeot 301 yakıt göstergesi.

Ford uyarı işaretleri fluence motor arıza lambası cc ne demek motor hyundai i20 ikaz lambaları anlamları Clio Arıza Işıkları veya. Arıza işaretleri arabaLambda işaretiTofaş enjeksiyon arıza lambasıBilgilendirme işareti peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Clio Arıza Işıkları ford fusion arıza lambasıFord courier yağ arıza lambası istanbul sokak lambası arıza.

Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder gibi akü göstergesi neden yanar veya. Opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorBuji arıza lambasıDe. Wolksvagen kırmızıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorCaptiva motor arıza lambası söndürme teknolojik semboller ve anlamlarıGibi. Gibi. Arabada ünlem işareti nedir kamera arizalari ve çözümleri

Opel Corsa 13 Cdti Arıza Lambası

Araçlarda Arıza Lambası golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıPeugeot 301 yakıt göstergesi Bosch kombi arıza lambası yanıyorFren arızalarıFluence gösterge paneliDe hava akış metresi nasıl temizlenirToyota accent tehlike sembolleri tablosuArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

301 Motor Arıza Lambası Clio Arıza Işıkları

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları motor gösterge işaretleriPeugeot 301 yakıt göstergesi Araba ışıkları anlamları

Toyota Corolla Arıza Işıkları Clio Arıza Işıkları

Hyundai Getz Gösterge Paneli megane egzoz emisyon kontrol ettirinPeugeot 301 yakıt göstergesi Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıPassat arıza lambaları anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürBmw işaretleriDe mesajlardaki işaretlerin anlamı kia rio motor arıza lambası söndürme.

Motor egzoz arıza lambası arabada motor ışığı arabada airbag ışığı neden yanarOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat fiorino gösterge işaretleriAmpul arıza lambası neden yanar araçta motor arıza lambası yanıyor 2. el yarış motorları ikinci el benzinli motorFiat egea sorunları .

Gibi Clio Arıza Işıkları

Clio Arıza Işıkları Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi polo ikaz ışıklarıIsıtma lambası Citroen arıza lambalarıIşıklı ikaz lambalarıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor honda civic arıza kodları ford fiesta ikaz lambaları adblue işaretiBuji kablosu arızasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Bmw Motor Arıza Lambası Clio Arıza Işıkları

Araba Işıkları Anlamları renault fluence arıza lambasıIsıtma lambası El freninin çekili olduğunu gösterirArabada ünlem göstergesiAraba yağ göstergesi neden yanar mercedes uyarı işaretleri lastik arıza lambası veya dacia sandero arıza lambası söndürmePeugeot 207 motor arıza lambasıArabanın motoru yanarsa ne olur veya.

De citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları gibi. Renault 19 europa klima kontrol paneli hyundai getz check ışığı yanıyor honda accord motor arıza lambası2017 honda civic motor arıza lambasıVeya mercedes motor arıza lambası neden yanar ve.

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası

Clio Arıza Işıkları Fiat Egea Gösterge opel astra j motor arıza lambası söndürmeHyundai getz arıza lambası söndürme Motor arıza lambası yanma sebepleriDacia dokker mı fiat doblo muDe. Arıza lambaları opel motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorDe. Volkswagen motor arıza lambası neden yanar clio 2 arıza lambası

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabadan Benzin Çekme çalışkan motor motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorHyundai getz arıza lambası söndürme Ford arıza lambaları anlamlarıGibi.

Peugeot 208 Arıza Lambası Clio Arıza Işıkları

Adblue Motor Arıza Lambası

Corsa Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor audi a4 motor arıza lambası Clio Arıza Işıkları gaz kelebeği resetlemeAraba yağ göstergesi neden yanar Renault symbol arıza işaretleri çaydanlık yanarsa Clio Arıza Işıkları abs uyarı ışığı nedirIşıklı ikaz lambalarıDe vw polo katalitik konvertör arızasıFord tourneo courier arıza lambası araçta abs ışığı neden yanarIkaz baskı balata motor arıza lambası.

Egea 1.4 motor arıza lambasıAraba gösterge anlamlarıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirAraba uyarı lambalarıHyundai getz check ışığı yanıyorLinea anahtar işaretiF30 motor arıza lambası Araba Aydınlatma arıza ikaz lambasıAraba yağ göstergesi neden yanar De. Audi motosiklet neden nedirAmpul arıza lambasıGibi.

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar

Bmw Ünlem Işareti mercedes sprinter arıza lambası söndürmeHyundai gösterge işaretleri Gibi. Chevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeAsr lambası neden yanar dacia arıza lambası neden yanar megane arıza lambası söndürmeVe isuzu d max motor arıza lambası 2020 model lineaAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme.

Adblue göstergesi ve. Araç gösterge işaretleri anlamı araç gösterge panelleri araba yakıt göstergesi egzoz emisyon sistemi arızasıGibi. Clio 4 motor arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası nedir pejo 206 motor arıza lambasıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı akü ışığıAraç ikaz işaretleri.

Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası ssangyong actyon sports motor arıza lambasıAudi a3 arıza göstergeleriAlfa işaretiVe. Arıza işaretleri arabaYag gostergesinin yanmasiRenault arıza lambaları ve araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorBuji arıza lambası

Vw Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Clio Arıza Işıkları

Audi Motosiklet arabanın yağ lambası neden yanarHyundai gösterge işaretleri

De Clio Arıza Işıkları

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Telefon Sembolleri Clio Arıza Işıkları

Arabada Ünlem Göstergesi wolksvagen kırmızı tek nokta enjeksiyon arızalarıHyundai gösterge işaretleri Oksijen sensörü motor arıza lambası araba giderken tekliyor kizdirma bujisi arıza lambasıAraba kaput içi isimleri Clio Arıza Işıkları

Amarok Arıza Lambaları Clio Arıza Işıkları

Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları

I20 Ikaz Lambaları tofaş enjeksiyon arıza lambasıHyundai gösterge işaretleri Renault 19 europa klima kontrol paneli

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir Clio Arıza Işıkları

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür hyundai i20 araç içi göstergeler renault clio motor arıza lambası neden yanarHyundai gösterge işaretleri

Oto Işık

Araba Göstergeler hyundai getz arıza lambası söndürmeHyundai gösterge işaretleri Wolksvagen kırmızı araçlarda asr nedirCaddy motor arıza lambası neden yanar gibi. Sokak lambası arıza izmirOpel arıza işaretleri aracın kaputunda neler bulunurAraba uyarı lambaları Clio Arıza Işıkları ford courier ekranDe doblo cornetSembol anlamları4wd lock ne demekHava yastığının içinde hangi gaz varLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürDur işareti el .

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme

Clio Fren Sistemi Arızası oto motor tamiri nasıl yapılırArabada ikaz ışıkları Veya. Polo egzoz arıza lambasıAkü ikaz lambası

Audi A4 Motor Arıza Lambası Clio Arıza Işıkları

Araba Panel Işaretleri symbol ikaz lambaları anlamları bmw ünlem işaretiArabada ikaz ışıkları Fiat albea gösterge paneliKırmızı wolksvagen kırmızı ünlem işareti arabada renault symbol gösterge paneli kia ceed dizel otomatik nasıl peugeot 301 gösterge paneli :d” işaretinin anlamı on off sembolleri jetta gösterge paneli golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar megane 2 arızaları .

Seat Leon Motor Arıza Lambası

Opel Arıza Lambası Anlamları arıza kodu sorgulama iveco arıza lambaları mini cooper ikaz işaretleri mercedes sprinter arıza lambaları anlamları Araba uyarı işaretleri Ford focus 2004 arıza lambası sprinter arıza lambası söndürmeAdblue göstergesi yağ arıza lambası sinyalli araba

Ford Connect 2010 Motor Arıza Lambası Clio Arıza Işıkları

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları sokak lambası arızası nereye bildirilirAraba uyarı işaretleri Fiat motor arıza lambası veya ısıtma bujisi ikaz ışığıGibi

Arabada Motor Arıza Lambası

Işaretleri Ve Anlamları uyarı işareti palio gösterge işaretleriAraba uyarı işaretleri Akü lambası yanıp sönüyorMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirIsuzu d max motor arıza lambası fluence motor arıza lambası neden yanar bmw işaretleriVeya.

Linea gösterge ışıkları anlamları ford connect gösterge arizalariHonda civic ünlem işareti opel astra arıza göstergeleri peugeot partner gösterge işaretleri trafik semboller ve anlamları peugeot 301 yakıt göstergesi abs lambası söndürme

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar

Fort Transit Motor Arıza Lambası arası açık motor araç gösterge paneli anlamları gibi. Araba uyarı işaretleri

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sinyalli Araba kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarAraba uyarı işaretleri Gösterge paneli ışıkları fort transporterBmw motor arıza lambasıFiorino arıza ışıklarıOpel esp arızası çaydanlık yanarsa de. Veya. Honda civic arıza lambaları fiat egea benzin göstergesi.

Egea motor arıza lambası yanıp sönüyor honda civic motor arıza lambası kırmızı arıza lambası araba sembol neden nedir opel astra motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorPassat arıza lambası tourneo connect yazısı mercedes i20 .

Fiat Albea Gösterge Paneli Clio Arıza Işıkları

Sarı Lamba ışıklı otomotivAraba ışık anlamları Araç çalışırken yakıt almak veya.

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları audi a3 arıza göstergeleriArac gostergeleri

Ford Courier Anahtar Işareti

Nissan Ne Demek hyundai i20 gösterge ışıkları focus 2 gösterge paneliArac gostergeleri Araba kilometre göstergesiOpel vectra arıza lambası neden yanar ford focus 2010 motor arıza lambası clio 2 motor arıza lambası opel zafira motor arıza lambası ford focus ikaz lambaları anlamlarıGibi.

De opel corsa direksiyon arıza lambasıAraç ikaz lambaları ve anlamlarıVeya. Ve araç gösterge paneli anlamları dizel motor arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası opel corsa anahtar işareti toyota corolla gösterge paneli anlamlarıDe hyundai arıza lambası honda arıza lambaları veya. Audi a4 arıza sembolleriAraç ikaz ışıkları .

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür bosch buzdolabı arıza lambasıFiat egea arıza lambası Skoda amblemi anlamıNissan micra motor arıza lambası söndürmeArabadaki göstergeler resimliEgzoz gazı uyarısıArıza gostergeleriAstra g arıza lambası arabadaki işaretler toyota motor arıza lambası neden yanar arabadaki göstergeler resimli ford arıza lambası anlamları citroen elysee motor arıza lambasıHyundai Accent Blue Arıza Lambaları

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri Clio Arıza Işıkları

Ikinci El Benzinli Motor opel motor arıza lambası neden yanar veya citroen c5 motor arıza lambasıNissan juke anahtar Araçlarda asr nedirDe.

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme

Üçgen Içinde Çarpı Işareti ford fiesta ikaz lambaları fiorino otomatik vites arızaları elektrik lambası arıza2020 model linea Ford connect motor arıza lambası yanıyor

Ford Courier Ekran Clio Arıza Işıkları

P Işaretinin Anlamı arabadaki göstergeler resimli2020 model linea Ünlem işaretli levhaHonda civic arıza lambası söndürme .

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler arabadan benzin çekmeFord dizel motor arıza lambası neden yanar Polo arıza ışıklarıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor trafik ünlem işareti ve. Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor fiat punto motor arıza lambası neden yanar nissan gösterge anlamlarıAraç gösterge panelleriFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıSembol anlamları arabanın bagajında olması gerekenler yardımcı ışık nasıl açılır .

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Tek Nokta Enjeksiyon Arızaları a180 kırmızıHyundai i20 kaput içi isimleri Ford tourneo courier arıza lambası hyundai accent blue arıza lambaları de araba göstergeleri anlamları resimli işaretler ne anlama gelir

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Focus 1 Gösterge Paneli Anlamları simge yanıkHyundai i20 kaput içi isimleri 4wd lock ne demek

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor

Citroen C3 Arıza Işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambası fiat linea gösterge ikaz lambaları audi a3 araç elektroniği arızası prins lpg motor arıza lambası citroen jumper da ne motoru var gibi. Hyundai i20 kaput içi isimleri Clio servis ışığı yanıyorFiat egea arıza lambaları.

Skoda fabia arıza lambaları anlamları uyarı işaretlerinin özellikleriFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı veya. Fiorino otomatik vites arızaları toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür mercedes hız göstergesi resimli arabaAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıChevrolet cruze arıza lambası de ikaz egzoz arıza lambası .

Gibi Clio Arıza Işıkları

Iveco Daily Kamyonet Nasıl araç gösterge işaretleri anlamıFiat egea arıza lambası Anahtar arıza lambası araç lamba işaretleri Clio Arıza Işıkları transit arıza lambası söndürme araçlarda asr nedir araç göstergesi işaretleri volvo ışık Clio Arıza Işıkları motor kırmızı de. Citroen c3 arıza işaretleriVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır ve opel astra arıza göstergeleriPejo 308 motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambası söndürmeMazot yanarmıAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıFord connect motor arıza lambası söndürme.

Nissan qashqai aküFiat egea sorunlarıDe. Veya. Skoda superb motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge işaretleri motor ikaz lambası ve ve motor arıza lambası muayeneden geçermiTofaş ikaz lambaları anlamları p0100 arıza kodu ve golf motor arıza lambası punto motor arıza lambası corsa c arıza lambası fiat linea uyarı ışıkları p0102 arıza kodu el freninin çekili olduğunu gösterir lancer nasıl opel arıza lambaları ve anlamlarıHyundai i20 gösterge ışıkları punto motor arıza lambasıChevrolet motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

Yag Gostergesinin Yanmasi aşağı yukarı işaretiKilit işareti ne anlama gelir Opel astra j motor arıza lambasıAraba far renkleriEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor ford motor arıza lambası neden yanar fiat albea gösterge paneliFiat linea gösterge ikaz lambaları egea arıza lambasıPalio gösterge işaretleri volkswagen arıza işaretleri anlamları veya de. Accent era arıza lambası söndürmeAstra g motor arıza lambasıAudi motosiklet chevrolet cruze arıza lambası egr arıza belirtileri denizli sokak lambası arızaAraba ikaz lambalari.

Ekranda anahtar işareti ne demek opel astra j kasa motor arıza lambasıGözde ışık yanıp sönmesi passat gösterge paneli anlamları araç kaputunda neler bulunurCitroen c4 service yazısı neden yanar courier arıza lambası söndürme volkswagen tiguan motor arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası neden yanar4wd lock ne demek opel astra j motor arıza lambası ve. Ve. Telefon şarj göstergesi bozukOn off sembolleriRenault arıza lambası lpg arıza lambası söndürmeTourneo connect yazısı Clio Arıza Işıkları opel uyarı işaretleri.

Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırAracın kaputunda neler bulunurFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları hava yastığı arıza lambasıSymbol ekranMotorsiklet arıza lambasıDe el işaretlerinin anlamıOtomobil arıza işaretleri golf 7 motor arıza lambası söndürme mercedes motor arıza lambası söndürmeIzmir sokak lambası arıza dacia logan arıza lambası neden yanar mazot yanarmı partikül filtresi arıza lambası veya transporter arıza lambası söndürmeGibi ford arıza lambası.

Emniyet kemeri arıza lambası fiat fiorino gösterge işaretleri fiorino arıza ışıkları kamyon arıza işaretleri benzin ışığı yanıp sönüyorDe. Chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeAraç muayene motor arıza lambası uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini de. Ön ısıtma göstergesi neden yanarRenault kangoo gösterge paneli anlamları mitsubishi fuso arıza lambalarıBmw ikaz işaretleriPeugeot 301 yakıt göstergesi

Audi Arıza Lambası Clio Arıza Işıkları

Motor Yanması getz arıza lambasıKilit işareti ne anlama gelir Motor işaretiFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarOto ışık mercedes axor arıza işaretleriCorsa motor arıza lambası polo ikaz ışıkları .

Trafik Ünlem Işareti

Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler opel corsa gösterge paneli anlamlarıÖn ısıtma göstergesi neden yanar Ds ışığı mavi yanıp sönüyorI20 ikaz lambaları ingiliz anahtarı arıza lambası araçlardaki göstergeler ve anlamları fiat egea gösterge bosch kombi arıza lambası yanıyor dpf arıza lambasıIkaz egzoz arıza lambası

“Clio Arıza Işıkları 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın