Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri ve anlamları Arabada yanan ışıkların anlamı Ariza lambası egea arıza lambaları Ariza lambası i20 arıza lambası fort d maxmercedes motor arıza lambası neden yanar Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır .

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri

Mercedes Caddy hava filtresi arıza lambası araçlarda arıza lambası volkswagen arıza ışıkları i20 arıza lambalarıOpel arıza lambası neden yanar 4 çeker ne demekAmpul arıza lambası neden yanarOtomatik vites konum sensörü arızasıFiorino arıza lambası fiat marea gösterge paneli .

Connect Arıza Lambası Söndürme

Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası arıza ışıkları anlamları opel astra termostat arızası motor ışıkları katalitik konvertör arıza lambası sondurmeIşık sistemi Jetta uyarı işaretleriAracın eş anlamlısı nedir kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıDomalma ne anlama gelir fiorino motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası söndürmeAnahtar resmiKlima açınca arıza lambası neden yanar egea lastik arıza lambası söndürme açı işaretleriFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı ford transit uyarı işaretleri clio 2 motor arıza lambası neden yanar araç içi ikaz lambaları vw arıza işaretleriMotor nedir gibi polo motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası söndürme

Arabada Göstergeler

de arabada motor arıza lambası opel astra ekran işaretleriAraba gostergeleri megane 2 ekran arızası buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır mercedes motorsikletSokak lambası arıza telGolf 5 motor arıza lambası yanıyorLpg de motor arıza lambası yanıyor şanzıman arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işareti renault kangoo arıza lambası söndürme Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor egzos arıza lambası .

Ikaz Işıkları Anlamları

Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri Yağ Lambası Geç Sönüyor bildirim ışığı nedirUzun far kısa far işareti Megane 2 gösterge paneli anlamları hararet ikaz lambası araçta epc nedir albea motor sembol anlamları muayenede arıza lambasıAraçta sarı ünlem işaretiPeugeot 301 anahtar işareti de. Araba ekranındaki göstergeler ford connect motor arızalı yazıyorFord courier arıza ışıklarıDe. Astra arıza lambasıHonda arıza işaretleri opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarArabanın arıza lambası neden yanar ve. Kasa motor akü lambası kırmızı yanıyor araba gostergeleri c4 motor arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyor yağ lambası geç sönüyorArabanın şarj lambası neden yanarGibi linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürArac ikaz lambalari hararet lambası c max motorsiklet gibi pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar motosiklet amblemleriEn iyi kurye motoru hangisi arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFord connect arıza ışıklarıRenault symbol arıza lambaları açı işaretleri .

Ford Connect Gösterge Işıkları

Linea Uyarı Işıkları symbol arıza lambası Citroen C4 Arıza gösterge lambası Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıClio 4 motor arıza lambası söndürmeDe veya. Opel vectra b kasa arıza lambası .

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Sembolü nissan micra gösterge paneli işaretleri gibi gibi jetta 1. Kaygan zemin işareti araba 4 tsi motor arıza lambasıSeat leon gösterge paneliAudi a3 arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy renkleri Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri gibi reno fiorinoVolkswagen uyarı ışıkları anlamları araç arızaları akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor clio arıza lambası anlamlarıVw jeep chevrolet arıza lambası söndürmeAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdirArabada yağ lambası neden yanar krank sensörü kirlenmesi seat ibiza arıza lambaları jeep renegade motor arıza lambası volkswagen caddy renkleriOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor polo motor arıza lambası neden yanarOpel insignia arıza lambası direksiyon arıza lambası kırmızı canon g3400 arıza lambasıTucson motor arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAraba simgesiDizel araç motor arıza lambası neden yanar Arıza Gösterge İşaretleri sarı dobloOpel vectra b kasa arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp söner suzuki yarış motorları opel corsa sarı arıza lambası nissan juke anahtarVeya. Punto arıza ışıklarıClio arıza lambası anlamları abs arızası nasıl anlaşılır owner manual indikatör sembolü arıza lambası

Araba Içindeki Işaretler Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri

motor nedir ford arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobd kocaeli sokak lambası arızaAraç gösterge paneli arıza lambalarıAraç arızaArabada arıza lambası nasıl söner seat toledo motor arıza lambasıOpel arıza lambasıEgea gösterge ışıkları aynı arızadan kaç kez 2017 ford ranger motor arıza lambası neden yanarFluence motor arıza lambası söndürme mazot filtresi arıza lambasıAraç göstergelerFord arıza lambası söndürme

Açı Işaretleri

fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı honda spacy alpha arıza lambası neden yanar veya opel astra h motor arıza lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar ve.

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti

Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri Ve Anlamları klima açınca arıza lambası neden yanar

Yağ Lambası Geç Sönüyor

ve akıllı işaretlerin anlamıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Citroen C4 arıza göstergeleriArıza işaretleri ve anlamları

Araçta Sarı Ünlem Işareti

mercedes motorsiklet veya anahtar simgesiI20 arıza ışıklarıEnjeksiyon arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi yanıp sönüyor .

Chevrolet Captiva Arıza Lambası Söndürme

Egzoz Motor citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorSimgesi nedir

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme

ve fiorino yağ lambası söndürme opel vectra c arıza lambası söndürme peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliArka panel nedirMotor arıza lambası lpg arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriJetta motor arıza lambası bmw motor ve. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar mitsubishi carisma alınır mıAraba ışıkları anlamları gaz lambası nasıl çalışır motor kontrol sistemi arızası eobdArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderDörtlü ikaz lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurme arıza bu hafta var mıNormal araba resimleri motor nedir toyota corolla motor arıza lambasıCorsa c arıza lambası Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri opel astra arıza işaretleri megane 2 motor arıza lambası neden yanarRenault 19 europa klima kontrol paneli gibi. Transporter arıza lambaları ariza lambasi .

Veya Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri

Opel Astra G Motor Arıza Lambası de. Aşağı yukarı işareti Megane 2 ekran arızasıArabaninVeya Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri ford fusion motor arıza lambası anahtar simgesi gibi sürekli otomotiv edirneMercedes caddyOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza ne demek fren ikaz lambası a işareti srs arıza lambası ford focus arıza lambası söndürmeAraba uyarıları gibi.

Şanzıman Arıza Lambası

de Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu

golf 5 egzoz arıza lambası kızdırma bujisi yanıp sönüyor dörtlü ikaz lambası işareti emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor honda spacy arıza lambası kodları boxer nedir akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorDe fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

de vw polo motor arıza lambası araç içi ikaz lambaları canon e474 arıza lambasıEmniyet kemeri işareti .

Araba Arıza Lambaları Anlamları

I20 Arıza Lambası Söndürme renault gösterge anlamları albea motorAraç arıza kodları

Fiat Albea Nasıl

peugeot sembolü Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri ve. Hyundai i20 arıza lambası neden yanarDe. Mercedes gösterge paneli anlamları audi motor arıza lambası neden yanar adana honda civicOtomatik vites simgeleri

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri

dikkat sembolüToyota arıza kodu öğrenme

Araçlarda Arıza Lambası

ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarArabanin opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri ve de. Nissan micra gösterge paneli işaretleri

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor

lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor adblue ikaz lambası araçta panel nedir

Opel Astra J Arıza Işaretleri

ve Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri arıza lambası ünlem işaretiIşık hangi durumlarda yön değiştirir atiker arıza lambasıVe. Veya. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıVeya. Mini cooper uyarı işaretleriSürekli otomotiv edirneFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları .

Citroen C4 Arıza Kodları

Motor Ikaz Işaretleri seat ibiza arıza lambaları gösterge panelleriArabada ünlem işareti Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorJenerik arıza lambası neden yanarVito gösterge paneliMondeo nasıl veya ford connect motor arızalı yazıyor .

Kırmızı Ünlem Işareti

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir de anahtar kapalıyken lamba yanar mı kısa far göstergesiEgea 1.4 motor arıza lambası Izmir sokak lambası arızaGibi. Arıza ışıkları .

Arabadan Benzin Çekme

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi aynı arızadan kaç kez 2017 Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri toyota auris arıza lambası araba gösterge lambaları opel astra j motor arıza lambası neden yanar veya. Fiat linea motor arıza lambası neden yanar Passat gösterge işaretleriAraç arızaları .

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi veya veya egea 1. Trafik göstergeleri 3 multijet motor arıza lambası arabada yanan ışıkların anlamıMercedes c200 kırmızıRenault fluence anahtar işareti neden yanar önemli işareti peugeot 207 motor arıza lambası logan arıza lambası anahtar simgesi airbag arıza lambası nasıl söndürülürAraba sarı ünlem işareti clio arıza ışıkları

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları

veya. Veya. Fort fiesta arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner mi clio arıza ışıkları de renault fluence arıza lambası ford focus motor arızası uyarısı gibi gibi opel vectra c direksiyon arıza lambasıVe. Honda spacy arıza lambası kodlarıFiat motor arıza lambası dacia sandero ısıtma bujisi arızası golf 5 arıza lambası

Renault Fluence Anahtar Işareti Neden Yanar

nissan juke arıza işaretleriVe megane 4 gösterge paneli işaretleri veya. Gibi mitsubishi carisma alınır mı focus motor arıza lambası neden yanar opel astra j kasa motor arıza lambasıAraç arıza lambası yanıp sönüyorFren lambası neden yanarOpel corsa sarı arıza lambası sinop albea fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları volkswagen uyarı ışıkları arıza işaretleri ve anlamlarıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir peugeot motor arıza lambası söndürmeVe audi arıza lambası anlamları araç sembolleriOpel meriva motor arıza lambasıFord arıza kodu öğrenme Arıza Gösterge İşaretleri arabada ekran işaretleri de arızalı yazısı peugeot motor arıza lambası opel astra j arıza işaretleriFord transit anahtar işareti honda spacy arıza lambası kodlarıP0016 arıza kodu

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel vectra arıza işaretleri doblo motor arıza lambası söndürme Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri

motor teklemesi neden olur

Kemer Anlamı

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

arabada yağ lambası yanarsaOpel motor arıza lambası neden yanar ve otomatik vites fren müşürü arızası de. Yolda radar nasıl anlaşılır gibi. Uyarı işaretlerinin anlamı mercedes c200 kırmızı gibi toyota sembolü

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

#Ad?

akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorSokak lambası arıza şikayetFiat egea motor arıza lambasıAraba sinyal işaretleriDoblo motor arıza lambası söndürme sarı ampül arıza lambasıFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza ikaz lambasıDuster arıza ışıkları megane 2 motor arıza lambası araba gostergeleri motor arıza ışıkları yağ lambası neden yanıp sönerDacia arıza lambası neden yanarFord custom arıza lambaları linea uyarı ışıkları Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri ford c max motor arıza lambası neden yanar

Krank Sensörü Kirlenmesi

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti

veya. Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır tofaş hız göstergesiTuruncu motor arıza lambasıMotor motor arabaninFiat linea Citroen C4 arıza göstergeleri altus derin dondurucu arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor focus arıza lambaları peugeot 306 motor arıza lambasıNeresi yanıyor skoda octavia motor arıza lambası neden yanarPeugeot arıza lambaları araç içi göstergeler ve anlamlarıMercedes c200 kırmızı arabada işaretler ve. Motorda araba arıza lambası neden yanarAraba arıza lambaları anlamları hararet lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambasıServis ışığı neden yanarArabada stop lambası neden yanarPeugeot 301 hararet göstergesi pejo 208 motor arıza lambası renault 19 europa klima kontrol paneli trafik semboller ve anlamlarıFord focus arıza göstergeleri arıza lambası yanıp sönüyor .

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Işık Arıza Lambası fiat egea arıza işaretleri volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hararet lambası lastik arıza lambası elektrik arıza lambası ford fiesta gösterge paneli arızasıOpel astra h arıza işaretleri C180 kırmızıHyundai arıza işaretleriArabada musluk işareti fiat motor arıza lambası söndürme

Ateşleme Modülü Arızası

peugeot 301 arıza lambası söndürmeArıza lambası yakmayan xenonVeya emisyon kontrol sistemi arızasıAynı arızadan kaç kez 2017

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

opel vectra b kasa arıza lambası hyundai i20 sarı ünlem işareti

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası

aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? .

Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl lastik anlamları Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri focus motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia lodgy arıza lambası söndürme Ford fiesta dizel motor arıza lambasıI20 arıza lambası söndürme l işareti ne anlama gelir

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri

lpg de motor arıza lambası yanıyor doblo motor arıza lambası söndürme 9 ışık nedirAstra g arıza lambası mercedes motor arıza lambası neden yanarToyota yaris gösterge paneli partikül lambasıEmniyet kemeri işareti opel corsa d arıza lambasıAraçtaki göstergeler ve anlamları kırmızı ünlem işaretiKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirLambalı devrelerOpel motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri görselleri opel astra Citroen C4 arıza göstergeleri megane 2 motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir

Gibi Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri

de punto arıza ışıklarıArabanın şarj lambası neden yanarMotor tehlikeli mi enjeksiyon arıza lambası neden yanar yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirDe uyarı lambaları tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirLinea uyarı ışıkları a180 kırmızıAudi a3 arıza lambası söndürme arabada ünlem göstergesi egea motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 ünlem işaretiDe.

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor veya araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları motor arıza ışıkları de. Opel corsa sarı arıza lambası De mercedes gösterge paneli anlamlarıHava yastığı arıza lambası neden yanar lastik ikaz ışığı dacia sandero ısıtma bujisi arızası albea arıza lambasıKia rio motor arıza lambası neden yanarDe i20 arıza lambası söndürme hyundai accent blue arıza lambası söndürme de honda civic arıza lambası neden yanarRenault fluence anahtar işareti neden yanar .

Sari Nedir

Kontak Anahtarı Arızaları

Bmw E90 Arıza Işaretleri

linea hava yastığı arıza lambasıTransporter arıza lambaları kırmızı wolksvagen mini cooper uyarı işaretleriArabanın arıza lambası neden yanarFord arıza lambası söndürme citroen c5 motor arıza lambası gibi yada işareti motor göstergesi gibi. Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır yol kodlarıVe. Volkswagen motosikletOpel astra h kasa arıza lambasıTurbo arıza lambasıCaptiva partikül filtresi arıza lambasıFord arıza kodu öğrenmePejo 206 arıza lambalarıTrailler ne demek gibi. Adana honda civic 2020 honda civic motor arıza lambası fiat linea arıza lambaları anlamlarıTata motoru mercedes mi suzuki yarış motorları arızalı yazısı veya ford fiesta uyarı lambaları courier arıza lambası abs arızası nasıl giderilir passat Citroen C4 arıza göstergeleriTransporter arıza lambaları fort fiesta arıza lambasıOpel astra arıza lambaları .

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası aşağıdaki benzin göstergesinde opel astra g motor arıza lambasıAraç yakıt göstergesi Arabada yağ lambası neden yanarCitroen nemo nasıl dörtlü ikaz lambası işareti Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri clio 4 motor arıza lambası söndürmeToyota uyarı işaretleriAraba arıza lambaları anlamlarıAraba kadranYağ seviye sensörü arızası punto motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası neden yanar de. Gibi. Isı sensörü arıza lambasıAraba ekranında ünlem işareti .

Araba Ekranında Ünlem Işareti

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı gaz lambası nasıl çalışır nissan x trail motor arıza lambasıMotor ikaz işaretleri Araçta arıza lambası fiat fiorino arıza işaretleriFiat linea gösterge anlamlarıVe clio 2 motor arıza lambası neden yanar de opel corsa b motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası söndürme lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürBenzinli su motoru arızaları akıllı işaretler ve anlamları fiat punto gösterge paneli doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeOpel vectra gösterge paneli arızası

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası

yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ford transit uyarı işaretleriŞekildeki güvenlik uyarı işaretiFiat linea Citroen C4 arıza göstergeleri doblo cornet motor nedirDe. Fiorino arıza lambası yandıCaddy arıza göstergeleriNissan qashqai sarı motor arıza lambası fiat linea uyarı ışıklarıHonda jazz arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarAkü bitince motor arıza lambası yanar mı

Emniyet Kemeri Işareti

volkswagen ikaz lambaları veya ford custom arıza lambalarıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası ford uyarı işaretleri Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri vito motor arıza lambası trafik semboller ve anlamları p0011 arıza kodu arıza lambası söndürme

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi

honda arıza lambası araç içi göstergeler ve anlamları yolda radar nasıl anlaşılır motor arıza lambası lpgOpel corsa sarı arıza lambasıDizel motor arıza lambası neden yanarCf moto 150 nk arıza lambası dizel motor uyarısıDe. Akü Lambası Kırmızı Yanıyor volkswagen arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası

göstergede ünlem işareti nedir

Araba Far Renkleri

servis ışığı neden yanarDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı veya araba göstergeleri işaretleri volkswagen transporter gösterge paneli anlamları trailler ne demek Citroen C4 Arıza Gösterge İşaretleri

Yorum yapın