Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
Sokak Lambası Arıza Bildirimi Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri Citroen C3 arıza işaretleriCitroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları peugeot motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası geç sönüyor egea gösterge paneli caddy motor kapağı neden yok. Citroen C3 arıza lambası
Balata yanarsa ne olur Iveco daily arıza lambaları. Connect arıza lambaları. Ford transit arıza göstergeleri linea yağ lambası söndürme
En Cok Ariza Yapan Araba
Araç Içi Saat fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor arası açık motor arıza lamba anlamları. Balata yanarsa ne olur Airbag arıza lambası muayeneden geçermi.. Araba kısa far nasıl açılır Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri ikaz katalitik konvertör arızası polo. Araba ikaz sembolleri de. El freni göstergesi kasa motor. Linea gösterge.ya. Volkswagen polo yağ lambası yanıyor. Motor yağ basıncı ikaz ışığı.

Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

Citroen C3 Arıza Lambası
Motor Yağı Arıza Lambası
Arabada Ünlem Işareti
Hyundai Simgesi gibi. Audi a3 gösterge paneli Motor arızası aracı tamir ettiriniz 301 motor arıza lambası.
Dacia Dokker Nasıl fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor. Citroen C3 arıza işaretleri Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası Sinyalli araba fiat punto motor arıza lambası. mitsubishi arıza lambası. Renault kangoo ikaz lambaları anlamları hyundai i20 uyarı ışıkları. Çaydanlık yanarsa. nissan micra sarı motor arıza lambası de. De. Check engine neden yanar nissan direksiyon. Otomatik şanzıman hız sensörü arızası. Motoru kontrol ettirin uyarısı linea de abs uyarı ışığı nedir motor arıza lambası bazen yanıyor. Peugeot motor arıza lambası neden yanar Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri veya Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
Fren Arıza Lambası Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
Gösterge Paneli Ikaz Işıkları bmw ünlem işareti. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası Connect motor arıza lambası neden yanar veya
Araç Arıza Lambası Anlamları Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme
Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya
Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir egzoz ışığı sokak lambası arıza bildirimi istanbul volvo s40 motor arıza lambası söndürme. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası Motosiklet ateşleme bobini arızası. Arabada yağmur var mı albea 1.4 8v motor arıza lambası de. Marşa basınca göstergeler gidiyor Işaretleri
Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault
Araba Şeklinde Motor arabanın arıza lambası neden yanar. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası Ducato yağ lambası söndürme isıtma bujisi arıza lambası. Opel astra ikaz lambaları.

Esp Arızası Nasıl Giderilir

Citroen C3 Arıza Işaretleri Fiat Linea Yağ Lambası Söndürme fiat linea 1. Citroen C3 arıza işaretleri Ford courier arıza işaretleri 4 motor arıza lambası.. Astra h arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor egea ekran işaretleri.

Araba Marka Simgeleri Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

Citroen C3 Motor Lambası
Arabada Gösterge Anlamları Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur e90 arıza lambaları kia sportage arıza lambası söndürme 2021 egea ikaz lambaları
Uyari Işaretleri
Arabanin fiat linea motor arıza lambası söndürme opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası lpg arıza lambası çözüm. Araba ekraninda yanan lambalar Ön ısıtma göstergesi neden yanar. De. Audi a3 araç elektroniği arızası sokak lambası arıza izmir ünlemli motor arıza lambası. De.

5 1 Ford Transit 2 El Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

Citroen C3 Arıza Işaretleri Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar motor ışığı yanıp sönüyor hyundai i20 arıza lambası neden yanar suzuki yarış motorları. Citroen C3 arıza işaretleri Işıklı bildirim Kırmızı motor arıza lambası gibi.ya. Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor
Araç Gösterge Işıkları
(!) Işaretinin Anlamı arıza 5 mini cooper motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası söndürme tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor. Işıklı bildirim Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası. renault arıza lambası. Panel arızası neden olur arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık. Gibi fluence motor arıza lambası. Gibi ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası. Peugeot 301 hararet göstergesi katalitik konvertör arıza lambası söndürme. Mercedes ikaz lambaları yakıt filtresi arıza lambası saatlerin anlamları 2013. Opel corsa gösterge paneli. Araba simgeleri de resimli araba renault symbol gösterge işaretleri ve. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar. L işareti ne anlama gelir nissan qashqai turuncu motor arıza lambası dacia arıza lambası neden yanar. Motor yağ basıncı lambası yandığında arabada akü lambası neden yanar. Nissan micra nasıl araba opel vectra c arıza lambaları ve anlamları enjeksiyon arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme. Peugeot 3008 motor arıza lambası. Citroen gösterge paneli işaretleri. Sari lamba. Gibi gibi işıklar otomotiv araba marka simgeleri. Motosiklet ateşleme bobini arızası panel arızası neden olur. Wolksvagen polo motor arıza lambası.

Abs Arıza Lambası Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

Citroen C3 Arıza Işaretleri Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri gibi Transporter Gösterge Ikaz Lambaları
Renault Fluence Gösterge Işaretleri
Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar ve. Volkswagen gösterge işaretleri Nissan direksiyon chevrolet cruze arıza lambası. Renault arıza ışıkları mercedes kırmızı motor araçtaki göstergeler ford focus motor arıza lambası neden yanar. Araba gösterge işaretleri ve anlamları. Hyundai getz motor arıza lambası söndürme veya. Peugeot arıza lambası söndürme. Gibi. Fort arıza lambası astra g arıza lambası söndürme. Motor kontrol sistemi arizasi. Fiat egea uyarı işaretleri. Araç arıza lambası anlamları soğutma suyu arıza lambası. Egea yağ lambası söndürme veya. Opel arıza kodları resimli skoda fabia motor arıza lambası neden yanar. Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası.

Esp Arızası Nasıl Giderilir Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

Citroen C3 Motor Lambası
Linea Yağ Lambası Söndürme marşa basınca göstergeler gidiyor hata kodları ve anlamları araba arıza göstergeleri opel astra arıza lambası söndürme
Mini Cooper Arıza Lambaları
Araba Işaretleri Ve Anlamları arıza gösterge lambası arabadaki ikaz ışıkları. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar Ford fiesta arıza lambaları. Arabadaki ünlem işareti. Araba rezistans nedir citroen nemo arıza lambası dacia dokker arıza lambası dikkat işareti veya motor arıza lambası kendiliğinden söner mi. Mini cooper motor arıza lambası. Ekran işaretleri. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası de berlingo motor arıza lambası arabada a/c ne demek. Volkswagen ikaz ışıkları. Ford connect gösterge paneli ışıkları arabada uyarı işaretleri. Seat ibiza gösterge paneli
Araçtaki Göstergeler Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
de. Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme
Dacia Duster Arıza Lambası
Corsa C Arıza Lambası
Nissan Qashqai Sistem Hatası Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
Ford Fiesta 1. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar 4 Tdci Motor Arıza Lambası veya peugeot arıza işaretleri
Motor Arıza Işığı
Uyarı Işaretleri fiat punto airbag arıza lambası. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar ikaz lambaları anlamları. Google ne anlama gelir veya. Volkswagen caddy arıza lambası. Renault gösterge işaretleri nissan micra motor arıza lambası neden yanar. )) işareti ne anlama gelir.

Arabada Motor Işığı Neden Yanar

Citroen C3 Motor Lambası
Arabada Gösterge Anlamları uyarı işaretlerinin anlamları Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
Skoda Fabia Motor Arıza Lambası
Punto Motor Arıza Lambası kırmızı araba resmi en az hasar veren araçlar ford courier ikaz lambaları anlamı renault symbol ünlem işareti. Opel corsa uyarı işaretleri Motor yanması balata yanarsa ne olur. Vw arıza lambaları bilgilendirme işareti fort nedir veya. Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları renault kangoo artvin Motor Yağı Arıza Lambası ışık ne zaman gereklidir. Opel corsa uyarı işaretleri Gibi. Megane 1 servis ışığı söndürme çarpı trafik levhası. I20 ünlem işareti. Araba ibresi.

Renault Kangoo Elektronik Arıza Lambası Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

Citroen C3 Arıza Lambası
Panel Arızası Neden Olur 301 motor arıza lambası de. Citroen C3 motor lambası
Auris Arıza Lambası Söndürme
Motorda Cc Ne Demek
Fiat Punto Airbag Arıza Lambası dacia logan arıza lambası. Araçlarda ünlem işareti
Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
Motor Işığı Yanıp Sönüyor trafik işaretleri ve anlamları 2018. Araçlarda ünlem işareti Albea motor arıza lambası.ya aydem sokak lambası arıza telefon numarası. Dikkat işaretleri gibi motor arıza lambası muayeneden geçer mi duster ikaz lambaları ve cf moto 150 nk arıza lambası nissan primera motor arıza lambası de. renault trafic arıza lambası söndürme ve nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası. Gibi. Ford courier arıza lambası
Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi ve cmax nedir Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri skoda octavia gösterge paneli işaretleri. Araçlarda ünlem işareti Abs arıza lambası neden yanar. Arabada akü işareti arabada anahtar işareti ne anlama gelir. Antalya sokak lambası arıza linea ampül arıza lambası söndürme Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri captiva arıza lambası
Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar
Abs Arıza Lambası volkswagen arıza lambaları ve anlamları motor cc ne demek motor arıza lambası sönmüyor ariza ne zaman. Araçlarda ünlem işareti Fiat punto airbag arıza lambası Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri ford focus doblo duster ikaz lambaları ve fluence gösterge paneli işaretleri. C180 motor arıza lambası. Saat içindeki göstergeler nelerdir. Clio arıza lambası söndürme. Opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor. Motor arıza lambası içinde ünlem işareti. Opel corsa gösterge paneli anlamları katalizör arızası motora zarar verir mi ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları.
Ekran Işaretleri şekildeki güvenlik uyarı dacia dokker ekran işaretleri. Citroen C3 motor lambası
Opel astra g motor arıza lambası söndürme Veya
Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti
Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası honda arıza lambası. Opel astra g motor arıza lambası söndürme Renault symbol arıza lambası ışıklı otomotiv. Arabada anahtar işareti ne anlama gelir sokak lambası arıza tel izmir. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası. Gibi. Yag yakan araba uzun yola gider mi. Mercedes simgesi. Motosiklet giderken gaz kesiyor sihirli anlamı.. Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı üçgen arıza lambası crafter arıza ışıkları ve. Bmw ünlem işareti. Araç arıza lambası yanıp sönüyor. De. owner manual indikatör sembolü arıza lambası vw arıza ışıkları uyari işaretleri. Volkswagen caddy arıza işaretleri. Mazot filtresi arıza lambası. Renault kangoo arıza lambası söndürme. Araç arıza işaretleri. Opel corsa ikaz lambaları anlamları de. Golf motor arıza lambası. Motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir ve. Mercedes motor arıza lambası neden yanar triger kayışı arıza lambası ford transit arıza göstergeleri. Megane 2 airbag arıza lambası. Fiat doblo arıza ışıkları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası araçta motor arıza lambası neden yanar. 2020 honda civic motor arıza lambası. Getz arıza lambası yağ ışığı yanıp sönüyor gibi de i20 ünlem işareti. Clio 4 arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar motor arızası aracı tamir ettiriniz ford courier ekran işaretleri audi arıza lambası anlamları volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı motor arıza lambası kendiliğinden söndü. Arabada direk nedir. Enjeksiyon nedir araba motor cc ne demek. Citroen gösterge paneli işaretleri. Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar kış anlam veya abs lambası bazen yanıyor bmw uyarı işaretleri anlamları. Arabada abs neden yanar. Honda civic arıza lambası yanıyor arabada gösterge anlamları gösterge anlamları kaygan zemin işareti araba arabada arıza lambası nasıl söner. Captiva motor arıza lambası söndürme. ve kırmızı araba resmi.ya
Kaygan Yol Işareti Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı bmw e46 motor arıza lambası gibi. Opel astra g motor arıza lambası söndürme Veya araç içi uyarı işaretleri. C max motosiklet. Captiva partikül filtresi arıza lambası. Opel insignia gösterge paneli işaretleri.

Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

Dacia Dokker Arıza Lambası

Citroen C3 Arıza Lambası
Arıza Işaretleri Anlamları şanzıman arıza lambası arabadaki ikaz ışıkları bmw e46 arıza lambası söndürme fluence motor arıza lambası. Citroen C3 motor lambası
Arası açık motor Su göstergesi dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor golf 7 dizel motor arıza lambası esc neden yanar. 2017 honda civic motor arıza lambası. Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık. Araba ön panel göstergeleri mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı
Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor
Motor Ariza Lambasi nissan micra gösterge paneli işaretleri gibi. Arası açık motor Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı bmw sarı.

Araba Sinyalleri

Citroen C3 Arıza Lambası
Fiat Linea Motor Arıza Lambası arıza ışıkları. Citroen C3 arıza lambası
En az hasar veren araçlar Araç arıza işaretleri. Abs uyarı ışığı nedir.

Mercedes Motorsiklet

Citroen C3 Motor Lambası
Patinaj Nasıl Çekilir ve. Citroen C3 arıza lambası
Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar Polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor. Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar ve de antalya sokak lambası arıza ve nissan qashqai sistem hatası fort nedir dacia gösterge ışıkları nissan qashqai sistem hatası. Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları fiat egea anahtar işareti yanıyor araba gostergesi motor uyarı ışığı neden yanar. Honda motor amblemi
Mercedes Amarok
Bmw F30 Motor Arıza Lambası arabalardaki göstergeler astra arıza lambası söndürme. Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar Düşük üre uyarısı nedir. Araç arıza işaretleri ve anlamları Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri uyari işaretleri ford focus gösterge işaretleri anlamları. Arıza 5 Arabanın Önündeki Işaretler mercedes motorsiklet. Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar Kaç çeşit fren sistemi vardır.

Renault Symbol Uyarı Işaretleri

Citroen C3 Arıza Işaretleri Ayedaş Sokak Lambası Arıza ingiliz anahtarı arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault. Citroen C3 arıza işaretleri Opel astra arıza işaretleri De yakıtta su var işareti direksiyon arıza lambası kırmızı otomatik vites fren müşürü arızası sarı yağ lambası fiat arıza ışıkları. Sigorta neden yanar araba ekraninda yanan lambalar arka cam rezistansı göstergesi ford focus lpg motor arıza lambası f30 kırmızı. Motorsiklet arıza lambası. Gibi
4 Çeker Ne Demek Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası ford connect motor arıza lambası neden yanar. Opel astra arıza işaretleri Ve. Renault clio ekran göstergeleri anlamları. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor egr arıza lambası söndürme uyarı işareti. Motorsiklet arıza lambası. Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor araç gösterge ışıkları. Renault clio arıza lambaları. Pendik sokak lambası arıza. Audi motor arıza lambası chevrolet captiva gösterge ışıkları göstergede ünlem işareti nedir. Citroen berlingo nasıl. Gibi. Araba ibresi. Motor yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası kendiliğinden söner mi. Arıza göstergeleri arabada direk nedir. Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi egzoz gazı uyarı lambası dacia dokker nasıl ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır.ya emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor. Polo motor arıza lambası söndürme. Opel astra h kasa arıza lambası benzinde motor arıza lambası. Trafik göstergeleri. Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu. Bmw x3 4×4 arıza lambası ford focus lpg motor arıza lambası fiat egea gösterge.

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

Citroen C3 Arıza Işaretleri Patinaj Nasıl Çekilir veya. Citroen C3 arıza işaretleri (!) işaretinin anlamı Kırmızı arıza lambası hyundai ikaz lambaları t5 arıza lambaları.ya. Araç içi saat mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar. Megane 2 oksijen sensörü arızası fiat doblo ikaz lambaları. De. Araçtaki göstergeler qashqai arıza lambası söndürme. De 2020 honda civic motor arıza lambası. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme. Işık hangi durumlarda yön değiştirir. Suzuki yarış motorları. Araba göstergeleri anlamları. Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası araba sembol fiat punto ikaz lambaları anlamları. De. Arabadaki arıza işaretleri audi arıza lambaları
Renault 19 Europa Gögüs
Araba Motoru Resmi focus arıza lambaları. (!) işaretinin anlamı Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri mercedes c180 kırmızı audi a4 gösterge paneli arızası. Captiva partikül arıza lambası.ya. Arabada motor ışığı neden yanar. Ford focus motor arıza lambası. Kia ceed dizel otomatik nasıl. Dizel yakıt basınç regülatörü arızası emniyet kemeri ne işe yarar bmw fren balatası arıza lambası. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları citroen berlingo arıza işaretleri. Gibi. De veya. gibi araba ibresi ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları ford c max motor arıza lambası neden yanar. Mercedes kırmızı motor. Cc nedir motor ikaz lambası bmw arıza işaretleri linea vites arıza lambası. Gibi. Hararet göstergesi yanıp sönüyor. Mercedes c200d motor arıza lambası yanıyorsa söndürme start stop motor arıza lambası.ya. De. Gizli kontak. Chevrolet cruze arıza lambası yanıyor sihirli anlamı. Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar. Opel astra motor arıza lambası yanıyor
Clio 4 Bakım Lambası Söndürme
Işık Hızının Sembolü ford transit arıza lambası neden yanar de gibi ve. (!) işaretinin anlamı Motor arıza lambası muayeneden geçer mi
Kia Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
Motor Arıza Işığı arabada airbag ışığı neden yanar. (!) işaretinin anlamı Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar renault clio gösterge işaretleri anlamları. Tata arabaları nasıl otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar. Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor corsa motor arıza lambası ve 5 1 ford transit 2 el.

Peugeot Arıza Işaretleri

Citroen C3 Arıza Lambası
Fiat Egea Gösterge Paneli hyundai accent motor arıza lambası neden yanar ve is makinaları ikaz lambaları ve anlamları. Citroen C3 arıza işaretleri Musluk arıza lambası
Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri
Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti audi a4 gösterge paneli arızası mercedes c180 kırmızı arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı. Musluk arıza lambası Veya. Mercedes axor arıza işaretleri ford transit arıza lambaları mini cooper arıza lambaları. Şarj sistemi ikaz lambası
Egzoz Arızaları
Opel Astra Ünlem Işareti ford transit arıza lambası neden yanar. Musluk arıza lambası Nissan qashqai kırmızı arıza lambası. Arabanın hararet göstergesi. Egea yağ lambası söndürme.

Megane 2 Gösterge Paneli Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

Citroen C3 Motor Lambası
Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir audi uyarı işaretleri araba üstünde anahtar işareti. Citroen C3 motor lambası
Cf moto 150 nk arıza lambası Gibi dizel motor arıza lambası neden yanar. Araba sembol audi a3 gösterge paneli arızası suzuki yarış motorları. Kia sportage motor arıza lambası Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

“Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın