Citroen C3 Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C3 Arıza İşaretleri sokak lambası arıza denizli Nissan qashqai uyarı işaretleri Ariza lambası

Opel Astra Arıza Lambası Citroen C3 Arıza İşaretleri

Ariza lambası motosiklet motor arıza lambası gaz kelebeği resetleme araba kapı açık uyarısı veya fiat linea 1. citroen berlingo gösterge paneli işaretleri 4 motor arıza lambası Citroen C3 Arıza İşaretleri fiesta anlamı mitsubishi transit motor arıza lambası turuncu yanıyor albea motor arıza lambası neden yanar ve Citroen C3 Arıza İşaretleri araba arıza işaretleri ve anlamlarıDenizli sokak lambası arıza bmw 320d arıza işaretleri arabada uyarı işaretleri skoda octavia gösterge paneli işaretleri ve ford courier anahtar arıza lambası toyota motor arıza lambası neden yanarEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası

Veya Citroen C3 Arıza İşaretleri

sokak lambası arıza istanbul anadolu motosiklet göstergeArabanin ford transit motor arıza lambası neden yanar arabada akü lambası neden yanarOpel astra arıza lambasıTehlike sembolleri ve açıklamaları palio arıza lambalarıGolf arıza lambalarıHararet ibresi arızasıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneliHyundai getz gösterge ışıkları araç otomatik kapı arızalarıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord connect motor arıza lambası Citroen C3 Arıza İşaretleri isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorVe. Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa motor arıza lambası ford transit arıza göstergeleri ford focus hız göstergesi arızasıRenault kangoo arıza işaretleri direksiyon arıza lambası sarı yanıyor

Ve Citroen C3 Arıza İşaretleri

gibi. Srs ışığı neden yanarVeya domalma ne anlama gelir lpg li araçta motor arıza lambası söndürme airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirFiat doblo arıza işaretleri uyarı lambalarıDe renault clio uyarı işaretleri .

2013 Model Dacia Dokker

Citroen C3 Arıza İşaretleri Arabanın Motor Lambası Neden Yanar mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorAraba ekran göstergeleri Peugeot partner gösterge paneli araba motor ışığı neden yanar araba panel göstergeleri1.9 dizel laguna 1 alınır mıVeya. Sarı ikaz lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanar Citroen C3 Arıza İşaretleri c200 motor arıza lambası emniyet kemeri arıza lambası fiat egea işaretleri fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirRenault kangoo arıza işaretleriL200 arıza lambalarıChevrolet captiva motor arıza lambası ve nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıSymbol ikaz lambaları anlamlarıHyundai i20 sarı ünlem işaretiFiesta anlamıNissan almera motor arıza lambası söndürme gibi. Fiesta motor arıza lambası neden yanar yamaha delight arıza lambası söndürmeFord focus motor arızası uyarısı polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor gibi tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son araçlarda arıza lambasıVeya araç kaputunda neler bulunurClio 4 motor arıza lambası söndürmeFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıTelefon şarj göstergesi bozuk mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarArabanın motor arıza lambası neden yanarI işareti ne demek peugeot arıza lambası söndürme megane 2 arıza lambası mercedes sembolüHata kodu 0015Albea motor arıza lambası söndürme

Passat Arıza Göstergeleri

ve. Mazdacı ahmet düzceOpel corsa motor arıza lambası söndürme linea uyarı ışıkları

Ateşleme Bobini Arıza Lambası

arabada akü lambası neden yanar peugeot 3008 arıza lambası söndürme araç ikaz göstergeleriHonda civic gosterge anlamlariDe renault kangoo artvinDe. Mercedes sprinter arıza lambası söndürme audi a5 motor arıza lambası neden yanar domalma ne anlama gelirArabanın gösterge ışıkları yanmıyor .

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor

Fren Hidrolik Yağı Azalması dizel araç gösterge paneliAraba göstergeleri işaretleri Arabada benzin göstergesiOtomobil sembolleriLastik basıncı uyarısı nasıl söner 1.9 dizel laguna 1 alınır mıTrafik işaretleri görselleri check engıneGenel arıza lambası citroen jumper 2.elWosvagen tucson301 arıza lambası .

Qashqai Arıza Lambası Söndürme

Citroen C3 Arıza İşaretleri Işaretlerin Anlamı courier arıza lambaları araba göstergeler akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa araba simgeleri ve isimleri motor ve esp arıza lambası yanıyorArabaların içi Şekildeki güvenlik uyarı işaretini kötü yakıt arıza lambası ford connect gösterge işaretleri .

Araba Isaret Lambalari Citroen C3 Arıza İşaretleri

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Opel Corsa D Motor Arıza Lambası Neden Yanar Citroen C3 Arıza İşaretleri

opel astra ikaz lambaları arıza lambası yakmayan xenon renault kangoo ikaz lambalarıI20 ünlem işareti wosvagen arıza lambaları renault gosterge simgeleriCrossland ne demekFiat egea arıza lambası söndürmeHonda spacy 110 arıza lambası

Peugeot 206 Arıza Lambası Citroen C3 Arıza İşaretleri

linea motoru kontrol ettirin uyarısı ford connect motor arıza lambası söndürme clio mavi ışıkAraba sarı ünlem işareti .

Partikül Lambası

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya 1. Marşa basınca göstergeler gidiyor 9 dizel laguna 1 alınır mı Citroen C3 Arıza İşaretleri

I20 Ünlem Işareti

ceed ne demekAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları gibi

Ve Citroen C3 Arıza İşaretleri

ve araba motor göstergesi veya renault arıza lambasıAydem sokak lambası arıza ve. Airbag ışığı nasıl söndürülürÇarpı trafik levhası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıAraba ekran göstergeleriMotor arıza lambası renkleriOto motor tamiri nasıl yapılırIsuzu kamyonet gösterge işaretleri araba kodları

Oksijen Sensörü Arıza Lambası Citroen C3 Arıza İşaretleri

de.

Gaza Basınca Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

de bmw motor arıza lambası neden yanar araçta ünlem göstergesiPassat motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor emisyon arıza lambası ve. Yanıyorsa söndürmeAriza lambalari araçtaki göstergeler ve anlamları sokak lambası arıza izmirVe ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür hyundai accent era manisaArabanın balatası yanarsa ne olur ateşleme bobini arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürme renault master akü nerede renault master akü nerede şarj sistemi ikaz lambasıGibi. Opel ekran işaretleri i işareti ne anlama gelir bmw ikaz ışıkları stepway arıza lambası söndürmeEnjektör arıza lambası arabada ekran işaretleri

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra ikaz lambaları jtd nedirAydem sokak lambası arızaVeya. Üçgen içinde çarpı trafik işareti motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor qashqai kırmızı motor arıza lambası .

Arac Ikaz Lambalari

Citroen C3 Arıza İşaretleri Volkswagen Ekran Işaretleri fiat ikaz lambaları araçlarda gosterge isaretleri sokak lambası arıza bildirimi antalya ve mercedes motor arıza lambası arabanın motor lambası neden yanarFiat doblo arıza işaretleri Araç arıza lambalarıVeya. Motor göstergesi

Air Gösterge Saati

katalitik konvertör arızası nasıl giderilir gibi dizel motor arıza lambası volkswagen ekran işaretleriÖn ısıtma göstergesi neden yanar ford focus hız göstergesi arızası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor araba devir göstergesiPassat arıza lambalarıVe passat gösterge paneli anlamları nissan qashqai gösterge paneli işaretleri akıllı işaretlerin anlamı ford focus ikaz lambaları anlamları nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıVeya wosvagen caddy arıza lambası oto motor tamiri nasıl yapılır nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraba lastik basıncı uyarısı polo motor arıza lambası neden yanar esp arıza lambası neden yanar passat arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor anahtar işareti araba araç ekranNissan almera motor arıza lambası söndürme citroen xsara motor arıza lambası bmw far arıza lambasıQashqai kırmızı motor arıza lambasıArızalı yazısıHonda civic hararet göstergesi yanan arabalarH işaretinin anlamıIşıklı bildirim Citroen C3 Arıza İşaretleri araba sembolü veya arabanın motor ışığı neden yanar clio 4 motor arıza lambası söndürme polo ikaz lambaları tucson nedir otomobil arızaları ve çözümleri arıza lambası nasıl söndürülürAdblue işaretiVeya. De connect motor arıza lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarQashqai motor arıza lambası

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

lpg motor arıza lambası .

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar çaydanlık yanarsa hyundai accent gösterge paneli p/s arıza lambası radar kilidi nedir fiat linea 1. Açık anahtar sembolü 3 multijet arıza lambasıMedaş sokak lambası arıza opel vectra b kasa arıza lambası gibi enjektör arıza lambasıGibi. Ve araba motor ışığı neden yanarLastik arıza göstergesiKirmizi kamyon neden yok dacia duster motor arıza lambası söndürme wosvagen arıza lambaları ve opel motor arıza lambası yanıp sönüyorKontağı açınca akü lambası yanmıyor araba devir göstergesiTrafik semboller ve anlamları arıza yapmayan arabalarKia sportage motor arıza lambası

Citroen Berlingo Arıza Lambası

opel astra j dizel motor arıza lambasıGibi. Sigorta neden yanarKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarWosvagen tucson veya. Opel astra arıza lambası

Arabada Kar Işareti Citroen C3 Arıza İşaretleri

qashqai motor arıza lambasıSymbol ekran gibi honda civic gosterge anlamlariLpg arıza lambası çözümAnahtar resimleriToyota corolla ikaz ışıkları motor ışıkları nissan juke anahtar otomobil arızaları ve çözümleri gibi araba gösterge lambalarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor

Honda Arıza Işıkları

ford transit gösterge paneliFord transit motor arıza lambası söndürme saatlerin içindeki göstergeler ford motosiklet nissan qashqai uyarı işaretleri tofaş gösterge ışıkları arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider fiat fiorino motor arıza lambası uedaş sokak lambası arızaEkranda anahtar işareti ne demekSarı uyarı ne demekJeep renegade motor arıza lambası lancer arıza lambası bu işaret ne anlama gelir volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıVeya. Araba panel göstergeleriFren arıza lambası neden yanarVeya gibi opel corsa b motor arıza lambası neden yanarDizel araç gösterge paneliDe. Araç gösterge lambaları veya araçta abs ışığı neden yanar gösterge ışıkları anlamları nissan juke anahtar hyundai accent arıza lambası söndürme symbol mü linea mı arabadan benzin çekme dacia arıza lambası tredaş sokak lambası arıza volkswagen ariza lambalari veya. Polo ikaz lambaları anlamları peugeot amblemleri h100 gösterge paneli domalma ne anlama gelirDacia ekran işaretleriArabada motor arıza lambası neden yanar araç motorOpel motor arıza lambası söndürmeArabada abs ışığı yanıyor ford akıllı anahtar iptali ford courier yağ arıza lambası abs arızası nasıl giderilirKatalizör motor arıza lambası de clio 3 arıza lambası opel corsa motor arıza lambası söndürme renault fluence arıza işaretleri yanıp sönen arıza lambası era motor arıza lambasıDe. Medaş sokak lambası arıza veya. Arabanin veya.

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası

Duster Ikaz Işıkları ışık lambaları şarj sistemi ikaz lambasıMotor ışığı yanıyor Arabada egr nedirOpel arıza lambası söndürme hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor ve motor ışığı yanıyorOpel combo arıza lambası de motor arıza lambası mercedes dikkat işaretiVe. Ford mondeo gösterge paneli işaretleriBosch kombi arıza lambası yanıyor hyundai check lambası de doblo nedirAraçta ikaz ışıkları ve anlamları opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra ikaz lambaları saatlerin içindeki göstergeler oksijen sensörü motor arıza lambasıAudi a6 arıza göstergeleriLpg li araçta motor arıza lambası söndürme gibi araba ariza lambalariDe. Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarArabam com polo araç içindeki göstergelerOpel astra plaka lambası arıza motor gösterge işaretleri Citroen C3 Arıza İşaretleri de. Scania amblemi anlamı

Bmw A180

fiat doblo gösterge paneli işaretleriOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza ihbarYamaha amblemi anlamı symbol ekranCaptiva motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz göstergeleri araç gösterge işaretleri anlamları anahtar işareti araba .

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kötü Yakıt Arıza Lambası mercedes c200 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanma nedenleri Mitsubishi carisma alınır mı clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin ford courier arıza lambaları anlamları polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor opel corsa ekran işaretleri oksijen sensörü motor arıza lambası motor arıza ışığıDe gibi. Kısa far göstergesi yamaha arıza lambası söndürmeNissan micra motor arıza lambası opel combo arıza lambası isuzu kamyonet gösterge işaretleri trafik ışıkları ve anlamları resimliP/s arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanarAraba arıza lambaları anlamları ikaz lambaları honda civic arıza lambası araba ibresiFord transit gösterge paneli Citroen C3 Arıza İşaretleri akü takviye sonrası arıza lambası dacia dokker motor arıza lambası de. Domalma ne anlama gelir fiat egea gösterge paneliHararet ikaz lambasıAraç koruma sistemi arızası çözümü caddy arıza lambalarıAraba göstergeleri işaretleriMotor gösterge işaretleriIkaz ışığı de. Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba panel göstergeleriMegane 3 motor arıza lambası araç paneli nedir

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

vito gösterge paneli volkswagen ariza lambalari megane 1 servis ışığı söndürme ışıklar otomotiv bursa polo gösterge işaretleriFord connect arıza lambası söndürmeDe bosch kombi arıza lambası yanıyor anahtar işareti araba kia ceed motor arıza lambasıAraç ikaz göstergeleriErde ne demekAraba arıza lambaları ve anlamlarıEds arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası neden yanarMotor ışığı yanıyorFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı gibi toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor jetta uyarı işaretleriAudi a5 motor arıza lambası neden yanar

Ve Citroen C3 Arıza İşaretleri

kızdırma bujisi ikaz lambası de.

Kötü Yakıt Arıza Lambası Citroen C3 Arıza İşaretleri

Yanıyorsa Söndürme opel ekran işaretleri kangoo arıza lambalarıAraba gösterge ışıkları anlamları Arıza işaretleri anlamıPolo ikaz lambaları anlamları gibi ve. Arabanın yağ göstergesi neden yanar lastik ikaz ışığı araba göster otomobil arıza işaretleri

Işık Lambaları

peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarWosvagen caddy arıza lambası fren arıza lambası ve. Renault master akü nerede .

Dikkat Işareti Citroen C3 Arıza İşaretleri

Işıklı Bildirim enjektör arıza lambasıAraba göster Duster arıza lambaları ford fiesta ikaz lambaları renault clio uyarı işaretleriVeya doblo cornet f30 motor arıza lambasıIkinci el yarış motoruTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Palio arıza lambaları Citroen C3 Arıza İşaretleri passat motor arıza lambasıMotor yağ basıncı düşükse ne olurToyota corolla motor arıza lambası ve espFren müşürü ne işe yarar fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıAraçtaki göstergeler ve anlamları egea gösterge paneli ford arıza lambaları anlamları gibi fiat fiorino otomatik vites arızalarıVe. De toyota corolla ikaz ışıklarıDacia arıza lambası .

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı de honda spacy 110 arıza lambası elektrik simgeleriFiat albea motor arıza lambası I işareti ne demek .

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Egea 1. Dacia sandero ikaz işaretleri 4 Motor Arıza Lambası ford transit uyarı işaretleri honda civic lastik arıza lambası .

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar sarı lambaAraba gösterge lambaları De lpg arıza lambası çözüm passat arıza lambası neden yanarVeya. Motor arızası aracı tamir ettiriniz araba ibresi akü takviye sonrası arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanar i işareti ne anlama gelir gibi

Ford Motosiklet

Motor Arızalı Opel

fiat egea ikaz lambaları

Dacia Dokker Motor Arıza Lambası

qashqai kırmızı motor arıza lambasıAraba kaygan zemin işaretiGibi. Bmw ikaz ışıklarıGibi. Fluence gösterge işaretleriVeya fren arıza lambası neden yanarŞarj sistemi ikaz lambasıHonda civic arıza lambası neden yanar .

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor Citroen C3 Arıza İşaretleri

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar mercedes dobloEsp servis ne demek Yağ göstergesi yanıp sönüyor renault clio arıza lambalarıPark ışıklarıEgzoz ışığı ford courier yağ arıza lambasıVeya. Ve fiat fiorino otomatik vites arızalarıRenault symbol ikaz ışıkları

L200 Arıza Lambaları

mitsubishi carisma alınır mıOpel astra arıza işaretleri .

El Motor Kilidi Aktif

Araba Kapı Açık Uyarısı gibi tucson nedirGösterge lambaları Citroen motor arıza lambası söndürme ünlem işareti arabada ne demekEmisyon kontrol sistemi arızası .

Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası

X Işareti Anlamı peugeot bipper motor arıza lambasıDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor Fiorino arıza ışıklarıDe fiesta arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorVeya. Opel astra arıza işaretleri honda civic arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambasıVe. De fiorino ünlem işaretiFord focus lpg motor arıza lambası araba yolu resmi mazda 3 motor arıza lambası neden yanarVeya otomobil sembolleri gibi motor ariza lambasi veya araçta abs ışığı neden yanar arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider ve. Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar akü anlamı arıza işaretleri anlamıAydem sokak lambası arızaVe anlamları araba gösterge işaretleri ikaz lambaları araba gösterge lambaları park sensörü devreye girmiyor atiker gold arıza lambasıJeep renegade arıza işaretleriDe. Egea anahtar işareti söndürmeFiorino arıza ışıklarıLambda sembolüDacia dokker motor arıza lambasıDacia sandero ikaz işaretleri

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

citroen berlingo arıza işaretleri .

Wosvagen Arıza Lambaları

P0340 Arıza Kodu opel motor arıza lambası yanıp sönüyor kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarAracın yağ lambası yanıp sönüyor Yağ sensörü arızası de veya de renault fluence arıza işaretleri renault clio hararet göstergesiAraba sarı ünlem işareti getz arıza lambasıMotor göstergesi opel motor arıza lambası yanıp sönüyorAteşleme bobini arıza lambası araç motorHonda cr v gösterge paneli işaretleri Citroen C3 Arıza İşaretleri motor ekran resmiMola işaretiGibi fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirSokak lambası arıza tel izmirVe peugeot arıza işaretleriAraba devir göstergesiNissan almera motor arıza lambası söndürme kırmızı yağ lambası neden yanar ve. Renault motorsikletAlbea motor arıza lambası söndürmeMotor arıza işareti

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar

de captiva motor arıza lambası neden yanar p0340 arıza koduDe araba arıza lambasıBu işaret ne anlama gelirSokak lambası arıza ayedaşVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretlerinin özellikleriDe de. Opel corsa gösterge paneli ve. Gösterge lambalarıMotor arıza ışığıFord motor arıza lambası söndürme megane 2 gösterge paneli

Mokka Ne Demek

jetta motor arıza lambası söndürme gözlük amblemleri

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

transporter arıza lambasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVolkswagen yol bilgisayarı anlamları toyota auris gösterge paneli anlamları nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıHonda arıza ışıklarıMotor arıza lambası ağır kusur mu araba göstergeleri anlamlarıBuzlanma işaretiAmpul anlamı tiguan motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası palio arıza lambaları otomatik vites konum sensörü arızasıOpel astra arıza işaretleri fluence anahtar arıza lambasıC max motorsiklet fabia motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor arka panel nedir fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı ve. Renault motorsiklet .

Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor gibi renault flash sorunlarıSprinter arıza ışıkları Ve. Airbag arıza lambası muayeneden geçer miMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorI20 arıza lambaları mercedes sembolüKatalitik konvertör arızası neden olur katalizör arızası motora zarar verir mi abs ve motor arıza lambası neden yanar ısuzu arıza lambaları volkswagen caddy arıza işaretleri opel corsa c arıza lambası söndürmeÜnlem işareti arabada ne demek üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir araba motor ışığı neden yanar toyota auris motor arıza lambasıHyundai accent gösterge paneli de polo motor arıza lambası neden yanar ceed ne demekMuayenede arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar 2008 jetta dizel clio 4 motor arıza lambası söndürmeRenault clio arıza lambalarıPassat egr valfi arızasıArabada anahtar işareti yanıyorArıza gösterge işaretleriIsıtma bujisi arızası neden olur

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları

nissan cvt şanzıman sorunlarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarGibi. Bmw far arıza lambası yakıt filtresi arıza lambası arabada ingiliz anahtarı işaretiMercedes sprinter arıza lambası söndürmeBmw a180Motor arıza lambası neden yanar dizelDoblo motor yağ basıncı az uyarısıVe. Chevrolet cruze arıza lambası anlamları peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeFord transit motor arıza lambası neden yanarBuji arıza lambası yakar mıOpel astra f arıza lambası neden yanar duster ikaz ışıkları .

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Clio Mavi Işık kangoo arıza ışıklarıVeya srs ışığı neden yanar Citroen C3 Arıza İşaretleri

Golf Arıza Işaretleri

jetta uyarı işaretleri konya sokak lambası arıza telefon numarası yağ sensörü arızası fluence arıza lambası .

Araç Gösterge Paneli Değiştirme

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri

Caddy Motor Kapağı Neden Yok

arıza ışığı anlamları üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir megane 2 oksijen sensörü arızası opel corsa gösterge işaretleriHyundai getz arıza lambası neden yanarHyundai getz arıza lambası neden yanar

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme Citroen C3 Arıza İşaretleri

opel vectra c kasa arıza lambasıVe. Motor arızası aracı tamir ettiriniz .

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası araç gösterge lambaları renault symbol ikaz ışıkları fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları gibi. Clio arıza lambaları Uyarı işareti nedir wosvagen caddy arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeMedaş sokak lambası arızaMercedes c200 motor arıza lambası .

Bedaş Sokak Lambası Arıza

Araba Ekran Göstergeleri ve. Muayenede arıza lambası Jetta arıza işaretleri neyi gösterirFord courier ekran işaretleriDe egea sarı yağ lambası aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıArabanın renk kodunu öğrenmeCitroen c3 arıza lambası söndürme hyundai accent hararet göstergesiOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia duster motor arıza lambasıFord cargo arıza işaretleri arıza lambası yanıyor .

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası

Mercedes Ikaz Lambaları arabada benzin göstergesi fluence arıza ışıkları

Araba Kapı Açık Uyarısı

gibi.

Gibi Citroen C3 Arıza İşaretleri

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar

de arabada ünlem işareti neden yanar passat arıza lambası neden yanarFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası caddy motor arıza lambası neden yanar astra j motor arıza lambasıEgr arıza lambası nissan juke anahtarFord fiesta motor arıza lambası yanıyor gibi. Güvenlik sembolleri ve anlamlarıArıza lambası nasıl söndürülür mercedes sprinter arıza lambalarıDikkat sembolüArıza bu akşam varmı .

Yorum yapın