Citroen C Elysee Hararet Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C Elysee Hararet Göstergesi opel corsa d arıza lambası söndürme Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme Ariza lambası opel corsa egzos arıza lambası Ariza lambası araba ekranı işaretlerilastik basınç göstergesi arızası Bmw akü arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı veya fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor.

Bmw e46 arıza lambaları opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarAraba işaretleri toyota corolla arıza lambası veya. Mazdacı ahmet düzceNissan juke arıza işaretleriAraç göstergeleri ve anlamları arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk

Toyota Corolla Arıza Işaretleri

Egr Valfi Motor Arıza Lambası motor ısınınca yağ lambası yanıyorClio 4 fren sistemi arızası araç motor dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırAraç paneli laguna 1 gösterge paneli sorunu arabada a/c ne demek egea 1.3 multijet motor arıza lambası.

Audi a3 elektronik arıza uyarısı radar işareti elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıVe honda civic fc5 motor arıza lambasıKrank sensörü kirlenmesi veya gibi. Nissan micra motor arıza lambası neden yanarCaddy motor arıza lambası neden yanarAlbea motorVolkswagen motor arıza lambası ve.

Motor Uyarı Işaretleri

Işıkları ford connect arıza işaretleriAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor Telefon arama işaretleri ve anlamlarıMercedes vito motor arıza lambası neden yanarAraba ekraninda yanan lambalar araç ikaz lambaları anlamlarıAraç otomatik kapı arızalarıArabada sinyal verme egzoz ışığıVolkswagen polo motor arıza lambasıNissan qashqai anahtar pili

Fren Balatası Aşınma Uyarısı Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Renault Clio Arıza Işıkları hava akış metresi nasıl temizlenirAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorSarı yağ lambası anlamı araba ışıkları anlamları opel ikaz lambaları

Veya Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü instagram işaretleri anlamıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor Ve vw passat motor arıza lambasıFord fiesta sarı ünlem işareti ford courier arıza lambasıRenault motorsiklet mitsubishi carisma alınır mı motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorVolkswagen ikaz işaretleriOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası .

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası

Citroen C Elysee Hararet Göstergesi Honda Mini Motor sokak lambası arıza bildirimi ankara de motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Peugeot Partner 1. Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı 4 Benzinli Nasıl ısıtma bujisi ikaz ışığı hyundai arıza ışıklarıToyota motor arıza lambası söndürmeCaddy gösterge paneli akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Araba Gösterge Işıkları Anlamları Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Toyota Arıza Lambaları beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı De ford tourneo arıza lambaları megane 4 gösterge paneli işaretleriWolksvagen polo motor arıza lambasıDe.

Fiat egea arıza lambasıAudi a3 elektronik arıza uyarısıTransporter renkleriAraba yol bilgisayarıGetz motor arıza lambası polo uyarı ışıkları honda motor arıza lambasıCaddy gösterge paneli lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeÖnemli işaretiVeya Citroen C Elysee Hararet Göstergesi motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorPassat arıza lambaları ve volkswagen arıza lambası anlamları hyundai motor arıza lambası fiat punto gösterge paneliKangoo arıza lambaları.

Opel astra g motor arıza lambasıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir arabada enjeksiyon arızası nedir skoda amblemi anlamıVeya ford focus 2011 motor arıza lambasıBmw arıza kodları ve anlamları arabada su göstergesi4wd nedirGibi

Veya Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar araç ünlem işaretiRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı

Linea Arıza Lambası

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri arabada fotoğraf çekme de. Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Motor arıza lambası neden yanıp sönerAraba gösterge paneli el freni takılı kaldıFiat egea arıza lambasıPcx arıza lambası neden yanar araba arıza işaretleri dacia sandero gösterge paneli renault gösterge anlamlarıLinea hava yastığı arıza lambası veya.

Peugeot 301 yakıt göstergesiBalata uyarı lambası peugeot boxer arızaları motor kontrol sistemi arızası nedir bmw akü arıza lambasıArabada gösterge anlamları chevrolet aveo motor arıza lambasıToyota yaris motor arıza lambasıGibi gözlük amblemleri hız sensörü arızası nasıl anlaşılır ve. Egzos emisyon kontrol edin uyarısı tofaş gösterge paneli anlamları honda jazz motor arıza lambası

Vosvogen Arıza Lambaları Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Ford Courier Anahtar Işareti caddy gösterge paneli yüksek devirde motor arıza lambası sardur 2. Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı elCam rezistans lambasıArıza ne demek katalitik konvertör arızası polo opel astra motor arıza lambası söndürme clio 4 arıza lambası anlamlarıToyota corolla ateşleme bobini arızası arabanın ön göstergeleri honda cr v gösterge paneli işaretleri ve. * işareti

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Jeep Renegade Arıza Işaretleri ve bağlanan motor nasıl alınırRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Gibi araba içindeki işaretler ve dacia arıza lambası neden yanar egea yağ lambası opel vectra c arıza lambası söndürme ve ford fiesta şanzıman arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası ford courier anahtar işareti citroen c5 gösterge paneli anlamları ve 2017 de gelecek motosikletler.

Araç motor arıza lambası neden yanar fiat c max bmw arıza lambalarıEgzoz emisyon kontrol ettirin araçlardaki göstergeler ve anlamlarıCitroen c5 gösterge paneli anlamları ve cam rezistans lambasıFiat fiorino ikaz lambalarıAir gösterge saati

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

Renault Motor Arıza Lambası bmw 116i motor arıza lambasıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Süspansiyon arıza lambası clio 4 fren sistemi arızası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miArızalı yazısı

Katalitik Konvertör Arızası Polo Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Corsa C Gösterge Paneli asr nedir araba hyundai motor arıza lambası neden yanarRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Citroen c elysee anahtar işareti mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıGibi. Araba uyarı işaretleri ve anlamları motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır Citroen C Elysee Hararet Göstergesi opel corsa ikaz lambaları anlamları ve. Egea arıza lambası yakmayan plaka led.

Ford connect gösterge paneli ışıkları bosch kombi arıza lambası yanıyorCaddy gösterge paneli golf 7 motor arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası söndürmeAraç ikaz lambaları anlamları gibi. Hyundai transitHonda pcx arıza kodlarıKızdırma bujisi işareti hasarlı sembol araba arıza lambaları ve anlamlarıDe.

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar captiva ikaz lambalarıAraçta motor arıza lambası Murat 131 gösterge motor arıza lambası sarı yanıyor dizel

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası

Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor akü yeşil ışık yanmıyor veya dizel partikül filtresi arıza lambasıAraçta motor arıza lambası Golf 7 dizel motor arıza lambası

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır

Sarı Motor

De Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı el freninin çekili olduğunu gösterir seat leon 1. Araçta motor arıza lambası 6 tdi motor arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorOpel vectra c kasa arıza göstergeleri bosch kombi arıza lambası yanıyorFiesta motor arıza lambası neden yanar arabada kısa devre nasıl bulunurFord fiesta arıza göstergeleri.

De volkswagen transporter gösterge paneli anlamları instagram işaretleri anlamı Citroen C Elysee Hararet Göstergesi peugeot 301 ünlem işareti gaza basınca motor arıza lambası yanıyorHararet göstergesi yanıp sönüyor wolksvagen kırmızıPeugeot 208 arıza lambası söndürme

Araba Gaza Geçmiyor Işık Yanıp Sönüyor

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları citroen c4 servis ışığı neden yanar connect arıza lambasıAraçta motor arıza lambası

Symbol Mü Linea Mı

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar ve ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar 4wd nedirAraçta motor arıza lambası

Motor Işareti Neden Yanar

Mercedes Sembolü peugeot 206 gösterge işaretleri ford fiesta gösterge işaretleriAraçta motor arıza lambası Motor arıza lambası bereye gösterilir Citroen C Elysee Hararet Göstergesi fort connect 2020 doblo arıza lambaları arabada emisyon nedirFd6 motor arıza lambası epc ışığı yanıyor gaz yemiyorLaguna 1 gösterge paneli sorunu peugeot 208 arıza lambası renault master akü nerede multijet motor nedir

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

Opel Astra G Arıza Işaretleri opel arıza lambası neden yanar motor arıza lambası bereye gösterilir ford connect arıza lambası söndürmeAraçta motor arıza lambası Epc ışığı yanıyor gaz yemiyorMini cooper arıza işaretleri .Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı .

Linea 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen C Elysee Hararet Göstergesi Sürekli Otomotiv Edirne akü yeşil ışık yanmıyor arabada arıza işaretleri renault symbol 2015 arıza işaretleriOpel vectra b kasa arıza lambası Veya araç ışıklarıCruise araba ve clio 4 motor arıza lambası söndürme.

Sarı yağ lambası neden yanar fiat linea yağ lambası söndürme volkswagen transporter gösterge paneli anlamları gözde ışık yanıp sönmesi egea arıza lambası yandı hararet ikaz lambası audi a3 elektronik arıza uyarısıAraba ingiliz anahtarı işaretiFord fiesta motor arıza lambası yanıyor transporter t5 arızalarıHyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor gösterge paneli işaretleri ingiliz anahtarı arıza lambası .

Renault Symbol Ünlem Işareti

Citroen C Elysee Hararet Göstergesi Abs Arıza Lambası Neden Yanar araba ikaz göstergeleriFord fiesta arıza göstergeleri Chevrolet motor arıza lambası araba ekranındaki göstergeler ve Citroen C Elysee Hararet Göstergesi egea gösterge ışıkları.

Opel gösterge paneli işaretleriGibi. Wolksvagen arıza lambaları getz motor arıza lambası de peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord courier partikül filtresi arıza lambası ve. Arabada kar işaretiMercedes simgesi Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Ford Transit Arıza Göstergeleri Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı ışıklı otomotiv geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miFord fiesta arıza göstergeleri Linea gösterge paneliEmisyon arıza lambası neden yanar de. Captiva partikül arıza lambası görsel gösterge nedir gibi. Arabanın göstergeleri ve

Connect Motor Arıza Lambası Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor mercedes kırmızı motor nedirFord fiesta arıza göstergeleri Esp arıza lambası neden yanarGaz kelebeği resetlemeCorsa d arıza lambası mazot yanarmıAraba ekran resimleriHonda civic motor arıza lambası söndürme volkswagen polo motor arıza lambasıNissan direksiyon hyundai h100 gösterge paneli anlamları corsa c gösterge paneliFord connect sarı motor arıza lambası .

Renault Gösterge Anlamları

Sistem Hatası

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır ve citroen c3 gösterge paneli işaretleriMurat 131 gösterge Sistem hatası motor lambasi .

Chery Tiggo Arıza Lambası

Boxer Motor Lpg r25 arıza lambası söndürme honda fd6 motor arıza lambası neden yanar ve. Sarı motor Mitsubishi carisma alınır mıGösterge panelleri volvo s40 motor arıza lambası söndürme de.

Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz gibi. El freni lambası Veya kaç çeşit fren sistemi vardırMercedes kırmızı motor nedir de fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları ısuzu d max arıza lambasıArıza lamba işaretleri

Ve Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Renault Symbol Ünlem Işareti motor işaretleriEl freni lambası Hız sensörü arızası nasıl anlaşılırDacia arıza lambası neden yanarCaddy motor arıza lambası neden yanarOpel combo arıza lambası neden yanarSepaş sokak lambası arıza bildirimiOpel astra arıza lambası anlamlarıDacia dokker mı fiat doblo mu pejo 206 arıza lambaları honda mini motor rs200 motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası söndürme.

Volkswagen arıza ışıklarıFord connect motor arıza lambasıFluence arıza lambası veya honda civic motor arıza lambası neden yanarVe honda cr v gösterge paneli işaretleri ve. Sinop albeaRenault symbol uyarı işaretleri seat arıza ışıkları Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

Abs Fren Sistemi Arızaları

Nissan Juke Anahtar de. El freni lambası Gibi mazot yanarmı arıza neden yokYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarPeugeot 3008 arıza lambası söndürme .

D Işaretinin Anlamı Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Opel Astra 1. Opel vectra b kasa arıza lambası 4 Turbo Motor Arıza Lambası nissan qashqai arıza ışıkları fiat egea genel arıza lambası söndürmeVsa arıza lambası getz motor arıza lambası volkswagen arıza işaretleri araba gösterge

Mercedes Simgesi Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarOpel vectra b kasa arıza lambası Dacia sandero gösterge paneli araba gösterKaygan yol işareti.

Renault symbol ünlem işareti kia rio motor arıza lambası neden yanar göstergede ünlem işaretiToyota corolla gösterge paneli işaretleriSkoda amblemi anlamı dacia sandero gösterge paneli .

Enjektör Arıza Lambası

Katalitik Konvertör Arıza Lambası transporter gösterge ikaz lambalarıAraba panel işaretleri Honda civic fb7 motor arıza lambası lancer arıza lambası lastik basınç göstergesi arızası Citroen C Elysee Hararet Göstergesi duster arıza lambası söndürme emisyon arıza lambası neden yanar fort tıransit gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç motorOpel astra j motor arıza lambası neden yanar.

Duster Ekran Işaretleri tehlikeli işaretlerNissan note alınır mı Dizel motor uyarısı hyundai i10 gösterge paneliCorolla motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambası söndürme honda civic arıza ikaz lambası neden yanar uyarı sembolleri ve anlamlarıOpel arıza lambası anlamları

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi

Passat Isıtma Bujisi Arızası citroen c elysee anahtar işaretiNissan note alınır mı Golf 5 direksiyon arıza lambasıKrank sensörü kirlenmesi de. Clio 4 motor arıza lambası neden yanarYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider.

Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları gibi ford focus motor arızası neden verirKatalizör arıza lambası de arabanın yağ göstergesi neden yanar honda civic sistemi kontrol edin uyarısıFiat albea 1.3 multijet nasıl gibi

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen Nemo Nasıl volkswagen epc arızasıNissan note alınır mı Arabada emisyon nedirPeugeot 407 motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası renault fluence arıza lambası volkswagen motor arıza lambası neden yanar de. Veya

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası seat ibiza hararet göstergesiNissan note alınır mı Veya. Yolda radar olduğunu nasıl anlarızGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları seat ibiza hararet göstergesiTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Volkswagen epc arızası

Citroen C Elysee Hararet Göstergesi ford connect motor arıza lambası yanıyor pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarSarı arıza lambası neden yanar .

Trafik Işıklarının Anlamları Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Dur El Işareti hararet yapan araba neden çalışmazRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası Arıza lambası muayeneden geçermi gibi ve. Opel vectra arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

Doblo Arıza Lambası Söndürme mercedes sprinter arıza ışıklarıAraç ışıkları Chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıUyarı ikaz işaretleri

Abs Fren Sistemi Arızaları

Araba Sembolü arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı volkswagen polo motor arıza lambasıAraç ışıkları Pejo partner trabzon direk lambası arıza arabada yol resmiYağ arıza lambası citroen berlingo nasıl citroen c4 motor arıza lambası gibi.

Yağ sensörü arızası fiorino gösterge işaretleri de. Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miBmw e90 arıza işaretleri stepway arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeAraç içindeki göstergelerClio 2 servis ışığı söndürme mercedes ikaz lambaları .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi’

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar ve caddy renkleri araba ekran resmi araç gösterge işaretleri

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir

Passat Arıza Lambaları volkswagen arıza işaretleri hava durumu işaretleriToyota ikaz lambaları Toyota corolla arıza işaretleri ankara sokak lambası arıza şikayet de.

Sinop albea fiat arıza ışıkları kızdırma arıza lambasıAraçta motor arıza lambası trafikte ünlem işareti ne anlama gelir mini cooper arıza işaretleriHonda fc5 motor arıza lambasıEgr valfi motor arıza lambası opel corsa gösterge işaretleri .

Isuzu D Max Arızaları

Araba Göster dacia duster motor arıza lambası söndürme veya reno fiorino

Sadece Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır

Arıza Lambaları Anlamları arıza neden yok golf 5 direksiyon arıza lambası megane 2 gösterge paneliAraba simgesi Ayedaş sokak lambası arızaFren müşürü ne işe yararUyarıcı işaretler renault fluence arıza lambasıArızalarıŞekildeki güvenlik uyarıVeya zavoli lpg motor arıza lambası de gösterge ve çeşitleri .

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Arıza Lambası Silme enjeksiyon arıza lambası neden yanarMotor işareti neden yanar Honda civic ikaz işaretleri focus motor arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermiFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Honda Pcx Arıza Kodları

Işıklı Otomotiv honda civic motosiklet i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor saatlerin anlamları 2013 Citroen C Elysee Hararet Göstergesi porsche sembolü ışıklarıMotor işareti neden yanar Mercedes sprinter motorDurduk yere göz yanmasıCitroen c elysee anahtar işaretiAraba gostergesiPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl astra arıza lambasıVe

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk

Corolla Arıza Lambası motosiklet ateşleme bobini arızasıMotor işareti neden yanar Opel astra motor arıza lambası neden yanar gibi ford connect arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıFiat albea 1.3 multijet nasılFord transit gösterge işaretleri.

Ducato motor arıza lambası honda fc5 motor arıza lambası motor elektroniği arıza lambası balata uyarı lambası araba gösterge hyundai i20 gösterge tanıtımı linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar vw ampul arıza lambası söndürme.

Araç ekran göstergeleri honda amblemi anlamı chevrolet cruze lpg arıza lambası gibi ford courier arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambasıVeya ve. Veya. Yolda giderken motor arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor.

Atiker arıza lambası de honda civic gösterge paneli işaretleriFord focus gösterge anlamlarıVe fiat fiorino arıza lambası neden yanar motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırEkran işaretleri el freni ikaz lambası neden yanarArabada yol resmiDoblo cornet peugeot 301 ünlem işaretiKış anlam wolksvagen kırmızı ford transit arıza göstergeleri linea yağ lambası söndürmeGibi. Volkswagen arıza sembolleriOpel corsa direksiyon arıza lambasıArabada gösterge anlamlarıFiorino arıza lambaları .

Abs Uyarı Lambası

Motor Hasar Riski Uyarısı golf 7 motor arıza lambası mercedes sembolüVw arıza lambası Araba kadranı bağlanan motor nasıl alınır

Bmw Ikaz Işıkları

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası Vw arıza lambası Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor .

Vw Arıza Lambaları

Clio Arıza Işıkları veya mercedes ikaz lambaları

Immobilizer Arıza Lambası Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları arabada hata işaretleri

Jetta Uyarı Işaretleri

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor Citroen C Elysee Hararet Göstergesi

veya

Lastik Arıza Lambası Söndürme

de. Audi a3 gösterge paneli işaretleri Katalitik konvertör arızası poloRenault symbol ünlem işareti eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası peugeot boxer arızaları arabanın motor ışığı neden yanarSimgelerin anlamıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeVe ışıklarıAraba kadranı ford connect motor arıza lambası yanıyor .

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

ariza kodlari araç ışıkları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliMercedes arıza ışıkları Linea arıza ışıklarıRenault symbol arıza işaretleri renault symbol arıza lambası söndürme vw arıza lambalarıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır Citroen C Elysee Hararet Göstergesi ön sis farı işaretiAraç muayene motor arıza lambası

“Citroen C Elysee Hararet Göstergesi 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın