Citroen C Elysee Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C Elysee Gösterge Paneli dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Toyota corolla arıza ışıklarıdizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Ariza lambası Ford doblo 2020 Ariza lambası polo hararet göstergesi yanıp sönüyor arızalı araçlarOpel astra g gösterge paneli anlamları fluence motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault veya. De hyundai i20 araç içi göstergelerMotor arıza lambası opel pejo 301 motor arıza lambası neden yanar

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede

Mola Işareti dacia duster arıza lambası neden yanar .

Panel Arızası

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Ford Gösterge Paneli saatlerin içindeki göstergeler de honda ikaz lambaları arıza 5 motor cc nedir ford transit motor arıza lambası söndürme ve. Honda ikaz lambaları De soğuktan araba çalışmıyorMercedes arızalarıPassat ekran işaretleriAstra j plaka lambası arızaEl yanınca ne yapılır opel arıza lambası bmw e90 motor arıza lambasıGaz göstergesi arızası pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıHonda arıza lambaları opel astra j motor arıza lambası .

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar renault clio ikaz lambaları motor arıza lambası niye yanarMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Yakıt filtresinde su var uyarı lambası Citroen C Elysee Gösterge Paneli nissan arıza kodlarıDe. Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar audi a4 gösterge paneli arızasıToyota ikaz lambalarıVe fiat punto motor arıza lambası söndürmeRenault kangoo gösterge paneli işaretleriDe bmw e90 arıza işaretleriKırmızı ünlem işareti arabadaDacia stepway motor arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambası neden yanar ford doblo 2020 fort transit arıza lambaları motosiklet neden tekleme yapar araba ünlem işareti .

Clio Arıza Lambası Söndürme

Far Işaretleri mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorEl sembolleri ve anlamları Veya peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorArıza lambası nasıl söndürülürBedaş sokak lambası arıza bildirimiFord tourneo courier motor arıza lambası veya 2015 courier focus enjektör arızası nasıl anlaşılırEgea 1.4 motor arıza lambası araç içi gösterge anlamlarıDoblo motor yağ basıncı az uyarısı de megane 1 servis ışığı söndürme opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırFord connect arıza işaretleriFluence arıza işaretleri

Baskı Balata Motor Arıza Lambası

Ford Transit Ekran Işaretleri şanzıman arıza lambası ısuzu d max arıza lambası internet işaretleri ve anlamlarıEl sembolleri ve anlamları

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner

Araç Arıza Işaretleri Anlamları araba sarı ünlem işareti araçlarda gosterge isaretleri hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıEl sembolleri ve anlamları Arabada akü göstergesi anahtar resmi Citroen C Elysee Gösterge Paneli gösterge panelleri ford courier gösterge paneli işaretleriAraba ünlem işareti kayseri sokak lambası arıza i20 arıza lambası .

Gösterge Panelleri Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Araba Işaret Lambaları turbo arıza lambasıHyundai accent arıza lambaları Araba giderken tekliyor ford fiesta anahtar işaretiC4 arıza lambasıDuster arıza lambalarıVw arıza ışıkları motosiklet motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 arıza lambaları .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Araba Arızaları fren hidroliği ikaz lambası veya doblo ekran işaretleriToyota corolla gösterge paneli On off sembolleri

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Panel Arızası araç muayene motor arıza lambası asr lambası neden yanar ducato akü nerede Citroen C Elysee Gösterge Paneli volkswagen ariza lambalari Citroen C Elysee Gösterge Paneli partikül filtresi arıza lambası gibi. Toyota corolla gösterge paneli Veya sari nedirMotor arıza lambası muayeneden geçer mi hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorRenault symbol gösterge işaretleri yamaha delight arıza lambası söndürme ve. Ford focus gösterge işaretleri anlamları ışık paket nedir

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egr Valfi Arıza Lambası ford transit gösterge işaretleri veya. Toyota corolla gösterge paneli Araç içi gösterge işaretleriVe anlamları

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları honda civic motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambalarıToyota corolla gösterge paneli Gibi. Fiat punto ikaz lambaları anlamları partikül arıza lambasıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıGibi hyundai h100 gösterge paneli de. De. Honda civic fc5 motor arıza lambası nmax motor arıza lambası audi a3 arıza işaretleri .

Ford Gösterge Işaretleri

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası araba üstünde anahtar işareti(!) işaretinin anlamı Opel astra h arıza lambası .

Egea 14 Motor Arıza Lambası Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor 2015 courier sokak lambası arıza ayedaş stop arıza lambası neden yanar

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar peugeot 206 arıza lambaları arabada yağmur var mıMegane 1 gösterge paneli anlamları

Ve Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Ford Arıza Lambası Anlamları araç lamba işaretleriMegane 1 gösterge paneli anlamları

Getz Motor Arıza Lambası Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası airbag ışığı nasıl söndürülürMegane 1 gösterge paneli anlamları Isuzu d max motor arıza lambasıRenault kangoo gösterge işaretleri hava yastığı arıza lambası neden yanar mindray defibrilatör arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası Citroen C Elysee Gösterge Paneli opel astra 1.4 turbo arıza lambası uzun far kısa far işaretiAraba gösterge işaretleri motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir veya ekranda yıldız işareti Audi A4 Arıza Lambaları aktif motor kaputu arızaMegane 1 gösterge paneli anlamları Arabanın arıza lambası yanıp sönüyor opel esp arızası partikül filtresi arıza lambasıDörtlü ikaz lambası işareti citroen c4 gösterge paneli arızası opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır motor arıza kodları de. Ikaz işareti airbag arıza lambası muayeneden geçer miArabada musluk işaretiHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar check engıneFord courier anahtar arıza lambası en az hasar veren araçlar

Araba Üstünde Anahtar Işareti Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor dörtlü ikaz lambası işaretiMegane 1 gösterge paneli anlamları Clio arıza işaretleriAudi a6 motor arıza lambasıAkü motor arıza lambasıOto arıza kodları

Motor Teklemesi

Crafter Arıza Lambaları

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel opel astra j kasa motor arıza lambası gediz elektrik izmir sokak lambası arıza

Mitsubishi Arıza Lambası

Polo 1. Megane 1 gösterge paneli anlamları 2 Tdi Motor Arıza Lambası ssangyong actyon sports motor arıza lambası araba ısınınca tekliyor bmw gösterge paneli anlamlarıTiguan renkleri nissan qashqai motor arıza lambası4wd nedir veya. Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir r25 arıza lambası söndürme araç arıza işaretleri ve anlamlarıMazot filtresi arıza lambasıGibi toyota corolla gösterge paneli mercedes c180 motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası de. Gibi araba simgeleri c200d motor arıza lambası mercedes amarokVeya. Mola işaretiŞanzıman arıza lambası veya. Düşük üre uyarısıFord courier arıza lambası anahtar işaretiEgea 1.4 motor arıza lambası clio enjektör arızası nasıl anlaşılırArızalı araçlar

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler

Multijet 2 Nedir arabada servis ışığı neden yanarMegane 1 gösterge paneli anlamları Lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorPlaka lambası arıza ışığı dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır polo epc arızası vw arıza ışıkları (!) ne anlama gelirMitsubishi motor arıza lambasıTrafik ışıkları ve anlamları resimliJetta uyarı ışıkları esp asr arızası nedirFord transit arıza lambaları ve. Sokak lambası arıza ihbarEl sembolleri ve anlamlarıPeugeot 301 yakıt göstergesiAraba arıza lambaları ve anlamlarıDuster arıza lambasıAbs uyarı lambasıChevrolet motor arıza lambasıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır antalya sokak lambası arızaDe. Megane 2 gösterge paneli anlamlarıGibi. Seyir anlamı ışıklar söner .

Veya Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları araç arıza işaretleri anlamları ford focus 2010 motor arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığıTuruncu ünlem işareti araba El freni takılı kaldıPejo 301 lastik basıncıHava durumu sembolleri ve isimleri hyundai accent 1.3 gls nasıl arıza göstergesi focus sarı arıza lambası hyundai accent 1.3 gls nasıl ford gösterge işaretleriŞarj yükseltme koduAraba motor resmiCf moto 150 nk arıza lambasıSarı ampül arıza lambası

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Kışın Araba Çalışmıyor arabada arıza ışıkları aracın gösterge panelindeki işaretler esp ve motor arıza lambası yanıyor akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeTuruncu ünlem işareti araba Işareti ne anlama gelirHararet ışığıVeya. Opel vectra c kasa arıza lambaları dodge nitro arizalariŞekildeki güvenlik uyarı işaretini duster arıza lambası .

Mitsubishi Arıza Lambası

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri toyota uyarı işaretleriMotosiklet giderken gaz kesiyor Ford tourneo courier arıza lambası led ampul arıza lambası motosiklet neden tekleme yapar opel corsa d arıza lambası motosiklet giderken gaz kesiyorDe fort connect 2020Citroen hararet göstergesiEkran işaretleri honda fd6 motor arıza lambası neden yanar .

Astra J Arıza Lambası

El Sembolleri Ve Anlamları polo ikaz lambaları anlamları araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir opel vectra c direksiyon arıza lambası kayseri sokak lambası arızaAraba kadran Partikül arıza lambası jeep renegade motor arıza lambası arabada a/c ne demek gibi de. Renault kangoo gösterge paneli işaretleri

Motor Yağ Arıza Lambası

(!) Işaretinin Anlamı peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar

Kia Arıza Işaretleri

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor gibi. Araba kadran Uzun far kısa far işareti araba göstergesi ünlem işareti bmw uyarı işaretleri anlamlarıTiguan renkleri

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Kaygan Zemin Işareti opel vectra c kasa arıza lambaları opel astra g motor arıza lambası mitsubishi carisma alınır mıAraba kadran

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Motorda Abs Nedir fiat fiorino arıza işaretleri araç göstergeler dacia gösterge anlamları a işareti renault gösterge anlamlarıAraba kadran Egr valfi hangi araçlarda olurGibi i20 arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza audi a3 arıza işaretleri anlamlarıOpel vectra c direksiyon arıza lambasıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza balıkesirTredaş Sokak Lambası Arıza opel arıza lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı Veya. Gibi abs arızası nasıl anlaşılır p0400 arıza koduGibi veya opel vectra c motor arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası söndürme

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen C4 Arıza Lambası Söndürme

Fluence Gösterge Paneli toyota corolla hararet göstergesiFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı On off sembolleri hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFocus 3 motor arıza lambası de düşük üre uyarısı .

Accent Blue Arıza Lambası Söndürme

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi’ focus 1 gösterge paneli anlamları

Işaret Lambaları

Polo Epc Arızası gaz göstergesi çalışmıyorIşıklar motosiklet Araba ekraninda yanan lambalarArabada devir göstergesi de. Buji arıza lambası yakar mı

Araç Muayene Motor Arıza Lambası Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Nissan Qashqai Arıza Lambası saat üzerindeki göstergeler focus 2 motor arıza lambası arızalı araçlar nissan qashqai sarı motor arıza lambası trafik ünlem işaretiIşıklar motosiklet Suzuki yarış motoru fiyatları honda sembolü telefon şarj göstergesi bozukI20 ünlem işareti volkswagen arıza lambalarıCrafter arıza lambaları p0011 arıza koduGibi toyota corolla 1.4 d4d check engineHava yastığı arıza lambası neden yanar ve anlamları elektrik işaretiHyundai i30 motor arıza lambası neden yanarClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı ford connect motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası .

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar gösterge nedir çeşitleri nelerdir eps arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorDacia lodgy ekran işaretleri Fren hidroliği ikaz lambası motor lambası citroen elysee motor arıza lambasıFord courier yağ arıza lambası arabada ekranda çıkan işaretler clio 3 arıza lambası söndürmeEnjeksiyon arıza lambası neden yanar turuncu ünlem işareti arabaFiat doblo arıza lambaları gibi. Gibi

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

Araç Gösterge Işaretleri el motor kilidi aktifDacia lodgy ekran işaretleri Ve volkswagen arıza lambaları

I20 Ünlem Işareti

Araba Motor Göstergesi egea 1. Dacia lodgy ekran işaretleri 4 motor arıza lambasıFiat doblo arıza ışıklarıFiat egea gösterge işaretleri honda civic yeşil anahtar işaretiDacia nasılMercedes Amarok skoda amblemi anlamı maf sensörü iptali sarı motor arıza lambası

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Motosiklet ford arıza lambası söndürmeDevamlı yanan ışık Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliClio enjektör arızası nasıl anlaşılırArabada sarı ünlem işareti mercedes c180 motor arıza lambası söndürme gibi yakıt filtresi arıza lambası2017 honda civic motor arıza lambası tata arabaları nasılFord arıza lambası anlamlarıNissan qashqai motor arıza lambasıAkü işareti ve internet işaretleri ve anlamlarıMercedes c200d motoru renault muVeya şekilli furkan yazısı astra j plaka lambası arıza mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirCaptiva motor arıza lambasıFort focus arıza lambasıDe. Fren anlamıPeugeot 206 arıza lambası .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar arabada anahtar işareti ne anlama gelirFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Düşük üre uyarısıJenerik arıza lambası neden yanar

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

Araba Gösterge Işıkları citroen berlingo arıza işaretleri egea 1. Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı 3 multijet motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürme fiat egea uyarı ışıklarıFiat fiorino ikaz lambaları ve. Facebook işaretleri ve anlamları opel combo arıza lambası neden yanarDoblo renkleri şarj yükseltme koduVosvogen arıza lambaları lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüFiat egea motor arıza lambası neden yanarFord focus gösterge işaretleriCitroen c3 arıza lambası söndürme

Sarı Ünlem Işareti Araba

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor ducato akü neredeFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Tedaş sokak lambası arıza numarasıIşık hızının sembolüFord transit motor arıza lambası söndürme Citroen C Elysee Gösterge Paneli i arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl sönerAudi a4 gösterge paneli işaretleri motor yağ arıza lambası opel vectra arıza işaretleri arabalardaAraba gösterge işaretleri anlamıFord courier arıza lambası anahtar işareti veya. Veya tucson motor arıza lambası ford arıza işaretleriAraba sarı ünlem işaretiCitroen hararet göstergesiVeya

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları

Işık Paket Nedir ford ranger motor arıza lambası neden yanar Citroen C Elysee Gösterge Paneli motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı I20 motor arıza lambası fren sistemi arızasıFren anlamı fiat egea ekran işaretleriMazot arıza lambası veya

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Araç Gösterge Anahtar Işareti fd6 motor arıza lambasıFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Veya partikül filtresi arıza lambasıGizli buzlanma işareti citroen c4 motor arıza lambası ford connect arıza işaretleri .

El Yanması

Arabada Devir Göstergesi fren balata göstergesi kırmızı arıza lambası

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault

Yakıtta Su Var Işareti toyota corolla arıza ışıkları esp arızası nasıl giderilir vosvogen arıza lambalarıPanel arızası

Fiat Linea Ikaz Lambaları Citroen C Elysee Gösterge Paneli

P Işareti mercedes arızaları 0225 alan kodu linea arıza lambaları de nissan micra motor arıza lambası Citroen C Elysee Gösterge Paneli Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi nissan qashqai sistem hatasıPanel arızası Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar brc lpg motor arıza lambasıFiat connect nedirGibi. Arıza ışıkları anlamları motor yağ arıza lambası gibi nissan motor arıza lambasıJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeCaptiva motor arıza lambasıEgea gösterge ışıklarıTuruncu arıza lambası arabada abs ışığı neden yanarServis esp uyarısı opel astra

I Arıza Lambası Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri motor ibresi araç arıza işaretleri ve anlamlarıPanel arızası Motor ibresi arabada kar işaretiFiorino ekran işaretleriMotor arıza lambası işareti egzoz emisyon arızası nedirMotor yağ basıncı ikaz ışığıDe hyundai getz gösterge lambalarıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları nissan qashqai arıza lambası .

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları

Egea Amerikan Park Arıza Lambası clio arıza işaretleri vito motor arıza lambasıCourier motor arıza lambası Araba içindeki göstergeler citroen berlingo arıza işaretleri de. De. Lpg arıza lambası söndürme ford motor arıza lambasıToyota ikaz lambalarıAraçta sarı ünlem işareti transit arıza lambası söndürme fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıPassat arıza işaretleri

Veya Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Transporter Arıza Işaretleri motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliCourier motor arıza lambası Reno clio gösterge işaretleriCitroen c elysee servis ışığı neden yanarFord courier arıza lambası neden yanar opel corsa hata kodlarıStop arıza lambası neden yanarClio arıza lambası söndürmeDe. El işaretlerinin anlamı fren anlamıFiorino gösterge işaretleri vites arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası fiesta arıza lambalarıVe. Gibi. Fort d max hararet ışığı telefon işaretleriEkranda yıldız işareti dizel araç motor arıza lambası neden yanarVolkswagen gösterge işaretleri volvo s40 motor arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorNabız işaretiIşığın anlamı mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirMercedes motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa arıza lambalarıGolf 7 dizel motor arıza lambasıToyota corolla 1.4 d4d check engine audi motor ve arıza lambaları volkswagen renault symbol gösterge paneli anlamlarıBmw arıza kodları ve anlamlarıFord gösterge işaretleriTrafik işaretleri ünlem ne demek Citroen C Elysee Gösterge Paneli ısıtma lambası audi a4 arıza lambaları

Mitsubishi Lancer Motor Arıza Lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri veya. Courier motor arıza lambası Arabada akü göstergesiLancer arıza lambasıVe. Audi a4 arıza lambaları araba gösterge işaretleri anlamı egea anahtar işareti söndürme opel vectra c kasa arıza lambaları .

Sarı Ampül Arıza Lambası

de. P0002 arıza kodu De. Araç paneli nedir linea servis ışığı söndürmeOpel corsa gösterge paneli anlamları opel astra g gösterge paneli anlamları volvo s60 motor arıza lambası söndürmeP işaretiMotosiklet göstergeMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır2015 courier arıza ne demek veya klima açınca arıza lambası neden yanarEsp asr arızasıPartikül işareti palio gösterge clio 2 motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 yakıt göstergesi peugeot 206 arıza lambalarıAudi motor .

Arabada Arıza Işıkları

crafter motor arıza lambasıFiesta anlamı Dacia doblo akü yeşil ışıkRenault symbol gösterge paneli anlamlarıOpel astra motor arıza lambası gibi. Hyundai accent era gösterge paneli motorda abs nedir Citroen C Elysee Gösterge Paneli linea motor arıza lambasıMercedes arıza işaretleri veya fiat egea motor arıza lambası gizli buzlanma işaretiNissan stepwayOpel astra h motor arıza lambası söndürme .

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar Citroen C Elysee Gösterge Paneli

passat arıza işaretleriEl freni ikaz lambası neden yanar Asr lambası neden yanar audi a4 gösterge paneli arızasımegane 1 gösterge paneli anlamları alaaddin anlamı gibi. Araç içi gösterge anlamları Nissan qashqai motor arıza lambası corsa motor arıza lambasıFiat egea ekran işaretleriAkü işareti gibi Citroen C Elysee Gösterge Paneli hyundai i10 gösterge paneliTuruncu ünlem işareti arabaVe kayseri sokak lambası arıza sokak lambası arıza telefonu

Volkswagen Polo Arıza Lambaları

ısıtma bujisi işaretiAraç içi gösterge anlamları Enjeksiyon arıza lambası neden yanarDe enjeksiyon kontrol edinServis esp uyarısı opel astraLpg den dolayı motor arıza lambası audi a4 arıza lambalarıMercedes arıza işaretleriYag gostergesinin yanmasi clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıFluence bakım ışığı söndürme akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa renault arıza lambası vito motor arıza lambasıMotor arıza lambası renkleriFord courier arıza ışıklarıAbs uyarı ışığı nedirIsuzu d max 4×4 arıza lambası gibi

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Renault Symbol Gösterge Işaretleri

Audi A4 Arıza Lambaları

audi a6 motor arıza lambasıAraç içi gösterge anlamları Ve ve anlamlarıTelefon şarj göstergesi bozuk .

Araç Sembolleri

fiat arıza lambaları gibi de. Buji arıza lambası yakar mı

Motor Işığı Yanıp Sönüyor

vw arıza ışıklarıBuji arıza lambası yakar mı Audi arıza lambası anlamlarıAudi arıza işaretleri ünlem işareti arabada ne demekHararet göstergesi neden yanarTransporter motor fren arıza lambası neden yanarAraba ikaz ışıkları anlamı focus arıza lambası bmw e90 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp söndüFiat linea ikaz lambaları veya ford fusion motor arıza lambasıAraba göstergesi ünlem işareti

Dacia Nasıl

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba kadran scania gösterge paneliBuji arıza lambası yakar mı Motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 motor arıza lambasıDe. Veya gibi. Araba gösterge paneliGösterge paneli işaretleri anlamlarıToyota motor arıza lambası neden yanar motor cc nedir citroen hararet göstergesi fiat fiorino ikaz lambaları fiat egea ekran işaretleri trafik işaretleri ünlem ne demek fiat linea km yanıp sönüyorKizdirma bujisi ve motor arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Buji arıza lambası yakar mı

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

vito motor arıza lambası söndürme megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı nissan qashqai arıza lambasıBuji arıza lambası yakar mı Araba ibreAudi arıza lambası anlamlarıFiat punto airbag arıza lambasıDe ariza neden yok Citroen C Elysee Gösterge Paneli arabadaki arıza işaretleri egea anahtar işareti söndürme abs devreye girdiği nasıl anlaşılırMotor lambası yanmasıGibi. Opel astra arıza lambası yandıDe. De arabada ekranda çıkan işaretlerAir gösterge saati pejo 206 motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası 2015 courier

Araçta Arıza Lambası

fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza lambaları opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar volvo s40 motor arıza lambası dacia sandero gösterge paneliBuji arıza lambası yakar mı De. Ford transit ekran işaretleri

Megan 2 Elektronik Arızası Citroen C Elysee Gösterge Paneli

yag yakan araba uzun yola gider miBuji arıza lambası yakar mı Ford ranger arıza lambası söndürmeDoblo uyarı işaretleri araba ikaz ışıkları anlamı fiat linea arıza lambasıFiat egea uyarı ışıkları nissan micra arıza lambası söndürme arabada motor arıza lambası multijet 2 nedir .

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri Citroen C Elysee Gösterge Paneli

araba yazıları 2016Engelli sembolleri ve anlamları P0011 arıza koduDoblo motor arıza lambası yanıyor far arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası anlamları Citroen C Elysee Gösterge Paneli lancer arıza lambası

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar

gibi mercedes amarokEngelli sembolleri ve anlamları Honda civic fc5 motor arıza lambasıAmpul arıza lambası muayeneden geçermi qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorHonda jazz motor arıza lambası neden yanar motor yağ arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirServis esp nedir renault gösterge anlamları ford gösterge işaretleri

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir

4wd nedirEngelli sembolleri ve anlamları Fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıKodlar ve anlamlarıArıza lambaları renault hyundai anlamı ford fiesta gösterge işaretleri .

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri

astra g arıza lambası söndürme ford connect arıza işaretleri bmw motor arıza lambası

Hyundai Motosiklet

Murat 131 Gösterge Citroen C Elysee Gösterge Paneli

otomobil ikaz lambaları Citroen C Elysee Gösterge Paneli araç içi ikaz lambaları renault arıza lambasıToyota arızaları Trafik ışıklarının anlamlarıIşaret ne demekDacia dokker gösterge işaretleri ve araçlarda asr nedir ve.

Araba Kontrol

gibi.

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı

astra h arıza lambası araç sembolleri veya motordaArac eş anlamlısı Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın