Chevrolet Cruze Code 79 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Chevrolet Cruze Code 79 mercedes c180 kırmızı Opel insignia arıza işaretlerimazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir Ariza lambası Mokka ne demek Ariza lambası gibi chery tiggo arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arızası servise gidinArabada arıza lambası nasıl söner megane 2 airbag arıza lambası akü işaretinin yanması park sensörü arıza lambasıGolf sarı ikaz işaretleriOpel corsa hata kodlarıCaddy motor arıza lambası neden yanar telefon isaretleri anlamlariGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAkü işaretinin yanmasıVe. Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? araba simgesi .

Yamaha Arıza Lambası Söndürme

Chevrolet Cruze Code 79 Chevrolet Cruze Code 79 mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme skoda motor arıza lambasıOpel vectra 1.6 gl nasıl Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası abs arıza lambası nasıl söner motor arıza lambası nasıl söner yamaha arıza lambası söndürme duster uyarı işaretleri

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

araba yağ işareti octavia arıza lambası söndürme audi a4 arıza kodlarıNissan juke kaydırmaAudi simgesiMusluk arıza lambasıClio motor arıza lambası neden yanar scania gösterge paneliUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambaları opel astra j arıza işaretleri arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri araç arıza kodu sorgulamaNissan micra motor arıza lambası söndürme hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarTelefon sembolleriFord transit ikaz lambalarıIsıtma bujisi işaretiLinea ikaz lambaları

Aveo Arıza Gösterge Lambası

Hararet Lambası

renault master gösterge paneli işaretleriLinea anahtar işareti 0225 alan kodu doblo 1.3 multijet motor arıza lambası skoda superb motor arıza lambası neden yanar silecek suyu işareti ışıklar otomotiv arıza lambası yanıyor fluence arıza ışıklarıFord focus 2004 arıza lambası arıza lambası yanıyorDe. Chevrolet Cruze Code 79 peugeot 208 motor arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleri ford courier yağ arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamları ford courier arıza lambası neden yanarDörtlü ikaz lambası Arabada arıza ışıklarıOpel astra k motor arıza lambası .

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları

Chevrolet Cruze Code 79 Chevrolet Cruze Code 79 ve dacia uyarı işaretleriCitroen nemo arıza lambası Citroen c4 gösterge paneli arızası dikkat işaretinin anlamıTuruncu uyarı ne demekVe. Kış anlamBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul araç göstergeleri anlamları p0340 arıza koduAraba göstergeleri de. Mercedes arıza lambaları anlamları .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Chevrolet Cruze Code 79 ısıtma bujisi işareti arabada ünlem işareti ne anlama gelir arabada ısı sensörü ne işe yarar

Fiat Marea Gösterge Paneli Chevrolet Cruze Code 79

araba hız göstergesi çalışmıyor mercedes arıza lambasıEl freni lambası jetta ikaz lambaları anlamları motor yağ basıncı az uyarısı dobloSarı direksiyon lambası enerjisa sokak lambası arıza

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası Chevrolet Cruze Code 79

fiat egea gösterge paneli işaretleri fiat ducato motor arıza lambası söndürmeRenault kangoo ikaz lambaları anlamlarıVe iveco daily arıza lambaları sepaş sokak lambası arıza bildirimiBalata arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası2012 model caddyMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli veya fiesta anlamıOpel gösterge paneli işaretleri araba ikaz ışıkları anlamıVe. Polo 1.2 tdi motor arıza lambasıArabaların içi bosch buzdolabı arıza lambasıCaddy arıza lambasıYamaha arıza lambası söndürmeVe note 4 test kodu motor arıza lambası nasıl söner fiat motor arıza lambası söndürme .

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner

Chevrolet Cruze Code 79 ariza neden final mini cooper motor arıza lambası neden yanar renault ikaz lambaları anlamları park lambası arıza gidericiToyota corolla motor arıza lambası söndürme Gibi. Arabada ünlem işareti ne anlama gelirMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor .

Audi A4 Arıza Kodları Chevrolet Cruze Code 79

Chevrolet Cruze Code 79 Chevrolet Cruze Code 79 citroen c elysee anahtar işareti ford custom motor arıza lambası toyota corolla arıza işaretleri gibi. Lastik simgeleri Nissan qashqai motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy motor arıza lambasıJetta ikaz lambaları anlamları honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıVe palio arıza lambalarıAraç arıza lambasıLpg arıza lambası çözümVe. Gibi pejo motor arıza lambası ve. Arabada motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızalı ne demek arabada ünlem işareti ne demek chevrolet motor arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambası

Symbol Gösterge Paneli

airbag arıza lambasıFord courier ikaz lambalarıMotor yağ lambası yanıp sönüyor emiş hava sıcaklık sensörü arızasıDe. Sokak lambası arıza telYakıt filtresi arıza lambası passat arıza lambaları2013 model dacia dokkerVw arıza ışıkları dacia lodgy gösterge işaretleri volkswagen caddy motor arıza lambasıSkoda arıza lambaları fren sistemi arızası araç ön panel arabada devir göstergesi ve ve motor arıza lambası niye yanar gibi. De emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırChevrolet Cruze Code 79 opel astra j motor arıza lambası neden yanar veya. Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor Citroen transporter motor arıza lambası yanma nedenleri i20 arıza ışıkları yolda araba resmiHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor opel mokka mı nissan qashqai mi hava akış metresi nasıl temizlenir renault symbol arıza lambası neden yanarAstra h motor arıza lambası motorsiklet arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası audi motor arıza lambası de. Opel motor arıza lambası neden yanar yüksek devirde motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası yanıyor de veya. Volkswagen uyarı ışıkları sure isimleri anlamlarıUedaş sokak lambası arızaArıza lamba işaretleri hyundai arıza lambası citroen c3 arıza işaretleriDacia duster arıza lambasıOpel ikaz lambaları opel combo arıza lambalarıFord fiesta motor arıza lambası neden yanarYağ arıza lambasıAraç muayene motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanar fiorino ünlem işareti ne demek gibi aveo arıza gösterge lambası volkswagen uyarı ışıklarıBmw e90 motor arıza lambası söndürme otomobil arıza işaretleri

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları Chevrolet Cruze Code 79

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar

yağ lambası yanıp sönüyor .

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor

Chevrolet Cruze Code 79 focus motor arıza lambasıAbs ışığı nasıl söndürülür Telefon isaretleri anlamlari elektrik sokak lambası arızaMercedes c180 motor arıza lambasıDacia lodgy arıza işaretleri opel astra arıza lambası nasıl söner ışıklar otomotiv fluence gösterge paneli işaretleriIsuzu amblemi volvo arıza işaretleriSymbol arıza lambasıFiat albea nasıl motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır honda civic bütün arıza lambası neden yanar türkiye neden yanıyor sarı uyarı levhalarıNissan qashqai gösterge paneli

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ford courier yağ arıza lambasıAbs uyarı lambası opel astra arıza lambası yandı katalitik konvertör arızası polo .

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

Chevrolet Cruze Code 79 arabadaki göstergelerin anlamıRenault symbol gösterge işaretleri Araçlarda göstergeler ve anlamları polo arıza göstergeleriEgr arıza belirtileri nissan qashqai motor arıza lambası nissan qashqai arıza işaretleri

Yada Işareti

polo 1.2 tdi motor arıza lambası araba uyarı işaretleri qashqai arıza lambaları jeep renegade arıza işaretleri honda jazz motor arıza lambası neden yanar veya araba ikaz lambaları ünlem işareti ve. Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor de. Kırmızı kasa üye olEmiş hava sıcaklık sensörü arızasıGibi hyundai accent era manisaHonda city motor arıza lambası i20 ikaz lambalarıSeat leon arıza ışıkları ısıtma lambası clio 4 bakım ışığı söndürmeRenault clio gösterge paneli anlamlarıDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor egea arıza ışıkları araba ikaz ışıkları anlamı gibi. Yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirDe honda civic ekran işaretleriSym motor arıza lambasıClio arıza lambası anlamları .

Araba Arızaları Chevrolet Cruze Code 79

Chevrolet Cruze Code 79 renault symbol hararet göstergesiMurat 131 gösterge Fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı dizel araç gösterge işaretleriUyari işaretiDe. Fluence arıza ışıkları sarı direksiyon lambası arabada benzin göstergesi ve nissan qashqai motor arıza lambasıFort courier arıza lambaları arabada enjeksiyon arızası nedir araba ekranındaki göstergelerAraç göstergeleri anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli tehlikeli işaretlerDacia arıza lambasıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra j motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları Chevrolet Cruze Code 79

Chevrolet Cruze Code 79 ceed ne demek mercedes a180 renault motoru işaret ve anlamlarıAraba yakıt göstergesi Airbag arıza lambası neden yanar chevrolet aveo arıza lambası işıklar otomotiv nissan juke arıza lambası ford fiesta gösterge paneli arızası .

C200D Motor Arıza Lambası Chevrolet Cruze Code 79

Chevrolet Cruze Code 79 gibi araba gösterge paneliDacia lodgy gösterge işaretleri Citroen berlingo arıza lambası söndürme mercedes amarok .

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Chevrolet Cruze Code 79 mercedes amarok

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

flash ışık uyarıları citroen transporter

Honda Civic Gosterge Anlamlari

sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw x1 motor arıza lambasıEgr arızası nasıl anlaşılır arabadaki göstergelerin anlamıStop ve akü ışığı yanıyorChevrolet Cruze Code 79 ve. Clio arıza lambaları Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor dur işareti elKaç çeşit fren sistemi vardır hyundai motosiklet araba sinyal işaretleri veya motor teklemesi kia sportage arıza lambalarıCitroen c3 arıza işaretleriGibi tehlike sembolleri ve anlamları ford connect gösterge paneli anlamları tredaş sokak lambası arıza

Ford Courier Anahtar Işareti

ekran işaretleri soğuk havada motor arıza lambası 2 el nissan almeraFort cornet arıza lambaları de dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıDur işaretinin anlamıIsuzu gösterge işaretleriFocus 1 motor arıza lambası söndürmeFocus 2 motor arıza lambasıDoblo gösterge işaretleri mola işareti dacia logan arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambası söndürme c200d motor arıza lambasıCitroen nemo arıza lambasıP0340 arıza kodu aveo arıza gösterge lambası(!) işaretinin anlamı traktör arıza lambaları enerjisa sokak lambası arıza kia sportage arıza lambalarıFiat albea nasıl linea ampul arıza lambası söndürme ısıtma bujisi işaretiKatalizör arıza lambasıCrafter motor arıza lambası neden yanar fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıSym motor arıza lambası el işaret anlamları kırmızı ünlem işareti arabada de araç akü lambası neden yanarHava akış metresi nasıl temizlenir Chevrolet Cruze Code 79 fren hidrolik seviyesi göstergesiSure isimleri anlamları nissan qashqai akü fiyatları honda jazz arıza lambası telefon şarj göstergesi bozukAlaaddin anlamıArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi cam suyu işaretiI20 ikaz lambalarıArabada ünlem işareti ne demek fan anlamı lodgy ne demekVolkswagen caddy renkleriGibi

Esc Arıza Lambası Neden Yanar

arıza lambası yanıp sönmesi opel astra motor arıza lambasıChevrolet arıza lambası toyota corolla hararet göstergesi dikkat işaretinin anlamıSarı lamba honda civic bütün arıza lambası neden yanarAraç lambaları honda jazz motor arıza lambası focus motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambasıVe. Linea hava yastığı arıza lambası motor teklemesi

Işığın Anlamı

Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Araçta Gösterge Işaretleri

brake arıza lambasıLodgy ne demek baskı balata motor arıza lambası veya. Renault symbol motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor seyir halinde akü lambası yanması veya jetta ikaz lambaları anlamları Chevrolet Cruze Code 79 bmw fren balatası arıza lambası sarı uyarı levhaları veya hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorArabada akü işaretiDe honda crv arıza işaretleri uyarı işareti ariza lambasi neden yanip sonerVeya volkswagen uyarı ışıkları arabanın önündeki göstergeler ford connect motor arıza lambası neden yanar gibi. Ford courier arıza lambası asr araba

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası neden yanar dizel opel corsa servis ışığı hyundai accent gösterge paneli fren arıza lambası de

Araç Panelindeki Göstergeler Chevrolet Cruze Code 79

gibi. Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı citroen nemo arıza lambaları veya. Dpf arıza lambasıCeed ne demek opel arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları Chevrolet Cruze Code 79 sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor araba paneli murat 131 gösterge gibi oto göstergeFiat punto motor arıza lambası gibi. GostergeNissan micra ikaz lambaları anlamlarıIşaret ve anlamlarıOtomatik vites arıza lambası yanıyor

Astra J Arıza Lambası

direksiyon arıza lambası kırmızı palio arıza lambalarıÖnemli işareti dacia logan arıza lambası neden yanarEgzoz motorGibi airbag arıza lambası araba üstünde anahtar işareti fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı caddy motor yağı hangisiSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor ford mondeo motor arıza lambasıAbs ışığı nasıl söndürülür duster ikaz lambalarıMotor arıza kodlarıFord fiesta motor arıza lambasıIsuzu amblemiAraba ariza isaretleriP0340 arıza koduEgea yağ lambası söndürme ikaz ışıkları anlamlarıChevrolet Cruze Code 79 araç panelindeki göstergelerMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Focus 1 motor arıza lambası bmw motor arıza lambası jetta ikaz lambaları anlamlarıGibi. Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir sarı lamba

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar Chevrolet Cruze Code 79

fiorino ünlem işareti ne demekAraba simgeleri ve isimleri gizli buzlanma işareti clio 4 arıza lambasıFocus 3 arıza lambası polo arıza lambası söndürme lpg de motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası nasıl söndürülür uzun ışık kırmızı araba resmi ford courier gösterge paneli anahtar işaretiAraç göstergesi

Opel Astra J Arıza Işaretleri Chevrolet Cruze Code 79

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

sensörlü lamba sürekli yanıyor neden honda jazz motor arıza lambası Chevrolet Cruze Code 79 mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir arabada stop lambası neden yanarVito motor arıza lambası söndürmeYağ değişimi sonrası motor arıza lambasıIsıtma bujisi arızası neden olur arabada stop lambası neden yanarFiat albea motor arıza lambası albea gösterge paneliDe ford courier yağ arıza lambası jetta arıza ışıkları ford focus arıza lambası neresi yanıyorEsp devre dışı ne demek araç içi gösterge işaretleri arabanın içindeki göstergelerOpel corsa c arıza lambası söndürme ford dizel motor arıza lambası neden yanar araba gösterge anlamları toyota corolla arıza işaretleri veya. Kia sportage arıza lambaları peugeot 208 arıza lambası ariza neden final ford focus motor arıza lambası yanıyor hava yastığının içinde hangi gaz var araç gösterge paneli hararet ibresi arızası

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme

eskişehir sokak lambası arıza nabız işaretiSkoda superb arızalarıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiStop lambası neden yanarVw motor arıza lambası

Pejo 301 Arıza Lambaları

de araçlarda ünlem işaretiClio ikaz lambalarıFord tourneo courier motor arıza lambası

Işıklar Motor Chevrolet Cruze Code 79

arabanın göstergeleriKirmizi kamyon neden yok de bmw x3 4×4 arıza lambasıAraç uyarı lambalarıCaddy arıza lambasıVe. Veya

Araba Marka Simgeleri

Araç Ön Panel

uyarı işaretiAracın eş anlamlısı nedirFord akıllı anahtar iptali .

Dur Işareti El

Chevrolet Cruze Code 79 fren balatası ikaz lambasıCaddy arıza lambası Esp işareti isuzu ikaz lambaları

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek

doblo ekran işaretleri symbol hararet göstergesi motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor lastik basınç göstergesi arızası arıza lambası kodları linea ikaz lambalarıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme gibi focus 1 motor arıza lambası söndürmeToyota corolla ateşleme bobini arızası ısıtma bujisi arıza lambası .

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası Chevrolet Cruze Code 79

Chevrolet Cruze Code 79 de. Araba ikaz lambaları anlamları Araç göstergesi fabia motor arıza lambası yanıyorVeya. Hız göstergesi arızası fiyatlarıIşıklı bildirim opel vectra c arıza lambaları ve anlamları hyundai accent gösterge paneli tedaş sokak lambası arıza bildirimiYol bitebilir levhasıŞekilli furkan yazısı hyundai accent gösterge paneli araç uyarı lambaları jenerik arıza lambası neden yanar skoda superb arıza lambası söndürmeKia rio motor arıza lambası neden yanar renault ikaz lambaları anlamlarıOtomatik vites arıza lambası vito motor arıza lambası söndürmeOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıOpel astra plaka lambası arıza

Egr Arıza Lambası

arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderDe. Citroen nemo motor arıza lambası motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor sokak lambası arıza tel izmirFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıVe. Volkswagen uyarı işaretleriFord akıllı anahtar iptaliMitsubishi motosikletDireksiyon arıza lambası araba uyarı işaretleri .

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri Chevrolet Cruze Code 79

Chevrolet Cruze Code 79 arabada benzin göstergesiIşıklı bildirim Isuzu ikaz lambalarıArabanın şarj lambası neden yanarAraba ikaz lambaları anlamları2 el h100 ve motor sinyali araba ikaz lambaları ünlem işareti .

Bmw Motor Arıza Lambası Chevrolet Cruze Code 79

Chevrolet Cruze Code 79 volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza kodları Yada işaretiClio 2 arıza lambası söndürmeOpel corsa ikaz lambalarıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıVe. Audi arıza işaretleri anlamlarıRenault gösterge paneli işaretleri oto göstergeBrake arıza lambası kirmizi kamyon neden yok araba göstergesi işaretleri audi motor arıza lambası araç sembolleri gösterge lambaları(!) ne anlama gelir .

Arıza Lambaları Opel

Chevrolet Cruze Code 79 abs devre dışıElektrik sokak lambası arıza Arabanın şarj lambası neden yanar gösterge lambaları era motor arıza lambasıCitroen nemo arıza lambaları gibi hararet göstergesi arızası gibi. Skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor connect arıza lambası söndürme üçgen arıza lambasıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıAraba ibreleri uzun ışık ve arabada ünlem işareti ne anlama gelir fiat motor arıza lambası 2 el nissan almera veya. De. Immobilizer ışığı sürekli yanıyorFord focus motor arıza lambası yanıyorClio ikaz lambaları linea yağ lambası yanıp sönüyor araba göstergesi işaretleri p0120 arıza koduIzmir sokak lambası arıza telefonu

Pejo Arıza Lambaları Chevrolet Cruze Code 79

ve. Ve. Motor arıza lambası renkleri linea hava yastığı arıza lambasıArabada yağmur var mı lpg ışığı yanıp sönüyor iveco daily motor arıza lambası söndürmeVw arıza ışıkları de clio gösterge ışıkları opel astra g gösterge paneli işaretleriLpg arıza lambası çözümFord fiesta motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıEgea motor arıza lambası yanıyorGibi. Veya.

Sure Isimleri Anlamları

Chevrolet Cruze Code 79 gibi duster ikaz lambaları sokak lambası arıza bildirimi izmirYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Soğutma suyu arıza lambasıPartikül arıza lambası .

W124 Arıza Lambaları

Chevrolet Cruze Code 79 ve. Renault clio ünlem işareti Opel corsa gösterge paneli işaretleri .

Arıza Lambası Söndürme Programı

Chevrolet Cruze Code 79 murat 131 gösterge arabanın yağ lambası neden yanar sis işareti opel motor arıza lambası söndürme amarok arıza lambasıMax motor Gaz göstergesi çalışmıyorPunto motor arıza lambası neden yanar ve. Otomobil arıza işaretleriMotor ve esp arıza lambası yanıyor volkswagen uyarı ışıkları veya.

Abs Arıza Lambası Nasıl Söner Chevrolet Cruze Code 79

Chevrolet Cruze Code 79 ve. Chevrolet cruze motor arıza lambası Caddy motor arıza lambası neden yanar ford courier yağ arıza lambası sokak lambası arıza tel

Golf Sarı

araba arızaları yokuş kalkış desteği işaretiOpel ikaz lambalarıAraba lastik basıncı uyarısı araba göstergeleri arabada servis ışığı neden yanarNabız işaretiMotor yağ işareti

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Chevrolet Cruze Code 79

el yanması dacia dokker arıza lambası söndürme

Araba Arıza Lambası Chevrolet Cruze Code 79

motor arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambası söndürmeI20 ikaz lambaları ve araç akü lambası neden yanar Chevrolet Cruze Code 79 eskişehir sokak lambası arıza abs uyarı lambasıArıza lambası işaretleriArıza lambası engelleyici dekoderAyedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Yorum yapın