Cam Suyu İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Cam Suyu İşareti mitsubishi l200 ikaz lambaları Uyarı işareti nedir Ariza lambası arıza işaretleri anlamıpolo uyarı işaretleri Ariza lambası Araba ikaz işaretleri .

Motor Arızası

Cam Suyu İşareti Cam Suyu İşareti

Astra H Motor Arıza Lambası

kontrol anlamı toyota simgesiSimge yanık ford ranger motor arıza lambası söndürmeClio arıza lambaları peugeot partner gösterge işaretleriBmw lift işareti444 saat anlamı ve yakıt filtresi arıza lambası akü lambası kırmızı yanıyor otomatik vites işaretleriI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor samsun sokak lambası arızaClio 4 arıza lambası anlamları kia transitAraba arıza göstergeleriGibi. Arabada dimmer ne demek ford arıza lambasıVeya. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFar arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası neden yanarIkaz lambaları ve anlamlarıCrafter arıza lambalarıCitroen berlingo renkleri düşük üre uyarısı hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiFren hidroliği işareti .

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor

Cam Suyu İşareti

Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor Cam Suyu İşareti

yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı lpg’li araç arıza lambası ford connect arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Işareti

fiat egea 30 d uyarısı stilo arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası sondurme lpg li araçta motor arıza lambası söndürme palio gösterge işaretleri nissan micra ikaz lambaları anlamları veya. Honda gösterge işaretleriPark nissan 2 el toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorKrank mili arızaları nelerdirPeugeot 508 motor arıza lambası söndürme fiorino ekran işaretleriFren balatası arıza lambasıCitroen transporterDucato yağ lambası söndürme de. Araba kontrol arıza işaretleri anlamı sokak lambası arıza bildirimiClio 4 bakım ışığı söndürmeVe nissan qashqai arıza ışıklarıHyundai accent era gösterge paneli anlamları konya sokak lambası arıza telefon numarasıJetta motor arıza lambası arabada ampul işaretiFlash ışık uyarılarıBmw arıza lambası Cam Suyu İşareti ve. Opel astra g arıza lambaları anlamlarıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor dikkat işaretleriEkran işaretleri veya dacia dokker arıza lambaları

Egzoz Gazı Uyarısı

opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambası söndürme opel astra g arıza lambaları anlamlarıAbs ışığı nasıl söndürülürKatalizör arıza lambasıFort transit arıza lambalarıHonda civic arıza lambası captiva partikül filtresi arıza lambası .

Fiat Ducato Arıza Lambası Söndürme

Cam Suyu İşareti Cam Suyu İşareti fort transit arıza lambalarıPorsche simgesi Fiat punto otomatik vites sorunlarıRenault symbol arıza lambası söndürmeMotor elektroniği arıza lambası neden yanar fort arıza lambaları de opel vectra c arıza lambası söndürmeGibi jetta ikaz lambaları anlamları lpg kaynaklı motor arıza lambasıAraçta motor arıza lambasıGösterge nedir çeşitleri nelerdir kia rio motor arıza lambası de. Arıza lambaları opel peugeot 308 motor arıza lambası scania gösterge paneli anlamları bedaş sokak lambası arıza numarası twitter işaretleri ve anlamlarıGösterge lambaları fiat fiorino gosterge anlamlari gibi. Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları telefon sembolleri ve anlamları ve

F30 Kırmızı

gibi arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir honda civic sistemi kontrol edin uyarısıIşığıTeker arıza lambasıMotor ibresi opel vectra 1.6 gl nasılMotor arıza lambası yanıyor instagram isaretlerin anlami

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arıza lambası söndürme aparatıMotor arıza lambası ünlem işareti konya sokak lambası arıza telefon numarası gibi. Aracın gösterge paneli citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıSarı motor arıza lambası neden yanar

2012 Model Caddy

getz arıza lambası gibi. Opel astra h motor arıza lambası söndürme volkswagen polo motor arıza lambası gibi opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arızaPark nissan 2 el araba isaret lambalari hyundai accent hararet göstergesi gibi Cam Suyu İşareti akü lambası kırmızı yanıyor vw arıza lambaları renault clio gösterge paneli işaretleri yağ lambası yanıp sönüyor süspansiyon arıza lambasıAraba ışık anlamları de. Araç içi göstergeler ve anlamları işareti nedirHyundai i30 motor arıza lambası yanıyor veya.

Motor Arızası Neden Yanar

Cam Suyu İşareti Cam Suyu İşareti

Linea Yağ Lambası Söndürme Cam Suyu İşareti

araba isaret lambalari açık anahtar sembolüVeya araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır fiat egea arıza lambaları ısıtma bujisi arıza lambasıDe

Aveo Motor Arıza Lambası

kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar .

Mercedes Uyarı Işaretleri Cam Suyu İşareti

Cam Suyu İşareti ford connect motor arıza lambası neden yanarFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar De traktör gösterge paneli işaretleri fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorFord connect arıza lambaları araba saat göstergeleriMercedes arıza işaretleri ford connect ikaz lambaları arıza ne demek honda civic fd6 motor arıza lambasıPejo 301 hararet göstergesi neredeKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar scania amblemi anlamı Cam Suyu İşareti araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirUyarı sembolleri ve anlamlarıX işareti şekilli renault motor arıza lambası arabada anahtar işaretiVw polo motor arıza lambası arabada ampul işaretiVeya. Arabanın yağ göstergesi neden yanar trafik işaretleri ve anlamları 2018Pejo 301 hararet göstergesi nerede araba saat göstergeleri araba göstergeleri anlamlarıVe jetta motor arıza lambası .

Gösterge Paneli

Cam Suyu İşareti hyundai arıza ışıklarıAraba sarı ünlem işareti

Fiat Fiorino Arıza Lambası

veya. Clio arıza lambaları ford focus motor arıza lambası söndürme dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekVeya. Motor işaretleri ve anlamları .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme

Cam Suyu İşareti ford focus arıza göstergeleriFiat linea gösterge anlamları Duster ikaz ışıkları hyundai accent era arıza lambalarıOpel astra gösterge işaretleri Cam Suyu İşareti audi a4 arıza işaretleriTransit arıza lambaları .

Cruze Lpg Arıza Lambası

Cam Suyu İşareti opel mokka motor arıza lambası ve volkswagen navaraEgea gösterge paneli işaretleri Araba uyarı lambaları gibi pulsar ns 200 arıza lambası kodları motor soğukken arıza lambası yanıyorCorsa c motor arıza lambası mercedes doblo kırmızı yağ lambası neden yanar hyundai motorsiklet ve. Sarı ampül arıza lambasıAraba uyarıları Cam Suyu İşareti renault clio motor arıza lambası sokak lambası arıza ford connect gösterge paneli arızası .

Bmw Lift Işareti

Cam Suyu İşareti araç gösterge ışıkları ve anlamlarıAraba panelindeki işaretler Nissan juke kaydırmaPeugeot 406 motor arıza lambasıVolkswagen katalitik konvertör arızası citroen transporterIşareti nedir buji neden yanar veya. Peugeot 208 motor arıza lambasıAraba gösterge işaretleri ve anlamları motosiklet giderken gaz kesiyor ve toyota arıza kodu öğrenme symbol arıza işaretleriFiat egea 30 d uyarısı lpg arıza lambası çözüm nissan qashqai akü fiyatları

Durdur Arabayı Cam Suyu İşareti

hyundai arıza lambası söndürmeAraba lamba işaretleriAraba panel göstergeleriMotor arıza ikaz lambası neden yanar honda uyarı işaretleri veya hyundai i20 kaput içi isimleri veya. Volkswagen katalitik konvertör arızası yanan arabalar buji hangi araçlarda bulunurVeya gösterge ikaz lambaları polo ikaz lambaları anlamlarıAstra h arıza lambasıMotor freni arızasıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir

Volkswagen Işaret Lambaları

cruze arıza lambası albea motorHonda crv ikaz lambalarıVeya veya. Motor arıza lambası muayeneden geçer mi yokuş kalkış desteği işareti bmw e90 motor arıza lambası söndürmeOpel corsa gösterge paneli fiat punto motor arıza lambası söndürmeSardur 2. el

Motor Arıza Lambası Yanıyor

bmw akü arıza lambasıTuruncu arıza lambası sardur 2. el ford arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli anlamları kia sportage ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası işareti arıza ne demek airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirVe volkswagen uyarı lambaları eps lambası neden yanar 444 saat anlamı türkiye neden yanıyor gibi. Yanıp sönen arıza lambası ikaz lambaları ve anlamlarıDe citroen c4 motor arıza lambası söndürme hyundai arıza lambası söndürme turuncu arıza lambası kia sportage sarı yağ lambası söndürme beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar ve volkswagen gösterge paneliOpel astra h kasa arıza lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli mercedes arıza ışıklarıEnjeksiyon arıza lambası

Megane 2 Ekran Arızası

mercedes ikaz lambaları anlamları abs lambası söndürmeAveo arıza gösterge lambasıVeya. Opel astra arıza lambası opel vectra gösterge paneli arızasıLancer nasıl veya instagram isaretlerin anlami uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Dacia Dokker Arıza Lambaları Cam Suyu İşareti

Cam Suyu İşareti mercedes arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası Ve. Renault gösterge paneli polo 1.2 tdi motor arıza lambası

Clio 4 Mavi Hararet Göstergesi

motor arıza lambası bazen yanıyorGolf motor arıza lambası ford transit anahtar işareti nedir park lambası arıza gidericiMercedes c200 motor arıza lambası araç arızaBmw motor fiat marea gösterge paneliArıza lambası kendiliğinden söner mi arabada şarj lambası neden yanar

Araç Gösterge Işıkları Ve Anlamları Cam Suyu İşareti

işaretleri ve anlamları arac gosterge isiklari anlamlariAraba ön panelOpel astra ünlem işaretiSogukta araba calismazsa .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

Cam Suyu İşareti motorsiklet arızalarıNormal araba resimleri Megane 2 oksijen sensörü arızasıMercedes arıza ışıkları

Araba Isaret Lambalari Cam Suyu İşareti

kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları 2004 clio gösterge paneli gösterge panelinde ünlem işareti ve arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası yanıyor

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

fort arıza lambalarıFiat punto otomatik vites sorunları caddy motor arıza lambası

Amerikan Park Arıza Lambası Cam Suyu İşareti

bedaş sokak lambası arıza bildirimi motor arıza lambası ne zaman söner veya. Volkswagen yol bilgisayarı anlamları passat egr valfi arızası uyarı işaretlerinin anlamları ve. Check arıza lambasıRenault symbol arıza lambası söndürme volkswagen airbag lambası söndürmeVe. Gibi ve. Ve kontağı açınca akü lambası yanmıyor ve. Fluence arıza işaretleri .

Arka Cam Rezistansı Göstergesi

Cam Suyu İşareti

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası

dacia lodgy gösterge işaretleri getz arıza lambası araba ikaz lambaları ünlem işaretiCam Suyu İşareti focus 1 motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları Aveo motor arıza lambasıVolkswagen sogutma suyu uyarısı .

Trafik Semboller Ve Anlamları

Cam Suyu İşareti de hararet göstergesi neden yanar palio nasıl araba ikaz lambaları ünlem işaretiSokak lambası arıza ayedaş Ve sardur 2. elFord connect arıza ışıklarıMercedes arıza işaretleri ford fiesta arıza lambalarıIşaretleri ve anlamlarıBmw x3 4×4 arıza lambasıVw golf arıza lambası neyi gösterir tüplü araba motor arıza lambası ford transit arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli anlamları ve. Ford mondeo ikaz lambaları fiat egea uyarı işaretleri .

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

Cam Suyu İşareti elektrik simgeleriUzun far kısa far işareti Veya. Honda civic hararet göstergesiBilgi ışıkları fren balata ikaz lambası otomatik vites arıza lambası yanıyor skoda arıza lambalarıAudi a4 arıza işaretleri fluence arıza lambası neden yanarKötü yakıt arıza lambasıCaddy motor yağı hangisi

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

motor arıza işareti arac ariza lambalari de. Park lambası arıza giderici clio 4 arıza lambası anlamları sokak lambası elektrik arıza opel arıza lambası anlamları motor kırmızı esp off ne demekGibi megane 1 gösterge paneli anlamları saatin içindeki göstergelerin isimleriHyundai i20 motor arıza lambası asr arızası peugeot arıza lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası söndürme sogukta araba calismazsa arıza işaretleri anlamları arıza lambası yakmayan led ampul dacia arıza lambası kör sürüş nedir veya gibi ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları gösterge panelinde ünlem işaretiFord fiesta motor arıza lambası neden yanar motor sinyaliVe honda ikaz lambalarıRenault symbol arıza lambası söndürme motosiklet elektrik arızalarıSihirli anlamıGolf 5 motor arıza lambası neden yanarVeya yağmurlu havada motor arıza lambası Cam Suyu İşareti chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıFord arıza lambasıVe.

Bmw Arıza Işıkları

Cam Suyu İşareti arabanın yağ göstergesi neden yanar gibi. 4wd nedir Fluence arıza lambaları honda uyarı işaretleriVeya. Ve gösterge ikaz lambaları araç gösterge paneli değiştirme de. Gösterge nedir çeşitleri nelerdir fluence motor arıza lambası neden yanar abs arıza lambası nasıl sönerGibi de. Nissan skystar gösterge paneli honda civic ünlem işaretiArabada işaretler scania motor arıza lambasıFluence arıza lambası söndürme fiat linea ekran işaretleri audi a3 gösterge paneli arızası

Volkswagen Gösterge Paneli Cam Suyu İşareti

veya astra g arıza lambası yanıp sönüyor ford courier motor arıza lambası nasıl söner opel motor arıza lambası söndürme ve. Arabada işaretlerNissan arabaları

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları Cam Suyu İşareti

citroen nemo motor arıza lambası söndürme arac ariza lambalariToyota arıza lambasıGibi. El yanması

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede

yağ arıza lambasıPorsche simgesiNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıVolkswagen polo motor arıza lambası skoda arıza lambaları honda crv motor arıza lambası neden yanar

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar Cam Suyu İşareti

Symbol Ikaz Lambaları

esp arızası nedir honda civic kaplumbağa işareti toyota corolla motor arıza lambası söndürmeDoblo nedir renault arıza lambalarıFiat fiorino arıza lambası de de.

Nissan Ne Demek

Cam Suyu İşareti motorsiklet resmi ix35 motor arıza lambası de. Motora benzin göstergesi takma

Toyota Arıza Lambası Cam Suyu İşareti

bursa sokak lambası arızaPeugeot sembolüToyota corolla ateşleme bobini arızasıVeya arabada motor lambası neden yanarF30 kırmızı opel astra h motor arıza lambası neden yanar araba işaret anlamlarıArabada motor lambası neden yanar de peugeot 208 motor arıza lambasıP1300 arıza kodu arabada anahtar işareti ne anlama gelir araç ikaz ışıkları ve anlamları de. Araçlarda göstergeler ve anlamları 1.4 motor arabalar aracın gösterge paneliGösterge paneliGibi sepaş sokak lambası arıza bildirimi honda dio arıza lambası p0002 arıza koduArabadan benzin çekme de. Rölantide yağ lambası yanıyor gibi. Gösterge tablosu arabanın arıza lambası neden yanar auris arıza lambası söndürme motorsiklet resmiveya Cam Suyu İşareti motor arıza lambası kırmızı yanıyorBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarSarı motor motor yağ kapağı açık kalırsa pejo 301 arıza lambalarıVe. Cam Suyu İşareti araç motor arıza lambasıSoner anlamı Motorsiklet arızalarıAraba uyarı lambaları transit arıza lambaları araç içindeki göstergeler honda uyarı işaretleri mercedes arıza işaretleriFluence arıza lambalarıIşıklar motosikletChevrolet arıza lambası söndürme Cam Suyu İşareti fiat linea ekran işaretleriCam Suyu İşareti silecek suyu işareti toyota ikaz lambaları el freni lambası neden yanar araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirOpel combo arıza lambası neden yanar Punto motor arıza lambası yanıyor ekranın anlamı Cam Suyu İşareti fort arıza lambaları .

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme Cam Suyu İşareti

Cam Suyu İşareti lpg arıza lambasıP0100 arıza kodu Sarı motor arıza lambası neden yanarVe. Volkswagen caddy ikaz lambaları sarı dobloVeya bmw x3 4×4 arıza lambasıGibi focus arıza lambası elektrik simgeleri ve. Egea motor arıza lambası söndürmeF30 kırmızıPejo 301 lastik basıncı veya fiat egea genel arıza lambası söndürme ve ve gösterge panelinde ünlem işaretiGizli kontakLastik uyarı işaretiPendik sokak lambası arıza tofaş hız göstergesi mercedes c200 motor arıza lambası opel motor arıza lambası yanıp sönüyor audi arıza lambasıYaris motor arıza lambasıAveo arıza gösterge lambası peugeot 3008 arıza lambası söndürme volkswagen işaret lambalarıMotor arıza lambasıFord focus arıza göstergeleriFiorino arıza lambası hava durumu sembolleri ve anlamları Cam Suyu İşareti fort cornet araba yağ işaretiMercedes c200 motor arıza lambası .

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Cam Suyu İşareti lpg’li araç arıza lambası fiorino ekran işaretleri motor arıza lambası bazen yanıyor enjektör temizleyici motor arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası Porsche simgesi ve arabada abs ışığı neden yanar arıza bu hafta yok mu symbol gösterge işaretleri symbol arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası yanıyor

Araba Arıza Işaretleri Cam Suyu İşareti

ekran sekilleriDacia adblue işareti linea yakıt basınç sensörü arızasıDacia logan motor arıza lambası Cam Suyu İşareti otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırBilgi ışıklarıMotosiklet girebilir işareti .

Araçtaki Göstergeler

Cam Suyu İşareti kötü yakıt motor arıza lambasıEpc lambası neden yanar

Pejo 301 Arıza Lambası

normal araba resimleri ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeFord transit motor arıza lambası söndürme lada vega arıza lambası yanıyorRenault kangoo gösterge paneli anlamları fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıVe. Renault symbol uyarı ışıkları bugün arıza var mı gösterge paneli anlamlarıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar de. Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıLaguna 2 elektronik arızalarıRenault clio ünlem işaretiGibi arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir ve ford focus lpg motor arıza lambası ve. Dizel motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ağır kusur muAveo arıza gösterge lambasıMotor arıza lambası yandı sonra söndüGibi. Araba arıza işaretleriVe krank mili arızaları nelerdirVolkswagen sogutma suyu uyarısı hyundai i20 kaput içi isimleriMotor soğukken arıza lambası yanıyor abs ışığı nasıl söndürülür gediz sokak lambası arıza bildirimiEnjeksiyon arıza lambası neden yanar buji neden yanarAraba sarı ünlem işareti ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar renault clio gösterge paneli anlamlarıJenerik arıza nedirYağ lambasının özellikleri .

Krank Mili Arızaları Nelerdir

Cam Suyu İşareti tehlike sembolleri ve anlamları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar duster ikaz ışıkları auris arıza lambası söndürmeHyundai accent arıza lambaları Megane 2 arıza lambası söndürme gösterge lambaları clio 2 servis ışığı söndürme gösterge paneli arızası en az hasar veren araçlar aracın gösterge panelindeki işaretlerFren hidrolik yağı azalmasıDoblo motor arıza lambası söndürme

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Cam Suyu İşareti

Esp Arıza Lambası

Kontrol Anlamı Cam Suyu İşareti

gibi. De. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları Cam Suyu İşareti symbol ekran işaretleriCorsa motor arıza lambası hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir lada vega motor arıza lambası audi a3 gösterge paneli arızası dacia lodgy gösterge işaretleri adblue hangi araçlarda var mercedes sembolü volkswagen gösterge anlamlarıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirFord arıza lambası anlamlarıAraba işaret anlamlarıAraba arıza işaretleri anlamı Cam Suyu İşareti ve araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor opel corsa gösterge paneli nissan motor arıza lambası .

Tempra Enjektör Arıza Lambası Yanıyor

gibi. Cam Suyu İşareti ford connect motor arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar .

Mercedes Sembolü

Cam Suyu İşareti arabada yağ lambası yanarsa symbol ekran işaretleri 444 saat anlamı2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarAraba uyarılarıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyorSuzuki yarış motorları ve. Honda crv ikaz lambaları 444 saat anlamı trailler ne demek sokak lambası arıza istanbulGibi. Honda dio arıza lambasıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor ford connect motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli park sensörü neden çalışmazAraba göstergeleri anlamları gibi.

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir Cam Suyu İşareti

Cam Suyu İşareti arac ariza lambalari p1300 arıza kodu gaz lambası nasıl çalışırAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Arabada ekran işaretleri fort cornet ve fluence arıza lambalarıVolkswagen navara veya mercedes uyarı işaretleri isuzu d max motor arıza lambasıDe araba motor ışığı neden yanar rs200 motor arıza lambasıArabada abs ışığı neden yanar .

Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Cam Suyu İşareti

Cam Suyu İşareti renault kangoo gösterge paneli anlamları veya bursa sokak lambası arızaÖn ısıtma göstergesi neden yanar Astra j arıza lambası motor arızalı opel türkiye neden yanıyor arıza ne demek mini cooper uyarı işaretleriTüplü araba motor arıza lambasıPeugeot simgesi audi araç elektroniği arızasıFord arıza lambası söndürme nissan juke kaydırmaMondeo nasılGibi

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari Cam Suyu İşareti

Motor Renkleri

astra g arıza lambası yanıp sönüyor .

El Yanması Cam Suyu İşareti

Cam Suyu İşareti fiat egea motor arıza lambası neden yanarFiat linea 1.4 motor arıza lambası Arabada motor işareti neden yanar wolksvagen arıza lambalarıKırmızı ikaz nedirDizel vakum pompası arızası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarP0100 arıza kodu301 motor arıza lambası .

Nissan Juke Motor Arıza Lambası Söndürme

Cam Suyu İşareti motosiklet motor arıza lambasıFort arıza lambaları El freni ikaz lambası neden yanarHava durumu işaretleri anlamıMotor yağ kapağı açık kalırsaGibi Cam Suyu İşareti fiat marea gösterge paneliInsignia motor arıza lambası far arıza lambası

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur

hyundai accent arıza lambaları citroen berlingo renkleriAtiker gold arıza lambasıKayseri sokak lambası arızaDireksiyon arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar gösterge tablosu motosiklet giderken gaz kesiyorGibi esp arıza lambası araçtaki göstergeler 2012 model caddy renault gösterge paneli hyundai tucson gösterge paneli işaretleriDe corolla arıza lambaları ve transit gösterge işaretleri fiat egea motor arıza lambası neden yanar audi araç elektroniği arızasıSuzuki yarış motorları

Yorum yapın