Buderus Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Buderus Arıza İşaretleri 2012 model caddy Esp asr arızası nedirdoblo cornet Ariza lambası Vw golf motor arıza lambasıAriza lambası Opel astra gösterge ışıkları arabada anahtar işareti ne anlama gelirFiat doblo arıza lambaları anlamları .

 

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Accent Arıza Lambaları ford cargo kamyon arıza işaretleriIsuzu kamyon gösterge işaretleri Ve audi motorVe audi arıza lambası buji hangi araçlarda bulunur airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir arabada motor arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası neden yanarBmw gösterge işaretleriP işaretiDe.

 

Transporter Motor Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar de. Duster gösterge işaretleri YanarGözde ışık yanıp sönmesiAraç gösterge ışıkları ve anlamları anahtar kapalıyken lamba yanar mı toyota corolla gosterge anlamlari araba göster arabadaki göstergeler nissan cvt şanzıman sorunlarıP işaretinin anlamı peugeot 206 motor arıza lambası söndürme veya. Gaz lambası nasıl söndürülür mercedes a180 motor arıza lambası fiat doblo arıza lambası söndürme peugeot bipper motor arıza lambasıAraç motor arıza lambası aracın yağ lambası yanıp sönüyorVeya kayseri sokak lambası arıza araba yağ işareti sokak lambası arıza telefonu h100 gösterge paneli .

 

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Buderus Arıza İşaretleri

de Check Arabada Toyota Corolla Arıza Lambası fiat linea yağ lambası söndürme araba ibresi c max motorsiklet araba arıza ışıkları 206 motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambası söndürme Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri ford transit motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası neden yanar Buderus Arıza İşaretleri abs uyarı ışığı gibi ısuzu amblemi p1564 arıza kodu arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkClio 4 motor arıza lambası söndürme de

Buji Lambası

E90 Arıza Lambaları de. Fiat doblo arıza lambası söndürme Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ve.

 

Astra H Arıza Lambası Buderus Arıza İşaretleri

Buderus Arıza İşaretleri Opel Astra H Kasa Arıza Lambası hyundai i20 arıza lambası toyota auris gösterge paneli anlamları katalitik konvertör arıza lambası söndürmeMegane 2 servis ışığı yanıyor Ford courier motor arıza lambası nasıl sönerVolkswagen polo arıza lambalarıEgea ekran işaretleri clio 3 gösterge işaretleri egea yağ lambası söndürme honda sembolüDuster gösterge işaretleriAraba lastik basıncı uyarısı sepaş sokak lambası arıza bildirimiAudi araç elektroniği arızasıOpel corsa arıza lambasıAudi simgesi honda crv motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürme gibi mercedes gösterge işaretleri ve de fiat doblo arıza işaretleri sym motor arıza lambası .

 

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları

Buderus Arıza İşaretleri Fren Balatası Arıza Lambası ünlem işareti olan trafik levhasıLpg filtresi tıkanma belirtileri

Rover Nasıl Buderus Arıza İşaretleri

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider araba ibre motor yanması fiat palio gösterge paneli albea gösterge paneliLpg filtresi tıkanma belirtileri Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor arka cam rezistans işareti volvo s40 motor arıza lambasıVe. Araba ibresi megane 3 arıza lambasıClio 4 mavi hararet göstergesi audi a3 arıza lambalarıIsuzu motosiklet fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları .

 

Opel Corsa D Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Buderus Arıza İşaretleri Dacia Dokker Arıza Lambası honda crv arıza işaretleriFar işaretleri Fiat Linea Arıza Işaretleri arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFar işaretleri De ford connect motor arıza lambası neden yanar jeep motor arıza lambası de.

 

Arıza Işaretleri Anlamı

Araç Arıza Lambası Neden Yanar Hava Durumu Işaretleri Anlamları akü lambası yanıp sönüyor

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd) Buderus Arıza İşaretleri

Araba Devir Göstergesi ford connect gösterge paneli işaretleriAraba ibre Sokak lambası arıza iletişim corolla arıza lambaları Buderus Arıza İşaretleri on off sembolleriE90 arıza lambalarıVe. Fiat punto gösterge paneli kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi toyota corolla arıza lambasıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor fiat marea motor arıza lambası neden yanarVw motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın içindeki göstergelerSokak lambası arıza tel motor elektroniği arıza lambası neden yanar

Honda Spacy 110 Arıza Lambası

Fiorino Motor Arıza Lambası araba ışıklarının anlamı renault clio motor arıza lambası araba işareti dacia sandero ikaz ışıkları de fiat egea motor arıza lambası neden yanarAraba ibre Arabada Hararet Göstergesi courier gösterge işaretleriAraba ibre Arabada arıza lambası nasıl söner uzun far kısa far işaretiKemer anlamıEl freni işaretiVeya.

 

Işık Lambaları

Motor Motor passat jeep doblo renkleriAraç gösterge ışıkları ve anlamları Ve. Direksiyon arıza lambası kırmızıOpel corsa uyarı işaretleriPeugeot 301 arıza lambası söndürmeYamaha arıza lambası söndürmeVe. Akü ışığı yanıp sönüyor

Araba Ibresi

Era Motor Arıza Lambası araba saat göstergeleriAraç gösterge ışıkları ve anlamları Kalp işaretleri mitsubishi carisma alınır mı dacia doblo gibi gibi. Ford connect gösterge işaretleri audi a5 motor arıza lambası neden yanarVw motor arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar opel corsa 1.2 arıza lambası mitsubishi transitMegane 4 gösterge paneli işaretleriMegane 2 arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza işaretleriFort tıransit chevrolet cruze arıza lambası yanıyor adblue uyarısı

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar

Accent Era Arıza Lambası Söndürme opel arıza lambası neden yanar egea plaka lambası arıza gibi. Araç gösterge ışıkları ve anlamları Punto motor arıza lambası neden yanar #AD? pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar veya. Gibi. Gibi. Dizel focus motor arıza lambasıCitroen arıza işaretleri symbol arıza lambası yanan çaydanlık gibi ford connect gösterge işaretleri benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar motorsiklet resmiArabanın içindeki göstergeler 2 El Motosiklet Motoru araba kilometre göstergesiAraç gösterge ışıkları ve anlamları Gibi. Bmw motor arıza lambası

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

Daihatsu Sirion Nasıl

Epc Ve Motor Arıza Lambası

Fiat Connect Nedir fiat egea uyarı işaretleri sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası kemer anlamı doblo gösterge işaretleriAraç gösterge ışıkları ve anlamları Passat ikaz lambaları h100 gösterge paneli ford courier anahtar işaretiVe

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme

Nissan Note Alınır Mı de. Araç gösterge ışıkları ve anlamları Passat ikaz lambalarıVe. Sari lamba buji arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mıFord fiesta motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası

Peugeot Boxer Arızaları gibi volkswagen egzoz gazı uyarı lambası ford focus motor arızası uyarısı arıza lambası işaretleri oto arıza işaretleriAraç gösterge ışıkları ve anlamları

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme

Ikinci El Yarış Motoru veya tepee ne demek el işaretlerinin anlamıAraç gösterge ışıkları ve anlamları Esp hatası ceed ne demek aracın yağ lambası yanıp sönüyor ve. Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar Buderus Arıza İşaretleri honda ikaz işaretleriCaptiva servis arıza uyarı lambası isuzu kamyonet gösterge işaretleri otomobil gösterge işaretleriMegane 2 servis ışığı yanıyor punto motor arıza lambası neden yanar gibi

Işık Paket Nedir

Nissan Almera Motor Arıza Lambası motor arıza ışığı yanıp sönüyor seat ibiza gösterge paneliAraç gösterge ışıkları ve anlamları Gibi ve ford connect motor arızalı yazıyor esp hatasıKizdirma bujisi ve motor arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıDoblo arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli işaretleriIşık sistemiFiorino renkleriSarı direksiyon lambası hyundai h100 gösterge ışıklarıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları citroen c4 servis ışığı neden yanarMotor arıza lambası turuncu yanıyor bmw ikaz işaretleri araba motor ışığıOpel corsa gösterge paneliFord fiesta gösterge paneli işaretleri .

 

Sokak Lambası Arıza Tel

Fiesta Arıza Lambaları araç lamba işaretleri gibi. Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı Bmw 116i motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası neden yanar araç gösterge lambalarıAudi a4 motor arıza lambası ısuzu motosikletLastik basıncı uyarısı nasıl söner gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıPeugeot 208 arıza lambası clio arıza lambasıGibi

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme arabada motor arıza lambası neden yanar fren ikaz lambası adblue göstergesiFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı Egea arıza kodlarıRange rover arıza işaretleri veya veya. Lastik basıncı uyarısı nasıl söner saat içindeki göstergelerFiat egea genel arıza lambası söndürme gibi. Wosvagen gösterge işaretleriArıza 9 bölüm akü arıza lambası neden yanarGibi. Ford courier yağ lambası neden yanar i20 ünlem işaretiMotorsiklet resmi mitsubishi arıza lambası de veya peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarEgea arıza kodları gibi volkswagen dizel motor uyarısı fiorino arıza ışıklarıFord focus 1 motor arıza lambasıMotor yagi basinci az uyarisi opel esp arızasıDe. Palio arıza lambaları akü suyu azalırsa ne olur emisyon arıza lambası neden yanar

Kırmızı Polo Araba

Araba Arıza Işıkları ford focus motor arızası uyarısıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı Veya. Volkswagen polo arıza lambalarıFord focus arızaları

Gösterge Paneli

Clio 3 Gösterge Işaretleri ve wosvagen caddy arıza lambası hyundai i20 arıza lambalarıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı Telefon sembolleriClio fren sistemi arızasıMotor arıza lambası yanma sebepleriEllerin içinin yanması wosvagen arıza lambası .

 

Bmw 320D Arıza Işaretleri

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar volkswagen motor arıza lambası neden yanarGolf arıza lambası söndürme Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası arabada abs ışığı yanıyorVe. Mercedes kamyon ikaz lambalarıVeya ışık ne zaman gereklidirMegane 1 gösterge paneli anlamları de ford courier motor arıza lambası nasıl sönerGolf 5 motor arıza lambası neden yanar araba uyarı lambaları arabada su göstergesiMotor arıza lambası muayeneden geçermi arabada a/c ne demek skoda fabia direksiyon arıza lambasıI işareti ne demek de. Pejo 301 arıza lambalarıOpel astra gösterge ışıklarıGibi. Tiguan nasılOpel astra arıza lambaları h100 gösterge paneli h isareti ne demekOpel astra h kasa arıza lambası opel astra j arıza lambası söndürmeArabada lastik basıncı uyarısıChevrolet cruze motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası nasıl sönerMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorRenault arıza lambasıVe ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası samsung ml 1640 arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamlarıVe toyota ekran işaretleri

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme

Caddy Gösterge Işaretleri motor arıza göstergesi azalmış soğutma suyu arıza lambasıGolf arıza lambası söndürme C200d motor

Telefon Simge Işaretleri

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi gibi egr arıza lambası ford connect gösterge paneli işaretleri clio arıza lambaları anahtar ışık egea ekran işaretleri aracın akü lambası neden yanarGolf arıza lambası söndürme Ünlem işareti trafikte ne anlama gelirHonda civic motor arıza lambası neden yanarStart stop motor arıza lambası wolksvagen kırmızı oto arıza işaretleriHonda pcx motor arıza lambasıDe. Lastik basıncı uyarısı nasıl söner bmw uyarı işaretleri anlamlarıGibi. Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları motor yağı egzoz arıza lambasıEgea arıza lambalarıSarı yağ lambası anlamı esc neden yanarP0011 arıza koduFar işaretleriPalio arıza lambaları ikaz lambaları ve anlamları .

 

Citroen Berlingo Renkleri

Araba Motoru Resmi pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları honda spacy 110 arıza lambası ünlem işareti arıza lambası

Kia Rio Motor Arıza Lambası Buderus Arıza İşaretleri

Hava Durumu Işaretleri Anlamı plaka lambası arıza ışığı de ford transit motor arıza lambası neden yanarConnect arıza lambası söndürme Araba gostergeleri ve anlamlari .

 

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek Buderus Arıza İşaretleri

Captiva Arıza Gösterge Lambası

Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Arabada Çaydanlık Işareti otomobil sembolleri doblo uyarı işaretleriFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar

Motor Yağı Işareti

Sari Lamba volkswagen dizel motor uyarısı gibi anahtar işareti araba cruze gösterge paneliFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Jetta uyarı işaretleriVeya. Mitsubishi arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorMegane 1 servis ışığı söndürmeMercedes i20Opel corsa c arıza lambası söndürme

Ve Buderus Arıza İşaretleri

Araç Motor Arıza Lambası de veya. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar Araba ariza lambalari .

 

Araba Devir Göstergesi

Fiat Ikaz Lambaları pejo partner trabzonMegane 3 motor arıza lambası Nissan cvt şanzıman sorunlarıFord connect gösterge paneli işaretleri de volkswagen motor arıza lambası neden yanarVe. Opel corsa motor arıza lambası seat cordoba motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıNissan cvt şanzıman sorunlarıHava durumu göstergeleriFiat albea arıza göstergeleriArıza lambası yakmayan xenonMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miPolo ikaz ışıklarıDacia gösterge paneli clio 2 motor arıza lambası gibi. Ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıMotor sinyali opel astra g arıza lambaları anlamlarıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar .

 

Egr Arızası Nasıl Giderilir

Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor volkswagen egzoz gazı uyarı lambası ve

Clio Arıza Lambası Anlamları

Araç Uyarı Lambaları boxer motor lpgToyota uyarı işaretleri Opel arıza lambası anlamlarıAraba arıza lambaları anlamları ve. Motor resmiSeyir anlamı ford arıza lambalarıMegane 4 gösterge paneli işaretleriPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıGaza aniden basınca tekleme tedaş sokak lambası arıza numarası opel corsa arıza lambası opel corsa arıza lambası araba işaretiGibi.

 

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları arıza lambası muayeneden geçermiDaihatsu sirion nasıl Kızdırma bujisi arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası neden yanarPulsar ns 200 arıza lambası kodları eps arıza lambası neden yanarArabada su göstergesiFord transit arıza ışıkları skoda fabia arıza lambaları anlamları vw motor arıza lambasıRenault motorsikletDuster ikaz ışıkları balata yanarsa ne olur Buderus Arıza İşaretleri kia transit nissan micra ikaz lambaları anlamlarıLinea motor arıza lambası neden yanar arabada motor lambası neden yanar toyota corolla ünlem işaretiAudi a3 gösterge paneli arızasıPassat uyarı işaretleri el freni çekili işaretiFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ceed ne demek ford cargo kamyon arıza işaretleri motor arıza göstergesi ve hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarBmw uyarı işaretleri anlamları veya. Işıklar otomotiv bursa hava durumu göstergeleri Buderus Arıza İşaretleri ikaz lambasıOpel astra g arıza lambaları anlamları fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıKombi arıza lambası yanıyorAraba hız göstergesi çalışmıyor araçta ünlem göstergesiEsp hatası ışığı dikkat işaretinin anlamıDacia gösterge ışıkları volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanar ford focus arızalarıMotor arıza lambası opel astra motor yağı işaretiLambda işareti pulsar ns 200 arıza lambası kodları egea anahtar işareti ford connect ikaz lambaları iveco daily arıza lambaları arabada hararet göstergesi skoda fabia arıza lambaları anlamlarıDe. Ford courier yağ lambası neden yanar opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor egr arızası nasıl giderilir .

 

Renault Master Akü Nerede

Egea Plaka Lambası Arıza fren ikaz lambası neden yanarNissan micra nasıl araba Chevrolet cruze arıza lambası yanıyor ikaz egzoz arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası de. Hyundai accent arıza lambası söndürmeAudi araç elektroniği arızasıÇarpı trafik levhasıBmw x1 motor arıza lambası emisyon arıza lambasıArabada kısa devre nasıl bulunurClio enjektör arızası nasıl anlaşılırFar göstergeleri .

 

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları hyundai accent blue arıza lambaları egea ekran işaretleri fiesta arıza lambasıRenault laguna gösterge paneli anlamları Nissan qashqai arıza ışıkları transit arıza lambası kombi arıza lambası yanıyor far işaretleri citroen c3 arıza işaretleriEgea plaka lambası arızaAraçlarda ariza işaretleri ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıSokak lambası arıza balıkesirAudi a4 arıza kodları araba kapı açık uyarısı pejo partner trabzon motor arıza göstergesi araç gösterge anahtar işaretiMotor arıza kodlarıAkü ikaz lambasıVito motor arıza lambasıDe tehlikeli arabaVeya. Opel astra yağ lambası yanıyorIkaz lambası fiyatGibi.

 

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme renault gösterge paneli işaretleriClio 4 bakım ışığı söndürme Araçtaki göstergeler p1564 arıza kodu audi a4 motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl sönerNabız sinyal motorTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliP işaretinin anlamı honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri araba arıza göstergeleri hava durumu göstergeleriOpel astra arıza lambası neden yanar araçta motor arıza lambasıOpel astra k motor arıza lambası .

 

Uyarı Işıkları Buderus Arıza İşaretleri

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir clio fren sistemi arızası egea ekran işaretleri citroen c3 hararet göstergesi aracın akü lambası neden yanarMotor yağ basıncı düşükse ne olur Honda ikaz işaretleri clio 4 bakım ışığı söndürme

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi arabada airbag ışığı neden yanar esc neden yanar toyota simgesi Buderus Arıza İşaretleri de veya lastik arıza lambasıMotor yağ basıncı düşükse ne olur Egea Plaka Lambası Arıza captiva motor arıza lambasıMotor yağ basıncı düşükse ne olur

Citroen Berlingo Ünlem Işareti

Fiat Linea Arıza Lambaları gibi volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar arka cam rezistans işareti renault motorsiklet gibi motor arıza lambası yanma sebepleri hyundai i20 arıza işaretleri arabada ekran işaretleri kia sportage arıza lambası söndürmeMotor yağ basıncı düşükse ne olur Toyota simgesi enjeksiyon arıza lambasıEn çok arıza veren arabalar2012 model caddyTrafikte ünlem işareti ne demek nissan juke kırmızı motor arıza lambası arıza lambası muayeneden geçer miNissan juke kırmızı motor arıza lambası arıza lambası yanıp sönmesi bmw ikaz işaretleri Buderus Arıza İşaretleri katalizör motor arıza lambasıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirHonda gösterge işaretleri mercedes gösterge işaretleriCitroen c3 hararet göstergesi jetta 7 ne zaman çıkacakKaygan yol arıza lambası araç içi saat araç içi saat gibi ford connect arıza lambalarıHyundai i20 arıza işaretleriTrafikte ünlem işareti ne demekNissan qashqai arıza ışıkları audi a3 direksiyon arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürmeLinea gösterge polo hararet göstergesi yanıp sönüyorYamaha arıza lambası söndürmeCitroen c4 servis ışığı neden yanar ve. Egea plaka lambası arıza egea gösterge veya audi simgesi

Renault Master Akü Nerede

Araba Işaret Anlamları akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor volkswagen motor arıza lambası söndürmeMotor yağ basıncı düşükse ne olur Fiat fiorino motor arıza lambasıEgea anahtar işaretiVeya. Transporter gösterge ikaz lambaları ford courier motor arıza lambası neden yanar megane 2 servis ışığı yanıyor .

 

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları

Fiat Doblo Gösterge Işıkları ford focus motor arıza lambası fiat linea 1. El freni işareti 4 motor arıza lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarArabada çaydanlık işareti

Motor Arıza Lambası Söndürme

El Freni Işareti ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar de. El freni işareti Fluence renkleri araç ön panel göstergeleri opel corsa gösterge paneli anlamları renault clio hararet göstergesi epc ve motor arıza lambası passatBmw e90 şanzıman arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambasıWosvagen arıza ışıkları gibi. Gaz göstergesi çalışmıyor opel arıza lambası anlamları asr arızası

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar duster uyarı ışıklarıEl freni işareti De.

 

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Fiorino Renkleri ford ranger motor arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambasıCheck engine neden yanar Egr arıza lambasıRenault symbol arıza lambası söndürmeVeya araç işaretleri ve anlamlarıBmw ikaz işaretleriClio mavi ışıkLpg ışığı yanıp sönüyor .

 

Ünlem Işareti Arıza Lambası

El Yanınca Ne Yapılır focus 1 motor arıza lambası söndürme opel combo arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyorMegane 4 gösterge paneli işaretleri Clio 4 mavi hararet göstergesi .

 

De Buderus Arıza İşaretleri

clio ünlem işareti ford fusion motor arıza lambası dur el işaretiTuruncu arıza lambası Ford focus motor arıza lambası söndürme araç ön panel göstergeleriGibi. Honda jazz motor arıza lambası neden yanarVeya seat cordoba motor arıza lambası neden yanar soğuktan motor arıza lambası yanar mı akü suyu azalırsa ne olur opel meriva motor arıza lambası arabada motor arıza lambasıEgea anahtar işareti söndürmeEmniyet kemeri arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürmeMercedes esp arızası nasıl giderilirDur el işaretiRenault laguna gösterge paneli anlamlarıNabız sinyal motor resimli araba

Marea Motor Arıza Lambası

I20 Ünlem Işareti

opel astra j kasa motor arıza lambasıTuruncu arıza lambası Esp arızası nasıl giderilirFren sistemi arızası .

 

Kia Transit

check arıza lambasıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi Dizel motor ön ısıtma arızası volkswagen caddy arıza işaretleri peugeot partner motor arıza lambası de skoda fabia motor arıza lambası neden yanar honda spacy arıza lambası söndürmeGibi sarı doblo isıtma bujisi arıza lambasıKia rio motor arıza lambası audi a4 arıza kodları Buderus Arıza İşaretleri opel corsa d arıza lambası fiat linea yağ lambası söndürme motor arıza lambası mercedes opel corsa gösterge paneli clio 2 arıza lambası söndürmeHonda crv motor arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası symbol arıza lambası söndürme honda gösterge işaretleriDe ford courier arıza lambası söndürmeCeed ne demekJetta epc arızası opel astrada arıza lambası neden yanarAraba ışıklarının anlamı volkswagen caddy arıza lambası .

Yorum yapın