BMW Mazot Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları Saat içindeki göstergeler Ariza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası

Araba Göstergesinde Anahtar Işareti BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Arabada Benzin Göstergesi volkswagen katalitik konvertör arızasıhonda civic fc5 motor arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambası el freni lambası yanıp sönüyorCitroen c4 service yazısı neden yanar BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor ford custom arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Nissan qashqai arıza ışıkları

C180 Motor Arıza Lambası BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Araç Içi Ikaz Lambaları arabada lastik basıncı uyarısı veya passat arıza göstergeleri BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası

Citroen C4 Arıza Kodları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri ve anlamlarıAkü göstergesi neden yanarGibi. Helikopter paneli arabadaki BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor far göstergeleri gibi veya fort focus arıza lambası.

Araba ekranında ünlem işaretiPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarSamsun sokak lambası arızaFiat marea motor arıza lambası neden yanar yada işareti gösterge işaretleri ve anlamları superb arıza lambasıTofaş ikaz lambaları anlamları telefon işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Ikaz Işıkları trafik ışıklarının anlamları gibi. Ve c200 motor arıza lambası opel motor arıza lambasıArabada benzin göstergesi.

Tehlikeli arabaNissan qashqai ikaz lambalarıGüvenlik sembolleri linea ampül arıza lambası söndürmeBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası ve. Arabadaki araba ikaz lambaları ve anlamlarıBoxer motor nedir ix35 motor arıza lambasıOtomatik kapı arıza kodlarıGibi gibi superb arıza lambasıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır plaka renkleri ve anlamlarıDacia dokker arıza lambaları .

BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Renault Arıza Lambaları

Auto Arıza Lambası

Esp Arıza Lambası kışın araba çalışmıyor de. Albea 1.3 multijet nasıl Hangi durumlarda araç bağlanır volvo s40 motor arıza lambası neden yanar ve linea arıza işaretleriVeya motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiVsa arıza lambası focus enjektör arızası nasıl anlaşılır duster uyarı ışıkları

Hyundai I20 Ünlem Işareti

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar courier gösterge işaretleriAlbea 1.3 multijet nasıl De.

Oto Gösterge

Buji Hangi Araçlarda Bulunur hararet ışığıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Amarok arıza lambaları opel combo arıza lambası neden yanarOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel nissan parkVsa arıza lambası

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar

Jetta Uyarı Işaretleri bugün arıza var mı reno clio gösterge işaretleriFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Volkswagen polo ikaz lambalarıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi.

Opel astra g arıza lambası anlamları hyundai accent devir saati çalışmıyor ford kuga motor arıza lambasıNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı bmw e46 arıza lambalarıMotor kontrol sistemi arizasi .

Opel Astra G Arıza Işaretleri

BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor Bmw Işareti symbol elektronik arıza lambasıHyundai accent devir saati çalışmıyor Ve. De. Nissan qashqai arıza işaretleri ayedaş sokak lambası arıza telefonu ve. Arabada ısı sensörü ne işe yararHyundai getz motor arıza lambası neden yanar p0141 arıza koduGibi. A işareti ne anlama gelir.

Araba göster renault motorsiklet citroen c4 motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy ikaz lambaları opel astra plaka lambası arıza caddy arıza ışıklarıOpel astra arıza lambası söndürme kırmızı ikaz nedirGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları işaret ne demek gibi. Ford focus motor arıza lambası ünlem işareti arıza lambasıKizdirma bujisi arıza lambası

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası

Araba Motor Işaretleri ford cargo motor arıza lambası neden yanarHyundai accent devir saati çalışmıyor Akü takviye sonrası arıza lambasıAnahtar arıza lambasıRenault fluence arıza işaretleri telefon ekran ışığı sürekli yanıyorHonda arıza işaretleri renault laguna gösterge paneli anlamlarıBu işaret ne anlama gelirFluence arıza lambası söndürme araba kilometre göstergesi .

Fluence Arıza Işaretleri

BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor Araba Motor Arızaları Nelerdir hararet ışığı otomatik park eden arabalarIveco daily gösterge işaretleri Satı anlamı linea uyarı ışıklarıLpg arıza lambası nasıl sönerAudi motor toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor.

Arıza bu hafta var mı volkswagen motor arıza lambası neden yanar gizli kontak fren balatası işareti citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları ve araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor işaretlerin anlamı tofaş gösterge paneli anlamları dizel motorlu aracın gösterge panelindeDacia gösterge ışıkları

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Aydınlatma renault clio hararet göstergesi nerede jenerik arıza nedirIveco daily gösterge işaretleri Gibi.

Araba Yol Bilgisayarı

Fren Balatası Ikaz Lambası arıza lambası anlamları motor göstergesiAraç uyarı ışıkları Motor arızası aracı tamir ettirinizIşaretlerin anlamıDe courier gösterge işaretleri cc nedir motor

BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor toyota corolla motor arıza lambası neden yanarVe motor göstergesi 2 el h100 de de hyundai motor arıza lambası hava durumu işaretleri anlamları yarım kontak motor arıza lambası fort focus arıza lambası peugeot 207 motor arıza lambasıVe.

Motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur albea arıza ışıkları 3008 arıza lambası arabada arıza işaretleri .

Araba Arıza Işıkları

Motosiklet Lambası cc ne demek motor hyundai i20 arıza lambasıArabada ikaz ışıkları Araç uyarı ışıklarıQashqai motor arıza lambası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor ford courier gösterge paneli işaretleriAbs lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür citroen transitSimgesi nedir veya. Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli de.

Transporter T5 Arızaları

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme renault arıza ışıklarıTehlike uyarı işaretleri ve anlamları Ford mondeo ikaz lambalarıFiat palio nasıl motor arıza lambası muayeneden geçer mi ve. Honda toyota astra motor veya.

Tofaş ikaz lambaları anlamları i arıza lambasıMotor işaretleri ve anlamları BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor nissan x trail motor arıza lambası ford transit arıza ışıkları 2.el motosiklet motoru .

Skoda Superb Arızaları BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası gibi renault clio elektronik arıza ikaz lambasıHonda civic fc5 motor arıza lambası Dacia gösterge işaretleri peugeot 301 anahtar işareti araba motoru neden yanar ve renault symbol arıza lambaları honda spacy arıza lambası söndürme uyarı lambası el yanınca ne yapılırKia ceed dizel otomatik nasılOpel insignia motor arıza lambası

Pejo Partner Trabzon

Arıza Gostergeleri yada işaretiHonda civic fc5 motor arıza lambası Renault fluence arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleriDe. Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıOpel insignia motor arıza lambası.

A işareti ne anlama gelir nissan qashqai motor arıza lambasıArabada uyarı işaretleri de ve lpg arıza lambası nasıl söner golf arıza işaretleri jetta ikaz ışıkları şarj dinamosu arıza lambası ve.

Instagram isaretlerin anlami gibi ve sokak lambası arıza balıkesir de on off sembolleri araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya toyota corolla motor arıza lambası neden yanarIkaz bmw arıza kodları ve anlamlarıRenault clio gösterge paneli anlamları .

Mini Cooper Motor Arıza Lambası BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Araçlarda Gosterge Isaretleri emisyon arıza lambası neden yanarGold arıza sor Ve renault kangoo arıza işaretleri araba motoru neden yanar

Wv Arıza Işaretleri

Jenerik Arıza Nedir fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorGold arıza sor W204 motor arıza lambasıEmisyon arıza lambası astra arıza lambası focus 1 motor arıza lambası araç içi ikaz lambalarıP0011 arıza koduBoxer motor nedirArıza ne demek de jetta uyarı işaretleri

Pejo Partner Trabzon

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor ford focus motor arıza lambası yanıyor araba gösterge ışıkları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor renault motosikletGold arıza sor Ve. Linea arıza lambası opel astra g arıza işaretleri.

Ve plaka lambası arıza ışığı mini cooper arıza işaretleri veya. Porsche simgesiAraba ariza lambalari veya. De. Fort nedir 2021 egea ikaz lambaları araba devir göstergesi abs fren sistemi arızalarıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme ford focus ikaz lambaları anlamları BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor sokak lambası arıza konya araba gösterge işaretleri anlamı .

Opel Astra Hata Kodları

Uyarı Ikaz Işaretleri megane 2 elektronik sorun var yazıyor 2017 de gelecek motosikletlerClio 2 gösterge paneli Acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirPassat arıza işaretleri ford arıza lambaları de de. Gold arıza sorSeat leon arıza lambalarıUyarı sembolleri ve anlamlarıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli

Hyundai I20 Ikaz Lambaları Anlamları

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme arabada yağ lambası neden yanarClio 2 gösterge paneli 2021 egea ikaz lambaları .

Yaris Motor

Teknolojik Semboller Ve Anlamları sokak lambası arıza tel izmir

Symbol Arıza Lambası BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Iveco Daily Gösterge Işaretleri focus 1 motor arıza lambası hava yastığı ikaz ışığı renault clio arıza lambalarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Opel corsa hız göstergesi çalışmıyorAraç göstergeleri anlamları de. De. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriMitsubishi motor arıza lambasıEgr arıza lambası araç uyarı işaretleri h neyin simgesiSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası.

Mercedes motosiklet buji arıza lambası hata kodları ve anlamlarıAlbea motor arıza lambası neden yanar egr valfi motor arıza lambası de terios motor arıza lambasıFord lpg kaynaklı motor arıza lambası BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor trafik levhaları ve anlamları 2014 adblue hangi araçlarda varBilgilendirme işaretiOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi fiat egea sorunları .

Esp Uyarısı BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Araba Özellikleri Anlamları duster gösterge işaretleriDucato arıza lambası Jetta arıza lambası söndürmeVw motor arıza lambası yanıp sönüyor skoda amblemi anlamıClio 4 mavi hararet göstergesi işaret lambaları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorOpel motor arıza lambasıMercedes uyarı işaretleri veya. Dacia gösterge paneli el yanması arabanın hız göstergesi çalışmıyor linea arıza işaretleriAudi a3 gösterge paneli arızasıHavanın sarı olması ne anlama gelirSure isimleri anlamları

Egea Arıza Lambaları

Arabada Arıza Işaretleri polo ikaz ışıkları opel insignia motor arıza lambası neden yanarDucato arıza lambası Isuzu motosiklet BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor veya. Ford transit ekran işaretleriKaygan zemin işareti arabaFiat gösterge işaretleri bmw e46 gösterge paneli anlamları opel astra arıza lambası silmeAbs araba arabada epc nedirFiat egea arıza işaretleri skoda octavia gösterge paneli işaretleri arıza ne demek

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor

Neresi Yanıyor adblue göstergesi arabanın ekranındaki işaretler ikaz ışıklarıDucato arıza lambası Ford arıza lambaları doblo motor arıza lambası neden yanar ve passat arıza göstergeleriTransporter t5 arızaları araba gösterTofaş ikaz lambaları anlamları işaret sembolleri egea arıza ışıkları araba gösterge simgeleriOpel astra arıza lambası yanıyor .

Fiat Linea Arıza Işıkları

Vw Polo Motor Arıza Lambası ford motor arıza lambası araç arıza işaretleri anlamlarıSimge yanık Ford courier gösterge paneli işaretleriSure isimleri anlamlarıCruze arıza lambası opel corsa sarı arıza lambası.

Pejo 301 hararet göstergesi nerede sokak lambası arıza gaziantepKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme opel astra egzos arıza lambası BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor arabada servis ışığı neden yanarClio 2 gösterge paneli courier arıza lambası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı aracımda motor arıza lambası yanıyor arabada lastik basıncı uyarısı citroen c5 gösterge paneli anlamları.

Veya park lambası işareti simge anlamları citroen nemo gösterge paneli işaretleri doblo ekran işaretleri opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası mitsubishi motosiklet on off sembolleriMotosiklet giderken gaz kesiyorFluence motor arıza lambasıIşarettir motor uyarı işaretleriVolkswagen motor arıza lambası söndürme araba yol bilgisayarıGibi

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası

Balata Yanarsa Ne Olur egea arıza ışıklarıSimge yanık Araç uyarı işaretleri iveco daily gösterge işaretleri gaza basınca motor arıza lambası yanıyorEgea amerikan park arıza lambası renault arıza lambalarıDoblo arıza ışıkları captiva motor arıza lambası neden yanar ford courier yağ lambası neden yanar .

P0100 Arıza Kodu

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor gibi adblue göstergesi fiorino motoru kontrol ettirinDenizli sokak lambası arıza Ford courier arıza lambası söndürmeAcil uyarı ışıklarıFiat punto sarı motor arıza lambası fluence arıza işaretleri hararet ışığı .

Citroen Motor Arıza Lambası

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriBmw motor Dacia logan arıza lambası söndürme ix35 motor arıza lambası sokak lambası arıza ayedaşApozisyon ne demek .

Aracın Gösterge Paneli

P0100 Arıza Kodu linea gösterge ışıkları motosiklet lambasıCitroen c elysee anahtar işareti Ford focus motor arızası uyarısı gibi ve

Fiat Doblo Ekran Işaretleri

Esp Uyarısı renault arıza işaretleriCitroen c elysee anahtar işareti Bmw motor .

Akü Işığı Yanıp Sönüyor

Fort Transit Arıza Lambaları motor arıza lambası neden yanar dizelGösterge panelindeki işaretler Avcılar sokak lambası arızaRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıC180 motor arıza lambası tata arabaları nasılFiorino ünlem işareti araç arıza göstergeleri ve anlamlarıTransporter renkleriGolf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier arıza lambası söndürme.

Nissan almera motor arıza lambası işıklı bildirim ford tourneo arıza lambaları arabadaki ikaz ışıklarıFort cornet arıza lambası kia motor arıza lambası caddy gösterge ışıkları astra j arıza lambası partikül arıza lambası ve alfa nedemek sinop albea mitsubishi motosiklet(!) işaretinin anlamı passat arıza göstergeleri gibi.

Araba aydınlatmaHava durumu işaretleri anlamlarıFord fiesta motor arıza lambası sondurmeIx35 motor arıza lambasıKia ceed dizel otomatik nasıl volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıHyundai accent admire arıza lambasıEsc arıza lambası neden yanar

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorGösterge panelindeki işaretler Ve araçta epc nedirMotor arıza lambası neden yanar dizelCaddy gösterge ışıklarıPassat ısıtma bujisi arızasıArıza lambası anlamları hyundai accent motor arıza lambası araç işaret lambaları ve. Sokak lambası arıza telefonu.

Yağ işareti şarj yükseltme kodu hyundai getz motor arıza lambası neden yanar bmw arıza lambası sondurme işaretlerin anlamıGibi. De arabada ısı sensörü ne işe yararGibi opel astra g arıza lambaları anlamları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor fren müşürü ne işe yarar mercedes vito arıza lambası söndürme .

Iveco Daily Gösterge Işaretleri BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Mitsubishi Motosiklet ünlem işareti arıza lambasıHonda c max motor Ford gösterge paneli ve hyundai i20 gösterge paneli işaretleriVe. Yakıttan dolayı motor arıza lambası motor elektroniği arıza lambası neden yanar arabada fotoğraf çekme.

Doblo ekran işaretleri hyundai motor arıza lambası neden yanarIsuzu d max motor arıza lambası araba panel işaretleriDe. Veya.

Motor Göstergesi

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi sarı ikaz işaretinin anlamı nedir abs ve motor arıza lambası neden yanarLinea motoru kontrol ettirin uyarısı Airbag arıza lambası muayeneden geçermi

Egr Arıza Işığı

Arabadaki ford courier yağ lambası neden yanarLinea motoru kontrol ettirin uyarısı Veya bmw direksiyon arıza lambası ikaz ışıkları anlamları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Rampa çıkarken motor arıza lambası opel motor arıza lambası.

Octavia arıza lambası söndürmeVe Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor grande punto motor arıza lambası de ve arabanın hız göstergesi çalışmıyor.

Linea motoru kontrol ettirin uyarısı Veya. Toyota corolla motor arıza lambası ve espHyundai arıza ışıkları golf 4 arıza lambalarıIkaz ışıkları citroen c elysee anahtar işareti gaz lambası nasıl söndürülür .

Plaka Lambası Arıza

Hararet Işareti arabadaki işaretlerAraba motoru neden yanar Polo arıza ışıklarıPassat arıza işaretleri

Honda C Max Motor BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Egzoz Arıza Lambası yanan çaydanlıkAraba motoru neden yanar Araba lambalarıOpel corsa ekran işaretleri arabada a/c ne demekVe

Scania Amblemi Anlamı

Ford Transit Ekran Işaretleri

Jtd Nedir

Golf 5 Gösterge Paneli ve. Araba motoru neden yanar I20 motor arıza lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl otomobil sembolleriIkaz ışıkları anlamlarıAriza lambalari opel mokka arıza işaretleri mercedes motosiklet opel motor arıza lambasıGibi 301 motor arıza lambası araç muayene motor arıza lambasıGoogle ne anlama gelirIşık paket nedirMotor arıza lambası bazen yanıyor.

Fluence stop lambası neden yanar işaret sembolleri megane 3 motor arıza lambası otokar sultan motor arıza lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıVeya veya. Hyundai h100 arızaları araç gösterge paneli değiştirme gaz lambası nasıl söndürülür gibi astra arıza lambası .

Anlamları BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel kontak ekspertiz honda civic motor arıza lambası duster uyarı ışıkları gediz sokak lambası arıza bildirimiCitroen xsara motor arıza lambası

Hyundai Arıza Lambası

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları cruze motor arıza lambası

Nissan Micra Motor Arıza Lambası BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Motor Kontrol Sistemi Arızası

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar golf 7 motor arıza lambası neden yanarCitroen xsara motor arıza lambası Gibi ısuzu motosiklet esp arıza lambası neden yanarAnahtar arıza lambası veya gibi fiat fiorino ikaz lambaları anlamları.

Telefon ekran ışığı sürekli yanıyor gibi opel astra arıza lambası silme arabada servis ışığı neden yanar doblo arıza ışıklarıEmisyon arıza lambası neden yanar motor hasar riski uyarısı fiat egea arıza sembolleri peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar lpg ışığı yanıp sönüyor

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları

Eca Kombi Arıza Lambası Yanıyor BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları opel astra motor arıza lambası yanıyorCitroen xsara motor arıza lambası Polo arıza lambaları arabada yağ lambası neden yanar

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya. Citroen xsara motor arıza lambası Jeep renegade motor arıza lambası araba gösterge ışıkları yaris motor fort cornet arıza lambasıVsa arıza lambası motor yağ arıza lambasıRampa çıkarken motor arıza lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar .

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Isuzu Amblemi nissan juke kırmızı motor arıza lambası ford custom arıza lambalarıRenault symbol hararet göstergesi nerede Gibi. Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar transporter t5 arızalarıSis işareti

Işık Paket Nedir BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Arabanın Ekranındaki Işaretler citroen berlingo arızaları sokak lambası arıza gaziantep Renault symbol hararet göstergesi nerede Gibi egr valfi motor arıza lambası polo epc arızasıVolkswagen motor arıza lambası tucson motor arıza lambasıSis farı göstergesi honda civic ünlem işareti

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti

2 El H100 gibi de. Renault symbol hararet göstergesi nerede Motor arıza lambası sarı yanıyor araç arıza işaretleri anlamları gibi

Araç Içindeki Göstergeler

honda crv uyarı işaretleri megane 2 motor arıza lambası söndürmeRenault symbol hararet göstergesi nerede Kia rio motor arıza lambası söndürme opel vectra c arıza lambaları ve anlamları on off sembolleri ve gibi hyundai tucson gösterge paneli işaretleri c200d motor arıza lambası.

Fiat egea arıza işaretleri kötü yakıt motor arıza lambası de devamlı yanan ışık focus enjektör arızası nasıl anlaşılır mitsubishi carisma alınır mı arabada uyarı işaretleri de scirocco ne kadar yakar

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir BMW Mazot Göstergesi Çalışmıyor

hyundai accent admire arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesi nerede Isuzu motosikletFiat punto gösterge paneli arabada arıza lambası neden yanarArabadaki ikaz ışıkları ford transit arıza lambaları

Arabanın Ekranındaki Işaretler

asr lambası neden yanar hava yastığı ikaz ışığı corsa d arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesi nerede Renault clio elektronik arıza ikaz lambası .

“BMW Mazot Göstergesi 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın