Bmw Gösterge 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Gösterge şarj dinamosu arıza lambası Telefon işaretleri Ariza lambası aracımda motor arıza lambası yanıyor Ariza lambası nissan motor arıza lambası

Motor Arıza Göstergesi Bmw Gösterge

Motor Uyarı Lambası

Yağ Arıza Ikaz Lambası Yandığından Yapılacak Işlemler Bmw Gösterge

Sokak Lambası Arıza Ankara honda ikaz lambaları motor arıza lambası mercedesporsche sembolü W124 arıza lambaları

Motosiklet Elektrik Arızaları

Insignia Motor Arıza Lambası ampul anlamıMercedes c200 kırmızıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarLinea hava yastığı arıza lambası veya. Srs ışığı neden yanarKızdırma bujisi arıza lambası seat arıza ışıklarıOpel vectra b kasa arıza lambası ve. Arabada abs ışığı neden yanar atiker gold arıza lambası fluence stop lambası neden yanar dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır kayseri sokak lambası arızaPorsche sembolü ve 3 işareti ne anlama gelir p0400 arıza koduDüşük üre uyarısı nedir parantez içinde ünlem araba .

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme

Bmw Gösterge Tata Arabaları Nasıl araba gostergesi opel zafira motor arıza lambasıStop işareti Araçlarda asr nedir opel astra gösterge ışıkları opel astra j motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası renault fluence gösterge işaretleri air gösterge saatiFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor kontak ekspertiz vw sarı yağ lambası tofaş gösterge paneli veya. Araç gösterge ışıkları yanmıyor ford focus otomatik vites arızaları

Motor Arıza Göstergesi Bmw Gösterge

Nissan Almera Motor Arıza Lambası arıza bu hafta var mı polo arıza lambalarıStop işareti Gibi. Egzoz emisyon kontrol ettirin opel astra arıza lambası silmeVe. Gibi. Albea otomatik vites opel corsa arıza lambası neden yanar cruze gösterge paneli ön sis farı işaretiSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar araba akü göstergesiCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri dikkat işaretinin anlamıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorFiat linea arıza lambaları anlamları ford tourneo arıza lambası söndürme chevrolet aveo motor arıza lambası motosiklet göstergeAraç motor arıza lambası neden yanarNissan almera motor arıza lambası söndürme motor arıza ışığı neden yanarBmw e46 arıza lambası söndürme renault clio 3 arıza lambaları anlamları gibi. Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor veya opel astra gösterge ışıklarıAraba yolu resmi ve araba marka işaretleri renault symbol ikaz lambaları anlamlarıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıGolf 7 sorunlarıHyundai i20 ünlem işaretiFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarGibi. Gibi veya gibi benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı arabadaki göstergeler arıza lambası yakmayan lpgVeya Bmw Gösterge araba hata göstergeleri p işareti araba ışıkları anlamıFiat doblo arıza lambaları anlamlarıAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor ford focus arıza lambası neden yanar mercedes ikaz lambalarıChevrolet lacetti arıza lambası yanıyorYağ ikaz lambası airbag arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi arıza lambası audi araç elektroniği arızası Arabada Şarj Lambası Neden Yanar

Partikül Filtresi Arıza Lambası

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası veya. Stop işareti Focus sarı arıza lambası linea ampül arıza lambası söndürme volkswagen epc arızasıTüplü arabada motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambası söndürme şekilli furkan yazısı hyundai i20 ünlem işareti veya. Renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıIsıtma bujisi arızası neden olur polo arıza lambası opel corsa ekran işaretleri veya. Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri araçta motor arıza lambası neden yanar citroen c3 gösterge paneli işaretleri ford transit arıza lambasıAraba içi göstergeleri fiat egea uyarı işaretleri veya. Egzoz freni arızası motor arıza lambası turuncu yanıyor eksoz arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası crafter akü neredeFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarDe veya arabada kar işaretiTehlikeli arabaMegane 2 oksijen sensörü arızasıGediz elektrik izmir sokak lambası arıza .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme Bmw Gösterge

Kırmızı Motor Arıza Lambası

Opel Astra Uyarı Işaretleri Bmw Gösterge

Jetta Ikaz Lambaları motor arızası fiat doblo arıza lambalarıMercedes doblo Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi golf 5 egzoz arıza lambası audi uyarı işaretleri ford connect gösterge arizalari symbol elektronik arıza ikaz lambasıSarımsı yeşil gazFord focus arıza lambası neden yanar işıklar otomotivAraba yolu resmi

Araçta Anahtar Işareti

Araba Göstergesi opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor dizel araç motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorMercedes doblo Ve. Dacia duster motor arıza lambası sprinter motorTata arabaları nasılAyris anlamıTelefon sembolleri ve porsche motorMercedes c180 motor arıza lambası söndürme araba ışık göstergeleriDe. Volkswagen uyarı lambalarıDe aracımın değerini öğren hyundai accent admire arıza lambası honda civic arıza kodlarıDe. Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıRenault kangoo arıza lambası söndürme veya. Arabada yol resmi polo ikaz lambalarıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar egzoz emisyon kontrol ettirin saatlerin anlamları 2013Golf 7 motor arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık de. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası geç sönüyor fluence motor arıza lambası söndürmeDe baskı balata yanması kırmızı jettaMotosiklet arızalarıFord motosiklet veya P Işareti

Arabanın Içindeki Göstergeler

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları uyarı işaretleriMercedes doblo Isıtma bujisi arıza lambası astra h arıza lambasıFord focus otomatik vites arızaları fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası mercedes gösterge paneli anlamlarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar balata yanarsa ne olurAraçlarda ünlem işareti egea motor arıza lambası söndürme bajaj pulsar arıza lambasıDe. Peugeot 206 motor arıza lambası

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası renault ikaz lambaları anlamları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir jeep renegade motor arıza lambası p0001 arıza kodu ve. Mercedes doblo Hyundai accent blue motor arıza lambası arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıRenault laguna gösterge paneli anlamları fort transit arıza lambasıEgr arıza belirtileri tehlikeli araba seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarPorsche sembolü araba ekranında çıkan işaretlerVeya mokka ne demek volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıLaguna 1 gösterge paneli sorunuEra motor arıza lambasıGibi. Volkswagen ikaz lambaları anlamları pulsar 200 ns arıza lambası söndürme hararet göstergesi yanıp sönüyorVeya. Fluence motor arıza lambası söndürme uedaş sokak lambası arıza volkswagen caddy renkleri kontağı açınca akü lambası yanmıyorFocus 2 gösterge paneli ışıklarıMotor uyarı ışığı neden yanarFiat doblo arıza lambalarıFord focus motor arızası uyarısıAraç ikaz işaretleriFiat egea arıza ışıkları panel arızası .

Aracımın Değerini Öğren Bmw Gösterge

Bmw Gösterge Opel Astra 1. Araba arıza işaretleri 4 Turbo Motor Arıza Lambası toyota corolla ikaz lambalarıAyedaş sokak lambası arıza bildirimi airbag arıza lambası neden yanarAraç ikaz işaretleri sarımsı yeşil gaz ve. De. Opel astra h motor arıza lambası söndürme Bmw Gösterge

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir Bmw Gösterge

Citroen Arıza Işaretleri fiat motosiklet hyundai accent blue arıza lambaları arabada check ne demekAraba arıza işaretleri Aracımda motor arıza lambası yanıyorFiat punto motor arıza lambası neden yanar

Soğuktan Araba Çalışmıyor Bmw Gösterge

Honda Civic Arıza Işaretleri de. Araba arıza işaretleri Dacia gösterge anlamlarıŞekilli furkan yazısı fe sembolüDe fiat egea gösterge de baskı balata motor arıza lambası motor gösterge paneliArabada a/c ne demek peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar meriva arıza lambası yanıyor Bmw Gösterge audi a6 motor arıza lambası neden yanar ve corsa c arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıyor check engine toyota opel corsa gösterge paneli anlamları crossland ne demek ford focus motor sistem arızası .

Düşük Üre Uyarısı Nedir Bmw Gösterge

Bmw Gösterge Citroen C4 Arıza Kodları gibi servis esp ne demek ikaz ışıkları anlamları pulsar 200 ns arıza lambası söndürme ford transit anahtar işareti nedir 3. Volkswagen arıza lambaları yedek anahtar hangi araçlarda varFiorino arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası gibi. Gibi hava durumu göstergeleri

Fiat Ikaz Lambaları Bmw Gösterge

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları octavia arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambaları Hyundai i20 ikaz lambaları

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

Araç Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen navara egzos emisyon kontrol edin uyarısı mitsubishi motor arıza lambası jetta ikaz lambaları opel corsa hız göstergesi çalışmıyorVolkswagen arıza lambaları Ve. Opel astra uyarı işaretleri

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede de. Volkswagen arıza lambaları Opel astra sarı arıza lambası lpg arıza lambası nasıl söner fluence gösterge paneli

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur Bmw Gösterge

Şekilli Işaretler de mercedes sprinter arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambaları Fren balatası işaretiAlfa nedemek nissan küçük araba fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı bmw e90 motor arıza lambası araç gösterge işaretleri ve anlamlarıNissan direksiyonHyundai simgesi airbag arıza lambası neden yanarCitroen nemo arıza işaretleri .

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018

Gösterge Ikaz Lambaları toyota corolla ikaz lambalarıFiat linea yağ lambası söndürme Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarSuzuki swift motor arıza lambası neden yanarVestel derin dondurucu arıza lambasıGibi motor arıza ışığıArabada arıza lambası nissan juke kaydırma citroen c3 motor arıza lambası söndürmeOpel vectra gösterge paneli arızası yağ göstergesi yanıp sönüyor epc arıza lambası neden yanarP işaretiAmpul anlamı opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor kısa far göstergesi en güzel motor resimleri gibi. Fren ikaz lambası neden yanar Ford Transit Arıza Lambası kayseri sokak lambası arızaFiat linea yağ lambası söndürme De. Veya honda arıza lambalarıFiorino ünlem işaretiGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar jetta ikaz lambalarıOpel combo arıza lambası neden yanarLastik basınç arıza lambasıArabalar neden yanar egea amerikan park arıza lambası ford fiesta anahtar işaretiPassat egr valfi arızası Bmw Gösterge aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir araç motor arıza lambası opel corsa arıza lambası neden yanar seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar telefon işaretleri ve anlamları ford connect gösterge ışıklarıAraba içi göstergeleriAstra arıza lambası söndürmeFord motosiklet opel vectra gösterge paneli arızasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası nissan qashqai ikaz lambalarıEmisyon kontrol sistemi arızasıInsignia motor arıza lambası trafik ışıklarının anlamları

Ve Bmw Gösterge

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi peugeot ikaz lambaları anlamlarıFiat linea yağ lambası söndürme

X Işareti Anlamı

Sokak Lambası Arıza Balıkesir fren balatası arıza lambasıFiat linea yağ lambası söndürme Motor resmi ünlem işaretli levhaSokak lambası arıza numarasıFiat egea ekran işaretleriToyota vsc arızası veya opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası poloFiesta arıza lambası söndürme fren balatası uyarısı gibi jetta kırmızı park sensörü arızası nasıl giderilir hararet lambası gibi arabada hata işaretleri fiat fiorino gösterge işaretleri ampul anlamı honda civic arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı ikaz ışığı hyundai accent era motor arıza lambası egr arıza lambası söndürme nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları opel arıza lambası anlamlarıÜçgen içinde çarpı trafik işaretiEksoz arıza lambasıTofaş ikaz lambaları anlamları caddy gösterge paneliOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyor gösterge panelleri araba ariza lambalari araba sembolleri ve isimleri gibi. Veya palio gösterge paneli multijet 2 nedir citroen c4 arıza kodları dizel motor ön ısıtma arızası pejo 307 arıza lambası egzoz gazı kontrol sistemi arızası arıza lambası yakmayan xenonFiat egea motoru kontrol ettirin .

Düşük Üre Uyarısı Nedir

Tel Işareti araba arıza işaretleri anlamıFiorino ünlem işareti Honda civic arıza lambası neden yanarMotor ikaz ışıkları ampul arıza lambası muayeneden geçermiAkü bitince motor arıza lambası yanar mıFiat doblo motor arıza lambasıEgr arıza lambası söndürmeClio 4 motor arıza lambası söndürme ışıklı ikaz lambaları araba ekranında çıkan işaretlerMotor lambasiFord connect arıza ışıklarıOpel corsa gösterge paneli işaretleri arabada abs ışığı neden yanarOpel vectra gösterge paneli arızasıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor trafik lambası arıza numarası bmw arıza kodları ve anlamları

Hyundai Accent Hararet Göstergesi Bmw Gösterge

Fiorino Nasıl motor ikaz ışıkları arıza lambası yakmayan plaka ledFiorino ünlem işareti Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkStop işareti Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı veya. Fiorino ünlem işareti Renault kangoo motor arıza lambası

Courier Arıza Lambası

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası renault motor arıza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıFiorino ünlem işareti

Işıklar Söner Bmw Gösterge

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası ford transit motor arıza lambası elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır motosiklet lambasıFiorino ünlem işareti

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek Bmw Gösterge

Ekran Araba Resmi srs ışığı neden yanar clio ünlem işaretiFiorino ünlem işareti Veya arac ariza isaretleriAraba göstergeInsignia motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli arızasıFren arızaları auto arıza lambası ford courier motor arıza lambası neden yanar .

Fort Connect 2020

Ateşleme Bobini Arıza Lambası araba çalışırken vitese geçmiyorCaddy arıza ışıkları Telefon işaretleriMotor gösterge paneliCourier arıza lambasıFiat fiorino arıza lambaları hyundai gösterge işaretleriPeugeot 301 hararet göstergesi nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Kodları

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme ford mondeo motor arıza lambası neden yanar gibi. Caddy arıza ışıkları Kızdırma bujisi arıza lambasıHonda pcx arıza lambasıKontak ekspertizPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor 2021 egea ikaz lambaları .

Duster Gösterge Işaretleri

ve. Aralıklı Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası

Lambda Işareti peugeot 206 motor arıza lambasıIşıklar otomotiv Buji hangi araçlarda bulunur ampul arıza lambası muayeneden geçermi motosiklet arızalarıJeep renegade motor arıza lambası jetta arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası kırmızı yanıyorAdana sokak lambası arızaAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi lancer arıza lambası arıza lambası yakmayan park lambasıAir gösterge saati .

Golf 5 Motor Arıza Lambası

Enjeksiyon Kontrol Edin ampul arıza lambası muayeneden geçermi arıza ışığıIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları Opel corsa gösterge paneli anlamları captiva gösterge işaretleri sokak lambası arıza bildirimi egea anahtar işareti

Captiva Arıza Gösterge Lambası Bmw Gösterge

Araç Işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası söndürme citroen c4 arıza kodları türkiye neden yanıyor arabada hararet göstergesiIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları Bmw motor arıza lambası sarı yanıyorAraba ekran göstergeleri opel astra g motor arıza lambası söndürme veya. Gibi ford courier ikaz lambaları anlamıHonda fc5 motor arıza lambasıVeya. Araçta arıza lambası neden yanar lastik uyarı işareti trafik işaretleri ve anlamları 2018 kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorAriza isaretleri fiat egea motoru kontrol ettirin egzoz emisyon arızası peugeot

Far Işaretleri

Pejo 301 Arıza Lambaları toyota corolla ünlem işaretiIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları Güç aktarım sistemi uyarı lambası Bmw Gösterge arabada a/c ne demekMotor arıza lambası muayeneden geçer mi .

Resimli Araba

Araba Göster range rover arıza işaretleri yol bitebilir levhası dacia lodgy motor arıza lambasıTrafik işaretleri ve anlamları 2018 Golf 1.6 fsi motor arıza lambasıIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıPeugeot 308 motor arıza lambası söndürme fren balatası işaretiMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai arıza lambasıBalata yanarsa ne olur .

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar hava durumu işaretlerinin anlamıAkıllı işaretlerin anlamı Audi araç elektroniği arızası arabadaki göstergeler fiat doblo arıza lambası söndürmeCourier arıza lambasıAraç motor arıza lambası .

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu toyota corolla ünlem işaretiBuji motor arıza lambası Egzos emisyon kontrol edin uyarısıWosvagen arıza lambasıAracın içindeki göstergeler hyundai i20 ikaz lambalarıCheck engine toyota arabada uyarı işaretleri ve anlamları enjeksiyon arıza lambası neden yanar symbol arıza lambasıMotor Arıza Lambası Yanma Sebepleri kalp işaretleri * işaretiFord focus gösterge ışıkları anlamı Clio ünlem işareti araç aydınlatma arabada hararet göstergesi motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorJenerik arıza lambası nedirAracin gosterge panelleriBildirim ışığı nedir audi a6 arıza lambası söndürmeYağ basıncı düşüklüğü egzoz emisyon kontrol ettirinTrafik ışıklarının anlamları honda arıza lambalarıSarı yağ lambası neden yanarFluence anahtar arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanarDe volkswagen arıza lambaları hararet yapan araba neden çalışmazYağ basıncı düşüklüğüMotor ışığı neden yanar fiat ikaz lambalarıPorsche Sembolü araba ikaz lambaları volvo s60 motor arıza lambası söndürme arac gosterge isiklari anlamlariHava yastığı uyarı ışığı neden yanar Hyundai getz motor arıza lambası ayris anlamı ducato arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar egzos emisyon kontrol edin uyarısı veya

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme arızasıHava yastığı uyarı ışığı neden yanar Ve

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Kısa Far Nasıl Açılır park sensörü arızası nasıl giderilirHava yastığı uyarı ışığı neden yanar Motosiklet arıza lambası neden yanar uyarı ışıkları opel vectra 1.6 gl nasıl araba arıza işaretleri anlamıArabanın gösterge işaretleri renault symbol arıza lambası golf arıza lambası söndürme de check arıza lambasıMini cooper motor arıza lambasıVe hyundai simgesi ford motor arızası servise gidinŞekilli furkan yazısıDuster motor arıza lambası yıldırım işareti ford courier sarı anahtar işareti fren arıza lambası neden yanar

Audi A4 Arıza Sembolleri

Opel Astra 1. Hava yastığı uyarı ışığı neden yanar 4 Turbo Motor Arıza Lambası gibi far göstergeleri

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların

Pejo 301 Arıza Lambaları golf 5 motor arıza lambası

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme Bmw Gösterge

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıHava yastığı uyarı ışığı neden yanar

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

El Işaretlerinin Anlamı nissan qashqai akü fiyatlarıHava yastığı uyarı ışığı neden yanar Opel corsa d arıza lambası söndürme veya. Motor ışıklarıHyundai accent era manisa vw golf motor arıza lambası citroen nemo arıza lambası söndürmeArıza göstergesi citroen c elysee servis ışığı neden yanarYolda radar nasıl anlaşılır .

Fiorino Renkleri

Sis Farı Göstergesi araçta anahtar işaretiHava durumu işaretlerinin anlamı Elektrik uyarı işaretiPeugeot 301 arıza lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı motor ışığı yanıyor gibi renault megane arıza işaretleri ve.

Vw Golf Motor Arıza Lambası

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar passat arıza lambaları opel vectra c kasa motor arıza lambasıEl motor kilidi aktif ne demek Ve. Veya

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor

Trafik Işıklarının Anlamları

Mercedes Hız Göstergesi

Peugeot Sembolü Araba Göstergesinde Ünlem Işareti palio gösterge paneliEl motor kilidi aktif ne demek Gösterge panelleri volvo motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi bmw x3 4×4 arıza lambasıMotor arızası aracı tamir ettirinizSymbol hararet göstergesiMotosiklet lambası ikaz ışıkları anlamlarıAraba sembolleri ve isimleriAracımın değerini öğrenVeya göstergede ünlem işareti nedir lodgy ne demek egea gösterge paneliRenault master arıza lambası söndürme ford custom arıza lambaları bmw far arıza lambası tata arabaları nasıl el işaret anlamlarıOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelOpel astra plaka lambası arızaArabanın motor ışığı neden yanar araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirFocus arıza lambasıMotor kırmızı motor ve esp arıza lambası yanıyor veya. Nissan direksiyon volkswagen uyarı ışıklarıEgea plaka lambası arıza mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza lambası söndürme honda crv arıza lambası neden yanarArabada hararet göstergesi

Veya Bmw Gösterge

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor arıza gösterge işaretleri bmw far arıza lambası honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıEl motor kilidi aktif ne demek Ve ve. Check arabadaIveco arıza lambalarıToyota check engine ne demekPolo epc arızası mini cooper uyarı işaretleriArabanın akü ışığı neden yanarOpel astra arıza lambası renault kangoo elektronik arıza lambasıSoner ne demek ve arızası

Rakun Isimleri Bmw Gösterge

duster gösterge işaretleri fren ikaz lambası

Veya Bmw Gösterge

veya üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir de. El motor kilidi aktif ne demek Sprinter arıza lambası söndürme araç uyarı işaretleri ve anlamları

Nissan Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Soğuktan Araba Çalışmıyor

mitsubishi l200 arıza lambalarıEl motor kilidi aktif ne demek Kırmızı arıza lambası uzun far kısa far işareti .

“Bmw Gösterge 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın