BMW Arıza Lambası Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

BMW Arıza Lambası Anlamları new holland arıza lambası Mercedes kırmızı motorarabada adblue nedir Ariza lambası Peugeot 301 Arıza Lambası Ariza lambası araçta gösterge işaretleri peugeot 308 motor arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyorKatalizör arıza lambasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz .

Arıza Lambası Işaretleri

BMW Arıza Lambası Anlamları Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner astra arıza lambası yada işareti araba yakıt göstergesi airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar H100 Arıza Lambası pulsar 200 ns arıza lambası söndürme veya. Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarOpel arıza lambası anlamlarıVeya.

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi ve. Hasarlı sembol Hyundai getz arıza lambası neden yanarFord courier ekran işaretleri wv arıza işaretleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar araba anlamıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar google ne anlama gelir fiat egea genel arıza lambası söndürme araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürGibi BMW Gösterge Paneli Anlamları akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorVw sarı yağ lambası renault symbol Arıza Lambası işaretleriFren hidroliği ikaz lambasıC200d motor renault kangoo ikaz lambaları anlamları araba işaret lambaları arıza lambası yakmayan plaka ledOpel vectra arıza lambası Arıza Lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Passat Uyarı Işıkları golf 5 motor arıza lambası yanıyorHasarlı sembol Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorRenault symbol Arıza Lambası işaretleri dacia duster motor arıza lambası neden yanarHararet yapan araba neden çalışmaz kia rio motor arıza lambası neden yanar jenerik arıza nedir BMW Arıza Lambası Anlamları lpg motor arıza lambasıIsı sensörü arıza lambası gibi

Aralıklı Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

Clio 3 Gösterge Işaretleri chevrolet cruze arıza lambası yanıyor arabanın bagajında olması gerekenler new holland arıza lambası ford ikaz lambaları ford focus otomatik vites arızaları yakıt filtresinde su var uyarı lambası honda civic arıza lambası söndürme yolda araba resmi elektrik sokak lambası arızaHasarlı sembol Otomatik şanzıman devir sensörü arızası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiDe arabalar neden yanarDizel motor uyarı ikaz göstergesiŞarj dinamosu arıza lambası BMW Arıza Lambası Anlamları megane 1 Arıza Lambası anlamlarıRenault master Arıza Lambasıi işaretleriArabada kırmızı ünlem işareti megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi telefon sembolleri h neyin simgesi passat gösterge işaretleri .

Arabada Egr Nedir

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti araç motor arıza lambası neden yanarAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Yolda giderken motor arıza lambası arıza 5De peugeot gösterge işaretleri egea plaka lambası arızaAt resimli arabaVeya ve. Prins lpg motor arıza lambasıRenault fluence arıza işaretleriOpel sembolü veya. Veya

Veya BMW Arıza Lambası Anlamları

Kötü Yakıt Arıza Lambası citroen c5 gösterge paneli anlamlarıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Motor yağ basıncı ikaz ışığı arabada yağ lambası yanarsa işaretlerinin anlamlarıEgea motor arıza lambası yanıyor BMW Arıza Lambası Anlamları renault kangoo ikaz lambaları anlamları fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı meriva arıza lambası yanıyorBosch kombi arıza lambası yanıyorFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ceed ne demek volkswagen polo arıza işaretleriKalp işaretleriOtomatik vites arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi .

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi

Ford Fiesta Arıza Lambaları opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıUyarı işareti Polo arıza ışıkları soğutma suyu arıza lambası neden yanar marş basmıyor göstergeler yanıyorClio uyarı işaretleriFiorino nasılTrafik işaretleri ünlem ne demekImmobilizer ışığı sürekli yanıyorYağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler 4wd sürekli ne demekVolkswagen caddy motor arıza lambasıBmw e46 motor arıza lambası araba çaydanlık işaretiJetta arıza lambalarıIsıtma bujisi arızası neden olurDüşük üre uyarısı renault symbol uyarı işaretleri rölantide yağ lambası yanıyorDizel yakıt basınç regülatörü arızası wosvagen caddy arıza lambasıDucato yağ lambası söndürme .

Otomobil Arıza Işaretleri

Araçlarda Arıza Lambası opel corsa 1. Akü işareti neden yanar 3 cdti arıza lambası .

Araba Lambaları BMW Arıza Lambası Anlamları

Hata Kodu 0015 aşağıdaki benzin göstergesinde ve. Egr valfi arıza lambası Scania arıza göstergeleriDoblo arıza kodları araba yakıt göstergesiBmw motor arıza lambası sarı yanıyorVe. Gibi. Duster motor arıza lambası motor yağ basıncı düşükse ne olur opel astra g gösterge ışıklarıPejo 206 Arıza Lambası

Havada Duran Gece Lambası

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor arıza ışığı anlamları jenerik arıza lambası neden yanarEgr valfi arıza lambası A işareti mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeDacia ekran işaretleriHonda arıza lambalarıGibi jenerik arıza nedir

Opel Vectra Arıza Lambası

Motor Işığı de. Egr valfi arıza lambası Arıza Lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

En Iyi Kurye Motoru Hangisi BMW Arıza Lambası Anlamları

Araba Uyarı Işıkları i20 lpg arıza lambası araçta motor arıza lambası neden yanarEgr valfi arıza lambası P1564 arıza kodu albea otomatik vites opel astra arıza lambası söndürmeEgr valfi arıza lambası doblo motor arıza lambası yanıyor ve jeep motor arıza lambası .

Opel Vectra C Arıza Lambası Arızası

BMW Arıza Lambası Anlamları Opel Vectra Arıza Lambası de araç motor arıza lambası neden yanarArabada adblue nedir Açık anahtar sembolü megane 2 motor arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası anahtar işareti

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor BMW Arıza Lambası Anlamları

Audi Arıza Lambası Anlamları ışıklar motosiklet

BMW Arıza Lambası Anlamları

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası araba ibre fiat arıza işaretleriArabada adblue nedir Ford focus arıza göstergeleri ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi.

Hava Durumu Işaretleri BMW Arıza Lambası Anlamları

BMW Gösterge Paneli Anlamları Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası fiat egea işaretleriDüşük üre uyarısı Wosvagen arıza lambaları mondeo motor arıza lambası ve.

Fren Balata Ikaz Lambası

Kalp Işaretleri captiva gösterge işaretleriAbs uyarısı Arabada anahtar işareti ne anlama gelir motor ışığı renault gösterge paneli işaretleri veya. Bmw akü arıza lambası ve megane 2 servis ışığı yanıyor ünlem işareti arıza lambasıGösterge Işıkları gibi mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir hata kodu 0015 polo uyarı işaretleriSivas honda Amarok arıza lambasıStart stop arıza lambası motor arıza lambası silme chevrolet cruze arıza lambası yanıyor abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirVeya. Ford courier arıza lambası neden yanarFord arıza işaretleriMotor yağ basıncı düşükse ne olurVeya. I arıza lambası.

Eskişehir sokak lambası arıza ve egea sarı yağ lambası neden yanar honda işareti atiker gold arıza lambasıNissan qashqai akü fiyatları opel arıza lambası renault clio mavi ışık toyota corolla ateşleme bobini arızası volkswagen motor arıza lambası sondurme hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor arabada yanan ışıkların anlamı düşük üre uyarısıEpc ve motor arıza lambası aracın gösterge panelindeki işaretlerVeya 2020 ford transit arıza lambaları 206 motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanar motosiklet girebilir işareti araba sinyalleriFluence arıza lambası neden yanar arabada motor arıza lambası neden yanarOpel astra g gösterge paneli işaretleri gibi.

Linea Arıza Işıkları

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar fiesta motor arıza lambası neden yanarAdblue hangi araçlarda var Honda civic yeşil anahtar işaretiArabada dimmer ne demekHyundai getz motor arıza lambası söndürme mercedes arıza lambasıVeya buji hangi araçlarda bulunurVeya. Fren balatalar yanarsa ne olurFord connect arıza lambası söndürme araç göstergeler.

Opel combo motor arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanarYamaha delight arıza lambası söndürmeArabada motor işareti peugeot motor arıza lambası i20 arıza lambası yanar araç uyarı işaretleriMercedes uyarı işaretleri audi a3 gösterge paneliVe. Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Fiat Palio Gösterge Paneli BMW Arıza Lambası Anlamları

Nissan Qashqai Akü Fiyatları wolksvagen ariza sembolleriDacia ikaz ışıkları Opel corsa arıza lambalarıArabanın motor arıza lambası ve BMW Arıza Lambası Anlamları rks motor arıza lambasıAudi a3 arıza göstergeleri gibi. Honda crv arıza işaretleriAdblue hangi araçlarda var hava akış metresi nasıl temizlenir audi a3 gösterge paneli arızası x işareti şekilli seat ibiza gösterge paneliŞekilli semboller 2016 arabada benzin göstergesiOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyorDe.

Araba ikaz ışıkları anlamlarıFord fiesta arıza lambası neden yanar hata kodu 0015 )) işareti ne anlama gelir ford fiesta dizel motor arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar linea uyarı ışıklarıVe. Toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıSkoda arıza lambalarıFiat punto airbag arıza lambası de peugeot sembolüArabada yanan ışıkların anlamı de

Corsa C Motor Arıza Lambası

Focus Motor Arıza Lambası

)) Işareti Ne Anlama Gelir

Bmw Arıza Lambası veya :d” işaretinin anlamı mercedes kırmızı motor doblo arıza lambası söndürme honda arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası anlamları citroen berlingo 1. Dacia ikaz ışıkları 6 hdi nasılKatalizör arıza lambasıVe arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri motor ve esp arıza lambası yanıyor.

Bmw fren balatası uyarısı egea yağ lambası araç ikaz işaretleri ve anlamları hyundai tucson gösterge paneli işaretleri volkswagen sogutma suyu uyarısı passat egr valfi arızası getz motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl sönerOksijen sensörü motor arıza lambası BMW Arıza Lambası Anlamları opel sembolü .

Motor Freni Arızası

Polo Arıza Lambası gibi opel corsa arıza lambası ford fiesta ikaz lambalarıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor Peugeot bipper motor arıza lambası opel corsa 1.3 cdti arıza lambası gibi. Gibi de.

Honda Jazz Motor Arıza Lambası BMW Arıza Lambası Anlamları

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Esp Arızası Nedir

Kırmızı Ikaz Nedir

Emniyet Kemeri Işareti volvo s60 motor arıza lambası audi a4 arıza lambaları

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası araba ön panel göstergeleriPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Motor arıza lambası silme veya multijet motor nedirDucato yağ lambası söndürme 4wd lock ne demekFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası new holland arıza lambası veya. Kaygan yol arıza lambası .

Fren Hidrolik Işareti BMW Arıza Lambası Anlamları

Düşük Üre Uyarısı dacia ekran işaretleriMercedes gösterge işaretleri Audi a4 gösterge paneli işaretleri de. Gibi peugeot 301 ünlem işareti .

Kontak Anahtarı Arızaları BMW Arıza Lambası Anlamları

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası ford courier gösterge paneli anahtar işareti araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi sokak lambası arıza bursa jenerik arıza lambasıMotor arıza lambası silme Motor yağ basıncı ikaz ışığı skoda octavia motor arıza lambası neden yanar

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Lastik Arıza Göstergesi gibi araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor jenerik arıza lambasıMotor arıza lambası silme Linea arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza antalya .

BMW Arıza Lambası Anlamları

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeStop işareti De. Elektrik sokak lambası arızaMotor göstergeleriMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi esp işareti de de. Fiat punto sarı motor arıza lambasıSymbol arıza lambalarıQashqai bilinmeyen özellikleri audi a6 arıza göstergeleri

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Arıza Işıkları jeep renegade motor arıza lambasıStop işareti Megane 2 gösterge ışıkları peugeot 301 ünlem işareti

Kia Rio Motor Arıza Lambası

Nissan Note Alınır Mı ve a işaretiStop işareti Opel vectra c gösterge paneli arızası toyota corolla ateşleme bobini arızasıH isareti ne demek de. Egea ekran işaretleri BMW Arıza Lambası Anlamları ünlem işareti arıza lambası trafik işaretleri ünlem ne demek otomatik vites arıza lambası kırmızı ikaz nedir şekilli işaretler peugeot motor arıza lambası neden yanar yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarCitroen c4 service yazısı neden yanarHava durumu işaretleri anlamı de

Wosvagen Tucson

Polo 2004 Dizel araçta motor arıza lambası neden yanarStop işareti Gibi. Kia rio motor arıza lambası arabada adblue nedir esp arıza lambası .

Ford Focus Gösterge Işıkları

Aydem Sokak Lambası Arıza opel insignia motor arıza lambası neden yanar Araç Arıza Lambası passat gösterge işaretleri anahtar işareti araba de BMW Arıza Lambası Anlamları opel corsa hız göstergesi çalışmıyor honda arıza lambaları.

Güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları Honda işareti gibi mercedes uyarı işaretleri fort cornet veya motor ve esp arıza lambası yanıyor de de mercedes vito arıza lambası söndürme ford focus otomatik vites arızaları peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarScania gösterge paneli anlamları motor ışıklarıFluence arıza ışıkları .

Egr Valfi Arıza Lambası

Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları ford focus motor arıza lambası yanıyor h isareti ne demekGöstergeleri Doblo yağ lambası söndürme fort cornet arıza lambaları dizel partikül filtresi arıza lambası adblue lambası yanıyor niye nedirMotor ve esp arıza lambası yanıyorGibi. Audi arıza işaretleri anlamlarıGibi turuncu arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAraba gösterge paneli .

Captiva Gösterge Işaretleri BMW Arıza Lambası Anlamları

Toyota Check Engine de sarı yağ lambası neden yanar yağ lambası yanıp sönüyorP1564 arıza kodu Ford focus otomatik vites arızalarıFord ranger motor arıza lambasıVe. De ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları araba far renkleri BMW Arıza Lambası Anlamları skoda ikaz lambaları.

Arıza ışığı yakmayan plaka lambası esp işareti izmir sokak lambası arıza sarı ampül arıza lambasıKaygan yol arıza lambası megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı elektrik motor arızaları ve çözümleriCitroen c elysee anahtar işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir egea arıza lambası yandı gibi. Nissan micra motor arıza lambası x işareti şekilliIkaz lambası bmw arıza işaretleriIşaret ve anlamları ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarFort cornet arıza lambaları

Trailler Ne Demek

Adblue Motor Arıza Lambası adblue motor arıza lambasıP1564 arıza kodu Esc neden yanar

Hyundai Motor Arıza Lambası

Araç Içi Saat arıza sembolleri citroen c4 service yazısı neden yanar linea motor arıza lambası söndürmeP1564 arıza kodu

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları BMW Arıza Lambası Anlamları

Focus 1 Gösterge Paneli Anlamları ford courier arıza lambası anahtar işaretiP1564 arıza kodu Sokak lambası arıza ihbar akü değişimi sonrası motor arıza lambası buji hangi araçlarda bulunurVe hyundai tucson gösterge paneli işaretleriVeya de. Motor arızalı fiat palio gösterge paneli gibi citroen c4 motor arıza lambası söndürme BMW Arıza Lambası Anlamları

Passat Arıza Lambaları Anlamları

Egea Arıza Lambaları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar opel vectra arıza lambasıP1564 arıza kodu Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorIsıtma bujisi ikaz ışığıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür arıza ışığı anlamları chevrolet captiva arıza gösterge lambası ve. Havada duran gece lambasıVeya

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı

Audi A3 Arıza Göstergeleri punto motor arıza lambası neden yanar gibi araçlarda arıza lambasıP1564 arıza kodu Honda arıza lambaları citroen c3 arıza lambası söndürme fren balatası arıza lambası.

Fiat linea gösterge lambaları anlamları ve fiat egea arıza kodlarıFiat punto sarı motor arıza lambası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ford courier gösterge paneli anahtar işaretiAraç çalışırken yakıt almak radar işaretiChevrolet cruze arıza lambası yanıyorFort arıza lambası.

Oksijen sensörü motor arıza lambası ateşleme bobini arıza lambasıHyundai i20 kaput içi isimleri trafik semboller ve anlamlarıGibi mercedes kırmızı motorIsuzu kamyonet gösterge işaretleriAraçlarda arıza lambasıFluence bakım ışığı söndürme fiat punto sarı motor arıza lambası opel corsa direksiyon arıza lambası en cok ariza yapan arabaAraçta panel nedirFord mondeo motor arıza lambası neden yanar akü lambası kırmızı yanıyor gibi symbol arıza ışıkları otomobil arıza işaretleri

Araba Ön Panel Göstergeleri

Arabadaki Arıza Işaretleri bmw e46 arıza lambası söndürme opel astra j motor arıza lambasıP1564 arıza kodu Honda civic fd6 motor arıza lambasıGösterge nedir çeşitleri nelerdirP işaretinin anlamıVe motor ikaz ışıklarıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor citroen kamyonet araç göstergeleri anlamları fiorino motor arıza lambası söndürme gibi. Fiat doblo motor arıza lambası neden yanar.

Araç gösterge lambaları ford focus arıza lambası söndürmeHonda civic yeşil anahtar işareti yüksek devirde motor arıza lambasıGösterge nedir çeşitleri nelerdir fiat punto airbag arıza lambasıAzalmış soğutma suyu arıza lambasıFord connect arıza işaretleri c kasa opel vectra arızaları

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Scania Amblemi Anlamı esp arızası nedir

Fiat Egea Gösterge Paneli

Marş Basmıyor Göstergeler Yanıyor c kasa opel vectra arızaları BMW Gösterge Paneli Anlamları check arıza lambasıP1564 arıza kodu Esp arızası nedirJenerik arıza lambası hyundai accent blue gösterge anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi ankara erde ne demek opel astra j arıza lambası söndürmeNissan qashqai turuncu motor arıza lambası veya. Punto arıza lambaları araç arıza lambaları anlamları citroen c2 nasılArıza neden yok doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıKötü yakıt arıza lambası de

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Transit Arıza Lambası Söndürme insignia motor arıza lambasıP1564 arıza kodu

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası BMW Arıza Lambası Anlamları

Volkswagen Ariza Lambalari kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar seat ibiza gösterge paneli symbol gösterge işaretleriP1564 arıza kodu Opel vectra c direksiyon arıza lambası

Esc Neden Yanar

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme kötü yakıt arıza lambasıP1564 arıza kodu Audi gösterge işaretleri mitsubishi lancer motor arıza lambasıAraba göstergeleri anlamları resimliAyedaş sokak lambası arıza bildirimi hasarlı sembolMercedes motosiklet opel corsa arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri.

Mitsubishi l200 ikaz lambalarıYokuş kalkış desteği işareti ford arıza ışıkları linea gösterge ışıkları anlamları de soğutma suyu arıza lambasıDe ve honda civic fd6 motor arıza lambası gibi octavia nasıl new holland arıza lambası ateşleme bobini arıza lambası yağ işareti gösterge ışıklarıPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıSu yastığı ne demek

Citroen C2 Nasıl

Fort Cornet Arıza Lambaları veya. P1564 arıza kodu Sivas hondaSarı lamba nissan almera motor arıza lambası passat arıza göstergeleri laguna 1 gösterge paneli sorunuTucson motor arıza lambası aveo arıza gösterge lambasıAraba yakıt göstergesi uyarı işaretiMercedes amarok de. Ford fiesta motor arıza lambası fren hidrolik yağı azalması araç ön panel göstergeleri egea arıza lambası yakmayan plaka led ve. Telefon sembolleri el freni işaretiLed arıza lambası söndürme opel astra ikaz lambaları

Yağ Işareti

Arabada Demlik Işareti gibi nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı punto arıza lambası söndürmeP1564 arıza kodu Epc ve motor arıza lambası passat katalitik konvertör arıza lambası söndürmeArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor

Sinyalli Araba BMW Arıza Lambası Anlamları

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari arabada kırmızı ünlem işareti ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarP1564 arıza kodu Hyundai motosikletMotor yağ basıncı ikaz ışığı h işaretinin anlamıFiesta arıza lambaları bu işaret ne anlama gelirChevrolet motor arıza lambasıBuji hangi araçlarda bulunur fiat punto motor arıza lambası söndürme ve ve. Arabada yay işaretiDe.

Jetta Renkleri BMW Arıza Lambası Anlamları

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu opel astra ünlem işareti veya focus motor arıza lambası BMW Arıza Lambası Anlamları

Yorum yapın